Dienos aktualija

Vytautas Matulevičius. Kas pasimato sugretinus iš pirmo žvilgsnio lyg ir nelabai susijusias istorijas

Tiesos.lt redakcija   2019 m. rugsėjo 18 d. 2:00

33     

    

Vytautas Matulevičius. Kas pasimato sugretinus iš pirmo žvilgsnio lyg ir nelabai susijusias istorijas

Artėjant Garliavos įvykių 10-mečiui, daugeliui, manau, bus įdomu paskaityti, kaip tuos įvykius vertino profesorius Vytautas Landsbergis, kurio straipsnių ir viešų pasisakymų šiandien kai kam labai nesinorėtų prisiminti. Bet iš dainos žodžių neišmesi, juo labiau kad tie žodžiai – ne kokio „patvorinio”, o asmens, lėmusio (ir vis dar tebelemiančio!) mūsų tautos ir valstybės likimą.

Bet prieš tai norėčiau pranešti, kad Laimutė ir Vytautas Kedžiai pagaliau sulaukė atsakymo į Respublikos Prezidentui siųstą kreipimąsi. Atsakė ne Prezidentas, o Asmenų aptarnavimo skyriaus vedėja (koks pavadinimas!), iš kurios teksto sunku suprasti, ar G. Nausėda šį kreipimąsi apskritai matė. Bet svarbiausia, jog sutuoktiniai Kedžiai informuojami, kad Prezidentas neturi teisės kištis į teisėjų ir prokurorų veiklą, nes pagal Konstituciją šie yra nepriklausomi.

Lyg Kedžiai patys būtų to nežinoję! Jie kreipėsi į Prezidentą kaip į savo konstitucinių teisių garantą ir prašė užtikrinti jų teisę į teisingą ir bešališką teismą, taip pat maldavo išgelbėti jų dukrai gyvybę – kad ji, grąžinta į Lietuvą, nežūtų taip, kaip žuvo daugelis su pedofilijos byla susijusių asmenų. Ir ką? Atsakyme apie tai – nė žodžio. Kaip ir apie prašymą susitikti. Bet užtat net pusantro puslapio prirašyta, kaip Prezidentas nieko negali ir neturi teisės į nieką kištis.

Iš tikrųjų tai Lietuvos Prezidentas turi milžiniškas galias, nes pagal šalies Konstituciją būtent jis Seimo pritarimu skiria pagrindinius valstybės pareigūnus, taip pat teisėjus, teismų vadovus ir generalinį prokurorą. O jeigu skiria, tai, esant reikalui, gali ir juos atšaukti – kaip praradusius valstybės vadovo pasitikėjimą.

Su tokiais įgaliojimais įmanoma daug ką pakeisti, bet valstybėje ir toliau išlieka tokia padėtis, kurią itin tiksliai atspindi slapto CŽV kalėjimo istorija: pačių JAV senatorių pripažinimu, kalėjimas Lietuvoje buvo, tam iš JAV net buvo skirtos atitinkamos lėšos, tačiau kas jas priglaudė ir kas steigė su Lietuvos Konstitucija bei įstatymais nesuderinamą objektą, kas ir kokiu teisiniu pagrindu įvežinėjo į šalį kalinius ir čia juos kankino, Lietuvoje nebėra kam tirti. Galite įsivaizduoti didesnį teisinį nihilizmą, nei šis? Įstatymų pažeidimo faktas – akivaizdus, už tai mūsų šaliai Strasbūre net buvo skirta milžiniška bauda, bet Lietuvoje niekas ir toliau nesiima patraukti kaltininkų atsakomybėn – kaip ir regreso tvarka iš jų išieškoti valstybei paskirtą baudą. Bijo pajudinti V. Adamkų ir Co?

