Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Sveikatos apsaugos politika

Vygantas Malinauskas. Europos Sąjunga griauna mano tikėjimą mokslu…

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugsėjo 6 d. 12:54

17     

    

Vygantas Malinauskas. Europos Sąjunga griauna mano tikėjimą mokslu…

Europos Sąjunga griauna mano tikėjimą mokslu.

Iš informacijos ES skaitmeniniame COVID pažymėjime: „Šis pažymėjimas nėra kelionės dokumentas. Moksliniai įrodymai dėl COVID-19 skiepijimo, tyrimo ir pasveikimo nuolat keičiasi, atsižvelgiant į viruso naujas, susirūpinimą keliančias atmainas“.

Tad dabar ir galvoju: ar tikėti mokslu reiškia tikėti ką kažkada koks nors mokslininkas pasakė, ar tikėti mokslu reiškia tikėti, kad visa, ką iki šiol pasakė mokslininkai, gali būti netiesa.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Katabella Roberts (The Epoch Times) 2       2021-09-7 21:56

Dar prieš COVID-19 pandemiją daugelis mokslininkų buvo susirūpinę dėl galimų pavojų, susijusių su tokiais eksperimentais, o naujai paskelbti dokumentai neabejotinai kels papildomų klausimų dėl teorijos, kad CCP viruso pandemija kilo iš laboratorijos nutekėjimo Uhane.
Paskelbus dokumentus, Rutgerso universiteto molekulinis biologas Richardas Ebrightas socialiniame tinkle „Twitter“ parašė:
„Medžiagos patvirtina, kad dotacijos padėjo Uhane sukurti naujus su chimeriniais SARS susijusius koronavirusus, kurie sujungė vieno koronaviruso smaigalio geną su kito koronaviruso genetine informacija, ir patvirtino, kad atsiradę virusai gali užkrėsti žmogaus ląsteles.
„Dokumentuose aiškiai nurodyta, kad NIH direktoriaus Franciso Collinso ir NIAID direktoriaus Anthony Fauci teiginiai, kad NIH nepalaikė funkcinių tyrimų ar galimo pandeminio patogeno stiprinimo WIV, yra melagingi.”
Rugpjūtį Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) paragino Kiniją pasidalinti neapdorotais ankstyviausių COVID-19 atvejų duomenimis, sakydama, kad „gyvybiškai svarbu žinoti, kaip prasidėjo COVID-19 pandemija“, ir parodyti pavyzdį, tam, kad galėtume nustatyti būsimų atvejų kilmę.
2021 m. sausio mėn. PSO vadovaujama komanda keturias savaites praleido centriniame Uhano mieste ir jo apylinkėse su Kinijos tyrėjais, kad ištirtų pandemijos kilmę.
Kovo mėnesį mokslininkai teigė, kad virusas tikriausiai žmonėms buvo perduotas iš šikšnosparnių per kitą gyvūną ir kad „įvedimas per laboratorinį incidentą buvo laikomas labai mažai tikėtinu keliu“.
Tačiau Kinijos komunistinis režimas sulaukė aršios tarptautinės bendruomenės kritikos, kuri kaltino juos užsiimant slėpimu.
Liepos mėnesį PSO generalinis direktorius Tedrosas Adhanomas Ghebreyesus žurnalistams sakė, kad tyrimams dėl COVID-19 pandemijos kilmės Kinijoje trukdo neapdorotų duomenų trūkumas pirmosiomis jo plitimo dienomis ir paragino režimą būti skaidresnį.

Katabella Roberts (The Epoch Times)       2021-09-7 21:47

Naujai paskelbti dokumentai išsamiai aprašo kaip JAV finansavo koronaviruso tyrimus Uhano virusologijos institute: ataskaita.

„The Intercept“ gavo daugiau nei 900 puslapių medžiagos, susijusią su ieškiniu dėl informacijos laisvės įstatymo, kurį pareiškė leidinys prieš Nacionalinius sveikatos institutus (NIH).

