Vytautas Landsbergis. Laiškas Lietuvos Sąjūdžio kareiviui

Tiesos.lt redakcija   2014 m. vasario 25 d. 18:24

47     

    

Vytautas Landsbergis. Laiškas Lietuvos Sąjūdžio kareiviui

Gerbiamas Algirdai,

iš papratimo dar noriu vadinti vardu. Su bendražygiais visuomet taip kalbėdavau.

Matau skleidžiamą susirūpinimą galimais sklypų pirkėjais iš užsienio, todėl yra siūloma surišti savininkus-pardavėjus. Tam pakaktų įstatyminių priemonių ir nelaužant Konstitucijos. Aš rūpinuosi kitu pavojum – Lietuvos izoliacija nuo Vakarų skiepijant palankumą bei atsidavimą Rytams. Atsigulti po skitais.

O dabar konkretybės dėl Algirdo laiško, jei nori, Vytautui.

Su daug kuo galiu sutikti. Antai, kad sudegus šiaudų liepsnai „šalin ūkininkus užsieniečius!“, tikriausiai liks apsinuoginę avantiūristai, „slapti kenkėjai ir svetimų idėjų statytiniai“. Čia tik cituoju Algirdą Patacką. Jis taip įžvelgia. O kas dar bus likę mūsų svajotos nepriklausomos europietiškos (vis dėlto ne eur-azijatiškos) Lietuvos pelenuose?

Istorijoje būna visokeriopų įdomybių. papildykim kits kitą. Dar prieš Liubliną ir Trečiąjį Statutą, kuriuo bene norėta apsaugoti LDK priklausiusias ukrainiečių žemes, kad jų pernelyg nesupirktų maskvėnai ir lenkai, turėjom Gediminą. Šviesusis lietuvių ir rusėnų karalius kvietėsi normalius užsieniečius vokiečius į Lietuvą, davinėjo jiems žemių naudmenų be mokesčių, vėliau ir į nuosavybę. Gyvenkite, arkite, mokykimės vieni iš kitų. Miestuose, kaip antai sostinėj Vilniuje, pastatė užsieniečiams bažnyčių. Manau, jis nebuvo nei kvailas, nei išdavikas. O jeigu kas įžeistų karaliaus atsikviestą svetimšalį, tai būtų tolygu įžeisti patį karalių. Toks buvo Gedimino įstatymas – vykdytinas be juokų.

Marius Katiliškis ir kiti vadinami „nužemintieji“, iš kurių smurtu atėmė tėvynę, kad nebesugrįžtų nei iš Sibirų, nei iš Amerikų, tai ne dabartinė ekonominė emigracija ir tėvų kapų praradimas – jei kam tai priimtina – savo noru. Kur tariamų „žemės gynėjų“ šūksniai: neišvažiuokit! Kurkit šeimas, užpildykit mokyklas! – Tyla.

Gal jeigu išvažiuoja parduodami nugriautiną tėviškę Tautos latifundininkams, tai dramos nėra? Aš manau, kad yra. Bene didesnė, nes anų tremtinių žemė likdavo jų širdyse. O dar atsimenu laisvės kovotoją – Kolymos katorgininką, kuris grįžęs galų gale į Lietuvą sakė besikabinėjantiems kagėbistams: „atstokit, nevežkit manęs dar sykį ten, o į Ameriką aš pats nevažiuosiu“.

Nereikia primesti man, ko nesu sakęs. Net Julius Panka šiek tiek atsiprašė dėl savo neteisingo riktelėjimo. O kodėl pseudoideologinių mistifikacijų maišalynėje kyšteli „tautinis socializmas“ ar jaunimo mokymąsi neigiantys „pagonys“, vertėtų visiem pasidomėti, tad ir Algirdui. Beje, ar ne Pankos vedami vaikinai pagal užsakymą surikdavo „Juden raus!“ o vadai jų neužčiaupdavo, nesutvarkydavo? Su Hitleriu tiek bėdos, kad jis savo diktatūrines galias pasidarė tyrosios tautos referendumais, apžavėtiems vokiečiams rėkiant „Heil“ ir balsuojant už bet ką. Neveltui Vokietija yra pasimokius – jokių referendumų.

Dabar P. Šliužas, atrodo, jau afišuoja savo naują konstituciją kažkokiai „Lietuvai-2“, „Trečiajai Respublikai“ (čia paksininkų vizija – šalin Antrąją Respubliką!) ar tiesiog laisvūnų bendruomenės tvarkomai šaliai. Siūlau pasidomėti tuo projektu, Algirdai, jis atsirado prieš metus kartu su referendumu. 

