Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas

Vytautas Landsbergis. Pseudoeuropa krūmuose

Tiesos.lt redakcija   2020 m. rugpjūčio 28 d. 5:53

51     

    

Vytautas Landsbergis. Pseudoeuropa krūmuose

​Negalima leisti, kad raudonasis fašizmas pavogtų demokratiją.

​Taip atsitiks, jei du paskutinieji Europos diktatoriai išeis nugalėtojais. Jeigu beginklių daužytojai, parblokštųjų ir gulinčių sadistiški spardytojai liks Baltarusijos valdžia, ir vėl nebus surengtas joks Niurnbergo tribunolas nusikaltėliams prieš žmoniškumą, o jų stogai Kremliuje trins rankas dar kartą pasityčioję iš nusižeminusios biznierių ir bailių Pseudoeuropos.

​Į tai krypsta.

​Tuoj bus pasiūlyta galutinai neprasižioti ir netarti, kad nežmogiai yra nežmogiai, išsigimėliai yra išsigimėliai, o pripažinsime, kad ginkluoti žmogėdros yra suverenai būti žmogėdromis. Bausti juos labai sunku, tad gal nebauskim, sanguliaukim toliau.

​Žmogėdros pasižadės kurį laiką žmogienos neėsti, ir išvengsim didesnių pasekmių. Bei galimų nuostolių. Vergai antai nepajėgia patys išsilaisvinti iš tironų, virkauja, kad tik nežūtų nė vienas orumo sukilėlis, tad tevergauja toliau.

​Tevergauja ir buvusioji demokratinė Europa, nuo šiol – Pseudoeuropa.

​Gal tas ir buvo didysis planas, dabar vykdomas pagreitintai ir be trupinėlio gailesčio.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

mykolas       2020-09-15 15:47

Po karo mus daužė, spardė, šaudė, į Sibirą trėmė. Kaip mes galėjome atsilaikyti prieš tironą? Siandien su bltr daro tą patį,į UKR ir LIET jau tremia. Ką BLTR pasieks, jei ateinantį sekmad vėl susems kokį 1000? Reikia ieškoti kitų būdų siekti kitokio gyvenimo. Reikia reikalauti kad paleistų suimtuosius ir politinius kalinius. Kodėl Lietuva to nedaro? Kas čia per sankcijos - uždrausti atvažiuoti apsiirkti elitui?

Kis       2020-09-9 14:16

o kada lietuviskus issigimelius patvarkysime.Mano galva(zod.Boguzio)tik po to kai iskeliaus i pragara setonas ,kuris ir siendiena tranauja raudonajam bei rudajam fasizmui.Amen.

Tvankstas       2020-09-2 22:59

Kai sužinojau, kad V. Landsbergis su pusbroliu A.M.Brazausku 10 metų, įskaitant ir Sąjūdžio laikus, susitikinėjo slapta Vingio parke, aptarinėjo reikalus, o po to draskėsi vienas prieš kitą viešumoje, vaidino ‘kritiką’ vienas kito atžvilgiu, man yra sotu abiejų.

Tvankstas       2020-09-2 22:54

10:58 - dėl ekonomikos pasaulyje.
Ar pačiam žinoma, kad 90 nuošimčių Rusijos atsargų yra ‘saugiai padėtos JAV fonduose’, kažkodėl nėra laikoma Rusijoje ?
Ką daro Kinija su didžiuliu teigiamu prekybos saldo, kuris gaunamas prekyboje su JAV ? Kur nusodinamos lėšos ? Kodėl tai tęsiasi nesustojant jau trys dešimtmečiai ?
Vienintelė Vokietija turi teigiamą prekybos saldo su Kinija.
Neprastai išmanau ir pasaulinę ekonomiką, ir kasdienę ekonomiką, ne be reikalo jau daugybė metų skelbiu : PVM yra vergo mokestis.
Aplamai, ar Jums žinoma, kad kiekvieną šalį pasaulyje, kur yra centrinis bankas, valdo centrinio banko valdytojas, taip, taip, ne karalius, prezidentas, premjeras ar kancleris, neseniai į vietą buvo padėtas V. Putinas Rusijoje, tas pat neseniai buvo Lietuvoje su V.Vasiliausko alga, kai buvo tartas žodis iš Europos CB, akimirksniu MIP nutilo.

