Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Partijos, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Vygantas Malinauskas. „Kaip ant tyčių...“

Tiesos.lt redakcija   2020 m. birželio 24 d. 2:03

16     

    

Vygantas Malinauskas. „Kaip ant tyčių...“

Man regis, kažkokios tamsios jėgos naudojasi liberalais tam, kad pakenktų Gabrieliui Landsbergiui…

Kai tik jis pradeda flirtuoti su liberalais, jie vis jam iškrečia kokią nors šunybę. Kai Gabrielius pavadina liberalus „kraujo broliais“, jie ima ir įsipainioja į politinės korupcijos skandalą. Kai Gabrielius liberalus pavadina „natūraliais partneriais“, jie ilgai nelaukę pradeda Lukiškių aikštėje įrenginėti pliažą...

Kaip ant tyčių...

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Kis       2020-07-1 12:08

sunku suprasti kas ju Dievas,kai prasneka bedieviai?

Kis       2020-06-24 23:25

jie vieno proto broliai.

> Klounui       2020-06-24 15:45

,,Visi šėtono tarnai…” ir t.t. Yra geras posakis: kuo pats kvepia, tuo ir kitą tepa. Jei esi KGB vaikutis ir bijai, kad Lietuvai nepasisektų, tai skatink visokias cypdavatkes elgtis kuo kvailiau. Ir pats prisidėk, nesislėpk karklynuose, kai išalkusi minia kaip Amerikoje pradės vitrinas daužyti.

>> Šiaip       2020-06-24 15:41

Va tai tau ir žinovas! Mozės ir Jehovos nuo Jėzaus neskiria! Iš esmė gal čia ir nedidelė klaida - juk Mozė mokėjo tą patį, ką ir Jėzus: ir jūrą perskirti, ir manos ,,pagaminti”, ir dar kai ką daugiau. Bet vardų maišyti vis tiek nereikėtų.

Aišku viena,       2020-06-24 15:20

kad Kubiliaus draugelis ir sojūznikas forsuoja įvykius - stumia dūrą.

Cha, cha, cha,...> 14:39       2020-06-24 14:54

Išsigandai, kad patrauks? Bijok ir koliokis, nes to reikalauja tavo šeimininkas. Visi šėtono tarnai dreba darydami savo šeimininko juodus darbus. Tokia štai jūsų laisvė yra drebėti.

Šiaip,       2020-06-24 14:46

ko čia rūstauti ant šimašiaus, juk jis tik demonstruoja savo vertybes. Kokias turi tokias ir demonstruoja, t.y. jų neslepia.  Ne piktintis Jums reikia, o parodyti savąsias. O gal ir jūs tarnaujat mamonai, ar nesipuikuojate savo turtais, ar godumas nesilieja per kraštus, ar neturite pavydo, ar nėra užvaldęs gašlumas, lėbavimas ir t.t. Tai negi galite išrinkti kitokį merą?  Jėzus yra įspėjęs, neturėti kitų dievų, tik Jį vieną, tad ar atsirastų bent vienas, kuris pasakytų Jėzus yra mano vienintelis Dievas? Juk pasityčiotumėte iš tokių ir pavadintumėte davatka.

> Janai 6:58       2020-06-24 14:39

Aha. Žavi idėja. Ir išmėginta. Vienas Kelmės rajono gyventojas su šeima turėjo išsikraustyti iš senelių statytų namų, kai procesijos į Šiluvą piligrimai 3 metus iš eilės apš-o visus kopūstus. Bet, matai, patys apš-ę, jų ir nevalgytų. Tai ką siūlai? Plėšikauti, ar ką? O tie tavo klebonai (dauguma) jau seniai praradę autoritetą. Jei dar prieš 20 metų į kai kurias provincijos bažnytėles žmonės sunkiai tilpdavo, tai dabar kartais ateina vos viena bobutė. Tai mirus, jau neateina niekas. Na, nakvynei tokios bažnytėlės gal ir tiktų... Matai kokia bėda: su šių laikų žmonėmis jau negali kalbėti taip pat, kaip su daraktorių iš maldaknygės skaityti pramokytais. Kas kunigams neleidžia to suprasti, aš nežinau. Taip ir bus, kol kalbės monologu. Bet kitaip jie neišmokyti. Tu irgi savo fantazijose skraidai kaip iš Marso vakar nukritusi. Jaunus žmones patrauksi tik tokiu atveju, jei apie Dievą kalbėsi rimtai ir su pagarba, o ne trolinsi apie savo chebrytės išskirtinumą.

