Visuomenės pokyčių analizė, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Vytautas Radžvilas: „Susigrąžinkime Valstybę!“

Tiesos.lt redakcija   2019 m. vasario 18 d. 13:40

26     

    

Vytautas Radžvilas: „Susigrąžinkime Valstybę!“

Vasario 16-ąją įvyko steigiamasis visuomeninio komiteto „Vytautas Radžvilas: Susigrąžinkime valstybę“ suvažiavimas. Susirinkę kone šimtas komiteto narių patvirtino Komiteto valdymo ir kontrolės organus, programą ir kandidatų sąrašą.

Jūsų dėmesiui siūlome prof. Vytauto Radžvilo sveikinimo kalbą, pasakytą steigiamajame visuomeninio komiteto suvažiavime vasario 16-ąją ir paaiškinančią komiteto steigimo tikslus, svarbą, veikimo principus ir kitus svarbius aspektus.

Filmavo ir montavo Aušra Gabalytė („Aikštės TV“).


P.S. Politinė reklama, parengta ir platinama nemokamai.

 

P. P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

komentarų tiražuotojui       2019-02-20 1:59

Kaip gali Radžvilas kažką sumauti, jei EP rinkimai atitiktų nebent prezidento rinkimų 2 turą? Tikrai labai maža tikimybė, kad Juozaitis į jį patektų. Liks koks 5-6.

R. jau pradžioje viską sumovė...       2019-02-19 23:29

   
EP mandato kvota vėl bus ne mažiau 97 tūkst.balsų. Asmeniškai V.R. ir jo padlaižiai iš VF ir kitur jau yra atsakingi už mandato svajonės sužlugdymą. Jūs, komentuojantys šio visus pagr.Sąjūdžio principus išdavusio neadekvataus asmens naudai, esate irgi atsakingi už tai,kad protesto balsai nueis į kanalizaciją...Neverta dėl šio pasikėlusio neadekvato net rinkti 10 tūkst.parašų, nes nesistemininkas ,išduodantis principus, niekada nieko nepasieks vien dėl to…
Juozaitis pasirodys garbingai, peržengs 100 tūkst. ribą prez. rinkimuose,bus gal trečias, o solidarumą apdergęs profesorius apsijuoks pats , gavęs 40-50 tūkst.balsų, nežinojusių apie jo neadekvatumą, didybės maniją ir pavydą Sąjūdžio kolegai…Radžvilas savo amoraliu elgesiu ir bukaprotišku pavydu jau sužludė viską ,ką galėjo sudirbti…

15:33       2019-02-19 17:42

. Poema stalinui. Viskas adekvatu.

to 20-58. val komentavusiam,..       2019-02-19 15:33

Meluojat akiPlėšiškAI apie JUOZAIČIO prieraišumą rusų akcijai Rygoje geg. 9 ar Georgijaus juostelėms. ĮRAŠAS rodo,kad Juozaitis VISO LABO adekvačiai aprašė, kaip atrodė RYGA TA DIENĄ....TAMSTA melagis arba ligonis, nes adekvačiai nesuvokiate kito asmens pateikto aprašymo…

Dzeikas       2019-02-19 0:05

Man Radzvilo ir Juozaicio fanu pasipesiojimai primena Byvio ir Teslagalvio mustynes del pirmumo eiles “gauti” su Dallas Graimz(aha, kuris bus prezidentu Lietuvoje), na tokia mini alegorija:
https://youtu.be/ss1SDvFVgis

Danutė       2019-02-18 23:44

Penktadienį būsiu knygų mugėj. Mielai pasirašyčiau Juozaičiui prezidento rinkimams, jei kas nors rinktų parašus. Įdomu Kaune kur galima pasirašyti?

Įdomu       2019-02-18 22:03

Ar tame sąraše be Radžvilo dar yra kalbančių žmonių? Ar visas sąrašas kalbės vieno Rdžvilo balsu? Jau taip buvo su Landsbergiu ir konservatorių sąrašu.

ah1       2019-02-18 21:50

Demaskuota žiniasklaidoje - Europos parlamente vien algos gaunama tiek kiek vidutiniškai uždirbantis lietuvis Lituvoje gautų per 47 metus! Į Europos parlamentą veržiamasi dėl pinigų kaip ir į prezidentus.

Gailė       2019-02-18 21:46

Jei reiktų rinktis tarp V. Radźvilo ir A. Juozaičio, būtų V. Radźvilas. Jis tvirtas buvo visada (ir per Sąjūdį)

Keista       2019-02-18 21:10

Vytautas Radžvilas pasiėmė jo keikiamo Lietuvos Sąrašo šūkį, kuris išliko ir Tiesos.lt kepurėje.

"RADŽVILO SILIUS- PRALAIMĖJIMO GARANT*"UI       2019-02-18 20:58

Juozaičio rėmėjai - nuoširdūs ir Tėvynę mylintys žmonės. Bet jis pats šlovino pergalės dieną ir Georgijaus juosteles Rygoje, neminėdmas Latvijos reokupacijos. Ar tai už tai Radžvilas turėtų jį rekomenduoti į prezidentus?

to Tai       2019-02-18 20:16

Su Brazausko chebra nori apjungti jėgas, ane? Patinka LDDP?

to Remsim       2019-02-18 20:14

Gal tamsta kvanktelėjot? Karalienių užsigeidė, oho?!

