Europa

Vygantas Malinauskas. Griūna dar vienas propagandos stereotipas

Tiesos.lt redakcija   2019 m. lapkričio 29 d. 13:20

21     

    

Vygantas Malinauskas. Griūna dar vienas propagandos stereotipas

Griūna dar vienas stereotipas. Liberalai nuolat stengėsi tradicinių vertybinių pozicijų besilaikančius dešiniuosius vaizduoti kaip prorusiškas ir prokremliškas jėgas vakaruose. Bet, štai, pasirodo, didžiausias kremliaus draugas Europoje yra liberalų (ir suliberalėjusių konservatorių) adoruojamas bei palaikomas Prancūzijos prezidentas Macronas ... Kaip skelbia Delfi, “šių metų spalį Prancūzija paskyrė specialųjį pasiuntinį, kuris bus atsakingas už Europos Sąjungos ir Kremliaus santykių atgaivinimą ir kuris sieks įtikinti likusias ES šalis, kad tokios pastangos tikslingos”. Panašu, kad greitai vienintelis lyderis, kuris vis dar realiai stabdo Putino įtakos augimą bus ... Trumpas ...

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

> s.m.       2019-12-3 16:33

Taigi ans gerontofilas…

ah1       2019-12-1 12:46

Kol kas tik Emanuelis gali pasiųlyti Europai branduolinės bombos stogą tiek nuo JAV tiek nuo RF,  tiek RF tiek Emanuelis gali nušluoti “štatus” ne iš “viršaus” o iš “apačios” traktuojant kaip gamtinę stichiją

Žąsiukai mokyti!       2019-12-1 7:29

Ne propagandos, o melo propagandos(dezi propagandos) stereotipai žlunga. Labai prasti popieriai su sąvokomis. Nuo kada šiaip ko nors propagavimas laikomas blogiu, a? Niekaip negalit nuo docentų deziuko atšokt - atmokti, tiesa?

ah1> Dovannokit       2019-11-30 20:08

1. Biblijinė koncepcija “skolink ir valdyk” 2. KGBisai 3. KGBistai

Dovanokit,       2019-11-30 18:32

Europa ten su a be nosinės - “se taire est une prison!” Taigi kas iš tikro valdo Lietuvą ir Europą (qui gouverne la Lituanie et l’Europe), gal yra čia žinančių? Kas tokie sugebėjo per 30 metų susilpninti Lietuvių genofondą, a? Kas tokie nori būti ir toliau, žinoma, naudingai sau, apgautiems pagal E.Bernays(dezi propagandos tėvas)? Pagarbiai, - Jules.

Jules       2019-11-30 18:24

Lietuvoje nėra rimto politikos mokslo, o apie tokią pat geopolitiką univerkėse nėr ko ir svajoti - varinėja mūsų vaikams dezi propagandą aplink pakaušį, ne daugiau, ir dar mokslinčiais vadinasi šitie Neo-Sovietijos fundamentų zubrylos. Visiškas XX amžiaus istorijos nežinojimas, o ką ten bekalbėt apie jos išmanymą - dėsto pasakaites kaip ta, kuri su žirmūniškių traukiniu pralaužė Briuselio sieną dėl padorios algos. Kas Tiesa - tas ne melas ir iš Macron’o lūpų, nesvarbu, kad nesu jo simpatikas. Bet Tiesa yra Tiesa ir Europą seniai yra pametusi savo smegeninę per pokario Vasaliteto išdaigas - smegenys mirę ir kas juos beatgaivins? On m’a volé ma vie - jie, dezistai, pavogė mano gyvenimą.

