Šeimos politika

Vygantas Malinauskas. Šiems politikams jūsų pamatinės teisės ir laisvės nerūpi

Tiesos.lt redakcija   2019 m. vasario 21 d. 22:21

23     

    

Vygantas Malinauskas. Šiems politikams jūsų pamatinės teisės ir laisvės nerūpi

Pasirodo, trečiąjį atkurtos Lietuvos nepriklausomybės dešimtmetį „laisvoje ir teisinėje“ Lietuvos valstybėje valdžios pareigūnai gali atplėšti nuo tėvų kūdikį ir išsivežti jį iš namų jei tėvai kokios nors Vasario 16-osios proga ar šiaip ramų šeštadienio vakarą išgeria viena ar dvi taures vyno ... Ir visa tai pristatoma taip tarsi tai būtų kažkas normalaus ... Anot Delfi’o, „[s]pecialistų teigimu, dažnai paimant vaiką atsižvelgiama ir į vaiko amžių. Jei mama, tėvas ar abu tėvai yra net ir minimaliai neblaivūs, vaikas gali būti paimtas, jei jo amžius – iki trejų metų“ ....

Dabar visuomenei bandoma paskleisti fake news, kad neva visuomenės protestai kilo tik dėl to, kad „ne taip buvo pateikta statistika“. Tarnybų atstovai ir juos palaikantys politikai niekaip nesugeba suprasti, kad problema yra ne skaičiuje, bet pagarboje fundamentalioms piliečių teisėms. Esmė yra ne tame, kiek vaikų buvo atplėšta nuo tėvų nesant tam iš tiesų pagrįstos būtinybės – šimtas ar tūkstantis. Esmė yra tame, kad laisvoje Lietuvoje įstatymų leidėjas leido valstybės tarnyboms tai daryti.

Tad jei išgirsite kokį politiką sakant, kad Vaiko teisių apsaugos įstatymo keisti nereikia, o užtenka tik kelti pareigūnų kvalifikacija ar skirti tarnyboms didesnį finansavimą žinokite – šiems politikams jūsų pamatinės teisės ir laisvės nerūpi. Jie nėra laisvos bei teisinės valstybės šalininkai. Ir jie nėra jūsų pusėje.

Skaitykite daugiau:

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

NSBM lyrikas       2019-02-24 15:23

Tai ir puiku, kad jums gana. Nes tik parodote savo paviršutiniškumą. Per daug jums garbės, kad su jumis diskutuoti. Tinka? Man tai tinka.

>18:24 NSBM 'lyrikui', kuriam        2019-02-23 19:38

‘metalistų kaip tik yra pavyzdingi daugiavaikių šeimų tėvai, priešingai nei visokio popso, repo, techno grupių atstovai’.
Akronimo NSBM dešifruotė teisinga?:
Nacionalsocialistinis juodasis metalas (taip pat žinomas kaip nacių juodasis metalas, angl. National Socialist Black Metal arba NSBM)
https://en.wikipedia.org/wiki/National_Socialist_black_metal
Jei taip, tai šito ir gana.

Iliustracija satanizmui in action >14:11       2019-02-23 19:15

Deja, tai tikri įvykiai: 2015-aisiais Šėtono šventykla Detroite
pastatė skulptūrą Bafometui su pagarbiai, pasitikinčiai į jį žvelgiančiais VAIKAIS!
https://vigilantcitizen.com/wp-content/uploads/2018/12/ultimate-baphomet-e1438613273970.jpg
Beje, tarp Bafometo ragų visuomet vaizduojamas žiburys, žibintas.
Kas galėtų paneigti galimybę, kad šis šviesos šaltinis kažkaip susijęs ir su Lietuvoje P.Salströmo-Leyhso įkurto „Žiburio“ (norv. „Fyrlykta“) fondo pavadinimu,
nirtulingai siekiančio „pasirūpinti“ iš šeimų paimti ir jau paimtais vaikais?

