Demokratija ir valdymas, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Vytautas Radžvilas apie nutylėtą istoriją: seksualinės revoliucijos šaknys marksistinės, pirmoji įvyko bolševikinėje Rusijoje

Tiesos.lt redakcija   2017 m. liepos 23 d. 14:05

17     

    

Vytautas Radžvilas apie nutylėtą istoriją: seksualinės revoliucijos šaknys marksistinės, pirmoji įvyko bolševikinėje Rusijoje

Prof. Tomas Janeliūnas neseniai išreiškė pasipiktinimą tuo, jog prof. Vytauto Radžvilo paskaitose esą kalbami niekai apie kažkokius paslaptingus „bezprizornikus“ ir Sovietų Rusijos dar 1917 metais įvykdytą radikalią seksualinę revoliuciją. Ritai Miliūtei iš LRT profesoriaus vieši pasisakymai šia tema taip pat sukėlė juoką.

Kadangi tokia nuostaba ir abejonė tik liudija didžiulį istorinės atminties spragų mastą mūsų visuomenėje, tenka trumpai paaiškinti, kas turėta omenyje: savo paskaitose aptardamas visais laikais gyvavusią ir aktualią ideologiškai ir politiškai motyvuotą istorijos klastojimo bei perrašinėjimo problemą,  kaip vieną iš ją iliustruojančių pavyzdžių, kartais paminiu ir primenu studentams visuotinai žinomą ir akademinėje literatūroje plačiai aprašytą, tačiau Lietuvoje dėl tų pačių ideologinių priežasčių sąmoningai nutylimą faktą, būtent kad pirmoji pasaulyje seksualinė revoliucija įvyko ne praėjusio septintajame dešimtmetyje Vakaruose, bet nuosekliai K. Marxo ir F. Engelso mokymą apie šeimą mėginusioje įgyvendinti Rusijoje po Lenino bolševikų perversmo.

Lietuvoje ši žinia daug ką stebina, nes gyvoji atmintis mena itin griežtus įstatymus seksualinio gyvenimo srityje. Taip yra, nes Lietuva SSRS okupuota jau gerokai po to, kai SSRS atsisakė savo radikalaus seksualinio išsilaisvinimo eksperimento. Taigi prof. Radžvilo studentai tiesiog sužino, kad J.Stalinas padarė galą šiai revoliucijai ne iš idėjinių paskatų, o tik todėl, kad moraliniai ir socialiniai eksperimento padariniai buvo tokie pragaištingi, jog jo tęsti negalėjo sau leisti net komunistinės ir totalitarinės SSRS valdžia.

Tarp liūdniausių šio revoliucinio eksperimento su šeima padarinių kaip tik ir buvo neregėtas venerinių ligų išplitimas ir daugybė iš „laisvos meilės“ gimusių vaikų, su kuriais nežinota, ką daryti.

Sovietinė seksualinė revoliucija turėjo nemažai net šiandienos „išsilaisvinusiai“ visuomenei kraupiai atrodančių aspektų ir yra nepelnytai nutylima.

Vis dėlto anglų kalba netrūksta nei publicistinių, nei mokslinių tekstų šia tema, kelias nuorodas rasite ČIA, ČIA, ČIA ar ČIA bei ČIA; lietuvių kalba – ČIA ir ČIA.

Tačiau yra ir gera žinia: šią spragą Lietuvos piliečių istorinėje atmintyje padės užpildyti šį rugsėjį pasirodysianti JAV analitiko dr. Paul Kengor knyga „Išardymas“ lietuvių kalba, išsamiai pasakojanti apie seksualinės revoliucijos kovą su „buržuazine šeima“ – nuo pat šios revoliucijos gimimo Markso filosofijoje, per radikalius Lenino „laisvos meilės“ projektus, naujojo marksizmo gimimą pokario Frankfurto mokyklos autorių darbuose ir galiausiai virtimą šiuolaikine seksualine revoliucija Vakarų šalių leftistinėje politikoje.

