Emigracija, imigracija, demografija, Socialinės inžinerijos eksperimentai , Europa

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Tiesos.lt redakcija   2022 m. birželio 22 d. 23:02

60     

    

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

„Mes turime sudaryti galimybę žmonėms turėti daugiau nei vieną pilietybę“, - sakė federalinė migracijos, pabėgėlių ir integracijos komisarė Reem Alabali-Radovan.

Migrantai Vokietijoje turi įgyti pilietybę „geriau“ ir „greičiau“, kad Vokietija taptų „modernia imigracijos šalimi“, sakė federalinė migracijos, pabėgėlių ir integracijos komisarė Reem Alabali-Radovan, kas, jos teigimu, reikštų dramatiškai reformuoti šalies pilietybės įstatymą.

„Mes pradedame naują integracijos politikos etapą, solidarizuodamiesi su federaline, žemių ir vietinių vadovybių institucijomis. Mes norime būti moderni imigracijos šalis. Tai taip pat reiškia, kad pagaliau siūlome išeitį iš netoleruotinų „tolerancijos“ grandinių tiems, kurie daugiau nei penkerius metus gyvena čia Vokietijoje “, - sakė politikė antradienį vykusiame federalinės ir žemių vadovybių integracijos pareigūnų pavasario posėdyje Berlyne, teigiama Deutschland Funk radijo naujienų tarnybos pranešime.

Ministrė kalbėjo apie „toleruojamus“ migrantus šalyje, kuriems leidžiama likti šalyje, tačiau kurių prieglobstis nebuvo patvirtintas. Jei įstatymas būtų priimtas, 100 000 migrantų gautų pagreitintą nuolatinės gyvenamosios vietos vizą praleidę šalyje penkerius metus, o ne įprastus aštuonerius metus, o tai savo ruožtu leistų jiems gauti pilietybę kur kas greičiau.

„Mes neturime ir toliau versti juos tuščiai leisti laiką, tačiau turime suteikti jiems teisingą perspektyvą“, - tęsė socialdemokratė.

Vokietijos kairiosios pakraipos vyriausybė, sudaryta iš Žaliųjų partijos, Socialdemokratų (SPD) ir Laisvosios demokratų partijos ekonominių liberalų, jau seniai aiškiai parodė savo norą sustiprinti masinę imigraciją ir perrašyti šalies įstatymus, kad pasiektų šį tikslą.

„Mes turime suteikti galimybę žmonėms turėti daugiau nei vieną pilietybę,“ – pridūrė ministrė.

Federalinė vyriausybė šiemet pateiks tokio įstatymo juodraštinį variantą.

Integracijos pareigūnų pavasario susitikimai vyksta kasmet. Šį kartą dėmesys buvo nukreiptas į ukrainiečius ir afganistaniečius, o taip pat į taip vadinamąją antirasistinę veiklą.

Metų pradžioje Alabali-Radovan kreipėsi į plačiąją visuomenę sakydama: „Mes visi turime būti antirasistai!“

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Štai tokia       2022-06-28 4:47

ta beišsigimstanti dimokratija, po kuria slepiasi Pasaulio kunigaikštis - agresyvių konspiratorių tikrasis veidas.

THOMAS BROOKE (Remix)       2022-06-28 2:11

17-metis buvo pašalintas iš koledžo, nes socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė palaikantis JK vyriausybės naująją imigracijos politiką, kuria siekiama nelegaliai į šalį atvykusius deportuoti į Afrikos šalį Ruandą apdoroti.

Pranešama, kad Leo Shepherdas, buvęs Burnley koledžo Lankašyre (JK) studentas, buvo atsisakyta leisti tęsti antrus studijų metus, nes jis tariamai palaikė naujausią Vidaus reikalų ministerijos strategiją kovojant su didėjančiu nelegalios migracijos lygiu Anglijoje. pietinė pakrantė.
https://mx.news/article/conservative-teenager-kicked-out-of-college-for-tweeting-support-of-uk-governments-immigration-policy/

Kartais tikrai       2022-06-26 9:13

taip atrodo, kad mūsų lietuvaičiai taip ir elgiasi - daug blogiau ir durniau nei anie, be jokios abejonės.

