Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas

Vytautas Landsbergis. Karas

Tiesos.lt siūlo   2017 m. gegužės 27 d. 2:10

29     

    

Vytautas Landsbergis. Karas

DELFI.lt

Vyksta karas ir jis artėja prie mūsų. Tai karas prieš vadinamąją Vakarų civilizaciją. Tarptautinę demokratiją, demokratijų bendriją – taip norėta vadinti. Joje žmoniškumas ir teisė buvo svarbūs, ir dar nėra visai pavirtę paniekos ir patyčių objektu. Tai kas kita, negu pamišėlių mankurtų ordos, aprūpintos viešpatavimo ideologija.

Nevenkime, nesidrovėkime įvardyti pusės, kuri yra nekenčiama ir užpulta, prieš kurią kariaujama. Ją bemaž jau įvardijau. Kas kariauja? – pasiaiškinsime netrukus.

Karo tikslas – be abejo, nugalėti. Palaužti ir sunaikinti pirmiausiai orumo, žmoniškumo dvasią, po to ir fiziškai. Struktūras, valstybes, kariuomenes. Tada neliks nė bendruomenių, tik instinktų varomos minios. Parengtos vergijai, kanibalizmui ir savižudybei.

Prieš įvardytąją žmoniškumo ir teisės civilizaciją stoja jos nekentėjai. Priemonių arsenalas – platus. Pradedant nuo žmonių, verčiamų nebe žmonėmis. Fašistai, kupetoj su anarchistais, islamistais ir komunistais, tai motyvuotieji neapykanta. Pasaulį seną išardysim iš pamatų!.. Kitokiems – mirtis!..

Seniau visi klydo, sako ramesni sprundagalviai. Seka giluminė intoksikacija, svaigulys neribota ir neatskaitinga valdžia. Godulys valdyti teritorijas ir minias – kuo didesnes! Naikinti visus nesutinkančius ir per mažai, nenuoširdžiai vergaujančius. Naikinti tiesiog kitokius! Su emociniu pasimėgavimu. Ko dar nematėme? Bet matykim ir bendrą vardiklį, ir „priešus“ naikinančiųjų tikslą. Tai kitokia žmonija – žvėrija. Ji neva turi pačios sau suteiktą „teisę“ išgerti kitur einančių, kitaip matančių kraują, iščiulpti jų smegenis, numesti atliekas į sąvartyną.

Mirties garbintojai išdidūs tuo, kiek daug jie gali nužudyti ir jau nužudo. Šimtus, tūkstančius ir šimtus tūkstančių. Jau mosuoja raketomis, kuriomis žudys milijonus. Vandenynai – ne kliūtis. Sanitarai, deja, sutrikę, sulindę į krūmus arba iliuzijų bokštus, neva jų tai nepalies. Svarbu, matote, dar šiek tiek papuotauti.

Maldaudami to truputėlio laiko, meluojam dangui ir patys sau. O, „karo nėra“, tik nematykim kibernetinėse džiunglėse tų susiprojektavusių ilguosius peilius, ir nereikės net gintis! Juolab – grįžti į protą ir pažadėtą brolybės ryšį. Žmonės juk „nemiršta“, nebent skaičiukai frontuose ir kaimuose, traiškomi sadistų; nerauda aukų motinos; nesirengia būsimam kerštui paniekinti, nemylimi vaikai. Ne, laikraštienoje tik statistika ir pavieniai atsitikimai. Dar plepių susirūpinimai.

Nesusivokę pragyvensim savo pačių buvimą – atsitikimą kaip musės. Atvykusieji „po to“ iš kitų galaktikų, geriausiu atveju, pasižymės bloknotėliuose, kad būta šiame Visatos užkampy savitų pelėsių, kurie turėjo prasimanę net religijų, filosofijų, bet nenorėjo gyventi.

DELFI.lt

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Landsbergiui       2017-06-6 17:21

Kiek supratau, čia Europos Sąjungos globalistai kariauja prieš savo tautas?

Skirmantė       2017-05-31 0:47

Putinas bailys. Įrodyta. Taip, jis gali keršyti, pasislėpęs krūmuose bombas sprogdinti. BET JIS BAILYS. O amerikiečiai irgi bailiai. vienas protingas žmogus sako, kad dvi amerikiečių raketos Kryme būtų Krymą išgelbėjusios. Sėkmės bijant isisų šaurės korėjukų, asadukų ir kitų tipažų.

na štai       2017-05-29 21:23

Pasirodo, kad mes pirmesni už mūsų LRT Jakilaitį ir jo šiandienos “Dėmesio centre” svečius: Linkevičių, Landsbergį, Grinių. Patvirtino komentaro “kodėl” įžvalgas.