Ten jau nebėra švento žodžio Tauta. Bus kažkas, ką valdys tūli „Laisvi, išsilavinę ir atsakingi žmonės“, o kurie dar nelaisvi (nuo prietarų), netinkamai išsilavinę ir nesiimantys atsakomybės, regis, tie bus padėti į jiems deramą vietą. Laisvūnai valdys savo prigimtinių teisių viską valdyti pagrindu. Gerai apsisvaiginus šūkiais, tai pranoksta patį Adolfą. Vienas ultraliberalus filosofas, jaunimo auklėtojas, siūlo nesutinkančius iš karto statyti prie sienos, ir jis pats šaudysiąs.

Beje, P. Šliužo konstituciją galima būtų greit stumti pirmyn įteisinus 100 000 parašų kvotą. Ir „konstitucijoje“ ta kvota jau įrašyta greta su principu, kad referendumas – pagrindinis valdymo organas, o kiekvieno referendumo sprendimas automatiškai įtraukiamas į konstituciją. Istorikai, patikrinkit Adolfo konstitucinius kelius. 

Sąjūdžio veteranas Patackas kažkodėl feisbukiškai negražiai pravardžiuoja disidentą Andrių Tučkų, buvusį Antano Terlecko bendražygį ir Vyčio kryžiaus ordininką; o savo ruožtu pripažįsta, kad šalia būsimo politiko Juliaus Pankos šmėkšo figūros, su kuriomis jis, Algirdas, į žvalgybą neitų. Bet Panka eina, tad gal nebuvo kam jo perspėti?

Todėl aš neieškau laikraštienos pasakų (Algirdo žodžiai) nei apie save, nei apie kitus, tiesiog žiūriu, kas ką daro. Ano asmens darbai pavojingi Lietuvai, kokios mes su Algirdu norėjom. Linkiu geriau įsižiūrėti, gal ir perspėti gerą žmogų, jei ne per vėlu.

Delfi.lt

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Vidas       2014-03-23 19:32

Ne tauta konstitucijai , bet konstitucija tarnauja tautai… NEUŽMIRRŠK VYTUKAI. .ir seimas išrinktas vykdyti tautos valią vadovaujantis konstitucija , o jei reikia papildyt nesavalaikiškus konstitucijos nurodymus , sprendžia TAUTA ( tiksliau- nacija). Ir nereikia cypsėt- privalot vykdyt.  Acčiū už nurodytą kelią ir nevesk mūsų iš takelio.

Virga       2014-03-2 0:34

Jau niekas nesustabdys laisves upes, mes jau atgaunam prota, p.Landzbergi, jau nereikia mums jusu sekamu pasaku, mums jau ne penki metukai. Per nepriklausomybes dvidesimtmeti Lietuva taip nustekenta, kad jokie jusu paistymai apie “vakarietiska” Lietuva jau netenka prasmes. BUTINA sustabdyti globalizacijos plitima Lietuvoje ir labai dziaugiuosi, kad dar yra didziavyriu lietuviu, kurie sugebejo pabuditi tauta is letargo miego, kurie aiskiai ivardijo priezastis, kurios nuvede Lietuva i ubagyste. Dabar visi kam brangi Lietuva privalo kovoti uz musu tautiskuma, uz teritorijos vientisuma, kalba uz moralines vertybes. Tauta turi dalyvauti salies valdyme ir neatsisakyti savo konstituciniu teisiu. Referendumas butinas , nes jame svarbiausi Lietuvos islikimo klausimai. Raginu visus atsiversti internet.puslapi http://www.zemesvardu ir perskaityti klausimus ir atsakymus i juos - jums daug kas pasidarys aisku. Tada Landzbergio propaganda taps apgailetina.

Kiek galim visi,       2014-02-26 18:45

stabdykim zemes ispardavima, balsuokime pries. Mane dar labiau paskatino ta daryti, kai isijunge net latviu politologai ar kas tokie ten. Bando pasijuokti, bando irodineti, kaip pas juos dabar jau ten gerai. Ir rodo vakar per TV, kaip Latvijoje jau yra visas miestelis supirktas ir pasivadines kinieciu rajonu. Ir galu gale pridure, kad tame kinieciu miestelyje is viso gyventi liko dvi-trys seimos. O dar geriau, kai kinietis per interviu pasake, kad sunku kitose EU valstybese nusipirkti nekilnojamo turto, nes yra dideli saugiai, o va, LATVIJOJE tai liuks, nusipirkom, dabar visi galim vazineti po visa Europa ir dirbti Europoje.
Taigi ir klausiu - tai kur gi tas latvijos ekonomikos augimas.

to LTS....       2014-02-26 17:16

kĄ čia kažkokius pletkus nešat per visus puslapius.Kas per maniera kažkas sakė,pasakė sukuriama pletkelis ir išnešiojama.Tipo-intriga.Kad tai kvaila ir banalu-nepagalvojama.

