Partijos

Vytautas Landsbergis apie Tautos forumą: Nūnai mums gimsta antisąjūdis

Tiesos.lt redakcija   2018 m. birželio 5 d. 21:48

43     

    

Vytautas Landsbergis apie Tautos forumą: Nūnai mums gimsta antisąjūdis

Kviečiame pasiklausyti Vytauto Landsbergio kalbos, pasakytos birželio 4 dieną Seime įvykusiame Sąjūdžio 30-mečio minėjime.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

dongdong8       2018-07-4 9:49
Ponia Ema,       2018-06-12 7:10

tai kuo buvo Landsbergis iki Gorbio?

Ema to Ema       2018-06-10 10:58

Kodėl dezipropaganda? Jau praėjo 30 metų ir apie dauk ką galime spręsti iš darbų, juk taip? O nuveiktus ir nenuveiktus darbus aš išvardinau ir manau, kad tai labai pakenkė Lietuvai. Žinau, kuo buvo Ozolas, bet daug informacijos turime ir kuo buvo VL bei DG, matome ir kus dabar yra Lietuva (gerovės, teisingumo prasme) ir kur, pvz., Estija, kuri VL neturėjo.

to Ema       2018-06-9 14:21

Gal palik Ozolą ramybėje, kad nereiktų priminti, kuo ir kada jis dirbo ir kaip tarnavo, pati žinote kam, gerai? Jei nežinote, tada nurimki ir giliau pažvelkit į tai, o nesiremkite dezi propaganda.

Tauta       2018-06-8 11:48

galvoja. Minia mėgdžioja. Kaip minios įtūžį nukreipti nuo tikrųjų kaltininkų? Pavyzdžiui nuo tokio Kubiliaus? Labai paprasta. Užtenka parodyti miniai kitą - “gretimą” taikinį. Kaip parodė, kas parodė? O čia jau ne jūsų reikalas. Profesionalai dirba profesionaliai. Jie išklauso ir pataria, kada reikia ir ką reikia. Tyliai, už durelių su užuolaidėle.

Ema       2018-06-7 5:31

Ponas su panieka taria, kad “ne tokios Lietuvos norėjome”, tikrai ne tokios, pone. Gaila, kad buvome jūsų apmulkinti, didelė dalis, tarp jų ir aš, pasitikėjome jumis, kai tuo tarpu jūs nuo pat Sąjūdžio laikų, pasirodo, buvote linkęs susieti Lietuvą su TSRS konfederaciniais ryšiais (apie tai savo prisiminimuose kalba Sąjūdžio žmonės), užėmėte Sąjūdžio pirmininko postą neužleisdamas jo Ozolui, paskui, atkūrus Lietuvos nepriklausomybę apsistatėte prunskienėm, čekuoliais ir misiukoniais, nustūmdamas į paraštes tuos, kurie sovietmečiu kovojo prieš okupacinį režimą. Nieko nedarėte, kad bent jėgos struktūrose nebesėdėtų okupacinio režimo veikėjai, todėl tapo įmanoma, kad “teisiuosius teisia žmogžudžiai”. Negaliu pamiršti, kai nepriklausomos Lietuvos valdžia skyrė apdovanojimą garbingam žmogui a+a A. Patackui kartu su jo tardytoju, tuomet pamaniau, kad didesnės gėdos ir pažeminimo nebegali būti. Prichvatizacija pas mus vyko lygiai taip pat, kaip Rusijoje, atrodo, kad Lietuvos turtą pasigrobti buvo lemta okupacinio režimo veikėjams, gal ne be jūsų valios, pone? Paskui jūs nekilnojamąjį turtą pavertėte kilnojamu ir teko skaityti, kad jūsų šeima iš to gavo naudos? O jūs čia apie sąžinę kažkokią mus mokote? Viršūnė buvo, kai jūs į nepriklausomos Lietuvos Prezidento postą sumanėte pasodinti damą, kuri nedalyvavo nei Sąjūdžio veikloje, nei Baltijos kelyje nestovėjo, nei Sausio 13 prie laužų nešalo, o saugiai šildėsi Burokevičiaus pašonėje, tiesa, paskui girdėjau, tapo AMB mokytine, štai tada nuvylėte galutinai, nepaklausiau jūsų ir niekada nebalsavau už jūsų kandidatę ir nesigailiu. Paskui buvo koktu žiūrėti, kai jūsų anūkas stebuklingu būdu atsidūrė politikos aukštumose, ir jūs dar drįstate mus pašiepti? Jau pašiepėte tuomet, kai žmonės referendumui dėl žemės nepardavimo užsieniečiams surinko 300000 parašų, žiauriai pašiepėte, neturėjote to daryti, bet padarėte. O kodėl mes negalime sakyti, kad ne tokios Lietuvos norėjome? Juk Lietuva velkasi Europos gale pagal piliečių gerovę, korupcija ir valstybės užvaldymo mastai šiurpina kiekvieną dieną, o jūs stebitės, kad tokios Lietuvos mes nenorime, tai gal su jūsų sąžine ir suvokimu kažkas ne taip? Išsigandote naujo Sąjūdžio net antisąjūdžiu šią žmonių iniciatyvą pavadindamas? Viskam yra galas, pone, žmonių kantrybei irgi. Linkiu jums permąstyti savo nuveiktus ir nenuveiktus darbus, gal ir atsiprašymo prireiks?

