Dienos aktualija, Istorija, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas

Vytautas Matulevičius. Liūnas

Tiesos.lt redakcija   2020 m. rugpjūčio 5 d. 1:17

26     

    

Vytautas Matulevičius. Liūnas

Įsivaizduojate, kokia logika vadovaujasi žurnalistai? Seimas nepriėmė Konstitucijos pataisų, reglamentuojančių per apkaltą nušalintų politikų dalyvavimą rinkimuose, todėl N. Venckienė kandidatuoti į Seimą nebegalės. Nors tokią teisę kiekvienam piliečiui garantuoja LR Konstitucija!

Bet dar baisiau, kad apie tai kaip apie savaime suprantamą faktą jau kalba ir VRK pirmininkė L.Matjošaitytė, iš anksto skelbianti, kad neregistruos N.Venckienės kandidate. Įdomu, kokiu teisiniu pagrindu? Tuo, kad Seimas nepriėmė pataisų, nors tai padaryti privalėjo pagal Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimą R. Pakso byloje?..

Ponai, į kokį teisinio nihilizmo liūną mes vėl brendame?! Ir tai vyksta ne autoritarinėj Baltarusijoj, į kurią žvelgiam iš aukšto, o Europos Sąjungos šalyje, laikančioje save teisine ir demokratine valstybe.

Jau buvau atsisakęs N.Venckienės kvietimo kartu kandidatuoti į Seimą, bet, ko gero, tai darydamas, paskubėjau. Kol taip atvirai bus trypiami esminiai teisingumo principai, tol kalbėti apie ką nors kita tiesiog nebebus prasmės.

Nuotrauka – autoriaus.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

stasys        2020-08-9 7:57

V.Matulevičiau perskaityk ir padėjes ranka ant širdies savęs paklausk ka pasakis garliavos mergaitė kai suaugs ? lrytas.lt/lietuvosdiena/kriminalai/2020/08/09/news/pikantiskas-paaugles-dienorastis-jos-patevi-ilgam-bloske-uz-grotu-15895283/
p.s. atpildo valanda artėja .

Antanas       2020-08-8 12:17

Atsiprašau kad neiškenčiau pagal komentarą “KLAUSIMAS MATULEVIČIUI” Aname KRANTAS pats ieškojote tiesos ir mes matėme ir klausėmės kaip puikiai darbuojasi žurnalistas Vytautas. Dabar pasisodinta netgi abejotini partijų perbėgėliai ir jie postringauja o Vytautas “nei prie ko”? Paskaitykite daktaro A.Lebionkos tinklapį ( per Google lengva rast - A.Lebionka)ir rasite kaip “vienas melo lauke karys yra -karys” Švariausia partija kuri išaugo ant pasaulinės netiesos ( JAV išdavė melui N.Venckienę) pagrindo, turėtų būti vyraujančia partija rinkimuose. Kovok Vytautai P.S. Pastaba tiesos.lt portalui. Važiuokite Prie Novosibirsko archyvų, prasitrinkite ten keletą dienų ir už tam tikrą sumą gausite tikrų išvežtų bylų kopijas ir galėsite tada taikyti savo “tiesos.lt” reklamą  Katalikų bažnyčios kronikos” metodui. Manau, kad jei Vytautas pasiekė JAV asmenis, ginant teisėją N. Venckienę, tai Vytautas norėdamas kaip būsimas parlamentaras padėti Lietuvai, čia gerai pasitarnautų nuvykęs į Novosibirską, kaip tas fizikas su Vasario 16 dokumentu.

