A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined property: Channel_images_model::$LOCS

Filename: models/channel_images_model.php

Line Number: 446

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tiesosor/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Functions.php

Line Number: 806

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tiesosor/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: core/Common.php

Line Number: 409

Vladimiras Putinas: Molotovo-Ribbentropo paktas – „nieko bloga“ | Tiesos.lt

🌄Vladimiras Putinas: Molotovo-Ribbentropo paktas – „nieko bloga“

Tiesos.lt redakcija   2014 m. lapkričio 10 d. 1:57

9     

    

Vladimiras Putinas: Molotovo-Ribbentropo paktas – „nieko bloga“

Kaip skelbia oficiali Kremliaus svetainė, praėjusią savaitę susitikęs su Rusijos jaunaisiais istorijos mokslininkais ir dėstytojais Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pareiškė: Molotovo-Ribbentropo paktas, Sovietų sąjungos pasirašytas su Hitlerio Vokietija, nebuvo „nieko bloga“.

Atsakydamas į susitikimo dalyvių klausimą, Putinas apkaltino Vakarų istorikus, kad šie neva nutylintys „Miuncheno suokalbį 1938-aisiais“. „Štai Čemberlenas grįžo, popierėlį pakratė ir sako: aš parvežiau jums taiką, – tada, kai grįžo į Londoną po derybų. Į tai [reaguodamas] Čerčilis, kiek žinau, siaurame rate pareiškė: štai ir viskas – karas neišvengiamas. Todėl kad taikstymasis su agresoriumi – Hitlerio Vokietija – vedė prie didelio karinio konflikto, ir kai kurie žmonės tai suprato“, – dėstė savo istorijos supratimą Šiuolaikinės istorijos muziejuje susirinkusiems jauniesiems istorikams V. Putinas.

V. Putinas, nusprendęs, jog jau laikas bendrapiliečius pamokyti tikrosios Rusijos istorijos, ir pats ėmėsi mokyti: „[...] iki šiol ginčijasi dėl Molotovo-Ribbentropo pakto ir kaltina Sovietų Sąjungą dėl to, kad pasidalijo Lenkiją. O pati Lenkija ką padarė, kai vokiečiai įžengė į Čekoslovakiją? Užgrobė dalį Čekoslovakijos. Tai ji pati tą padarė. O tada gavo atsakomąjį „įvartį“, ir [su ja] įvyko tas pats“, – tęsė Putinas.

Rusijos prezidentas buvo atviras: jis „nebenori nieko daugiau čia kaltinti, bet rimti tyrimai turi parodyti, kad tada buvo tokie užsienio politikos metodai“.

„Sovietų Sąjunga pasirašė nepuolimo sutartį su Vokietija. Kalba: ak, kaip tai blogai. O kas čia tokio bloga, jei Sovietų Sąjunga nenorėjo kariauti? Kas gi čia tokio blogo?“ – klausė jaunųjų mokslininkų Putinas.

Jo paties įsitikinimu, ši sutartis su Vokietija SSSR buvo reikalinga bet kokia kaina, mat „reikėjo daugiau laiko modernizuoti kariuomenei. