Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Žiniasklaida

Vygantas Malinauskas. LRT apie JAV prezidentą: nuo ‘blogai arba nieko’ iki ‘fake news’?

Tiesos.lt redakcija   2020 m. balandžio 16 d. 7:12

33     

    

Vygantas Malinauskas. LRT apie JAV prezidentą: nuo ‘blogai arba nieko’ iki ‘fake news’?

Tai, kad LRT naujienose apie JAV prezidentą Trumpą blogai arba nieko, nėra jokia naujiena.

Tačiau, nėra pateisinama, kad iš Lietuvos mokesčių mokėtojų pinigų išlaikomas nacionalinis transliuotojas, kuris norėdamas įkąsti nemėgstamam prezidentui, apie svarbiausią Lietuvos sąjungininkę skleidžia fake news.

Jei šiandien klausėte „Panoramos“, sužinojote, kad pasaulyje šiuo metu blogiausia situacija JAV.

Suprask, Trumpas nesugeba tvarkytis su pandemija.

Tačiau jei atsidarai pasaulinę statistiką (ČIA), sužinai, kad JAV pagal mirčių nuo koronoviruso, tenkančių milijonui gyventojų, skaičių yra tik 14 vietoje.
13-oje Europos valstybių pagal šį rodiklį situacija yra blogesnė nei JAV.
Tokia pati statistika yra ir pagal nustatytų koronaviruso atvejų vienam milijonui gyventojų skaičių – JAV yra 14-oje vietoje.
Tiesa, pagal testų skaičių vienam milijonui gyventojų JAV yra 33 vietoje. Bet, JAV yra valstybė, kurioje yra atlikta daugiausiai testų pasaulyje.

Žodžiu, skirtingai nei skelbia nacionalinis transliuotojas, JAV tikrai nėra blogiausia padėtis pandemijos kontekste.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

pritariu del pastovaus melo del Trampo        2020-04-19 12:34

perziurejus statistika,tai blogiausia padetis yra Belgijoje , neskaiciuojant San Marino ir Andoros.

ūkas       2020-04-18 19:25

Tai ką rašau yra “ne prie ko"todėl atsiprašau
Kas valandą, po signalo, Lietuvos radijas pradeda nemalonių garsų kakafoniją.Pasako “Žinios” ir vėl garsų makalynė. Nuo pat signalo iki diktoriaus balso praeina 22 sekundės.Dabar, tokioje įtampoje,ši kasvalandinė “simfonija"erzina ir kokie kompozitoriai galėjo paleisti tokį garsų balaganą, ar čia svarbiau ,” kad ir nežmoniškai bi tik kitoniškai”

Al.       2020-04-17 18:51

Trampas tapo rimta kliūtim Kominterno sąmokslui. Ir visos dukterinės Kominterno įstaigos meta prieš jį savo išteklius.

to O buvo teip...        2020-04-17 17:59

Pats čia apie tą ministerį?

O buvo teip...       2020-04-17 14:33

Dar anais laikais prie VPI paupiu vos ne kasdien pavakare pasirodydavo toks vyriškis ilgu lietpalčiu,vis praskleisdamas vos pamatytadavo priešais einant merginas,šios rėkt,tas su šypsena bėgt.Nieko piktybiško,toks tebuvo jo poreikis seksualinei laimei patirti.Ar neprimena vieno tokio veikėjo:niekam jis nepatinka,bet jis reaguoja į kiekvieną parašiusį?Viską jis supranta,informuotas visom temom.Kaip liaudis sako:užmiršo svečias išeit.

stasys        2020-04-17 7:57

pone Stasy 2020-04-16 20:55 > niekas mums negresia .Truputis nuleisto kraujo organizmui padeda susitvarkyti su iškilusiomis sveikatos problemomis .Jei valstiečiai nors truputi įdėtu pastangų jie tos epidemijos sąskaita galėtu sutvarkyti krūvas Lietuvos senu problemų . Dabar kaip tik palankus laikas įtvirtinti naujoves ir rasti naujus sprendimus nesutarimams . Kritikuoju todėl kad matau senas problemas ir jau Jus jau man atleiskite bet partiškumo klausimas čia antraeilis .