Antanas       2020-08-7 12:04

Ponas Vytautai kaip žurnalistas ar nepastebėjai per tiek laiko, kodėl kunigas Jonas davęs priesaiką  Dievui kitaip ir su kitokia sąžine nei politikai sakydami, kad te padeda man Dievas, pasitraukė iš Bažnyčios sielovados? Kas nori valdyti valstybę, tas užvaldo ir religiją pirmiausiai. Paskutinėmis dienomis dar atnaujinta Vatikano ir komunistinės Kinijos sutartis, kad bažnyčios gyvenimą tvarkys Kinijos komunistai. Jie parinks bažnyčiai vadovus. ( Iš Glioria.tv )Atsiplėšėme keletą  metų  nuo KGB ir vėl jų valdžia šalinanti disidentus, kunigus, politinius kalinius ir tremtinius iš aktyvaus nepriklausomos valstybės valdymo. ( kaip pavyzdys dar šių dienų šmeižtai kardinolui V. Sladkevičiui ) Todėl kun. Jonas ir ėmėsi moralių garsių teologų tiesų, kad be teisingumo tiek bažnyčioje, tiek valstybėje mes randame banditizmą. Daug kunigų “pasikorė” dingus jų parapijų sąskaitoms iš kompiuterių. Kai kurių vyskupų net prašant prokurorų  netirti kunigų mirties bylų? Kaip turi reaguoti sveikas normalus ar kunigas, ar pilietis į tokius reiškinius. Kunigas Jonas užėmė TIESOS IR DRĄSOS branduolį. Tada dar žiūrėjome ir žurnalistai iš po “krūmo”. O paskui plevėsų tiek prisikabino prie šios partijos, kad moralūs asmenys Vytautai pasitraukė. Su kuo dabar eisi į rinkimus? Su “Rūtų” reklamomis kitame KRANTE? Taip buvo puikus “KRANTAS”, kad net bažnytinės moterėlės komentuodavo. Reikia Vytautai persilaužymų, bet tik ne KRANTO LŪŽIŲ. pagarbiai Antanas

liudna       2020-08-7 8:57

labai liudna,kad valstybę valdo padugnės.

prochodimcui       2020-08-6 15:49

O tau koks skirtumas, kur valkatauti?

Prašalietis       2020-08-6 15:44

Kokie yra optimistai tie nenuvargstantys kovoti už minimaliausią teisybę. Tik jie gali užduoti klausimą sau ir kitiems:
-Ponai, į kokį teisinio nihilizmo liūną mes vėl brendame?!
Jau ne vienas dešimtmetis ir prigaišusiam išsivaikščiojusio kaimo kuinui yra aišku, kad iš profesionalių komunistų ir KGB-istinių sąjūdiečių susiformavusiam “tautiniam elitui” neįtikę žmonės, kaip ir visi dirbantys “elitui"nepriklausantys runkeliai yra šio “elito” ir juos aptarnaujančių “valstybinių” struktųrų murkdomi, “patriotiškai” sukurtoje, korumpuotoje ir prašvinkusioje “tautinėje” kūdroje…

nieko baisaus       2020-08-6 15:02

Bent kol kas ir neverta Venckienei kandidatuoti į Seimą, nors tokią galimybę, be abeko, ji turėtų turėti.

Deivis       2020-08-6 13:16

Kai pragaro Ožys padės šaukštą, tai tada kažkas ims keistis, bet nebūtinai į gerą pusę.

Juokas ima       2020-08-6 12:33

Teisine valstybe.

Klausimas Matulevičiui       2020-08-6 8:23

Kokia jėga išvedė milijoną vokiečių į gatves taikiai protestuoti? Kas tie turintys tokią galią, imti ir pakelti milijoną žmonių nuo sofų ir eiti protestuoti? Gal vokiečiai pasidalintų ta info su mumis?  Šaukia mūsų lyderiukai, kad reikia netylėti, bet juk turi būti ta vienijanti jėga, kuri duotų galimybę išreikšti viešai šį protestą prieš akivaizdžią neteisybę, korupciją, žmonių mulkinimą ir niekinimą su kaukių užmovimu ir t.t. Kiek suprantu, tai turi būti organizuojama kiekviename mieste, net miestų rajone, kad ateitų tą ir tą dieną ir valandą ir tame mieste.  Visi kaltina žmonių abejingumu, kad neprotestuoja, bet, mielieji, juk šiaip niekas nevyksta. Tam turi būti ruošiamasi. manau, kad popieriniai lyderiukai patys yra tinginiai, o gal net bailiai ir laukia, kad kas nors tai padarytų. Kodėl, pavyzdžiui V. Radžvilas ar Vilniaus, Kauno forumai, nekuria kuopelių visuose miestuose ir net kaimuose? Juk nuo šito daromas judėjimas šalyje. Kodėl nėra “N” forumų kvėpuojančių ta pačia dvasia? Negi manote, kad kituose miestuose ir miesteliuose nėra patriotų matančių Lietuvos situacijos baisumą?

