Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Pedofilijos byla

Vytautas Matulevičius: ar Neringa Venckienė turi bent teorinę galimybę būti išteisinta?

Tiesos.lt siūlo   2019 m. lapkričio 19 d. 6:02

19     

    

Vytautas Matulevičius: ar Neringa Venckienė turi bent teorinę galimybę būti išteisinta?

Kaip jau skelbėme, Neringos Venckienės skundas dėl suėmimo sprendžiamas už uždarų durų. Įtikinamų argumentų, kurie pagrįstų tokį sprendimą, teismas nepateikė palikdamas visuomenę spėlioti, kodėl vengiama viešo ir skaidraus Neringos Venckienės teismo proceso.
Komentuodamas susiklosčiusią situaciją LRT televizijai Vytautas Matulevičius iškėlė ir vieną svarbiausių klausimų: ar Neringa Venckienė turi bent teorinę galimybę būti išteisinta? t.y. ar Lietuvos teismai yra pajėgūs priimti sprendimus, kuriais bus siekiama teisingumo, o ne Lietuvos teisėsaugos veiksmų pateisinimo?

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Ramiros       2019-11-19 21:12

“stasys” (štazis), Šedbaras .... Abu labu tokie .... O, gal, tai tas pats ?

Salamiejus Nemunas       2019-11-19 17:08

...hmmm… žiežula…
Bėga sąsius per balas vis palikdamas pėdas…

štaziui...       2019-11-19 16:59

nu jei su galva negerai, reik skaityt savo lygio geltonąją delpinarinę pressą, kuri cituoja teisėją Cininą, - jokia ji ne bėglė, nes tuomet, kai išskrido į JAV, jai nebuvo skirta jokių kardomųjų priemonių. Čia tik priedurnis agentas sąsys pats nuo savęs bėga, pats save vejasi…

tik mintelė...       2019-11-19 16:55

ar tą apykoję prieš užsegant apžiūrėjo neutralus medikas???... Iki novičiokų mūsų brudams toli, bet…

> 13:36       2019-11-19 16:16

Taip taip! Va, ims ir išseks GRU ar panašios įstaigos milijardai - visi sukris į štazio kiaurą klyną. Ir Lietuva laimės ,,žvaigždžių karus” - kaip kažkada JAV prieš TSRS. Baltais siūlais siuvi, stribokėli.

Kostui       2019-11-19 12:40

Per anksti džiaugtis. Tuo paleidimu gali būti dangstoma dar didesnė niekšybė. Nors cinikų ir ko. argumentai dėl paleidimo į laisvę skamba tiesiog neįtikėtinai, tarsi pagaliau viskas būtų pasikeitę į gerą. Bet mes jau mušti ir patyrę.

turinčiam pasiūlymą       2019-11-19 12:36

Tegul gauna. Negi mums turi rūpėti jo šeimininkų materialinė gerovė? Čia kaip su Kremliaus “zombojaščyku”: svarbiausia neleisti jam gauti pajamų iš reklamos Baltijos šalyse, kad Kremlius būtų priverstas jį dotuoti. Taip ir su visokiais sąsiais. Kaip tik dar reikėtų tokius provokuoti, kad krūvis jiems didėtų, nes tai reikš ir šeimininkų didesnes išlaidas.

TURIU PASIŪLYMĄ       2019-11-19 11:35

Štazio ne tik neskaityti, bet ir nereitinguoti. Tada jis nustotų gauti Judo sidabrinius. KAS UŽ?

stasys        2019-11-19 11:10

Oij be reikalo ja išleidžia oij be reikalo . Ta žiežula dar pridarys bėdos laisvėje .

Kostas       2019-11-19 11:04

Gera naujiena. Neringą Venckienę išleidžia iš tardymo izoliatoriaus už 10 tūkst. Eurų užstatą. Apie tai skaitykite Netikėta: teismas paleidžia Venckienę į laisvę už užstatą (diskusija) - DELFI