Įtarimai.       2014-02-26 16:51

  Tai kodėl ponas Landsbergis, žiūrėdamas, kas ir ką daro, nemato kgb auklėtinės vykdomų intrigų ir skleidžiamo melo, nepriklausomos Lietuvos pavertimo policine valstybe, nusikalstamos pedofilinės mafijos įsitvirtinimo teisėsaugoje? Kodėl? Atvirkščiai - sako, kad vienintėlė ir nepakeičiama yra JI. Dėl to mums kyla visokių įtarimų...

teisybė       2014-02-26 15:31

Lanzbergas yra kenkėjas,
Kas gi to nežino,
Genocidą mums užtaisė-
-Toks jo pašaukimas.

apie dėdulę       2014-02-26 15:23

Mūs muzikologas ,-
-Agentas-smogikas,
Parazitas ne kiekvienas,
Šiandien jam prilygsta.


Dirba satanistams,
Dirba išsijuosęs,
Įvedė į pinkles,
Lietuvos jaunuolius.


Kad apgaut močiutes,
Ličyna maldinga,
Sėdi jis Bažnyčioj,
Nors Dievo nebijo.


Gaudo jisai tautą,
Globalistų naudai,
Antikristo valdžiai,
Jis parduoda mus.


O pabuski broli,
Pamastyk jaunuoli,
Stoki gint Tėvynę,
Nuo žmonių šėtono.

apie du Vytukus       2014-02-26 15:21

                               
                                  Ėjo krantu du Vytuku,

                                  Vienas niurkt į vandenėlį,

                                  Ir išlipęs alų gėrė,

                                  Knygą jis paskui parašė,

                                  Tokią gerą- visi žągsi…

                                  Antram Vyckai nepatiko,

                                  Jis iš vis ne mūsų gymio,

                                  Seiliojas pakreipęs zūbą,

                                  Krato barzdą, mykia,urzgia,

                                  Jis teismais kas ryt baugina,

                                  Tiems ,kurie ne jojo gymio…

 

liaudies šokis su daina       2014-02-26 15:16

              Nešk jį po paraliaus


              Užėjo Vyciukas ant pylimo,
              Dėl savo tvartelio dėl mylimo,
              Šikt ,drik, makačia,
              Liko tik pelės spira.


              Jis užėjo ant Šynajaus,
              Perėti kiaušinių,
              Pyrst driokst, driokst pyrst,
              Išėjo vien spiros.


              Neužteko jam tų spirų,
              Nori jis auksinių,
              Tabalai, maskatai,
              Įsidarbino kreivai.


              Kad jo melo ne susektų,
              Daro tuoj jis vingavakus,
              Oi, tu, Jergutaliau,
              Nešk jį po paraliaus…

Landsbergio saugikliai?       2014-02-26 14:47

kur pasiūlyti Landsbergio saugikliai? Negirdėjau tokių. Kol nesurinkta 300000 parašų, jokių kalbų apie saugiklius net nesigirdėjo…Taip ir būtų atėjusi gegužės 1 - oji…Žemės praradimo diena.

Vakar per LrytoTV       2014-02-26 14:27

rodė,kaip Latvijoje kiniečiai perka butus.Tegul jie ir malon8s,bet kai aplink latvių šeimą gyvena vieni kinai,darosi kažkas ne taip.

žydas       2014-02-26 14:15

Skaldyk tautas , valdyk!
Į sveikatą!!!

Skirmantė       2014-02-26 13:43

bet ne latvis Lietuvos žemę pirks- korporacijos ar gal net Kremliaus agentai. Latvio žemes jau užsieniečiai išpirko, didelė dalis Latvijos jau - ne latvių nuosavybė. O esmė - mes gi -Europos Sąjungos pasienis, reikėtų saugiklių, ir rimtų.

LTS ir LS SKENDI MIGLOJE?       2014-02-26 11:56

Migla LTS gretose ir kitur..:

2014 02 25 18:01


Vienas tautininkas vilnietis man teigė manantis , kad LTS priėmė sprendimą remti vieną- N.Puteikį…Bet tokio sprendimo niekur nėra paviešinta (nei alkas.lt, nei kitur ).
Kitas tautininkas kaunietis man teigė prieš savaitę sužinojęs, kad LTS remia R.Paulauską..Todėl to kauniečio ir kitų tautininkų negaliu prikalbinti rinkti parašus už Puteikį… Kaip galima prikalbinti parašų rinkimui už vieną gerietį, kai LTS aktyvas laukia ….Ko – GODO pasirodymo???:):)
Kas darosi su LTS konstruktyvumu , garbingu apsisprendimu ir tiesiog įžvalgumu?
Ar gerbiamas J.Panka ,jo pavaduotojas IDEOLOGIJAI M. Kundrotas ir Ko laukia,kol kas iš būrelio geriečių kandidatų savaime ,,nuskęs” rinkdami parašus ar laukia komandos??
Ir tada parodys savo vertybinį sprendimą, už ką LTS ? smile Beje, būdamas atviru ir padorumą vertinančiu žmogumi ,M. Kundroto gerbiamu nevadinu.. Taip vadinti žmogų , kuris konformistą auksaburnį Paulauską vertina aukščiau už Puteikį, negaliu…
LTS paskelbė sąrašą į ES ir tuo jų pasirinkimas baigtas???:)