???       2020-04-16 22:51
štaziui       2020-04-16 21:24

stasele, tavo vaginalinis nuovargis, aptarnaujant šeimininkus, gilėja. Karantinuokis, izoliuokis ir pravėdink atitinkamas vietas. Čia nebepersk. O svetainės administratorius privalo vėdinti komentarus nuo staselių, laikydamasis privalomų higienos normų.

pone Stasy       2020-04-16 20:55

Ši šikšnosparnio karūna gali ir mus, kaip valstybę, taip pat nušluoti ir kai kas ta kryptimi labai stipriai dirba - priešina mus tarpusavyje ir ypač su policija ir kariuomene, kai reiktų atvirkščiai. Visus telkti išlikimui kaip valstybei po šios Koronės 2020. Desovietizacijos atsisakymas mums labai brangiai kainuos. Tokie požymiai jau ryškėja. Kas tokie rengia išpuolius prieš kauniečius, kokie jų tikrieji tikslai, nesvarbu kuo besidangstytų?

ah1       2020-04-16 19:55

  sako JT paskelbė tarptautinę paiešką mergaitės, kuri operacijos metu buvo prievarta sukinėjant kojas į priešingas puses išnešta tikslu pradanginti ir pradanginta - ko tyli LRT?

Viskas keista       2020-04-16 19:53

Įdomu, kas būtų su USA liberalia komistuojančia visuomene,jei Trumpas dar antrą kadenciją pašildytų prezidento kėdę ir pakeistų dar vieną ,kitą konstitucinio teismo teisėją-žiū gal ir vienalyčių “santuokų” ar abortų  legalumo klausimas iškiltų.Greičiau demokratai mesis nuo skardžio negu tai daleis.O viskas gan gražiai klojosi prezidentui Trumpui ir puolimas dėl rusų įtakos subliuško ir nedarbas mažiausias per 50 metų dar rudenį buvo; na,bet vis tas virusas-netikėtai,gali ir koją pakišti

Kaip galėjo Mindaugas Jackevičius,       2020-04-16 19:25

būdamas tiktai vienos radikalios marksistinės-feministinės-LGBT stovyklos atstovas ir įtakos agentas,  moraliai netvarkingos bei perdėm seksualizuotos elgsenos propaguotojas tapti „visuomeninės“ LRT vyr. redaktoriumi?!
Dar esmingiau: kas jį protegavo ir ten įtaisė?
Atvira homoseksualizmo propaganda per LRT dabar jau vykdoma net dienos metu.
Ne tik per tendencingai atrinktus „menines juostas“, bet ir dokumentines laidas („Emigrantų“ laida panaudojama lesbijietiškos „laimės“ platinimui ir pan.).

stasys rašo       2020-04-16 19:22

“O geriausiai pasirodė kol kas Kinija.”  Kitame komentare vėl pats sau meluoja,kaip kinas:)“Jei jau sako kad statistika galima pasitikėti reiškias kitaip nebūna , ką staselis ten išmano ?”

stasys        2020-04-16 18:52

Jules Jus žiūrite to respektabilios išvaizdos berniuko akimis , kada gi pradėsite galvoti ? . Akys pamaitinti gali tik pilvą o va protui reikia kai ko daugiau . Ši epidemija gali nušluoti pono Trumpo galimybes vėl pakartoti ta savo rinkiminį benefysą . Trumpo Amerika pasirodo visiškai neatitinka Amerikietiškos svajonės lūkesčių , gal todėl ir demokratai pritilo ?