ačiū sąsiui       2019-11-19 9:13

Gerai, kad priminė apie lėktuvą.
V.Gailius atskleidė, kad buvo baiminamasi, jog Venckienę iš JAV skraidinęs lėktuvas gali būti užgrobtas ir nuvarytas į P.Ameriką, o tą tiesioginiame eteryje patvirtino prokuroras Darius Valkavičius (oficialus pareigūnas), iškyla klausimas, ar dėl gresiančio pavojaus buvo informuota aviakompanija ir reiso keleiviai? Kažkur mačiau flightradar24.com to reiso įrašą, bet dabar negaliu jo rasti. Kokia tai aviakompanija? Belgų “Brussels airlines” ar lenkų “LOT”? Taigi reiso keleiviai-vakariečiai užtampys po teismus tą aviakompaniją, kai sužinos, kad jiems galėjo grėsti pavojus, bet jie nebuvo perspėti. smile Varšuvos oro uostas irgi neišvengs nuostolių, nes turėjo žinoti, kad gali grėsti pavojus, bet nuslėpė tai nuo keleivių. Ar prieš leidžiantis lėktuvui oro uosto prieigose išsidėstė antiteroristinis “Grom” dalinys?
Juk yra net oficialus Lietuvos pareigūnų patvirtinimas dėl pavojaus! smile

rūsųūūū agentas       2019-11-19 9:04

stasy tu kapšy kiek tau moka už tavo vargą? Cituoju: toliau sekant mintį Lietuvos valstybė tampa kalta ir dėl tokad Seimo narė paminė savo pareigos jausmą pasislėpdama toje šalyje: Na tai ar tu durnas ar visus kitus durniais laikai? Ar tau nedašunta kad jinai bėgo iš Lietuvos gelbėdama savo gyvybę , juk tiek aplink jau buvo neaiškių mirčių. ( bet man kažkodėl atrodo kad kalbu į sieną ,tu nepasikeisi, nebent nebegausi atlyginimo)

Kaip save bedrąsintų       2019-11-19 9:02

visokie stasiai, Venckienei 6 metai, praleisti JAV, nebuvo beprasmiški. Jei būtų likusi Lietuvoje, tai šiandien ją minėtų nebent per Helovyną. O dabar ji sgrįžusi daugeliui kelia baimę, ir jiems baisiausia, kad nieko rimto moteriai padaryti nebegali - rankos per trumpos, be to, ir Lietuva jau visai kita, nei anais netiesos ir neteisingumo siautėjimo laikais laikais…

komunistai ir rusai nepasiduos       2019-11-19 8:49

visokiems patvoriniams violetiniams kedofilams naciams bei juodaskverniams
———
ZA Stalina !! ZA Putina !! Za Rosiju !!
——
VOT TAK !!!

stasys        2019-11-19 8:37

Baisiausia tai kad “katinas ūsuotas” vėl bando provokuoti visuomene iššaukiant joje tam tikras neigiamas emocijas , tos bylos , atžvilgiu . Juk Matulevičiu paklausius dabar Lietuva tampa kalta jog tiek laiko Amerikoje buvo kalinama N. Venskienė , toliau sekant minti Lietuvos valstybė tampa kalta ir dėl to kad Seimo narė paminė savo pareigos jausmą pasislėpdama toje šalyje ? Kas vystyk skatina tokius žmones kaltinti visus aplinkui savyje neieškant problemos ? Gal paklauskime kitaip ? kai bėglė sėdo į lėktuvą su sunumi , tiek metu atgal, įsivaizdavo tokia teorine galimybe jog ta jos tremtis savanoriška bus tokia beprasmiška ?

jei Lietuva ir jos       2019-11-19 8:31

teisėsauga nori apsijuokti prieš pasaulį, tai tada bus visko. Jei Lietuva skelbiasi demokratine, teisine valstybe tuomet antradienį ją turi paleisti iš izoliatoriaus su apykoje ir pasižadėjimu neišvykti.O kurgi jai išvykti be dokumentų. Į jokį lėktuvą. Juk tik sūnus jai rūpi. Tad į JAV ji teisiškai negali įvažiuoti. Aiškini, kad ji galėjo nuvaryti lėktuvą į Pietų Ameriką, gali tik toks mulkis, kaip meras gailius. Protingiausias iš visų komentavusių bylą  adv. Merkevičius. Protingesnis už pašilius ir betingius. Tik tokįsąžiningą teisininką  Prezidentas turėtų nepaleisti iš akiračio ir skirti jį gen. prokuroru. Tai žmogus, turintis galvą. Žinoma, jei Nausėdai rūpi Lietuvos žmonių gerovė. LAISVĘ NERINGAI VENCKIENEI. VIENAREIKŠMIŠKAI.

