Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Žiniasklaida

Vytautas Matulevičius. Kova už valdžią maro metu

Tiesos.lt redakcija   2020 m. balandžio 2 d. 7:36

46     

    

Vytautas Matulevičius. Kova už valdžią maro metu

Valstybėje – padėtis, kokios dar niekad nebuvo, o Rita Miliūtė sėdi visuomeninio transliuotojo eteryje ir, naudodamasi iš pareigų atleistu premjero patarėju Skirmantu Malinausku, bando supjudyti Saulių Skvernelį ir sveikatos apsaugos ministrą Aurelijų Verygą. Ir dar – pastarąjį kiek įmanoma apdergti ir pavaizduoti nieko nesugebančiu mulkiu.

Tai kodėl auga jo reitingai, ir dar kritinėmis aplinkybėmis? Jei jis toks mulkis, kaip bando pavaizduoti žurnaliste apsimetanti asaba?

Aš nebalsavau už dabar esančius valdžioje, nes įsivaizduoju Lietuvą valdomą kitokio tipo politikų, bet viskam yra ribos. Pulti ir dergti valdžią, kai visos Lietuvos institucijos stengiasi iš paskutiniųjų gelbėti valstybę ir jos piliečius nuo dar neregėtos pandemijos ir jos padarinių – tai tas pats, kaip siekti savo politinių tikslų per mirusiųjų lavonus.

Dar būtų pusė bėdos, jei Rita Miliūtė savo ciniškomis pastangomis būtų vieniša. Anaiptol! Ją net pranoksta buvusi prezidentė Dalia Grybauskaitė, kuri su pandemija kovojantį sveikatos apsaugos ministrą viešai išvadino „gyvūnu“ – užuot jam padėkojusi, kad Lietuva vis dar laikosi ir kad jis, kaip ir kiti valstybės pareigūnai, nesibaimina nuolat rizikuoti savo sveikata ar net gyvybe.

Tačiau liūdniausia, kad toks elgesys tėra tik pradžia, ir toliau bus dar tik blogiau. Juk uždavinys – bet kokia kaina sustabdyti pradėjusius augti Aurelijaus Verygos reitingus, kurie per rinkimus gali tapti peiliu po kaklu konservatoriams. Todėl galime būti tikri, kad pjudymas nesiliaus ir per patį epidemijos piką, galintį Lietuvai tapti lemiamu. Tam ruošiamasi ir finansiškai: Dalia Grybauskaitė jau įkūrė fondą su R. Miliūtės darbdaviu Andrium Tapinu, į kurį renka aukas. Planas tiesiog genialus – už visų jūsų pinigus pripirkti įrangos kovai su epidemija ir po to tai pateikti kaip savo neįkainojamą nuopelną Lietuvai.

Nuošalyj nuo šio švento reikalo neliko ir patriarchas Vytautas Landsbergis, pervedęs Andriaus Tapino televizijai 100 tūkst. eurų iš savo fondo (priminsiu, kad jame laikomos kadaise Norvegijos lietuvių tautai padovanotos lėšos).

Taigi, kovai prieš „gyvūnus“ pasiruošta! Tačiau istorija sako, jog tie, kas siekia savo tikslų bet kokia kaina ir nesustoja net prieš žmonių gyvybes, anksčiau ar vėliau pralaimi. Manau, taip nutiks ir šį sykį. Ir tai ir bus jiems Dievo bausmė už pasibaisėtiną elgesį.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

zuzu       2020-04-17 12:37

Itariu,kad is dedules pakeite i “stasys"klykucha.Labai jau mintis panasios i muzikanta be febiurze?

