Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė

Vytautas Matulevičius. „270 milijonų, kurie parklupdė Lietuvą“

Tiesos.lt siūlo   2020 m. birželio 28 d. 0:47

18     

    

Vytautas Matulevičius. „270 milijonų, kurie parklupdė Lietuvą“

Kreipiuosi į visus savo tautiečius.

Mielieji, nepagailėkite valandos kitos ir pasižiūrėkite mano dokumentinį filmą „270 milijonų, kurie parklupdė Lietuvą“. Ir tuomet pamąstykite apie save, savo artimuosius, Tėvynę ir apie tai, ar jūs ir toliau norit gyventi klūpėdami.

Nuo jūsų priklauso viskas, tik jūs neretai apsimetat, kad šito nežinot.

Man šis filmas, parengtas „Kranto“ laidų pagrindu, kainavo sėkmingą žurnalisto karjerą. Ačiū Dievui, kad dar likau gyvas ir vaikams neteko augti našlaičiais. Dabar atėjo jūsų eilė – pasižiūrėti ir pagaliau nuspręsti, ar jūs ir toliau norit šitaip gyventi savo šalyje. Juk jūs nuolat girdite Himno žodžius: „Lietuva, Tėvyne mūsų, Tu didvyrių žeme…“ Tad ir būkit didvyriais! Ir neleiskite, kad iš jūsų tyčiotųsi visokie „prochodimcai“, kurių uždavinys – sustabdyti dvasinę ir materialią visų mūsų pažangą. Tikiu jumis ir manau, kad atėjus metui, jūs pasielgsite taip, kaip ir priklauso elgtis orios, savo vertę žinančios ir atsakingos tautos atstovams.

Turiningo laiko su OpTv YouTube kanalu!
(Nuotrauka: alfa.lt)

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Kis       2020-07-1 11:56

apgailestauju,kad nuo tu laiku,kai uzvaldyta KGB strukturu,dar ir siandiena mes zaidziame i vienus vartus,kur pazvelgsi visur teroristu draugai biciuliai,o artistai TS ir toliau mulkina patiklius zmones.Kol mes nepravesime pilnos liustracijos,tol mes tabaluosime prie uzpakalio,gales Navickai ir panasaus proto galiu smeizti ,bet ka ,nes atsakomybes jokios,juk mus saugo milzino ranka?Kariaujame,ar zaidziame kara nelabai gaunasi nuspresti,keiciasi valdzios,o vezimas ne krust is vietos.Kada tauta nusores,kad gana?

Manome       2020-06-29 22:37

Cia parodyta tik drasi dalele veiksmo Lietuvoje. Lenkiame galvas zemai pries ziurnalista V. Matuleviciu.

Per       2020-06-29 11:27

ateinancius rinkimus vel senukai su senelemis ir su tais, kuriems labai reikia pinigu parsiverzti i svajoniu seima, zemai lankstysis ir busciuos zemele, kur vaiksciojo savajoniu geradarys.

Dzeikas       2020-06-29 9:49

o konservams:
Jeigu atsitiks kaip sakai, tai 100% pasitvirtins patarle “varnas varnui aki kerta, bet neiskerta”. Tai ir nuims daugeliui misle, kodel laimeje 1996m rinkimus sajudiniai tese brazauskiniu darbus - oligarchizavo Lietuva ir itvirtino nelaisvos visuomenes modeli.
‘dzeikujui’:
O ta ir noriu pasakyti, kad Lietuvos problemos ne “lietuviskumo” stokoj, o butent laisviu ir teisiu kaip issireiske oponentas, esa lietuviui ju per daug turi, gi “valstybe reikia rupintis”. Man susidaro ispudis,kad i zo “valstybe” idedama rusiska, totalitarine prasme.Valstybe kaip zmoniu egzistencijos prasme.
Leisiu sau primint, kad zmoniu egzistencijos prasme , krikscionims, yra isgelbejimas ir galutinis buvimas su Apvaizda. NE valstybe. Valstybe - tai tik PRIEMONE tam tikslui pasiekti ir ji remtina , kol ji tokia priemone save pozicionuoja.
Jeigu valstybe save iskelia galutiniu zmoniu egzistencijos tikslu - tokia valstybe yra vezinys darinys ir tokia valstybe NAIKINTINA.Nesupranatantiems ir piktavaliams uzkirsadamas kelia isterikai patikslinu: naikintina TOKIA valstybe, bet ne zmones joje gyvenantys.Kokie simboliai ant tokios valstybes pakabinti, - rusiska ar naciu vista, ar lietuviska kumele , - neturi jokios reiksmes.Kaip neturi reiksmes kokia pradine veziniu lasteliu funkcija buvo, tai vezines lasteles ir jas reikia naikinti.
Jus galite mano si poziuri sutapatinti su tais kurie aprasyti video, esa uspaskichikai irgi valstybe naikina ir pamina jos istatymus. Nera taip. Uspaskichai naikina TEISINE valstybe, ir jie performatuoja ja i valstybe kurioje galioja jegos primato istatymui principas.
Jeigu jiems pavyks tai padaryti negriztamai - tokia valstybe reiks naikinti nesvarbu kokiais ji simboliais besidangstytu.
Todel as oponuoju paziuriui,kad simbolis(atseit jeigu jis bus lietuviskas) spakeicia valstybes su jegos primatu pries teise prigimti. Simbolis tera funkcija, bet funkcija nekeicia ir nenusako valstybes esmes ir turinio.