Nuvilia smarkiai ir D.Kuolio vadovaujama LS partija …Užuot paskelbę apie rėmimą ir viešai savo žmones paraginę rinkti parašus už Naglį, jos aktyvas laukia ir tik vienas kitas iš jų dirba Naglio parašų vajui…Tiesos portalas dvelkia šiuo klausimu visiška ramybe,o turėtų būti pats darbymetis vieno kandidato naudai…
Apie DK partiją ir Varkalos klystkelius išvis neimanoma ramiai rašyti…..Varkala deklaruoja paramą naudos ir prisitaikymo meistrui Rolandui P.,bet regis, viešo mirštančios (bet pinigų reklamai turinčios…), partijos sprendimo nėra…)

Geriau       2014-02-26 9:52

Geriau patylėtų įtaisęs anūką į europarlamentarus ir vykdantis Burokevičiaus KGB planą.Visigi išlindo yla iš maišo.
Stribas Petkevičius buvo teisus.

Šviesusis lietuvių ir rusėnų karalius Gediminas       2014-02-26 8:59

kažkodėl kvietėsi vokiečius, o ne rusėnus, nors buvo ir rusėnų karalius. Gal liansbergis paaiškintų. Manau tai naudinga šiam niekšeliui mulkinti žmones. Gal reikėtų nupirkti kokį hrktarą žemės Sibire, kur galėtų dėdulė praleisti likusį gyvenimą.

Vytautas Ju.       2014-02-26 8:40

Kai tapo aišku, jog 1932 m. pavasarį vyksiančiuose prezidento rinkimuose prezidentui Hindenburgui nebus alternatyvos, Braunschweig žemės vidaus reikalų ministras Ditrich Klages (nacionalsocialistų partijos narys), skubos tvarka A. Hitlerį paskyrė vietinio technikos universiteto profesoriumi. 1932 02 26 Hitleris tapo valstybės tarnautoju ir automatiškai gavo Vokietijos pilietybę (anksčiau buvo Austrijos pilietis, vėliau jos atsisakė).
1932 03 13 vyko pirmasis prezidento rinkimų turas, kuriame dalyvavo ir A. Hitleris.  Tuo metu prezidentu buvęs Hidenburgas (85 m. amžius) gavo 49,6 % balsų, A. Hitleris (43 m.) – 30,1 %. 1932 04 10 vyko antras prezidento rinkimų turas, kuriame prezidentas Hindenburgas galvo 19 mln. balsų, o A. Hitleris 13,5 mln. rinkėjų balsų (čia apie vokiečių Tautą, kuri dar 1932 m. šaukė „Heil“). Tarp kitko, antrame prezidento rinkimų etape komunistai balsavo už A. Hitlerį, tarp jų ir E. Telmanas bei busimasis VDR sekretorius Valteris Ulbrichtas.
Be savo krikštatėvio ir trečio reicho įkūrėjo Ernsto Hanfšaengelio, A. Hitleris turėjo tik vieną rėmėją, Fransą Fon Papeną, dar tais pačiais 1932 m. tapusi Reichskancleriu (po Hindenburgo mirties A. Hitleris atleis jį iš vicekanclerio pareigų ir išsiūs pasiuntiniu į Austriją).
Kadangi Fon Papenui vyriausybės suformuoti nepavyko, teko paleisti Reichstagą ir 1932 07 31 vyko nauji rinkimai, kuriuos laimėjo naciai (tai antras kartas, kai vokiečių Tauta dar 1932 m. šaukė „Heil“) Nors Nacionalsocialistai buvo didžiausia frakcija Reichstage, o H. Geringas net Reichstago pirmininku, prezidentas Hindenburgas A. Hitleriui Reichskanclerio pareigų nedavė ir vyriausybės formuoti neleido, nes naciai neturėjo daugumos Reichstage, todėl A. Hitleriui teko tenkintis pavaduotojo postu. Reichskancleriu tapo generolas Šliaicheris, kuris atvirai šaipėsi iš A. Hitlerio ir nacių (vėliau naciai jį už tai nušovė).
1932 m. pabaigoje atsirado ir trečias veikėjas, kuris vokiečių Tautos vardu šaukė „Heil“, tai bankininkas Šiftas, kuris asmeniškai kreipėsi į prezidentą Hindenburgą siūlydamas A. Hitlerį į Reichskanclerio pareigas. 1933 01 30 A. Hitleris prisiekė Reichstage ir tapo koalicinės vyriausybės kancleriu, vicekancleris Fon Papenas turėjo „prižiūrėti“ A. Hitlerį, kuriuo prezidentas Hindenburgas nepasitikėjo. Iki pat prezidento Hindenburgo mirties 1934 m. daugiau vokiečių Tautos vardu „Heil“ niekas nešaukė.
Anot to meto laikraščio „Die Rote Fahne“ Tauta, kuri 14 metų gyveno vadovaudamasi lozungu „geriau siaubingas galas, nei siaubas be pabaigos“, neturėjo pasirinkimo. Referendumo nebuvo nei vieno. Kaip ir Lietuvoje.

