Dienos aktualija, Seimo rinkimai 2020, Demokratija ir valdymas

Vytautas Radžvilas. „Dabar mužikai kantrūs!“

Tiesos.lt redakcija   2020 m. lapkričio 7 d. 1:09

51     

    

Vytautas Radžvilas. „Dabar mužikai kantrūs!“

Daugiau kaip pusė rinkėjų ryžtingai protestavo prieš „besiveržiančius į Seimą naujus vagis“ balsavimo dieną išdidžiai sėdėdami namie ir nesiteikdami paėjėti iki rinkimų apylinkių. Ir štai tuojau skins naujus „protesto“ vaisius. Bankai vėl didina įkainius.

Reikia pripažinti, kad yra savaip teisūs. O ko varžytis ir nedidinti įkainių, kai žinai, kad dėl rinkėjų apsisprendimo didvyriškai tūnoti namuose ant sofų Lietuva vėl turi bankininkams puikiai pažįstamą naująjį senąjį Seimą?

Bankai pažįsta jo narius kaip nuluptus ir gali būti ramūs: šie ir toliau nedrįs net prasižioti ir netrukdys įkainių didinimo verslui. Ir dar kartą įsitikino – galima tiems lietuviams gyviems dirti ordą. Jie didvyriškai kentės ir tik vieni kitiems myks iš skausmo.

Jeigu būtų matę arba prisimintų filmą apie suromantintą nuplaktą plėšiką, pasakytų pono Gruiniaus žodžiais: „Dabar mužikai kantrūs!“ Jeigu laiko mašina tas mielaširdingas ponas persikeltų į šias dienas, išvydęs masinio tūnojimo ant pečiaus reginį maloniai nustebęs turbūt džiugiai ištartų: „Kokia vis dėlto nuolanki ir kantri ta mužikų tauta. Tie lietuviai visai nesikeičia!“

Ginčytis būtų beviltiška ir beprasmiška.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Tvankstas       2020-11-11 9:50

Jonui Bružui - dėl Puteikio su centro-tautininkais - Jūs įsivaizduojate bendrą darbą su G. Songaila, A. Navaičiu ar S. Gorodeckiu, ar istoriku lenkamyliu (polonofilu) T. Baranausku, kuris kuo yra tautininkų tarpe - Varšuvos penktoji kolona ?
Jūs galite pasitikėti bent vienu iš jų ?
Aš tikrai ne, kol šie asmenys bus tautininkai.

Tvankstas       2020-11-11 9:44

Jonui Bružui - kaip Jūs įsivaizduojate, kas gali jungtis su A. Juozaičio ‘istorine klaida’, koks jis patenkintas tokiu savo poelgiu buvo Biržų pilyje, kai skelbė dalyvavimą prezidento rinkimuose ? A. Juozaitis galvoja, kad jei apgavo Lietuvos žmones kartą, tai jam atvėrė kelius į pasitikėjimą amžinai ?

Tvankstas       2020-11-11 9:41

Prof. V. Radžvilai, CŽV darbuotojai Frankfurte / M koregavo daugiau kaip 30 Europos šalių kompiuterių skaičius rinkimų metu, jų dėka A. Merkel sėdi kaip tanke, pakoregavo ir lapkričio 3 dienos rinkimus, šiuo metu suimti ir tardomi jau JAV.
Nesistebėkime, jei kokių 2 nuošimčių negavo NS ar kita patriotinė partija, tie balsai buvo pakoreguoti ir atiduoti neabejotinai ‘teisingoms’ partijoms.

LT 007       2020-11-10 12:52

Kada Vytautas R. tiesiai ir griežtai pareikalaus Vytauto L. paSIaiškinti:
●dėl Sąjūdžio (įdealų) išdavimo;
● dėl dešiniosios politinės partijos „Konservatorių“ pavertimo liberalais (kairiaisiais);
● dėl tautos demoralizavimo;
● dėl Lietuvos valstybingumo negynimo
● ir dėl padarinių kilusių iš visų minėtų punktų.

