Šeimos politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai , Europa

Vokietijos valstybinėje televizijoje vaikai skatinami rinktis lyties keitimą

Tiesos.lt siūlo   2022 m. birželio 4 d. 13:00

9     

    

Vokietijos valstybinėje televizijoje vaikai skatinami rinktis lyties keitimą

laikmetis.lt

Vokietijos valstybinės televizijos kanalai kuria visą spektrą translyčiams palankaus turinio, o viena iš pagrindinių jų tikslinių auditorijų yra maži vaikai. Šioje prieštaringai vertinamoje vaikų programoje transseksualūs žmonės paprastai vaizduojami kaip drąsios asmenybės, kuriomis reikia ne tik žavėtis, bet ir į jas lygiuotis, beveik visai nediskutuojant apie galimus neigiamus aspektus ar šalutinius poveikius, susijusius su sprendimais, keičiančiais vaikų gyvenimą.

Vienas didžiausių translyčiams palankaus turinio propaguotojų yra vaikų programų gigantas KiKA, kuris gauna didžiulę mokesčių mokėtojų pinigų sumą iš visuomeninių televizijos tinklų ARD ir ZDF – abu tinklai kaltinami kraštutiniu leftistiniu šališkumu. KiKA jau seniai pristato vaikams informaciją apie lyties pokyčius, hormonų blokatorius ir netgi pereinamojo laikotarpio chirurgiją. Visą tai vyksta nepaisant vis daugėjančių gydytojų ir net medicinos institucijų, įskaitant Švedijos nacionalinę sveikatos ir gerovės tarybą, kuri pataria nenaudoti vaikams ir paaugliams hormonų blokatorių dėl nepalankių medicininių ir psichologinių išvadų.

Dar 2016 m. KiKA sukūrė segmentą „Kai manai, kad esi mergaitė, tu esi mergaitė“, kuriame buvo 10-metis berniukas, „pakeitęs“ lytį.

„Įsivaizduokite, kad esate mergaitė, bet kažkas jūsų viduje sako, kad labiau norėtumėte būti berniuku arba atvirkščiai: jūsų kūnas yra berniuko, bet jautiesi kaip mergina. Tai kažkas, dėl ko galite daug kentėti. Tokie vaikai dažnai būna labai nelaimingi, kol iš tikrųjų kada nors vėliau nepakeičia lyties“, – teigė laidos vedėjai.

Kitoje KiKA programoje teigiamai pristatoma 12 metų translytė mergaitė, jos lyties keitimo procesas ir kaip ji sprendžia šią problemą vidurinėje mokykloje.

Šių metų pradžioje pamėgtoje vaikų programoje, žinomoje kaip „Pelė“ („Die Maus“), buvo parodyti šie transseksualizmą skatinantys epizodai, o šis žingsnis pateko į antraštes visoje Vokietijoje.

KiKA taip pat sukūrė programas, leidžiančias vaikams ir paaugliams tiesiogiai bendrauti su translyčiais žmonėmis. „NIck“, gimęs biologine mergaite, bet tapęs vyru, neseniai buvo parodyta KiKA „pokalbyje“, kuriame vaikai iki 16 metų galėjo jo klausinėti translyčių asmenų apie lyties keitimą.

„Ei, aš esu trans vyras, šiandien atsakantis į kelis klausimus vaikams, kurie gali būti panašioje situacijoje arba tiesiog domisi šia tema“, – pradėjo jis diskusiją „PUR+“, kurią prodiusuoja KIKA.

Martino Voigto komentare vokiečių laikraštyje „Junge Freiheit“ rašoma, kaip Nikas buvo rodomas vaikams ir paaugliams, o kiekvienas epizodas yra ne tik „teisingas pasirinkimas”, bet ir galimybė laimingais padaryti kitus „transeksualizmo problemų” turinčius vaikus.

18-metę merginą, tapusią “vaikinu” Nicko, televizijos kanalas lydi nuo 2019 m. Jaunieji žiūrovai gali stebėti jos nuolatines testosterono injekcijas, pasikeitimą asmens tapatybės kortelėje, jėgos treniruotes, krūtų amputaciją.

Tačiau programoje nesakoma, kad moters kūnas visada išlieka moterišku kūnu, nepaisant hormonų ir operacijų, taip pat nepaisoma visam gyvenimui kylančių, negrįžtamų pasekmių ir šalutinių poveikių. Mergaitė didžiuojasi gilėjančiu balsu ir nežymiu barzdos šešėliu.

Žinoma, tie, kurie atsakingi už Niko ir Timo istorijų perkėlimą į vaikų televiziją, žino, kad vis daugiau jaunų merginų pakliūna į transseksualų ažiotažą. Gydytojai visoje žiniasklaidoje perspėja, kad pastaruoju metu jaunų mergaičių transseksualių asmenų savidiagnostika auga. Tai psichiškai nesaugios, dažnai emociškai nestabilios merginos, kurios šturmuoja lyčių klinikas, nes yra nelaimingos. Tūkstančiai merginų, kurias dar tik tuoj užklups brendimas, mato istoriją, kaip tapti laiminga ir vyriška, kurią taip įspūdingai pasakoja buvusi mergina Nick.