stasys        2020-06-29 6:10

Gal kada kas išdrįs apie tai parašyti knygą , tikra. Lietuvos valstybės energetinės nepriklausomybės kovos , tuo pereinamuoju laikotarpiu, ne ka mažiau įdomios atkuriant Lietuvos valstybės nepriklausomybę. Aišku jei ir toliau apie tai rašys janutienės o esme dėstys matulevičiai ..tiek jos bus ir vertos .Klausimas, kiek dar turės praeitį laiko kol Lietuvos visuomenė sugebės į tuos įvykius pažvelgti blaiviai vertinant anų dienų situacija .

O konservai       2020-06-28 21:46

rudenį planuoja koalicijas su DP, visais liberastais ir LSDP. Kas vienija? Turbūt KGB.

"džeikui"       2020-06-28 21:16

Bent sakinį gali rišliai parašyti? Ką nori pasakyti?

Dzeikas       2020-06-28 21:02

nuomuonei:
Kas apie ka, o uteletas apie pirti.
Pasirodo istatymo kapituliacija pries jega, elitine pedofilija yra tautisko-patriotinio auklejimo stoka.
Ka gi, pasmaugsime pedofilija ir istatymo negalia patriotizmu. Musime bugnus, veliavas kabisime kasdien ir ne bet kokias, o kad dydziu prilygtu namui ant kuio pakabintos. LKK suteiksime teise saudyti nepakabinus galininke nosines tautos isdavikus.

nuomonė       2020-06-28 20:07

Gal nieko nėra labai nuostabaus, kad tokie dalykai dedasi visuomenėje, neturinčioje valstybinio mąstymo, kuri nenori turėti kokių nors įsipareigojimų prieš valstybę, o žino tik savo, kaip individo, „šventas“ teises. Visa tai laidos pabaigoje gana aiškiai pasakė hab. dr. Romualdas Grigas, tačiau nenoriu sutikti su jo nuomone, kad Lietuvos jaunimas šiandien palieka Lietuvą vien todėl, kad trūksta valstybės Lietuvoje. Juk šiandieninis Lietuvos jaunimas yra mankurtiškai globalistinio auklėjimo rezultatas, kuriam Lietuvos valstybė ir lietuviška kultūra jau aplamai nėra jokios vertybės ir todėl nenuostabu, kad išvyksta gyventi ten, kur darbdaviai jiems daugiau užmoka už atliktą darbą.

Tvankstas       2020-06-28 19:58

14:57 - Kėdainiuose niekas Tiesos lt neskaito, nes ten teisingai politkorektiškai mano : Uspaskich yra ir tėvas, ir Agurkas (dievas).

Ačiū.       2020-06-28 16:54

Bet jūtūbėje to filmo nėra - ,,filtras”. Štai tokia spaudos ,,laisvė”.