Kritikas Pikčiurna       2014-02-26 4:08

Gerai, kad VL prisipažino, kad statė Lietuvą, kurios norėjo, tik nepasiklausė Tautos, kokios Lietuvos ji norėjo. Te paklausė ar iškentėsime. Ir kentėjome net dvidešimt metų. O kai Tauta pagaliau, neapsikentusi daromų nusikaltimų atsitokėjo, pasiryžo pasakyti ko nori, ją apšaukė šunauja, veršiais, hitlerių rinkikais. Bet juk tiek metų ta Tauta dėjo viltis ir už jus bei jūsų bendraminčius balsavo. Tai gal tie hitleriai, naikinantys Tėvynę, ir esate jūs, tik dabar nusimetėte kaukes, kai valdžios kėdės suklibėjo? Kitokių pretendentų į hitlerius nesimato, tik jūs ir jūsų oponentai…
O gal tą Tautą ne jūs, pakaitomis būdami valdžioje, o kas nors kitas per vieną naktį pakeitė? Kai Tauta išrenka jus, ji išmintinga, o kai jums nepritaria - tai suveršinti hitlerių rinkikai…
Visos kitos užuominos apie pavojus primena I-jo Baltijos kanalo pigiai suręstą sąmokslo teoriją. Gėda.
Ir netikiu tais, kurie sako, kad “patriarchas” nuseno. Kodėl labai blaiviai ir teisingai vertina įvykius Ukrainoje ir kitur, kur tiesiogiai neprieštaraujama jo vykdomai ar palaikomai politikai?
Ar toks dvilypumas nerodo, kad yra vykdomas užsakymas ar prisiimta misija? O mes, kaip veršiai, vedami į skerdyklą, juo tikėjome…

Manau       2014-02-26 3:48

Perkaito smegeneles…skubiai gydyti,nes bus velu

lietuvos       2014-02-26 1:44

duopkasys neiseina is ekranu pasiutimas kaskoks nedekit jus to dedules galu gale ,o tai mato ,kad ji visur deda,tai ir reiskesi nepristokit nu

Al.       2014-02-26 1:10

Šiaurės Atėnuos rašo apie kuršių karalius. Herbai panašūs į Vytį. Jie prie Kuldigos turėjo kelis kaimus. Buvo laisvi valstiečiai, bet faktiškai - bajorai su autonomine sritimi. Kaimai tvarkėsi kaip savarankiškos seniūnijos. Bet XX a. pradžioj Nepriklausomos Latvijos valdžia išdalijo jų žemę ir autonomijos neliko.Tiesiog keli šimtai gyventojų.

Sakykime, kad Landsbergis iš tikro rūpinasi tuo, kad vėl nepapultume Maskvai. Betar ar tas ketvirtis Lietuvos - tiesiog ekonominiai migrantai? Kodėl iš Estijos beveik niekas neišvyko? Kažin ar ten daug skiriasi gyvenimo lygis? Manau, žmonės bėga nuo visuose valdžios lygiuose įsitvirtinusių rezervistų nemeilės savo tautai ir nuo visuotinio neteisingumo.

Kai rusai 1940-tais užėmė Lietuvą, bėgius tur būt praplatino iškart? Vokiečiai, turbūt, irgi susiaurino iškart? Grįžę rusai turbūt vėl iškart praplatino? Dabar per ketvirtį amžiaus prisiruošta nutiesti vieną atkarpą. O visas likęs Lietuvos geležinkelis lieka rusiškas? Kaip turbūt ir energetinė sistema. Kaip, turbūt, ir dar daug kas. Ar tai ne taip svarbu, kaip demaskuoti kokį Panką ar patarti Patackui?

JT ambasadorės nuomonė       2014-02-25 22:32

Skaitykit ekspertus.
Valstybės vadovai, kurie paniekina žmonių valią ir teisingesnio gyvenimo viltis, o savo asmenine gerove rūpinasi labiau nei visuomenės ateitimi, negali išsilaikyti, pabrėžė Lietuvos nuolatinė atstovė Jungtinėse Tautose ambasadorė Raimonda Murmokaitė, kalbėdama Jungtinių Tautų (JT) Saugumo Taryboje įvykusioje diskusijoje vasario 24 dieną.