Dzeikas       2022-06-25 22:32

Kad turejau reikalu ir su amerikos negrais ir lietuviukais - sovietukais JAV.
Tai padoresniu zmoniu negru tarpe dazniau sutikdavau.
As beje irgi tarybukas, taciau niekada nebandziau sakyti, kad buvau politiskai persekiojamas Lietuvoje.
Tuo tarpu eilinis lietuviukas, ziurek dar sausio 13 besigyrans prie Seimo rumus gynes pildavo sh kaip jis “su korupcija pries komunistus kovojo” by tik gaut residence permit JAV.
Ko cia sudeliauti apie eilini tautini zbroda, kai pats lietuviskiausias lietuvis ant Lietuvos istatymu, o reiskia ant visu lietuviu skersa padejo isigyjes “boteli” , o is esmes isikures gyvenamaji nama Kursiu Nerijoje.
Negrai tai visu pirma jus.
Tik balti.Kad niekas nesuprastu.

Aitai,Dzeikiok,unt pavesia kur nebut       2022-06-25 13:48

..pervargai nuo per smarkaus bendravimo.Lygini negra darmajieda su lietuviu,kuris negauna darbo.Paziurek,ka tie juodziai cia isdarineja,nereik jokiu Ameriku..

Dzeikas       2022-06-25 12:29

Jus prikergiat man tai ko nesakiau.
Pazymejau, kad naturalizacijos laikas Vokietijoje per ilgas ir reikalavimas ji trumpinti - racionalus ir logiskas.
Taciau teisetumo atmetimas iteisinant netiesa - izulu brovimasi kertant sienas, - nepriimtinas.
Ir visai nesvarbu kokios rases zmogai bus naturalizuoti pazeidziant teisetumo principa.Lietuvaiciai atvyke “prisiduodami”(prasydami politinio prieglobscio po 1991m Sovietijos zlugimo) , lygiai toks pat zbrodas kaip ir negrai aiskinantys kokie jie nukenteje nuo politinio persekiojimo. Negrus as tikrinciau melo detektoriumi, nes kai kurie realiai persekiojami.Lietuviai gi minetu laikotarpiu prasen prieglobscio - atvirai meluojantys tipai kuriu vieta subinaskilyj ar kur arciau jo.Maciau tokius UK.Ten jie izulus kaip tankai.JAV lenda subinen bet kam galinciam moket minimalu atlyginima.JAV policija neaiskius tipelius, ar gatves kandis jei tie neturi dokumentu sodina i lektuva ir sveicia europon.Pats ten kelia namo susirasi.
Cia galeciau disertacija parasyt tema lietuvisku kandziu metamorfozes JAV.
Jie atvyke dazniausiai masto, kad statys ant ragu visus aplinkinius.Realybe deja kitokia: vietiniams kandims konkurentai nereikalingi, o vietines gaujos tokia kandi gali priimt vienkartiniam panaudojimui.Prasuka koki kriminala, o tautine kandi isstato atpirkimo oziu ir kai ta seda - pamirsta apie ja.

elfe Dzeikui.        2022-06-25 10:38

gal klystat?
skaiciau, kad po 8 metu. O si moteris nori sutrumpint iki 5 .. kaip yra pas mus.
kai gyvenau Anglijoj, ten buvo 10 metu. Nezinau ar nepasikeite..

Būtent,       2022-06-25 8:05

nes šitiems apsišaukėliams dimokratams ES reikalingi afrikiečių ir arabų balsai, ir jiems nerūpi europiečiai, jų problemos. Valdžioje įsitaisė antieuropa, o Lietuvoje - antilietuviai.

DZEIKIOKAI       2022-06-25 7:50

taigi ne apie tai kalba,velniai griebtu..Ot megsti nukalbet pro sali.Gave balsavimo teise,juodziai ta fricliandija nuvairuos isvis i palme..Jau ir taip visokie sriodai,merkelienes,stolcai galvom aina,o da gave mln.juodziu palaikyma,kres nematytus neregetus dyvus.

to Savorankiskas pseudoistorike       2022-06-24 22:51

Aš ne istorikas, o diletantas, ar supratai? Bet tiksliukas, nesvarbu koks. O Lietuvių kalba arba Anglų ar Prancūzų kalba rašysiu iš didžiosios raidės ir gali man rašyti dvejetą arba šeškę, kas pačiam geriau - nepyksiu. Be estų premjerės Lietuvoje tai aišku tik diletantams, bet ne prapiesoriams ar pseudo istorikams, tiksliau, dezi propagandistams.