Tvankstas       2020-09-2 21:53

9:37, 10:58 - politologiją išmanau ne prasčiau nei kalbotyrą, gal netgi geriau, dabartinės Baltarusijos klausimu dar neteko ko nors skaityti ar girdėti iš to, kas yra žinoma man, politika domiuosi nuo 5 metų amžiaus ir jau daugiau kaip 50 metų, svarbiausia yra kokybė, bet ne kiekybė.
Man Lietuvoje yra įdomus A.Avižienis, patinka atrasti jo minčių pabaigą, po kurios matau dar tęsinius savo žinojimo dėka, dar Audrius Butkevičius, šis daugiau savo jausmingais nusikalbėjimais, už kurių slypi tikroji tiesa.
Kokybei pasiekti reikia būti perskaičius gerą dešimtuką knygų, kurios praktiškai yra neskaitomos, didelė jų dalis slepiamos, jų vien pavadinimų viešinimas yra blogas ženklas užsitarnauti politinį nekorektiškumą.
Dabar pasakysiu tai, ko tikrai niekas nėra taręs : kuo skiriasi Lietuva su pusbrolių V. Landsbergio ir A.M. Brazausko, jiems susitinkant ir pasikalbant 10 metų Vingio parke, tikrojo valdymo demokratiškai 26 metus ir iš jų išsiritusių valstiečių-žaliųjų dar su 4 valdymo metais, nuo A. Lukošenkos 26 valdymo metų ?
Kodėl Vokietijoje A. Merkel valdo jau 16 metų, niekas jos tiesiogiai nėra rinkęs, nuo V. Putino kadencijų Rusijoje ?
V.Landsbergio iškelta Magnolija, dabar remiama krymnašistė S. Tichanovskaja ? Kas tai ? Juos vienija KGB ir žydrumas, šis atkrenta, tai lieka ...
V. Landsbergio amžinasis šešėlis E. Zingeris remia Babaryką, Belgazprombank daugiametį valdytoją, Baltarusijos ‘demokratijos opozicionierių’ - ar suvokiate, kokia loginė nesąmonė, ir sąmonė, jei juos jungia KGB.
Dar 5 klasės pradžioje mane geografijos mokytoja pastatė prie žemėlapio ir liepė atsisukti į klasę - turėjau pasakyti su kuo ribojasi Arabijos pusiasalis, tai man buvo vieni niekai ir mokytoja pasitvirtino savo nuomonę apie mano geografijos žinias, kad yra didesnės nei visas mokyklos kursas, pasibaigiantis 9 klasėje. Daugiau manęs niekada neklausinėjo, rašė 5 už pasakinėjimus - taip, taip, už sufleravimą klasiokams.
Man silpna darosi jau kone mėnuo, kai girdžiu kalbant Lietuvos politologus, skaitant jų straipsnius, dabar su įvykiais Baltarusijoje atsivėrė praraja tarp tikrovės ir dr., prof. žinojimo, įvykių numatymo.
Aš abejoju, ar yra Lietuvoje kitas žmogus, su kuriuo galėčiau pasikalbėti apie Baltarusiją, jos tikrovę, galimą ateitį - taip, aš nežinau smulkių faktelių, kurie yra beverčiai, taip, mane galima apšmeižti, tyčiotis, niekinti, bet tai neperauga į priešininko žinių ir mąstymo kokybę, lieka obrazovanščinos (A. Solženicyno duotas žodis) kiekybėje.

Daugiau....       2020-09-2 11:45

Jeigu trumpas vel laimes ateinancius rinkimus…
Nato sajunga greiciausiai bus panaikinta ...
Ko putinas labai noretu ir dirba ta linkme…
Tokiu atvevu Europos sajunga is esmes yra beginkle….
Ateinancius 10 metu
Ir aisku kad Baltijos salys Ruthenija is Gudija tampa lengvu taikiniu
Nieks ju negins….tik deklaruos kokias nors sankcijas rusijai it bandys
Isgelbet savo kaili nesuprasdami kad jie yra ateities aukos…
Taigi totoriu invazija tesiasi jau 800 simtus metu ....ir dar nesibaige

 

 

 

 

 

Tvankstui: Didele sachmatu lenta       2020-09-2 10:58

Bendras pasaulio vaizdas yra toks:
JAV Siai dienai yra Nebepajegi ekonomiskai konkuruoti
Su Kinija, Eurpos sajunga,ir Kitomis valstybemis ...tai yra faktas ....kurio JAV
Savimone vis dar nesuvokia….sovietu sajungos pavyzdys 1995 metais….
Kas is to seka ...?
Jie spausdina Jav dolerius ir pasaulis vis dar juos perka
Nesuvokdami kad jie beverciai….aciu globalizacijai….
Bus daugiau ....

