Demokratija ir valdymas, Žiniasklaida, Krikščionių pilietinis veikimas

Vygantas Malinauskas. Hibridinė žiniasklaida

Tiesos.lt redakcija   2016 m. gruodžio 4 d. 1:13

14     

    

Vygantas Malinauskas. Hibridinė žiniasklaida

Veidaknygė

Seimo narių grupei pateikus Pagalbinio apvaisinimo įstatymo pataisas siūlančias naudoti pažangesnes technologijas, padedančias išvengti etiniu požiūriu kontraversiško perteklinių embrionų naikinimo bei apsaugoti vaiko interesus, Delfis ir kita „progresyvi“ žiniasklaida pasiuto. Į darbą paleista propagandinė mašina, kurios metodai labai jau primena Kremliaus propagandistų. Siekiant išgąsdinti ir nutildyti Seimo narius palaikančius pataisas, pasitelktas „ekstremistų“ epitetas, kurį Rusijoje Kremlius naudoja nutildyti kitokiai nuomonei. Išsamiai cituojami tik vienos pusės „ekspertai“. Nėra jokios sąžiningos „už“ ir „prieš“ analizės. Į visuomenės sąmonę kalama, kad siūlomos pataisos neva „moksliškai nepagrįstos“. Viskas daroma siekiant demonizuoti ir diskredituoti įstatymo projekto teikėjus. Į kampanija įtraukiami net skaitytojai (visai, kaip sovietmečiu), kurie raginami netylėti ir rašyti pasipiktinimo laiškus. Žodžiu, tikra hibridinė žiniasklaida.

Beje, selektyviai pateikdamas informaciją, Delfis nutyli, visa, kas prieštarauja jo skleidžiamam siūlomų pataisų „nemoksliškumo“ naratyvui. Tame tarpe nutylimas ir faktas, kad etines dilemas leidžiančios išspręsti technologijos ne tik yra naujesnės (ir vien dėl to pagrįstai laikytinos pažangesnėmis), bet ir jau senokai nebelaikomos eksperimentinėmis.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Dar buvęs       2016-12-5 11:39

šiek tiek padoresnis žurnalistas Aurimas Peredris šiandien į studiją aptarti pagalbinio apvaisinimo įstatymą pasikvietė viešnamio sienlaikraščio redaktorę, kuri domisi tik reikalais,esančiais žemiau juostos.Taigi, stengiamasi suformuluoti nuomonę, jog žudyti yra gera, kaip čia rašo toks iškrypėlis “Taip”, “spermatazoidus. Atrodo, kad šis padaras ir yra spermatazoidas ir kiti, kurie neturi jokių žmogaus požymių, nutars, jog vaikus reikia mokyti žudyti ir ištvirkauti. Tai svarbiausi veiklos barai. o visa kita nesvarbu. Todėl mes ir esame atitinkamose pozicijose EU pagal visus rodiklius. Tik kartais vis pagalvoju - kokiu būdu taip gausiai prisidaugino šių į žmones nepanašių gyvių?

Al.       2016-12-5 2:39

Žmonės stebisi ir piktinasi, bet taip, tarsi čia būtų koks nevalyvumas ir profesionalumo stoka. Ponai, pasaulio komunosodominis elitas kariauja atvirą karą prieš tradicinės dorovės likučius. 1984-ieji, nors ir pavėluotai, prasidėjo. Kai mums šlapina ant galvų tai ir matykim. Prancūzija jau sodins į kalėjimą už agitaciją prieš pradėtos gyvybės žudymą. Mūsų vadovai mūsų vardu, bet mūsų neatsiklausus, SNO pasirašinėja įstatymą įpareigojantį vaikus nuo 4 metų versti į sodomiją.Mūsų visos valdžios šakos, įskaitant ne tik ketvirtąją, tyliai darbuojasi komunosodominio elito pusėj. Jei mūsų tautos didžiavyriai be skrupulų pasirašė Slovaček rezoliuciją ir Stambulo konvenciją, tai vargu ar tai padarė netyčia.