Vardas       2020-04-16 18:20

1991 metais Sausio 13 diena zuvo ~15 lietuviu. Dabar KonserVatniku-Liberastu LRT susirenka ginti tik ~15 pedalisku iskrypeliu, feminisciu, kurie pasiruose mirti tik nuo narkotiku.
Realiai LRT yra skirta Europos Socialistiniu Respubliku Sajungos slovinimui, Vilniui, Klaipedai, liberastiniam vilnieciui, klaipedieciui europinio socializmo gerbejui.
Pats itakingiausias duetas kuri sudaro respublikonai JAV Prezidentas Donald John Trump ir VicePrezidentas Michael Richard Pence, lenkia tiek Ronald Wilson Reagan ir George Herbert Walker Bush dueta, tiek George Walker Bush ir Richard Bruce Cheney dueta siuolaikineje JAV politikoje.
Tie psichopatai JAV Demokratu partija, Never Trump nariai, Clintonu klanas su asaromis akyse prisimena respublikonus George Walker Bush, Richard Bruce Cheney ar Willard Mitt Romney geriau zinoma kaip Twitter porno akaunto Pierre Delecto savininka.

Jules       2020-04-16 18:10

Akivaizdu, kad dezi LRT irgi verčia Trumpą kartu su ta Korone 2020, jeigu taip krypsta slapti konspiratorių reikaliukai.

ah1       2020-04-16 16:56

tai gal dėl to kad Trumpas kovoja su vaikų pardavinėjimu o “mūsiškiausi” vaikus paradanginėja, mūsiškė teisėsauga greitai ir išsamiai nerenka ojektyvių įrodymų - netiria vaikų pardavinėjimo atvejų, tokiu būdu pažeidinėja LR BPK 2str. tai gal dėl todėl ir neįtinka “mūsiškius” valdantiems ?
Kur pradangino vaiką tai nesako : https://youtu.be/4t1e1EPR4MM,
O Ar gyvas vaikas, kuriam buvo konstatuota storosios žarnos ištampymas iš išorės kietu buku daiktu?
Na belieka prašyti aukščiausiojo kad Trumas būtų išrinktas dar vienai kadencijai ir vaikų pardavinėjimo, vaikų pradanginimo, vaikų  kankinimo, adrenohrominimo demokratinei laisvei padarytų galą.

stasys        2020-04-16 16:17

kontrynoms > o kam dar dėkoti . Pasirūpino , nepamiršo , matyt žinojo jog ne tik Kotrynai bus svarbu tai pamatyti .Gero padėkos žodžio niekada per daug nebus .

Kotryna       2020-04-16 15:33

Nieko nuostabaus LRT jau seniai neatlieka savo visuomeninio transliuotojo funkcijų. Kur matyta, kad po transliacijos iš Vatikano dėkojama asmeniškai Garbačiauskaitei. Didesnės nesąmonės nesugalvosi.

stasys        2020-04-16 14:50

Labai gailiuosi užkliudęs ši garbų poną V.Malinauską  .Iškrakmolinta marškinių apykaklė , kostiumėlis kaip nulietas , visas toks spinduliuojantis .. nepriekaištingas . Argi buvo man teisinga suabejoti to pono žodžiais ? Jei jau sako kad statistika galima pasitikėti reiškias kitaip nebūna , ką staselis ten išmano ?  Tyliu tyliu ‘barsukėliai’ jau galite nustoti plakti uodegomis . LRT-ė deziuka numetė  ir ši karta baisiai nekorektiška . Gal čia tartu savo žodį ir Dzeikulis kuriam visada viskas aišku ir geriausiai matoma . smile

Paulius       2020-04-16 14:48

man keisčiausia, kad tą panoramą dar kažkas žiūri. kaip ir visą „nacionalinio transliuotojo“ produkciją. gal tik keli procentai kurios verti dėmesio. (neturiu omenyje 2 programos)

ah1       2020-04-16 14:37

kas gali paneigti kad tai kas vyksta nėra demokratų kova prieš Trumpą? Trumpas kovodamas su caronovirus tuo pačiu metu kovoja su prekyba žmonėmis, moterimis ir vaikais išsibujojusia prie amerikos demokratų valdymo. Pamenate Garliavos įvykius ir mamos raudoną piniginę?  Prekyba ar neprekyba vaikais kai už vaiko “pačiupinėjimą” gaunami pinigai dedami į raudoną piniginę ? Kodėl greitai ir išsamiai nebuvo renkami objektyvūs įrodymai iš kur pas mamą su raudona pinigine šitiek pinigų ir kas sukėlė  mergaitei išmatų nelaikymą  ištąsęs storąją žarną kietu buku daiktu iš išorės?  kedienė su venskiene?

