Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė

Vygantas Malinauskas. Ko „žinomi žmonės“ nepajėgūs suvokti

Tiesos.lt redakcija   2021 m. sausio 6 d. 22:27

20     

    

Vygantas Malinauskas. Ko „žinomi žmonės“ nepajėgūs suvokti

Jūsų dėmesiui siūlome dr. Vyganto Malinausko repliką perskaičius šią DELFI.lt publikaciją:
DELFI: „Po sprendimo atnaujinti viešas pamaldas – žinomų žmonių reakcija: bažnyčia eilinį kartą parodė, kad visiškai neturi moralės“

Toks „žinomų žmonių“ moralizavimas Bažnyčios ir tikinčiųjų atžvilgiu kažkuo primena statybininkų, kurie klausosi tik rusiško popso, piktinimąsi, kad valstybė už jų mokesčių mokėtojų pinigus išlaiko teatrus į kurių spektaklius jie nevaikšto ir niekada neketina vaikščioti.

Naujieji „influenceriai“ nėra pajėgūs suvokti, kad šv. Mišios tikinčiam žmogui nėra spektaklis ar renginys, į kurį jie ateina „pasikultūrinti“ ar turiningai praleisti laisvalaikio. Ir kad žmogus ne vien duona ir pramogomis yra gyvas.

Be to, teisė į religijos praktikavimą yra pamatinė žmogaus teisė (skirtingai nuo teisės lankytis šiuolaikinio meno performansuose).

Ir ši teisė gali būti apribota tik kraštutiniu atveju ir ne daugiau nei yra būtina.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Jeigu       2021-01-8 22:33

,,žinomi žmonės” ko nors nesuvokia, vadinasi, jie ir žinomi dėl savo kvailumo tarp tokių pačių kvailių. Panašus panašų traukia. Beje, tai tikra tiesa. Juk apie ko nors vertą žmogų nesako ,,žinomas”, o nurodo, kuo jis nusipelnęs ir dėl ko gerbtinas. O bet koks ,,žinomumas” - tik tuštybių tuštybė.

Tikrai       2021-01-8 22:05

Labai taiklus palyginimas su statybininkais, tik statybininkai intelektualesni, o rusiško popso klauso, nes pagal čiastuškinius ritmus lengviau ir greičiau plytas dėlioti smile

stasys       2021-01-8 7:11

Balai nematė atsakysiu tai poniai “Vandai’ .Bažnyčios durys nerakinamos eikite su taika širdyje ir melskitės .Jums tikrai niekas nedraudžia susirasti ten save pačia ir pasikalbėti su auksčiausiuoju .. Patarinėti ka rimtai vertinti o ko ne ..ne tikro krikščionio veidas yba tokia sunkia valanda visi lygus ir saugumas bažnyčioje tik teorinis jei susirenka minios .Jus galite rinktis ir čia moralizuoti tik tol kol nesergate ..po to Jusu likimas ne Jusu rankose.

Vanda       2021-01-7 23:34

Įdomiausia tai,kad “komentoja” tie, kurie nėra buvę bažnyčioje ir nežino, kaip atrodo viduje.  Daugiausia viauksi stasys, kuris iš viso neturi jokių žmogaus požymių, lenda visokie kgbistų palikuonys, nes jau taip išauklėti, kad visada reikia loti ant bažnyčios.  Normalūs žmonės labai gerai žino, kad kaip tik bažnyčioje neįmanoma užsikrėsti jokiu covid, nes čia niekas nesistumdo, vietos lankytojams pažymėtos.

ah1       2021-01-7 22:24

2021-01-07 “G. Grušas apie pakeistą sprendimą neatnaujinti pamaldų: pamatėme, kad yra per anksti”
https://youtu.be/UPO20PAV-y4
Kas Jiems atvėrė akis?