palikite metalistus ramybėje       2019-02-23 18:24

Dauguma metalistų kaip tik yra pavyzdingi daugiavaikių šeimų tėvai, priešingai nei visokio popso, repo, techno grupių atstovai. Ir ne vien norvegai metalai bažnyčių deginimu pasižymėję. Olandai su vokiečiais - nei kiek ne mažiau, jei jau kalbėti tokiomis kategorijomis, nors bažnyčias degino ir kitus metalus žudo tik pavieniai viso žanro atstovai. Bet satanistinis metalas jau beveik mirė, nes jį šluote šluoja folk ir NSBM. Tiesiog pervargo publika nuo pernelyg šokiruojančių vaizdinių ir išsišokimų, beveik galutinai išsikvėpė to pobūdžio maištas ir protestas.
Neseniai čia kaip tik vieną iš tų “baisiųjų” grupių klausiausi. Nieko užkabinančio nebelikę, jokio įspūdžio nebepaliekantis nuobodus brūžinimas gitaromis ir “blekiariškas” spiegimas. Atatinkamai ir populiarumas - nėra nė 1000 peržiūrų Youtube.
O tuo tarpu folk ir, ypač, NSBM išgyvena savo aukso amžių, nes turi ką naujo pasiūlyti ir be jokių didesnių šlykštynių. O jei dar turi gražaus balso vokalistę, tai ten išvis perliukai išeina. Ne ten priešų ieškote.

P.S Kai išsiaiškinsite kas yra NSBM, prieš darydami išvadas, pasidomėkite dainų tekstais (lyrics), nes stiliaus pavadinimas ne visada atitinka grupių kūrinių pobūdį. Neretai tik pavadinimai atitinka.

>Kas vaikus, jų psiciką žaloja labiau 14:11       2019-02-22 22:01

Kas ir kada netiesiogiai parengė dirvą norvegų Barnevernet,
jo ‘satanizmui in action’, jo metastazavusiems ‘Žiburiams’ Lietuvoje ir kitur?
9 dešimtmetyje daugybė metalo grupių Vakaruose perėmė satanistinius vizualinius ir teksto motyvus siekdami pamaištauti ir sukelti šoką. Bet visa tai niekiai, palyginti su Norvegijos metalistais, išgarsėjusiais 1990-1994 metais.
Pvz., Norvegų metalistas Øysteinas Aarsethas,  Euronymous grupės Mayhem gitaristas, nutarė satanizmą perkelti į autentišką lygį.
Jis niekino ir LaVey’aus, ir JAV metalistų satanizmo “teatrališkumą”.
Pvz., Øysteinas, radęs nusižudžiusį kambarioką vokalistą pseudonimu “Dead”,
nubėgo iki parduotuvės nusipirkti vienkartinį fotoaparatą ir policiją iškvietė
tik padaręs nuotraukas, kurias vėliau panaudojo vienam iš albumo viršelių.
Labiausiai norvegų juoduosius metalistus išgarsino Bažnyčių deginimai,
kurių vien per 1992-1996 metus buvo padegta 50!
Išsišaukė vikingų palikuonys Molochą, o tam, žinia, nuo seno reikia vaikelių.
Bažnyčias supleškino - tai kas dabar jį išprašys?

stasys        2019-02-22 21:25

cenzurasui 2019-02-22 18:48 .. aš juk ne prieš . Bet jei protinga čia vaizduojate tai bent pabūkite nuoseklus savo siūlimais . Balsuoti neskaičius komentaro labai jau valstietiška sakyčiau .smile)