Lietuviškas knygos leidimas pasirodys su niekur anksčiau neskelbtu prof. V. Radžvilo įvadiniu straipsniu. Rezervuotis knygą galite parašę .(JavaScript must be enabled to view this email address)

Knygos leidėjai kviečia plačiai dalintis šia nuoroda ir naudotis galimybe užpildyti istorinės atminties spragas.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+
Istorijos iškraipos ir klastotės

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Neliks "tėvo" ir "motinos" - neliks nelygybės!       2017-07-25 21:44

Tik prieš trejetą metelių Malta legalizavo homoseksualų partnerystę,
o jau š. m. liepos 12 ją įteisino kaip “santuoką”.
Aišku, su įsivaikinimo teise vienalyčiams
(Overtono langas vienalyčių “santuokoms”
ir įsivaikinimui jau praverinėjamas ir Lietuvoje!).
Dar daugiau, tai įteisino save “kataliku” vadinančio ministro pirmininko
Joseph Muscat rinkimus laimėjusi Darbo Partija ir dar šalyje,
kurioje beveik 90% piliečių (431,000) save priskiria katalikams!
Taip galiausiai tariamai įgyvendinta skirtingų “orientacijų” l y g y b ė
“turėti šeimą”. - Bet juk taip įteisinama n e l y g y b ė tarp vaikų,
nes tik kai kurie vaikai turės biologinius tėvą ir motiną?
- Pagalvota ir apie tai:
išvis jokio “tėvo” ir jokios “motinos” - tik “gimdytojas I” ir “gimdytojas II”.
Maltos Katalikų Bažnyčios hierarchai artėjant balsavimui parlamente susitaikėliškai ir nusikalstamai (?) tylėjo, nors puikiai žinojo ir griežtą Kūrėjo verdiktą, ir Bažnyčios mokymą, jog Santuoka galima tik tarp vyro ir moters, jog tai prieštarauja prigimtiniam įstatymui ir t. t.
https://www.youtube.com/watch?v=mSeIXeRDxf0  https://www.lifesitenews.com/news/breaking-catholic-malta-legalizes-gay-marriage-deletes-husband-and-wife-fro
https://www.lifesitenews.com/blogs/malta-legalizes-gay-marriage-10-facts-you-need-to-know

Pikc       2017-07-25 17:28

Nagi, pažiūrim, ką šitas homunistinis nuokruša Pozneris čia pavėmė. Ogi standartinį liberal-neomarksistų “tezių” rinkinį: 1. Nėra tokio dalyko, kaip “normalu” (taigi, niekas negali būti “nenormalu”); 2. Gamtoje visko būna, todėl nėra priežasčių, dėl kurių visko neturėtų būti ir pas žmones. 3. Visi, kas galvoja kitaip, yra -fobaj, acilikėlei beigi šeip leudies priešaj.
Pirmi du yra akivaizdi demagogija - ir ginčytis su demagogais nėra prasmės. Užtenka pasakyti, kad, remiantis tais pačiais “argumentais”, galima “pagrįsti” BET KOKIO iškrypimo “normalumą”. Taigi, vietoj pederastijos įdedam pedofiliją, zoofiliją ar kitą iškrypimą, apipinam tais pačiais jų “argumentais” - ir tegul “progresyvai” įrodinėja, kad jie ne “pedofobai”, “zoofobai”, “incestofobai” ir pan. O trečias punktas LABAI įdomus: atkreipkite dėmesį, kad “pažangos šaukliai” iš aukšto žiūrintys į “reakcionierius-retrogradus”, kalba praktiškai LYGIAI taip pat, kaip XX a. pradžios Rusijos bolševikai, o požiūris į šeimą išvis “nulaižytas” iš XIX a. vidurio “Komunistų manifesto”. “Progresyvai”, škias. smile