totalus nukvakelio briedas!       2017-05-29 19:58

Tai apie šūdą malė, dabar apie karą. O karas ištiesu vyksta - tokia boba su kiaušais Merkel (prie jos šliejasi ir mūsiškė su pantalonais)norėjo paimti Trumpą, bet jais jai parodė gerą špygą- mokėkite du proc. nuo jūsų biudžeto, tadair bus kalba apie NATO apsaugą. Dabar pati Vokietija skiria tik 1,18% nuo biudžeto. Tai štai, kai Merkel pradėjo trysčioti (juk rudenį rnkimai), tai Trumpas jai pasakė darir kitą “malonią” naujieną- JAV per daug vokiškų automobilių. O ji jau pravėrė burną - apseis Europa ir be JAV, Sukursime savo armiją. Taigi, poniai svyla subinė,tad darys įv. sprendimus, tarsi ji būtų ES viešpats. O Dėdulei irgi tas pats, juk jis pastatė Dalią- tegul Dalia būna Lietuvos Dalia. Taip ir baigia suvaryti Lituvą į ES šikinę. Bankai, Žemė, pastatai… Dar idiotiški nutarimai pederastų naudai - juk ir mūsų prezė lezbe, tad pritarsime…

tarp komentatorių       2017-05-29 15:08

tik viena Agnė įvertino komentarą “kodėl”, visi kiti susižavėję vien tik savimi beviltiški nedėkingi Tamošiai.

dėl Varnos posakio Lapei iš pasakėčios: "XXI amži       2017-05-29 15:01

Aišku, kvailių yra (STULTORUM PLENUM EST) bet egzistuoja 20 proc. nesiduodančių būti apkvailintais pučiamų miglų. O PAROLES PAROLES PAROLES tai vienos italų dainininkės daina ŽODŽIAI ŽODŽIAI ŽODŽIAI. Tai ir Šekspyro Hamleto frazė ....

>parolesui       2017-05-29 11:52

deja, Kvailių buvo, yra ir bus visada. Ne tik tarp komentarus rašančių ar primenančių savo patirtį: “perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

Raigerdas        2017-05-29 11:16

Ideologinis V.Landsbergio opusas. Štai jis rašo:“Karo tikslas – be abejo, nugalėti”. Čia jau nusišnekėjimas kapitalus. Niekada karas nebuvo pradėtas, kad nugalėti. V. Landsbergis, galimai, painioja rinkimus Lietuvoje, kokias nors varžybas ar “Chorų karus”. Bet visa tai yra žaidimai. Ir žaidime kažkas laimi, kažkas nugali. Karas nėra žaidimas, nes jo metu žaidimai baigiasi. Karo tikslas nuo pat senovės buvo apiplėšimas ir jis toks išlieka iki pat šiandien. V. Landsbergiui ir su atmintimi jau švakai, nes jis pamiršo pats ką darė:“Vykdydamas Lietuvos gyventojų 1992 metais referendume patvirtintą valią, 2000 metais Seimas įpareigojo Vyriausybės siekti iš Rusijos atlyginimo už žalą, kuri, Lietuvos tarpžinybinės komisijos skaičiavimu, siekia 80 milijardų litų”.
Tik šitas karas bus paskutinis ir apie tai V. Landsbergis pamiršta. Ir Astravo atominė elektrinė šitam dalykui tik ir statoma.
Bet V. Landsbergiui atrodo, kad čia bus toks karas, panašus į žaidimą, kur šaudoma pistoletais ar kalašnikovo automatais.


Agnė       2017-05-29 6:23

Komentatoriui ,, kodėl,, ačiū už informaciją.

Tai tik Trumpas taip gali       2017-05-28 7:29

O va Lietuvos politikieriai į kiekvieną pamojimą Žeimytės, Jakilaičio, Makarkaitės, Miliūtės ir kt. piršteliu kulversčiais bėga į šių žurnaliūgų pasityčiojimą. Nors aš niekada politiku nebūsiu ir nenoriu, bet šie išvardinti žurnaliūgos matytų mane kaip savo ausis. Aš net nežiūriu jų “protingų” išvedžiojimų.

paroles paroles paroles       2017-05-27 22:40

iš kur ta manija taip tuščiažodžiauti. D.Trumpas tuo geras, kad neskaito ilgų Litanijų nieko nepasakant, pasako trumpai drūtai ir netuščiažodžiauja, neleidžia žurnaliūgoms vadovauti paradui, nes jų šališkumas ir agresyvumas jau erzina publiką, vis tik “XXI amžius - KVAILIŲ jau nėra”, kaip pasakė Varna Lapei vienoj pasakėčioj.