Tai yra akis badantis piliečių nelygybės prieš įstatymą pavyzdys: visiems, kas susiję su CŽV kalėjimu, Baudžiamasis kodeksas tiesiog negalioja. Aš suprantu padėties delikatumą, taip pat tai, kad sąjungininkams kartais sunku pasakyti „ne“, bet jei neteisėtai ėmeisi padėti ir pažeidei savo šalies įstatymus – būk malonus, atsakyk. Nes jei neatsakysi, bus pamintas pagrindinis teisinės valstybės principas. Dėl to amerikiečiai ir stengiasi kankinimus taikyti tik už savo valstybės ribų. O Lietuvoje – galima, nes čia viskas paskui tiesiog numuilinama, užvilkinama, paskandinama. Blogiausiu atveju – kas nors iškrenta per langą ar paskęsta iki kelių siekiančioje baloje. Kaip matome, ir mūsų naujasis Prezidentas jau priėmė šias žaidimo taisykles.

Aš čia neatsitiktinai sugretinau iš pirmo žvilgsnio lyg ir nelabai susijusias istorijas – CŽV kalėjimo ir Garliavos įvykių. Praeis kažkiek laiko, nukris širmos ir pamatysite, kad ir vienu, ir kitu atveju figūruoja dalis tų pačių pavardžių. Manau, kad būtent dėl to taip sunkiai sprendžiasi ir Neringos Venckienės politinio prieglobsčio reikalai JAV. Mąstantys supras, ką turiu galvoje.

O toliau, kaip ir žadėjau – nuoroda į profesoriaus Vytauto Landsbergio straipsnį apie Garliavos įvykius. Būtinai paskaitykite!

Verta prisiminti. Vytautas Landsbergis. Kur antra mergaitė?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Helsinkio komisija       2019-10-3 21:19

Ar dar neislaisvino itariamosios pedofiles?Siaip tai visas pasaulis priesiskaI su nepakantumu nusistates pries vaiku isnaudojama. Nepagalvojai, kodel niekada sitoj istorijoj neturejot palaikymo nors reset Putinui Obamai artistam irvalstybiu vadovam.Niekas, susipazine su faktais jusu nepalaike niekada.Venckienes kliedesiai nebuvo vertina mi.

Matuleviciau       2019-10-3 21:07

Ar jau paspringote Tiesa?venckedziu tiesos jus nesulauksite, nes jie kure pedofilus ir zude zmones!matuleviciau kiek kainuoji? Kaip i gatve iseisi, zmonem i akis paziuresi ,fanatike

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-09-20 18:05

O Vytautas Matulevičius tyli, kaip kokia marytė melninkaitė.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-09-19 15:55

Labai daug pasako apie Vytautą Matulevičių FAKTAS, kad jis niekaip nereaguoja į mano publikacijas apie jį, o va į čekisto komentarą tuoj sureagavo.
to ČEKISTUI “stasys     2019-09-19 8:40”. Tai koks mano tuose straipsniuose FAKTAS yra ne FAKTAS, kaip pats sakai “...o va su faktais Tamstai sunkiai sekasi ..”
Kadangi tokio nefakto nė vieno nenurodei, tai reiškia, kad esi čekistinis propagandistas, niekšelis ir tokiu būsi…

Dzeikas       2019-09-19 15:30

Al., piktnaudziaujate stampu. ‘Vienui vieni’ saga apie Lietuvos partizanus (as vadinciau juos zmonemis ASMENISKAI atmetusius totalitarizmo vergija,kuriems “geriau mirtis negu TOKS gyvenymas”, patriotinis veiksnys ten buvo tik sirma, iforminimas).Kurie isties buvo palikti vieni akistatoje su Sovietija.
Su kuo palikti akistatoje mes? Akistatoje su SAVAIS issigimeliais, kurie valdo mus ir mes NEPAJEGUS nusimest issigimeliu kurie is MUSU tarpo. Svetimoji jega musu neokupavo.Ir SAVAS bedas turime sprest PATYS.

