Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Pedofilijos byla

Vytautas ir Laimutė Kedžiai sulaukė Prezidentūros tarnautojos atsakymo

Tiesos.lt redakcija   2019 m. rugsėjo 19 d. 15:17

25     

    

Vytautas ir Laimutė Kedžiai sulaukė Prezidentūros tarnautojos atsakymo

Kaip jau skelbėme, Vytautas ir Laimutė Kedžiai rugpjūčio 17-ąją atviru laišku kreipėsi į prezidentą Gitaną Nausėdą prašydami būti ir jų dukters Neringos Venckienės konstitucinių teisių garantu – užtikrinti jai teisę į bešališką ir teisingą teismą ir apsaugoti gyvybę (visą V. ir L. Kedžių laišką skaitykite ČIA).

Supažindiname su rugsėjo 17-ąją paviešintu Prezidentūros Asmenų aptarnavimo skyriaus vedėjos pasirašytu atsakymu ir primename, kaip buvo atsirašinėjama Dalios Grybauskaitės prezidentavimo laikotarpiu (Pilietinės akcijos „Tie-SOS!“ dalyvių vieši laiškai Respublikos prezidentei Daliai Grybauskaitei).

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Jei kam aiski si byla       2019-09-30 17:07

tai reikia labai noreti tiketi visais teismu sprendimais.Prezidentas i teismu darba kistis negali,bet skiria auksciausius ten pareigunus.Galetu paskirt tokius,kurie nesaliskai ir nebijodami istirtu viska kaip priklauso.Viltis mirsta paskutine…

Rasa       2019-09-21 11:08

Kedziai ir Sadunaite turi prasytis priemimo pas prezidenta asmeniskai.

Mix       2019-09-20 15:35

Ačiū, nereikia mums kiekvieną kartą rašinėti ištraukas iš Konstitucijos, skaitėme ją, žinome. Neapsimeskite valdžiasėdžiai, kad nesuprantate ko žmonės jūsų klausia ir nori gauti konkretų atsakymą. Nereikia būti Prezidentu, kad sugebėtum pacituoti kokį nors teisės aktą. Bet ar tie jūsų tūkstantiniai rašiniai įgyvendinami, ar jais vadovaujamasi? Atsakymo neišpeši nei iš vieno valdžiasėdžio.

štaziui       2019-09-19 22:51

sąsy,
kol nepereini iš komiteto prezidentūron dirbt bent kiemsargiu, - nevaidink žinovo, kas dedasi prezidentūroje. Aik gult.

Prezidento Gitano Nausėdos nurodymu       2019-09-19 13:59

jo teisininkų komanda bent atsakė ir tai padarė pakankamai išsamiai. Gi iš tulpinių grupuotės nebūtų jokios reakcijos, išskyrus tyčiojimąsi jų kontroliuotoje purvasklaidoje iš aukų - iš nukentėjusių mergaitės saugotojų ir gynėjų. Daugybė žmonių juk tiesiogiai stebėjo, matė, kas bei kaip vyko tikrovėje ir kaip čia pat viskas buvo klastojama, atvirai meluojama.
Lietuva negalės atgimti, kol neišsigydys šios kraujuojančios žaizdos, kol nešališkai neištirs ir neatstatys teisingumo, neįvardins ir nenuteis prieš tyrą vaiką įvykdyto absoliutaus blogio. Kas nori pasveikti, privalo suardyti organizme susimazgiusį vėžinių ląstelių tinklą (jau ne atskiras ląsteles!), antraip šis metastazuos ir į pradėtą kurti “gerovės valstybę” ir šį gerą sumanymą sugriaus. “Gerovės valstybė” ir mirtina nuodėmė - viena kitą šalinančios tikrovės. Tai Prezidentas privalo žinoti ir rinktis Gyvenimą, o ne pražūtį (aliuzija į Šv. Raštą).

stasys        2019-09-19 11:00

Aukštis.  Jus aiškiai kuklumu nesergate ..smile Prezidento kanceliarija atsakimą tikrai suderino su Prezidentu . Antra naivu butu tikėtis kad G.Nausėda pritartu tiems šnabždesiams į ausį .. Seimo salėje .

Aukštis.       2019-09-19 10:06

  Argi tai galima vadinti “atsakymu’. Tai tarybinių funkcionierių lygio rašliava. Tiesiau pasakius - tai eilinis spjūvis žmonėms į veidą. Kas jiems visi Lietuvos dori, sąžiningi ir pilietiški žmonės…Savo klano kailis aukščiau už viską...

Marginalas: aliarmas Redakcijai       2019-09-19 9:40

Paspaudus reakcijos nuorodą [(Pilietinės akcijos „Tie-SOS!“ dalyvių vieši laiškai Respublikos prezidentei Daliai Grybauskaitei)], atsidaro kitos šios svetainės publikacijos. Kyla įtarimas, kad kažkas nenori viešinti nurodyto susirašinėjimo.

Erlickas > daktarui J.Ramanauskui       2019-09-19 0:44

Ir vėl ieškai gumos, ieškokite Teisybės, o ne Teisingumo(guma ir dar smirdi), dar galima pamanyti, kad prisistatote veterinarijos daktaru.

Klausimas klausimui       2019-09-18 21:05

ka nuzude seneliai Kedziai?Turbut tamsta visai nesekiai yvykiu kad sapalioji visokius niekus.Teisesauga sugriove seneliu gyvenima,ar zmones tikejosi tokios senatves kokia turi dabar.