Dar vienas Sodomos ir Gomoros šauklys       2017-07-25 9:29

Известный журналист Владимир Познер назвал гомосексуализм нормой
и поддержал усыновление детей гомосексуальными парами:
“Я не понимаю, что такое «сексуальные предпочтения в разумных пределах».
Что это за «разумные пределы»? Кто установил их?
[...] Теперь насчет природы. Оставляю в сторону мир насекомых, птиц, земноводных, рептилий, обращаю ваше внимание только на млекопитающих, то есть тех, кто ближе всего к нам, людям. Так вот, среди них практически отсутствуют виды, которые соблюдают «верность». То есть брака, создания семьи в нашем, человеческом понимании не существует в животном мире. То, что вы считаете естественными формами создания семьи, придумано исключительно человеком и, кстати, совершенно не одинаково повсюду (достаточно вспомнить абсолютно законное многоженство в мусульманском мире).
[...] лично для меня нет никакой разницы между гетеро- и гомосексуальными людьми. Каждый живет так, как он хочет, если только этим он не мешает другому жить так, как он хочет. Если двое мужчин или две женщины желают оформить свои отношения и вступить брак (что, кстати, может быть очень важно с точки зрения их юридического статуса), я не вижу в этом ничего предосудительного. Если они хотят усыновить или удочерить ребенка, нет в этом, на мой взгляд, ничего предосудительного. Да, это не норма, это касается небольшого количества людей, это в определенной степени природная аномалия – но именно природная, а не извращение аморального человека. Никогда гетерогенные сексуальные отношения не будут восприниматься как отклонения. Но вполне возможно, что человечество постепенно придет к выводу, что брак и семья в церковном понимании есть на самом деле изжившие себя способы закрепощения человека.
В завершении скажу вот что: ваши рассуждения о норме основаны, к сожалению, на незнании вопроса, помноженном на реакционные, я бы даже сказал, троглодитские, взгляды, распространяемые православной церковью, которая, как я заметил выше, является принципиальной противницей терпимости.”
http://www.mk.ru/social/2017/07/24/pozner-nazval-gomoseksualizm-normoy.html

Paša Angelina - "символ советского феминизма"       2017-07-25 8:54

Широко пропагандируемое общественное движение именовалось
«Сто тысяч подруг – на трактор!».
В 1933 году Ангелина возглавила первую женскую тракторную бригаду.
С полос советских газет не сходило ее скуластое улыбающееся лицо,
ставшее, выражаясь по-современному, символом советского феминизма.
Примеру обаятельной Паши последовали двести тысяч женщин СССР!
************************************************************************
У нее был цирроз печени, что при такой работе неудивительно.
Сказалось постоянное присутствие в организме горюче-смазочных материалов.
Раньше ведь горючее через шланг засасывали.
И умирала она страшно.
Раз в неделю через надрез в животе несчастной женщины откачивали ведро воды…
А Прасковья Никитична шутила над своим огромным, раздутым животом:
- Я забеременела, скоро рожу четвертого. Мне его ветром надуло! И смеялась.
В конце концов ей решили сделать операцию. После нее она впала в кому и вскоре скончалась. Паша Ангелина ушла из жизни сорокашестилетней.

Burkimės...       2017-07-25 8:19

Tautiškai ir demokratiškai susipratusių inteligentiškų lietuvių pareiga- burtis į sąjūdžio žmogaus - V.Radžvilo bendraminčių buriamą Forumą-antioligarchinį, nacionalinį  naująjį sąjūdį. Kas dėl asmeniškumų, siauraprotiškumo ar paranojų abejoja ir skleidžia baimes ,,dėl ne tokių pavardžių” Forume, tas ,matyt, ir 90 metais dirbo tą patį kvailio arba piktavalio darbą...(IG grupė ir tada buvo marga, bet vienybė ir neprikl. tikslas laimėjo. Sovietinis rašytojas Petkevičius ar kitas nepamaišė bendrai srovei…:))
Neverkim , bet burkimės, antraip galas skestančiai oligarchinės-nomenklatūrinės santvarkos liūne mūsų Lietuvai…