Al.       2020-11-9 23:51

Na, mes mužikai kantrūs. Bet tai ir gera proga jums ponams pasitaisyti. Pradėti dirbti. Kurti šešėlinę vyriausybę ir aprėpus visus valstybės reikalus, teikti savo siūlymus ir reikalavimus. Jei kantrūs nebūtume, jūsų prakalbų jau seniai nebeskaitytume.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-11-9 17:50

Teksto autorei, -iui su nr 2020-11-9 8:09
Kvailą mintį nudrėbei. Su tokia mintim ir Pilėnai kalti? Su tokia mintim ir kare po karo partizanai kalti? Su tokia mintim ir sukilėliai prieš carą okupantą kalti? Apsiramink bjaurybe

Deivis       2020-11-9 9:52

Tas NS tai Trojos arklys balsams į kanalizaciją nuleisti. Tas puskvaišis Radžvilas, grafomanas Rusteika, čia tokie laimėt norėjo? Jie konservų projektas ir ne daugiau. Radžvilai, kodėl tau žydas Jėzus nepadėjo? A? Dinkit iš horizonto, jus ne tie žmonės kurių šioje situacijoje reikalingi.

LIETUVIŠKOMS JUNGTINĖSMS PAJĖGOMS       2020-11-9 8:09

Lietuviai yra atsakingi uz Lietuvos Karalystes sunykima,
nustokit kaltu ieskoti kazkur,pradekit nuo saves…

Arogantui Razvilui       2020-11-9 8:00

Gerb. Radzvilai jei jums muziku gerbuvis rupi,
tai gal jau laikas jungtis prie socdemu..?

Tvankstas       2020-11-8 22:34

16 : 57 - puikiai išdėstėte, AČIŪ !

NS taryba padejo TS ir liberastams       2020-11-8 22:10

Nesuvienijo jegu, nusispjove i SAJUDZIO patirti ir sviesuoliu bei aktyviu pilieciu raginimus burtis ir gavo atpilda….R. komitetas per EP rinkimus gavo 45 t. balsu ir snipsta. Dabar NS su R. veliava begavo tik 25 t. balsu ir baisia sutriuskinimo geda bei partijos sunykimo garantijas…

Deivis        2020-11-8 20:57

Lietuviai nebūkite paiki, palikite tą žydą Kristų, - žydams smile

>> LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS ir kiti       2020-11-8 16:57

Ne krikščionybė, ir ne koks -izmas atsakingas už..., o tautinio imuniteto silpnumas, nusilpninimas*, gal jau net “genetinė patalogija”...
.
Juk yra tokių genų, kurie aktyvuojasi prie tam tikrų aplinkybių...
————
LDK laikais, lietuvių kilmės valdovai visokius reikalus ir reikaliukus tvarkė apsupti rusėnų, žydų (privelegijos), lenkų, vengrų,... tik ne savų tautiečių lietuvių. Pasak istorikų, kaimietis (lietuvis) norėdamas persikelti gyventi į miestą, turėjo atsisakyti savo titulo…
.
Lietuviai buvo atriboti nuo valstybinių reikalų, ... ir palikti aptarnaujančiojo padėtyje, kas didžiaja dalimi lėmė LDK lietuvio mentalitetą, neužbaigtą tautinį susiformavimą, įgimtą NEvalstybingumo “įaugimo į kraują” perdavimą palikuonims…
Ir kas galėtų paneigti, kad tai nevyko be kitataučių suktos įtakos!
Juk valdovų žmonos tai nelietuvės! Kaip ten apie kaklą ir galvą sakoma…
LDK buvo imperija, o lietuviai - aptarnaujantis personalas (maistas, kailiai ir kitos kaimo ir miško gėrybės…)
.
Kodėl byrant imperijai nuo jūros iki jūros, niekas nepanoro “gatavo” sosto? Todėl kad, visiems ta imperija buvo svetima! O lietuviai priedo dar ir tinkamos valstybingumo nuovokos neturėjo - imperinė įtaka.
.
LDK dejure - lietuvių valstybė.
LDK defakto - ...
.
Šitokią lietuvių vidinę būseną “sutvirtino” 300 m. trukusi carinė priespauda…
.
Ir visdėlto, šita tauta - didvyriška tauta (ištisus šimtmečius išlaikiusi savitumą) 1918 m. atkūrė savo valstybę! Kažin kas būtų buvę iš tos tautos ir atkirtos Lietuvos, jei A. Smetona savu laiku nebūtų rįžtingai padatęs tai ką ir derėjo padaryti tikram šeimininkui…
.
Jeigu toks Smetona būtų atsiradęs kokiais 1992 ar 1995 m., gal būt šiandien būtume tarp G20 valstybių! Deja, tautą mulkino, ir valstybę vairavo tas / tie, kuriais besąlygiškai pasitikėjome, o nemažai dar ir šiandien tiki.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-11-8 15:37