Matulevičius       2019-09-19 13:47

kaip ir visi kiti venckedžių rėmėjai, jie patys niekada niekur jokių faktų nepateikė. Viskas yra tik kalbos. O kiek žmonių jais patikėjo. Nesuprantu Matulevičiaus, kodėl jis taip giliai į šią nusiklatėlių irštvą įklimpęs. Jo akys paklaikusios. Turbūt nėra galimybės iš to pedofilų klano išeiti. Yra kažkaip su tuo klanu susijęs. Čia kalbu apie pedofilų venckedžių klaną. O gal jam gerai sumoka?

stasys        2019-09-19 7:40

J.Ramanauskui . Jus meistras kai reikia megzti šiltas kojines o va su faktais Tamstai sunkiai sekasi .. gal nesipūskite taip ? daug prirašyti lapų dar nereiškia Tiesą lūpose. Gaila kad vis dar nežinote kuo skiriasi kepurė nuo beretės .. na Jus dar jaunas tai Jums bus laiko pasimokyti ..

stasys        2019-09-19 7:28

Vytautui M . paprastai stasiu įprasta apeiti šonu ,.. na maža ka tas keistas beretinis sau burba po nosimi . įdomumo dėlei dar karta perklausiau tamstos liudijimus komisijoje ir nieko be asmeninės nuomonės juose neradau .Nei vieno fakto, tik paviešintos informacijos interpretacijos su asmenine Tamstos nuomone,  keistos aplinkybės toje byloje irgi privalo būti įrodinėjamos .  Byla sudėtinga daug metu besitęsianti todėl ir tos ‚force majeure‘ aplinkybės nėra paskutinis veiksnys veikiantis su ja susijusių žmonių poelgius ir likimus. Aš savęs irgi klausiau kas gi laiko žmogų pririšta prie tos bylos –žudikės ?  kaltės jausmas ..? nenoras pripažinti ir kita tiesa ? ..N.Venskienė nei kovos su korupcija švyturys nei ano meto galima Prezidentė ..nei parlamentinės partijos vadovas , ..tai tik dūmai po fejerverku ir Lietuva bundanti su skaudančia galva iš po vakarykščiu aistru.

Al.       2019-09-18 23:17

Manau, viskas paprasčiau ir liūdniau, nei daugelis mano. Jei net nukalus lėktuvą su lenkų elito šimtine, visos aplinkės šalys ir Vakarų liberaliosios demokratijos nutylėjo. O jei dar bent dalis prielaidų apie sukilimus musulmonų šalyse yra tiesa ? O jei ir antpuolis ant Dvynių yra klastotė? Ir ką jeigu dabartinė tradicinės dorovės likučių sunaikinimo programa yra slapta kominterno ar dar kokios slaptesnės sąmokslinkų grupės paruošta ? Juk vykdoma buldozeriu viso pasaulio mastu, netaupant nei lėšų, nei garbės. Kokio, tokiu atveju, teisingumo galim tikėtis iš tokios imitacinės valstybės, kokia šiuo metu yra Lietuva. Net didieji Lietuvos ir teisingumo gynėjai kalba užuominomis arba išmintingai tyli. Panašu, kad kaip ir tada mes palikti vienui vieni. Ir ne tik mes.

ah1       2019-09-18 21:34

Iš tiesų kur antra mergaitė, galimai mačiusi vyndėmę - tai ką vėl naudotas KGBistinis mechanizmas - greitai ir išsamiai nerinkti įrodymų, kad “nebūtų” pedofilijos ir tikslu nekalus daryti nusikaltėlais?  O kriminaliniam biure irgi KGBistas vadovavo? KGBistai dangsto KGBistus pedofilus KGBistiniais mechanizmais, žudo žmones, trina atmintį liudininkams KGBistai psichiatrai, pradangina liudytojus tikslu KGBistams išlikti valstybiniuose postuose ir dirbti KGBistui Putinui ? O ir KGBistai pakabinami ant KGB kablio per komformatą - pedofilizmą?

