Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Sveikatos apsaugos politika

Vygantas Malinauskas. Apie nacionalinius kovos su pandemija ypatumus

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugsėjo 15 d. 9:16

24     

    

Vygantas Malinauskas. Apie nacionalinius kovos su pandemija ypatumus

Lietuvoje Covido situacija, palyginti su visomis kaimynėmis, tikrai bloga (pagal naujausią statistiką blogiau tik Rusijoje, kurią jau visai pasivijome). Ir pažiūrėjus vakarykštę prof. I. Vėgėlės ir Seimo sveikatos reikalų komiteto nario L. Slušnio diskusiją per TV 3 gali suprasti, kodėl.

Slušnys tiesioginiame eteryje paaiškino, kad dabartinė valdžia, valdydama pandemiją, veikia bandymų ir klaidų metodu. Pirmiausiai kažkas greitomis yra padaroma, o po to žiūrima, kokias tai turės pasekmes (pasak Slušnio, taip visada valdomos krizės ...).

Slušnys nesugebėjo atsakyti į laidos vedėjo klausimą, kodėl per pirmąjį karantiną nebuvo leidžiama į mažas parduotuves, o dabar didesnę susirgimo riziką turintys piliečiai verčiami jose grūstis (ar pasikeitė virusas?). Slušnys nežinojo, ir kad šiuo metu Lenkijoje (kurioje mažiau pasiskiepijusių ir nėra galimybių pasų) situacija yra gerokai geresnė nei Lietuvoje. Slušnys, pasirodo, galvojo, kad ji tokia kaip Lietuvoje…

Tiesa, Slušnys vieną dalyką žinojo labai tvirtai. Pasak jo, „liko labai nedaug. Atvirai pasakius, mums liko kokie, na, 15 proc. žmonių paskiepyti ir mes, nu, praktiškai tampame kaip danai laisvi“. Į prof. Vėgėlės pastabą, kad Europos Sąjungos PSO Europos vadovas H. Kluge pripažino, jog masinis vakcinavimas nepadeda nutraukti pandemijos, Slušnys sureagavo: „Bet, Joe Biden‘as…“ (toliau nebebuvo galima suprasti, ką norėjo pasakyti).

Paklausęs valdžios atstovo pradedi galvoti, kad leidimas lankytis didesnėse, gražesnė, naujesnėse, prabangesnėse parduotuvėse ir visokiuose akropoliuose tik turintiems galimybių pasą visai nėra skirtas tam, kad būtų apsaugota visuomenės sveikata (akivaizdu, kad čia nėra jokio ryšio). Jis yra skirtas atsilyginti nusipelniusiems klusnumu dabartinei valdžiai piliečiams. Suteikiant jiems tą saldų ekskliuzyviškumo ir buvimo labiau „baltu“ nei jų bendrapiliečiai jausmą. Ką tai bendro turi su Konstitucija, visuomenės sutartimi ir bendrai pagarba žmogui, neklauskite…

Dėl bendro išsilavinimo. Besiskundžiantiems nepagrįstais piliečių teisių suvaržymais valdžia pirštu rodo į kelias kitas valstybes, kurios taip pat turi galimybių pasus bei taiko įvairius ribojimus. Pirmiausiai – į Vokietiją ir Prancūziją. Patikrinau – nė vienoje iš jų nėra draudžiama neturintiems GP lankytis didelėse parduotuvėse. Tad tiek apie nacionalinius kovos su pandemija ypatumus.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Stiklo valytuvas       2021-09-16 22:35