Gerai rašai Deivi, žinant tai, kad:
- klestint krikščionybei, naikinama Lietuva bei svetur išvaroma Tauta;
- krikščionybė yra atsakinga už LDK sunaikinimą.

Jooo       2020-11-8 12:15

Jooo.
Neduok lietuviams valgyti, tik leisk tarpusavy pasipjauti.
Tikra nacionalinė ypatybė.

Sakai, Bružai,       2020-11-8 9:39

kad nori suvienyti bolševikus ir rezistentus bolševizmui, okupacijai, rezgamoms ateities okupacijoms?

Bet užtad,       2020-11-8 9:38

Habilitai, bus revoliucija pagal smurtinio Porno diktatūrą - išlaisvintoms moteriškėms tai labai patinka. Smurtas, visuotinė tatuiruotizacija ir grafitizacija, gelžgaliai, virbalai speniuose ir liežuvyje, narkotikai labai patinka laisvūnėms.

stasys        2020-11-8 9:35

Jonui Bružui susivienyti galima radus bendra priešą , o kvailystė tokiam tikslui netinka .Puteikis ,Juozaitis ir KO to siuarealistinio spektaklio herojai kai daug metu kovojama su malūnais tik dėl savo svajonės . Nusiimkite savo rožinius akinius ir pažvelkite į Lietuva kaip klestinti kraštą kurioje visi priešai išgalvoti M.Servanteso herojumi .

Dzeikas       2020-11-8 9:09

Nepasirasysiusui:
Kartais pergalvoju, ar taip jau neteisi tauta davusi sajudiniams kelenu subinen 1992m ir grazinusi valdzion brazauskinius.  Tuo metu buvau labai pasipiktines ir nusivyles. Kodel sajudinius nugesino tada?
1. Ukine politika, tiksliau jos nebuvimas.Buvo tvarkomi asmeniniai reikaliukai, koks ten ukis , kokios tai ten “valstybes”. Pasireiske tas visu grazumu kai smoge salciai , silumos namuose nera(tada buvo tik centralinis apsildymas su retomis isimtimis). Subines sajudiniai eme judinti tada, kai patys eme savo namuose salti.
2. Antipatija asmeniskai Landsbergiui. Ka jis bekalbetu , koks bebutu antikomunistas , bet tureti toki vadova tas pat kaip sh atrajoti.Beje labai abejoju ar jis antikomunistas. Ritorika tik antikomunistine. Ir tai tokia, kad bet kada galima isvartyti kitaip.
Todel is dabartines perspektyvos laikau,kad AMB isrinkimas - mazesnis blogis.
Kas galejo buti, jeigu isrinktu sajudiniu chebryte su “patriarxu” priesakyj?
Galejo buti kaip Gruzijoje , kur vadovu tapo disidentas Zvijadas Gamsachurdija. Salis paniro i toki chaosa, kad net pasalinus Gamsachurdija ir su juo valdzion atejusius kriminalinius nusikaltelius (kariuomenes vadai buvo tapo banditu lyderiai), rumai Tbilisio centra su parku ir autonominiu sildymu tekainavo $10.000.
Ziurint is tokio politinio patyrimo ir ziurint i tuos klounus ir apsisnargliavusius lietuviskos opozicijos lyderius ...
Jus gal labai nepergyvenkite del ju neisrinkimo. Jeigu tie nuokrushos tarpusavyj nesugeba sustart, apie koki valstybes statytma, kuryba ir AUKOJIMASI, - o jei nori kazka radikaliai nuveikt butent teks aukotis. Gerai jeigu auka tebus politine karjera, - galima kalbeti.
Tauta mato ar jaucia , kad jusu mineti asmenys Juozaitis, Radzvilas, Puteikis tera snargliai ant betono. Balsuoti uz juos - saves negerbimas ir neatsakingumas savo vaiku ateiciai.