Kis       2020-04-11 22:43

siekiant tai “publikai"savu tikslu lavonai ne motais,tai ju megstamos schemos,tai KGB mokykla ,kuri laisvai veikia Lietuvoje.Tad turime tai ko ir nusipelneme,viskas kas geriau ir tai publikai peilis po kaklu ir toliau bus kovojama,jau ne su rusais,o atvira kara su lietuviais.

rasa       2020-04-5 10:42

aciu,labai teisingai rasote.saunuolis,pas mus dabar yra kaip sakoma liaudyje’ ant svetimo b…o gera joti

Kis       2020-04-5 10:41

erorr,tai error skaitysiu,kad siendiena verbu sekmadienis nepasiseke

Kis       2020-04-5 10:40

Stasy,kiek uzdirbi ir ar nereikia padejejo,jeigu alga virs pensijos lygio.Po velniu parduodu Landzbergiui dusia.

Kis       2020-04-5 10:37

sesk salimais Dziugelio,tai geriausia vieta tau siandiena.Nuvylei mane asmeniskai,teisybe kad valdzia zmogu padaro iskrypeliu,tau Skirmantai pakako tik pabuti salimais valdzios,teks palaukti kol subresi rimtiems issukiams.

Skirmantė       2020-04-4 1:28

aš apie tai nekomentuosiu pateikiu nuorodą. pažiūrėkit kokia uhano gyd. ekipuotė: ant veido pleistrais priklijuotos servetėlės (gal kad blogai priglunda?), ant servetėlių - respiratorius, ant respiratorius- kaukės 2 chirurginės, akinai, be jokių tarpelių,ir dar antveidis, kepuraitė dengianti kaktą ir priklijuota pleistrais. aš noriu pasakyti kad gydytojams žūt būt reikia ekipuotės ir reikia kad būtų atskiri darbuotojai, kuriie padėtų preziziškai apsirengti, paskui toje pat užterštoje patalpoje drabužiai lėtai nusirengiami, kad nepakiltų virusai, uhano gydytojai neina į tualetą , turbūt su sauskelnėm vaikšto, nes visa ekipuotė brangi ir vienkartinė. prašau pažiūrėkit, filmą dokumentinį Стражи Уханя. Документальный фильм - Россия 24 youtube.com taip pat reikia aprūpinti karius, policininkus, reikia kad Lietuvoje firmos tai siūtų.

>Lietuviui       2020-04-3 23:27

tavariščiui po kličke stąsysas litovskij nėra gimtas izyk, niturėtumėt taip stiabėtis dėl jio rašisena.

džiugesiui 2020-04-3 11:08       2020-04-3 18:22

nesvaik,
niekas tavo pašvinkusių koncervų ir raudonos šungrybės nebijo.
mes jų tiesiog nekenčiame.
yra už ką.

Lietuvis       2020-04-3 14:09

Didžiausią įspūdį tarp komentarų paliko “štazio” “vystyklas” :
Cituoju -


“....tai vystyk ka dangsto V. Matulevičius ?...”

stasys     2020-04-2 10:26

> visos        2020-04-3 11:08

Pritariu kiekvienam zodziui!  Bet cia retokai lankausi, kadangi Tiesos.lt ir Respublika net trilinkai susiriete puola konservatorius ir Grybauskaite. Ko sitaip bijosi?? Va, Grybauskaite gavo solidzia vieta Jungtinese Tautose. Dziaugiuosi del jos.

euro-cholujų naujienos       2020-04-2 18:46

Žmoniū Partijos vyr. Broileris-Anūkas ir dar panašaus plauko 12 euro-pederelastinių partijų vadukų ketvirtadienį paragino iš jų politinės grupės Europarlamente pašalinti Vengrijos valdančiąją „Fidesz“ partiją, kai jos lyderis premjeras Viktoras Orbanas įgijo itin plačius Nepaprastosios padėties įgaliojimus valdyti šalį įsakais.
V. Orbanas teigia, kad jam reikia didesnių galių operatyviau spręsti koronaviruso krizę, tačiau euro-pederalizmo padlaižiai liberastai teigia, kad jis naudojasi krize, siekdamas užgrobti valdžią, ir pamina Švč. Diamokratijos ir jos Tiaisiū viršenybės principus (seubas).
Pavlikų marozų skunde liberastui tuskui, primygtinai primenama, jog EPP yra įsipareigojusi saugoti Švč. Liberastinę Diamokratiją, neginčijamas žydrų asmenų tiaises ir Euro peredacijos įstatymų viršenybybę – tai yra pamatiniai principai, kuriais remiasi ne vien politinė globalistų šeima, bet ir visa Europos Sąjunga“, – teigiama pažangiū aktyvistų laiške.