ko iš jo norėti...       2018-06-7 2:01

“geriausias” jo portretas - šis interviu.
Visiems, net garbintojams, prasivėrė akys.
Čia tikrasis jo dvasios rentgenas - be patyčių, bet iš esmės.
Ir jis pasisakė. Taip, kad po to… - tik pakalnėn.
Verta:
http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/vytautas-landsbergis-tautos-nereikia-fetisizuoti-ji-balsavo-uz-komunistus

antisąjūdį sukūrė ir vykdo antikonservatoriai       2018-06-6 23:31

kadangi TS-LKD apstu kaip tik tokių, kurie tiek savo žodžiais, tiek ir darbais ir yra tikrieji tradicinių - krikščioniškų ir nacionalinių - vertybių priešininkai ir griovėjai. Be to, kiekvienas politikas atstovauja savojo, asmeninio apogėjaus laikmečiui su visu jo charakteriu ir struktūra - idėjomis, visuomenine santvarka, politine ir ekonomine situacija. Net ir patys išmintingiausia politikai ne visada suvokia ir ne visada įstengia pripažinti, kad jie savo jau padarė, kad ateina jų pamaina - jaunesni, talentingesni, protingesni, energingesni, kuriems reikia užleisti vietą - natūralus kartų kaitos procesas. Ir taip pat senosios kartos politikai toli gražu ne visada įstengia suprasti, kad dinastinė raida dar negarantuoja, kad palikuonys bus tokie pat talentingi, įžvalgūs ir pasišventę - be to, palikuonys gyvena jau kitokiomis sąlygomis, kuomet reikalinga kitokia samprata, tačiau toks pat tvirtas ir nekintamas kirkščioniškų ir nacionalinių vertybių išpažinimas be jokių išimičių.

O.G       2018-06-6 22:48

Diagnozė-šizofrenija.

ismoko aiskiau kalbeti ir,       2018-06-6 21:05

V.Radzvilas. Prisimenu ji is radijo laidu pirmaisiais nepriklausomybes metais. Kaip ir jau a.a.Ozolas, jie abu kalbejo aukstesnemis materijomis, viduriniajai Lietuvos zmoniu klasei, neabejoju ir aukstesniajai, mazai suprantama kalba. Gyvenimas ismoke kalbeti su tais, kurie gal taps potencialiais rinkejais rinkimineje kampanijoje. V.Radzvilo preidentu nerinkciau - kalbos, kalbos. Ekonomikoje, vadyboje tik tuscia vieta. KAlbeti apie kandidata i prezidentus siandien butina. Nors as kelciau klausima - ar butinas prezidentas lietuvai? Manau, kad tikrai ne. Daug saliu tokios tarnybos neturi ir isgyvena ekonomiskiau. Tiesa, tada ir Landsbergis nusiramintu.