Dzeikas       2022-06-24 22:39

Nezinantiems pasakysiu, kad Vokietijos pilietybe gali gauti isgyvenes joje ne maziau negu 16 metu.
Ir tai salyga butina, bet nepakankama.
Siekdama sumazinti sia kartele ministre teisi: 5 metai kaip daugumoje saliu tikrai pakanka.Juolab ne kalbos lygio B1 kuri reikes irodyti egzamenuose (ne del pauksciuko tie egzaminai, kojas jums is subines issukines - nezinodamas vokisko daiktavardzio gimines negali pastatyt teisingo ivardzio. Kokios gimines tas ar kitas daiktavardis jokiu pozymiu kaip sakykim lietuviu(ar prancuzu, o anglu neturi praktines reiksmes) kalboje nera. Savo vaikucius pabirucius vokieciai sadistiskai kankina iskalt ~100000 daiktavardziu gimines (nekatroji g. placiai vartojama beje) mintinai ir visvien net suauge vokieciai toli grazu nezino visu daiktavardziu gimines. Tad retas po 5 metu kalba aukstesniu negu A2 lygiu.
Problema kitame del ko reikia lauzyti ietis - jeigu atvykai nelegaliai jokio leidimo gyvent turet negali. Pasakysiu daugiau - pas vokiecius nelegalios imigracijos but negali:be popieriuko tu esi elementariai niekas. Kartoju - N I E K A S. Net su milijonu kiseneje krupciosi nuo menkiausio krepstelejimo.O jeigu plika subine - tai gyvensi sunkiai ir labai trumpai.
Kitaip sakant kovoti reikia ne su immigracija (ambicingi immigrantai pastate JAV ir si spardo aplinkiniams kandims subine. Ir kol JAV nes laisve ir gins laisve siekiancias tautas - tol jos bus stiprios , nes tam jos pasauktos), o su NELEGALIA immigracija, su kandimis kurios apsimeta boruzemis.

Asei       2022-06-24 18:58

jau acisweikinu.Cia dobrowolskos naujakalbe.

vienžo       2022-06-24 18:31

kur tik bakstelėsi, vis į nematomą ranką - Soros imperiją pataikysi.

orbano su Erdoganu klaida ta, jog jie mano, kad Putinas yra prieš Sorošą.
bet Rusijos pasiuntinys į The Council of Europa, kuri visiems primetineja Kinijoj sukurpta Stambulo konvenciją, Piotr Tolstoj išdavė paslatį...

Suprates       2022-06-24 18:06

na taip,durni fricai visai nukvaiso,svabizmas veikia visur ir visaip,da pridek pederastizacija su idiotu genderizmu…,bet pasakyyyyk,ka naujo tu nori pranest,kokia,po velniu,minti..Kad gyvam ir negyvam pasauliui xana,ta ir taip bet koks mastantis mato ar bent nujaucia.

Nesupratusiam       2022-06-24 17:53

Ne tik numatomas karas, bet ir nevaldoma pabėgėlių invazija kelia Europai egzistencinį pavojų. “Europe of Emergency: The Third World Invasion and Conquest of Europe. Millions of illegal immigrants have crossed our borders, and there are more coming every day. Our leaders lack the political will to uphold the rule of law. Comparing the immigrant invasion of Europe from across the Mediterranean to the barbarian invasions that ended the Roman Empire”, o jie prašo skubinti pakeisti pilietybės įstatymus, kurie dar labiau blogins europiečių socialinę padėtį.

Pseudoistorikui       2022-06-24 17:45

..ir kam visa tai,kas cia naujo ar aktualaus..,na,aisku,viskas blogeja net iki kritines ribos,bet kur esme..Negi be estu praimo neaisku,kad is musu gali likt duobe…Kokia minti cia bandai sakyt,nesuprantu.

to Savorankiskas pseudoistorike       2022-06-24 17:15

Tikrai taip - aš beraštis, todėl visų atsiprašau už visokias savo klaidas. Bet visgi dar kartą pacituosiu ir priminsiu, kad “With the end of the Cold War in 1989 and the collapse of the Soviet Union in 1991, America was at her apogee. All the great European nations—Britain, France, Germany, Italy—were U.S. allies, as were Turkey, Israel, Saudi Arabia, and Egypt in the Middle East, and Australia, South Korea, and Japan in the Far East. In the Reagan era, Russia was converted from the “evil empire” of the early 1980s into a nation where he could walk Red Square arm in arm with Gorbachev, with Russians straining to pat him on the back”, - o dabar nuo to laiko kai kas net pas mus labai pasikeitė. Pradėjo dominuoti visuotinis runkeliokų sekimas ir dezi propaganda. Narkotikai, korupcija, smurtas, visuotina kūnų ir sielų grafitizacija, tatuiruotės, mažinančios žmogaus imunitetą. Mažai kas beliko iš Gorbio laikų demokratijos ir viešumo. Vėl grįžo konspiracija ir cenzūra, įslaptinimai ir kas dar, priminkite, gerai? Ir jei ne ta premjerė - mes ir toliau skęstume dezinformacijos propagandos liūne.