Skaitykite "Respubliką"       2014-02-25 22:00

„Kas yra Tėvynė? - tai žmonės, kurie ten gyvena: tokie žmonės, kokie yra toje žemėje, kokia ji yra šiandien ir su visa savo atmintimi. Taigi ir žemė, už kurią mes, tie žmonės, turėtume būti atsakingi. Viename pirmųjų didžiųjų Sąjūdžio mitingų Vilniuje, Vingio parke, bandžiau formuluoti: mums Apvaizdos arba istorijos, kaip kas supranta, kaip kas tiki, yra duota tas žemės gabalėlis. Labai gražus, labai mielas, bet jis duotas ne vien kaip dovana - jis duotas kaip pareiga ir atsakomybė“. Sunku patikėti, bet tai - Vytauto Landsbergio žodžiai, pasakyti 1993 m. rugpjūčio 6-ąją Europos lietuviškųjų studijų savaitėje Augsburge.

Nida       2014-02-25 21:55

Gorbačiovo propaganda Sąjūdį vadino fašistais.
Putino propaganda fašistais vadina Maidaną.
Landsbergio propaganda fašistais vadina 320 000 lietuvių, mylinčių Lietuvą.

Agnius       2014-02-25 21:52

O jei patikrint Papunio tvarteli - ar nebutu janukoviciaus vilos kopija?

Pamaastymui       2014-02-25 21:31

Sveicarija yra maza salis , kaip ir Lietuva, tik labai turtinga.  Sveicarija turi 26 kantonus . Kiekvienas kantonas turi savo parlamenta ir savo konstitucija. Sveicaru tautai atsiradus svarstytinu klausimu ,  klausimai sprendziami referendumais. Tauta nuspendzia ar referendumo uzteks viename ar keliuose kantonuose , ar referendumas vyksta visoje salyje. Ir visi svarbiausi klausimai yra sprendziami referendumais.  Bijantiems referendumu Lietuvoje , siulome pagyventi Sveicarijoje ir suprasti Teisinguma salyje ir Teisinguma perkelti i Lietuva.  Premjeras Sveicarijoje turi tik septynis dapartamentus manytume kaip ministerijas.  O kiek ministeriju ir prieministeriju yra Lietuvoje?

NikoGreko        2014-02-25 21:04

Manau senelis jau niekada gyvenime nesuprast kas ira demokratine respublika. Senelio ir konservu bandimai apsaugot lietuva nuo pavoju, nustume valtybe i diktatura ir korupcija.
Pavoju kaip ir nebuvo o salis nuskurdinta ir prakolinta. Aciu tau seneli! uz Kubiliu! uz Grybovskite!
Jeigu tikrai nori padarit kazka gero valtybei, pasiimk savo Dalia ir dinkit is eterio visiems laikams.

HARIS       2014-02-25 20:52

BRADAUSKAS SAKO NEMOKĖT PENCIJŲ ,ŽMONĖM KURIE SIBIRĄ PRAVARĖ ,
JIS ĮSIVAIZDUOJA ,KAD ,SIBIRAS TAI DIDELIS KURORTAS SOVIETŲ SAJUNGOJ ,NU TEP ,
1.KELIONĖ NEMOKAMA .
2.GINKLUOTA APSAUGA.
3.VAGONAI AUKŠTČIAUSIOS KLASĖS ,SU VENTILIACIJA , APKALTI LENTOM,PALIKTI PLYŠIAI ,KAD ORO GRYNO ĮTEIT.
4.O SIBIRE VĖL ,PEIZAŽAI TIK GROZĖKIS ,PLATYBĖS, VOKRŪG DO OKOLO ,
5.O TEN VĖL PRIVILEGIJOS ,
6.GINKLUOTA APSAUGA.
7.MAITINIMAS NAMOKAMAS TRIS KARTUS DIENOJ .
8.RYTE ,ARBATA SU,,,NE NE NE ,BE CUKRAUS ,IR SUKORIUS ,
9.PER PIETUS ,BALANDA SU SUKORIUM ,.
10.VAKARE KARSTAS VANDUO SU SU SUKORIUM .
TOKIAM KURORTE ,
PONAS BRADAUSKE KITAIP SSAKANT BRUDE ,GYVENK IR ŽVENG ,
DABAR TU VALDŽIOJ ,TAI VAŽIUOK Į KREMLIŲ IR PASAKYK ,PEDOFILAM IŠ KREMLIAUS TEGU IŠMOKA ŽMONĖM ,PASIIMK BUTKEVICIŲ ,KAD UZTVIRTINTŲ ,PALODŽIŲ NERASYK,

ar ne taip?       2014-02-25 20:31

landsbergi, labai jau zema imtis tokios propagandos ir pripaisyti Juliui Pankai kazkokius fasistelius. Pats zinai, kad nelimpa jam tas purvas. Bet reikia prilipdyti bet kokia kaina, nes tas zmogus stabdo Lietuvos ispardavima. Daug paprasciau itupdyti savo anukeli i jau susildyta briuselini kresla- ir kam jam ta Lietuva? Briuselis mokes dosniau.