Jaunų žmonių, norinčių pasikeisti lytį, skaičius auga lygiagrečiai su žiniasklaidos ir kultūros priemonių, propaguojančių tokią procedūrą mastu.

„Dauguma žmonių tikriausiai nežinojo – aš tikrai nežinojau, kol nepradėjau tinkamai tyrinėti šios problemos – kad prieš dešimt metų dauguma žmonių, norinčių pereiti prie priešingos lyties, buvo vyrai. Dabar šis santykis pasikeitė. JK mergaičių, siunčiamų pereinamojo laikotarpio gydymui, padaugėjo 4400 %. Autisčių merginų su tokiais prašymais yra labai daug.

Tačiau pranešimai apie šalutinį poveikį, nevaisingumą ir net vėžį mažai ką atgrasino nuo translyčių asmenų nušvietimo Vokietijos viešojoje žiniasklaidoje. Neaišku, ar vis daugiau tyrimų, kuriuose pabrėžiamas lyties keitimo pavojus, arba daugybės vyrų ir moterų, besigailinčių dėl savo sprendimo, liudijimai pateks į šiuos tinklus, tačiau šiuo metu Vokietijos valstybinio televizijos kanalo žinia yra aiški: lyties keitimas yra drąsus ir teisingas pasirinkimas, ir tai padarys jus laimingus.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

siaubassssssss.............       2022-06-8 0:43

Keista ir baisu matyti
ir tikras baubas…..........

Nu kaipgis be LRT       2022-06-6 19:41

Nuoroda:
https://www.lrt.lt/naujienos/veidai/14/1712921/linkejimus-homofobams-siuntusi-jazzu-atsikniskite-nuo-vaiku
Citata:
„Nelįskite prie savo vaikų ir nustokite į juos apeliuoti. Jiems svarbiausia meilė, tad nenorėkite pakeisti to, ko negalite pakeisti. Nenorėkite prievarta auginti savo klonų, nes naujam pasauliui to nereikia. Vaikui reikia meilės, laisvės ir lygybės. Atsikniskite nuo vaikų“, – linkėjimus homofobams siuntė atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu, apsilankiusi festivalio „Baltic Pride“ 2022 renginyje „Pasididžiavimo balsai“.

T0mas J.       2022-06-5 22:16

Reiškia Vokietijos valstybinė televizija yra bepročių rankose, kaip mūsų valstybinė LRT.

realistas       2022-06-4 22:33

KiKa - akronimas iš Kinder Kanal. Matomas ir Lietuvoje jei turite palydovinę lėkštę. Palydovas Astra 19.2°E. Dar ir HD formatu. Lietuvoje yra mokyklų kur mokama vokiečių kalbos. Teks toleruoti.

Kūno ir sielos tarša       2022-06-4 21:53

Tikrai,kad artimiausioje ateityje lgbtq nesumažės,o tik didės.Kažkuri tos lgbt dalis yra atsiradusi ištvirkimo keliu,kai žmonės bet kur ir su bet kuo.Bet pagrindinis veiksnys čia manau užteršta aplinka,maistas.Jei mamos ,yra tekę matyti 2 metų vaikams visokius bulvių traškučius kiša į burną,o ir vėžio susirgimai jau dažniau pasitaiko vis jaunesniems ir jaunesniems žmonėms.Dar 2012 metais ES Anglijai grasino baudomis už jų vandenyse randamus žmonių paliktus teršalus.
“Didžiojai Britanijai teks susimokėti 30 milijardų svarų sąskaita upėms, upeliams ir geriamojo vandens ištekliams, užterštiems sintetiniais hormonais, išvalyti nuo kontraceptinių tablečių. Naujausioje Europos Sąjungos vandens pagrindų direktyvoje siūlomas didelis šių cheminių medžiagų sumažinimas, susijęs su žuvų populiacijos mutacijomis,kai žuvys tampa ” transžuvimis”

£30bn bill to purify water system after toxic impact of contraceptive pill,google

Alioo, Ėlėrtė !       2022-06-4 17:24

Mokykis iš Kika’os. At taip ir šliauši pregreso uodegoje?

Noriu vesti :)        2022-06-4 14:59

Patarkite, kaip iki vestuvių sužinoti, ar mano nuotaka nėra pasikeitusi lytį?
Ar po vestuvių galiu būti tikras, kad, su medicinos „pasiekimais“, mano išrinktoji man neįstatė spalvotus* ragus?
Ar Bažnyčia anuliuos mano santuoką, ir kokius įrodymus turėčiau pateikti, jeigu paaiškėtų kad nuotaka-žmona yra falšyva?
.
Kol kas skamba juokingai, bet tik kol kas.
.
(Stiklo valytuvas)

Administratoriau,       2022-06-4 14:42

jeigu labai labai labai stipriai nusikeiksiu ar manęs neužblokuosi. smile

ah.ą       2022-06-4 13:27

lobistai nemiega

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.