Reikia       2019-02-18 20:13

gelbėti nuo dezinformacijos plėtros - nuo hipnozės.

ah1       2019-02-18 19:55

tai nuo ko konkrečiai reikia gelbėt Lietuvą?

Remsim       2019-02-18 19:29

ir Juozaitį,ir Radžvilą.Palinkėjimas pasimokyti iš Anglijos karalienės,kuri visada vykdo pareigą,kuri gal kada jai ir nepatinka.Ji tiesiog tobula.

Pritariu, to 2019-02-18 18:51       2019-02-18 19:11

Tik vienybė gali mus išgelbėti. O šiam reikalui V. Ražvilas netinka. Ne tokie jo darbai, jis labiau skaldo, o ne vienija.

Visose šalyse,       2019-02-18 18:51

ir demokratinėse, ir nedemokratinėse didžiausia kitaminčių, trokštančių sėkmingos ir laimingos visuomenės, didžiausia bėda - susiskaldymas. Lietuvoje daug pilietiškai nusiteikusių žmonių, bet pažiūrėkime, kiek partijėlių, susivienijimų, organizacijų ir šiaip sueigų, susibėgimų. Kiekviena turi savo vadus vadukus, kurie tik ir galvoja, kaip čia pasirodžius gudresniems už kitus. Argi šitaip galima pakeisti sistemą, kuriai pavaldi kariuomenė, policija, spectarnybos, valdžios struktūros? Gerbiamo Radžvilo kalba nuvylė - ir jo kuriamas darinys toks pat. Susivienyti nesisteminiams dabar puiki proga - Lietuva linksta prie kandidato į Prezidentus Juozaičio. Bet gerbiamas Radžvilas apie tai tyli kaip užsisiuvęs burną. O juk aišku - jei jo darinys neprisijungs, tai viso jo darbo kaina - skatikas. Jis sakosi ES parlamento rinkimų sąraše gali bet kam užleisti savo vietą. Bet tai greičiausiai gudravimas. Kitaip elgtųsi visai kitaip. Nesavanaudiškai, kaip dabar.

Sėkmės!       2019-02-18 18:08

Visi turime rikiuotis ir šiam žygiui padėti!

Draugai !       2019-02-18 17:47

Lietuva be suvereniteto - Lietuva be ateities .

Kaip įdomiai,       2019-02-18 17:27

delfyje po šia programa norėjom pakomentuoti,tai visai neleidžia.Nėra nei vieno komentaro.

Tai       2019-02-18 17:25

gerb.Radzvilas neisgirdo.A.Juozaicio kvietimo apjungti jegas “vardan tos”, kaip pats Radzvilas sako.Kodel?Nepasitiki?O gal asmenines ambicijos.Puikiai zinome, kad Lietuvai EP yra menkavertis politinis tikslas.Be abejo, viliantis, kad i EP bus isrinkta dauguma patriotiskai ir valstybiskai nusiteikusiu deputatu, dar keli Lietuvos balsai nepakenktu.Bet Lietuvos balsai EP yra sauksmas tyruose.Mums pradeti reikia nuo Lietuvos.Ivairiai galima vertinti Radzvilo atsisakymo konteksta.Istorija ivertins.

Paskelbė       2019-02-18 17:11

Yra komiteto narių sąrašėlis. Spėju, kad bent pirmuose 10 vietų nesimato garsaus eityninų atsakymo autorių, nebent Dovilas Petkus galėtų toks būti. Tai reabilituoja ir teikia vilčių: Radžvilas, Lago, Latėnas, dėl Svitojaus nuomonės neturiu, Dovilas Petkus, Romas Pakalnis (sėdi paveldosaugos Trayboje ir nėra visai bukas kirvis), Rasa Čepaitienė, Eglė Mirončikienė, Audrys Karalius, Eligijus Dzežulskis-Duonys… (čia iš Delfidės pranešimo).

Gal Radžvilas kada nors pasakys savo nuomonę apie Garliavą, nes dabar jos išvengia ir tai yra dirbtina. Pažiūrėsime, kiek jis yra jautrus ir kiek filosofuotojas. Kaip ten bebūtų, geriau nebus ir ko gero ne tas atvejis, kai renkiesi mažesnį blogį.