Jūs neteisūs 20;53 21;08 21;12       2018-06-6 20:41

tai, kad ir kokio nešvarumo sąžine šis žmogelis, nedarykim nuodėmės jo seną kūną niekindami žodžais. Jo kūnas toks kokį Dievas sutvėrė. O va sąžinė ir jo darbeliai šėtono naudai- tai jau visai kas kita. Skirkime tai.
o dar: ar girdėjot šiandien pas jakilaitį papunis išlemeno : ...” gal ir buvo kokių klaidų”...  Aš galvoju, kad žemelė apsivers. Toks tyras ir staiga “klaidų”.. grin) patriarchas ir apie klaidas??!!  wink  Na ir stipriai Ramuniuks spustelėjo. Man patinka.

slyksciausiai atrodo Magnolija-Tulpe       2018-06-6 20:29

siuo lemiamu metu sedejusi ant Burokeviciaus platformos.

kursąžinejui       2018-06-6 20:12

Taip, dabar chirurgijos technologijos gali daug - padidinti ar sumažinti papus, prisiūti papus diedui, o moteriškaitei cibulius.
Gali ir smegenis persodinti.
Bet va, deja- jeigu padaras neturi žmogaus sielos, o krūtinėje tabaluoja šuns širdis, tokio sutvėrimo jokia moderni chirurgija nepadarys žmogumi.
Landsbergeris nebuvo žmogumi ir tikrai nebus.
Medicina čia bejėgė.

Išvada       2018-06-6 20:08

Tą DVASINĮ KUPRIŲ ištiesins tik KARSTAS.

Guldykit "Dėdulę" šalia LENINO       2018-06-6 20:07

Volodiai vienam nuobodu.

Landsbergis       2018-06-6 19:53

Tampa panašus į kuprotą nuodingą vorą... Šlykštu žiūrėti ir klausyti… Ir nei vieno(!!!) teigiamo komentaro po straipsniu…

rename       2018-06-6 19:23

Lerwaburgeris.

kur SAZINE,       2018-06-6 18:54

jei Landsbergis pasiule kgbiste tapti ,,Lietuvos Dalia”?! Gaila, kad lauk neisejai, ponuli, kai uzgrobes Sajudzio pirmininko kede jos nebeuzleidai jau a.a. Ozolui. Ir t.t. Ak, mes tikrai norejome kitokios Lietuvos, ne prichvatizuotos, ne apvogtos, ne veidmainiskos! Landsbergi, ne Tamsta sukurei sajudi. Ne tamsta. Intrigante, ,,keistuoli”, kaip dar pats sau neatsibodai??!
Prie paminklo, Tamsteles nebuvo, tik jubilieju svenciant ilindai, tarsi kada nors butum palaikes LLL. Eik lauk, geriau persosidink smegenis. Pabodai, Lietuvos ,,gelbetojau”.

Šarūnas       2018-06-6 18:22

Neįmanoma nesipiktinti, girdint iš liberalmarksisto V.Landsbergio tokias blevyzgas, kaip kad visi lietuvių tautiški politikai yra Rusijos agentai arba, kad Tautos forumas yra antisąjūdis.

ANTRASIS SĄJŪDIS       2018-06-6 17:05

koks nepailstantis priešų ieškotojas. ar šiandien rusai nebepuola?
NE ANTISĄJŪDIS, O ANTRASIS SĄJŪDIS GIMSTA, PONAS. BEGALVOJANT APIE ŠILTĄ KĖDĘ ANŪKUI VISAI SUSIMAIŠĖTE REALIJOSE.

to kas pasiūlė irpakvietė       2018-06-6 16:28

Nurodyto teksto ištrauka (vertimas iš rusų kalbos). Ekspertas: Lietuva pati pardavė savo nepriklausomybę dar iki sausio 13-osios „Diskutuodami apie tai, ar Lietuva buvo nepriklausoma 1991 sausį, įvykių prie Vilniaus TV bokšto metu, ekspertai ir politikai Lietuvoje bei Rusijoje pamiršta vieną faktą. 1990 m. birželį Lietuvos valdžia, atstovaujama Landsbergio ir Prunskienės, sustabdė kovo 11 d. Nepriklausomybės akto veikimą“, – apie tai informacijos agentūrai „REGNUM Новости“ pareiškė posovietinės erdvės vystymosi ekspertas Sergejus Artiomenka.