Dokumentuose išsamiai aprašytas JAV įsikūrusios sveikatos organizacijos „EcoHealth Alliance“, kuris iš federalinių pinigų finansavo šikšnosparnių koronaviruso tyrimus Kinijos laboratorijoje, darbas. Juose yra du anksčiau nepaskelbti dotacijų pasiūlymai, kuriuos finansavo Nacionalinis alergijos ir infekcinių ligų institutas, taip pat projektų atnaujinimai, susiję su „EcoHealth Alliance“ tyrimais.

Viena iš dotacijų, kurias NIH skyrė „EcoHealth Alliance“, „Supratimas apie šikšnosparnių koronaviruso atsiradimo riziką“ sudarė 666 422 USD.

Dotacijos pasiūlyme išdėstytas plataus užmojo planas, kuriam vadovavo „EcoHealth Alliance“ prezidentas Peteris Daszakas, „ištirti šikšnosparnių koronavirusų ekologiją, evoliucinę biologiją ir perdavimo dinamiką žmogaus ir laukinės gamtos sąsajoje“.

„Konkrečiai, mes atliksime lauko tyrimus Kinijoje, kad gautume aukštos kokybės šikšnosparnių mėginius ir nustatytume, apibūdintume ir izoliuotume žinomą ir naują koronavirusą“,-rašoma dotacijos pasiūlyme. „Mes išanalizuosime koronaviruso perdavimo tarp šikšnosparnių ir kitų laukinių gyvūnų modelius ir perdavimo žmonėms riziką“.
Daszako tyrimas taip pat apžiūrėjo žmones, kurie dirba su gyvais gyvūnais.
Dokumentuose taip pat pažymima, kad pagrindinis eksperimentinis darbas su humanizuotomis pelėmis buvo atliktas 3 biologinio saugumo lygio laboratorijoje Uhano universiteto gyvūnų eksperimentų centre, o ne WIV, kaip buvo manyta anksčiau, pranešė „The Intercept“.
Pasiūlyme dėl dotacijos taip pat pripažįstami galimi tyrimo pavojai, taip pat atliekant lauko darbus, ir teigiama, kad jis „susijęs su didžiausia SARS ar kitų COV poveikio rizika dirbant olose, kuriose virš galvos yra didelis šikšnosparnių tankis, ir gali būti įkvėpus išmatų dulkių . “
„Taip pat yra tam tikra rizika susirgti patogenais ar patirti fizinį sužalojimą tvarkant šikšnosparnius, civetus, graužikus ar kitus gyvūnus, jų kraujo mėginius ar ekskrementus“, - rašoma dokumente. „Viruso izoliacija gali būti iššūkis“.
Šikšnosparnių koronaviruso dotacija suteikė „EcoHealth Alliance“ iš viso 3,1 mln. JAV dolerių, įskaitant 599 000 USD, kuriuos Uhano virusologijos institutas iš dalies panaudojo šikšnosparnių koronavirusams, galintiems užkrėsti žmones, nustatyti ir pakeisti, rašoma „The Intercept“.
Iš pradžių dotacija buvo skirta penkerių metų laikotarpiui nuo 2014 iki 2019 m. Finansavimas buvo atnaujintas 2019 m., Tačiau „Trump“ administracija jį sustabdė 2020 m. Balandžio mėn.
Antroji NIH „EcoHealth Alliance“ suteikta dotacija „Supratimas apie zoonozinių virusų atsiradimo riziką Pietryčių Azijos infekcinių ligų židiniuose“ buvo suteikta 2020 m. Rugpjūčio mėn. Ir tęsiasi iki 2025 m.
Dotacijos pasiūlyme teigiama, kad jis „suburs naujų ligų tyrimų lyderius iš JAV, Tailando, Singapūro ir trijų pagrindinių Malaizijos administracinių regionų kartu, kad sukurtų išankstinio įspėjimo sistemą, apsaugančią nuo pandeminių ligų grėsmių“.
Komanda „nustatytų naujus Pietryčių Azijos laukinės gamtos virusus, apibūdintų jų gebėjimą užkrėsti ir sukelti žmonėms ligas ir naudotų serologinius mėginių iš kaimo bendruomenių, turinčių didelį kontaktą su laukine gamta, mėginius, kad nustatytų foninį poveikio greitį ir rizikos veiksnius, kurie vairuoti tai “.
Šioms bendruomenėms aptarnaujančiose ligoninėse būtų nuodugniai stebima, ar šie nauji agentai sukelia slaptus protrūkius, o mokslininkai tikėjosi, kad tai padės jiems greitai reaguoti į protrūkius tokiuose regionuose.
https://www žw.theepochtimes.com/mkt_breakingnews/newly-released-documents-detail-us-funded-coronavirus-research-at-wuhan-institute-of-virology-report_3984829.html?utm_source=newsnoe&utm_medium=email&utm_campaign=breaking-2021-09-07-1&mktids=aa419e5baa3f48d215373eefc5a526fa&est=Ak8q1FnjpYmx/15ueurWyil0yuhq/OxXuCQlD6So0B3yHAfC6rgCsSkSDKuAAQ==