tikiuosi       2020-04-16 11:10

Tikiuosi, kad Trampas bus išrinktas antrai kadencijai, tokio prezidento gali pavydėt bet kuri šalis. O lrt didelė Lietuvos GĖDA.

>AAA       2020-04-16 11:02

Kaip vadintini tie, katrie parsiduoda už pinigus? - PRESSTITUTAI.
Sąžinei jie nusikalsta - tikrai (aišku, ir Dievo įsakymams) ir yra tautos gėda.

AAA       2020-04-16 10:45

Manu, kad kažkas sumoka už tokių “žinių” skleidimą visuomenėje. O kaip vadintini tie, katrie parsiduoda už pinigus?

skubiai       2020-04-16 10:45

si karta stasi reiketu skubiai patikrinti, gali buti, kad jau uzsikretes virusu, bet to dar nezino. stasys savo komentaru perspjove net pati save. stasys mano, kad aptariant kokia nors problema, statistika remtis yra negalima:):):) genial!

Kis       2020-04-16 10:15

negi ir nacionalinis transliuotojas tarnauja Kremliui.Ka gi,nelabai ir nustebau,juk Delfis ,15 min ne veltui tarnauja KGB rezidentui?Iki kokio lygio nusileidome,dedule dirba maskvai,eksprezidente taipogi,dar betruko VSD,Nauseda,valdanciuosius ,o rytoj prabusime Putino glebyje?
  PS Beje susiklosciusioms nepalankioms korono ataikai,siek tiek ramiau,bet troliu antpolis tik sustiprejo ir ne kur kitur,bet nepalankioms medijoms siam neuzaugai.

Runkelis       2020-04-16 9:29

Bjauru žiūrėti kaip “nepriklausomi” LRT žurnalistai ar polit-barakudos juodina dabartinę JAV valdžią ar net Lietuvos valdininkus, sėkmingai kovojančius su pandemija.

Priėjo Budulis...       2020-04-16 9:14

Buvo toks personažas - Budulis priėjo ir tarė.Ir ką - jis atgimė vardu stasys.Išmanusis visais klausimais,ginčysis su visu pasauliu ir niekada nepavargs.Faktinis valatkos antrininkas:nekenčia protingesnių už save.

Išties       2020-04-16 9:08

Nūdienos LRT /su užsienio žinių ,,žinovu” Pugačiausku/ ir LRT Taryba yra nepagydomas žiniasklaidos ,,ligonis”. Keista tai ,kad kolkas nėra Lietuvoje politinių jėgų -įskaitant ir Prezidentą- kurios iš pagrindų išvalytų šią liberalmarksistinę /švelniau tariant-neoliberalistinę/ tvirtovę.

to: stasys       2020-04-16 9:01

Kinija apkrėte pasaulį, Kinija varo verslą dėl kaukių, apsaugos priemonių. Turtėja. BET Kinija nuslėpė ir slepia, kad mirė  milijonai gyventojų, kurių lavonai buvo kremuojami. JAV demokratai, pralaimėję rinkimus ir dabar įsistatę Joe Bideną, 77 m. senolį, tikisi nugalėti Trampą, kurio verslininko patirtis, padeda JAV nepražūti. Taip, mirčių daug, bet ar Trampas vienas kaltas? Gubernatoriai yra valstijų šeimininkai, sėdėjo subinęs prispaudę ir laukė manos iš dangaus. Trampas jau sausio uždarė skrydžius iš ir į Kiniją, nors susirgusių buvo tik 7. Deja, JAV kiekviename stambesniame mieste yra China Town, iš kur ir pasklido virusai - juk kiniečiai mėgsta svečiuotis vieni pas kitus. Taip, kad STASY, prikąsk liežuvį, kai kalba įžvalgus teisininkas Malinauskas.