 

Tvankstui su pagarba       2020-09-2 9:37

Tvankstai, su visa pagarba tamstos baltu istorijos interpretacijai
Isigyk didesne sachmatu lenta ... S.Freud patare L. Wittgenstein
And fokusuokis i samoningai naikinta baltu istorija ir Vytautas Lansbergis
ne tik parems bet ir suteiks ikvepimo….

Pizdukam kurie nesugeba gyventi laisveje       2020-09-2 9:21

Kreipiuosi i visus nepatenkintus dabartine Lietuva,
Nelaimingi ?
Vaziuokit i rusija,tatarstana…ar siaures koreja…
Ir nekaltinkit kazko patys nesugebantys susikurti sau
Padoru gyvenima…
todel kad esate tiginiai, durniai, beviltiski slunkiai vidutynybes
Dvasios ubagai,kurie istiese ranka maldauja ismaldos….
Lietuva bus geresne be jusu ...lietuvisku vergu….

 

 

 

Gyva Lietuvos Kunigyste !!!!       2020-09-2 8:57

Vyti ,Dieve padek mes su Tavim!
Uz Lietuvos Kunigystes ir garbingos praeities atgymima !
Dar viena karta ismirs ir Lietuva vel Atgims !
Tik nekartokit Jogailos klaidu !!!!!!!!!

 

Tvankstas       2020-09-1 23:26

Dėdule sako, Dėdulė žino, nes myli krymnašistę Tichanovskają iš dėduliškos pareigos demokratijai.

šit       2020-08-31 21:51

pseudolietuvis pseudodemokratas pseudopatriotas pseudoprofesorius pseudoprezidentas

stasys        2020-08-31 6:00

Visa tai nedaro Europos projekto mažiau patraukliu Lietuvai . Tai kad Lietuva aktyviai remia Baltarusų pastangas ja pačia charakterizuoja puikiai , o tiems kas nori kitokios Europos verta prisiminti ka turėjome ir nuo ko bėgome. Ko vertas būtu Tiesos portalas jei jame karaliautu vienas požiuris ? Nusprokit garliaviniai -patvorio gyventojai ..bet Europa privalo apjuosti įvairiu spalvu vaivorikštė .. tik tuo ji ir skiriasi ..nuo putino Rusijos ir tos jo visuomenės .

Šis       2020-08-30 17:08

straipsnis skirtas (iki kol bus atsakyta) kiekvieno mėnesio 17 dienai?

Dzeikas       2020-08-29 20:17

CK: Pasiilgai stribiskos jaunystes? Kai partizanu palepej ieskodavai? O pavarytas galejai paskust kad i Sibira isveztu? wink

Dzeikas       2020-08-29 20:15

Agne, gal ne Gudija, o maistininkas uzgrobes valdzia joje? Pajusk skirtuma.

Agnė       2020-08-29 17:26

Baltarusija atsisako pagalbos iš EU. Ko dar spygaut? Matyt žino, ką duos ir ko panorės gauti tavoji Eu

CK       2020-08-29 17:07

Seniuk, tai tu mus į tokią Europą ir vilkte įvilkai

Dvigubas nusikaltimas       2020-08-29 16:35

Nusikaltimas taikant iškrypėlišką smurtą prieš taikius, beginklius žmones,
nusikaltimas priverčiant šauktinius antžmogiškai elgtis. Juolab prieš tautą, iš kurios jie patys kilę, iš kurios pašaukti tarnauti Tautai ir Tėvynei…

Tą dieną, kai moterys surengė akciją, apdovanodami karius ir milicininkus gėlėmis ir apkabinimais, vienam iš tų vaikinų veidu riedėjo ašaros. Įsivaizduokite, jog tai jūsų sūnus! Įsivaizduokite, į kokius spąstus jis įspraustas - jeigu nedaužys žmonių, jo vadas lieps kitiems jį patį suspardyti, gal ir tą ,,bananą” panaudoti tam, kam jie jį prieš suimtus moteris ir paauglius naudojo. Jūsų sūnaus sveikatai ar net gyvybei gresia pavojus.. 