Išties,        2017-07-25 7:37

labai turiningi, sklandūs, manau, iš tikro rūpesčio tautos dorovingumu kylantys Raigerdo (kaip ir $+$ bei daugelio kitų po šiuo straipsniu) komentarai.
Nors ne Vydūnas (kad ir kaip gerbtinas) turėtų būti didžiausias autoritetas skaistumo bei kitų dorybių klausimu, ir ne žinojimas yra “pagrindinė žmogaus vertybė”, bet Vakarų civilizacijos žmogui - Meilė. Triasmenis Dievas yra Meilė.

LSN       2017-07-24 18:04
Objektyvus mąstymas       2017-07-24 16:47

Raigerdas: “Kita pusė yra mokslininkai, kurie pažymi, kad tokių prigimtinių dalykų nėra ir homoseksualu tampama, o ne gimstama.”
Ne viskas yra normalu, kas atsinešama su gimimu. Kartais žmogus gimsta kurčias, kartais be pirštų, tačiau argi tokius žmones galima laikyti normaliais žmonėmis? Juk tai ligoniai, nežiūrint kaip jie yra atsiradę! Tas pats ir su “įgimtais homoseksualais”.
O visumoje jūsų komentaras yra tikrai geras.

Raigerdas        2017-07-24 13:02

Gal įdomesnių pastebėjimų čia parašė komentatorius $+$. Jo pastebėjimas yra tikrai gilus, nes su šitais seksualiniais nukrypimais reikia rašyti labai atsargiai ir naudoti pasvertus faktus. Pirmiausia, reikia atskirti tuos 2 poliusius, kurie realiai egzistuoja. Homoseksualai neriasi iš kailio, kad įrodyti, kad tai yra įgimtas dalykas. Manau, kad vyksta slapti eksperimentai, kur jau auginamos kartos, kurių tėvai buvo ne tos krypties. Jų tikslas bet kokia kaina įrodyti, kad homoseksualumas yra įgimtas dalykas. Kita pusė yra mokslininkai, kurie pažymi, kad tokių prigimtinių dalykų nėra ir homoseksualu tampama, o ne gimstama. Tai labiausiai nepatinka homoseksualizmo šalininkams. Antra, reikia pripažinti tą faktą, kad daugiausia seksualinių iškrypimų yra susiję su nukrypimais psichikoje. Norite įrodymų? Jūs matėte, manau, kiekvienas, kad seksualiniai iškrypėliai labai aštriai reaguoja į moralines normas. Jie puola bažnyčias ir tyčiojasi viešai iš tikinčiųjų. Viešos demonstracijos skirtos būtent amoralumo propagandai. Mums gali nepatikti krikščionybė ar kitos religijos, bet jų nauda yra bent jau tame, kad jie moralę iškelia į 1-ą vietą. Ar priklauso psichinė sveikata nuo moralės? Taip, tai yra tiesioginė priklausomybė. Dvasiškai sveikas žmogus nesipriešina sveikoms moralinės normoms. Tuo tarpu seksualiai iškrypę žmonės darys viską, kad tik visuomenė nesilaikytų jokių moralinių normų. Mūsų tauta degraduoja, nes į 1-ą vietą buvo iškelta MATERIJA arba “Laisvoji rinka”. Ant Buchenvaldo vartų buvo užrašyta “Kiekvienam savo”. Lietuvoje tokio užrašo nėra, bet visa valdymo sistema sukurta būtent pagal šį principą “Kiekvienam savo” arba “Laisvoji rinka”. VISA TAI YRA ORGANIZUOTA. Lietuvos mokyklose mokosi psichiškai nesveiki vaikai kartu su normaliais, neva, tai integracija ir t.t. 2-3 psichiškai nesveiki mokiniai gali sugriauti klasėje visą mokytojo numatytą planą. Mokytojas padarė pastabą ir mokinys pradeda daužyti galvą į sieną, kad atkeršyti mokytojui. Visa ta bakhanalija Lietuvoje yra brukama už pinigus per psichologiją ir psichiatriją. “Bakchanalijos (lot. bacchanalia) – senovės romėnų šventė, skirta vyno ir linksmybės dievui Bakchui, kurioje iš pradžių galėdavo dalyvauti tik moterys ir joms buvo leidžiami tokie dalykai, kurie kasdieniame gyvenime būtų susilaukę pasmerkimo. Vėliau šventėse leista dalyvauti ir vyrams, ir nuo tada jos pamažu virto didžiulėmis masinėmis orgijomis. 186 m. pr. m. e. Romos senato sprendimu jos buvo oficialiai uždraustos”.