Savorankiskas pseudoistorike       2022-06-24 16:57

p.s. lietuviu kalba,anglu kalba,etc.,nera tikriniai,o bendriniai daiktavardziai,rasomi mazosiomis,vargsas berasti…Sakiau,kad reikejo nors vidurine baigt,ka jau cia,univerke..

Savorankiskas pseudoistorike       2022-06-24 16:52

da betruko kazko taves klausineti,juolab, diskutuoti.Butent to ir nepatariau kitiems,zinant,kad esi kvailys ir durnius viename.Tinkamiausias disputui tau butu subotinas,kazkur cia gudziai tupintis ir su abecele rasantis eilini paistala.

Anis yra durnius       2022-06-24 16:19

be univerkės, klausiantis kas tokie sumušė carinės Rusijos imperijos galybę, jos kariuomenę Antrajame Žalgiryje 1914 metų vasaros pabaigoje, žinant, kad carinės Rusijos imperijos sąjungininkėmis tuomet buvo Anglija, Amerika, Prancūzija su visomis savo kolonijomis. Vėliau jos pakartotinai buvo ir Sovietijos sąjungininkėmis, apgaulingai kariaudamos, atseit, dėl Lenkijos, kad ir Pietryčių Lietuva arba visa Lietuva vėl priklausytų Žečpospolitai, o iš tikro Rusijai - sovietinei Rusijos imperijai, kad Baltijos tautos būtų pasiųstos Gulagan. Pasiųstos mirčiai ant Laptevų jūros ledo. Šitas variantas gali pasikartoti po Estijos premjerės įspėjimo. Tokių ženklų yra, pasiskaičius garsių amerikiečių geopolitikos žinovų ir profesionalų mintis ir argumentus. Žinoma, tam reikia mokėti Anglų kalbą. Galit neabejoti, kad anis yra ant tiek durnius, kad pats nebežino kas besąs - labiau durnius ar kvailys.

Tomai J       2022-06-24 14:52

..NEGI nematai su kuo susidurei ir rimtai bandai kalbet..Taigi cia lengvai trenktas pilietis,amziais verkslenantis del univerke baigusiu,esa anys vieni durniai..Daug ka pasako apie ji pati…

T0mas J. -> ononimui       2022-06-24 14:22

“mes iš esmės patys vieni negalėjome sumušti carinės Rusijos imperijos kariuomenės”
-
Rusija dalyvavo pirmame pasauliniame kare ir ten buvo kam ją mušti. Užmušė apie 1,8 milijono kareivių.

PONS KULOOKE       2022-06-24 14:18

neatsakyti klausimai leidzia manyti pati esant slapta lenku diversanta,atplukdyta Nemunu is nedraugiskos salies.Is pasisakymu matome pastangas supjudyti mus su taikia estijos liaudimi ir pakirsti mums brangaus lenzberburgeliaus,prezydento,autoriteta.Esu priverstas pranesti apie tamsta ten kur reikia.

Draugs Peniauskai,       2022-06-24 13:54

neprimetinėk man užingridus, gerai? Padėtis išties rimta, ypač kai jau yra incidentų Estijos-Rusijos pasienyje, o mūsiškiai kviečiasi priešą pas save į svečius, taip sakant, ške.

SAVARANKISKAM       2022-06-24 12:44

P.S. rekomenduoju delfi sikmonkytes kalbu rinkini uz dyka…Sutaupysi…

Apsipenizavusiam savarankiskai       2022-06-24 12:30

na ja,kai bemokslis,laidai pinionzus bile kam.Kai baigiasi,vel lipi medin ir laapu sasios.Ale uztai priskaites estisku nesamoniu.EEESTISKU,ne bet kokiu…UCH..

to SMARKIA NUPENIZUOTAM       2022-06-24 12:08

Neturi euriuko, kad galėtum susimokėti ir perskaityti?

SMARKIA NUPENIZUOTAM       2022-06-24 12:05

Siuntinet tuscias nuorodas gali tik afrikietis,bijantis savo gentainiu invazijos,nes turi issirinkes medi,kuriuo nenori dalintis su i save panasiom bezdzionem.o tamstai neniezti nugaros..,o tai raskevicius ko tai sunegalavo..Irgi pajuto potrauki medziams.

Penizuotasis,       2022-06-24 11:36

gal pirma išversk tai į Lietuvių kalbą, gerai? Apie patį yra va čia parašyta, kas kviečiasi priešą į Lietuvą: https://www.ft.com/content/a430b191-39c8-4b03-b3fd-8e7e948a5284?fbclid=IwAR28E1YiqOZ_QeB0CTQ06gd2-mEQfyJkxKuNHnoh2mGaQdjlzMF6ep4ewK0 Nori .mus ištrinti iš žemėlapio arba po trijų mėnesių apgyvendinti kitais? Gal Pietų Afrikos piliečiais?