kodėl        2017-05-27 21:28

neinformuojat kuo pasibaigė G-7 susitikimas Sicilijoj? O Pasibaigė D.Trampo triumfu ir Germany (T.Y. p.Merkel) pralaimėjimu. Vietoj G-7 galutinio dokumento tradiciškai 50 psl. buvo pakelbtas 15 psl. komunikatas, kuriame trupai drūtai konstatuota, kad kiekviena šalis priima pabėgėlius pagal savo nacionalinį interesą, atsižvelgdama į grėsmę savo nacionaliniam saugumui. Čia tradiciškai subėgo žurnalistai ir norėjo pulti JAV prezidentą, bet liko musę kandę, nes šis atsuko jiems nugarą ir nuskrido į susitikimą su JAV kariais NATO bazėje SICILIJOJ, O iš ten - tiesiai namo, į JAV,tiesa savo twitter’yje parašė trumpą žinutę, kad atliktas good job.

Dzeikas       2017-05-27 21:27

Zmogus arba realybes nesuvokia, arba gedos jausma prarades kapitaliai.
As nelieciu jo pasisakymo turini, taciau nedera Chamui kalbeti apie kilnius dalykus.
O po Anukelio izulaus stumimo ir nepotizmo itvirtinimo visi Tetushio nuopelnai anuliavosi.
Jis ne blogiukas. Jis - 0.
Geriausia zmoniu reakcija tebutu visiskas ignoravimas. Turi signataro renta, na ir gadink ora savo malonumui, savo valdoje.

Jadzė Nepairašysiusiam       2017-05-27 15:29

Nemuilink čia mums akių, išminčiau. Pagal tave Lietuva turėjo pasiruošti importuoti juodadarbius ir viskas būtų ok, nes juk ekonomika kyla pasiutusiu greičiu… Nuvediėji mintį į visiškus šunkelius, nes esi pasiųstas čia žmonėms makaronus kabinti.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2017-05-27 15:24

Karas iš tikro vyksta. Ir tą karą Lietuvai paskelbė jos signatarai priėmę antikonstitucinį Seimo rinkimų įstatymą. Profesoriui Vytautui Landsebergiui, kuris pasirašė tą ŠŪDINĄ (čia jo terminologija) Seimo rinkimų įstatymą, laikas sustoti, atsiprašyti ir atšaukti savo parašą po tuo šūdinu Seimo rinkimų įstatymu. Jeigu to nepadarys, reiškia tęs savo KARĄ prieš Lietuvos valstybę. Tik valstybė, kuri turi valdžią išrintą pagal jos Konstituciją, gali vadintis teisine demokratine valstybe. Taigi kviečiu prof. V.Landsbergį: STABDYK SAVO KARĄ PRIEŠ LIETUVOS VALSTYBĘ.

Nepasirašysiu       2017-05-27 15:08

Neabejotinai dauguma pasaulio gyventojų džiaugiasi savo valstybių stiprėjimu, ekonomikos augimu. Vakarams, žinoma, atėjo pabaiga, ir vakarai tai suprato jau prieš dešimtmečius, tam ruošėsi, kd ir importuodami juodadarbius. Lietuva nesusiprato.

Tarabilda       2017-05-27 13:26

Papunis susipainiojo savo futurizmuose ir futurologijoj. Nebeauprasi, apie ką ir iš kokios varpinės kalba. Jei apie Lietuvos karą, tai gal čia pasiūlymas taikytis ir baigti prievarta įvedinėti europaleistuvystę ir išvalstybinimą? Tai jau, kalba visai apie ką kita, ir prabilo kaip kosminis pacifistas. Galima įtarti, kad ten Bildeberge kažkokie labai dideli nesklandumai atsirado. Kažko nepasidalina, bet nepasako, ko.

jau ipratome       2017-05-27 13:20

tai rusai puola, tai savi…

Šitas tipas       2017-05-27 11:26

Tai Lietuvos nelaimė. Gaila, bet dar yra žmonių, kuriems šis baisus žmogysta - didvyris. Todėl Lietuva ir dugne, kad didelės dalies tautiečių smegenys “plaunamos”  ketvirtį amžiaus.

Nesuprantu,       2017-05-27 9:41

Kam portale publikuoti šito pabaisos, pardavusio sąžinę ir sielą velniui, rašliavas ir sapaliojimus?

erlas       2017-05-27 9:29

čia tikriausiai tatos atsakas į Radžvilo straipsnį “metas busti”.

Veidmainystė       2017-05-27 8:51

“Lietuvos Daša” pateikė ratifikavimui CETA dokumentus. Ratifikavus tą “sutartį” nuo liepos mėnesio Lietuva praras paskutinius valstybingumo likučių trupinius.
Bet tai Dėdulei rūpesčių nekelia.
Niekšas yra niekšas.

sunku       2017-05-27 8:19

atskirti, kur pasibaigia atgrąsymai ir prasideda grąsymai. Kas vėliau susigaudys.