 

stasys        2020-04-2 18:35

Jei jau žiniasklaida ims rinktis ka galima ir ko negalima viešinti .. kur mes taip nueisime ? A.Veryga per visą pilvą visiems gyrėsi jog medikai viskuo aprūpinti ir visko užtenka . Vat tas atvejas ir bus pavyzdys to kaip infekciniu ligoniniu vadovai sukasi iš situacijų su tuo “aprūpinimu” A.Verygos . Jei jau yra striuka taip ir sakai , o nemali “šūdo” visiems į akis žiūrėdamas . Tiesa kaip yla Tiesose vistiek išlis .. tik po to saldu nebus ir teks nieko kalta žmogų iš pareigų su trenksmu atleisti, jo vietoje aš paduočiau į teismą ir prisiteisčiau apvalia sumą .. A.Veryginiu euru .

DD plius DD       2020-04-2 18:12

Apskritai gal vieną kartą reiktų apsiraminti daugeliui ir netrukdyti tiems kas dirba. Dirba ir visam paradui vadovauja pirmiausia Veryga ir Skvernelis, dirba daugiausiai medikai, be to yra labai nemažai savanorių ir verslas nuošaly nelinkęs likti ir kitų normaliai atsišaukiančių užtenka.
Tačiau ir meškos paslaugų biuras nemiega. Aktyviai ir energingai nemiega. Tas biuras mūsmenyse dirba kiaurą parą ištisą savaitę ir pridaro nemažai žalos. Štai žurnalistė savo facebooko paskyroje lepteli nuotraukas su maišais iš Kauno klinikų. Reakciją žinot. Ta žurnalistė tikriausiai manosi gerą darbą atlikus.Tik aš esu tikras, kad klinikų darbuotojai, pacientai, o ir kiti medikai bei pacientai- jie mano kitaip.

stasys        2020-04-2 17:57

2020-04-2 17:25 > atsakomybės galai pas mus visada slepiami Seimo sprendimuose . Galu gale biudžeto pokyčiams tokiomis sumomis neprotinga butu pasikliauti vieno kokio korumpuoto valstiečio “norais” ir asmeninėmis ambicijomis .

DD plius DD       2020-04-2 17:25

Politikavimo dabar reiktų mažiausiai. Bet ne… Pvz. ar kas paaiškintų, ko Seimas apskritai antradienį susirinko? Yra gi ir Verygos tarnyba ir pati Vyriausybė ir dar Skvernelio vadovaujamas komitetas. Tai negi nėra kas gali pinigų už viršvalandžius, už ekstremalų darbą medikams skirti? Ar čia dabar taip ir bus- tarkim Vilniuje prisnigs du metrus pusnų, tai kiemsargiams priedus už ekstra darbus irgi Seimas skirs? Balaganas. Ir šį kartą balaganą suskėlė genijus ar genijai, kurie priedus medikams šioje situacijoje sugalvojo tvirtinti Seime,užuot palikę skirstyti tiems, kas tiesiogiai atsakingas už krizės suvaldymą.

stasiui       2020-04-2 15:54

Tu beviltiškas debilas.

Ir mes turim vieną tokį...       2020-04-2 15:50

LRT turi daug,LNK keletą,Lrytas keliolika,bet ir TIESOS turi vieną,nepailstantį,nepavargstantį,etatinį.Kas gi jis toks? Kasdien,rytą vakarą jis pakomentuos ilga paklode kiekvieną straipsnį ir visus komentarus.Ot kur talentas.