Per smarkiai penizuotam       2022-06-24 10:56

Taipooogi ne.Kazko itartinai daug klausinejat…Ar prijauciat jedinnaja rossyja ideologijai,ar palaikote xuilo kurso krypti,ka manote apie LT PENKTAJA KOLONA…

to Patyrusiam penizacijos kancias        2022-06-24 9:37

Tada panašu, kad jūs trenktas neosovietikas, atspėjau?

Patyrusiam penizacijos kancias       2022-06-24 8:29

Nea.

Sielvartautojui       2022-06-24 8:19

Istorijos versijos per dažnai nėra Tiesa, o tik deziukas zubryloms, ar supratai?

Patyres penizacijos sielvarta       2022-06-24 8:05

penizuotasis prakeike visus,baigusius univerke ir emesi keistuju istorijos versiju isaiskinimo.yPAC patiko antrojo Zalgirio analize,galimai aiskintina Joniniu svenciu itaka..Palinkekim autoriui pailseti ir naujom jegom kibti i mokslus.Kibti yra raktas paslapties.

to T0mas J.       2022-06-24 6:46

Pasižiūrėk rimčiau į tą Žečpospolitos dalyką, istorinį reiškinį, koks jos palikimas lenkams ir koks mums? Lenkams jis virš 40 milijonų lenkų, o LDK palikimas - tik 2 milijonai neaišku kokių lietuvių be Palangos ir Vilniaus, nepripažįstančių Tiesos ir mėgstančių deziuką, ypač prorusišką. Rusišką popsą ir rusiškus keiksmažodžius. Kas trečiame mūsų kalbos žodyje gatvėje irgi girdisi rusiškai skambantis vyriškas lytinis organas.  Taip net darželinukai keikiasi, jau nekalbant apie mokyklas. O dabar Antrasis Žalgiris - tai 1914 metų vasaros pabaiga, kuriame lietuviai, beje, kaip ir lenkai, dalyvavo carinės Rusijos imperijos pusėje - jos kariuomenėje. Antrasis Žalgiris baigėsi Brest-Litovsko taika ir Baltijos šalių, Suomijos ir Lenkijos, ir, žinoma, Ukrainos valstybių atstatymu arba susikūrimu. Gruzijos ir Azerbaidžano. Tad ant durniaus nesureikšmink vien lietuvaičius, nes mes iš esmės patys vieni negalėjome sumušti carinės Rusijos imperijos kariuomenės joje rekrutaudami „Za caria, za batiušku i pravoslaviju“, kaip ir dabar vieni mažai ką galime. Internacių bolševikų kariuomenė anuo metu - tai ne carinės Rusijos imperijos kariuomenė, ar supratai? O ir lenkai būtų nužygiavę iki mūsų jūros, jei ne Vokietijos įsikišimas, kancleriui jų parlamente viešai pareiškus, kad jei Lenkija žygiuos toliau - jos kariuomenė bus priversta peržengti Lietuvos-Vokietijos sieną ir mums padėti – stoti lietuvių pusėn. Mažiau remkis Kapsukės deziuku. Tik Estijos premjerė ant dienų išdrįso viešai pasakyti Tiesą, nes ji drąsi ir pirmiausia - sąžininga, žavinga, intelektuali moteris, kuriai rūpi jos Tėvynė ir gražuolis Talinas, o mums kas rūpi, nežinai? Kas rūpi mūsų vyriokams be Kapsukės dezi propagandos meno, be demagogijos meno?  Vilos šiltuose kraštuose, į kuriuos pasirengęs bėgti mūsų elitas su oligarchais ir superiniais ekspertais, pavyzdžiui, Gedimino kalno. Kiek pinigų beprasmiai ten sukišta, o va mus “bojevykai” vaikosi po miškus be kaukių ir baisiai baudžia mūsų varguolius milžiniškomis, neadekvačiomis baudomis – alina Lietuvių tautą.

PENIZUOTAM raskeviciaus       2022-06-23 21:40

..jau paciam gana.Nebesvesk daugiau..

