Ugdymo politika, Intelektualų vaidmuo, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Vytautas Radžvilas: Norima, kad neliktų nepageidaujamo liudininko (video)

Tiesos.lt redakcija   2018 m. balandžio 26 d. 21:28

19     

    

Vytautas Radžvilas: Norima, kad neliktų nepageidaujamo liudininko (video)

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+
Eurokomjaunimas TSPMI?

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

..............       2018-07-3 1:06

Pagarba Jums, gerbiamas Radžvilai, linkime Jums ištvermės

"politologui"       2018-04-29 2:28

smirdžius tu, ne politologas - pats smirdi ir kitus bandai teplioti

Politologas       2018-04-28 21:39

Mums reikia tartis su Maskva. Vieni prieš iškrypėlišką ideologiją neatsispirsime.

Putinoidas       2018-04-28 13:42

Ateinu palaikyti. Tačiau tam reikia, kad Vytautas prisijungtų prie KGB infiltrato TS LKD ir LS partijose. Mes turime neribotą finansavimą iš matuškos Rusios. Jo nedrįsta susekti net FNTT nes mes nebendradarbiaujame. Mūsų VILLA COMFORT Palangoje, veikia kaip placdarmas, tiesiant Litvai tiltą į Krymą per Kuršių nerija ir Baldiisko miestą.

Jėzusas       2018-04-28 9:00

Juk nieko naujo iš principo nevyksta, kas vyko visada. Yra kas formuoja mainstrymą yra ir kas nespėja ir krenta į paraštes. Akademinis sluoksnis visada yra ideologizuotas/politizuotas ir niekur, niekada kitaip nebuvo. “Brandžios demokratijos” (labai juokingas terminas, bet nieko nepadarysi jei jau jis taip plačiai naudojamas) šalyse toleruojama kritinė mintis tol kol ji nekelia grėsmės mainstrymui. Kai pradeda kelti - nesibodėjama kištis grubiausiais būdais net žudant žmones.
Radžvilo ir jo oponentai turi vieną esminį panašumą. Jie tiki iliuzijomis. Radžvilas tiki krikščioniška europa ir mitu, kad tautos kuriasi pačios, oponentai tiki kad galima sukurti naujos kokybės europietį.

Ka tik paziurejau video        2018-04-27 19:01

del gerbiamo Radzvilo dorojimo-labai neblogai nufilmuotas.Deja kita puse -su kazkokiais geriausiu atveju graiku ornamentus primenanciais plakatais pasirode tokie neissilavine…Ponaiciui Skarulskiui musu istorija tik prasidejo nuo Atenu ir baigesi ties sv.Pauliumi -nieko lietuvisko.ES jam stovi ant krikscionybes pamatu,nepaisant to ,kad ES valdininkai atsisake tai irasyti i ES Konstitucija ir importuoja visai kitos -dar naujesnes dykumu religijos zmoniu minias.Zodziu-gaila vaiku,del busimu savo siltu vieteliu pasirengusiu buti konformistais,bet kuo…Gal keletas jusu,vaikai,isties gaus kuriam laikui siltas vieteles,bet negyvensite Europoje kokia ji dabar…Nenesios vyrai sukneliu.o moterys dengsis galvas ir kuna iki kulniuku.Beje-konservatyvumas yra tradiciju saugojimas,o ne naujoviu diegimas.Zodziu-stai jaunimo karta dar nelankiusi Karalienes Mortos-Landsbergienes mokykleliu,isivaizduokit kas bus toliau.O is tu jaunuoliu-kiek zada likti Lietuvoj,jei negaus siltu vieteliu ...

degraduoja ta valstybe,       2018-04-27 11:39

kurios vardu pradedami persekioti sviesiausi jos zmones. Rubavicius, Radzvilas…. daugybe kitu, kurie dar bando dirbti saziningai savo valstybes labui. Deja, kaip vienas banksteris pasake, sazine- ne sio pasaulio dimensija. Tikiu, kad taip nera visame pasaulyje, bet Lietuvoje- taip.

