Demokratija ir valdymas, Tikėjimo persekiojimas, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Vyskupas emeritas Jonas Kauneckas: nėra ramybės net per adventą

Tiesos.lt siūlo   2021 m. gruodžio 16 d. 10:23

9     

    

Vyskupas emeritas Jonas Kauneckas: nėra ramybės net per adventą

Olava Strikulienė | respublika.lt

Dabar advento metas. Katalikiškasis pasaulis laukia kūdikėlio Jėzaus gimimo ir kas savaitę užgesina po vieną advento vainiko žvakę. Tai dienos, kurios turėtų mums suteikti rimties ir vilties, kad tamsumos išsisklaidys, Jėzus vėl gims, po truputį ims šviesėti dienos. Bet… žmonės, save vadinantys krikščionimis, pešasi tarpusavyje, Briuselis rekomenduoja nieko nesveikinti su Kalėdomis, kad kitų religijų neįžeistume. Ar Europoje, turinčioje istorines krikščioniškosios civilizacijos šaknis, dar liko vietos krikščionims?

„Nėra advento ramybės nei Lietuvoje, nei pasaulyje. Susipriešinę dėl koronaviruso, dėl skiepų, dėl Stambulo konvencijos ratifikavimo, dėl vienos lyties partnerystės, santuokos, dėl narkotikų įteisinimo, alkoholio vartojimo.

Bet adventas pranašo žodžiais skelbia – „Nusivilk gedulo bei vargo drabužį ir apsivilk puošniausiais rūbais garbės, kurią tau amžiams suteikia Dievas. Užsivilk jo teisybės apsiaustą“. Dievo garbė tegul tave lydi. Tikėjimo laikykis. Lauk šventų Kalėdų.

O ką Briuselis paskelbė, kad su Kalėdomis negalima sveikinti, nes tai įžeidžia kitaip tikinčius, tai yra katalikų įžeidimas.

Dabar nesakyk „ponia“, kai kreipiesi į moterį ir kad pavardėse nebūtų galima atskirti, ar vyras, ar moteris. Tai kaip reikėtų pagal Europos Sąjungą kalbėti? Aš sveikinsiu su Kalėdomis savo pažįstamą Australijoje. Kaip man sveikinti? Su žiemos švente? Bet ten vasara Australijoje!

Reikės atsilaikyti prieš šią naują kvailystę. Popiežius Pranciškus, ačiū Dievui, jau pasakė, kad niekas neatiduos Kalėdų. Kodėl tik mes, katalikai, turime savo tikėjimo švenčių atsisakyti? Tegul musulmonai atsisako ramadano, o žydai – chanukos.

Ar čia demokratija? Čia prievarta!“ – sako Panevėžio vyskupas emeritas Jonas Kauneckas interviu „Vakaro žinioms“.

Žmonės jau prievarta skiepijami. Sukuriamos tokios sąlygos, kad, nori nenori, vis vien skiepytis privalai, nes negalėsi studijuoti, neteksi darbo ir t.t. Ar toks funkcionierių elgesys yra krikščioniškas?

Austrijoje įvedė nepasiskiepijusiųjų karantiną. Jei pagauna, kad karantino nesilaiko, baudžia 1600 eurų bauda. Tai bausmė už nesiskiepijimą. Ar čia demokratija?

Aš pats pasiskiepijęs esu ir Galimybių pasą turiu. Aš nepritariu kunigui Pauliui, kai jis kalba apie skiepus kaip apie Žvėries ženklą. (Pranciškonas Paulius Vaineikis pavadino ir Galimybių pasą Žvėries ženklu. Esą kas jį turės, nebus įleistas į Dangaus karalystę – aut. past.) Negalima taip sakyti, kai žmonija kol kas neturi kitų priemonių apsisaugoti. Apsirgo mano pusseserė su vyru, nors buvo pasiskiepiję. Sirgo gana sunkiai, kosėjo, bet į ligoninę gultis neprireikė. O jei būtų nesiskiepiję? Gal daug sunkiau sirgtų? Kam kurti visokias sąmokslo teorijas apie skiepus.

Šventasis Raštas per antrąjį advento sekmadienį aiškiai sako Jono Krikštytojo evangelijos žodžiais – „Taisykite Viešpačiui kelią, ištiesinkite jam takus, kreivi takai taps tiesūs, o duobėti – išlyginti“. Taisykite Viešpačiui kelią, savo gyvenimo ištiesinkite kelius. O narkotikų dekriminalizavimas, alkoholio prekybos apribojimų atlaisvinimas – tai kreivo kelio tolimesnis kreivinimas.

Bet netgi katalikais save vadinantys politikai tyčiojasi iš nepasiskiepijusių ir siūlo su jais nebendrauti!

Tai stebina. Tada nedraugaukime su žydais, pabėgėliais, čigonais. Mums trūksta supratimo, užuojautos, empatijos. Kur ji dingo? Gal žmogui sveikata neleidžia vakcinuotis.

Aš niekada neklausiu, ar žmogus pasiskiepijęs. Gal jis, aiškindamasis, kodėl nesiskiepija, bus priverstas man atskleisti savo slepiamą skausmą. Kam man šito reikia, jei žmogus nenori?

Straipsnio tęsinį skaitykite ČIA.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

vadinkit daiktus savais vardais       2021-12-17 12:00

ląstelių ir genų terapija kuriama sutrikusioms ląstelėms taisyti, o ne sveikam žmogui.
Tai labai nauja, šiek tiek taikoma onkologiniam gydymui
preparatas priverstinai (per 20 mėn. aršios propagandos, jau daugelis įtikėjo (atrado naujų dievų ir stabų), kad tai, ką jie nuolat kalba, apeliuodami į žemiausią žmogaus jausmą - baimę) yra nepaneigiama tiesa.
Tiesa yra ta, kad uždarydami žmones į konclagerį, su visuotiniu sekimu ir priverstiniu periodiniu sveikatos žalojimu,  naudodami sveikatos duomenis, jie beriasi kriptovaliutą, o žmonės galvoja, kad rūpinasi jų sveikata.