Dzeikas       2020-06-28 15:54

Tokie zmones neturi atramos Lietuvoje.
Jeigu N. Venckiene reikale kur zmogaus mentalitetas neleidzia kompromisu, sulauke rezonanso ir palaikymo visuomeneje tik iki tol, kol valstybes (ar galima taip sakyti?) pareigunai nepanaudojo isimtinio spaudimo nukentejusiems IR LIUDININKAMS. Kai toks spaudima sbuvo panaudotas palaikymas susiaurejo iki minimlaus lygio. Kiek - parodo kikevieno menesio 17d piketas pries Lietuvos “viercho” buveine.
Tai tokiam reikale ...Man gaila tu zmoniu, kurie buvo pakankamai naivus tikedami kad nubaus tokio rango vagis.
Ne todel “jegos nelygios” tie dori , bet naivus zmones pralaimi, o TODEL kad jie grumiasi su lietuvio mentalitetu: “Pazadejai patiesijai, neteisejai - negriesijai” - lietuviskas folkloras?
Patarle “kas meluoja - tas ir vagia” taip pat. Todel jusu kova pasmerkta, kaip pasmerktas bandymas riedanciam priekin automobiliui ijungti atbulini begi. Automobili atgal riedet neims. Maksimum sulauzysite greiciu deze ir jus apsauks isdaviku ir tautos priesu.
Prokurore turejo suprast kad bus taip, o ne kitaip matydama Dalios Budrevicienes likima.Palikus juridini aspekta nuosalyj isimintina kaimynu reakcija: “Bl-de, per tave “vokeliu” negauname.Ant minimumo pasodino!”
Beje, Rusijos agresijos atveju situacija bus dar labiau tragikomiskesne. Nenustebsiu, jeigu Lietuvos kariuomene saudys ne i agresoriu, o i bandancius ginklu priesintis šaulius ar Savanorius.
Saliami, kaip sako prancuzai…

Uraaa...       2020-06-28 14:57

        Kodėl nesigirdi skardžių šūksnių iš darbo liaudies, iš Lietuvos agurkų sostinės, kad V.Matulevičius dergia Lietuvą ir jai nusipelniusius žmones? Ir kaip jis drįsta - juk mes visais frontais pirmaujam ES? Paklauskim aukštų ponų -  patriarcho V.Landsbergio, Adamkaus, Grybauskaitės, Nausėdos - tas tipas dergia ir diskredituoja Lietuvą, ar ne?  Juk mums jų nuomonė labai svarbi - jei taip, mes visu būriu pulsime ir išrausime tą dvokiantį Lietuvos pūlinį...Bet, jei rimčiau - ką gi mes galime padaryti, būdami supūliavę nuo pat alfa iki omega. Žinoma, įskaitant ir visus aukštus ponus. Žinoma, išskyrus visus Lietuvą valdančius rafinuotus banditus.

ah1       2020-06-28 14:03

“Lietuva, Tėvyne mūsų, Tu didvyrių žeme…“  tai va Lietuva didelių vyrų žemė pagal Lietuvos himną, pagal Lietuvos himną Lietuva ne mažų vyrų žemė.

Tvankstas       2020-06-28 11:21

AČIŪ - teisingai aprašėte, baisiausia, kad M. Puidokas eina dirbti už pinigus ir dėl pinigų, patriotiškų žmonių akyse save nurašydamas į beverčius samdinius ir niekada jau nepakils į doro ir patikimo Lietuvos patrioto lygį.

AČIŪ       2020-06-28 9:28

Geras priminimas kas yra kas. O uspacho pasekėjai, kaip Mindaugas Puidokas, tvirtina, kad anas susimokėjo už padarytas klaidas ir dabar yra kitoks. Gal ir norėtų (gal?) tapti kitokiu, bet jo šeimininkai tikrai neleis to padaryti ir privers jį vėl ir vėl daryti kur kas juodesnius darbelius. Klausiu, Mindaugai Puidoke, negi tau pakeliui su šituo…?

Prašalietis       2020-06-28 9:25

Aū Aū, kodėl neatsiranda gausūs beretinių “provakarietiškų, atikomunistiškų, antikremlinių patriotų” nepasitenkinimo, Kremlinius vatnykus “demaskuojantys” komentarai.
KGB-istiniai sąjūdiečiai, brazauskiniai profesionalūs komunistai, su buvusiais KGB-istais ir profesionaliais komunistai besiglėbesčiuojantys pokario metais po miškelius bėgioję žydšaudžiai, buvę policajai visos šitos publikos palikuonys ir šalininkai, “mato ir atsimena” šiuos šaunius 1989-2000 metus visiškai kitaip. Paklausykit ką nenuilsdamas blevyzgoja V.Lansbergis, Grybauskaitė, Juknevičienė, Linkevičius ir daug daug kitų buvusių profesionalių“draugų”. Šiai publikai tai buvo ir yra “kovų už energetinę, ir visokią kitokią nepriklausomybę” nuo Rusijos nuostabūs laikai, kurios nenutrūkstamai, po 2004 metų šiek tiek subtiliau, tęsiasi visus 30 metų- Independensas, Astravo elektra… Kaip matome “pergalingalę sąlygojančių kovų būdai” nesikeičia visus 30 metų, nes didelę dalį Seimo taburetkių nepakeičiamai 30 metų yra užsėdusios šią“kovą už energetinę ir kitokią nepriklausomybę nuo Rusijos” nuo pat pradžių vykdančios persidažinėjančių visokiomis spalvomis profesionalių komunistų ir 75 metams užsislapstinusių KGB-istų “politinės"chebros arba jų statytiniai…