patiko >       2021-09-7 19:27

Stiklo valytuvas     2021-09-6 15:20

Puikiai. Tik dar reiktų pridėti, kad nuo viruso saugo ir apsaugojo tūkstančius ligoniu, potencialių mirtininkų, generiniai vaistai kaip ivermektinas , hidrochlorochinas ir kiti. Bet apie juo nė žodžio. visur visus saugo tik vakcinos ?

Pasvarstymui       2021-09-7 9:29

Vyresnieji puikiai prisimena, kaip visa sovietija žinojo: genetika ir kibernetika yra NE mokslai, o mokslais buvo marksizmas-leninizmas ir jo kūdikis “mokslinis komumizmas”...
Praėjo ne taip daug laiko ir tų “žinojusių” vaikai tarškina klaviatūras, anūkai - nešiojasi išmaniuosius, visas pasaulis žaidžia genetiniais tyrimais - nustatinėja tėvystes-motinystes-giminystes.
O kaip su tais trečiu ir ketvirtu pavadinimais? Cha, jie irgi gyvi,- kaip vaiduokliai “šmėklomis sklando po Europą” lefistine septyniaspalve apsigaubę...

Oi ne,        2021-09-7 6:27

Kapsukė sako, kad šikšnosparniu kvepia. Jam priskiriami visi nešvaraus biznio reikaliukai.