Štazi, padugne,       2020-08-5 22:27

tas ,,skaudžias pasekmes” sukėlei TU su savo padugnėmis sėbrais. Manai, taip ir tyčiosies? Kad tik nereikėtų kaliūzės prikakoti.

stasys        2020-08-5 18:21

Kaip matote nieko naujo . Nenuteisti nusikaltėliai pretenduoja į Seimą  ir jiems negalioja jokios moralės, užtenka tos vienos ..nepagautas už rankos ne VAGIS o ir įstatymas jų pusėje . Čia kas antras pasiruošęs raudoti atsisakius PIPT registruoti į busimus Seimo narius . N.Venskienė ir po šiai dienai atsisako paviešinti priežastis sukėlusias tokias skaudžias pasekmes jos šeimos tragedijoje .  Ta raiša Seimo rinkimu kumelė jau negali virsti baltu žirgu ..

ATVERSKITE       2020-08-5 17:52

tai panelei Matjošaitytei Konstituciją ir - pirmyn. Nenusileiskite, kovokite .Kam, jei ne Venckienei, Matulevičiui kovoti atsiimant Lietuvą....

Ir dar Vinculis       2020-08-5 17:49

Jokio trolinimo - tiesiog pararašyta prieš mintį, t. y. išvirkščiai, nes toks rašymo būdas KAI KĄ smagiai erzina. Siūlau ir kitiems pabandyti. Patikėkit - veikia.

Nagi, Vinculi,       2020-08-5 15:21

ar kartais netrolini? Buvo kadaise vienas karalius ar vienas imperatorius, ir savo svitos padedamas darė ką norėjo. Kas pasikeitė? Pavadinimai? Antra vertus, Vingio parke ir kitur savo ,,ploščius” prieš mažametes praskleidinėjo kas? Turtingieji? Abejoju. Skirtumas tik toks, kad turtingiesiems nereikia slankioti pakrūmėmis - pačios močios pristato (pavardžių neminėsim).

Vinculis       2020-08-5 14:44

Pas mus pedofilija tiesiog neįmanoma, nes tai turtingųjų išmislas. Gi mes kol kas - Europos uodegoj. Kiek ten tų mūsų turtingųjų - ant vienos rankos pirštų suskaičiuotume. Na, o apie teisėjų turtus ne tik mūsų medijose, bet ir Šventajame rašte ne kažin kiek parašyta. Žodžiu, yra kaip yra, nes jei būtų kitaip, prieštarautų bendriesiems visuomenės vystymosi dėsniams…

Žodžio laisvė...       2020-08-5 13:59

VRK didžioji keliautoja ištaškė dešimtis tūkstančių eurų ir tai “vsio zakonno”.
Nieko nuostabaus Marijos žemėje,Lietuvos Konstitucija sukurta tik dėl mados,kaip
TSRS Stalino Konstitucija.Kas netingi,tas ir šluostosi apie Konstituciją savo purvinus batus.Žino,kad pasipriešinti nebus kam - jaunimas išvažiavo,o senimas
jau negali.Artėjame prie diktatūros,ponai ir ponios.

Kis       2020-08-5 13:52

Lietuvoje yra dvi teisybes;viena teisybe tai Venckienes ir labai daug zmoniu subjauruotu likimai.I antra teisybe,tai Uspaskichas nuo pirmos dienos,kai uzbaige paskutine siule gazpromo vambzdyje.Stai ir visas gudrybe.Manau be Maidamo arba ozio mirties Lietuva ir toliau tik cypaus.Sedi Gitanas apsistates Kuliesiais,o jie zinomi kam priklauso,kol kas viskas vyksta i vienus vartus.

Dangė       2020-08-5 13:37

Pedofilų klanas, įsismelkęs beveik į visas valdžios viršūnes, niekada neleis, kad patektų į Seimą ir inicijuotų jiems triuškinantį nuosprendį - Venckienės, Matulevičiai ir kitos garbingos asmenybės.

Tai tik ženklas,       2020-08-5 13:03

kad pedofilai dar tiek nepaseno, kad negalėtų tampyti virvučių. Reikia stebėti, kas aktyviausiai reikšis, tai gal ir pavyks užčiuopti siūlo galą. O tada jau prasidės kaip Amerikoje - vieni kitus išdavinės, vieni prieš kitus liudys. Tai ne tokia publika, kuriai galiotų principas ,,visi už vieną”, juos vienija tik baimė. Bet baimė gali ir išskirti.

ah1       2020-08-5 10:23

Tai ką vėl trypiama LR Konstitucija? Pagal LR Konstituciją asmuo nėra kaltas kol jo kaltė neįrodyta įstatymo numatyta tvarka ir įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu. Šiai dienai dėl N.V. nėra nusikaltėlė - nėra teismo nuosprendžio dėl jos nusikaltimų, vien prielaidos.

labai noreciau matyti seime gerb. Vytauta       2020-08-5 8:54

manau, kad zmones uz ji balsuotu.