sanctus       2019-09-18 19:53

Ajajajai - blogiečiai nesilaiko Švč. Konstitucijos!
Niageraj!
A kodėl svoločiai tos Šventų Švenčiausios Konstitucijos nesilaiko?
A todėl, kad visas “šventumas” telpa šventame buratinų naivume:)

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-09-18 19:30

to “Stasys     2019-09-18 18:54” Apie tą stasy,kuriam kepurė dega.smile

ah1       2019-09-18 18:17

Įslaptintų KGBistų šalyje “veža” KGbistinis mechanizmas greitai ir išsamiai nerinkti gjektyvių įrodymų tikslu auką padaryti nusikaltėliu. Kol nebus de KGBizacijos ir KGBistai nebus išvaryti lauk iš valstybinių įstaigų pirmiausia iš teisėsaugos, tol bus naudojama mechanizmai greitai ir išsamiai nerinkti ogjektyvių įrodymų tikslu aukas dayti nusikaltėliais, pažeidinėti nekaltumo prezumciją ir LR Konstituciją, pažeidinėti Europos žmogaus teisų konvenciją vienu tikslu griausti ES, kelti pasipiktinimą laisva Lietuva.

Stasys       2019-09-18 17:54

Pons daktare, apie kurį Stasį kalbate ? Čia matau du Stasius, - Stasį ir stasį.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-09-18 17:37

Matau aiškiai, kad Vytautas Matulevičius skaito komentrus, ir net perskaitė pono Stasio komentarą, kurio komentarus daugeliu atveju vertinu kaip KGBistinio trolio. Jo tos darbas. Tačiau jeigu sureagavo ir kgbistinio trolio Stasio komentarą, tai klausiu, kodėl Vytautas Matulevičius niekaip nereaguoja į mano pateiktą “kritiką”, papildymą dėl V. Matulevičiaus liudijimo JAV Helsinkio komisijai?
Gal nežinojo, gal kaip kitaip? Tai tikiusi, kad čia sureaguos ir sukritikuos ar dar kaip? Taigi laukiame čia V.Matulevičiaus reakcijos, o tai ir parodys, kokiu oru kvėpuoja V.Matulevičius. Žemiau pateikiu nuorodas:
*
JAV Helsinkio komisijoje dr. Vytauto Matulevičiaus liudijimo pliusai ir minusai (I)
(https://www.laisvaslaikrastis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=7643:jav-helsinkio-komisijoje-dr-vytauto-matuleviciaus-liudijimo-pliusai-ir-minusai-i&catid=31&Itemid=101).
*

JAV Helsinkio komisijoje dr. Vytauto Matulevičiaus liudijimo pliusai ir minusai (II)
http://www.ekspertai.eu/jav-helsinkio-komisijoje-drvytauto-matuleviciaus-liudijimo-pliusai-ir-minusaiii97016/

Linkiu V.Matulevičiui žinoti kas apie jį rašoma spaudoje ir duoti konkretų įvertinimą.

to Stasys       2019-09-18 16:22

Linkiu tamstai ne savo nuomonę reikšti, o įjungti loginį mąstymą. Ką tu manai niekam neįdomu, nes perdaug žiauri istorija, kad savo pamąstymus kištum ir siūlytum kitiems mąstyti. visa Lietuva matė, iš kokio kiemo ėjo visas šmeižtas. Kaip išsisukinėjo nuo teismų venckedžiai, kaip skundus rašydami viską vilkino, operavosi kojas.Visi matėm, o dabar jau ir pati venckkienė savo skunde prisipažino, kad organizavo judėjimą. Sutinku su tuo, kad čia mūsų teisėsauga buvo neveikli, nesustabdė savo kolegės. Taigi, korumpuota teisėsauga. Tą turim pripažinti. venckedžiai jau turėjo sėdėti kalėjime, turėjo būti apklaustas ir Landsbergis. Viskas buvo daroma su jo žinia. O ir dabar begalinis savo šalies juodinimas JAV yra daromas padedant stiprioms jėgoms. Matulevičius turėtų atsakyti,koks jo interesas šioje byloje? Jie visi kalba apie pedofilų klaną. Kiek mačiau venckedžių ir jų rėmėjų poelgius, tai jie visad kitus kaltino tuo, ką darė patys. Todėl kirba mintis, ar tik je patys ie nebus tas klanas. Įsiminkit visus vioeltinius veikėjus. Laikas viską parodys. Tiesa visada išlenda, nors ir pavėluotai. Turbūt nėra tokio atvejo, kad tiesa neišaiškėtų. Taigi, ko violetiniai labiausiai trokšta, to jie ir sulauks. Viskam savas laikas.