Prisimename pr.a. pirmosios pusės literatūros ir scenos kūrinius apie to meto plėšikų ir gatvės chuliganų Garbės kodeksą - parkritusių ir silpnesnių uš save nemušti ir neapiplėšti. Pažeidęs šį kodeksą liksi be garbės, būsi išmestas iš jų gaujos.
Šių dienų ,,valdovų” moralė smuko žemiau už pr. a. plėšikėlių moralę? 

 

ah1       2020-08-29 14:02

pameni, Lansbergi, kaip Ukrainoje kurstei Maidaną visoje Ukrainoje?  Ir štai kas vyksta Ukrainoje po Maidano, kas daužoma, kas gulintys spardoma : https://youtu.be/cn15AgRC1FE
Tai pakomentuok Lansbergi, “nestovėk po medžiu”, “išlysk iš krūmų” ir pakomentuok aukščiau esantį vaizdo įrašą.

žydų       2020-08-29 8:55

dėdulė, kaip ir žydai - meistras kiršinti

Matosi       2020-08-29 8:23

Iš to desperatiško Landsbergio pasiklykavimo matosi, kokioj duobėj dabar konservatoriai

Dzeikas       2020-08-29 7:49

pamenui:
vienas is geru darbu kuriuos nuveike Landsbergis. AMB gauja norime ar ne isrinkta teisetai. Ir jeigu tie vyrukai butu isiubave valti butume Baltijos Abchazija ir uzdarbiauti vazinetume ne i anglijas, o Maskva ir Peterburga. Europa paprasciausiai kanalizuotu Lietuva. Durneliu nemokanciu gyventi pagal istatyma jiems nereikia.

ah1       2020-08-29 0:37
Miksas       2020-08-28 22:09

Niekaip neįkandu, kodėl kiekvieną dieną tas lansbergis lenda su savo fantazijom į žiniasklaidą? Gal jau laikas iškeliau ir nekiršint visų. O tai per 4 metus kadencijos negalės jo fokusų ištaisyti. Kaip ir su baltarusiais, Klaipėdos uosto krovos atsisakys jie, tranzitą stabdys ir per ką. Per lansbergį ir jo pasamdytą tapinėlį, išreklamavusį kelią iki Medininkų. Visos didelės šalys ir turtingos diplomatiškai grūmoja jų Batkai, o lansbergis tuos mūs 2 mln. nori visiškai nuskandinti-juk stos vežėjai, ekonomika. Kas lansbergiui, jis savo atgyveno, o mes-reikia su kaimynais sutarti ir varyt lauk tuos kiršintojus-lansgrybiną...!

Dzeikas       2020-08-28 21:40

Na “patriarchas” lyg ir teisingus dalykus issisake. Tik kaip sakoma teoriskai arklys, o praktiskai nekelia…

Arvydas       2020-08-28 20:50

“Tevergauja ir buvusioji demokratinė Europa, nuo šiol – Pseudoeuropa. Gal tas ir buvo didysis planas, dabar vykdomas pagreitintai ir be trupinėlio gailesčio” - čia dabar kas? Landsbergis atsibudo?