Prašalietis       2020-04-2 15:30

Vytautas Matulevičius. Kova už valdžią maro metu… Kova už valdžią yra ne puota, todėl visais laikais ji vyko, vyksta ir vyks nepaisant karų, marų ir švenčių. Pseudo valstybėse su jų“demokratijomis” žmonių problema yra ne kova už valdžią, o jų kvailinimas pseudo idėjomis apie “gerovės valstybes, išsigelbėjimo sąjūdžius, Amerika mums padės, rusai ateina mūsų okupuoti…” ir kitos visiem per 30 metų nusibodusios nesąmonės. Žmonės per 30 metų matė kas ir kaip vadovavo būdami prie valdžios ėdžių. Reiktų, kad eiliniams žmonėms ateitų pagaliau laikas ir jie prisimintų prieš valdžios rinkimus kas, kiek ir kam kėlė atlyginimus, pensijas, kiek atitinkamais valdymo periodais buvo bedarbių, kiek ir kam valdžia skolinosi, kokius “visų labui tautinius biznius darė” ir kokia iš jų buvo visiems nauda ir t.t.,o kas išprakaitavę blevyzgojo apie ateinantį “šviesų tautinį rytojų, gerovės valstybę, išsigelbėjimo sąjūdžius, Lietuvą yra čia, Lietuvoje augantį medį, Lietuvos-Latvijos supervalstybinio darinio kūrimą, 5 vokiškų haubicų neįkainojamą naudą atgrąsant Rusiją nuo noro okupuoti Lietuvą ir ES, Amerika mums padės”.... ir kitokias gausias nesąmones…

Teisingas straipsnis       2020-04-2 14:30

Grybauskaitė yra Lietuvos isgama

bus       2020-04-2 14:29

išteklių -0
organizacinių-vadybinių gebėjimų -0
ir jokio veiksmų plano išskyrus spėliojimą “o gal gausim mandatų rinkimuose”.
toks ir “sąjūdis”
imitacinis

Už bendrą mažiukų rinkiminį sarąšą,,,,       2020-04-2 13:04

Tik platindami reikalavimą vienytis spalio rinkimuose visiems nacionaldemokratams -ONS priešams - užkardysime valdžiažmogiams kelią į visišką pergalę rinkimuose…Tik eidami tokiu , labai sunkiu, Sąjūdžio nubrėžtu vienybės keliu Seime galime turėti frakciją, ginančią politinės tautos išlikimo ir demokratijos sukūrimo interesus…
Algirdas

Štai       2020-04-2 11:57

tikrasis greitakalbio veidas

PORTALO ADMINUI       2020-04-2 11:25

Pataisykite prašau laikrodį, atsilieka 1 valanda. Lietuvoje jau vasaros laikas.

T0mas J.

Deivis       2020-04-2 11:03

Abejonių nėra, kad komunistinė lerva, - Grybauskaitė, kandidatuos į prezidento postą sekančiuose rinkimuose. Šitą lervą palaiko taip vadinami konservatoriai - kgbešnykai, o pastaruosius ir žydo jėzuso garbintojai. Nes katalikų kunigai ne kartą ragino balsuoti už juos. Ir ragindavo bažnyčiose.

IŠ DVIEJŲ       2020-04-2 10:35

“laidos vedėjų” man Meška patinka labiau.Ji nors NELOJA….

stasys        2020-04-2 10:26

iš propagandos fronto : tai vystyk ka dangsto V. Matulevičius ? 15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/s-malinauskas-susipyko-su-a-veryga-ir-kelia-ultimatuma-dezinfekcinis-skystis-arba-atsistatydins-56-1285464 . Pagal mane tik valstiečiu nesugebėjimą laiku pasirūpinti valstybe ir savo nekompetenciją rašyti apie tuos klausimus .