Pedofilija ir satanizmas       2019-09-18 15:45

Галина Царёва “Спрут” youtu.be/cesLDkHz7AA (atsiprašau nesuprantančių rusiškai).

Stasys       2019-09-18 15:16

Tai, kur 15:34,—ar tamstelė su protu susipykot, kad tokias nesąmones rašinėjat ? Kaip jūs galit šmeižti ir kaltinti žmones tokiais baisiais nusikaltimais, kas nėra įrodyta. Ir tai yra nesąmonė. Manau, kad Kedys nieko nenužudė. Ar jūs matėte jo lavoną. Ar gali toks ateiti prie marių, išgerti marių vandens ir švendrių lapu paspringti negyvai. Ar gali žmogus prieš tai pats taip žvėriškai susižaloti . Tikriausiai, jūs taip pat manote, kad tas plikas dėdulė nenešė ? Labai daug sau leidžiate, taškydamasi nuodais. Mąstykite, pons ar ponia, mąstykite, mąstykite logiškai, jeigu turite pakankamai smegenėlių, jeigu su anais nesusijusi, kurie prisidirbę, kaltina nekaltus, kad išsaugoti savo užupakalius ....

Stasys       2019-09-18 14:59

Vytautai, tas stasys yra iš mažosios. Jisai, tas iš mažosios žmogeliukas pastoviai čia įlindęs kvailioja ir klaidina žmones. Ar jis nevisai,  .... ar “trolio” vaidmenyje nežinau.

habilitās       2019-09-18 14:39

Sakyčiau, kad priešingai, CŽV kalėjimo ir Garliavos įvykių bylos yra net labai susijusios, nes jos peržengė tą ribą kas vadinama teisiniu nihiliznu. Įstatymo viršenybės principo nesilaikymas, griauna teisinės valstybės pagrindus, o tai, savo ruožtu, suponuoja klausimą ar tokia valstybė gali save laikyti demokratine?
Konstitucijos 1 str. nustatyta: „Lietuvos valstybė yra nepriklausoma demokratinė respublika.“ Pažymėtina, jog Konstitucijos sudedamosios dalies – Lietuvos Respublikos konstitucinio įstatymo „Dėl Lietuvos valstybės“ 1 str. įtvirtinta, kad teiginys „Lietuvos valstybė yra nepriklausoma demokratinė respublika“, t. y. Konstitucijos 1 str. nuostata, yra PAMATINIS valstybės principas.
Todėl aiškindamas šio Konstitucijos straipsnio nuostatą KT yra konstatavęs: „šiame straipsnyje yra įtvirtintos pamatinės konstitucinės vertybės – valstybės nepriklausomybė, demokratija ir respublika. Jos yra neatskiriamai tarpusavyje susijusios ir sudaro Lietuvos valstybės, kaip Konstitucijoje įtvirtinto BENCRO visos visuomenės GĖR?IO, pamatą, todėl jokiomis aplinkybėmis NEGALI BŪTI PANEGTOS“.
Taigi, Jo Ekscelencija tikrai turi pagrindą ir gali paklausti, to paties KT, ar minėtose bylose nebuvo pažeisti konstitucinės santvarkos pagrindai? Netgi drįsčiau manyti, kad tai jo pareiga!