Prašalietis       2021-01-7 20:05

prašaliečiui     2021-01-7 18:01
Įvairioje spaudoje ne kartą rašė, kad šiuolaikiniai “dvasių tėvai” šioje srityje taip pat yra ne paskutiniai ir su jais nelabai pakonkuruos menkesnio lygio pasturgalio gerbėjų “svingerių klubai”. O ir pats šiandieninis Popiežius gerai susipažinęs su visų homoseksualų, kurie pagal šiandieninį pseudo popiežių taip pat yra “Dievo vaikai”, seksualinėmis “problemomis”, nepriklausomai ar jie “tiki” ar ne, teigiamai pasisakė šios publikos atžvilgiu. Taip kad su tavo bažnyčios tarnų pagalba tavo minimi pasturgalio gerbėjai jau seniai marširuoja gatvėse mojuodami savo vėliava. Kol kas dar sutanotieji trainiojasi užsimaskavę zakristijose ir viešai marširuoti “drovisi”, bet, matomai, neužilgo bus, kad pamatysime gatvių pasturgalių gerbėjų karnavaluose ir gausius šiuolaikinius sutanuotus “dvasios tarnus”...

ah1       2021-01-7 19:53

na ir ko ten veržtis į bažnyčią kai pats Jėzus Kristus mokė kad tikroji malda kai eini į savo kambarėlį, užsirakina ir meldiesi dievui ?  Ko ?
Ir dar kai COVID 19 siautėja?  Ligą COVID - 19 platinti? Oi nebereikalo TSRS laikais mokyklose švietė kad bažnyčios tai ligų veisykla, kur susirenka ligotieji ir ligas platina visokiausias.

prašaliečiui       2021-01-7 18:01

baik dalintis savo patirtimis “svingerių klubuose”. Nesiūlau atsikvošėti. Nemauk ant savo itin ribotos patirties, nieko bendro neturinčios su Bažnyčia, kurpalio. Lik “saugiai” užsisandarinęs pasturgalio gerbėjų bunkeryje.

štaziui       2021-01-7 17:58

stase - grįžti prie įprastinės veiklos. Daugiau vazelino. Čia nebesirodai.

stasys       2021-01-7 17:38

...kai kuriu čia įsitykinimas jog tik ju asm. ‘žemės gaublys’ sukasi tampa patologinis .

Žinomi žmonės -        2021-01-7 17:14

tai dar nereiškia, kad jie verti žinoti. Nekreipkite dėmesio.

stasys       2021-01-7 16:56

Prašalieti ?.Jus abejingas senjorų širdies stimuliatoriams . Bet Tiesos vardan turiu pripažinti jog politikavimo bažnyčioje atveju tikrai pasitaiko ,ypač dažnai pasitaiko Vilniaus raj.prieš rinkimus .Bet turėkite sąžinės vis po vienu kurpaliu .. bent apačioje savo komentaro mažomis raidelėmis Jus privalėjote paminėti jog ne visiems tikintiems taikomos tamstos godos ..čia .

Prašalietis       2021-01-7 16:32

Ką “suvokia, ko nesuvokia žinomi žmonės” neklausantis rusiško popso, o klausantis šiandieninį amerikietišką ir ir provakarietiškai “tautino” popso Malinauskų Vygantukas - jis “suvokia”, kad ” šv. Mišios tikinčiam žmogui nėra spektaklis ar renginys”, nors bažnyčiose šiandieniniai “Dievo tarnai” atlieka ritualus, pasakoja ką žino apie gyvenimą, seksualines problemas ir t.t. Jie Dievo neprašyti ir “ne už sunešamas aukas”, Dievo vardu atleisdinėje ar ne mišių dalyviams jų nuodėmes. Esant šiandieniniam prasipedofilinusios ir homikų perpildytos bažnyčios “autoritetui”, jų vykdomi pseudo religiniai ritualai nėra verti net šiandieninio išsivaikščiojusio kaimo pijokų klojimo teatro vaidinimo…

štaziui       2021-01-7 15:19

stasele, kadangi absoliučiai nieko nesupranti, tęsk savo profesinę veiklą neištraukdama galvos iš šeimininko analinės angos. Ir nederk čia savo fekalijomis. Savo gėdą pasilaikyk sau. Mūsų nedomina visų trijų tavo kūno angų diarėja.

Leonas       2021-01-7 13:45

Kristus iš bažnyčios išvarė pirklius. Šituos reikėtų išvaryt iš “žinomų žmonių” gaujos…

stasys       2021-01-7 11:28

..ups “nedaro’ .

stasys       2021-01-7 11:26

V.Malinauskas irgi nesupranta jog vieniems leisdami o kitiems drausdami sukūriame tokias sąlygas kurios mane pati nuolatos verčia uostyti pav. medų , o jei Veryga ėmė ir prisimelavo išeidamas apie covid 19 simptomus ? Visus noriu nuraminti viskas vietoje ir normoje , arbata geriu užuosdamas ir jausdamas jos skonį .Tokia menkūtė detalė kaip viešos pamaldos atidėtos parodys ir dar karta visuomene įtykins jog tai ne dieviškos apvaizdos nuleistas pirštas todėl tai kas negalima vieniems daro išimtis kitiems . Nežaiskime svetimu likimu .

