Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas

Vytautas Matulevičius kalbina Karolį Venckų

Tiesos.lt redakcija   2020 m. birželio 13 d. 7:59

9     

    

Vytautas Matulevičius kalbina Karolį Venckų

Jūsų dėmesiui siūlome Vytauto Matulevičiaus interviu su Karoliu Venckumi.

Išvykęs iš Lietuvos kartu su mama buvusia teisėja ir Seimo nare Neringa Venckiene į Jungtines Amerikos Valstijas dar būdamas vaikas, dabar Karolis jau suaugęs vyras. Iš arti matęs ir visa širdimi išgyvenęs Klonio tragediją jis tapo motinos bendražygiu kovoje už teisingumą.

Apie šeimą ištikusią negandą, bylą, mamą, Deimantę, Ameriką siaubiančius protestus ir laisvą žodį, kuriuo jis tiki.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

stasys        2020-06-15 8:00

atsakymas vis tiek yra 2020-06-15 1:17 > Jus pilnai galėtumėte pabandyti kelnes užsimauti per galva ? tada kontekstas tos istorijos vėl taptų naujas , o tuos pačius dalykus galima būtu išplėsti iki begalybės .. ir naujai pervadinti suteikiant jiems trūkstamo dėmesio visuomenėje . Idėja :  siūlau nustoti gaudyti pavienius pedofilus Lietuvoje ir imti ieškoti tarptautinio pedofilu tinklui priklausančios bazės .. na panašiai kaip Antaviliuose riogsojęs CŽV ..atbuline data . Su tokiais užmojais ka nors surasti Jūsų sėkmės balas būtu gana didelis .smile)))

atsakymas vis tiek yra       2020-06-15 1:17

Tos visos pastangos ne šiaip sau kaip žirniai į sieną atsimuša. Tam turi būti labai rimta priežastis. Neįmanoma niekaip pateisinti to ką Lietuvos valstybės vardu kalbantieji padarė ir dar padarys šioje istorijoje, bet man jau seniai susidaro įspūdis, kad jie taip elgiasi ne iš gero gyvenimo, o todėl, kad yra spaudžiami kažkurių sąjungininkų.
Prisiminus Fanios Brancovskajos istoriją, kurią ne be pagrindo įtaria dalyvavus Kaniūkų žūdynėse, iškyla asociacijos. Tada Lietuva buvo užsisakiusi išminavimo laivus Jungtinėje Karalystėje. Ir kai Lietuvos prokurorai jau norėjo apklausti F.Brancovskąją, atskriejo piktas įspėjimas iš tuomečio JK ministro pirmininko Robinsono, kad jei bus apklausiama Brancovskaja, tai JK sustabdys laivų įsigijimo sandorį. Tikriausiai nereikia priminti, kad po to Brancovskaja ne tik, kad nebuvo apklausta, tai dar ir Grybauskaitė ją apdovanojo Vasario 16d proga beveik po dešimtmečio. Lietuvoje istorija kol kas tuo ir užsibaigė, nors Lenkija savo tyrimą lygtai tęsia, nes keli nužudytieji buvo prieškarinės Lenkijos pliečiais.
Negaliu net pretenduoti į bent kiek apčiuopiamą tiesą, tačiau kai kas to meto Lietuvos užsienio politikos aktualijose būtent Garliavos skandalo pradžios laikotarpiu atrodo itin keistai ir gali kažką reikšti.
Jeigu pamenate, per 2009-2010m. krizę Švedija paprašė Lietuvos sugrąžinti kaip paramą Lietuvai padovanotą amuniciją. Nepamenu keistesnio prašymo naujausių laikų Europos istorijoje. Neva tie sviediniai pasirodė reikalingesniais Švedijos kariuomenei, tačiau tada Švedija iki pat Krymo aneksijos kasmet vis labiau nusiginkluodavo, mažino kariuomenę ir pratybų skaičių. O čia staiga amunicijos jau prireikė. Dėl tokio prašymo pasaulyje vieni labai stebėjosi, kiti juokėsi, dar kai kas piktinosi.
Šioje vietoje, kartu su Švedijos bankų Lietuvoje vykdyta kreditavimo politika, kuri didžia dalimi ir sukėlė ekonominę krizę, galėjo būti tas spaudimas Lietuvai. Tada ir pirmose Lietuvoje seksualinių mažumų eitynėse Švedijos ministrė-lesbietė dalyvavo nešina tarptautiniu seksualiai išnaudotų vaikų simboliu - pliušiniu meškiuku, kuris kažkodėl buvo paskelbtas ir tų metų eitynių simboliu. Tikrai ne šiaip sau tokie sutapimai, nors, žinoma, jie gali būti ir nesusiję būtent su Garliavos įvykiais.
Šiais pavyzdžiais norėjau pasakyti, kad reikia ieškoti platesnio konteksto, nes čia turėtų būti daugiau nei pedofilija. Tada ir kažkokie atsakymai atsirastų, taptų aiškiau kaip veikti efektyviau. Nes dabar tie “žirniai į sieną” tikrai tik neviltį ir apatiją varo.
Ne ką mažiau keistas ir Kremliaus elgesys, kuris nei karto nebandė pasinaudoti Garliavos skandalu. Tam irgi turėtų būti kažkoks logiškas paaiškinimas.
Na o pabaigai norėčiau perduoti linkėjimus pačiam tikriausiam kontoriniam bobikui, kuris ryte mane išvadins tokiu. Pastebėjau, kad yra toks personažas komentaruose, kuris vis bando mesti šešėlį bet kam, kas bando pateikti nors kiek įtikinamesnę įvykių versiją platesniame kontekste. Nors ir straipsnis ne pats naujausias, bet kontorinis bobikas sugeba pamatyti komentarą, nes portalas, o ypač straipsniai šia tema, yra stebimi 24/7.