Robertas Malone (The Epoch Times) 2       2021-09-6 23:55

Izraelyje, jei negavote visų trijų, nesate visiškai paskiepytas.
Buvo interviu su CDC direktore ir jos paklausė: „Ar mes turime kokių nors duomenų? Ar turime duomenų, ar tik turime vilties dėl trečiosios dozės naudos? Ir ji, jos garbei, pripažino, kad neturime duomenų. Viskas, ką turime, yra viltis.
Bėda ta, kad skiepų atsakas nėra tiesinis. Daugiau nėra geriau. Yra daug atvejų, kai, išgėrę didesnę dozę ar dažniau arba peržengę pagrindinį ir padidėjusį lygį, iš tikrųjų galite numalšinti imuninį atsaką. Galite pereiti prie „didelės zonos tolerancijos“. Galite pereiti į situaciją, kai sumažėja imuninis atsakas.
Dabar tai šiek tiek numatoma kitame dokumente, kuriame jie apžvelgė vakcinacijos poveikį po infekcijos. Atminkite, kad tokia buvo politika, kad užsikrėtę žmonės, tokie kaip aš, turėtų išgerti dvi skiepų dozes. Aš tai padariau, tikėdamasis, kad tai bus naudinga ilgam COVID laikotarpiui. Šie duomenys to neparodė. Ir yra popierius, rodantis, kad iš tikrųjų galite užgesinti T-ląstelių atsakus. Jūs gaunate patobulintą super imuninį atsaką, jie tvirtina tame rankraštyje po vienos dozės, kai anksčiau buvote užsikrėtęs. Tačiau su antrąja doze jūsų T ląstelių populiacija iš tikrųjų užgesinama, o tai atitinka aukštą zonos toleranciją.
Taigi, jei šis dokumentas būtų išplėstas ir patikrintas patikimesniais skaičiais, tai rodo, kad viena dozė po natūralios infekcijos būtų geras dalykas. Dvi dozės būtų blogas dalykas. Dabar tai atitinka tris dozes, jei pagalvoji, nes natūrali infekcija yra pirmoji dozė.
Taigi turim keletą pagrindinių rodiklių, rodančių, kad tai gali būti ne tokis geras sumanymas. Ir dabar tie duomenys bus iš Izraelio. Laikas parodys.
Izraeliečiai ir toliau kenčia nuo Delta viruso infekcijos antplūdžio. Šioje viešojoje skiepų politikoje vyksta keletas kitų labai intriguojančių smulkmenų, priešingai nei skiepai, palyginti su visuotinėmis vakcinomis, palyginti su Barringtono pozicija, kad turėtume selektyviai skiepyti tuos, kuriems gresia didelė rizika. Didžioji Baringtono deklaracija.
Galbūt prisimenate, kad Švedija buvo smarkiai kritikuojama dėl to, kad nesiruošia skiepytis. Jie ketino leisti virusui plisti laisvai. Dabar jie atsitraukė, kad būtų techniškai tikslūs. Jie turi apie 40 proc. paskiepytų ir pripažino, kad jų pozicija buvo naivi. Didelės rizikos grupėse iš pradžių mirė per daug.
Tačiau jie padarė daug natūralesnę alfa ir beta padermių infekciją. O dabar, kai „Delta“ juda per regioną, jų mirtingumas labai žemas, palyginti su kai kuriais kaimynais, kurie nesilaikė šios politikos ir neturėjo tokios plačiai paplitusios natūralios infekcijos. Pavyzdžiui, Suomijoje, kur jie labai uoliai skiepijo, jie turi eksponentinę augimo kreivę, kaip daugelyje kitų Šiaurės Europos šalių.
Aš jaučiu, kad vėlgi mes esame vienoje iš tų akimirkų, kai tvyro chaosas. Trūksta
sutarimo, kaip judėti į priekį. Ir, mano nuomone, grįžtant prie JAV vyriausybės, mes dabar esame tokioje padėtyje, kad buvo suabejota daugeliu pagrindinių vakcinos strategijos prielaidų. Mes tikrai nežinome, kas yra kitoje pusėje.
Be to, vis labiau tampa akivaizdu, kad šie pakartotinai naudojami vaistai ir kiti agentai, galintys apsaugoti ir sumažinti mirtį bei ligas, jei jie būtų anksti dislokuoti ambulatorinėje aplinkoje, turėtų prieigą prie tų, kurie aktyviai slopinami. Tai dar viena iš problemų: „Tai neturi prasmės“. Tai kelia daug abejonių dėl tų, kurie šiuo metu vadovauja viešajai politikai, motyvacijos.

Nuorodos TET:
https://www.theepochtimes.com/dr-robert-malone-mrna-vaccine-inventor-on-latest-covid-19-data-booster-shots-and-the-shattered-scientific-consensus_3979206.html?utm_source=morningbriefnoe&utm_medium=email&utm_campaign=mb-2021-09-03&est=X2h7zH7gx62uZW0a+q1fVZnVEbFVYO2UpUnKz2T2fUS5/XLA0F2lLsKHLLJi3A==

Robertas Malone (The Epoch Times) 1       2021-09-6 23:27

Mano nuomone, skiepai išgelbėjo daug gyvybių ir šiuo metu jie labai tinkami. Rizikos nauda yra palanki šių skiepų skyrimui, net ir turint viską, ką sužinojome per pastaruosius kelis mėnesius, ji palanki jų skyrimui vyresnio amžiaus žmonėms ir didelės rizikos grupėms. Taigi, aš esu už, tvirtai už  saugių, grynų, veiksmingų skiepų naudojimą.
Aš tikrai suprantu, kad turime matyti duomenis tokius, kokie jie yra, užuot bandę slėpti riziką.
„Delta“ varianto atsiradimas, iš pradžių Indijoje, vėliau Jungtinėje Karalystėje, o vėliau Izraelyje, privertė suabejoti skiepų gebėjimu suvaldyti protrūkį. Tarp vakcinos gavėjų ir vyriausybių bei visuomenės sveikatos institucijų buvo sudaryta beveik socialinė sutartis: „Nepaisant kai kurių šių produktų keliamos rizikos ir skubinimo, mes saugom jūsų sveikatą. Jei vartosit šiuos produktus, būsite saugūs “. Tai yra socialinė sutartis. Žmonės tikėjo, kad nusipirkę turės apsaugą ir tai padarė.
Ir tada atsirado „Delta“ variantas, ir staiga tai nebegaliojo. Padaryta prielaida, socialinė sutartis, buvo kažkaip sulaužyta. Pirmiausia sužinojome, jei prisiminsite šią įvykių pakopą - „Pfizer“ atskleidė, kad skiepų apsauga nebuvo tokia ilga, kokios tikėtasi. Apie šešis mėnesius, kaip paaiškėjo iš Izraelio duomenų.
„Pfizer“ paskelbė pranešimą vienašališkai, remdamasis Izraelio duomenimis, o paskui dr. Fauci iškart prieštaravo, sakydamas, kad tai netiesa ir „Pfizer“ neturėjo teisės pateikti šių pareiškimų, ir jie su juo to neaptarė.  Tada Pfizer atsiprašė ir atsitraukė.