Dzeikas       2019-11-19 8:04

Neringa Venckiene gali isgelbeti:
1) tik JAV isikisimas kuris galetu ivykti kilus TEN skandalui del susidorojimo - mazai tiketina.
2) Akcijos prilygstancios nors 1/2 to kas buvo sajudinio kipezo metu - dar maziau tiketina. Tautiska valdziuke itvirtino tautai nusikaltelio mentaliteta “ko snapa keli, ne tave gi prievartauja”
variantas nr.2 tikimybiskai visdelto keliais kartais didesnis negu galimybe nr3 - i reikala isikis mazgote is Daukantines.

tuo tarpu       2019-11-19 7:59

Alkoholinių gėrimų dėžutėse “dovanėles” ėmusio Sysiulio interviu skelbiamas “Klaipėdoje”. Ten jis toks geras, švelnus ir pūkuotas.

misija neįmanoma       2019-11-19 7:40

Neringa bus demonstratyviai baudžiama už nepaklusnumą. O mes paskui visiems tiems mentams, prokurorams ir teisėjams solidžias pensijas mokėsime. Joks priešo diversantas ir pasvajoti nedrįso apie tokį tobulą valstybės numarinimą, kai didelę žalą valstybei padarę veikėjai ne tik, kad išvengia atsakomybės, tai dar ir gali mėgautis sočia bei ramia senatve.
Bet neklausykite, ką aš čia sapalioju, nes aš, žinokite, rūsams dzyrbū! smile


Rekomenduojame

Vytautas Sinica. Būtina naikinti Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybą

Rasa Čepaitienė. Čiukčiai prie Baltijos

Geroji Naujiena: Tiesos Dvasia – mūsų Globėjas

Algimantas Rusteika. Įtampą žūtbūt reikia išlaikyti

Povilas Urbšys. Apie opiumą liaudžiai ir Jo Ekscelenciją

Arūnas Gumuliauskas. Minint Steigiamojo Seimo šimtmetį

Povilas Gylys rekomenduoja. Apie zuikius ir valstybę

Istorikas Artūras Svarauskas apie Steigiamojo Seimo šimtmetį

Vytautas Sinica. Ironiška – nemirtinga neteisingai mąstančiųjų persekiojimo dvasia atgimsta sovietmetį tyrinėjančių galvose

Lietuvos Respublikai – 100! Gabrielės Petkevičaitės-Bitės žodis pirmajame Steigiamojo Seimo posėdyje

Vytautas Sinica. „Ne, vaikas nėra kolektyvinė mūsų visų atsakomybė“

Kaip iš Neringos Venckienės namų buvo pagrobta Deimantė Kedytė – dalijamės vaizdo įrašu ir Karolio Venckaus komentarais (video)

Algimantas Rusteika. Pasislėpti nepavyks niekam

Marijos radijas: Ar esama realių priežasčių pilietiniam judėjimui laisvoje šalyje, demokratinėje santvarkoje?

Rasa Čepaitienė. Kito žvilgsnyje

1972-ųjų gegužės 14-oji, Kaunas: Romas Kalanta ir kalantinės

Algimantas Rusteika. Kelios pastabos „vaiko ėmimo“ įrašo paraštėje

Aštuntosioms Garliavos antpuolio metinėms artėjant Neringa Venckienė klausia: Kodėl? Už ką?..

Fatima – pasaulinė Marijos sostinė, arba Popiežiaus Jono Pauliaus II galybės paslaptis

Kardinolas Joseph Ratzinger. Fatimos žinios teologiniai komentarai

Liudvikas Jakimavičius. Politinės stumdynės

Ramūnas Aušrotas. Ar nebus apribota tėvų teisė skųsti institucijų veiksmus?

Liudvikas Jakimavičius. „Amicus est Girnius, set magis amicus veritas“

Valdas Vasiliauskas. Lietuviško parlamentarizmo aukštumos

Nuo bačkos: „Freedom House“ politologas: Lietuva pagal demokratijos reitingą lieka stabilumo sala Vidurio Europoje

Andrius Švarplys. Apie politinę (ne partinę) kovą tarp laisvės ir karantino Amerikoje

Algirdas Endriukaitis. Retorinis klausimas: esame istoriniame kelyje ar dykumoje?

2020-ieji – Lietuvos Steigiamojo Seimo šimtmečio metai

Liudvikas Jakimavičius. Visų atsiprašau, kad negaliu nieko pakeisti

Tomas Čyvas „Iš savo varpinės“: „Prasidėjo rinkiminė ruja“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.