T0mas J. -> 20:42       2022-06-23 21:21

Rašai mįslėmis, nesuprantu tavęs. Pirmas sakinys aiškus, kiti du - ne. Carinės Rusijos lietuviai nesupylė, Žalgiris buvo vienas (antro nebuvo), Lietuvai atsikurti padėjo tikrai lietuviai ne kas kitas,
o Žečpospolita buvo prastas laikas ir lenkams ir lietuviams, nes žinia kuo baigėsi.

to T0mas J.       2022-06-23 20:42

Tamstelė užmiršo, kiek šimtmečių Lietuva buvo Rusijos vergijoje? Negi manai, kad lietuviai supylė carinės Rusijos imperijos galybę Antrajame Žalgiryje ir padėjo Lietuvai atsikurti? O ir Žečpospolita paskutinius du šimtmečius buvo tuo pačiu, nežinai?

to Penizuotam        2022-06-23 20:38

Akivaizdu, kad ir pats prisideda prie visuotino penizavimo. Užingridėms tai labai patinka, tiesa?

Penizuotam       2022-06-23 18:19

..manding tamsta ispenizavo draugas raskeevicius,ko pasekoje taip baisiai nepamilote Juliaus milaicio,tapusio atsitiktine apkalbu auka.Prasyciau ateity valdyti liezuvi ir kitus penizacijos padargus…

T0mas J.       2022-06-23 18:05

Panašu jog vokiečiai už visas pastarojo tūkstantmečio niekšybes gavo atpildą - valstybė išsigimė. Baisu. Bet gal ir teisinga..

Žmogau, kad nebūtum eks-penizuotas,       2022-06-23 17:55

o taptum kultūringu, atsakingu ir tikrai išsilavinusiu žmogum, o ne kapsukine zubryla, palinkėčiau taip kvailai nebediskutuoti, o imtis “Grynojo melo kritikos”, gerai? Kad ir nuo šių Joninių.

PENIZUOTAM       2022-06-23 17:45

BEMOKSLIUI.Ex stalinas,tai kazkas tokio,ka tegali israsti bemokslis.Na,pavaryk dar ka linksmesnio.Mielai paklausysiu,sventes,vistik..

to PENIZUOTAM       2022-06-23 17:32

Žodžiu, paleidai į apyvartą viską, ką išmokai, bet nepasitarei su meiluže ir prapylei pro šalį. Geriau pasidomėtum kokią išvadą padarė Estijos premjerė? O ji pasakė, kad eks-Stalino Rusijos sąjungininkių gynybos planai neužkirstų kelio Estijos ištrynimui iš žemėlapio, o sostinė Talinas būtų sulygintas su žeme, kaip pasakė reporteriams trečiadienį Estijos premjerė Kaja Kallas, kurią citavo net „Financial Times“ - tik pamanykit,„Financial Times“. Tarsi mes, bemoksliai, šito nežinotume.

PENIZUOTAM       2022-06-23 17:14

OHO,DA NETEKO SUSIDURT SU NEVYKELIU VAGIM PEDERASTU.

to WC       2022-06-23 17:03

O kam ta boba reikalinga visuotinos penizacijos laikais? Taip, aš nevykėlis, nes ne Banko vergas, o vykėliai su Vyriausybe in corpore visi prasiskolinę ir gyvena kitų sąskaita.

WC,       2022-06-23 16:56

PIRMIAUSIA,SUNSNUKI,svetimu niku apsimetes,antra isplaukia is pirmo,bemokslis,berastis,niekingas kvailelis,kuris tuzta ant viso svieto del savo paties bejegiskumo ir nevykeliskumo.Gydykis komplexus.Nebosj,ir bobos neturi..

to WC valytojui        2022-06-23 16:45

Žinoma, kad bemokslis, o ką? Blogai, ane? Bemoksliai tokiais deziukais netiki, nes gerai žino, kad pasauliniai karai buvo bereikalingi, o kapsukiečiams, kad reikalingi - tuo ir skiriamės.

to hmm...       2022-06-23 16:42

Aišku, kad tai Didžiojo Trejeto triukas panaudoti inveiderius galimo konkurento drapalinimui. Pastebėjus tikrą konkurentą, linkę net lopšy uždusinti. Dezinformacijos propagandos pagalba valdomi runkeliai ir edukuotieji, žodžiu, moksliukai. Niekas pats Europoje šito nenori, bet kai esi vasalas ir nugalėtas - turi paklusti.

hmm..        2022-06-23 16:19

beje, Wikipedijoj rasim ir straipsni apie migrantu naudojima kaip ginkla okupavcijai..

gal Orbanas su Maskva susitare isstumt Soros su jo CEU i Vokietija?.. Nes kas neva valdys Vokietija, valdys Europos sajunga.

hmm..        2022-06-23 16:15

Molotovo plana realizuoja Sorosas?