„STI kviečia valdžios institucijas bendradarbiauti dėl COVID-19“.
Ei jūs sušikti mokslinčiai…, ar ben patys suvokiat ką čia rašot?
>>  STI
>>  NS
>>  ŠS
>>  Žiniasklaidai
.
1 klausimas!!!
- kas yra vakcina? Bendrais bruožais!
- kuom vakcinos skiriasi nuo visų kitų biocheminių medžiagų, preparatų, junginių?
- kokiai grupei ar kategorijai priskirti Covid-19 biocheminį preparatą visame pasaulyje oficialiai vadinamam Covid-19 „vakcina“?
- remiantis išvardintais punktaistais, ar tas biocheminis junginys vadinamas Covid-19 „vakcina“ atitinka reikalavimus taikomus įprastinėm vakcinom?
- ar ta Covid-19 „vakcina“ yra vakcina ar nėra vakcina?!
.
2 klausimas!!!
- jeigu tai kas oficialiai yra įvardijama kaip Covid-19 vakcina, nėra vakcina ir nėra Covid-19 vakcina, kodėl vYRIAUSYBĖ vis dar nepaduota į teismą?!
- kodėl apsijungus su kitom ES ir Pasaulio organizacijomis nepaduotos į Tarptautinį* Teismą atatinkamos tarptautinės ir Pasaulinės organizacijos?!
.
P.S. Kodėl nekuriamos Covid-19 vakcinos klasikiniu vakcinų kūrimo pagrindu, nes šitas ‘marmalas’ akivaizdu kad nėra tas ko reikia žmonijai esamoje padėtyje…
.
P.P.S. Ar mokslinčių galvos sugeba suprasti kas čia parašyta, ar reikia išaiškinti kitokiais metodais, nes kylanti ir dirbtinai keliama įtampa visuomenėje neturi ‘begalybės’ ženklo!!!..

Naujo laiko dvasia       2021-09-16 14:33

Vieno žmogaus durnumas yra mokslinis objektas.
Šimto žmonių durnumas yra pirštais badymo objektai.
Mijono žmonių durnumas prašosi kailio išpėrimo.
Milijardo žmonių durnumas reikalauja skubaus perkrovimo.

Durniai nesuvokia kad jie durniai.
Jokių nuolaidų durniams.
Naujas laikas skirtas išminčiai.

Trumpai       2021-09-15 23:38

Pritariu - bloga. Ypač po penktadieninio maršo ir Šiaulių šventinių renginių.

Tu kažkoks netikras brolyti...       2021-09-15 23:26

Tos LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS man panašios į tarybinę šešioliktąją diviziją.
Kas turit kokių minčių.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-09-15 22:01

- Neužsikodavusiųjų (su qr kodu) gyventojų (mokesčių mokėtojų) neįleidžia net į tuščias(!) respublikines(!) bibliotekas, pavaldžias kultūros(!) ministerijai(!).
- Neužsikodavusieji sumoka už paslaugą ir negauna paslaugos.
- Katastrofa.
- Lietuvoje siautėja neregėto įžūlumo skurdukai.

Povilas       2021-09-15 20:28

Elementari Lietuvos statistika.
2020 m. rugsėjo 14 d.:
- paskiepyta 0% gyventojų;
- susirgo 51 (7dienų vidurkis 41);
- mirė 0 (7dienų vidurkis 0).
2021 m. rugsėjo 14 d.:
- paskiepyta 60,8% gyventojų;
- susirgo 899 (7dienų vidurkis 880);
- mirė 10 (7dienų vidurkis 14).
Skiepai mus išgelbės!
Petys už laisvę!
Tikėkite mokslu!
smile
P.S.
Leidžiu tiražuoti delfiams, 15 min, LRT, l.rytui