Moratoriumas niekada neisigaliojo, be to kad jis dar gruodzio 28 d. buvo atsauktas. Mat moratoriumas buvo salyginis - isigaliotu nuo derybu su SSRS pradzios. O derybos niekada neprasidejo.

Taigi, nekvailink žmoniu

Ačiū Raigerdui       2018-06-6 13:45

už filmuką. pažiūrėsiu. Ir neužknis tavęs vl kalbos, jei sugebi atskirt Tiesą nuo melo. Ir dar žinok, kad ir kiti sugeba. O jei sugeba, tai kad ir kiek kas tik nori sakytų kad balta - tai juoda ar patikėtum? Ir kiti netiki. Taip kad visiems linkiu ramybės. Nereikia kreipt dėmesio, kad nukalbėt melą sakantį, o reikia rast kantrybes kaskart sakyt Tiesą, Kartot ir kartot. tai kas gera. kas teisinga. Kad visi paskaitytų ir gal susimąstytų...  ir Tiesa padarys mus laisvus.

oi nujaučia       2018-06-6 13:34

papunis, kad prasideda dalykai, kur jis nebus pakviestas….  oi sunku jam savo negalėjime dabar ištverti….  ir nesupranta, kad tokiais kalbėjimais mums parodo, kad pats tai - bijo.

Šiaip tai gaila seno žmogaus, juk ir jį Dievas sukūrė, kad gyventų pagal Dievo valią. Pats rinkosi. Bet kad savo “nuodus” perpylė anūkui ir proanūkiams- tai jau labai didelė našta jo sielai

O kas       2018-06-6 13:31

išgelbėjo AMBalą, o vėliau išrinko LR Prezidentu? Kas paskyrė Vilką “Prichvatizacijos” komisijos pirmininku? Landsbergio silpnoji vieta kadrų politika - nemato, kas jį aplink partijoje supa.

kas pasiūlė ir pakvietė       2018-06-6 13:19

į Lietuvos premjero postą Kazimierą Prunskienę, kuri vėliau paskelbė Lietuvos Nepriklausomybės moratoriumą?

Raigerdas        2018-06-6 12:57

Užknisai tu, Vytautai Landsbergi, negyvai su savo viena ir ta pačia dainele: “kalta Rusija”, “kalti emigrantai, kad emigruoja” ir t.t. Visa tai labiau primena Inkvizitoriaus kalbeles. Ar žinai, pons V. Landsbergi, kad Kinija neprichvatizavo nei vienos valstybinės įmonės? Ar pats apskritai paėmus apie ekonomiką nors truputėli išmanai? Juk tavo besmegeniško valdymo dėka įsigalėjo oligarchinis valdymas Lietuvoje. Įkyrėjai su savo kreiva ideologija, tarp kitko, bolševikine ideologija, tik apvilkta kitais rūbais. Na, kaip galima per 28 metus likti tokiu buku stagnatoriumi, kokiu įmanoma buvo likti tik L.Brežnevo laikais? Bum, bum, bum, bum, bum, bum - aplinkui visi kalti, išskyrus narcizą V. Landsbergį. Man kyla labai didelės abejonės, ar šitas profesorius yra skaitęs G. Orwell’o “Gyvulių ūkį”? O jeigu skaitė, tai nejaugi taip ir nesugebėjo suprasti, kad ten kalba eina apie revoliuciją, ir tos revoliucijos vadus, kurie po truputį, po truputį, bet atskleidžia savo tą tikrąjį veidą, kuris tik ir siekia būti giriamas, apdovanojamas ir miegoti pataluose, nors kitiems tai draudžiama, o svarbiausia tai sukurti tokias sąlygas, kada “visi gyvuliai yra lygūs, bet kiti yra lygesni”. O juk būtent taip atsitiko su konservatorių partija, kurios pirmininku buvo pats V. Landsbergis. Štai tie keikiami V. Landsbergio rusai tą “Gyvulių ūkį” įgarsino rusiškai, o štai LRT per 25 metus nesugebėjo įgarsinti šito multiplikacinio filmo, nors jai skiriami milijonai. Reiškia bijoma šito multiplikacinio filmo, nes mūsų žmonės gali pamanyti, kad šitas multiplikacinis filmas “Gyvulių ūkis” yra sukurtas apie Lietuvos Dainuojančią revoliuciją. https://www.youtube.com/watch?v=pCXSnwfvxGA