habilitās       2020-11-8 3:00

„Ginčytis būtų beviltiška ir beprasmiška.“
✒✒✒
Kas tiesa, tas nemelas, ginčytis ņet nėra dėl ko, nes visks buvo aišku dar vasarą.
habilitās     2020-08-10 22:33
Būtų galima pasijuokti iš tokių „prioritetų“, jei nebūtų liūdna, kai suaugę ir iš pažiūros rimti žmonės (nekalbant apie išsilavinimą ir laipsnius) taip kvailioja. Tik po rinkimų nekaltinkite tautos, kad ji jūsų nesuprato. Ne rinkėjai kalti, kad jūs nėjote į tautą, nežadinote vilties, nesukvietėte nė vieno palaikymo mitingo, kuris būtų bent kiek vertas „Susivienijimo” vardo.
Deklaracijos, deklaracijos ir dar kartą deklaracijos, kurių niekas ir niekada nevykdys, nes didžioji jų dalis, paprasčiausiai, neįgyvendinamos, yra grįstos tik gražiais norais, apie kuriuos galima tik pasvajoti.
Akivaizdu, kad teks nusivilti, – nebus nei „revoliucijos“, nei „evoliucijos“, nei pagal Erotą, nei pagal Radžvilą.
(Nacionalinis susivienijimas patvirtino programinius prioritetus
Tiesos.lt redakcija   2020 m. rugpjūčio 10 d. 11:27)
P.S. lntelektualus straipsnis. Labai. Taip ir dvelkia intelegencija bei…

Nepasirasysiu       2020-11-8 0:25

Ikainiai niekada istorijoje lietuviu nedomino (kiek yra zinoma). Tarpukariu domino zydu ikainiai, bet tik valdziai paskatinus tuo dometis, ir…is tikro visai ne ikainiai, o kaip parode velesne istorija, kaimyno zydo batai ir kitas turtas.
Lietuvius domina svarbesni dalykai. Stai apsimeteli sukileli Radzvila piktina 50% balsuotoju protestas (sedejimas namie). Jam mieliau butu, jei pasirasytu su juo zaisti bulvaro zaidimus palei falsyvus tikslus, iskreiptus faktus (ne blogiau vaidinamu priesu - konservatoriu) ir t.t.

ah1       2020-11-7 23:38

šlovė neregistruotai sofkos partijai ir jos nariams.

komentaras       2020-11-7 22:53

priešpaskutinis) ar Ibiausko ar Ibiauskaites )

Štaziui       2020-11-7 20:52

šliundrele, tau švendbankis 30 norveginių laiku perveda? Tai ko čia savo mėnesines
kraujuoji komentaruose?

tiek       2020-11-7 19:58

Perfrazuojant signatarą Butkevičių : ” Bet (š.atv. Radžvilas )  nėra iš tų vyrukų, kurie bijotų svetimo kraujo…” :(.

Deivis        2020-11-7 17:35

Aš su krikšcionimis lietuviais neičiau nei į žvalgybą nei į mūšį. Pralaimėjimas garantuotas. Neičiau ir su bedieviais.Pagonys tik reali jėga.

Vėl       2020-11-7 15:56

juliaus Milaičio benefisas.
Pone Stasi Gerdvila, Jūs garbus žmogus, rašantis rimtas knygas, nepasdukite kagbe provokatoriams, tokiems kaip Milaitis ir Co, bei stasiams…

Avinų maršas       2020-11-7 14:33

“Trata būgnai, avinus skerdyklon veda
Odą būgnams duoda patys avinai….” B.Brechtas

Hm (komentatorius iš Pro Patria)        2020-11-7 14:13

Ponas Vytautai, kodėl Jūsų šaunus straipsnis yra čia, o ne Pro Patria? Kodėl leidote Pro Patria paversti kažkokiomis nuobodybių kapinėmis?