Taipui       2016-12-4 20:18

Žinai šmaikštuoli, ką mes katalikai tamstai atsakysim. Net jei pagal tamstos mąstymą yra labai nedidelė galimybė, kad bus Paskutinis Teismas, tai tamstai pagal kiaulystės dėsnį ta tikimybė prieš jį stoti daugeriopai padidėja. Ir kas bjauriausia, kad stosies su savo parašytu šaipūnišku komentaru. Ten jį ir įvertins.

E951       2016-12-4 20:05

bet matyt jaučia LRT vadovybė, kad perlenkė lazdą su jakilaičio “benefisais” , nes matau, kad į rytdienos LRT aktualijų studiją apie Kazį Škirpą pakviesti ir Vytautas Sinica ir Vidmantas Valiušaitis. aišku dar klausimas ar Rimas Bružas duos jiems prasižiot, bet turėtų. dar nesugedęs.

Taip       2016-12-4 19:38

Čia rašoma tikrai tiesa. Bet labai svarbu yra ir apsaugoti kiekvieno gyvo, judančio, spurdančio spermatozoido teisę tapti visaverčiu žmogumi. Širdį spaudžia suvokiant kokia milžiniška masė spermatozoidų, turičių Dievo užprogramuotą žmogiškos gyvybės potencialą, kasdieną nužudomi.


Mes, katalikai, privalome rengti masines demonstracijas, pasirašinėti peticijas, reikalauti kad kiekvienas spermatozoidas būtų išsaugotas!!!

Raigerdas        2016-12-4 15:53

Šita hibridinė žiniasklaida neatsirado iš Mėnulio. Žurnalistai yra ruošiami Vilniaus Universitete ir dar keliuose. Reiškia, reikia kalbėti apie Vilniaus Universiteto uždarymą ir jo perprojektavimą į Profesinę techninę mokyklą. Kaip galima išleisti tokius psichiškai nesveikus žurnalistus? Iš tikrųjų, žurnalistiką baigia tokie žmonės, kurie realiai nėra psichiškai sveiki. Šati duodu jums konkretų pavyzdį. Imame DELFYJE patalpintą straipsnį, kurio pavadintas “Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms” ( http://www.delfi.lt/5braskes/karstos/protu-sunkiai-suvokiama-tai-ka-seniau-liepdavo-daryti-del-sekso-ibaugintiems-zmonems.d?id=72971466). Prie straipsnio pridėtos keistos ir jokio ryšio neturinčios su straipsniu nuotraukos. Šitų nuotraukų tarpe yra ir amžinatilsio Lietuvos krivio Jono Trinkūno nuotrauka. Kaip jis yra susijęs su straipsnio tema? Jokios logios nėra. bet galimas dalykas, kad tas DELFIO žurnalistas net nežino, kad tai yra Jonas Trinkūnas, nes jam atrodo, kad čia kažkoks žmogelis kursto laužą. Paėmė, galimai, iš archyvo nuotrauką, pamatė, kad čia kažkas degina laužą, na reiškia tai tiks viduramžiams pavaizduoti ir apie seksą pakalbėti. Dieve tu mano, o kur yra DELFIO redakcija? Gal vyr. redaktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė yra labai stipriai pakalanti moteris, o gal antidepresantų apsirijusi, kad net nemato, kas tame DELFYJE ką spausdina?
Kviečiu komentatorius pasidomėti šituo straipsniu, kad įsitikinti, kad mūsų žiniasklaida ne tik hibridinė, bet HYPER HIBRIDINĖ. 

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/apie/kontaktai/

Dangė       2016-12-4 15:50

50 metų ateistai per prievartą, okupantų pagalba, bruko visiems Lietuvos vaikams savo idiotišką ateizmą. Ir ką sukūrė? Debilų visuomenę, kuri jau 25 metai negali pasivyti krikščioniškų Vakarų. Dar ir dabar jie tebekaišo pagalius, tebešmeižia, siekdami tautos išnykimo. Tikri kenkėjai!

grynas       2016-12-4 12:55

gryna teisybė - ateistui varžoma teisė ir laisvė skleisti savo pažiūras kad dievo nėra, cituoti biblijoje esantį melą

Donatas       2016-12-4 12:50

Bala nematė to DELFI, tačiau kai visuomeninis transliotojas taip pat elgiasi tai jau nekaip atrodo.