į šviesų švabo rytojų       2021-09-15 18:25

Pasaulyje vyksta precendento neturintis eksperimentas. Naujo tipo genetinės vakcinos, realiuoju laiku bandomos su žmogiškos populiacijos banda. Vieni yra šio eksperimento stebėtojai (laisvoji mažuma), kiti yra tiesioginiai eksperimento dalyviai (noriu pabrėžti jog savanoriški dalyviai, kurie savo parašu patvirtina, kad jie asmeniškai labai nori dalyvauti šios vakcinos bandymuose. Rinkti iš jų laisvanoriško sutikimo parašus yra normalu, nes prievarta medicininiuose tyrimuose, yra uždrausta ir prilyginama nusikaltimams prieš žmoniškumą, neturintiems senaties termino). 
  Kadangi sąmoningai pasirinkau būti stebėtojų pusėje, tiesiog šiuo trumpu tekstuku noriu pasidalinti keliais savo pastebėjimais. 
  Vakar perskaičiau, kad mirė Kauno klinikų Akušerijos ir ginekologijos klinikos vadovė R. J. Nadišauskienė. Šiaip daug žmonių dabar “staigiai” miršta, gal ir neatkreipčiau dėmesio į šį liūdną faktą, bet prisiminiau jog būtent šį profesorė aktyviai agitavo visus skiepytis eksperimentinėmis vakcinomis ir netgi rekomendavo tai daryti nėščioms ir žindančioms motinoms. Pati vakcinavosi du kartus ir su nekantrumu laukė trečios dozės, bet nespėjo. Užteko dviejų kartų. 
  Skaitydamas nekrologą, apie šią gerbiamą eksperimentinės vakcinos naudotoją ir agitatorę, tiesiog prisiminiau kitą eksperimentinės vakcinos entuziastą ir naudotoją. Kaišiadorių rajono savivaldybės Administracijos direktorių M. Nasevičių.  Apie kurį taip pat nekrologą skaičiau žiniasklaidoje šių metų kovo 22 dieną. Jis mirė staigiai savo darbo vietoje. 
   Taip pat nebūčiau atkreipęs dėmesio į šį liūdną faktą, bet prisiminiau viena istoriją. Šių metų sausio mėnesį, kai tik pradėjo šiomis vakcinomis skiepyti prioritetines grupes, gerbiamas direktorius tuojau pat pasiskiepyjo ir dėl to kilo nemažas šurmulys, nes jis nebuvo jokiose prioritetinėse grupėse. 
   Ir štai po poros mėnesių, jis netikėtai ir labai lengvai miršta tiesiogiai savo darbo vietoje. 
  Dabar tokių netikėtų mirčių vis daugėja ir daugėja, bet aišku tai visiškai nesusiję su eksperimentine vakcina. Tai tiesiog sutapimai. 
 O dabar apie pastebėtą teigiamą vakcinos poveikį žmonėms. 
  Aš šiek tiek nusivyliau kai sužinojau jog mano draugai gyvenantys kaime suskubo skiepytis, bet kai su jais susitikau pokalbiui, betarpiškai apsidžiaugiau. Išgirdau tokį tekstą: “Eik Vladeli čia durnium reik būti, kad šitą brudą į save susleisti. 20 eurų ir tu “vakcinuotas”.” 
   Tai yra, kaimo žmonės protingai suprato, kad reikia įjungti “durnių” su įsigalinčiais vergvaldžiais ir vaidinti jog viską darai kaip jie sako. O realybėje daryti viską atvirkščiai. Tai normali kaimo žmonių sveikos nuovokos gyvenimiška pozicija