Vilnius mirė.       2020-06-24 14:12

O palaidotas bus per kitus savivaldybių rinkimus, kai vėl balotiruosis 50+ karaliukų. Laikas sostinę grąžinti į Kauną. O vilniečius įsileisti į Kauną tik su kokia nors ,,žaliąja korta”. Kad kuo mažiau kagėbistinio viruso užneštų.

lemingai       2020-06-24 12:24

sprendžiant iš vakarykščių daugumos vietinių portugalų pasisakymų per ŽR “dienos klausimą” tai nieko stebėtino, kad tokį merą išsirenka ir dar rinks. tokiems viskas ok.

Žodžio laisvė...       2020-06-24 11:23

Tai kad jie visi yra drėbti iš tos pačios putros krūvos…

Pasak profesoriaus...       2020-06-24 9:17

Kaip sakė vienas toks tipo profesorius - save gerbiantis neis į rusų parduotuvę,nors ten prekės lietuviškos,bei ukrainietiškos,save gerbiantys gulės pliaže -koooks šiuolaikiškas meras,nei pritarimo,nei diskusijos - pinigų yra,ir burzgia traktoriukai!Ir džiūgauja armonikieriai,ir alpsta,kandidatas į prezidentus pradeda nuo pliažo.

Išgyveno lietuvis       2020-06-24 8:54

karus,badus,marus,išgyvens ir pliažą.

radikalus acakas       2020-06-24 7:26

deginkim himarojines žvakutes ir giedokime “marijamarija”, a ne?
šimašynas tik ir laukia tokio bukumo.
rodys pirštais į acilikėlius ir rinks papildomus taškus.
ne poterius dabar reikia kalbėti, o tikrai radikalaus pasipriešinimo.
kažkas pasiūlė gerą idėją - patyliukais į tą smėlį barstyti cementą.
po pirmo lietaus tas pliažas sušoks betono gabalais ir tada laxudros negalės pisti proto jog totali dauguma žavisi liberastiniu marazmu.
lietuvių žlugimo bėda yra visiškas idėjų neturėjimas, primityvus standartinis mastymas.
prieš drąstišką išsidirbinėjimą turi būti ir atsakomosios priemonės drąstiškos.
negi jums nedašunta?
ot debilų tautelė, neveltui jus ir dulkina pro visus galus.

šviaskime lajsvią       2020-06-24 7:15

Sausio 13-ją pasitiksime nezabudkėmis išpuoštais unitazais, o Vilniaus 700 m jubiliejų šimašiukai su armonikaitėmis pažymės iš Gedimino bokšto demonstruodami nuogas šiknas.
jeigu šviasti tai šviasti.
liepos 6-ją iškelkim vaivorykštines vėliavas, praturtinkime trispalves moderniomis spalvomis.
ant J. Basanavičiaus kapo įrenkime helovyno diskoteką, o antakalnio kapinėse žuvusiems už laisvę pagerbti tiapkinas organizuos sosiskų kepimo šventę.
jonines pervadinkim džoninėmis, per Žolinę legalizuokim “žolės”  suktines, vasario 16-ją prijunkim prie Valentino porno-popso, o kovo 11-ją renkime Lietuvos išpardavimų akciją.
bus labai pažangu ir šventiška.