StasysG       2020-11-7 13:48

Martynas 13:29….kinkadrebiai?—-
———Ne, lietuviai yra prisitaikėliai. Žiūr. Joną Mikelinską “Kas gena lietuvį iš Lietuvos?”. Citata: “...deja, amžių eigoje iš kartos į kartą persidavęs ir ištobulėjęs lietuviškas sugebėjimas p r i s i t a i k y t i   prie bet kokių, kad ir nepalankiausių sąlygų bei aplinkybių, gelbėjęs lietuvių tautą daugelį metų nuo išnykimo, dabar, kai atsidūrėme Europos Sąjungoje ir atsivėrė neregėtos emigravimo galimybės, pavirto   i š s i g i m i m u   ar net prakeiksmu. O nuo tokio prakeiksmo mūsų neišgelbės nei egzorcistas, nei šventikas, nei ekvilibristas, – tik mūsų pačių protu ir rankomis sukurta ir pastatyta ant tvirtų kojų – kartoju – vidurinioji klasė”.

galvojau balsuoti...       2020-11-7 13:39

už NS
bet rusteika mane idiotu išvadino
ir žemgrobių šefas svitojus nelabai…

martynas       2020-11-7 13:29

mūsų kaimynai gudai - baltai nebegali būti mums pavyzdžiu. Stebimės, kai jie tiek laiko sugeba priešintis tironams, kurie juos muša, žaloja, žudo. Mes bemat palinkstame stipriojo pusėn. Genai kalti. Kinkadrebiai.

StasysG       2020-11-7 13:25

Sùnku     2020-11-7 12:45
Jei atvirai, tai kokia nauda iš tų ant pečiaus patogiai įsitaisiusių? Gi nieko iš jų neišspausi.
———————————
Ant pečiaus ne tokie jau nupeipę, kopūstgalviai. Jie protestuoja neidami. Jiems reikia įstatymo, kad jie PRIVALO eiti balsuoti ir išsakyti savo nuomonę. Konstitucijoje turi būti parašyta net TEISĖ balsuoti, bet ir PAREIGA. Ir tada vaizdelis bus kitoks Lietuvoje. Kaip Belgijoje ir kitose civilizacijose.

Džeikuti,       2020-11-7 13:04

tai kad pats čia pas mus labiausiai pili nuomonę iš modifikuoto TSK(b)P istorijos vadovėlio, nepastebėjai?

Sùnku       2020-11-7 12:45

Jei atvirai, tai kokia nauda iš tų ant pečiaus patogiai įsitaisiusių? Gi nieko iš jų neišspausi. Ateity reikėtų nusitaikyti būtent į einančius balsuoti. Bet kaip juos   prisijaukinti, kai ideologija neleidžia nei “saldainėm”, nei “ledais” pamaloninti, o “šviečiamosios” medijos - ne pagal kišenių.

Kam       2020-11-7 12:22

Numovus kelnes gerai įkrėsti už “konservatorius”.
Įrodykite kad tokie yra !!!!!!!!
Čia, matyt be teismo neapsieisim…

Dzeikas       2020-11-7 12:05

Radzviliokas perfrazuoja Josifa Stalina: “kokia kantri visdelto sovietine liaudis. Kita jau seniai butu isvertusi is valdzios tokia nevykusia ir pasileidusia valdzia, o musu vis atleidzia klaidas ir palaiko mus.”
Sis Vilniaus Universiteto produktas tik ir temoka nukopijuoti svetimas citatas.

Kis       2020-11-7 11:56

gal ne be reikalo yra posakis,kad kokia tauta,tokia ir valdzia?Idomu kuo neitiko per 30 metu atsidure valdzioje?Suprantu tuos ,kurie sedi siknas iprastuose kresluose,bet tie muzikai tokie kantrus?