Dabartinėje koronoaferoje,  jų tikslas ne vien apvogti kvailus gojus (jeigu būtų tik tai, aš būčiau tylėjęs). Jų tikslas visus kas papuls į jų valdžią, pasodinti ant vergo grandinės. 
   Antsnukiai, šunų pasai, uždarymai, izoliacijos, priverstinis “gydymas” tų, kurie bus pavojingi arba nereikalingi šiai naujo kaganato sistemai. Siaubingą ateitį jie yra mums numatę. Negalvokite, kad nuolankiai jiems pritardami arba neprotestuodami ir tyliai tūnodami savo sodybėlėse, jūs užsitarnausite privilegijuotą vietą jų kuriamame segregacijos, žudynių ir vergiško paklusnumo GEROVĖS VALSTYBĖJE. Kaip tai buvo senosios sovietijos darbo lageriuose (visi iki vieno senosios sovietijos gulagų pargindiniai vergvaldžiai buvo žydai) tavo gyvenimas kainuos mažiau nei kuvalda, kuria tu privalėsi skaldyti granito skaldą, pilamą priešais gerovės valstybės vergvaldžių namukus, uždarose saugomose teritorijose. 
  O dabar dėl tų, vargšų valdžios distrofikų ir infantilų (abiejų lyčių ir belyčių), kurie naudodamiesi savo padėtimi, ne tik patys uoliai LAISVANORIŠKIAI vakcinuojasi, bet ir savo skystaprotiškais sprendimais siutina tuos ant ko laikosi visa valstybė (tikrai laisvus, sveikus ir savistovius žmones -  karius pagal prigimtį).  Jie manosi, jog čia jie bus tie, kas valdys naujo “apharteido” sistemoje. Turiu jus nuvilti mielieji mano. Jūs esate eksperimentinės žiurkytės. Tokios baltos, raudonom akelėm, nepiktybiškos, nors ir atrodančios gan nepatraukliai. 
 90 proc. distrofikų, kurie tėra bereikalingas ofisinis planktonas, bus sunaikinti chaoso metu, o tie kurie reikalingi fiziniam darbui, bus sučipuoti kaip šunys ir dirbs už balandą ir skiepus. Manote svaičiojimai? Daugelis žmonių prieš didžiąsias pasaulines katastrofas manė lygiai taip pat. 

Ema       2021-09-15 17:04

Juk tas Slusnys galimai yra nestabilios psichikos

Raimundas       2021-09-15 15:22

Mačiau tą dvaro psichoterapeuto pasirodymą.. Mačiau arogantišką menkystą, argumentus bandantį pakeisti savo maivymusi ir įsivaizduojamu “autoritetu” .

Labai keista       2021-09-15 15:06

Tas „tiesos“ mylėtojų ratas labai nepakantus tiesai ir tiesos ieškotojamas. O geresnio portalo irgi nėra.

praktinis patarimas šauksmininkui (14:43)       2021-09-15 14:59

pabandykite pradėti mąstyti galva ir spaudimas smegenyse atlėgs

Prokuratūra!       2021-09-15 14:43

Kada oficialius propagandistus arba atipropagandistus prigriebsite?!! Eiliniam žmogui abipusis smegenų spaudimas darosi nebepakeliamas. Juk negali būti abeji teisūs. Ar kaip?!

after       2021-09-15 13:38

Keletas draugų ir visa eilė kaimynų bei pažįstamų persirgo tuo kovidu.
Ir ką? Nagi nieko ypatingo, gripas kaip gripas - porai dienų dingo uoslė ir skonio receptoriai, temperatūrėlė buvo pakilus, kaulus maudė, prakaitavo.
Į ligonines nevažiavo, arbatėlių pagėrė, citrinų pagraužė ir tiek.
Kai darosi testus, antikūnių kiekis žvėriškai didelis, tiesiog super nir svarbiausia, natūralus imunitetas, kuris nesumažėjo pirmiems persirgusiems net po metų.
Kitaip yra tiems pažįstamiems, kurie paklausė propagandos ir valdžios parėdymų - dauguma patyrė įvairiausių alerginių reakcijų, “vakcinš” poveikis buvo žiaurus.
Keletui pažįstamų, po “vakcinacijos” teko atsidurti reanimacijose.
Kai kas jau po pirmos dozės košmaro prisiekė daugiau to brudo nebesileisti nei už ką.
O kaip su pasiskiepijusiųjų imunitetu?
Kaip, kaip….
Šūdinai.
Feikas visa šis šaršalas.
Čia vien farmo-mafijos biznis ir tiek.