Almantui       2019-02-22 18:48

iš esmės jums, kaip gal naujam portalo skaitytojui, kitas senbuvis jau atsakė. Jei majauskai-šakalienės tą daro dėl nemažų pinigų, tai niekieno ne tą dirba už judo grašius. Kontorinio agentuko rolė - vaidinti pusdurnį, bet kurioje temoje sukantį komentarus dėl komentarų - apie nieką, be jokios esmės, svarbu spaminti diskusijas. Jau senokai sugebu laikytis sau duoto įžado Jums to paties linkiu) nereaguoti į jo čia kraunamas šiukšles IŠVIS JOKIAIS atsiliepimais, apart nykščio žemyn.

stasys       2019-02-22 17:10

Ačiu ačiu nereikėjo ! kukli megzta baretė Tiesos cenzuraso pakelta iki elitinių ? Kur ten ka geriau besugalvosiu . Pasižadu nenuvilti ir toliau .

Kas vaikus, jų psiciką žaloja labiau,       2019-02-22 14:11

juos ‘paimdamos’ iš šeimų negarbingu pasipelnijimu suinteresuotos Valstybinės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos (VVTAĮT) ar padugnės pedofilai?
Šiandien delfis mėgaujasi detalėmis apie ir anuomet plika akimi matomą pedofilą monstrą, popscenos karaliumi tituluojamo Michaelio Jacksono vaikų išniekinimus (aišku, taip jo pasitenkinimo būdų delfis nevertina).
Rančos „Neverland“  kambarinė A. McManus liudija, kad M. Jacksono ir vaikų apatinius dažnai tekdavo išgraibyti iš sūkurinės ir kitų name esančių vonių,
kad su berniukais jis būdavo susikabinęs rankomis, juos bučiuodavo,
o šie varžėsi dėl M. Jacksono meilės,
kad vaikai po rančą vaikšto beveik nuogi,
kad MJ šalia savo lovos laikydavo vazelino ir tamponų,
kad visoje „Neverland“ buvo galybė vazelino,
kad miegamajame knygos apie masturbaciją,
kad kambariai buvo dekoruoti laminuotomis nuogų kūdikių nuotraukomis ir t.t.
P.S. Kryptingas šeimų ardymas ir nekaltų vaikų žalojimas, išniekinimas,
nesvarbu kokiais būdais ir kieno tai vykdoma, yra satanizmas in action.

Kas senbuviams akivaizdu       2019-02-22 13:11

Štazis yra deleguotas kontorinis trolis į Tiesos.lt ir kai kuriuos kitus portalus.
Būkite išmintingi, išvis neskaitykite jo beverčių komentarų,
tiesiog juos praleiskite, branginkite savo laiką.
Tuo labiau nesivelkite su parazituojančiais troliais štaziais į bergždžias diskusijas, kurių jie ir tesiekia savo delegavimo pateisinimui.
Apsimetėlis ‘amerikonas’, liberastas Dzeikas, būdamas geriau išsimokslinęs už štazį,
čia siųstas pasaulėžiūrinei įtakai daryti (o ne klampinti diskusiją, kaip štazis).

Dėkoju Vygantui       2019-02-22 12:54

už vertingas nuorodas. Ir toliau jų labai laukiame.

stasys        2019-02-22 11:39

Almantui ..politikas privalo kalbėti moka jam pinigus ar ne . Kuo greičiau perprasite ta gudrybę tuo lengviau bus susitaikyti su realybe. Valstybė tai MES visi bet ne tu . Ir Prezidenta renkame ne sau o Lietuvai , pabandykite suvokti-perprasti atsakomybės mastą ir jos didį.

stasys        2019-02-22 11:31

2019-02-22 10:48   kas yra tas KIETAS būvis (materija) ar gali žarna tapti plienu ? ne negali !! ..tada mielas klausiate ne to apsimetinėjančio . Čia reikia rasti ta kuris esas plienu norėtu tapti žarna ir paskanauti nuodėmingo gyvenimo skonį . stasys ne puolęs angelas ..ir Jums į ta klausima negali atsakyti . Viską žino ik bepročiai arba šventieji .

