Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės

Vygantas Malinauskas. Belieka tik apgailestauti, kad iš konservatorių rinkiminių pažadų liko tik žvangantis varis ir skambantis cimbolai

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugpjūčio 23 d. 6:10

15     

    

Vygantas Malinauskas. Belieka tik apgailestauti, kad iš konservatorių rinkiminių pažadų liko tik žvangantis varis ir skambantis cimbolai

Advokatų tarybos pirmininkas prof. Ignas Vegėlė taikliai atskleidė šios Vyriausybės vykdomos politikos nesuderinamumą su pamatiniais teisinės valstybės ir žmogaus teisių principais.

Šiandien Lietuva iš teisinės valstybės tapo utilitaristine valstybe, kur žmogaus teisės aukojamos vardan daugumos (tiksliau tariant, dėl ideologijos, kuria įtikėjusi dauguma) naudos.

Belieka tik apgailestauti, kad iš konservatorių rinkiminių pažadų, jog jie atėję į valdžią gerbs žmogaus teises ir teisinės valstybės principus, liko tik žvangantis varis ir skambantis cimbolai.

„Facebook“

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

> 9:26       2021-08-24 9:47

1) Šuns balsas į dangų neina.  smile
2) Tai autorinės teisės.  smile
3) Nenervink tiesos.lt prietrankų.  smile
4) Kad tik tiek tebūtų problemų.
5) Lietuvių kalbos saulėlydis.  :(
6) Dabar tuščių puodų skambėjimo epocha.  :(
7) Mūsų piktinimasis jiems teikia džiaugsmo.

dėl kokybės        2021-08-24 9:26

Kodėl pavadinime grubiausia klaida laikosi jau bene ištisą savaitę?  (“skambantis cimbolai ” ,o daugiskaitoje turi būti “skambantYs ...” . Ištaisykit ,prašau. Tiek.

kukliai pasiūlysiu autoriui       2021-08-24 0:10

liko tik pažaliavęs varis ir gergždžiantys surūdiję cimbolai…

malinauskai       2021-08-23 20:38

kol ne vėlu nueik pas daktarą, nes liga pas ponulį galingai progresuoja

Iš Lenkijos       2021-08-23 20:33

Straipsnyje pateiktos teisingos įžvalgos,tad ačiū Gerb.Vygantui. ,,Tiesos.lt” redakciją raginčiau ištaisyti rašybos klaidą: užuot ,,skambantis cimbolai” - ,,skambantis cimbolas” arba ,,skambantys cimbolai”

> 15:29       2021-08-23 16:44

„Kodėl niekas nekalba apie tai…“
Todėl kad viskas tik dėl garo nuleidimo (arba beviltiško durnumo).

> 14:21       2021-08-23 15:29

Apie Lietuvą. Kodėl niekas nekalba apie tai, kaip (ne)dirbo VRK ir vietinės komisijos? Kodėl tiek daug žmonių balsavo paštu? Ar tik ne 10 procentų? Kodėl visi užsieniečiai balsavo už (ne)laisvės partiją, nors tie, kurie parvažiuoja į Lietuvą, armonaitininkus vadina bepročiais? Kodėl nebuvo informacijos internete - jos atsirado tik po pirmojo turo, o vietinėse balsavimo patalpose informacija apie kandidatus atsirado tik šeštadienį po pietų? Kiek čia tuo metu valdžiusios partijos naivumo ar piktavališkumo tikintis, kad, neteikiant informacijos apie kandidatus, visi puls balsuoti už juos, t.y. valstiečius? O juk išėjo atvirkščiai: žmonės supyko ir visai nėjo balsuoti, tuo pačiu ir save nuskriausdami. Juk galėjo ir toje pačioje balsavimo salėje susėsti ir kad ir valandą studijuoti medžiagą apie kandidatus. Nors… vargu ar būtų kitokie rezultatai. Per kitus rinkimus reikia nežiopsoti. Būtent nežiopsoti.