Angele       2020-04-2 10:22

Puikus straipsnis Vytautai. Gaila, kad mažai kas perskaitys, reikėtų ir kituose portaluose įdėti.

T0mas J.       2020-04-2 10:20

Konservatoriai, Grybauskaitė, LRT ir liberalai.
Štai pagrindiniai, krentatantys į akis, kurie moka tik kaltinti, kiršinti, kaišiot pagalius į ratus, kurie nepritaria kad tiesiogiai su COVID ligoniais dirbantiems medikams algos būtų padidintos 50%.
Kurie sako: reikalauju pertraukos frakcijos vardu (kad bent savaite atitolinti kovai su pandemija taikomų priemonių priėmimą).
Ir t.t ir t.t. ...
Konservatoriai su liberalais turėjo progą prieš rudens rinkimus apdumti akis rinkėjams dėl savo bjaurumo, bet gal ir ačiū Dievui kad tuo nepasinaudojo: jie galėjo Seime paskelbti, kad pandemijos akivaizdoje bent karantino laikotarpiui naikina savo kaip opozicijos statusą ir vienašališkai pareiškia, kad pereina į valdančiąją daugumą be jokių sąlygų, nepriklausomai nuo to kaip valdantieji tai traktuos.

Sunkumų metu žmonės labiau atsiskleidžia. Paradoksas: užsidėję medicinines kaukes tampa visai “be kaukės”..

Visos       2020-04-2 10:20

šiūkšlės sukilo prieš konservatorius, ką jie blogai jau taip padarė Lietuvai niekaip nesugeba paaiškinti - todėl ir yra šiūkšlės, o komunistai, taip vadinami “valstiečiai” - prihvatizuotojai visos Lietuvos tai yra geri jums siukšliukai ??.

nuomone       2020-04-2 10:07

valstieciai dabar skina vaisius,kuriuos uzsiaugino.Po rinkimu labai sekmingai galejo iskopt tas ‘‘arklides’‘,bet to nepadare.Kodel?Aisku yra daug variantu.Ta Sapoka reikejo mest seniai,o dabar su tuo ‘‘fondu’‘.Kaip savo stovykloje laikyti zmones,kurie veikia pries?Kam reikalingas linkevicius?As nesuprantu Karbauskio ir kitu ‘‘valstieciu’‘....

Kis       2020-04-2 9:50

opozicija prilygsta druskai,kai sriuba padruskini,ji tampa lyg ir skanesne,o kai persudi,gaunasi surymas.

stasys        2020-04-2 9:36

Kiek!??? 2020-04-2 9:19 > kai tik optimizmas valstietiškas taps nors kiek realesnis ir žeme paprasta vaikščiojantis . R.Karbauskio ‘rusiškos ūšankės’ negali užtemdyti Tiesos jog meluojama ant kiekvieno kampo ginant savo partinius interesus .

taigi cia ta pati sutve       2020-04-2 9:34

miliute, tapinas, grybauskaite…. Vienas kita apsidalina medaliais ir dergia Lietuva toliau.

Kis       2020-04-2 9:33

“opozicija”(deja pas mus tokios nera,tai zmones neteke valdzios ir kosmariskai issigande,kad juos teis tauta),reikia oponuoti tiek lyg butumei druska ,su kuria padruskini sriuba,kad butu skanesne,o kai pavarai sauja druskos,jau gauni atvirksciai.Panasiai vyksta ir musu vadinama opozicija ,jie visa laika (nejaucia saiko)padaugina druskos ir gaunasi surymas.