Matulevičiau,       2019-09-18 14:34

iš kur tu tą tiesą trauki? Iš venckedžių, aišku. Pats gi nematei mergaičių tvirkinimo. Kodėl tu taip nori kažkokios tiesos ir esi tiesiog įsitikinęs venckedžių tiesa. Kiek už tai tau sumoka? Suprantu, Lietuvos teisėsauga tikrai korumpuota. Kitu atveju venckedžiai nebūtų galėję taip įsisiautėti ir daryti ką tik sugalvoja. Persekioti, šmeižti žudyti. Ar jūs nepagalvojate apie nekaltų nužudytų žmonių skausmą, kai juos persekiojo, viešai šmeižė ir neleido apsiginti teismuose, nes buvo nužudyti? Ar jūs, užtardamas venckedžius, iki šiol nepagalvojate, kad skaudinate mirusių artimuosius? Ar jūs, teisindamas venckedžius, nepagalvojote, kaip jaučiasi našlaite likusi viena mergaitė. Kodėl taip ginate nusikaltėlius? Koks jūsų vaidmuo šioje istorijoje?

Vytautas Matulevičius       2019-09-18 14:05

Komentatorius vardu Stasys mano liudijimą vyriausybinei Jungtinių Valstijų Helsinkio komisijai, tyrusiai N. Venckienės bylos aplinkybes, vertina taip: „Išgalvotos detalės ir savaip interpretuojamos aplinkybės…“ Jeigu būtų taip, mano liudijimo niekam nebūtų prireikę, nes pagrindinis komisijos reikalavimas buvo: operuoti tik faktais, kurie įrodomi, ir – jokių nuomonių. Tad nevertėtų klaidinti žmonių.

Jules       2019-09-18 13:56

Oligarchijos dvaro teisėjai tapo pusdieviais arba dievais, kurie nuo nieko Žemėje nepriklauso. Jie gal Marse gimę - kitoje planetoje, bet ne nuodėmingoje Žemėje žmonių planetoje, ypač išsilaikę Kapsukėje Sovietijos fundamentorių ir apsiginę daktarines disertacijas iš Fundamentals of Soviet(Neo-Soviet) Law, kaip ta, kuri kartu su žirmūniškiais neseniai pralaužė Briuselio sieną iš Lenino “Materialismus und Empiriokritizismus” ir jo Politekonomijos MGU. Geri žmonės tie žirmūniškiai - niekas neabejoja jų teisingu pasirinkimu dėl Maldeikovos. Teisėjai iš to fundamentoriaus irgi geriausi, ypač jų anūkai ir jų parengti studenčiokai. Laukiame nepriklausomi naujos okupacijos - tam patirties gi turime, tiesa? Kaip 1940 metais.

Stasys       2019-09-18 13:41

Taip, visada taip maniau. Juk ne šiaip sau, iš neturėjimo ką veikti ponas V.A. ne kartą viešai kalbėjo (televizija rodė), kad, atseit, tsakant, “mergaitę reikia gražinti motinai” .... pagalvojau, kokiai ir kodėl ? Tai,va, škia,  vaizdelis gavosi nekoks .... O naujas Prezidentas ? Matyt, ne jis valdo Lietuvą, todėl toks bejėgis. Negali jis pajudinti jų, nes gali nekaip baigtis. Pavyzdžių turime. Advokatas Venckus kalbėjo, kad jam priminė viens iš jų,- atseit, nežinai kam kelią perbėgot. Taigi, taigi .... Viens garbingas generolas, taip pat viešai priminė, kas “valdo Lietuvą”, pavadindamas “gauja” ..... Negirdėjau, kad kas nors būtų tą teiginį paneigę. Tad, gal, iš tiesų ? Todėl, Venckienę sugražinti į Lietuvą ir atiduoti ją dabartinei “lietuviškai Temidei”, manau, yra pavojinga, nes matome, kas darosi ....