specialiai draugui šūdkalniui ir jo smirdukams       2020-08-28 20:18

Valiutinių kekšių organizuotoje Baltarusijos revoliucijos pradžioje, visa viešoji erdvė ir internetas buvo perpildyti „feikiniais“ pranešimais apie tai, kad pav. Aleksandas Lukašenka sraigtasparniu jau pabėgo į Rusiją, milicininkai masiškai pereina į protestuotojų pusę, protestai užpildė VISĄ Baltarusiją ir pan.
Visi šie trumpučiai ir profesionaliai sumontuoti klipukai rėkte rėkė apie protestų visuotinumą, suponuojant žiūrinčiam mintį jog viskas jau įvyko ir reikia tik nuolankiai priimti NAUJĄ REALYBĘ (naują pasaulio tvarką su antsnukiais).
Visi bandymai ieškoti kokius nors Aleksandrą Lukašenką palaikančius pranešimus arba oficialius video buvo bergždi, jie buvo totaliai užblokuoti. Tai aiškiai bylojo apie rimtą koordinaciją ir suplanuotai vykdomą ataką prieš suverenią valstybę.
Feisbuko zombiai, taškydamiesi seilėmis purslavo apie naują Belarusiją, o NIEKŠŲ KELIO Lietuvoje dalyviai, savo svajonėse jau ruošė grandines, pavergimui paruoštai Gudų tautai ir įsivaizdavo kaip PLĖŠ TAI KAS DAR NEPRIPLĖŠTA. Matėte kokiomis prabangiomis mašinėlėmis ir motociklais suvažiavo keli tūkstančiai niekšingų parazitų į šį „laisvos Belarusijos palaikymo kelią“.
Čia tie patys niekšai (ir jų berazumiai tarnai) kurie sudraskė Lietuvą ir čiulpia iš jos paskutinius syvus, praskolindami ir apvogdami šioje teritorijoje dar išlikusius gyventojus. Jie jau „ŽEMAME STARTE“, pasiruošę išlaisvinti Gudus nuo jų susikurtos gerovės. Visi tie „rūpintojėliai“ saldžiai suokia gudų avims, „Jūs tik pašalinkite jūs saugančius šunis ir gyvensite GEROVĖS VALSTYBĖJE.“ Mojuodami gėlytėmis, kuriuose paslėpti peiliai skerdimui.
Tai, kad niekšų planas nepavyko, galima suprasti iš Youtube platformos. Jos cenzūra jau pradėjo praleisti ir kitokius video. Pav. apie tai, kaip opozicijos valiutinės kekšės buvo išvarytos iš Žlobino miestelio gamyklos. Apie ką tai byloja? Ogi labai paprasta. Vėl prasideda pliuralizmo ir demokratijos vaidinimas. Tipo visos nuomonės ir informacija yra leidžiami. Šis vaidinimas būna tik tuomet, kada nepavyksta iš pirmo karto pasiekti norimus tikslus. Tada prasideda pasakos apie „taikius protestuotojus“ ir brutualų „nepateisinamą“ elgesį su valiutinėmis prostitutėmis.
Prisiminkite seną ir labai taiklų posakį: „Revoliucijas daro idealistai, o jų vaisiais visada naudojasi niekšai.“ Revoliucijos darymui, niekšai niekaip nesugeba surasti idealistų (gal todėl, kad šis Diktatorius yra tikras žmogus, kuris nuoširdžiai rūpinasi šituo sudraskytos mūsų senosios tėvynės gabaliuku) todėl karts nuo karto, vis bando pasinaudoti valiutinių prostitučių paslaugomis. Kaip žinia, valiutinių prostitučių paslaugos visada trumpalaikės ir dirbtinos. Tikros revoliucijos su jomis nepadarysi.

p.s. Sėkmės Aleksandrui ir mūsų brolių gudų tautai, kurie tikrai didvyriškai laikosi, gausiai finansuojamų zombių su antsnukiais puolimo akivaizdoje.

 

Jei po teisybei       2020-08-28 19:58

tai man ant jo jau nebesistoja. Kažkoks netikras.

pamenu       2020-08-28 18:35

kai išrinko AMB buvo sukile savanoriai išėjo i miška,tai šitas veikėjas buvo nulėkęs tramdyti ir liepe nedaryt kvailysciu ,mano galva kad su AMB griežė vienu smuiku.

Vytautui       2020-08-28 18:19

Tai kodėl pats tuos žmogėdras įslaptinai 100 metų .

šitas veikėjas       2020-08-28 18:16

senai krites mano akyse ,kai kairieji ir dešinieji nubalsavo 75 užslaptinti KGBistus ir stribus,dar nebuvo seimo nariu kurie dirbtu tautai iki šioliai visi dirbo ir dirba prieš lietuvos gyventojus.

ah1       2020-08-28 15:48

Kryps po 2020 11 03 ir bus matyt kur kryps, demokratai taip paprastai neapsiduos - jei laimės Trumas prasidės gaublistų revoliucijos- apreiškimai kaip Baltarusijoje

Kis       2020-08-28 15:14

Va tokius antzmogius ir patys isauklejame,vienas kgb,antras politrukas,o trecias profesorius,bet kaip jie dera tarpusavgyje,kaip jie “zmones"tautas gyvenancias ir” nekencia” Europos,nors nuo babkiu neatsisako,galima paaukoti viska,tik ne pinigus?O kas jie gyvenime-nusikalteliai,kurie bus teisiami,jei ne zemeje,tai po mirties.Formos ju ne turi reiksmes,svarbu ju darbai,o jie nuliniai.

zita.       2020-08-28 14:21

AL klausiat kodėl,bet pats žinot ir atsakimą.