Raigerdas        2017-07-24 12:58

Taigi, reikia suprasti, kad “Laisvoji rinka” yra plano dalis, kaip savaiminiu būdu galima išardyti valstybes, bet ne dėl išardymo, o dėl TURTO PASISAVINIMO arba įklampinant tas valstybes į skolas. Sveika dvasia yra susijusi su sveiku protu, ir tame yra būtinas komponentas - dora. Sugriaukite dorą visuomenėje ir jūs gausite daugybę psichinių ligonių, daugybę nelaimingų atsitikimų, vaikų nužudymų, jų pardavinėjimą arba seksualinį išnaudojimą. Visa tai neša milžiniškus pelnus. Prekyba seksualiniais dalykais tokioje visuomenėje, atneša didžiausius pelnus. Dabartiniu metu, visame pasaulyje, tai jau tapo net pelningesniu dalyku, nei narkotikai. Lietuva buvo įjungta į sistemą, kur materija yra 1-oje vietoje. O tai yra bankininkų, farmacininkų ir jų statytinių - psichologų ir psichiatrų. LDK Karaliai turėjo Žynius ir tai buvo sėkmingas valdymas, o dabartiniai Lietuvos “karaliukai” yra valdomi kitų Žynių - psichologų ir psichiatrų, kuriuos valdo AMA - Amerikos Psichiatrų Asociacija. Psichologija ir psichiatrija yra tikėjimas, tik tai yra marksistinis tikėjimas. Už ką lietuviams tokia bausmė? Tik todėl, kad jie griebia iš svetur bet kokį š... O kad VYDŪNAS viską tiksliai išdėliojo, tai jie šito nemato. Bausmė lietuviams yra dėl jų aklumo ir nepaisymo to fakto, kad pagrindinė žmogaus vertybė yra ŽINOJIMAS. Todėl nėra čia ko ūbauti ir verkšlenti:“Nieks kits čia nekalts, mergužėle tu pati, su berneliais trali - labai buvai ukatni”. Humanitariniai mokslai Lietuvoje yra sugriauti. Kas tai padarė? Yra konkretūs asmenys. Bet mūsų politikai yra tokie įnikę į savanaudiškumą, kad jiems yra dzin. O mokslo vyrai tyli. Vienas V. Radžvilas bando pasipriešinti, bet vienas lauke ne karys. Reikalinga jam visų mūsų pagalba. Atmeskime visus savo nesutarimus ir susivienykime, kad apginti V.Radžvilą. Gindami V. Radžvilą nuo šiuolaikinių velnių su kaklaraiščiais, mes apginsime ir Lietuvą nuo įvairaus plauko kanopinių bepročių, nors jie ir kvepėtų net labai brangiais parfiumais.

$+$       2017-07-24 10:47

Šaknys truputį gilesnės, siekia net Kryžiaus žygius. O šiaip, kas nežino Jeanne Bonnet (1849–1876) arba masculine female. Tarybų sąjungoje tai buvo Pašos Angelinos arba geriausios pasaulio traktoristės dabar tai geriausios valstybės tarnautojos.