Ir po savaitės JAV vyriausybė paskelbė, kad iš tikrųjų mums reikės stiprintuvų. Tada buvo paskelbta, kad vyriausybė sudarė sutartį pirkti stiprintuvus, kurie bus pateikti po aštuonių mėnesių. Tada paaiškėjo daugiau duomenų. Pastaruoju metu vyriausybė sako: „Po penkių mėnesių mums gali prireikti stiprintuvų“. Buvo išduotas leidimas naudoti skubios pagalbos atveju, kad ši trečioji dozė būtų skiriama senyvo amžiaus žmonėms ir susilpnėjusiam imunitetui. O dabar mes kalbame apie tai, kad visiems to reikia.

Taigi tokia buvo logika: „Pasiskiepykit dukart arba vieną kartą J&J ir būsite apsaugoti. Mes apsiginsim, nes pasieksim kolektyvinį imunitetą. Visa bėda ta, kad mes tiesiog neturime pakankamai žmonių, kurie to laikosi “. Atminkite, kad tai liepos 4 d.

Liepos 4 -oji buvo tikslas skiepyti 70 proc. Tada išleidžiama visa ši nauja informacija, ypač Izraelio duomenys, susiję su didėjančiu infekcijų ir hospitalizavimų skaičiumi.
Iš pradžių buvo laikomasi nuomonės, kad tai įvyko tik nevakcinuotoje grupėje. Tada paaiškėjo, kad tai vyksta skiepytose grupėse. Tas pats atsitiko ir su JK duomenų rinkiniu, kuris yra stipresnis už Amerikos stebėjimo sistemą.
Taigi tie, kurie buvo skiepyti, nebėra apsaugoti nuo infekcijos. Iš duomenų ir iš kelių šaltinių paaiškėjo, kad asmenų, net ir anksčiau skiepytų, viruso replikacijos lygis buvo toks pat ar didesnis, kaip ir tų, kurie nebuvo skiepyti. Taigi padidėjo tikimybė, kad jie yra savotiški nauji superplatintojai, nes jie mažiau sirgs ir vis tiek platins virusą.
Buvo trys iš eilės dokumentai, pasirodę išdavus „BioNTech“ produkto licenciją.

„New England Journal of Medicine“ buvo paskelbtas dokumentas apie šalutinius virusinės infekcijos reiškinius, su daug išsamesniu jų vertinimu:  kadturime žymiai daugiau nepageidaujamų reiškinių, susijusių su vakcina, nei buvo skelbiama. Mes visi sutelkėme dėmesį į širdies toksiškumą “.

Bet dabar, papildomi nepageidaujami reiškiniai yra gana gerai dokumentuoti šiame „New England Journal“ straipsnyje, pavyzdžiui, virusų reaktyvavimas. Pavyzdžiui, juostinė pūslelinė.
https://www.theepochtimes.com/dr-robert-malone-mrna-vaccine-inventor-on-latest-covid-19-data-booster-shots-and-the-shattered-scientific-consensus_3979206.html?utm_source=morningbriefnoe&utm_medium=email&utm_campaign=mb-2021-09-03&est=X2h7zH7gx62uZW0a+q1fVZnVEbFVYO2UpUnKz2T2fUS5/XLA0F2lLsKHLLJi3A==

griuvena autoriui       2021-09-6 19:58

reikia tikėti Dievu o ne “demokratijomis”, nebūtų ir griūčių

Baisu       2021-09-6 18:37

Aišku - netikėti, nes kiek metų visus mus durninino, aiškindami, jog žemė apvali, kol pagaliau šviesiausių protų buvo įrodyta, jog tai absoliutus melas. Dabar kai kurios šalys net ekskursijas į žemės pakraščius ruošia, kad žmonės galėtų pamatyti, kas už jos ir po ja. Pas mus deja toj srity - absoliutus štilis. Bet ko norėti - juk žinom, kas valdo…

ah1       2021-09-6 18:31

kai kas nors konkrečiai paskys kieno konkrečiai intarpai įterpti į karonovirusą tada bus galima kalbėti apie mokslą. Ką mokslas nuveikė  caronoviruso tyrime kad tikėti mokslu? Šiai dienai Nobelio premijos laureatas demaskavęs ŽIV baltymą. Bet tai dar ne viskas, net neabejoju.Karonovirusas sukelia krešulius - o tai jau panašu į Ispanką ir Ispankos viruso baltymo įterpimą į karonovirusą taip pat. Tai va mieli mokslininkai ir tikintys mokslu - net neabejoju kad karonoviruse įterpta ŽIV ( neturiu pagrindo netikšti Nobelio premijos laureatu atradusiu ŽIV ir geriausiai jį išmanantis) ir Ispankos baltymų intarpai sukeliantys kešulius, o tai jau biologiniu ginklu “kvepia” o ne šikšnosparniu.O jei jau tikrai taip, tai mokslas tyli “pridėjęs į kelnes”  ir todėl sklinda karonlaikio “religija” tikėjimas mokslu - kam tirt virusą jei tikima viskuo ką sako feikasklaida?  Va kai tiksliai žinosim kas įterpta į karonovirusą va tada bus galima pasitikėti mokslu, o šiai dienai C19 reikaluose pasitikėjimo mokslu pagrindo man nėra.

Europa nėra       2021-09-6 18:07

laisva, o Troikės okupuota, kuri dabar mankštinama dirbtinio viruso pagalba.

si karta       2021-09-6 17:04

suprantu autoriaus ironija, bet si karta sakyciau, kad ES kaip tik elgiasi zymiai padoriau, nei kai kurie musiskiai propagandistai. ES aiskiai sako, kad tas pazymejimas nera keliones dokumentas, bet tik dokumentas, kuriuo gali pasinaudoti tam tikra salis, kuri nori leisti arba neleisti zmogui keliauti. taip pat ir del moksliniu irodymu, paprasciausiai prisipazista, kad daug ko nezino. velgi skirtingai nuo kai kuriu musiskiu propagandistu.

bijunelis       2021-09-6 15:22

kai savo proto nera tada ir reikia pasirinkti kuo tiketi ir tiketi reikia “kietai’. Daugelis tautieciu tikejimo objekta renkasi visam gyvenimui.Daznai girdziu “as pasirinkau viena karta Landsbergi ir jau pasirinkimo nekeisiu”.Gaila,kai vaikus ir zmonas keicia,o politikams yra tokie istikimi.Tas pats ir moksle.Daznai mokslo tiesos plecia savo horizontus.Tikejimas turi tureti pagrinda,tam tikras tiesas,kurios irgi priklauso nuo individo proto ir tikejimo…ir taip daina be galo…As gyvenu,nes as viskuo abejoju…

Stiklo valytuvas       2021-09-6 15:20

Jau nuo pirmųjų vakcinų pasaulyje, pasiskiepiję saugojo save! Tam ir skiepijosi, kad nesusirgtų arba susirgus ligos eiga būtų palyginti lengva/simbolinė.
.
Covid-19 vakcinos:
1. Nuo užsikrėtimo nesaugo! (Tai kas čia per vakcina?!)
2. Nuo kitų užkrėtimo nesaugo! (Tai kas čia per vakcina?!)
3. Skiepytis „būtina“ kad apsaugotum kitus! Tai tegu jie skiepijas, ar kaip?! (Tai kas čia per vakcina?!)
4. Pasiskiepiję, regis tampa, naujų viruso C-19 mutacijų „veisykla“ (gal be kabučių - veisykla)! (Tai kas čia per vakcina?!)
5. Visos vakcinos sukurtos ne ‘klasikinių’ antigripinių vakcinų metodu, bet ‘naujovišku/genomišku’ pagrindu! Hmm? Ir dar brukama kaip „Tėve mūsų“...
6. Apie ‘klasikiniu’ būdu sukurtas ar kuriamas vakcinas nesigirdi, bent garsiai kalbant, ir nė menkiausių užuomenų, kad gal būt…
7. Pasekmės. Trumpalaikės jau kelia nerimąstingų minčių... Ilgalaikės irgi nerimąstingos, tik dar „nepražydusios“... (Tai kas čia per vakcina?!)
—-
Tad kam tas biocheminis marmalas?!
- tik tam, kad užsikrėtė nesusirgtume sunkia ir mirtina forma! Nors ir tai, regis patimimumas pusėtinai* viltingas (juk informacija slepiama)?
- kad vakcinavimo pinigai tekėtų „reikiama“ kryptimi?
- kad būtų dėmesio nukreipimas nuo esminių dalykų?
- kad lengviau, greičiau, paprasčiau ir patikimiau įsigalėtų Nauja Pasaulio Tvarka?

Dievo reikia labiau klausyti, negu žmonių        2021-09-6 13:58

“Dievo reikia labiau klausyti, negu žmonių” (Apd 5,29)
Apaštalai, kurių rankomis darėsi žmonėse daug stebuklingų ženklų, buvo suimti ir įmesti į kalėjimą. Viešpaties angelas juos išvadavo, ir jie, nuėję į šventyklą, vėl ėmė mokyti.
Tuo metu vyriausiasis kunigas sušaukė aukščiausiąją tarybą ir siuntė tarnus atvesti apaštalus iš kalėjimo. Tarnai grįžę pranešė, kad kalėjimą rado tuščią. Vėliau apaštalai buvo rasti bemoką ir atvesti į tarybą. Vyriausiasis kunigas pareikalavo jų pasiaiškinimo, sakydamas: “Mes jums drauste uždraudėme mokyti tuo vardu”. Atsiliepdamas Petras ir apaštalai tarė: “Dievo reikia klausyti labiau, negu žmonių”.
Tie žodžiai mus moko, kad paklusnumas Dievui ir Jo Dvasiai yra svarbesnis, negu paklusnumas žmogiškajam autoritetui, nežiūrint, kaip įstatymiškas tas autoritetas būtų. Tai reiškia, kad kai kada individas turi pasirinkti. Taip atsitinka ir šiandien. Tikintysis kartais gali atsirasti ypatingoje situacijoje. Štai tipiškas pavyzdys tokių, kurie, klausydami savo sąžinės (turiu galvoje apvalytos sąžinės, kuri atskiria Dievo norą nuo savo asmeniškų polinkių) geriau suprato Dievo kvietimą Jam tarnauti ypatingame pašaukime, kunigystėje ar kurioje kitoje dvasinio gyvenimo formoje. Jei tokių pasirinkimas būtų priešingas tėvų nuomonei, jie turėtų sakyti: “Dievo reikia klausyti labiau, negu žmonių”.
Kiekvienu atveju, Petro pareiškimas visuomet saisto visus krikščionis. Jie yra pašaukti gyventi šiame pasaulyje pagal savo principus. Taip jie turi daryti net ir tada, kai kiti, ypač tie, kurie, būdami jų autoritetu, to nenori.
Krikščionys yra pašaukti mylėti kiekvieną, be išimčių, be diskriminacijos. Pavyzdžiui, jie turi pasipriešinti bendruomenės ar valstybės reikalavimams, kai norima primesti papročius ar elgesį, priešingą krikščionio sąžinei. Užtat kartais reikia turėti drąsos eiti prieš srovę, reaguoti prieš bet ką, kas pažeidžia žmogaus teises.
Gali pasitaikyti įvairių situacijų, kada krikščionis turi atsakyti taip, kaip atsakė apaštalai. Jei, pavyzdžiui, įstatymas reikalautų iš gydytojo atimti žmogui gyvybę abortu ar bet kokia eutanazijos forma, krikščionis turi atsisakyti, paklusdamas Dievui, o ne žmogiškam autoritetui.
Kitas pavyzdys yra karas, kuris neatsakingu naikinimu nueina daug toliau, negu teisėtas apsigynimas leistų. Bažnyčia jį smerkia. Jei žmogiškasis autoritetas įsakytų tokius veiksmus, krikščionys negali klausyti. Taip pat krikščionys turėtų atsisakyti eiti į agresyvinį karą. “Dievo reikia klausyti labiau, negu žmonių”.
Mes turime ryžtingai stengtis, kad gerumas mūsų gyvenime viešpatautų visur ir visuomet. Turime saugotis, kad mūsų širdys nebūtų paliestos dvigubo standarto žalingos įtakos. Jei kiltų noras duoti pirmenybę finansiniam laimėjimui, savimylai ar asmeniškam prestižui, turime likti ištikimi savo krikščioniškiems principams. Mes turime visuomet pirma klausyti Dievo, o tik paskui žmogiško autoriteto. Tokiu elgesiu ir kitiems būsime sektinas pavyzdys. 