Ehrmantraut       2020-08-28 14:04

patikėkit pas mus “šturmovikų” panašių į Dž.Lukaso “Žvaigždžių karų” priselekcionuota neblogesnių nei Minske. jei sistema braškėtų tai taip pereitų per elektoratą spragilais, kad net dulkės kiltų. dar pastebėjimas - vidaus kariuomenėj, pervardintoj vidaus saugumo tarnyba kažkodėl beveik vien rusiškos pavardės. kažkokia osmanų laikų janyčariška politika.

Al.       2020-08-28 13:31

Stambulo konvencija ir masine musulmonų invazija trenksim per diktatūras? Ką mūsų politinis elitas atsako į komunistinės ES vadovybės karą prieš ES tautų suverenitetą? Prieš dorovę, šeimą, žodžio ir tikėjimo laisvę ? Visada pasiryžę.

,, Jeigu beginklių daužytojai, parblokštųjų ir gulinčių sadistiški spardytojai liks Baltarusijos valdžia, ir vėl nebus surengtas joks Niurnbergo tribunolas nusikaltėliams prieš žmoniškumą...” Pritariu. Bet kodėl Lietuvos valdžia, audringai remianti gudų išsivadavimą iš čekistinės valdžios, taip sutelktai remia Lietuvos beginklių daužytojus, parblokštųjų ir gulinčių sadistiškus spardytojus ? Kodėl jų neteisiat ? Kodėl mūsų Gerovės prezidentas skiria vadovus, kurie tęsia teisminės sistemos niekšiškumą ? Kodėl Seimas ir partijos tyli lyg prisišikę dėl Garlavos, Pociūno, garsiųjų saugumo pažymų? Kodėl čekistų agentai užslaptinti šimtui metų ir leidžiami į valdžią ?

Pagarba       2020-08-28 12:32

Pagarba Vytautui Landsbergiui. ..
Lietuvos valstybe egzistuoja deka Jusu valios ir visu lietuviu valios
kurie Jus palaike ir musu proteviu…kurie visados yra su mumis
kurie aukojosi ne veltui nes jie visi yra dar gyvesni uz gyvuosius…

Leonas       2020-08-28 11:58

Ar čia ne iš palatos Nr. 6?

Povilas       2020-08-28 11:40

Štai kaip būna.
Žiūri viena kryptimi ir matai vienos pusės bėdas.
Atsigręži - ogi kitoj pusėj ne geriau.
Kaip netikėta!

Kis       2020-08-28 11:39

Treciu-busi?

Na, lenkomanas       2020-08-28 11:14

Kubilius buvo ne kažin kas, o dirbantis lddp-istų naudai, kurie dabar kolchoznikų pavidale yra valdžioje ir versle.

VILNIETIS       2020-08-28 10:26

TAI JAU IR LANSBERGIS PRIEŠ GEYROPĄ? JEU NEBEISIM TOLIAU, NEBESIFEDERALIZUOSIM? VISKAS, JAU LANDSBERGIS NEREIMIA PEDERASTIJOS IR ŠIMONYČIŲ BEI KUBILIŲ?

Redas       2020-08-28 10:14

Skaitydamas supratau, kad apie Garliavos pogroma kalba…Ten matytas smurtas pries piliecius ir vaika. Zodziai 1:1 tinka ir foto.

Juras       2020-08-28 10:12

Aciu gerbiamam Vytautui Landsbergiui !
Jus esate Stiprybes ,Vilties ,Padorumo pavyzdys
ir ikvepejas jaunajai lietuviu kartai .

Gudijos atgimimas prasidejo       2020-08-28 9:39

Kokie grazus ir drasus jauni gudai
Dieve padek ju laisves sajudziui !

> Paulius       2020-08-28 9:17

ačiū už labai teisingą ir taiklų komentarą...