Institutas be kritinio mokslo - ne universitetas        2018-04-27 11:38

Radžvilas juk kritiškai dėstė institute klasikinius, kiekvienam neidelogizuotam europiečiui privalomus dalykus, o jūs, sukairėję neoliberalai, neokonai ir pan., apskundėte, kaip chunveibinai vykdėte parsidavusios globalistinėms ideologijoms
ir verslui administracijos užsakymus.
Pastaroji, virtusi klanu, savo nusistatymo prieš akademines disciplinas,
akademinę laisvę, žinoma, nepripažįsta, nes jau atbukusi sąžinė,
per daug susvetimėta savęs pačių ir tautos atžvilgiu,
nelavinta metafizinė  mąstysena, todėl nereflektuotos mokymų prielaidos.
Tik graudu dėl sutikusių būti mulkinamais jaunųjų liberalų ir konservatorių, homjaunuoliškų karjeristų. Jeigu jūs jau dabar laisvai ir sąmoningai (dėl karjeros) buriatės į eurokomjaunuoliškas kuopeles bei imatės tarnauti proto kritikos neatlaikančioms ir demaskuotoms ideologijoms, į ką daugelis išvirsite subrendę?
Kelio atgal daugeliui tikrai nebus, net jei grįžti norėsite.
Slampinėsite gyvenimo pakampiais niekam nereikalingi, išdavę idealus. NK

Baisiausia,kai       2018-04-27 11:02

liberalus mąstymas nurašo žmogų pagal viską,ką tik randa silpnesnio.Nurašo pagal amžių,pagal įsitikinimus,pagal soc.padėtį,pagal tai,kur gyveni,pagal tai kur mokaisi,pagal aprangą,išvaizdą,užimamas pareigas ir ką tik nori.Nes reikia ,kad visi atitiktų išmanius standartus ir nedarytų gėdos šaliai,na,kaip Šiaurės Korėjoje.Vienas vaikas mūsų mokykloje atsisakė jam nemokamo maitinimo,kad tik jo nelaikytų skurduku,kaip jis pats vadina.Dabar jis skolinasi pinigus iš draugų pavalgyti,toks smulkutis,bet geros širdies ir talentingas.Jis labai išgyvena ,kad jie gyvena nepasiturinčiai.Jie atima iš žmogaus orumą,už  kurį labiausiai verta kovoti,jei dar dar verta ką nors daryti šioje šalyje.

Liberalizmas       2018-04-27 8:55

stoja prieš krikščionybę.

Jules       2018-04-27 8:45

Rimti liudininkai kaip ir rimti konkurentai yra naikinami. Svarbiausi tame juodame, nešvariame reikale šešėlių konspiracija ir agresija.

Visur tas       2018-04-27 6:29

pats.Jei gali iš gimdyvių Kaune reikalauti pinigų ir jas apgaudinėti,tai ko jūs norit iš šių kišenių patriotų.Žodis “mokslas” jiems net nesuvokiamas.Taip pat ir Kaune,medikų kalvėje.

Liberlizmo       2018-04-27 6:27

rezultatas-kur jis įsitvirtina,ten griūtys.Ryškus pavyzdys-tai švedų didžėjaus savižudybė.Turintis marias pinigų,šlovę,nusižudė.Nes neatlaikė godaus liberalizmo spaudimo ir neturėjo krikščioniškų atramų.

Gal nėra to blogo,kad       2018-04-27 6:25

neišeitų į gera.Gerbiamas profesorius gal pasuks į politiką,eis į rinkimus,rinksim į parlamentą.

atmintinė       2018-04-27 6:00

norint būti kokybišku liudininku reikia
visada avėti švarius batus
kišenėje turėti plytelę šokolado
būti apdairiai prisiskynus šviežių švendrių lapų
arba tiesiog
turėti keturratį motociklą
reikia nuolat stebėti ar netoliese kas nors nežvejoja
o geriausia stengtis laikytis kuo arčiau šimašiaus

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-04-26 22:24

Puikiai suprantu prof. V.Radžvilo, kaip ujamo asmens, savijautą, nes pats buvau ujamas VDU 7 metus. Dėl to iškėliau atsikuriančios Lietuvos atsikuriančiam universitetui, vadovaujamam komunistų partijos sekretoriui,  20 civilinių bylų. Kad pajustų, kad ne visi yra IŠTIŽĘ. VDU irgi nesnaudė, išplėšė duris ir IŠVOGĖ mano knygas, darbo priemones, išradimus, mokslinę aparatūrą, kurią kaupiau apie 15 metų, visumoje už 33000 Lt, tų laikų kukliomis kainomis. Čia visa apie 30 kg dokumentų istorija.

Tačiau nežiūrint, kad užjaučiu prof. V.Radžvilą, kai pastudijuoju jo mintis apie dvi pilietybes, tai man už galvos tenka susiimti, kaip taip žmogus visiškai nejautrus, neatsakingas, veikiantis prieš teisę, Konstituciją.... Klausiu Konstitucijos niekintojo V.Radžvilo…. tau atsisuka bumerangu tavo pačio pozicija dviejų pilietybių klausimu. Paniekinęs dalį tautos, gauni atkirti čia pat vietoje.

