Iš propagandos frontų, Specialiosios tarnybos

VSD apie grėsmes nacionaliniam saugumui: kritikuoji valdžią – esi valstybės priešas?

Tiesos.lt redakcija   2016 m. kovo 30 d. 16:40

19     

    

VSD apie grėsmes nacionaliniam saugumui: kritikuoji valdžią – esi valstybės priešas?

Siūlome susipažinti su Valstybės saugumo departamento visuomenei paskelbta šių metų „ataskaita“ – „Grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimu“ ir kviečiame savo skaitytojus pakomentuoti VSD analitikų įžvalgas.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

galvoju ir nesuprantu       2016-03-31 9:20

30 psl. ,,Rusijos siekis kurstyti tautinę priešpriešą ir įtampą visuomenėje”. Kai įsijungiu TV ar skaitau internetinės žiniasklaidos informaciją programuojasi, kad ji labiausiai šitai daro. Ar kas atliko analizę...

Vaidas       2016-03-31 8:43

Ataskaitą geriausiai iliustruoja ši citata: „Energetikos srityje akcentuotos pasiteisinusios prognozės dėl suskystintų gamtinių dujų laivo-terminalo nuostolingumo“. Rusijos propaganda ir prognozės, Lietuvos atžvilgiu, tokios siaubingos, kad net pasiteisina smile
Šiaip, jausmas dvigubas, ataskaita tai labai linksma ir juokinga, bet po jos paskelbimo tampa aišku, kad VSD galima išformuoti, nieko nenutiktų.

to>Girdėjot       2016-03-31 6:14

Anušauskui jau turėjo būti pareikšta apkalta kokie 20 metų atgal, tik ne Nakui. Anušauskas kaip ir visa konsrvinė gauja yra tikrų tikrausi Lietuvos priešai, Rusijos agentai.

Joo,        2016-03-31 0:59

A. Nakas nepalyginamai geriau organizuoja viešųjų ryšių akcijas - čia tau ne siūlymas “Giraitės” šovinius pardavinėti Turkijos kurdams

Girdėjot       2016-03-31 0:54

Anušauskas pareiškė, jog SEimo nariui A. Nakui gresia apkalta…

įsisenėjusi VSD identiteto katastrofa       2016-03-30 23:46

Priešingai negu manoma,ten nedirba vien niekšai ir išsigimėliai,dauguma-labai padorūs,patriotiški žmonės.Tik vis kažkaip VSD nesugeba išsiaiškinti vienos būtinos smulkmenėlės:kas yra pareigūnų LOJALUMAS PILIEČIAMS? Jeigu išsiaiškintų,turėtų mažiau galvos skausmo ir tikrai stabilesnę,saugesnę valstybę,nes perpratę lojalumo piliečisms paslaptis,greičiau galėtų apsispręsti dėl kai kurių visiškai nereikalingų politikų pasitraukimo būtinybės.Tai sugrįžtų laimingesnių piliečių dėkingumu per laimingesnį ir paprastesnį jų gyvenimą,dėl ko ir VSD netektų bereikalingai triūsti spėliojant kaip interpretuoti vienokią ar kitokią valdžios kritiką.Suprantu,kad VSD politines ir ekonomines dėliones,bei kai kurių niekšų ir atmatų neišvengiamą būtinybę tam tikrose pozicijose suvokia geriau nei daugelis iš mūsų,tačiau visgi saugumo struktūrai būtina atrasti ryžto savyje tam,kad pakelti reikalavimų šalies elitui kartelę aukščiau.Manau,kad VSD tai jau tikrai pasiskaičiavo kokią nepataisomą žalą Lietuvai padarė Garliavos įvykiai.O viso to buvo galima išvengti,jeigu VSD eilinį kartą neprisimaltų ir neatiduotų iniciatyvos mentams.Jaučiu,mes visos tiesos vis tiek nebūtume sužinoję,tačiau gyvos būtų dauguma “bylos žudikės” aukų ir bent keliomis dešimtimis tūkstančių gyventojų,pabėgusių iš košmaru virtusios Lietuvos,dabar gyventų mūsų šalelėje daugiau.Kas jau kas,o VSD,manau iškart matė,kad tikrai ne “violetiniai”,nežiūrint kai kurių infiltruotųjų bandymų,dirba Lietuvai priešiškoms jėgoms.

dėl Vaišvilos       2016-03-30 23:19

Kas čia per neprikruštukas išmestas į viešąją erdvę? Vaišvilos veikla kai kuriais atvejais atroo labai įtartinai,tačiau VSD-juk ne koks bulvarinis “Sruttrydis”,turėtų rimtai argumentuoti savo pareiškimą.Per TV pranešė,kad rytoj Vaišvila eina pokalbio pas Jauniškį,tad galima teigti,kad jei paskui Vaišvila nepranyks nuo žemės paviršiaus,arba nebus suimtas,naujasis Jauniškis su nepakeičiamuoju Makausku smarkiai pasiš(cenzūra).