RADŽVILO SILIUS- PRALAIMĖJIMO GARANTAS?...       2019-02-18 16:51

R. ir VF FAKTIŠKAI ATMETĖ Juozaičio raginimą kartu eiti į EP RINKIMUS.Jis žiūri į žymiai skaitlingesnę J. ORGANIZACIJĄ kaip į nulį, o į pr. rinkimus ir būtinybę turėtų reformų planą kaip į nereikalingus dalykus… Savo laiku dėl asmeninių savybių  nesugebėjo susijungti su OZOLO partija, o dabar veidmainingai šlovina OZOLĄ, bet pats pezaa apie dem.-antisisteminių jėgų vienybę...
R. nori ,kad jo vardo komitetan eitų ir MINIMUM 10000 tūkst. parašų talkininkai surinktų, kad padėtų ,,vardan tos”.Tačiau pats savo forumiečių į talką Juozaičiui nekviečia ir jam niekaip nepadeda, nors A.J. irgi ,,vardan tos’’ sunkiai su komanda aria..
Šiame R. dvilypiame elgesyje ,šiame požiūryje,gaila, bet , KO GERO,visas jo moralinis nemielas portretas ir dviveidystės bei pavydo kvapelis…Adekvatiems lietuviams prez. rinkimai yra 5 kartus svarbiau, nei riebus ir nieko nelemiantis EP mandatas, bet V.R. ir Ko išduoda norinčius tautos naudai pokyčių prezidentinėse grumtynėse.Jose supuvusi oligarchinė- nomenkl. santvarka mums bruka savo tris marionetes per visus galus ir nugalėtojas, matomai, išbus dvi ilgas kadencijas išdavinėdamas valstybę ir tautą, o V. R ,lyg propagandistas teigia iš lubų, kad pr. rinkimai nieko verti.Jūs ta jo sapalione tikit?
Iš vienos pusės- V. R. puikus ir vertybiškas analitikas, iš antros pusės- tai didybės kupinas asmuo, kuris nepaduoda rankos laiku nei plebėjui, nei kitam Sąjūdžio iškiliam žmogui. Balsuosiu už R., bet parašų nerinksiu ir ,manau,kad jo vardo komitetui parašų ir talkos neužteks ir tai bus rūstus atpildas už jo ir V Forumo išdavystę tautos ir don Kichoto Juozaičio atžvilgiu prez. kampanijoje.Kitam atkišęs užpakalį vietoje solidarumo rankos ir nedirbęs bendrai ,gerb. Vytautas ,matyt, sulauks teisingo atpildo iš aukščiau…R. tiktų EP, bet jo NEVISUOMENIŠKAS IR NARCIZIŠKAS elgesys Liet. prez.  rinkimų kontekste pražudys veikiausiai jo saldžias EP MANDATO viltis..

Teisingas       2019-02-18 16:39

Šūkis geras, bandyti reikia, visos susigrąžinti neišeis, bet nors dalį, gali išeiti, pagal filosofiją užaugusio vaisiaus atgal nesugrūsi, reikia auginti naujus, geroje neužterštoje dirvoje.

Gailė       2019-02-18 15:35

Dėkoju už reportažą. Yra apie ką pamastyti

Rekomenduojame

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (III)

Danijos sulaikytieji gali būti įkalinti užsienyje

Karolinska ligoninė „kastruoja“ ir mėgina pakeisti vaikų lytį bei nutyli sunkius pakenkimus

Linas Karpavičius. Referendumas Šveicarijoje

Durnių laivas ir 2,5 jo kapitonai: kuris tikras?

Arkivyskupo Carlo Marija Vigano pareiškimas

Aleksandras Nemunaitis. Neries krantinės reikalai

James Traub. Netgi Švedija nebenori daugiau migrantų

Edvardas Čiuldė. Kokiu mokslu reikėtų tikėti, a? (III)

Lenkijos valdžia: nenorim tokių protestų kaip kitur Europoje, todėl papildomų draudimų dėl pandemijos imtis neplanuojame

„Mes giname Europą“ – teigia Lenkijos Ministras Pirmininkas

Graikų ortodoksų hierarchas apie GP bažnyčiose: netoleruosime valdžios institucijų melo

The Lancet: stigmatizuoti nepasiskiepijusius – neteisinga

Daugėja neapykantos nusikaltimų prieš Europos krikščionis

Dominykas Vanhara. Naujausi reitingai

Kun. Gintaras Jurgis Sungaila. Apie klerikalizmą ir pašaukimų krizę

Garsiąją Kauno vilą Perkūno alėjoje gynusį architektą teismas pripažino kaltu – už rangovo pastūmimą ir kaukės nuplėšimą skirta bauda

Mirė partizanas Juozas Jakavonis-Tigras

Ketvirtadienį Vilniuje bus paminėtos kun. B. Laurinavičiaus žūties metinės

Manifestacijos Austrijoje prieš suvaržymus

Kęstutis Pranckevičius. Tamsią naktį žvaigždės ryškiau šviečia

Vytautas Sinica. Kada JAV kongresas atšauks Nepriklausomybės deklaraciją?

Aleksandras Nemunaitis. Vilniaus grybai

Leidžiama žaisti demokratiją

Nacionalinė šeimų ir tėvų asociacija reiškia susirūpinimą dėl narkotikų ir alkoholio prieinamumo didinimo

Vytautas Sinica. Solidarumo galia

Chris Waldburger. Valia siekti Kristaus?

Edvardas Čiuldė. Kokiu mokslu reikėtų tikėti, a? (II)

Almantas Stankūnas. Kiek dar ilgai žaisime neoliberalistinius rinkos žaidimus ten, kur negalima jų žaisti?!

Br. Paulius Vaineikis OFM: skelbiu nepaprastąją padėtį

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.