Talvisotai-80       2019-11-30 12:08

Po APK suomiai buvo priversti laikytis taip vadinamos “finliandizacijos” politikos. Ir ką čia dabar matome? Močkrušišką frankofonizaciją? smile

Prašalietis       2019-11-30 10:09

Tik visiškai nesuvokiantys kas vyksta pasaulyje ar beviltiški idiotiniai naivuoliai tokiose besicivilizuojančiose jau šimtus metų šalyse kaip Lietuva, šiandiena gali rimtai kalbėti apie kokių nors vertybių laikymąsi, liberalias, socialdemokratines, konservatorines ir visokias kitokia “politines pažiūras”. Jau ne vienas dešimtmetis tarp liberalių, socialdemokratinių, konservatorinių ir visokių kitokių “politinių pažiūrų”, kaip ir “vertybių” jokio skirtumo nėra. Akivaizdus pavyzdys yra Lietuvoje esančios “politinės"partijos ir jų deklaruojamos “vertybės”. Makrono, kaip ir kitų vakarų šalių lyderių ir partijų pagrindinė vertybėje yra pasaulyje išlaikyti užimtas pozicijas, kurios leidžia šioms šalims užsitikrinti atitinkamą gyvenimo lygį. Kol draugystė,sąjungos,“vertybės” kažką duoda šaliai ir šioje šalyje gyvenantiems jos piliečiams, tol tai yra vertybė. Kai naudos ar pozityvai baigiasi, baigiasi ir vertybės. Akivaizdus pavyzdys yra Anglijos pabuvimas Europos Sąjungoje. Buvusi kolonijinė imperija Anglija pasirenka buvusią savo koloniją JAV. Prancūzija taip pat daro kol kas psichologinius paruošiamuosius žingsnius. Dėl Trumpo ekonominių sankcijų Europai, Prancūzijai darosi nuostolinga"bičiuliškai santykiauti"su JAV, žinant, kad pasaulio ekonominio vystymosi varikliai šiandiena yra ir bus rytoj Azijoje, Makronui reikia rinktis kur kvepia perspektyva ekonomikos augimui ir pinigais…. Vakarų šalys vertybėmis ir visokiomis “geromis ir pažangiomis"idėjomis per Sorosą ir visokius fondus šeria jau ne vienas 100 metų pseudovalstybinių darinių kaip Lietuva besicivilizuojančius gyventojus,taip pat ir siekiančių “išsilaisvinti” iš nedemokratijų ir kitokių ne provakarietiškų jungų pasaulio tautų ir tautelių čiabuvius….

to Kažin, kam - Leninui, Stalinui ar Putinui       2019-11-30 8:03

O gal jų sąjungininkams, nepagalvojai ar meilužė nepasakė, jei mama pabijojo pačiam pasakyt, ką?

to s.m.       2019-11-30 8:01

Ukrainiečiai išsirinko išsišiepusią žiurkę savo valdovu, kuris yra kieno agentas, a?

tam ah1       2019-11-30 0:39

Leptelėjai truputį per daug ir išsidavei. smile Kaip ten mentalinis pederastas Juraitis gyvuliuoja? smile

Žemyna       2019-11-29 21:16

Kodėl toks nemalonus to caro veidas? Kas jame slypi? Kai pamatai - nupurto. 
Beje, šia veido ypatybe pasižymi ir jo vietininkas Pietryčių Lietuvoje…

s.m.       2019-11-29 20:31

ukrainietiškuose portaluose jau atvirai svarstoma už kurios vietos makaroną pakabino vovkė pukinas… Pradžiai pavarė prancūziškai su riazanės akcentu vapančių geltonųjų liemenių, o po to… Na gal emanuelis tolimoje praeityje turėjo kokių pakrypusių griekelių, apie kuriuos pagarsinimo nenorėtų... Ruskio GRU iškart tut kak tut…

ah1       2019-11-29 19:21

nagi, nagi prisiminkim ką Trump laiko “veri stupid pipl”? Taip kad šokama būtent pagal Trumpo “užsakytą muziką”,manau. Be to Prancūzija branduolinė valstybė ir šiuo atžvilgiu lygi RF ir galinti kalbėtis kaip lygus su lygiu, be to vienintelė Prancūzija už gamtinius resursus atsiskaito eurais, taip kad Prancūzijos lyderiavimas ES ateityje visiškai normalus dalykas gaunasi, be to su RF teks gerinti santykius atsidėdus ant “gazo” adatos. O kas nenori gerų santykių su RF - “veri supid pipl” sakė Trump.

Stereotipai       2019-11-29 18:23

tik baigusiems VU ir jo docentams, o diletantams nieko naujo. Tik Didžiosios Troikės išdaigos ir tautų siuntimas Gulagan nuo 1945 metų Potsdamo baliaus, nuo Vakarų spec. tarnybų ir NKVD grietinėlės baliaus, griežiant Paganinį. Tiesa, nkvdistai nusilakusius vakariečių spec. tarnybų vadus po nusigėrimo, pasidalijus Europą, išnešė ant rankų - draugiškai, taip sakant, savo sąjungininkus. Šito nežino tik mokslo pirmūnai ir zubrylos bei paiki VU studenčiokai - tipiški mamyčiukai.

ne tai griūna       2019-11-29 18:05

Griūna 6 kolonos priedangos legenda, o ne propagandinis stereotipas. Močkrušys visada buvo kažkoks neaiškus.

Na va       2019-11-29 17:16

keičiasi laikas, komunistai, liberastai ir kiti marksistai pradėjo šertis, tuoj tuoj vėl kailį keis į raudoną. Senieji nubrauks kandis ir voratinklius nuo senų mundurų, susiras slėptus senus ordinus, pagyrimo raštus, senas raudonas vėliavas, kalbas pasikartos… Kažin, kam - Leninui, Stalinui ar Putinui - ES savo direktyvomis lieps paminklus statyti? Šimašius, atrodytų, kaip tik tokiam tikslui tuščią Lukiškių aikštę laikė...

Nei čia kairieji ,nei čia dešinieji       2019-11-29 16:43

Šioje politikoje viską reguliuoja PINIGAI.Pav. SEB banko afera kai iš Rusijos buvo išplauta keli TRILIJONAI dolerių.Tie pinigai kažkur nusėdo.

stasys        2019-11-29 16:27

Senas geras fokusas ..kai reikia paslėpti nepopuliarius sprendimus . Tautoje tai vadinama gero ir blogo policininko fenomenas kuris buvo populiarus ir prie sovietu jos struktūrose . Vienok mano tema ne apie tai : man ir toliau lieka neaišku ką  Macronas darys su savo buvusiais ISIS piliečiais laikomais uždarytais su ju šeimomis Sirijoje ? ar atsiras šalis vidurio rytuose kuri sutiks už atskirą kasmetinį mokestį juos įkalinus pas save laikyti amžiams? . Čia vienas tu atvejų kai vakarietiško modelio žmogaus teisių samprata užlipa konkrečiai valstybei ant galvos ir ten riebiai ‘prišika‘ ..Juk negali tu savo piliečiu susigrąžinti namo ir kiek palaikius savo kalėjimuose juos paleisti ., nerizikuodamas sukelti valstybėje naujos terorizmo bangos . O kaip po to į akis žiūrėti Lietuvai ir kitoms rytu Europos valstybėms pasmerktoms dėl CŽV trumpalaikiu kalėjimu ? Trumpas praeita savaite dar kalta priminė Macronui apie pareiga prieš savus piliečius. Gal tai ir yra ta priežastis kodėl taip spėriai puolė Prancūzijos vadovas draugauti su Putinu . Draugą pažinsi bėdoje .. o dabar palankus metas ta tiesą patikrinti .

Ramiros       2019-11-29 15:14

Skaičiau kažkur, kad turi apie 30 milijardų eurų turtą. Nesuprantu, kam jam tiek ir iš kur visa tai jam nubyrėjo ? Keista, kai med. seselės Rusijos provincijoje gauna 8 - 10 tūkstančių rublių, (1 € = apie 72 rublius) ...