O jau tikrai aišku, kad ir Seimo rinkimų klausimu yra IŠNIEKINAMA KONSTITUCIJA, o tai valstybės teisiniai ir demokratiniai pagrindai. Tai kaip NIEKINDAMI Konstituciją pasieksite Lietuvoje TEISINGUMO? Ei inteligentai, išprotėjote savo filosofinėse fantazijose…
Kviečiu stoti mūru Konstitucijos pusėje.

Gaila tik studentu       2018-04-26 22:11

kurie gali prarast gera destytoja,o tie eurokomjaunuoliai tai juos mokyti-kaip perlus kiaulems metyti.Na o vadovu lygyje,tai korupcija kur pazvelgsi.Daug zmoniu laukia Jusu pasisakymu gerbiamas Profesoriau.

šiaip tai net pavydėt galima       2018-04-26 22:09

jei komuniagos ir jų šuniukai ką nors ėda: reiškia tai tikrai neeilinė asmenybė, jei komuniagos dreba ir bijo…

Laikykitės, gerbiamas Vutautai,       2018-04-26 21:42

Jūsų puolimas yra dėl aukšto Jūsų intelekto ir įtakos visuomenei vertinimo. Gerbiame ir palaikome Jus, labai norime kažkaip konkrečiai Jums padėti.


Rekomenduojame

Ramūnas Aušrotas. Viskas, ką jūs turite žinoti apie Laisvės partiją

Andriaus Švarplio replika: Tuomet buvo šūkis „Visa valdžia Taryboms!“ O dabar…

Algimantas Rusteika. Garsėjantis kompų šnaresys ir klaviatūrų barškėjimas, negęsta ilgai langai redakcijose

D.Stancikas: „Lietuvos istoriją pasauliui privalome rodyti ne žydo, ruso ar amerikiečio, bet lietuvio žvilgsniu, nes niekas kitas už mus to nepadarys“

Nuo bačkos. Virginijus Sinkevičius: Europa bus pavyzdys pasauliui

Andrius Švarplys. Partijos: tarp progreso ir tradicijos – partijų atsakymų „Artumai“ apžvalga

Povilas Urbšys. „Seimo sesijos pradžia su dviveidiškumo kauke“

Robertas Grigas. Smirsteli kažkuo netikru. Net jei ten yra tiesos

Nida Vasiliauskaitė. Tu ką, [mulki,] humoro nesupranti?!

Ramūnas Aušrotas. Darbuotojas yra nei vyriška, nei moteriška sąvoka. Tėtis ar mama – yra

Gintaras Furmanavičius. Ar čia tik aš vienas toks nesupratęs ir nesusipratęs?

Audrius Bačiulis. Kaip manot, į kurią šalį IT darbuotojai ketina emigruoti nuo prakeiktos Lukašenkos diktatūros?

Prof. Kęstutis Skrupskelis: kaltę privalu įrodyti

Geroji Naujiena: Kad ir mums būtų atleista

Vytautas Radžvilas. Apie „sociologinę demokratiją“, arba TS-LKD – mūsų epochos protas, garbė ir sąžinė?

Ramūnas Aušrotas. Kas yra ir ko nėra paskutinėje rudens sesijos Seimo programoje?

Audriaus Bačiulio replika: O dabar įsivaizduokime…

Nuomonė: Neringa Venckienė. Lietuva nesiskiria nuo Rusijos

Algimantas Rusteika. Jie pralaimėjo, tik dar nei jie, nei mes to nesupratom. Supraskim

Vytautas Radžvilas. „Pagal šiandien teisiančius rezistentus, turime tapti mankurtais“

Laimonas Kairiūkštis. Olimpo dievai akli: lietuviškas švietimas

Liutauras Stoškus. Keletas štrichų iš asmeninės rinkiminės patirties su pasiūlymais rinkimų sistemos tobulinimui

Vidas Rachlevičius. ES eksportuoja tai, ko britai visai nepageidauja

Gintaras Furmanavičius. Nemira Pumprickaitė įgarsino LRT svajones

Ramūnas Aušrotas. Visuomenė turi žinoti, kokia yra Lietuvos švietimo tarybos narių pozicija

Algimantas Rusteika. Iš duobagyvių gyvenimo

Liudvikas Jakimavičius. Revoliucija kaip žaidimas

Neringa Venckienė. L. Stankūnaitės advokatė Grubliauskienė jau aiškina, kad Deimantė kalba su akcentu

Ramūnas Aušrotas. Ar vienaragis priklauso gėjams?

Arvydas Anušauskas. Demonstratyvus Kremliaus noras susitapatinti su okupantais

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.