gražu       2021-01-7 11:20

žiniasklaidoje peršama mintis, kad melstis galima bet kur. Pasižiūrėčiau koks kiltų klyksmas jei kunigas per krikšto,santuokos ar kitus sakramentus pasiūlytų suteikti juos iš namų (koks skirtumas kur melstis), kiek ašarų būtų liejama, lietryčiuose pasakojama apie patirtus pažeminimus, apie sugadintą puotą, nuotaiką ir visą gyvenimą.
P.S. gaila,kad žvaigždūnai lygindami savo versliukus su bažnyčios veikla neatkreipė dėmesio į vakarykštį reportažą apie padidėjusį Carito maitinamų žmonių skaičių.

Deivis        2021-01-7 10:48

Jie žinomi tam tikruose petterastų sluoksniuose. Tikrai ne daugiau.

bet jų valdžia       2021-01-7 10:09

ateistų valdžia, “teisingumas”
pabandyk pizdukui politikui ar teisėjui ar prokurorčikui paaiškinti, kad jis nesilaiko 10 Dievo įsakymų...


Rekomenduojame

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Malda Sausio 13-ąją

Kastytis Braziulis. Bolševizmo mūsuose vis dar yra likę labai daug

Verta prisiminti. Vidmantas Valiušaitis. Dar kartą „vienų vieni“?

„Pagaminta Lietuvoje“: savaitės politinių įvykių apžvalga trumpai

Verta prisiminti. Naktis, sukrėtusi ne tik Lietuvą, bet ir visą pasaulį: pirmieji žiniasklaidos balsai

Ramūnas Aušrotas. Ateina naujos ideologinės kolonizacijos laikas – apsiginsime?

Vygantas Malinauskas. Kodėl Bažnyčiai iš viso reikalingos Šv. Mišios

OpTV: išskirtinis „Kranto“ interviu su pirmuoju krašto apsaugos ministru Audriumi Butkevičiumi – apie Ameriką ir Trumpą, Sąjūdį ir Sausio 13-ąją

Aleksandras Nemunaitis. Kaip man nebuvo leista sudalyvauti viešame Vilniaus savivaldybės Ekonomikos komiteto posėdyje

Ramūnas Aušrotas. Įdomu, ką čia Žmogaus teisių komitetas sugalvojo?

Algimantas Rusteika. Mes laimėjom

Raimondas Navickas: Mes jų nepamiršome. Papasakokime apie juos savo vaikams ir anūkams

„Iš savo varpinės“: Ar vyksta socialinių tinklų revoliucija?

Vytautas Radžvilas: Laisvės kova niekada nebaigta

OpTV: Mantas Varaška meta iššūkį iš nelaimės parazituojančiai žiniasklaidai ir kolegoms: žmonių kantrybė senka!

Laima Malinauskaitė. Sausio 13-ąją prisimenant

Moderna padvigubino savo vakcinos nuo Covid-19 kainą

Vytautas Sinica. Interneto cenzūros režimas

Ramutė Ruškytė. Valstybės ir bažnyčios santykis karantino metu

Audrys Karalius. Sausio 13-osios randas

Vaidotas A. Vaičaitis. Kas apgins Konstituciją, arba Kaip paskirti Konstitucinio Teismo teisėjus?

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras kviečia į virtualią parodą „1991 m. sausis Lietuvos nepriklausomybės gynėjų liudijimuose“

„Neredaguota“ pokalbis apie tautinę politiką su Liutauru Stoškumi ir Tomu Aleknavičiumi

Algimantas Rusteika: „Tai ne šiaip ženkliukas. Tai pozicija šiuolaikiniame kare už žmogiškumą“

Kunigas Robertas Grigas: Tada buvome barikadų broliai

Vytautas Radžvilas. Postdemokratija ir postAmerika

Mindaugas Sėjūnas. Mokslai 1991-ųjų sausį: egzaminai riedant tankams

Vytautas Sinica. Nepaprastosios padėties grėsmė

„Nacionalinio susivienijimo“ pareiškimas dėl Laisvės gynėjų dienos

Arūnas Dulkys raportuoja: vertinsime ir įvertinsime, sudarysime sąlygas nemokamai skambinti (skųsti?), reguliariai tikrinsime ir kontroliuosime…

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.