Jan       2020-06-24 6:58

Manau, kad tai tik giminingų (“kraujo brolių”, “natūralūs partneriai”)  vertybių išpažįstančių grupuočių flirtas, kad atkreipti į save dėmesį parodant savo vertybes, vadinasi ir savo dievaičius, kuriems jie tarnauja ir keliaklupsčiauja.
    Šokiravo? Taip. Vadinasi, pataikė į dešimtuką. Šito jie ir siekia.
    Klausimas, ar visi turi pasiduoti šių vertybių išpažinimui ir kontempliavimui, ir, galiausiai, susmukimui? Negi visas jaunimas yra tos nuomonės, negi nebėra Lietuvoje jaunimo, kuris išpažįsta aukštesnes vertybes? Negi nebeturime ko šokiruojančio jiems pasiūlyti? Juk popiežius ragino ir ragina pakilti nuo sofų ir eiti nešti Gerąją Naujieną.
    Šiaulių vysk. Eugenijus Bartulis ragina rinktis į Kryžiaus kalno atlaidus, O gal vertėtų, kaip tai daro pranciškonai, t.y. išsirengti į kelionę iš visų miestelių ir kaimų pėsčiomis ir kas svarbiausia, be maisto ir be nakvynės reikmenų, o pasitikint tik Viešpaties malone? Pranciškonų jaunimas sakė, kad neliko nei alkani ir nei be nakvynės.  O jei dar, numatydami savo maršrutą, susisiektų su tų miestelių ir kaimų, pro kuriuos eis su malda, klebonais?
    Atminkite, tik radikalumu patrauksite jauną žmogų norima linkme. Tokie buvo šv. Pranciškus Asyžietis, šv. Antanas, ir visi kiti šventieji arba šiandien minimas šv. Jonas Krikštytojas ir t.t. 
    Tik krikščionis turi Dievą, kuris skelbia vertybes, nepraeinančias vertybes, o visi kiti dievaičiai yra tik vienadieniai, be vertybę išpažįstantys tuštybę.
    Nagi, pabandom, kurių Dievas yra tikresnis ir esantis čia ir dabar. Ar negalime ir mes sudrebinti Lietuvą savo jaunų žmonių radikaliais žygiais į įvairius atlaidus, kurių yra apstu, vienur ar kitur, visoje Lietuvoje, visą vasarą?


Rekomenduojame

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (II)

Liudvikas Jakimavičius. Dočys politikuoja

Atgimstantys paminklai. Kun. Robertas Gedvydas Skrinskas: Atkurkime Gumbių kaimo koplystulpį –  išgelbėkime istorinį paminklą

Povilas Urbšys: „Vytis yra tai, kas mus gali suvienyti“

Rasa Čepaitienė. Atsisakantys keistis

Nida Vasiliauskaitė. Apie Linos Žigelytės versiją iš serijos „Kas atsitiko Nidai Vasiliauskaitei?“

Iš propagandos frontų: Dainius Pūras. Apie smėlį ir paplūdimį Lukiškių aikštėje kaip laimingoje erdvėje

Povilas Urbšys: Jei bus priimta tai, ką siūlo valdantieji, Lukiškių aikštėje stovės ne Vytis. Argi tai ne dar viena išdavystė?

Ne juokas. Politinis kompasas pagal liberalus

Andrius Švarplys. Kas gali apginti žodžio laisvę ir laisvę apskritai?

Geroji Naujiena: Stiprūs Jo malone

Vytautas Matulevičius. „270 milijonų, kurie parklupdė Lietuvą“

Raimondas Navickas. O gal tai jokie NE vandalai? Gal tai PROTESTUOTOJAI?

Pagaliau. Vygantas Malinauskas. Katalikų jaunuoliai neleido nugriauti šv. Junipero Serra statulos Kalifornijoje

Ramūnas Aušrotas. Hipsteriai, į Seimą!

Česlovas Iškauskas. Smėlis pro pirštus. Ironiškos pastabos

Iš propagandos frontų: LRT atsiskaito visuomenei: birželio 29 d. 16 h per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt. rengia spec. laidą, kviečia klausti

Ne juokas. Tadas Skukas vilniečių vardu: mere Š., pasitikrink sveikatą!

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (I)

Vidmantas Valiušaitis. Geopolitinė „senosios tvarkos“ griūtis ir Birželio sukilimas

Liudvikas Jakimavičius. Heraklio beieškant

Gedimino Jankaus kreipimasis į TS-LKD atstovus Vilniaus Taryboje: Kodėl jūs veidmainiaujate, kolaboruojate su mankurtais?

Algimantas Rusteika. Riba, kurią peržengus jūsų neišgelbės jokia jėga, policija ar vandens patrankos

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Nebūkime aukos

Nida Vasiliauskaitė. Miesto valdžios akimis esate infantilūs buzzwordais valdomi pampersiniai

Arūnas Bubnys. 1941 m. birželio sukilimas Vilniuje

Seime registruotas įstatymas siekiant apsaugoti Lukiškių aikštę nuo tolesnio jos išniekinimo

Rasa Čepaitienė. Pornokratija*

Nacionalinis susivienijimas reikalauja Remigijaus Šimašiaus atsistatydinimo

Ramūnas Karbauskis. R. Šimašiaus pliažas tampa Tautos kančias menančios aikštės išniekinimo simboliu

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.