The Epoch Times       2021-08-23 14:21

Indianapolyje įsikūrusio Viešojo intereso teisinio fondo (PILF) tyrimo santraukoje pažymima, kad, 2020 m. lapkritį  vykusiuose JAV prezidento rinkimuose beveik 15 milijonų balsavimo paštu balsų nebuvo apskaityta.

https://www.theepochtimes.com/mkt_morningbrief/nearly-15-million-ballots-unaccounted-for-in-2020-election-report-says_3955184.html?utm_source=morningbriefnoe&utm_medium=email&utm_campaign=mb-2021-08-23&mktids=7554ea55c4925123346234ab24b157c7&est=WwQt1sx9xPiuM2q4vWSjCop/Ay0bmgSP5zV7wB0IRk+mtRum3cU6gDcE8PM+Iw==

[Ar Lietuvoj kokia nors nepriklausoma grupė tyrė rinkimų į Seimą balsus? Niekam nekilo abejonių kaip marginalinė ,,Laisvės” partija perėmė valdžią ?]

Pasvarstymui       2021-08-23 13:15

Čia taip, greta temos…
Ar pastebėjote, kokią grubią ryšių su visuomenę klaidą daro mūs ministrės ir ministrai?
Mat jie mėgsta šmėkščioti TV, o ir portaluose demonstruoti savo veidus ir pavardes. Deja, pasitaiko ir gal net dažnokai nutinka, jog (atsiprašant) nusišnekama. Kelio trauktis nelieka - jei primas ką pasako, tai jau yra “vyriausios instancijos” žodis. Ministerijos spaudos tarnyba nebegali jos-jo taisyti…
Protingi tas pačias žinias perduoda ryšių su visuomene tarnybos lūpomis. Jei padaroma kokia nors klaida, bosas visada gali savo pavaldinius pataisyti, ir viešai taip pat…
Deja, matome - noras šmėkščioti nugali protą, matai tokią mėgėją save parodyti ir nesupranti, nejau ministrė ar ministras turi tiek daug laiko, jog gali dirbti už savo atstovus spaudai? Taigi. smile

> neraštingi? 7:06       2021-08-23 13:03

neraštingi?    2021-08-23 7:06
gal pasimokykit lieutvių kalbos: SKAMBANTYS (daugiskaita) , o ne skambantis. neraštingumas stebina
——-
Raštingasai, baigęs teksta nepadėjai taško. smile
Bet problema kita ir labai baisi (dar nesuvokta). Pastaba dėl ‘daugiskaitos*’ labai gera, labai vietoje… o kiek besipiktinančių!!! Ką tai sako? Kad „patiktukai auga mechanizuotai“, arba čia tok didelis kvailių skaičius. Arba, piktybinių internautų.
Spręskite patys.

Gabrielė       2021-08-23 9:19

O kas tikėjosi kitaip? Santykinai nedaug Lietuvos piliečių balsavo už koncervatorius ir tuo labiau (ne)laisvės parteicus. Meilė kitam - ne jų jausmas. Tai partijos, kur bazuojasi tie, kurių ego perauga į beprotybę. Bet jie žino, ką meluoti prieš rinkimus, net beprotybė reiškia kuo stipriausią pretenziją į gyvavimą.

Konservatoriai       2021-08-23 7:56

moka labai gražiai kalbėti ir atitinkamai priešingai,pasibjaurėtinai,nusikaltamai tyliai už nugaros daryti.Tai klasikiniai veidmainiai,savanaudžiai,romanų neigiami herojai.Ryškiausias tipas V.Landsbergis.

neraštingi?       2021-08-23 7:06

gal pasimokykit lieutvių kalbos: SKAMBANTYS (daugiskaita) , o ne skambantis. neraštingumas stebina