Kiek!???        2020-04-2 9:19

Kiek dar laiko per LRT varys propagandą, visi piktinasi, bet rezultato kol kas nematome!??? Kada baigsis hibridinis karas per LRT?

stasys        2020-04-2 9:03

Ir kodėl Tiesos tam ‚niektauziui‘ neleido pasinaudoti bačka .? pliurpalu pliurpalas kokio sviestas dar nėra matęs , išlenda iš savo urvo tik tada kai reikia ka nors kvailo leptelėti ir pasipiktinti savo ‚dideliu‘ asmeniu .  Kritikuoti pasak jo ‘ale žurnalistė‘ turėtu tik derama jam forma,  jau neduok dieve ka nors kreivai leptelėti ar mestelėti koki kreiva žvilgsni į sveikatos ministrą ..S.Malinauskas ATSISTATYDINO ir to na niekaip negalima pavadinti atleidimu ...nors kas ten žino kokie jo urvelije galioja įstatymai ..Helsinkio komisijoje pasisakydamas apie Garliavos byla ..pats faktus vartė kaip jam atrodė tada reikalinga ir niekas nieko jam blogo nepasakė ..“žmogaus nuomonė“ taškas .

Pritariu       2020-04-2 8:55

Pritariu ir manau, kad grybės atsivilkimas tai buvo blogiausias jų pasirinkimas, kaukės krenta… Amoralu, žodžiu koncervų dugnas.

nuomone       2020-04-2 8:43

tegul jie spjaudosi kiek tik nori,jiems galas,ateina valanda iks tokiems kaip lrt ir miliutes,žiūrėkit video yotube Kazimieras Juraitis su anonimu,viskas išdėstyta kaip ant lėkštutės,šitiem parazitam -krachas,tai paskutiniai jų pasispardymai

Arina       2020-04-2 8:37

Geri npastebėjimai. Brawo Wytautai Tipiškas bandymas organizuot perwersmą. Absurdas kwiesti į TW iš pareigų pasitraukusį patarėją. Ir kuo jis toiks -ymus? Tik tuo, kad konfliktavo su miniostru. Šiaip jau vizuomenį turėtų pareikalauk atsakomybės už tokias blėnis.

dar vienas infiltrantas?       2020-04-2 8:36

tas niekšelis buvo infiltruotas į drąsos partiją.
kad suėstų N.Venckienę iš pasalų.
kaip ir gylys, vasiliauskas -nomenklatūriniai.
KGB ir Partijos zadaniją jie puikiai įvykdė.
————
na tai viską pasako apie tiesos.lt svetainę, jos administratorius, redaktorius.

V.Matulevičiui       2020-04-2 8:28

Teisingos įžvalgos.Papildysiu: dabartinę valdžią -ypač ministrą Verygą- jos neblogai organizuotą kovą su pavojingu užkratu aršiai ir politizuotai be pagindo žemina ir iš dalies melagingai kaltina sisteminė neoliberalioji žiniasklaida,kaip LRT,Žinių radijas/net pasitelkęs žurnalistinio žališkumo ,,viršūnę” R.Valatką/ ir kitos dičkės komercinės liežuviaplakes.Bjauriausia yra tai ,kad į šį apgailėtiną kritikos vajų labai smarkiai įsijungė ir ,,Gydytojų sąjūdis”,ypaė jo vadovybė su jų įtakingais globėjais.Taip, valdantieji daro ir klaidų,bet jų kartu su medicinos darbuotojais ir pagalbininkais vykdomas neapsakomai sunkus ir pavojingas darbas yra vertas didžiulės pagarbos,o ne nuolatinio žeminimo.Visam šiam apgailėtinam kritikos ,,orkestrui” politiškai vadovauja,deja, Gabrieliaus ,,konservatoriai” su Šachmatininkės liberalais.Tad,kur dingo lietuviškas teisingumas ir padorumas?

Regbgd       2020-04-2 8:26

Noriu tikėti, kad įvyks atvirkščiai! Žmonės pagaliau atsikvošės! Bėgs šalin nuo konservatorių

Taip išeina, kad       2020-04-2 8:22

tikrasis korona virusas Seime tai ir yra koncervatynas? Dabar spjaudosi virusais į Lietuvos žemelės erdvė, o kenčiam visi. Susinaikins patys save savo vidiniame pasaulyje. Kaip yra sakoma - nešok prieš kitą su kardu ( neapykanta ), pats žūsi nuo jo. Aš vis galvoju, kiek gi dar Damoklio kardu Dievas siūs išbandymų? Oi atsisuks bumerangas, oi atsisuks į šituos virusus.