Taip > 12:07       2021-09-15 12:48

Taip, žydai raus!

ah.ą       2021-09-15 12:07

žydų “nacionalinius kovos su pandemija ypatumus” - jei gyvulių pasus lietuviams išdavinėja žydų kompanija? Ir šimon (žydiškas žodis) rūpinasi žydų kompanijos išduodančius lietuviams gyvulių pasus verslu ir pelnu ?  Žydų kompanijos verslas ir pelnas šimon svarbiau negu lietuvių sveikata?  O gal tiesiog Lauk Šimon ir žydų kompaniją įvedinėjančią lietuviams gyvulių pasus ir antikonstitucines tvarkas ?

To paslušno       2021-09-15 12:05

charakteris kaip meksikiečio,kuris pirma šauna žmogui į kaktą, paskui galvoja, kas iš to išeis. Tokie dabar reikalingi.

JUOKIUOSI GARSU       2021-09-15 11:35

LIETUVOJE, KUR 2,7 MILIJONO GYVENTOJŲ, PER PARA UŽSIKRĖTĖ 1098 ASMENYS, O PALYGINIMUI MASKVOJE, KUR 15 MILIJONU GYVENTOJŲ, PER PARA UŽSIKRĖTĖ 1938 ASMENYS. MASKVOJE JOKIŲ DĖL COVID-19 APRIBOJIMU: LAISVAI VEIKIA RESTORANAI, KIRPYKLOS, GROŽIO SALONAI, SPORTO KLUBAI. JOKIŲ GALIMYBIŲ PASU. VA, TAU IR “SPUTNIK V” VAKCINA, VA, TAU IR PIŠ VYRIAUSYBĖ!…

ah1       2021-09-15 11:31

na kam dar neaišku kad didieji prekybcentriai su terbakrepšiais - viruso ir ligų veisyklos - kiek žmonių per dieną apznagioja terbakrepšių rankenas? Prieš kelis mėn. dezinfekuodvo terbakrepšius, o kai nustojo tai ir vėl protrūkis.
Taip kaip iki okupanto ligų veisyklomis buvo bažnyčios kur susirinkdavo ligoti, visi rankas kišdavo į tą patį vandenį ir kratydavo ant savęs, taip dabar ligų veisyklos prekybcentriai su apznagiotomis terbakrepšių rankenomis, net neabejoju.
Tai va naikinkit terbakrepšius - ligų veisyklas. Prie okupanto nebuvo terbakrepšių todėl univermagai nebuvo ligų veisyklos.
Toks būtų pastebėjimas apie ligų protrūkių  valdymą.
Kur didelės žmonių sankaupos ir antisanitarija ten ligų protrūkiai.
O geriausia tai naikinkit prekybcentrius - žmonių sankaupų šaltinius.

 

Al.       2021-09-15 11:09

Visi atsakymai švabistų Didžiajame pasaulio perkrovime - Pasaulis turi būti parklupdytas prieš šėtoną.

Žodžio laisvė...       2021-09-15 10:44

Skiepytis tik pagal šeimos gydytojo raštišką rekomendaciją. Tik jis turi žinoti savo
kliento sveikatos būklę ir spręsti ar rekomenduoti jam skiepytis, prisiimant atsakomybę.

Ir gerai       2021-09-15 10:21

Gal jau seniai mums buvo laikas atprasti nuo tų prekybcentrių ir dažniau lankytis mažose parduotuvėse. Aš, pavyzdžiui, taip laiką taupydavau. Juk viskas vietoj. Bet dabar nežinau, kada vėl pradėsiu lankytis daržinėse, kuriose esu nepageidaujama vien todėl, kad neturėjau ,,laimės” susirgti. Būčiau visiška idiotė, jeigu savo noru leisčiausi užkratą, kuriam natūraliai, atrodo, esu atspari. Aš gi ne savižudė. Tegu PUŠiausioji ir DULKiausiasis papučia man uodegon. Gyvensiu ir žvengsiu iš jų ,,valdymo”. Visų švabų pykčiui.