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-08-23 6:15

- Seimas ir vyriausybė nemoka bendrauti su žmonėmis, su šeimomis, su Tauta.
- Išprovokuoti seimo bei vyriausybės narių siautėjimo, šių metų žmonių savigynos pasipriešinimo veiksmai - visuotinio maišto tik pradžia ir iki pergalės.
- Visi maištaujam visokiais būdais, derinkime planus Tautos priešams išjungti (bei griežčiausiai bausti).
- Pagrindinį mūsų laikysenos bei veiksmų būdą mums pasako Lietuvos konstitucijos 4 straipsnio nuostata iki žodelio “ar”: aukščiausią suverenią galią Tauta vykdo t_i_e_s_i_o_g_i_a_i [ar per demokratiškai išrinktus savo atstovus]. Jei kitaip, mes š_e_i_m_i_n_i_n_k_a_u_j_a_m_e be seimo tarnybos apsišaukėlių tarnų, be apsišaukėlių vyriausybės tarnybos tarnų. Referendumas yra tik vienas iš g_a_u_s_y_b_ė_s priemonių Tautai planuoti laimingą gyvenimą savo namuose Lietuvoje.
____________________________________________________________
Lietuva - Tvirtovė

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-08-23 6:15

Jau 8 paskutinieji seimai - antikonstituciniai (n_e_l_e_g_i_t_i_m_ū_s), kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucijos 55 straipsniu, kai sąrašinių negali būti seime.
***
Nusispjovę ant Lietuvos konstitucijos bei nepaisydami Tautinės giesmės, kaskart vis įžūliau bei agresyviau, a_p_s_i_š_a_u_k_ė_l_i_a_i vienaląsčiai seimagyviai veikė ir tebeveikia svetimšalių naudai bemaž 30 metų. Milijonas (pusė visų!) darbininkų išvaryta svetur.
Šie metai - visuotinio maišto pradžia:
- apsišaukėliai vienaląsčiai seimagyviai, lauk iš seimo nedelsiant dabar, lauk iš Lietuvos;
- moteriausybė, lauk iš tarnybos, lauk iš Lietuvos;
- seimagyviai, moteriausybė, milicininkai-policininkai, prokurorų gaujos į teismą - Tautos tribunolą.
_________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neteisėto (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2021 rugpjūčio 23

Rekomenduojame

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Linas Karpavičius. PSO susitarimas dėl pandemijos gali apriboti žmogaus teises

Austrijoje vyko protestai prieš privalomus COVID-19 skiepus

JAV vidurinių mokyklų bibliotekose – pornografinio turinio knygos

Kai laisvoje šalyje reikia dėkoti už drąsą kalbėti…

Austrija neklauso abejojančių dėl eutanazijos

Kalifornijos miestas pritarė pasiūlymui atmesti bet kokius valstijos ar federacinius nurodymus dėl Covid

Vytautas Sinica. Marazmai tęsiasi

Didelė demonstracija prieš vakcinų pasus Gioteborge, Švedijoje

Kun. Nerijus Pipiras. Bronius Laurinavičius: Tiesos skambesio vedamas

Romas Lazutka. Mūsų pasivažinėjimams gamtą tesaugo varguoliai

Olga Vėbrienė. Nusikaltimų gamtai nebetirsime?

Sveikatos teisės institutas. Premjera: „Aš esu mes. Išlikti žmogumi“

Liudvika Meškauskaitė. Pasitikėjimo Lietuvos žiniasklaida problema C-19 pandemijos laikotarpiu

Žodžio laisvė svetur – Kolumbijoje socialinių tinklų žvaigždė apgynė savo tradicines pažiūras į šeimą

Memorialas Kryžkalnyje bus papildytas naujomis partizanų pavardėmis

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Atsitieskite ir pakelkite galvas – I Advento sekmadienis

Kunigo Broniaus Laurinavičiaus paminėjimas

Lenkijos premjeras siunčia vaizdo žinutę: mes giname Europą

Iššūkis gyventi pagal sąžinę

Vytautas Sinica. Apie architektūrą

Vidas Rachlevicius. E. Macronas ir A. Lukašenka. Lyginti negalima, bet palyginkim

Pasaulis ir Lietuva: Lenkija dėmesio centre/Ukraina ginkluojasi/Landsbergis pagirtas JAV

Amerikoje daugėja pastorių, dėl pandemijos norinčių nutraukti nuolatinę tarnystę

Ramūnas Aušrotas. Nauja sąvoka Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatyme

Kyle Rittenhouse byla. Žiniasklaida pateikė realybės neatitinkančią versiją

Almantas Stankūnas. Ar jis ir Co yra diplomatai ar Rusijai ir Vokietijai naudingi joms dirbantys idiotai?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.