Valerija       2019-09-18 13:29

Prisimenu Kazimero Motiekos suburtos teisininku grupes isvadas del Garliavos bylos. Gerai butu jas priminti.

Mums kiekvienam       2019-09-18 12:30

yra kazkoks skaudziausias klausimas.Ir zinoma-sis irgi.Bet ne tik.Sklande kalbos,kad Grybauskaite Neringai Venckienei pasakius,kad negali jos klausimo isspresti-kitaip bus kaip Paksui.Kantrybes ir raskime tinkama forma,kaip Nauseda galetu padeti .I teismu darba kistis jis isties negali,bet gali stebeti teiseju ir prokuroru darba ir juos keisti.

Išties       2019-09-18 11:58

Kovo 11-osios Lietuvos teisėsauga,įskaitant ir Konstitucinį Teismą, yra prastos būklės teisės ir teisingumo atžvilgiais.Ši institucija taip ir išliko iš pagrindų nepertvarkyta,tai nepadarė ir eksprezidentė,įdomu ar iš esmės pertvarkys Prezidentas G.Nausėda su Seimo pagalba . O visa tai reiškia Lietuvos valstybės politinį silpnumą.

pagarba Neringai Venckienei        2019-09-18 10:48

reiktų jau pareikalaut Neringai ,nuosekliai kovotojai prieš nusikalstamas pedofilų struktūras tinkamo pagerbimo . Kad ir paminklo Lukiškių aikštėje ,jei jau nepavyko su Vyčiu:(

mama iš kaimo       2019-09-18 8:15

Gaila, bet pedoil tinkle - stipresni ir už Landsbergį. Ir, deja, šitas jo sąžinės blyksnis buvo tik trumpalaikis, o gal išvis ne sąžinės padiktuotas, o tiesiog “random” - numotų ranka mano sūnūs…

hau       2019-09-18 7:22

Nieko kito ir nesitikėjau

stasys        2019-09-18 7:22

V. Landsbergis toks pat kaulu ir jausmų maišas kaip ir daugelis žmonių Lietuvoje .Pradūrus jį pabirtu žmogiški jausmai o ne bulvės,.. tai ko čia stebėtis kad vienu metu karštai palaikė o vėliau nutilo ta tema kalbėti . D.Grybauskaitė ir po šiai dienai vis dar kai ka jaučia, moteriškai, tai tragedijai priešingu atveju vargiai N.Sadūnaitė butu gavusį komentaru į savo Seime užduota klausimą . Nelabai suprantu ko tikėjosi V.Matulevičius , taip karštai stojęs prieš Amerikos Helsinkio komisija su savais parodymais prieš Lietuva . Išgalvotos detalės ir savaip interpretuojamos aplinkybės tragedijoje , dauguma atveju reiškia tik savo nuomonės turėjimą kuria retas stengiasi pagrįsti įrodymais . Ar toks teisingumo prašymas N.Venskienei gali užtikrinti Lietuviško teisingumo neregyste ? vargiai , mastymo tuose prašymuose tikrai trūksta o kurčio tikėjimo gal netgi per daug. Pasmerkti asmenį ji dar gi nebandžius teisti Lietuvoje myriop būdinga tiems kryžiams ant kuriu seniau kabindavo kankinius, o to Lietuvai tikrai nereikia . Jei kada ta ponia grįš į Lietuva naudinga butu patikrinti jos psichologine būkle ir ar ji nėra linkusi save žaloti . Paklydusi pikta avis grįžtanti į savo banda kuri laiką turi jaustis nepatogiai ir tai suprantama .