Klausimui apie domėjimąsi       2019-09-18 18:44

“Ar Kedžiai ir jų rėmėjai domisi kaip gyvena nužudytų asmenų artimieji?” Visų nužudytų asmenų, išskyrus D.Kedžio, artimieji patys domisi ne tuo, kas nužudė jiems artimus asmenis, o tuo, kaip pralobti per ieškinius iš susidorojimo su nekaltais žmonėmis. Koks ryšys tarp domėjimosi kraujasiurbių gyvenimu ir Katalikų Bažnyčios mokymo, visai neaišku.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-09-18 17:21

Atsakymas parodo, kad prezidentas G.Nausėda absoliučiai ir visiškai nesureagavo į jam adresuotą Kedžių kreipimąsi.
Darytina išvada, kad Lietuva NETURI savo prezidento, nes tas nesugeba reaguoti į jau 88 kartus keliamą klausimą. Gal prezidentas yra visiškas idiotas?
O pagal “atsakymo” turinį matome, kad tie kurie tą raštą sukurpė yra visiški idiotai ir be jokios abejonės. Paaiškinu. Visa tai, ką atsakytojai parašė yra visiškai aišku, tačiau Lietuvos valstybėjė TEISINGUMO nėra iš pačių pagrindų, nors tie “istatymai” egzistuoja. Tai į tai ir privalėtų reaguoti prezidentas…. deja nereaguos, nes Lietuva yra ČEKISTŲ okupuota ikr čekistams yra labai svarbu, kad Lietuvoje būtų bervarkė, nebūtų teisingumo ir tada jie atliks savo užduotį naikindami Lietuvą. Taigi prezidentas neatsakydams Kedžiams įvykdė, jau įvykdė ir pilna apimtimi konstitucinį nusikaltimą pats asmeniškai NAIKINDAMAS TEISINGUMĄ. Tokią pasirinko komandą.... kad gal ir jo pačio neinformuoja… Atsiribojo nuo Lietuvos piliečių... o kalba atvirkščiai…. kaip tikras BOLŠEVIKAS, kaip tikras IŠSIGIMĖLIS…. nežinoti apie šitą Kedžių tragedija gali tik paskutiniai išsigimėliai, niekšai, okupantai, bjaurybės… Toks yra pažadėtasis G.Nausėdos teisingumas….

rasa       2019-09-18 13:32

negi jus esate tokie naivus ir tikite Nausedos teisingumu,kad ieskos tiesos,nejuokinkit,cia skamba taip=ta pati mergele ,tik kita suknele=Okai ta pati mergele ,zinokit niekas nepasikeis tik bus dar idomesniu nesamoniu

Deja       2019-09-18 12:19

Prezidentas negali kistis i teismu darba.Jei kaip JAV,tai gali amnestuoti zmones,bet siuo atveju juk ne to norim-byla sukurpta pagal pageidavimus ir nusikaltimas neirodytas.Lenkijoj apvale senus korumpuotus teisejus,tai koks ES triuksmas kilo.O mums iki lenku sioj srity toli…

Al.       2019-09-18 12:06

Klausė Prezidento, atsakė Gavrilova.

Erlickas       2019-09-18 11:38

Kaip nusibodo guma, gumos smirdesys,teis ir guma nesuderinami dalykai, man reikia teisybės, juk kažkada buvo ir ,, Teisybės” alus.

lietuvys patrijotas       2019-09-18 11:38

Nieko- kitą rudenį dar daugiau pribalsuosim.
Nu jau tada tai tiek pririnksim, kad jau iki grabo lentos nesivirškinsim.
Rinkimai jėga! Viltis mūsų Motina!

demo       2019-09-18 11:35

Sistema restartavo sėkmingai. Tegyvuoja Švč. Diamokratija!

lakmusas       2019-09-18 11:32

Kaip ir derėjo tikėtis, lakmuso testas suveikė - Išrinktasis “atsakė” ( tipo, aikit nx).
Visokie gailūs rypavimai, (pvz Joanos),  atseit gal būt Jis nežino, atseit personalas veikia savavališkai už Kselencijaus nugaros, atrodo perdėm vaikiškai naiviai.
(Царь Батюшка невиноват, опричники и боярины гнетут народ smile
Kumečių burliokų mentalitetas.
Ponai buratinai- balsuotojai:
sveiki atvykę pasibučiuoti su Realybe!
Ačiū, kad pribalsavot, o dabar jus- už sprando ir snukiu į šūdus.

Joana       2019-09-18 10:05

Galima suabejoti ar tikrai šis laiškas pasiekė Prezidentą? Žinant mūsų teisėsaugininkus, jų kompetenciją ir geranoriškumą(o šios dvi ponios, atsakiusios Kedžiams, reikia manyti yra teisės specialistės) galima visaip pagalvoti. Pažiūrėsime kaip bus toliau. Būtų gerai atsakymą išgirsti iš Prezidento lūpų, o ne iš personalo.

viltis       2019-09-18 9:34

Manau, kad Kedžiai ne D.Gavrilovos, o Prezidento dėmesio tikėjosi. Ne sauso biurokratinio atsirašinėjimo, o teisingumo valstybėje. Visi žinome, kas yra valstybe be teisingumo. Dėmesys didelei skriaudai nėra kišimasis į teismų darbą. Jeigu jau Prezidentas nieko negali, tai kas gali? Gerb. pirmoji Diana, gal Jūs sureaguosit?

Klausimas       2019-09-18 9:23

Ar Kedžiai ir jų rėmėjai domisi kaip gyvena nužudytų asmenų artimieji? Kaip ten su Katalikų bažnyčia ir jos mokymu?

Aisku       2019-09-18 9:17

Kad klausimas islindo is pedofilo siknos ir staigiai grizo atgal

Klausimui       2019-09-18 8:40

iš kokio urvo išlindai ???  :(((((

Klausimas       2019-09-18 7:11

Ar Kedžiams ir jų rėmėjams nužudyti asmenys sapnuojasi?

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.