O/G       2020-06-14 19:16

Karolis yra dvasiškai stiprus kaip ir Neringa. Sėkmės jums. Tiesa vistiek išaiškės.

Algis       2020-06-14 9:31

Ateis laikas(jau greit) ir viskas atsistos į savo vėžias. Bus įvardinta kas yra kas ir tai bus tiesa.

stasys        2020-06-14 6:52

Reikėjo iš anksto pranešti apie busimos laidos turinį yra klausimu į kuriuos reikėtu gauti atsakimus . Kolį jau Matulevičius vėl grįžo į eterį .. griekas butu tuo nepasinaudoti .

Ema       2020-06-14 6:21

O aš turiu viltį matyti Karolį Lietuvoje, gal negreitai, bet tikiuosi. Bandau įsivaizduti, kaip būtų susiklostęs jo gyvenimas, jeigu nebūtų mama jo pasiėmusi Amerikon, juk, kiek girdėjau, jam ir nuotoliniu būdu baigti mokslo metų neleido, ir visokios šalaševičiūtės ar kaip jos ten buvo “susirūpinę” jo padėtim po išvykimo… Gerai, kad Karolis sugeba nepasiduoti piktumui, bent įžvelgti šito iš jo viešų pasisakymų nepavyksta. Gerai, kad jis bendrauja su Lietuvos žmonėmis, man labai smagu jo klausytis, džiaugiasi širdis, kad yra tokių jaunuolių, nors jie fiziškai ir nepriklauso Lietuvai, sėkmės Karoliui kuo didžiausios ♥

Laida puiki       2020-06-13 21:16

Sekmes Karoliui. Stiprybes.

ka tik isklausiau interviu       2020-06-13 16:48

ir noriu palinketi Karoliui sekmes studijose. Labai dziugi naujiena. Nors ir labai gaila, kad Lietuva praranda toki jaunima, bet neisivaizduoju Karolio Lietuvoje. Manau, kad cia jis butu suzlugdytas tu paciu, kurie sukurpe sitiek bylu jo Mamai, tu paciu, kurie valstybes vardu terorizuoja jo seima, ypac senelius, paskelbtus pedofilais. Lietuvoje, deja, niekas nepasikeite. O kol nepasikeis is esmes, Karoliui paprasciausiai butu pavojinga sugrizti.
Taip pat dekoju Vytautui uz interviu, uz kitas laidas, kuriose jam prioritetas visada yra Tiesa. Vytautas yra vienas is nedaugelio zurnalistu, kuris neparsiduoda ir kurio sistemai nepavyksta ibauginti. Sekmes ir saugumo jums abiems.