Daina       2020-04-2 8:18

Tegul jie kalba užmiršę, kad kalbėdami jie išsiduoda, parodo savo tikruosius veidus. O mes klausykime, stebėkime ir darykime išvadas,

Pukus       2020-04-2 8:04

ir teisingas straipsnis.Aciu autoriui.


Rekomenduojame

Kunigas Robertas Grigas: Tada buvome barikadų broliai

Vytautas Radžvilas. Postdemokratija ir postAmerika

Mindaugas Sėjūnas. Mokslai 1991-ųjų sausį: egzaminai riedant tankams

Vytautas Sinica. Nepaprastosios padėties grėsmė

„Nacionalinio susivienijimo“ pareiškimas dėl Laisvės gynėjų dienos

Arūnas Dulkys raportuoja: vertinsime ir įvertinsime, sudarysime sąlygas nemokamai skambinti (skųsti?), reguliariai tikrinsime ir kontroliuosime…

Jūratės Laučiūtės replika Vytautui Landsbergiui: Ar verta nužeminti dvasinę stiprybę ir vienybę prilyginant jas „mūšiui“?

Vidas Rachlevičius apie „kiškių narsuolių kariauną“: „Apima svetimos gėdos jausmas“

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: Šeškinės ozui paskelbtas nuosprendis?

Skaitome Vyriausybės programą (2). Krescencijus Stoškus. „Vienodos starto pozicijos“ – ar tikrai?

Jūratė Laučiūtė. „Kou pats kvep, tou ėr kėta tep“, arba Kuo dabar užsiima N. Putinaitė?

Geroji Naujiena: „Tu mano mylimasis Sūnus, kuriuo aš gėriuosi“ (Mk 1,11)

Lietuvos partizanų istorija

D. Trampas gali paleisti savo paties platformą

Liudvikas Jakimavičius. Ar be Briuselio palaiminimo tuoj nenusipirksime duonos ir druskos?

Francis Lee. Padarykime Ameriką vėl gražią

Česlovas Iškauskas. UNI-tazų problemos Seime. Replika

Andrius Švarplys. Trumpai apie bylą ‘Prager University versus Youtube’, arba Kas apgins žodžio laisvę?

Raimondas Kuodis. „Su tokia slinktim į idiokratiją mąstančiai visuomenei reikia kovoti“

Nida Vasiliauskaitė apie šių laikų antisovietinę propagandą, kurios yra vis daugiau ir daugiau: su kuo kovojama ir kaip?

Audrius Bačiulis. Su žodžio laisve Amerikoje baigta

Andrius Švarplys. Pora klausimų

Algis Krupavičius. Elito demokratijos krizė

Kviečiame žiūrėti jau 4-ąjį „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašą

Raimondas Navickas. Rūkyti tabaką balkonuose draudžiama. O jeigu tai nedidelė gydomųjų kanapių suktinė?

Kas vyksta Amerikos politinėje scenoje? „Neredaguota“ pokalbis su politologu dr. Andriumi Švarpliu

Darius Kuolys. Tado Kosciuškos įspėjimai savo bičiuliui JAV prezidentui Thomui Jeffersonui

Raimondas Navickas. Ar ši miela istorija laikytina įrodymu, jog žmogaus seksualinė orientacija gali pasikeisti?

Justas Stankevičius. Sąžiningas balsavimas internetu – neįmanoma utopija

Kastytis Braziulis. Kaip Lukošenkos režimas ruošėsi įvykdyti keturias politinių oponentų ir žurnalisto žudynes užsienyje

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.