Jei šie vyrai ne tik drąsiai, bet       2016-03-30 23:10

dar ir protingai kalbėtų, jei siūlytų problemų sprendimus, jei savo veikla įrodytų, kad atėjus jiems į valžią, daug kas keistųsi į gera, kad ne vien savo ego rūpintųsi, tada taip, sakyčiau: puiku, vyručiai, palaikau.
O dabar?

nori uzciaupti       2016-03-30 22:55

visus, kurie dar nebijo pasakyti drasu zodi. Pagarba Vaisvilai, Nakui, Simulik ir kt., kuriems Lietuva svarbesne uz gyvybe. Laikykites vyrai. Tiesa, kodel netiriama iki galo Sakalausko zuties byla prie AT? Kazkur buvo nuskambejusi ir Jauniskio pavarde.

Jėzusas       2016-03-30 20:24

Grėsme nacionaliniam saugumui:
Van Rumpėjus - tautos ir valstybės turi išnykti.
Auštrevičius - federalistų judėjimo narys (antikonstitucinis judėjimas)

stasys       2016-03-30 19:27

kalba eina apie keliamas grėsmes nacionaliniams saugumui,...o ne vidaus priešus kaip tokius .Kažkoks nesusivokimas kom. skaitant ta VSD tekstą , kas dar akivaizdžiai ryškėja tai tas asilų bandos sindromas..baubti viena gaida . Belieka tik įsivaizduoti kaip nusivylė Tiesos.lt redakcija nepapuolusį į tu marginaliu tinklalapiu sąrašą ..kaip ekspertai ir t.t. Tai rodo kad Lietuvoje dar sunkiai suvokiama kas tai yra opozicija ..ir kodėl opozicija negali būti įvardinta vidaus priešu..kas dar keisčiausia tai tai kad ir pati opozicija linkusi save susitapatinti su kažkokio priešo forma . Čia panašiai kaip “aš ne priešas..bet įsižeisiu jei tokiu manęs nelaikysi”.

Kubyyylius       2016-03-30 19:13

Rusai puola! Ne juokai!
Grėsmes nacionaliniam saugumui reikia vertinti labai rimtai.
Ir imtis ryžtingų priemonių.Prevencinių!
Ką gi daryti, kad rusai müsų nepultų?
Reikia pašalinti bet kokį pretekstą ir motyvaciją mus užpulti.
Tą nuolat ir labai sėkmingai darome:
Panaikinome litą kaip Lietuvos valstybės požymį,
Panaikinome savo įstatymų suverenumą, dabar pas mus galioja Briuselio įstatymai.
Baigiame atsikratyti savo piliečių, vietoje jų bus atvežta kitokios rūšies individų.
Žodžiu, naikiname bet kokius Lietuvos valstybingumo požymius.
Tiesa dar liko himnas, vėliava ir pavadinimas.
(Laikinai, visko vienu metu padaryti tiesiog nespėjame)
Bet žadame Proveržį. Planą įvykdysime. Po laimėtų rinkimų.
Ir tada…
Kai neliks nei lietuvių, nei valsybės, nei Lietuvos pavadinimo- ką tada rusai puls, a?
Ha, jiems neliks ką pulti, nes neliks priežasties objekto!

Ką daryt?!       2016-03-30 18:20

Įkliuvau.
Kartą rudenį draugas telefonu pasiūlė kartu pagrybauti.
O aš atsisakiau- pasakiau jog “nemėgstu grybų”.
O jeigu telefono pokalbio klausėsi saugumiečiai?
Siaubas!
Dabar laukiu kada ateis suimti už nemeilę prezidentei.

natūralu       2016-03-30 18:15

kuo didesnis šūdas - tuo daugiau į viršų kyla.
primink kokiam šūeliui, ypač teisėjūkščiui ar prokurorčikui ar min.darbuotojui, kad jis šūdas smile

logiška       2016-03-30 17:45

Kaip gali atsiriboti nuo tų, su kuriais nieko ir nedarei?

Letas Palmaitis       2016-03-30 17:41

Be abejo, nesu joks LTSR-2 “Tautos tribūnas” apsivertėlis, bet esu garantuotas LTSR-2 režimo, kuris nėra jokia Lietuvos valstybė, bet valstybės imitacija, priešas - toks pat, koks buvau ir SSSR priešas. Jei tada manęs svolačiai nesautvarkė, tegu sutvarko dabar. Tegyvuoja Laisvė!

TO tiesiečiams       2016-03-30 17:36

Gal jūs ką nors painiojate?
Bet aš skaičiau, kaip jie atsiribojo nuo Lietuvos Sąrašo. Ir kodėl tai padarė, suprantu.

tiesiečiams       2016-03-30 17:30

turėtų būti smagu - nemaža dalis jų jau atsiribojo nuo ataskaitoje minimų signatarų ir kitų nesisteminių judėjimų wink

Tai ką veikia VSD       2016-03-30 17:08

jeigu tiek grėsmių nacionaliniam saugumui? Grėsmė iš Rusijos, grėsmė iš baltarusijos, o kad grėsmė nacionaliniam saugumui iš VSD, FNTT, Seimo, įvairių ministerijų nė žodžio. Lietuvos piliečiai visi gerai žino, kad kritikuoji valdžios atstovus esi valstybės priešas, Rusijos agentas, esi priešas Lietuvos KGBistų ....

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.