haris       2014-02-25 20:13

Lanzbergi ,tavo pasiūlymo parduot zemes ,Rusija laukia išskėstom rankom,
yra rusų kurie turi eu pilietybę ,ir moka kalbėt LIETUVIŠKAI,MOKA LIETUVIŲ KALBĄ ,RUSŲ MOTERYS IŠTEKĖJĄ UŽ ,VOKIECIŲ ,OLANDŲ ,DANŲ ,PRANCŲZŲ ,IR TT…
PASIKEITĘ PAVARDES ,PAGAL VYRUS ,JOS YRA EUROPOS SAJUNGOS PILIETĖS ,INFILTRUOTOS KGB STRUKTŪRŲ,PER JAS IR NUPIRKS LIETUVĄ ,O,MES BUSIM VERGAIS,
KAM TU DIRBI ,???
D.Ė.DU.L.E.???
RAŠYTOJAS ,VYTAUTAS PETKEVICIUS TAVE ,PERKANDO .
IŠŠIFRAVO.

Su tokia valdžia Lietuvos neliks !       2014-02-25 19:37

Pavyzdžių ieškoti toli nereikia. Užtenka prisiminti Mažają Lietuvą, kur po maro žemes sugrobė vokiečiai ir kraštas tapo vokiečių. Maro mūsų laikais gal ir nebus, bet jį pilnai pagal mastus atstos ekonominė emigracija. Mes emigruojame kitur, o žemes čia supirks vokiečiai ar lenkai. Viso to rezultate Lietuva išnyks, taps eiline Lenkijos ar Vokietijos provincija.
Kas išginė mūsų vaikus vergauti į ES? Ar tai plano dalis ištrinti Lietuvą iš pasaulio žemėlapio? Panašu, viskas eina pagal numatytą planą?
VISI UŽ REFERENDUMĄ! Ir balsuoti prieš Lietuvos išparceliavimą!

Kartais atrodo,ar       2014-02-25 19:22

nežlunga konservatorių planai suklastoti Grybauskaitės rinkimus,jei nori nuversti Vaigauską?

Kartais atrodo,kad       2014-02-25 19:14

saugikliai žemei išsaugoti tarsi kerštas paprastam lietuviui.Jei jau užsienietis negalės pirkti,tai ir tu negausi…Kas gali paneigti,kad norint parduoti kad ir 10 arų žemės reikia suderinti su valstybe,taigi kas gali paneigti,kad taip norima žemę išpirkti skalūnams…O jau biurokratams tai rojus pasipinigauti.Suklestės korupcija.Noriu leidžiu,noriu ne…Saugikliai neišdiskutuoti su visuomene ir todėl skubiai reikia tai padaryti bei juos pakeisti.

ES atstovė K.Ešton       2014-02-25 19:11

taip pat klta dėl žuvusių Maidane.Simboliškai kalta,nes visa ES pasipūtusi ir pasikėlusi.

Imkime       2014-02-25 19:10

pavyzdį iš Maidano,jis nesitraukia ir sako,kad reikia kontroliuoti valdžią ir kontroliuos…Didžiausia klaida buvo Sąjūdžio išsivaikščiojimas.Neliko kam kontroliuoti valdžio ir galimai Lietuva dabar liko Janukovičiaus stiliaus oligarchine valstybe su galimai prezidentės dengimu,sovietiniu stiliumi dievagojantis,kad ji gaudys oligarchus,kurie tuo tarpu po jos sparnu.

Ryt'as       2014-02-25 19:06

Iš Landsbergio atsakymo galiu padaryti tik dvi teigiamas išvadas
- pirma , “kareivio” laišką perskaitė (nors naudos mažai - nieko jis ten   nesuprato)
- antra , savo rašinėliuose jau sako ne “pankos ir šliužai” , bet Julius Panka ir P.Šliužas

Visas kitas tekstas , nors ir bandomas , kaip įprasta , gudriai apvynioti
tikslingai parinktais žodžiais , vardais ir pavardėmis , liudija vieną -
mažo kalibro “Janukovičius” gina savo ir savo supuvusios aplinkos “iškovojimus”. Jeigu Tymošenkai Maidanas vakar pasakė - gavai laisvę ir keliauk į pensiją (pats geriausias pasiūlymas), tai Landsbergis į pensiją vėluoja kokius dešimt metų.

Savanoris       2014-02-25 19:04

Gal Lansbergis tokios Lietuvos ir norėjo,su tuščiais kaimais,sugriautom ir ištampytom gamyklom,su “gerais” užsieniečiais ,ariančiais iš altruistinių paskatų Lietuvos žemę,spekuliantais monopolistais,išnaikinusiais smulkųjį verslą,su partinėm gaujom,uzurpavusioms visas šiltas vietas saviems,bet man ir tiems kurie stovėjo tuo lemtingu metu parlamente ,tai visai nepriimtina.Pats baisiausias dalykas ,yra tai,kad jau beveik milijonas paliko šitą šalį,vien tik dėl to,kad visos buvusios valdžios,tame tarpe ir vadovaujant Lansbergiui,nesugebėjo atlikti savo darbo.