Ypač tikėti       2021-09-6 13:31

reikia Moksliniu Komunizmu, ane, Kapsukės docentai ir prapiesoriai. Dar Lietuvos Komsomolke, be jokios abejonės.

Taip!       2021-09-6 13:27

tikėti mokslu reiškia tikėti, kad visa, ką iki šiol pasakė mokslininkai, gali būti netiesa!

Rekomenduojame

Kastytis Braziulis. Keli pastebėjimai dėl Erdogano ir putino susitikimo Sočyje

Ar iš tiesų esame laisvi daryti ką norime?

Kastytis Braziulis. Amnesty International metė šešėlį visai Ukrainos kariuomenei ir jos prezidentui

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt ketvirtoji (rugpjūčio 6 diena)

Nesant poreikio operacijai kiekvienas vokietis galės keisti savo lytį kartą metuose

Kilni donorystė ar išmėsinėjimo įstatymas

Almantas Stankūnas. Na ką, Perlas Energija iššovė sau į koją?!

Dominykas Vanhara. Elektros „tiekėjų“ verslo planas labai paprastas

Ligitas Kernagis. Įspėjimas tėvams

Arūnas Dulkys įteisino medikamentinį lyties keitimą

Mokslininkai kelia ieškinį dėl JAV valdžios vykdomos soc. žiniasklaidos cenzūros

Valstybės auditas: Lietuvos miškais rūpinamasi nepakankamai

Baltarusijos protektoratas

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt trečioji (rugpjūčio 5 diena)

Almantas Stankūnas. Elektros kaina Lietuvoje yra didesnė net 100 kartų!!!

Edvardas Čiuldė. Kukurūzų vaikai iš 2050 metų Lietuvos viešbučio

Žmogaus teisių gynėjai ragina pašalinti Rusiją iš JT žmogaus teises ginančios ir visų kitų JT struktūrinių padalinių

Dominykas Vanhara. Visas šis blogis yra gyvas ir šiandien

Čekijos prezidentas su grupe parlamentarų siekia Konstitucijoje įtvirtinti vyro ir moters santuoką

Lenkijoje po Konstitucinio tribunolo sprendimo smarkiai sumažėjo abortų skaičius

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt pirmoji (rugpjūčio 3 diena)

Švedijoje „keisti lytį“ bus dar lengviau

Išėjo Liudvikas Jakimavičius

Almantas Stankūnas. Pavojingiausias yra Blogis, kuris ateina tyliai, minkštomis šlepėtėmis ir prisidengdamas geromis idėjomis

„Už Balos”. Kinija-Rusija-Iranas-Hunteris

Apklausa: gyventojai homoseksualių šeimų klausimą nori spręsti referendumu, tam pritaria net ir valdančiųjų elektoratas

Ar šie žmonės negeba sugalvoti jokio naujo argumento?

Dominykas Vanhara. Labai geras pavyzdys, kaip žiniasklaida atlieka ne informavimo, bet nuomonės formavimo funkciją

Vladimiras Laučius. Kaip „idealistai“ atitrūko nuo idėjų, o „realistai“ – nuo realybės

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimtoji (rugpjūčio 2 diena)

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.