Dar vincui Krevei Molotovas atvirai reze, kad su Amerika lengvai pasitvarkys, nes mat jiems tik pinigai rupi…us sunkiau su Europa, nes cia visi prisirise prie savu tevyniu, savu istoriju…
tad or nusiunte ANDROPOVAS TEN SAVU “FILANTROPU”, KAD ANESTU “VAKARU VERTYBES’i Senają ir Rytų Europa.

lengvai jie per savo tikru ir netikru disidentų desanta ir pabegelus okupavo JAV… Multi-kulti salu, kiurioje galima visus supriesinti su visais… galima net zmoniu isrinkta prezidenta uzblokuot masmedijoj ir soc tinkluos..

Soros savo   feisbuke nesenai papostino savo or neva Obamos su Vlinton vardu kvietima masiskai uzblokuot Musko isigyta Tviteri… tai ar sis masmedijos valdytojas demokratijos nesejs ar demonokratijos? naisku. Bet kad melo imperija ne zlugo, o mutavosi i pasauli, tai akivaizdu.

WC valytojui       2022-06-23 16:01

pats busi tasai,katras amziais piktinasi univerke baigusiais.Matyt,busi jos nebaiges ir istrenktas kibeni.Ar tik ne del protelio vargas buves..Isterikos eilinio priepuolio istiktas,matyt,emeisi Makiavellio studiju.Ale matau tik neigiama poveiki pacio psixikai.Linkiu neissokti pro langa..a propos,kuriam aukste gyveni…

Oho,       2022-06-23 15:38

kaip visi dabar pasinešę ant vyr. lytinių organų karo išvakarėse arba ten, kur vyksta karas - besaikis civilių gyventojų naikinimas senu - 1939-1949 metų įpročiu. Patirties gi turi iki valiai. Jūs galit kiek norit siuntinėti ant to vyriško lytinio organo - man nei šilta, nei šalta, nes aš heteroseksualus ir man svetimų nereik, o pats kas tokis? Kapsukiečiai daug skaito, dar daugiau iškala mintinai nieko nesuvokdami, jokio Makiavelio, įdomu kodėl? Pačiam patinka viskas, kas vulgaru, primityvu, šlykštu, iškreipta, smurtinga ir neestetiška, negražu, tiesa?

to to wc valytojui       2022-06-23 15:14

tik ka,eiline popiete,pastudijavau Makiavelli ir supratau,kad ir toliau siuntinesiu tamsta naxui.Zmoniskumo tau neduota.Nieko,paauklesim,laikykis.

to Valytuvui       2022-06-23 14:30

Ne tuo adresu kreipiesi. Kreipkis į Didįjį Trejetą, kuris tvarko šio pasaulio reikalus. Į Pasaulio Kunigaikštį. Jei skaitei Niccolò Machiavelli, turėtum tada žinoti, kas yra ir to Trejeto viršininkas.

Jules       2022-06-23 14:27

Nori greičiau sunaikint europiečius. Šiuo atveju vokiečius.

Ir pavadinima       2022-06-23 13:15

rektu keist,anokia tai bus Vokietyja,veni arabai.

Valytuvui       2022-06-23 7:16

p.s…paziurek,kas sviete darosi,kad ir siam str.,fricai visai galvom aina,leftiuganiskas globalizmas pasiekes protu nesuvokiamus dydzius,kacapiskas fasizmas aiskiausiai veda link atomo..,vienzo,ar yra prasme asmeniskai imt galvon,kazi kazi..Kai gauja laksto su granatu deze,lieka tik uzsirukyt ir palaukt..

Mielas Valytuve       2022-06-23 7:04

..ko tu taip karsciuojiesi..Anksciau saipydavausi is tamstos,bet matau,kad rasai nuosirdziai,tai atsiprasau..Esi teisus del komentatoriu,bet nepamirsk,dabartes zmones yra labai pakite..,del ivairiu priezasciu..,ir nieko cia nepadarysi.o ir formatas ne disputui,o lakoniskai nuomonei,kuri ne visuomet kazka atspindi..Laikykis,zmogau..