Almantas       2019-02-22 11:18

Stasy,niekas nesiulo kapoti ranku,autorius siulo susigrazinti mums valstybe,kuri pagal konstitucija priklauso mums Lietuvos Tautai ir padaryti tai reikia per rinkimus.Ir nebevartok zodzio “smurtas"ten kur nereikia,gal tu Majausko pisbrolis,ar Sakalienes brolis.Jie tai daro del pinigu,o tu dek ko?

>stasys       2019-02-22 10:48

Nieko čia daug ieškot nereikia, ir amputuot nieko nereikia, problema paprasta kaip dviratis, ir jau duota labai seniai, yra duotas DEKALOGAS, dešimt Dievo įsakymų, jei jų būtų laikomasi problemų būtų mažiau, o kodėl jų laikosi ne visi, o dabar jau dauguma, atsakymo į šį klausimą nėra, gal tu stasį atsakysi, tu gi dedesi kietas Stasys.

stasys        2019-02-22 9:38

Autoriaus siūlomas pasirinkimas : nukirsti kaire ranka ar leisti jei nuputi ?.. Kada pagarba žmogaus teisėms tampa nebesvarbi tam žmogui ir visuomenė turi-privalo prisiimti atsakomybe už jo ateitį bei likimą ? . Autorius sakys valdžia ? bet valdžia tos visuomenės dalis ir kuri to kūno dalis taps išmintingesnė spręsdama ta problemą . ?  Demokratija leidžia ieškoti aukso vidurio , bet tai skausminga . Ar ne geriau amputuoti pūvančia kaire kad tokia norma netaptu likusio kūno likimu .? Visu atimtu vaiku gyvenimiški atvejai skirtingi todėl ir reikalinga kad įstatymas tampu norma o ne noras palįsti po tuo įstatymu kai tau kitaip neišeina .Išimtys gadina žmogų , mes visi žinome kas tai yra ir kaip atrodo TRUPUTI NĖŠČIAS . Autorius kažko nori bet nesiūlo sprendimo problemai ‘vaiku smurtas’ .

Taip,       2019-02-22 9:29

kovotojai uz tiesa, tik keli. Tai Mindaugas Puidokas, Naglis Puteikis ir Arvydas Juozaitis.

Fake news       2019-02-22 8:39

Yra “antis”, kalbant Lietuvos valstybine kalba.

Sakoma “paleido anti”

P.S. neturiu liet.raidyno

Teisingas       2019-02-22 8:32

Logiškas straipsnis, geras ir Dzeiko komentaras, didžioji vadinamos tautos dalis per 1992 rinkimus pasakė, ko jie nori, todėl kažkokių ypatingų pokyčių tikėtis būtų naivu, Maxima žino ko jiems reikia.

Dzeikas       2019-02-22 6:46

Kai rusai organizavo referenduma(“okupenduma”) uzgrobtame Kryme vietiniams gyventojams entuzastingai ejusiems balsuoti “uz”,  cia reik pasakyt, kad okupantams net falsifikuot nieko nereikejo, vietiniu rusu daugumos ir net kai kuriu ukrainieciu nuomuone buvo bemaz vieninga uz istojima i Rusijos sudeti, - tai va, blaivus balsai dalyvavusiems “referendume” sake - tai paskutinis kartas kai klausiama jusu nuomuone. Pasake “taip” jus sutiksite tapti vergais. Kelio atgal nebeturesite.
Man regis tie klykavimai apie pacios teisesaugos korupcija, teiseju kastos nelieciamuma tuscias garsas po to , kai Lietuvoje IS ESMES laimejo Chamas 1992m Seimo rinkimuose. Juk buvo tada tautos duotas aiskus prioritetas - butis pirma, po to idejos.Arba pastaruju gali ir visai nebuti. Putra, “pajokas” - turi buti.Todel visa kita “vis dar pasitaikancios korupcijos atvejai” ne chamu reikalas. Ir zmoniu tikejimasis ,kad sistema pasirinkta TADA, 1992m kazka is esmes keis - kvaileliu godos , kad jie sedes ant 2 kedziu.