Tomas       2017-05-27 7:52

Jei čia apie Garliavą tai mintis kaip ir teisinga-mūsų valstybė virto kanibalu ir kariauja prieš savo žmones ir tiesą.O abu Landsbergiai groja nepaskutiniais smuikais.

Tėtei       2017-05-27 7:29

Ponuli graudentojau- pirma apramink savo anūką broilerį kuris kėsinasi naikinti civilizacones vertybes stumdamas pidarų ženybų reikalus.
Ponuli, pasiimk atgal savo proteže Polikarpovną kuri Lietuvoje įvedė rusišą valdymą. Tuomet tik šnekėk.

Užjaučiu lansbergį       2017-05-27 7:07

Tikrai baisus sapnas.

Psichoistorikui       2017-05-27 7:03

Kuriem galam tiems žydomasonams tai reikalinga? smile

Istorikas       2017-05-27 6:36

Lansbergis teisus. Prieš Europos tautas vykdomas karas, reikia įvardinti ir priešą - tai žydomasoninis elitas siekiantis Europą padaryti tautų kapinėmis ir išveisti naują rasę - pilką, be šaknų, mobilią darbo jėgą, kuri nori kariauti visur ir visada. Dar iki to baltieji turi nebenorėti gyventi - kurti šeimas, turėti savo suverenias vyriausybes, bet kultivuoti satanizmą - įvairiausias psichines seksualinio pobūdžio ligas ir virsti gyvuliais. Tam pasitarnaus net popiežius advesdintas po perversmo Vatikane, kuris padeda užtvindyti Europą negrais, o jų daugėja geometrinė progresija. Ar pajėgs tautos kilti į kovą? Tos kurios bus vertos išlikti - pakils, tos kurių galiojimo laikas pasibaigė - net nekils.

Agnė       2017-05-27 6:20

Be konservatorių nebūtų tokio ,,karo,,

Rekomenduojame

Vatikano sinodo svetainė švenčia homoseksualumą ir įvaikinimą homoseksualų porose

Mokslinė konferencija Romo Kalantos metams paminėti

Vytautas Sinica. Apie Gabrieliaus Landsbergio interviu

Vytautas Radžvilas. Ir vis tik tai PAKTAS

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt aštuntoji (gegužės 12-oji) diena

Kun. Gintaras Jurgis Sungaila. Konstantinopolio patriarchatas Lietuvoje – nauja Bažnyčia?

Rusijos istorinė ir akademinė politika Lietuvos atžvilgiu 2021–2022 metais (pagrindinės tendencijos)

Kanzaso mokytoja nušalinta dėl „translytės“ mokinės pageidaujamų įvardžių nevartojimo

Christine ir Thomas Schirrmacheriai. Komunizmas kaip mokymas apie tūkstantmetę viešpatiją

Dominykas Vanhara. Išdavystės kaina

Kanapės siejamos su depresija ir nerimu

Vokiečių ministerijos nubudusiųjų „buvimo baltuoju“ apibrėžimas pašalintas po visuomenės neigiamos reakcijos

Romualdas Povilaitis. Apie Užimtumo įstatymo pakeitimą

Edvardas Čiuldė. Kodėl rusai yra užklimpę imperijos idėjos puoselėjimo iliuzijose?

Oregono valstijoje visuose mokyklų tualetuose privalės būti moterų higienos priemonių

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt septintoji (gegužės 11-oji) diena

Rusijos Dūmos vicepirmininko ir deputatų pasisakymai apie Rusijos tikslus kare prieš Ukrainą

„Žmoga“ toliau keliauja per pasaulį… (atnaujintas sąrašas)

Vytautas Radžvilas. Savinaikos mechanizmas

Vokietijoje vyksta teismo procesas pastoriui, nubaustam už kalbas apie homoseksualus

Mariupolio gynėjai virš „Azovstal“ gamyklos iškėlė Ukrainos vėliavą

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt šeštoji (gegužės 10-oji) diena

Prof. Markas Regnerusas. Kodėl santuoka yra ne tik privatus, bet ir viešas reikalas?

Lyčių kvotos: ES parlamentas balsuoja už tai, kad 50 % visų kandidatų Europos Parlamento rinkimuose būtų moterys

Reikalavimas dėvėti kaukes sukėlė daugiau mirčių nuo korona viruso

Karo monstrą penėjo ir kultūrinis rusų elitas

Gegužės 9-osios ambivalentiškumas

Nepriklausomais elektros tiekėjais privalo užsiimti FNTT

Vidas Rachlevičius. O tuo metu Anglijoje arba – o kam dabar lengva…

Ramūnas Aušrotas. ES kovido sertifikatas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.