Iš tiesų       2020-06-28 9:16

Lietuvos valstybė bus stipri ir gerbiama,jeigu teisė ir teisingumas žygiuos tuo pačiu keliu.Kolkas Kovo 11-osios Lietuvos Teisinė sistema yra viena iš silpniausių ,deja,valstybingumo grandžių. J.E.Prezidente G.Nausėda,gal Jūs kartu su Seimu turėsite politinės valios ir sugebėsite nūdienos Lietuvos šią sistemą keisti iš pagrindų? Juk artinasi eiliniai Seimo rinkimai į kurį jau braunasi buvę pilkieji veikėjai,o dičkei nomenklatūrinei liberalglobalistinei žiniasklaidai padedant gali jie vėl patekti į valdžią.
Ačiū V.Matulevičiui už pateiktą filmą.


Rekomenduojame

Nida Vasiliauskaitė. Sako, į mūsų tolimus ramius kraštus atėjo maras. Laimei, bus naujų Mokslo dovanų

Šv. Augustino homilija apie Kristaus prisikėlimą

Didžiojo Šeštadienio Geroji Naujiena. Tuščio kapo žinia

Andrejus Gaidamavičius kviečia jungtis prie Nacionalinio miškų susitarimo: Nestovėk po medžiu – stok už medį!

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Mini serialas „Tiesa apie vakcinas“: pirmosios serijos pirmoji dalis

Nuo bačkos. Kubilius Rachlevičiui: konservatoriai kaip „ėjo į Vakarus“, taip ir toliau eis

Didžiojo Penktadienio Geroji Naujiena: „Atlikta!“ (Jn 19, 30)

Šv. Juozapo vyrų judėjimas kviečia šį šeštadienį rinktis Aušros Vartuose melstis rožinį vyrų intencijomis: Už Kristų, už šeimas, už Lietuvą!

Seimo sprendimas neturi analogų Lietuvoje, o galbūt ir visame pasaulyje. Visa Ado Jakubausko kalba Seimo tribūnoje

Vinco Kubiliaus reportažas iš mitingo, surengto šalia parlamento prof. Adui Jakubauskui palaikyti

TAUTŲ KIEMO diskusijų erdvė: Klestinčią valstybę kurti ant dorybės pamato: misija (ne)įmanoma?

Nida Vasiliauskaitė. Uždažyti vėliavą

Geroji Didžiojo Ketvirtadienio Naujiena: Jis parodė mums savo meilę iki galo

Nuo bačkos. Aušra Maldeikienė: „Na, šiaip jau mes Lietuvai neturėtume dirbti. Mes dirbam Europai“

Povilas Girdenis: Sveikinu su naujosios vargo mokyklos metinėmis!

Prof. Ado Jakubausko atsakymai į jam mestus melagingus kaltinimus

Andrius Macas. Krikščionio laikysena Didžiąją savaitę gydytojo akimis

Vidas Rachlevičius. Politinis bankrotas per 100 dienų

Vytautas Radžvilas. Pastaba apie Vytautą Landsbergį-Žemkalnį, arba Kas mūsų laukia

Liudvikas Jakimavičius. Šimonytė ir Bilotaitė nelabai suvokia, ką šneka…

Lietuvos mokslininkų sąjunga Seimui: itin teigiamai vertiname prof. Ado Jakubausko vertybines nuostatas ir veiklą

Česlovas Iškauskas. Kaip suprantame laisvę?

Marijos radijo „Aktualijų“ laida apie A. Dulkio sprendimą hormoninę kontraceptinę spiralę paauglėms ir jaunoms merginoms padaryti nemokamą

Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos laiškas TS-LKD skyrių pirmininkams dėl A. Jakubausko: kova už Lietuvos laisvę dar nebaigta

Algimantas Rusteika. Įsiklausykim, ką mums sako

Ramūnas Aušrotas. Lytiniai santykiai ankstyvame amžiuje yra gerai? Svarbu tik tai, kad jie būtų saugūs?

Lietuvos Sąrašas kviečia į forumą: nuo ko mus saugos „Laisvės patruliai“?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.