Nuomonė       2014-02-25 19:02

Tu čia visai ne prie ko.
Važiuok į Briuselį ir keliaklupčiauk, nes tau ten didelius pinigus moka.
Nei pagarbos , nei pasitikėjimo tau nebeliko.
TAUTA TURI TEISĘ SPRĘSTI SAVO ŽEMIŲ KLAUSIMĄ IR TIK TAUTA TĄ KLAUSIMĄ SPRĘS.

Mukaburis       2014-02-25 18:51

Kaip suprasti: “Trečiąjį Statutą, kuriuo bene norėta apsaugoti LDK priklausiusias ukrainiečių žemes, kad jų pernelyg nesupirktų maskvėnai ir lenkai”??? Juk jau dvidešimt metų buvo praėję nuo Liublino Unijos, kai ukrainiečių žemės buvo atrėžtos nuo LDK ir prijungtos prie Lenkijos karalystės. Kokie čia maskvėnų??? ir lenkų??? “supirkimai” ???

Medikas profesorius       2014-02-25 18:48

Patriarxui skubiai reikalinga psichiatro konsultacija!!!

lietuvis       2014-02-25 18:47

slykstaus profesoriaus demagogijos…...

Algimantas       2014-02-25 18:45

Man Landsbilderbergeris tai išsigimėlio, niekšo, išdaviko integralus portretas.

ar teisingai supratau       2014-02-25 18:38

pirmai “rusai puolė” dabar jau “Hitleris pula”?

Arūnas > Tik tiek       2014-02-25 18:35

Jei galėčiau, tai prie jūsų komentaro pirštukus į viršų spausčiau nesustodamas.

RaiN       2014-02-25 18:29

Demagogijos virtuozas “Landsbilderbergeris”.Jau ir zodis Tauta vel grizo i repertuara.Pasirodo ne jis pats ,o Sliuzas pasiule nerasyti jo is didziosios raides,ne Vytukas ,o Pranciskus patapo elitistu.
Genialiai slykstu.

Tik tiek       2014-02-25 18:26

Šitas žmogus yra labai didelė mūsų Tautos NELAIMĖ.

kažkas sakė       2014-02-25 18:19

kad neatiprašys už įskaudinimą, nes jam nebūdinaga. Manau nesuklydo….

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt trečioji (gegužės 17) diena

Vokietijos katalikų bažnyčiose vyko vienalyčių porų laiminimai, dalyvavo ir vyskupas

Ukraina tikrina kiekvieną Rusijos Federacijos piliečiams išduotą dokumentą, leidžiantį gyventi šalyje

Ramūnas Aušrotas. Tas pats Partnerystės įstatymas, tik kitu pavadinimu

Kristina Zamaryte-Sakavičienė. Įteisinus partnerystę bus keičiama ir visuomenės nuomonė

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt antroji (gegužės 16-oji) diena

Linas Karpavičius. Puota maro metu

Dalis Lietuvos ortodoksų išdėstė viešu laišku savo ketinimus metropolitui Inokentijui

Vytautas Radžvilas. Įsivalstybinusios Lietuvos diena

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Krikščioniškoji tapatybė – V Velykų sekmadienis

Šoką keliantis reikalavimas: ES reikia tik 14 balsų, kad pakeistų ES sutartis, sako buvęs ES Komisijos narys

Laiškas tiems, kuriems dar rūpi rūpi visa, kas susiję su Valstybės išlikimu

Dr. Darius Alekna. Apie šeimą ir valstybę

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt pirmoji (gegužės 15-oji) diena

Nuo Romo Kalantos aukos praėjo 50 metų

Indijos chirurgas planuoja persodinti gimdą į translytės „moters“ kūną ir sudaryti jam galimybę pastoti dėka pirmos tokios operacijos pasaulyje

Nepriklausomos valstybės ir imperijos. Vytautas Radžvilas

Vytautas Rubavičius. Partnerystės įstatymas – moterystės ir motinystės pažeminimas

Edvardas Čiuldė. Atviras laiškutis Emmanueliui Macronui

Kandidato į AT teisėjus E.Šileikio drąsi kalba išgąsdino Seimą

ES ciniškai naudojasi pavojaus situacija Europoje, kad išplėstų savo galias

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt devintoji (gegužės 13) diena

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Įveiksime ligas ar žmogiškumą?

Ramūnas Aušrotas. Vaiko teisių apsaugos klystkeliai

Vatikano sinodo svetainė švenčia homoseksualumą ir įvaikinimą homoseksualų porose

Mokslinė konferencija Romo Kalantos metams paminėti

Vytautas Sinica. Apie Gabrieliaus Landsbergio interviu

Vytautas Radžvilas. Ir vis tik tai PAKTAS

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt aštuntoji (gegužės 12-oji) diena

Kun. Gintaras Jurgis Sungaila. Konstantinopolio patriarchatas Lietuvoje – nauja Bažnyčia?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.