Klausimėlis       2020-11-7 11:34

Nedažnai pagiriu Vytautą Radžvilą, bet šįkart jam bravo už taiklų ir savalaikį pastebėjimą, kad konservatoriai Lietuvoje maždaug nuo 2000 m. nepailsdami dirba ne Lietuvai, bet švedų bankams. Kurie monopolizavę visą šalies rinką ir XXI a. vergais pavertę visą tautą. Tik priminsiu, kad pvz Italijoje ir kai kuriose kirose Vakarų šalyse darbuotojai iki šiandien atlyginimus gauna ne per bankus, bet pinigai jiems išmokami tiesiogiai darbdavio be tarpininkų. Rusų caras baudžiavą panaikino 1861, kada ją panaikins ir LT konservatoriai?

Klausimas Radzvilui       2020-11-7 11:18

O ka tamsta galetum pasiulyti?
Kaip sutramdyti banku gobsuma?

StasysG       2020-11-7 11:00

profesoriau Radžvilai, pasakykite, kodėl Jūs nesiūlote PRIVALOMŲ rinkimų, nors lyg ir teisingai rašote: “Reikia pripažinti, kad yra savaip teisūs….”? Kai neina balsuoti?

Jules       2020-11-7 10:31

Der Herbst in Litauen nur mit uns war ein Covid. Olala le Covid. Zog eine Lūgenspur von Herz zu Herz. Im Herbst in Litauen sah ich ein Lügentrick. Die Coronabunte und Leidenschaft. Vive la vie belle en Lituanie! Tschüß!

Paulius       2020-11-7 10:26

naujausias ir, tikėkimės, paskutinis uncle fester perliukas: „Išskyrus šeimos narius (sutuoktinį arba asmenį, su kuriuo sudaryta registruotos partnerystės sutartis, vaikus (įvaikius), įskaitant asmens ir jo sutuoktinio arba asmens, su kuriuo sudaryta registruotos partnerystės sutartis, nepilnamečius vaikus, tėvus (įtėvius), globėjus)“, – rašoma Vyriausybės dokumente.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/lietuvoje-isigalioja-visuotinis-karantinas-kaip-keiciasi-kasdienybe-ir-kur-apsilankyti-nebebus-galima.d?id=85661523

t.y. nors „partnerystė“ dar neįteisinta, ji jau egzistuoja vyriausybės „sprendimuose“. Kaip manote ką tai reiškia? tik tai, kad „partnerystės“ projektas (visų mažumų ir daugumų) jau egzistuoja kažkur stalčiuose. Visa kita - technikos reikalas

Socialinis NLP       2020-11-7 10:22

Pradžioje kalbėjo apie socialinę atskirtį.
Kiek vėliau prakalbo apie socialinę distanciją.
Matyt neužkalnų is socialinė praraja.
—-
Taip veikia neurolingvistinis programavimas realybėje.

>> Jules       2020-11-7 10:14

Jie “Mano kovos” niekaip neišverčia, ką seniai padarė latviai ir estai netgi rusai (ir ...), tai kodėl turėtų versti “Propaganda”.
——-
P.S. Pas mus tik Kremliaus propaganda, su kuria kovoja demokratas Sorosas ir jo bendražygiai.

Jules       2020-11-7 8:39

Mužikai ne kantrūs, o bejėgiai prieš masių valdymo meno triukus. Tad, Radžvilai, pats čia durnių nevoliok, o imkis rimto darbo - versk prasčiokams į Lietuvių kalbą pasaulio melo propagandos tėvo, Edward Bernays, šedevrą - jo pagrindinį runkelių maustymo veikalą “Propaganda” arba cituok, jei jau labai tingi.

Tikrai.       2020-11-7 8:38

Gincytis beprasmiska!Degradave, ir viskai be jokio mastymo.