Žodžio laisvė...       2020-08-28 8:53

Poniai Merkel yra svarbiau Nord Strim-2 negu mušami ir žudomi Baltarusijos žmonės.Jai juk Putinas didelis draugas,tai ko galima iš jos tikėtis.Tai šiandieniniai Molotovas su Ribentropu.Lietuva,nenuklysk nuo teisingo kelio - gink beginklius Baltarusijos
žmones.To reikalauja paprastas krikščioniškas žmoniškumas.

abc       2020-08-28 7:48

nežūva orumo sukilėliai,mažai kraujo ir tai tartiufą labai neramina. dar palaukim gal viskas pakryps gerojon kruvinojon pusėn…

Kaip čia išęina?       2020-08-28 6:35

Meldėmės šventajai Europai nelyginant šventajai drobulei, o rezultatas - raunamės plaukus nuo užpakalių? Išeitis viena - susirūpinkime Tėvyne Lietuva. Bala nematė svetimų diktatorių, jais kiti pasirūpins.

Paulius       2020-08-28 6:28

ar dabar reikia suprasti kad landsberginė Lietuva yra „tikroji Europa“? Tai kodėl elgiatės kaip paklusnūs dresuoti „krūmuose sėdinčios pseudoeuropos“ šunyčiai? Gal bent kartą savo kieme apsižvalgytumėte, didieji moralistai?


Rekomenduojame

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: kas vyksta Turkijoje ir kodėl dėl šio projekto verda aistros, o mūsų LRT tyli?

Tomas Baranauskas apie „imuniteto pasą“: tai „šiurkštus Konstitucijos pažeidimas“

Kastytis Braziulis. Į kokius „Vakarus“ plaukia mūsų laivas ir dėl ko dabar laužo galvas jo „vairininkai“? arba Kiek dar mus valdys 2K

Dominykas Vanhara. Pandemijos valdymas?

Algimantas Rusteika. Kova su liga ar su visuomene?

Vaidas Augūnas. Šimašiaus prioritetai

Vytautas Radžvilas. LGGRTC atsidūrė buvusių SSRS kolaborantų ir represinių struktūrų atstovų atžalų rankose

Dovilo Petkaus pokalbis su kun. Ričardu Doveika: „Krikščionybė yra tuščio kapo religija“

„Vargdieniai? O gal niekšai?!“ – Viktoras Gerulaitis apie dabartį: „Šis laikas – blogiausias“

Zigmas Tamakauskas. In memoriam: Adolfas Gurskis

Dainius Rudzevičius. Apie konservatorių „ėjimą į Vakarus“. Atsakymas Andriui Kubiliui

Nida Vasiliauskaitė. Apie prietaringuosius ir madinguosius

Dievo Gailestingumo savaitė balandžio 4–11 dienomis

Tomas Baranauskas apie tikėjimą mokslu: Jūs išsilavinęs ar atsisakote skiepo?

Vytautas Budnikas. Ar mūsų Konstitucija yra neutrali idiotiškoms permainoms?

Ramūnas Aušrotas. Konstitucinės tėvų teisės interpretuojamos kuo siauriau, valstybės – kuo plačiau

Jurgos Lago ir Vido Rachlevičiaus pokalbis: Lietuva yra pasmerkta, nes valdžia nežino, kur veda, o mes nežinome, kur einame

Alvydas Jokubaitis: „Liberali demokratinė visuomenė trumpam pasitraukė į šalį“

Vytautas Sinica. Ar Genocido centro direktorių vertę politikai gali įsipareigoti, kad 1941 m. rezistencijos istorija nebus perrašoma? jos bus mokoma?

Valdo Vasiliausko replika. Šventos ateistinės Velykos?

Kardinolas Sigitas Tamkevičius: bijau, kad Bažnyčia liks vienintele institucija, kuri gins demokratiją

Geroji Naujiena: Kristus tikrai prisikėlė! Sveikiname sulaukus Šventų Velykų

Ado Jakubausko spaudos konferencija: Buvau atleistas, nes atsisakiau pasiduoti politiniam spaudimui iš anksto pasmerkti Birželio sukilimo dalyvius

Nida Vasiliauskaitė. Sako, į mūsų tolimus ramius kraštus atėjo maras. Laimei, bus naujų Mokslo dovanų

Šv. Augustino homilija apie Kristaus prisikėlimą

Didžiojo Šeštadienio Geroji Naujiena. Tuščio kapo žinia

Andrejus Gaidamavičius kviečia jungtis prie Nacionalinio miškų susitarimo: Nestovėk po medžiu – stok už medį!

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.