Vaclovas ing amam       2021-12-17 5:13

*Tapatmylystė.

Vaclovas ing amam       2021-12-17 5:12

T.y. tie keiksmai nesiūlo tapatmylystės, o atsikru.šti, dar kitaip - sėsti ant medžio. Nors tose rūšyse (š) sakoma, nėra ko gaudytis, visgi… visi supranta. Tapmylystė vis meilė, veikiausiai - laikina, be to - uždrausta, bet savi… tai dar didesnė baisybė, kurios link ir siunčiama rusiškuose keiksmuose.

Vaclovas ing amam       2021-12-17 4:58

Vietomis man patinka jūsų pasisakymai, tad nusprendžiau jus prašviesti, kad tie rusiški keiksmai visai nesiunčia lytine (na nebent vienalyte) kryptimi. Čia šiaip jūsų žiniai, jei įdomu smile

Vaclovas       2021-12-17 4:42

Gėdos žmogus. Jei nepakeis savo mąstysenos, tokiu ir liks. Galiu paaiškinti. Šis niektauzis, kuris sėja abejones dėl skiepų, turi atsakyti už visas pasekmes tų, kurie nesiskiepijo ir numirė ar gavo liekamuosius reiškinius visam gyvenimui kaip mano brolis. Ir. Šis, kaip čia tarus, dedasi tuo, kuris nustato, su kuo galima bendrauti, su kuo ne. Bedžiu pirštu, klausiu: kas toks esate judėjams, pabėgeliams, romams (ne čigonams), kad neva nuo jūsų leidimo priklauso, bendraus kas su nurodytaisiais, ar ne? Klausiu jūsų, Jonai Kauneckai, ar netapote ne tik nacistu, bet jau ir visišku SS’ininku? Kartoju klausimą, kas toksai esate, kad jau teigiate: “Tada nedraugaukime su žydais, pabėgeliais, čigonais. <…>”? Nurodytieji apsieis be jūsiškio karšinčiaus (lietuviškai pensininko) leidimo!

amam AHA       2021-12-17 1:35

lAbai paprastas.Buni savim,o durnius siunti..tolyn,seksualine kryptim

ah.ą       2021-12-16 21:45

Jei vyksta biblijinis karas tai koksai dar adventas gali būti karo metu?

bjž       2021-12-16 17:54

Sakoma “kam arti bažnyčia, tam toli Dievas”

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-12-16 16:57

Klestint abejingai krikščionybei, 30 metų buvo varoma Tauta iš savo namų. Ilsėkitės ramybėje krikščionys katalikai, ir toliau.

Rekomenduojame

Vladimiras Laučius. Rusijos despotijos šaknys

Lenkija turės galingiausias sausumos pajėgas Europoje, karinėms išlaidoms – net 5 proc. nuo BVP

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt devintoji (rugpjūčio 1 diena)

DeSantis įveda naujas taisykles, nukreiptas prieš socialinių kreditų standartus „nubudusiųjų“ korporacijose

Vytautas Radžvilas. „Rusija vis dar buvo suvokiama kaip gerovės šaltinis“ (II)

Eimantas Grakauskas. Tiesos ir moralės amnezija (apie Z. Šličytės puolimą). III dalis

Vytautas Sinica. Vilnius be šeimininko

Vytautas Rubavičius. Ukraina: Didysis Tėvynės karas

Kastytis Braziulis. Visi šie išdavikai yra teisiami

Vytautas Sinica. Rusijos elgesys nuo skerdynių Bučoje nė kiek nepasikeitė, o Vakarai ir mes gerokai atbukome

Priešinkimės vaikų eutanazijai Nyderlanduose, prašo „CitizenGO“

Kastytis Braziulis. Vokietijos „parama“

Vytautas Sinica. Nacionalinis susivienijimas iškėlė programinį tikslą panaikinti Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybą

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt aštuntoji (liepos 31 diena)

Europos Komisija padavė Vengriją į teismą

Ramūnas Aušrotas. Demografinis žmonijos kolapsas

Vytautas Sinica. Valstybės kontrolė apie miškų reikalus

STT kirčiai Vilniaus savivaldybei

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt šeštoji (liepos 29 diena)

Pasaulio ekonomikos forumas kviečia panaikinti privačią transporto priemonių nuosavybę

Vytautas Sinica. Tėvai auklėjami, kaip dorotis su vaiko transseksualumu

Kastytis Braziulis. Senajai Europai, o ir mums reikia atgailauti, patiems pasitraukti arba išsivalyti nuo kolaborantų taip, kaip daro Ukraina

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt penktoji (liepos 28 diena)

Federalinis teismas Floridoje gina nepageidaujamo potraukio tai pačiai lyčiai gydymą remdamasis pirmąją konstitucijos pataisa

Vytautas Radžvilas. „Iliuzijoms pasidavė ne tik Putinas“ (I dalis)

O kas šiandien išdrįs sistemai pasakyti „Ne“?

Lietuva turi naują „žvaigždę“

Edvardas Čiuldė. Tas pats Marksas, tik kitoje saujoje

Mark Regnerus. Ar pasinaudojant karo ūku Ukrainoje bus prastumtos vienalytės santuokos?

Kastytis Braziulis. Karas vyksta įvairiuose frontuose

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.