Ne kantrūs,        2020-11-7 8:29

o Dezi propagandistų ir docentų užburti-užhipnotizuoti.

anaiptol       2020-11-7 8:27

mužikai ne kantrūs, o tiesiog beviltiškai buki
rusiška baudžiavos genetika stipriai įsitvirtinusi “didvyrių tautos” populiacijoje

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-11-7 6:29

Jau 7 seimai yra apsišaukėliai (antikonstituciniai). Aštuntas - toks pat.
***
Vadovaujantis visagale konstitucija, reikia žinoti, kad:
– seimas – antikonstitucinė (neteisėta) neišjungtų komunistų (kgb’istų,
stribvaikių, …) sueiga, kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija (kai sąrašinių negali būti seime), o daugiau apie tai naudojant nuorodą – ULTIMATUMAS Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo;
– prezidentas, -ė užsiima neteisėta nusikalstama antikonstitucine veikla su neteisėtu (stribvaikių, …) seimu;
– premjeras neteisėtas, nusikaltėlio prezidento, -ės pasiūlomas bei
neteisėto seimo patvirtinamas;
– ir tt.
Tai žinant, sprendžiasi bemaž visos problemos Lietuvoje tik prieš tai Tautai reik susigrąžinti gaujų pasisavintą Lietuvos r bei tv (Lrt).
__________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų.
2020 lapkričio 7

stasys       2020-11-7 6:22

Šiu metu pelnai bankuose kuklesni nei pernai o ir Lietuviško valstybinio dar niekas nenupirko , mažumėle kilstels ir žiūrės kaip Vytautas pyksta atsukęs nuplakta ‘kraujuojančia’ nugara . Dabar mužikai kantrūs ...nėra linke su bankais dalintis.

Rekomenduojame

Almantas Stankūnas. I. Šimonytė arba apsimeta, arba nesupranta, kad Igničio veikla gali sukelti daug

Vytautas Sinica. Interviu Lenkijos televizijai (programa pasauliui anglų kalba) karo tematika

Edvardas Čiuldė. Ar iš tiesų mūsų tėvynainiai homoseksualai neturi Tėvynės?

Jonas Jasaitis. Žmonijos sunaikinimo scenarijai

Vidas Rachlevičius. Visas aktyvistes ir veikėjus reikėjo „pagrilinti”

Audrys Antanaitis: Valstybinės kalbos laukia sunkus metas

Borisas Johnsonas: Vokietija norėjo greito Ukrainos pralaimėjimo

Mirė Ukrainos disidentas Jurijus Šuchevičius

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt trečioji (Lapkričio 23 diena)

Almantas Stankūnas. Ar Generalinė Prokuratūra ir STT nesiims tirti klausimo dėl IGNITIS smulkiųjų akcininkų?

Dovilas Petkus. Kompensacijos žydams: susitaikymo aktas ar mokestis „Holokausto industrijai“?

Jonas Grigas. Mokslininkai ragina paskelbti 5G ryšių moratoriumą

Italijos valdžia skirs po 20 tūkst. eurų poroms, kurios tuoksis bažnyčiose

„Už balos“. Rinkimai-Lenkija-Iranas-Futbolas

J. Kaczynskis: Lenkija priešinsis neomarksistinei revoliucijai iš Vakarų

Danutė Šepetytė. Atsakymas lietuviui Audriui Antanaičiui

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt antroji (Lapkričio 22 diena)

Makronas: „Mums reikia vienos pasaulinės tvarkos“

Ar daugiakultūriškumas griauna Vakarų tautų tapatybes?

Vytautas Sinica. Ar mums dar reikalinga Lietuvos valstybė?

Vytautas Radžvilas. Paskutinis žodis – piliečių

Ramūnas Aušrotas. Klausimas Europos šalių kino forumas „Scanorama“ organizatoriams

Advokatė Zita Šličytė: Konstitucinis Teismas – ne vieta politikavimui

Edvardas Čiuldė. Kas jie tokie yra – tie naujieji europiečiai?

Paramą Ukrainai norėtų apriboti tik mažuma

Italijos vyriausybė tęs ginklų tiekimą Ukrainai ir 2023 metais

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt pirmoji (Lapkričio 21 diena)

Anglų universitetai raginami „dekolonizuoti“ kursus: „nubudusiųjų imperializmas pasiekė didžiulį, kvapą gniaužiantį mastą“

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimtoji (Lapkričio 20 diena)

XXIV sekmadienis po Sekminių: Kas ištvers iki galo, bus išgelbėtas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.