Ožys niršta       2018-06-6 12:20
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
"Dėdulė" ,stodamas į KOMJAUNUOLIUS       2018-06-6 12:18

dėkojo STALINUI už Lietuvos išlaisvinimą.
Ko jis seilėjosi?
Norėjo kaip geriau?
Ir be to būtų priėmę.
Aš net įstatų nesimokiau ir sakiau komisijai ,kad nenoriu būti komjaunuoliu,vistiek tie komunistėliai priėmė,nes jiems reikėjo vykdyti planą .

Sako,vilką mini,       2018-06-6 11:16

vilkas čia.O jei imtų ir užpultų kokie nedraugai iš rytų,tai ar ne pirmieji konservatporiai išgaruotų į vakarus kaip ir kurti vyriausybę egzilyje?Jau kas jie per vieni,tai žodžių nėra.

Vienas       2018-06-6 11:04

vytautas parašė storą knygą “Durnių laivas”. Laivas - Lietuva, o durniai - tauta. Tauta neįsižeidė. Rašytojo nekeikė, neplūdo, nesityčiojo.
Tikri katalikai žino, kaip baigėsi vienam Pranašui, kuris mokė melstis, mylėti artimą, skelbti tiesą, o ne melą? Jei žinot Jo vardą, neabejotinai žinot, kad tokio pat likimo susilaukė ne Jis vienas, o tūkstančiai. 
Kai turėsit laiko, pagalvokit, ką visa tai galėtų reikšti? Ramybė jums.

Antisąjūdis?       2018-06-6 10:55

“Dėdule” jį pradėjai tu, kitą dieną po to, kai tave išrinko LTSR AT pirmininku. Istorinė mūsų nuostabaus Sąjūdžio klaida.

Taip,gyvenam       2018-06-6 10:36

žemiau oruno ribos.Ne vien duona žmogus sotus.

tikrai nebereikia jo rodyt ....,tikrai gana       2018-06-6 9:56

šis žmogelis net humoro jausmo nebeturi - taip silpną suluošinus valdžios našta.Net žiūrėt sunku.

Vytautas Vytautui nelygu       2018-06-6 9:40

Štai Vytautas Radžvilas išugdė Vytautą Sinicą, Vytautą Vyšniauską, o Vytautas Landsbergis išugdė ir pakylėjo į politikos aukštumas SAVO anūką, kas turi akis, temato…

Pensininke       2018-06-6 9:26

Ar artimieji jam nepasako kaip liaudziai atrodo jo garbetroska. Juk yra sviesesniu zmoniu kalbanciu be etikeciu apie tikra laisve.

...       2018-06-6 8:40

Veiksmas turi atoveiksmį. Vytautas sulaukė VYTAUTO (Vyšniausko), mes visi sulaukėm. Vytautas senasis turėtų suprasti, kad negalima niekinti tautos, negalima tyčiotis iš jos, negalima dergti ant galvų ir į širdis ir sakyti, kad runkeliai, vatnykai ar kolchoznikai nesuvokia, koks tai gėris. Galėjote tapti VYTAUTU, bet likote tik Vytautu, deja, bent jau daugelio žmonių suvokime, VYTAUTŲ mes dar sulauksime, tikiuosi, ir jie bus suprantami netgi runkeliams…

senolis įtakos neturi       2018-06-6 7:47

Jau atšipo “patriarcho” dantys. Dar bando kąsti, bet jau nepavyksta įkąsti. Tauta “tatos” neklauso - ieško savų kelių. O kaip neliks “tatos”, nelinksma bus gyventi ir anūkėliui.

Komentatorius       2018-06-6 7:42

Nesuprantama,
kodėl šis portalas skelbia to nusenusio marazmatiko kliedesius.
Ar dar maža, kiek blogio jis Lietuvai pridarė?