Esmė ne seksualinė revoliucija ar kokios nors Esther Newton opusai apie “magical sign of lesbianism”, o istorijos klastojimas. Prieš porą mėnesių “Lietuvos žiniose” pasirodė straipsnis su nuotrauka, kurioje A. Hitleris su savo “krikštatėviu” ir faktiniu Trečio reicho įkūrėju E. Hanftstaengel, čia straipsnis, kur minima Frankfurto mokykla -  vieni iš didžiausių pereito amžiaus tabu.

E. Hanftstaengel knygų apie A. Hitlerį ir Frankfurto mokyklos knygos apie JAV švietimo sistemą knygynuose negausi. Pastarąją iš viso vargu ar įmanoma kur nors paskaityti. Frankfurto mokyklos vardo minėjimas visada buvo grėsmė karjerai.

Lietuvos​ švietimo sistema seka JAV pėdomis, o tai jaunosios kartos debilzavmas. Tik kas pasakys, kad karaliaus nuogas, juk istorikų ordinai gali pelenais pavirsti.

dorovė       2017-07-24 10:41

dorovė tautos pamatas. Tautos kūrimo dorove pamatus sudėjęs JAHVĖ Biblijoje įsakymais: nevok, nemeluok, nežudyk, nepaleistuvauk, ... klausyk tik vieno JAHVės nes visa kita tinklai jums.
Tai va pagal Bibliją,  jei nori sunaikinti tautą - sunaikink dorovę: neteisk vagių, neteisk melagių, platink paleistuvystes, tuokis su kitomis tautomis, nesirūpink tėvais ir seneliais…
Tai kad Lenino dekretas atšaukti caro įvestas bausmes už homoseksualizmą buvo galų gale panaikintas tik parodo kad JAHVės įsakymai teisingi.O ir liaudies patarlė - trumpas pamokymas sako - nemesk kelio dėl takelio.
Šaunuolis Radžvilas prikėlęs ir parodęs pavyzdžius.

Seksualinių sąntikių padarinys       2017-07-24 5:26

Seksualiniai eksperimentai vyksta nuo pat dviejų lyčių atsiradimo. Ir pati dviejų lyčių būtinybė dar neišspręsta. Ar tik nevyksta gamtoje, dabartinės šeimos prasme, dar kraupesnis eksperimentas - vienalyčių padarų sugrįžimas? Juk smegenų veiklos tyrėjai jau nustatė, kad meilė tai cheminė reakcija, o psichologai, kad tai tolygu pakvaišimui ir tai tęsiasi apie tris metus kol gimsta vaikai. Po to charakterių “neatitikimai"neatitikimai” ir kas trys metai “meilės” seksualiai alkanoms kaimynėms nes joms nebeliko alfa patino… O tų alfa patinų gamta paruošia gal tik vieną iš šimto gimusių berniukų. Dabar mokslininkai susimąstė kodėl nėra tarp homo sapiensų kelių rūšių? Manau, kad dvi rūšys jau nusimato. Tai bus įmanoma tada kai išsivystys (jau atrastos) technologijos apsivaisinti patį save ir turėti tikrai “savo vaiką”, o ne sumaišyta su “kvailos blondinės” ar nevykėlio patino genais… Atsiskyrus šioms vienalytėms rūšims, kuri laiką liks ir degeneruojanti dabartinė mūsų rūšis, tačiau ji pralaimės natūraliosios atrankos karą - kaip bebūtų gaila.

Kartais       2017-07-23 22:04

labai sunku pasiekti portalą Tiesos.Gal blokuoja?

Dėdė       2017-07-23 16:27

Išsiaiškinus, kad madingų “seksualinių-genderinių teisių” gijos driekiasi į marksizmą, įdomu būtų patikslinti, ar tik nūdienos ES būklė nepradeda priminti Kinijos bei Rusijos valstybė modelio? Tas pats su Romos Katalikų Bažnyčia - kažkaip pernelyg darosi susijusi su valstybine ideologija, kaip Kinijos “katalikybė” ar Rusijos stačiatikybė.