Nenorom prisimeni       2019-09-18 7:20

antikinio poeto žodžius: “Omnia posideat, non posidet aera Minos” (viską valdydamas, oro Minas nevaldo). Tai iš istorijos apie Dedalą ir Ikarą. Lietuvoje vis dar dažniausiai tiesos siekiančių žmonių laukia Ikaro likimas. Kai skaitai ir girdi, kad kitose šalyse, demokratinėse ir nelabai, prezidentai nevengia kištis į teisėsaugą, reikalauja, kad būtų kuo greičiau ir išsamiai ištirtas vienas ar kitas nusikaltimas, įvykis, kai kontroliuoja teisėsaugos darbą, nes nekontroliuojama teisėsauga neišvengiamai tampa nusikaltėlių klanu, mūsų prezidentūros elgesys stumia į rezignaciją. Gyventi šalyje, kurios teisėsaugos sistema ne tik ydinga, bet ir niekieno nekontroliuojama, švelniai tariant, nejauku.

Išvada peršasi tokia       2019-09-18 7:18

JŪS MUMS ATIDUOKITE VENSKIENĘ , MES TYLĖSIME APIE JŪSŲ KALĖJIMĄ.


Rekomenduojame

Ramūnas Aušrotas. Ar vienaragis priklauso gėjams?

Arvydas Anušauskas. Demonstratyvus Kremliaus noras susitapatinti su okupantais

Geroji Naujiena: „Meilė – įstatymo pilnatvė“

Neringa Venckienė. Deimantės negalima apklausti teisme, nes ji ... nebekalba lietuviškai?

Vytautas Sinica. Tylėti būtų gėda patiems prieš save

Povilas Gylys. Po rinkimų nors ir tvanas?

Andrius Švarplys. Čia ir dedam tašką kalboms apie VDU bendruomenę?

„Nacionalinis susivienijimas“ pateikė skundą Vyriausiajai rinkimų komisijai

Algimantas Rusteika. Prasideda sisteminis Nacionalinio susivienijimo puolimas

Sukurta LGGRT centro konsultacinė ekspertų komisija

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Skųsime viską ir visus? Nuo kaukių iki šeimos ir vaiko teisių

Buvusios Suomijos ministrės žodžio laisvės byla: „Bauginimais neprivers manęs slėpti tikėjimo“

Algimantas Rusteika. Naujienos iš „demokratijos“ frontų

Andrius Švarplys. Uždaviau tris klausimus kandidatei į VDU rektoriaus postą prof. Mildai Ališauskienei

Apšmeižtą LGGRTC patarėją ginti stojo patriotinės organizacijos

Algimantas Rusteika. Sunki lyderystės našta (drama)

Agnė Širinskienė: „Nesinorėtų įtarti, kad mūsų specialiosios tarnybos užsiima ne ikiteisminiu tyrimu, o politikavimu“

Stambulo Konvencija: Trojos arklys?

Geroji Naujiena: Jis atlygins kiekvienam pagal jo darbus

Išskirtinis Neringos Venckienės interviu Vytautui Matulevičiui (OpTV)

Gal jau bundame? Darius Trečiakauskas (Nacionalinis susivienijimas): Rinkimai gali tapti nauja galimybe esminiams pokyčiams valstybėje

Algimantas Rusteika. Lenkiu pliką ir kvailą galvą prieš tuos, kurie tą supranta ir pabando

Jonas Kadžionis. Partizanų jėga buvo ne ginkluose, o tikėjime

Vidas Rachlevičius.· Kaip britų visuomenė pamokė visuomeninį transliuotoją

Nuo bačkos. Andrius Navickas: raginu pasitikėti intuicija ir reitinguoti mane. Nepažadu būti geriausias, bet pažadu būti nepatogus ir tikras

Neringa Venckienė. Kas darė spaudimą Laurai Matjošaitytei?

Algimantas Rusteika. Sielos tėviškė yra vaikystė.

Prezidentas Valdas Adamkus apie grėsmę, kylančią iš politinės ir vertybinės regiono atskirties

Andrius Švarplys. Artėjant rugsėjo 1-ajai

Vytautas Landsbergis. Pseudoeuropa krūmuose

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.