Kada šis ožys užsičiaups       2018-06-6 7:22

Jau tiek nusibodo. Gyvenčiau Vilniui, tikrai duočiau į snukį.

Patriarxai       2018-06-6 7:20

ta tu sukūrei antisąjūdį, todėl ir gyvenam lanzbrkonservinėj baloj.

Svarbiausia,kad visi       2018-06-6 6:48

kiekvieno žmogaus ar tautos,valstybės veiksmai,darbai ir nusiteikimai ieškotų Dievo valios,o lyderių visada atsiras.

Ema       2018-06-6 6:39

Na, nereikėjo jam tai sakyti, nereikėjo. Ir daugiau žodžių per visą savo politinę veiklą galėjo nepasakyti, nesusilaikė, pasakė, dabar turi ką turi - daug žmonių nusigręžė nuo jo, nebegerbia, nebevertina…

Kiek galima       2018-06-5 22:31

kaišioti šito niurzglio sapaliones ?

"Patriarchas"       2018-06-5 22:08

Sąjūdis tai aš. O kas ne aš - tas yra antisąjūdis.

Komentarai, nusiųsti pas nykštukus

Ožys niršta       2018-06-6 12:20

Banda jau atsuko subinę.


Rekomenduojame

Bernaras Ivanovas. Minimali demokratija

Teksase transeksualams uždrausta dalyvauti moterų sporto varžybose

Pekino politika. Konstantinas Andrijauskas

Somalietis bažnyčioje peiliu mirtinai subadė britų parlamentarą

Prof. Romas Lazutka: Svetur skurdas ne toks atšiaurus, kaip Lietuvoje

Kęstutis Girnius. Teismų viršenybės pavojai

Kraupi Europos valdančiųjų tylėjimo kaina

Vilniaus stadionas - “mokytojo” vertas “mokinys”!

Artėja būsena, kai nebebus to, kas mus vienytų

Iš propagandos frontų. Delfio Paulius Jurkevičius: fašistai yra jie – antivakseriai

Gyvenimas žemiau skurdo ribos: ar tai normalu modernioje valstybėje?

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (I)

Aleksandras Žarskus. Kalbos magija ir tikrovės kūrimas. Naujakalbė

Mark Regnerus. Ko valdžia nesako apie gėjų partnerystę?

Interviu su Romu Dambrausku: Meldžiu, kad Tauta vėl neužmigtų

Vengrijos teisingumo ministrė: ES negali atimti iš valstybių narių įgaliojimų, kurių jos Bendrijai niekada neperdavė

Teismas privertė VRK duoti žodį referendumo rengėjams per LRT

Anglijoje krikščionys tėvai kovoja su transseksualumo ideologijos propagavimu pradinėse mokyklose

Kardinolas Sigitas Tamkevičius SJ. Jėzaus mokinystė – XXVIV eilinis sekmadienis

Sociologė apie protestų dalyvius: tie žmonės jautėsi viešai apspjaudyti ir aptalžyti

Vidas Rachlevičius. Viešai ir aiškiai pripažįstama, kad tai yra ideologinis apsisprendimas

Vytautas Radžvilas. Mokytojos žodis: mokykla turi tarnauti Lietuvai!

Nuo bačkos. Gabrielius Landsbergis: Lietuvoje 30 metų vyko gijimas ir mes pagijome

Aleksandras Nemunaitis. Šimašiaus karas prieš automobilius Vilniuje

Vytautas Sinica. Tarptautinis veikimas prieš savo valstybę

Alvydas Mozeris. KT nustato, jog Vyriausybės nutarimas prieštarauja Konstitucijai, bet leidžia veikti daugiau nei metus!

Romualdas Žekas. Teks gerti iš pačių prispjaudyto šulinio

Vytautas Sinica. Lietuvos valdžia neturi jokios teisės nusileisti Briuselio spaudimui

Vidas Rachlevičius. Drama su grotesko, komedijos ir absurdo teatro elementais

Olga Suprun. Štai taip yra viešai skelbiami oficialūs Lietuvos statistikos duomenys

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.