LIMKIM,       2020-06-13 15:19

Karoli, tapti puikiu teisininku.Tai tavo kelias..


Rekomenduojame

Nida Vasiliauskaitė. Sako, į mūsų tolimus ramius kraštus atėjo maras. Laimei, bus naujų Mokslo dovanų

Šv. Augustino homilija apie Kristaus prisikėlimą

Didžiojo Šeštadienio Geroji Naujiena. Tuščio kapo žinia

Andrejus Gaidamavičius kviečia jungtis prie Nacionalinio miškų susitarimo: Nestovėk po medžiu – stok už medį!

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Mini serialas „Tiesa apie vakcinas“: pirmosios serijos pirmoji dalis

Nuo bačkos. Kubilius Rachlevičiui: konservatoriai kaip „ėjo į Vakarus“, taip ir toliau eis

Didžiojo Penktadienio Geroji Naujiena: „Atlikta!“ (Jn 19, 30)

Šv. Juozapo vyrų judėjimas kviečia šį šeštadienį rinktis Aušros Vartuose melstis rožinį vyrų intencijomis: Už Kristų, už šeimas, už Lietuvą!

Seimo sprendimas neturi analogų Lietuvoje, o galbūt ir visame pasaulyje. Visa Ado Jakubausko kalba Seimo tribūnoje

Vinco Kubiliaus reportažas iš mitingo, surengto šalia parlamento prof. Adui Jakubauskui palaikyti

TAUTŲ KIEMO diskusijų erdvė: Klestinčią valstybę kurti ant dorybės pamato: misija (ne)įmanoma?

Nida Vasiliauskaitė. Uždažyti vėliavą

Geroji Didžiojo Ketvirtadienio Naujiena: Jis parodė mums savo meilę iki galo

Nuo bačkos. Aušra Maldeikienė: „Na, šiaip jau mes Lietuvai neturėtume dirbti. Mes dirbam Europai“

Povilas Girdenis: Sveikinu su naujosios vargo mokyklos metinėmis!

Prof. Ado Jakubausko atsakymai į jam mestus melagingus kaltinimus

Andrius Macas. Krikščionio laikysena Didžiąją savaitę gydytojo akimis

Vidas Rachlevičius. Politinis bankrotas per 100 dienų

Vytautas Radžvilas. Pastaba apie Vytautą Landsbergį-Žemkalnį, arba Kas mūsų laukia

Liudvikas Jakimavičius. Šimonytė ir Bilotaitė nelabai suvokia, ką šneka…

Lietuvos mokslininkų sąjunga Seimui: itin teigiamai vertiname prof. Ado Jakubausko vertybines nuostatas ir veiklą

Česlovas Iškauskas. Kaip suprantame laisvę?

Marijos radijo „Aktualijų“ laida apie A. Dulkio sprendimą hormoninę kontraceptinę spiralę paauglėms ir jaunoms merginoms padaryti nemokamą

Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos laiškas TS-LKD skyrių pirmininkams dėl A. Jakubausko: kova už Lietuvos laisvę dar nebaigta

Algimantas Rusteika. Įsiklausykim, ką mums sako

Ramūnas Aušrotas. Lytiniai santykiai ankstyvame amžiuje yra gerai? Svarbu tik tai, kad jie būtų saugūs?

Lietuvos Sąrašas kviečia į forumą: nuo ko mus saugos „Laisvės patruliai“?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.