Jo, matosi,       2021-09-15 9:34

kad babkiniai nabagai ir išverstaskūriai kovoja už švabistų auksinį milijardą - mažina Lietuvių tautą.

Prancūzijoje nustatyta       2021-09-15 9:29

GP galiojima data ,iki lapkričio 15 dienos.Paskui vėl svarstys,o pas mus vėl neaiškumai,nepasitikėjimas ir t.t…

Daug klaidų padaryta,       2021-09-15 9:28

organizuojant skiepijimo procesą.Gaila,kad nuo skiepijimo visai nusišalino šeimos gydytojai.Atrodė,kad skiepys per poliklinikas,kur žmonėms viskas įprasta,jie žino savo gydytoją,ambulatorija pakvies ir paskiepins.Savo daktaro paraginimas veikia stipriau už valdžios bizūną.Dar daugiau,ne kiekvienas žino,kur ten paskambinti,užsiregistruoti,vis sunku pataikyti,kada kuri amžiaus grupė,eilės,internetai.Dabar lauksim,kad kaip Ispanijoje ar Anglijoje ,lauksim žinutės ar skambučio į telefoną.Kad viskas vyktų oriai.Patys jau neieškosim.

Rekomenduojame

Kastytis Braziulis. Keli pastebėjimai dėl Erdogano ir putino susitikimo Sočyje

Ar iš tiesų esame laisvi daryti ką norime?

Kastytis Braziulis. Amnesty International metė šešėlį visai Ukrainos kariuomenei ir jos prezidentui

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt ketvirtoji (rugpjūčio 6 diena)

Nesant poreikio operacijai kiekvienas vokietis galės keisti savo lytį kartą metuose

Kilni donorystė ar išmėsinėjimo įstatymas

Almantas Stankūnas. Na ką, Perlas Energija iššovė sau į koją?!

Dominykas Vanhara. Elektros „tiekėjų“ verslo planas labai paprastas

Ligitas Kernagis. Įspėjimas tėvams

Arūnas Dulkys įteisino medikamentinį lyties keitimą

Mokslininkai kelia ieškinį dėl JAV valdžios vykdomos soc. žiniasklaidos cenzūros

Valstybės auditas: Lietuvos miškais rūpinamasi nepakankamai

Baltarusijos protektoratas

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt trečioji (rugpjūčio 5 diena)

Almantas Stankūnas. Elektros kaina Lietuvoje yra didesnė net 100 kartų!!!

Edvardas Čiuldė. Kukurūzų vaikai iš 2050 metų Lietuvos viešbučio

Žmogaus teisių gynėjai ragina pašalinti Rusiją iš JT žmogaus teises ginančios ir visų kitų JT struktūrinių padalinių

Dominykas Vanhara. Visas šis blogis yra gyvas ir šiandien

Čekijos prezidentas su grupe parlamentarų siekia Konstitucijoje įtvirtinti vyro ir moters santuoką

Lenkijoje po Konstitucinio tribunolo sprendimo smarkiai sumažėjo abortų skaičius

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt pirmoji (rugpjūčio 3 diena)

Švedijoje „keisti lytį“ bus dar lengviau

Išėjo Liudvikas Jakimavičius

Almantas Stankūnas. Pavojingiausias yra Blogis, kuris ateina tyliai, minkštomis šlepėtėmis ir prisidengdamas geromis idėjomis

„Už Balos”. Kinija-Rusija-Iranas-Hunteris

Apklausa: gyventojai homoseksualių šeimų klausimą nori spręsti referendumu, tam pritaria net ir valdančiųjų elektoratas

Ar šie žmonės negeba sugalvoti jokio naujo argumento?

Dominykas Vanhara. Labai geras pavyzdys, kaip žiniasklaida atlieka ne informavimo, bet nuomonės formavimo funkciją

Vladimiras Laučius. Kaip „idealistai“ atitrūko nuo idėjų, o „realistai“ – nuo realybės

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimtoji (rugpjūčio 2 diena)

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.