Argi jie gali būti priešai       2019-11-29 14:31

Makronas stambiausių žydų bankų ir tarptautinio kapitalo statytinis ir Putinas pusiau žydas milijardierius?


Rekomenduojame

Raimondas Navickas. Tai NE fontanas, tai kitaip vadinasi!

Liudvikas Jakimavičius. Covido simptomas: „Aplink nosį vaikšto šeškas – nieko neužuodžiu“

Vytautas Sinica. Siūlyčiau, priešingai, Lietuvai pagaliau viešai ir deramai pagerbti LAF’ą

Alvydas Jokubaitis. Noras panaikinti visus prietarus yra pats didžiausias prietaras

Arvydas Anušauskas Fainai Kukliansky: „Tai jau su J.Lukša-Daumantu viskas gerai?“

Audrius Bačiulis. Lukašenka žodžių tuščiai nešvaisto…

Skaitiniai. Vidmantas Valiušaitis rekomenduoja: „Svarbus aukščiausio JAV diplomato pareiškimas ir svari politinė parama Baltijos valstybėms“

Algimantas Rusteika. Pakelkim, pakelkime taurę kvailybės, kad Lietuvai būtų geriau!

Nuo bačkos. F. Kukliansky: kultūringas, inteligentiškas, nieko neįžeidžiantis, bendradarbiavimą skatinantis laiškas iššaukė minios protestą

Nikolajus Nielsenas. Rinkimai Baltarusijoje: Lukašenka prieš COVID-19

Audrius Bačiulis. Beprotybės kronikos: kas yra vyriausieji „Facebook“ cenzoriai?

Karolis Kaklys: Kaip Vijūnėlės dvaro statybos atskleidė visai Lietuvai opias problemas?

Kas mes? Vytautas Sinica apie Nacionalinį susivienijimą

Rasa Čepaitienė. Gyvename totalinio freimingo laikais

Skaitiniai. Andrius Švarplys rekomenduoja: Tiems, kam rūpi akademinė laisvė ir universiteto likimas ‘Black Lives Matter’ epochoje

Vytautas Radžvilas. Laisvė, arba Kodėl NACIONALINIS SUSIVIENIJIMAS dalyvauja rinkimuose?

Andrius Švarplys. Parklupdyti Vakarai nesugeba apginti net savęs, tai kaip mes galime iš jų tikėtis pagalbos?..

Ramūnas Aušrotas. Ar Prancūzijos parlamentas paseks Lietuvos pavyzdžiu ir pasmerks surogaciją kaip prieštaraujančią moterų ir vaikų orumui?

Trakų salos pilyje bus pristatyta Daliaus Stanciko knyga „Kūju per Lietuvos istoriją“

Raimondas Navickas. Nanto katedrą padegė keršydamas Prancūzijos valdžiai

Agnė Širinskienė. Apie neliečiamuosius

Audrius Bačiulis.Beprotybės kronikos: Leftistinių propagandistų miniai nepavyko parklupdyti didžiausio JAV verslo dienraščio „The Wall Street Journal“

Raimondas Navickas. Panašu, kad antisemitizmo ir etninės nesantaikos kurstytojai Lietuvoje išties kelia galvą

Andrius Švarplys. Vyksta didžiulė, giluminė, fundamentali demoralizacija

Geroji Naujiena: Kad ieškotume Jo Karalystės ir Jo teisumo

Vytautas Sinica. Kas yra leftizmas?

Vygandas Trainys. Partizanų ir kitų Lietuvai pasiaukojusių žmonių juodintojai nusipelno platesnio komentaro

Raimondas Navickas. Rinkimų naujienos iš ateities

Vitalijus Karakorskis. Atviras laiškas advokatei Fainai Kukliansky

Karolis Venckus demaskuoja: vaikų prievartautojas, ištvirkinęs pasaulio elitą. Lietuvoje to nėra?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.