Stiklo valytuvas       2022-06-23 0:58

http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/vytautas-radzvilas.-kada-atsitiesime-kai-sugrizime-i-savo-istorija
.
Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją
.
Al. Aljoooojui     2022-06-21 13:57
„... Žlugus Sovietijai,...“
+4   - 2
.
Stiklo valytuvas     2022-06-21 15:39
> Al.
„Žlugus Sovietijai…“
.
Reikalauju, girdi Al, REIKALAUJU ĮRODYMŲ !!!
+0   - 0
.
Al. Stiklo valytuvui     2022-06-21 19:50
Pirma pateik įrodymus, kad tu tikrai REIKALAUJI.
.
Al vaizduodamas saliamonišką išmintį vengia atsakyti…
O skaitytojai visiški DEBILAI, DAUNAI, IDIOTAI, greičiai religingi penktakolonininkai, vasiliauskiniai NK-95, maršistai, matomai prisiekę globalistai, nes niekada nesipiktino mankurtišku globalizmu ir astrauskietišku bukumu geriausiu atveju (koks molis gali patikėti Astrauskaitės patriotizmu, kai pinigų prašo pas Uspaskį...), net nemato mano klausimo SVARBUMO!!!
.
Al’as žydkomuniškai suka į šoną: „Pirma pateik įrodymus, kad tu tikrai REIKALAUJI.“
Cha-cha…
Neskubėjau daugiau rašyti, nes laukiau, ar dar bent ką mano atkaklus klausimas ir pastebėjimas dėl TSRS žlugimo užkabins. Regis tai ničniekam neįdomu, niekam nesvarbu. Kadangi tai liečia, kabina, velia žydus visi santūriai politkorektiški. Radžvilas ir jo gauja, taip pat šią temą apeina lanku.
.
Visos jūsų šnektos apie lietuvių tautą ir Lietuvą yra tik PLIURPALAI, kol vengiate tokių ir panašių temų!!!
.
Kad manęs čia visokie žydokomuno nekenčia tai nieko stebėtino, bet kad VISI taip nusiteikę prožydiškai, žydkomuniškai tai jau tikrai blogai - tauta be ateities, nebent žydkomunistinėse vežėčiose…
...........
Ten pat
.
LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS     2022-06-22 6:36
(papildyta)
Kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucijos 55 straipsniu, kai sąrašinių negali būti seime, tai šeimų sąjūdžio programoje nors ir atsikalbinėjant, bet vistik jau yra užrašyta nuostata:
24. Proporcinė rinkimų pagal partijų sąrašus sistema panaikinama.
Va čia
https://seimusajudis.lt/lietuvos-seimu-sajudzio-programa/
NS Vytautas Radžvilas nereaguoja į tokią pastabą. Jau vien todėl, Vytautas Radžvilas turi atsistatydinti iš vadovo posto.
+3   - 1
.
Kokie jie tau ‘šeimų sąjūdis’, maršistai, globalistai…!!!
————
Kitame straipsnyje:
http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/kazimieras-garsva.-salcininku-ir-vilniaus-rajonuose-diskriminuojami-lietuvi
.
Kazimieras Garšva. Šalčininkų ir Vilniaus rajonuose diskriminuojami lietuviškų gimnazijų mokiniai
.
Tik vienas varganas komentaras! Vien fotografija turėtų sukelti audrą! Bet patriotams, oi „patriotams“ tai visiškai neaktualu.
————-
Tokių šliužų-komentatorių reikia pasiieškoti…
Jus brūdai, jūs padugnės, jūs apsimetėlių gauja…
Bailiai ir menkystos, tipiški žydkomunių ištraidos - visi bijo, vengia argumentuotų diskusijų...
.
Velniop tiesos.lt, jeigu nevyksta argumentuotos diskusijos.
Užraukti komentarus ir taškas.

Rekomenduojame

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

COVID-19 metu pertrauką turėję virusai sugrįžo – ir elgiasi netikėtai

„KyivPride“ pareikalavo atleisti Arestovičių dėl pareiškimų apie LGBT asmenis, o jis atsakė

Kazimieras Garšva. Šalčininkų ir Vilniaus rajonuose diskriminuojami lietuviškų gimnazijų mokiniai

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuonioliktoji (birželio 21 diena)

Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją

Dominykas Vanhara. Nekilnojamojo turto mokesčio logika vis dėlto egzistuoja

Edvardas Čiuldė. Ar Putinas bus pakartas po mirties?

Ramūnas Aušrotas. Schema „pagalba mainais į ideologiją“

Karikatūristo žvilgsniu. Vakarų parama Ukrainai

Britų tyrimas: 99 proc. susirgusių beždžionių raupais buvo homoseksualai

Karas Ukrainoje. Šimtas septynioliktoji (birželio 20 diena)

Niujorko teisėja nusprendė, kad žydų universitetas nėra religinis, privalo pripažinti LGBT studentų klubą

Įstatymus kuria nebe Seimas, o teismai. Įteisinsime ir raidę „Ł“

Kastytis Braziulis. Britai siekia kurti trijų jūrų sąjungą, o Senoji Europa nepatenkinta nauju konkurentu

Karas Ukrainoje. Šimtas šešioliktoji (birželio 19 diena)

Lyčių ideologijos diegimas yra prievarta prieš vaikus – D. Trumpas

Kard. S. Tamkevičius SJ. Dievo meilės slėpinys – Devintinės

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.