Teisingai       2020-08-5 8:45

Kad didelis melo liūnas, tikrai taip, o jį ne tik sausina bet didina, todėl tikėtis kažko pozityvaus, sunku.

Nuomonė       2020-08-5 7:42

Reiškiu pagarbą gerb.V.Matulevičiui už tiesos sakymą.

stasys        2020-08-5 5:56

Parašiau ir nusijuokiau .. atrodo čia Vytautas mina ant slenksčio .smile

stasys        2020-08-5 5:51

Algimantai .. reikėtu nustoti į Seima rinkti nusikaltėlius . Atrodo jau tiek kartu gyvenimas mokė Tamsta , o va pamokos taip ir liko neišmoktos . Tam kad įrodyti jog Lietuvoja yra demokratinė šalis gerbianti žmogaus teises nebutina Seimą kaip institucija paaukoti ir dar karta jį paversti politine “paršavede” raudonomis akutėmis .


Rekomenduojame

Vaidotas A. Vaičaitis. Kas apgins Konstituciją, arba Kaip paskirti Konstitucinio Teismo teisėjus?

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras kviečia į virtualią parodą „1991 m. sausis Lietuvos nepriklausomybės gynėjų liudijimuose“

„Neredaguota“ pokalbis apie tautinę politiką su Liutauru Stoškumi ir Tomu Aleknavičiumi

Algimantas Rusteika: „Tai ne šiaip ženkliukas. Tai pozicija šiuolaikiniame kare už žmogiškumą“

Kunigas Robertas Grigas: Tada buvome barikadų broliai

Vytautas Radžvilas. Postdemokratija ir postAmerika

Mindaugas Sėjūnas. Mokslai 1991-ųjų sausį: egzaminai riedant tankams

Vytautas Sinica. Nepaprastosios padėties grėsmė

„Nacionalinio susivienijimo“ pareiškimas dėl Laisvės gynėjų dienos

Arūnas Dulkys raportuoja: vertinsime ir įvertinsime, sudarysime sąlygas nemokamai skambinti (skųsti?), reguliariai tikrinsime ir kontroliuosime…

Jūratės Laučiūtės replika Vytautui Landsbergiui: Ar verta nužeminti dvasinę stiprybę ir vienybę prilyginant jas „mūšiui“?

Vidas Rachlevičius apie „kiškių narsuolių kariauną“: „Apima svetimos gėdos jausmas“

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: Šeškinės ozui paskelbtas nuosprendis?

Skaitome Vyriausybės programą (2). Krescencijus Stoškus. „Vienodos starto pozicijos“ – ar tikrai?

Jūratė Laučiūtė. „Kou pats kvep, tou ėr kėta tep“, arba Kuo dabar užsiima N. Putinaitė?

Geroji Naujiena: „Tu mano mylimasis Sūnus, kuriuo aš gėriuosi“ (Mk 1,11)

Lietuvos partizanų istorija

D. Trampas gali paleisti savo paties platformą

Liudvikas Jakimavičius. Ar be Briuselio palaiminimo tuoj nenusipirksime duonos ir druskos?

Francis Lee. Padarykime Ameriką vėl gražią

Česlovas Iškauskas. UNI-tazų problemos Seime. Replika

Andrius Švarplys. Trumpai apie bylą ‘Prager University versus Youtube’, arba Kas apgins žodžio laisvę?

Raimondas Kuodis. „Su tokia slinktim į idiokratiją mąstančiai visuomenei reikia kovoti“

Nida Vasiliauskaitė apie šių laikų antisovietinę propagandą, kurios yra vis daugiau ir daugiau: su kuo kovojama ir kaip?

Audrius Bačiulis. Su žodžio laisve Amerikoje baigta

Andrius Švarplys. Pora klausimų

Algis Krupavičius. Elito demokratijos krizė

Kviečiame žiūrėti jau 4-ąjį „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašą

Raimondas Navickas. Rūkyti tabaką balkonuose draudžiama. O jeigu tai nedidelė gydomųjų kanapių suktinė?

Kas vyksta Amerikos politinėje scenoje? „Neredaguota“ pokalbis su politologu dr. Andriumi Švarpliu

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.