Dzeikas       2017-07-23 16:05

Visiska tiesa: buvo seksualine revoliucija TSRS, ir kaip teisingai straipsnio pastebeta issigandus pasekmiu duota komanda ijungt reversa. O kas netikite paskaitykite “Komunistu partijos manifesta”(programinis dokumentas) ar kaip ten ta brosiurele vadinasi.Ten 1/3 turbut apie seimos isardyma ir likvidavima kaip burzuazine atgyvena.
Labiausiai jos vaisiai pasireiske centruose, Maskvoje ir Peterburge. Valstietijos per trumpa laika istvirkinti nepavyko, bet bohema tai atsipalaidavo.
Kad to buta galima suprast jau vien is to, kad tarybine propoganda tai inirtingai neige kaip “burzuazines insisnuacijas ir antitarybini smeizta”.
Vienas is totalistiniu rezimu bruozu panaudoti lytine trauka savo interesams, skatinant ja ir nuimant atsakomybe arba priesingai - reglamentuojant nuo A iki Z. Pasidomekite kas netyngite naciu Vokietijos pozicija tuo klausimu, Siaures Korejos, ISIS…jau nekalbant apie Kambodzos raudonuju khmeru eksperimenta.

kaimas        2017-07-23 14:47

Nutylėta bet žinota. Kažkodėl TSRS kaimas žinojo kad Marksas, Engelsas, Leninas -trys žydai, o stojančias mergaites į komjaunimą gazdindavo kad turės komjaunuoliams “duoti” ir kad Leninas numirė nuo sifilio, o sūnus palaidotas Marijampolės viduryje esančiuose kapuose, o Stalinas su kanopa nes giminėje buvo tratinami gyvuliai.


Rekomenduojame

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Augminas Petronis. Tokia mąstysena – ‘viskas, ką jūs apie save žinot, yra tapatybės’ – tikėjimui naikinančiai žalinga

Aleksandras Nemunaitis. Esame už žodžio laisvę ir prieš politkorektiškumą

Algimantas Rusteika. Konservatoriai nutarė reklamuotis pas savus?

Katalikiški balsavimo principai

Liudvikas Jakimavičius apie žiniasklaidą

Seimo narių balsavimų gyvybės ir šeimos klausimais apžvalga

Ar egzistuoja laisva valia? Vytauto Sinicos atsakymas

Algimantas Rusteika. Jei balsuosi už mažus, „tavo balsas prapuls“

Liudvikas Jakimavičius. Gražus rudenėlis ir rinkimų aritmetika

Ramūnas Aušrotas. Istorinės savimonės pabaiga

Neredaguota.lt. Vytautas Sinica: Kova dėl istorijos

Vytautas Radžvilas. Baltarusija: į laisvę ir demokratiją Putino glėbyje?

JT Orhuso konvencijos priežiūros komitetas pripažino: Lietuvos Respublika pažeidė Orhuso konvenciją

Mokytojai iš Kvetkų, Pandėlio, Papilio premjerui Sauliui Skverneliui: Pagal galimybes ištaisykite padarinius savo didžiosios klaidos

Spalio 6 dieną bus atidengtas antkapinis paminklas Adolfui Ramanauskui-Vanagui

Vygantas Malinauskas. Krikščioniškas pasirinkimas

Geroji Naujiena: Kad ir mes duotume vaisių

Andrius Švarplys. Cukrus, Linai

Algimantas Rusteika. Susipažinkime – naujoji, modernioji, nuostabioji, jaunoji LSDP karta

Gediminas Kulikauskas. Istorikas: „Dešimt kautynių“ – kitokia knyga apie partizanus

Algimantas Rusteika. Apie kritinę masę

Rasa Čepaitienė. Rentininkų partija

Ramūnas Aušrotas. JK valdžia po truputį pradeda „veržti kranelius“ gender ideologijos sklaidai tarp jaunimo

Mirštanti Europa (ir tai nėra vien tiktai senėjimas) kviečiasi „šviežio kraujo“...

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.