Vygantas aiškiai suformulavo problemą       2019-02-22 1:04

Belieka apsispręsti, ką ir kaip daryti.
Jei valdžios - įstatymų leidžiamoji, vykdomoji ir teisminė - padalytos taip, kaip reikalauja demokratija, bet nė viena valdžių jau nėra mūsų, tautos suvereno, pusėje,
tai kaip turėtume susigrąžinti valstybę, kuri mums priklauso konstituciškai?

paprasčiau kalbant       2019-02-22 0:13

Įspraustas į kampą valdžiažmogynas sušuko: Вы фсе врети!

tiek       2019-02-21 23:45

labai teisingi pastebėjimai.Visada taip maniau ir manau.


Rekomenduojame

Geroji Naujiena: Jis yra čia ir dabar, Jis yra su mumis per visas dienas iki pasaulio pabaigos

Vitalijaus Balkaus replika „Iš savo varpinės“: Maistininkai grasina supūdyti produkciją, arba Kodėl „nematoma rinkos ranka“ taip ir lieka nematoma?

Justas Stankevičius. Ar Sorošas šeimininkauja Lietuvoje?

Neringa Venckienė: „Jie mano, kad mane žemina. Bet manęs jie nepažemins…“

Iš Tiesos.lt pašto: Edmundas Paškauskas. Pandemijos ir rizika vyresnio amžiaus žmonėms, arba Kada bus išrasti skiepai nuo nužmogėjimo? (II)

Verta paminėti. Julijonas Būtėnas: žurnalistas ir laisvės kovotojas

Algimantas Rusteika. Kai suprasit, kad turim ką turim, turėsit gerą laiką

Atmintinos datos: operacija „pavasaris“ – 1948 m. gegužės 22–24 d. iš Lietuvos ištremta apie 40 tūkst. žmonių

Nacionalinis susivienijimas reikalauja nutraukti vyresnio amžiaus asmenų diskriminaciją

Dovilas Petkus. Įtakingi veikėjai susirūpino savo tamsia praeitimi

Robertas Grigas. Šv. Jono Pauliaus II šimtmečiui

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka pristato: knyga „Lietuvos partizanų valstybė“

Andrius Švarplys. Legenda

Vytautas Radžvilas. Apie lietuviškąjį čiukčio sindromą

Skiepų karai. Ramūnas Aušrotas: Klausimas tik toks: ar bus taikoma „grubi prievarta“, ar…

8-tosios Garliavos antpuolio metinės: neabejingi piliečiai ir vėl klausė: „Ar dar gyva Deimantė?“ Papildyta Neringos Venckienės komentaru

Eligijus Dzežulskis-Duonys. Kaip atkurti pašlijusią ES reputaciją?

Per 500 žmonių pasirašė laišką Lietuvos vyskupams dėl Komunijos dalijimo būdo

Liudvikas Jakimavičius. Gyvenimo redaktorius Covidas

Kerouaco vertėja Irena Balčiūnienė – apie Mykolaitį-Putiną ir kiekviena proga jį menkinantį Tomą Venclovą

Neringa Venckienė. Valstybė laikosi ant melo pamatų

Algimantas Rusteika. Gyvename linksmiau ir laisviau

Liudvikas Jakimavičius. Prisiklausėme

Jonas Švagžlys. Apie opozicijos atstovų sekamas sėkmės istorijas

Rasa Čepaitienė. Mažumų valstybė

Vytautas Sinica. Būtina naikinti Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybą

Rasa Čepaitienė. Čiukčiai prie Baltijos

Geroji Naujiena: Tiesos Dvasia – mūsų Globėjas

Algimantas Rusteika. Įtampą žūtbūt reikia išlaikyti

Povilas Urbšys. Apie opiumą liaudžiai ir Jo Ekscelenciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.