stasys        2020-04-16 8:25

Autorius turėtu pateikti savo analize faktu o ne vadovautis viena statistika . Tada butu galima ir pasverti jo teiginį . Iš paprasto vartotojo pozicijos žiūrint JAV turi pirmaujančius skaičius neigiamoje statistikoje su viruso protrūkių , o geriausiai pasirodė kol kas Kinija .

LRT       2020-04-16 7:57

pozicija JAV prezidento atzvilgiu yra netoleruotina.JAV mus globojo ir per okupacija ir dabar remia.O LRT ir jos politologas Pugaciauskas pastoviai sia valstybe kirsina.Juk yra Lietuvoje ambasada ir viska stebi.Galima tik stebetis ju kantrybe.


Rekomenduojame

Prof. Jonas Grigas. Pavojingiausia kada nors išrasta technologija

Suomijoje dėl krikščioniškų pažiūrų teisiama buvusi ministrė

Pokalbis su prof. Alvydu Jokubaičiu

Nuo bačkos. Dainius Žalimas: nacionalinio konstitucinio identiteto elementu negali būti atsisakymas pripažinti šeima tos pačios lyties asmenų sąjungą

Romualdas Ozolas. Tikslas ir uždavinys: atkurti valstybę

Vytautas Radžvilas. Ir vis dėlto tikrovė stipresnė už ideologiją

Edvardas Čiuldė. Vilniaus universiteto nekrozė

Gėjų manifestas

Raimondas Navickas. Pažvelkime į VU lyčiai jautrios kalbos gaires kitu kampu

Justas Sakavičius. Valdžios tikslas – sudaryti nepakeliamas sąlygas neskiepytam žmogui

Asta Višinskaitė - Katutė. Partnerystės įstatymo stūmimo kampanija

Nuo bačkos. Viktorija Čmilytė-Nielsen: Danija laimingiausių šalių trejetuke, nes ten įteisinta vienalyčių porų partnerystė

Anglijoje per penkerius metus planuojama uždaryti daugiau nei 360 bažnyčių

Ir vėl valdantiesiems „parūpo“ miškai

Vengrų europarlamentaras: Europos sąjungoje paskelbtas Šaltasis karas

Nuo bačkos. Seimo narys Matas Maldeikis: Lenkija eina neteisingu keliu

Pareiškimas dėl Mokslo ir studijų ideologizavimo aukštosiose mokyklose

Rasa Čepaitienė. „Universitetuose įsitvirtina ideologinė cenzūra ir kitaminčių persekiojimai“

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Skvernelio partija – nei kairė, nei tautinė

Vaistininkai griebiasi už galvos – neturintys galimybių paso išvis nebegalės nusipirkti vaistų

Asta Katutė. Vilniaus universitetas: ideologiniai sprendimai mainais į Europos Sąjungos lėšas?

Ramūnas Aušrotas. Kai norima prismaugti iki galo

Eglė Gatelytė. Ekspertai apie „bandomąjį projektą“ Vokietijos mieste: tai tik pradžia, būkit pasiruošę

Česlovas Iškauskas. Briuselis auklėja Lietuvą

STI: Parengtas skundas į Konstitucinį Teismą dėl galimybių paso

Studentai nebetyli – vienijasi prieš diskriminaciją universitetuose

Tyrimas: JAV gyventojai vis palankiau vertina marksizmo idėjas

Garsioji knyga „Liberalizmas yra nuodėmė“ – jau ir lietuviškai

Nuo bačkos. Buvęs eurokomisaras Vytenis Andriukaitis: jei negali skiepytis, pasirink kitą profesiją

Vengrija: Vakarų Europoje dygstant mečetėms, mes statome bažnyčias

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.