Tai       2016-12-4 12:28

ne tik delfi suka skandalų karusėles, labai trūksta nuomonių įvairovčs, normalios informacijos. Kas galėjo pagalvoti, kad komunistinę propogandos mašiną prisitaikys dabartinai…išmanieji „meistrai“, gerai įvaldę reklaminę rinką ir pinigus.

manitu.       2016-12-4 11:45

taikliau nepavadinsi. 10 .

Povilas       2016-12-4 11:39

Autorius rašo:
“Į darbą paleista propagandinė mašina, kurios metodai labai jau primena Kremliaus propagandistų.”
Buvau bemanąs, kad tik man čia taip paranojiškai atrodo. Pasirodo - ne.
Viena propaganda kovoja prieš kitą propagandą.
O paprastos informacijos dar yra kur nors likę?

ruta       2016-12-4 10:04

..o kas yra faktiskas delfi seimininkas ?

Puikus       2016-12-4 9:44

terminas dvaro žiniasklaidai - hibridinė. Tai tiksliausiai titinka jos esmę. Manau, šis terminas gyvuos.


Rekomenduojame

„Iš savo varpinės“: Vitalijaus Balkaus pasvarstymai naujųjų mokesčių tema

Darius Kuolys. Petro Cvirkos skaitymai

Vladimiras Laučius. Tėvynės sąjungos G taškas

Agnė Širinskienė. Bankai ir prekybos centrai stokoja socialinės atsakomybės ir solidarumo su visuomene

Vincentas Vobolevičius. Rinkimai Lenkijoje: ar ekonominiai „lūzeriai“ kelia PiS reitingus?

Arnoldas Aleksandravičius. Tai Lietuva negali turėti savo Raudų sienos?

Andrius Švarplys. Jeigu ateityje nenorime „turėti galimybių išgirsti įvairių nuomonių“, turime pasakyti „God bless America“

Jonas Burokas. Rezistencijos įamžinimas

NE eksperimentams Žemaitijos gelmėse! Atviras Lietuvos visuomenės kreipimasis dėl Vyriausybės planų statyti anglies dvideginio saugyklą

Liutauras Stoškus. Seimo komitete svarstytas Žemės gelmių įstatymas

Jungtinių Tautų rezoliucija dėl smurto akušerijoje

Vidas Rachlevičius. Kai vyrauja sveikas protas ir padorumas

Neringa Venckienė: „Tai, kad esu grąžinama, nepadaro Lietuvos teisine valstybe“

Kauno forumo pareiškimas: Dėl įstatymo pažeidimų LRT veikloje

Povilas Urbšys: „Turi būti aiški takoskyra tarp lobistinės ir advokacinės veiklos“

Ramūnas Aušrotas. Apie NVO oligarchiją

Kun. Andrius Narbekovas. „Mums reikalinga nauja krikščionių apologetų karta“

Irena Vasinauskaitė. Puiki bendruomeninė rudens šventė Šiauliuose

Algis Avižienis „Iš savo varpinės“: Vietnamo pelkėse nuskendo amerikiečių iliuzijos

Žino, ką sako. Masiulis: jeigu kas iš senos partijos vadovybės galvoja, kad byloje bus galima visus šunis sukarti ant Masiulio, tai taip nebus

Irena Vasinauskaitė. Meras Artūras Visockas – žmogus, pasmerkęs Šiaulių liepas myriop?

Algimantas Rusteika. Juos atpažinsite iš jų vaisių

Atviras laiškas LR Prezidentui: Skubiai stabdykite masines miesto medžių žudynes (signataro A.Sėjūno spaudos konferencijos vaizdo įrašas)

Vytautas Radžvilas. Lietuvos politikos atnaujinimo klausimu

Kas čia pas mus tikrų tikriausi „vatnikai“?

Vytautas Sinica. Telkianti istorinės atminties politika

Geroji Naujiena: Jei tik turėtume tikėjimą...

Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga: švietimo problemos ne tik kad nebuvo išspręstos, bet dar ir pagilėjo

Valdas Vižinis. Lietuvos valdžios elito karas prieš visuomenę tęsiasi

Verta prisiminti. Kun. Marius Talutis. Daugiau negu sutapimai…

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.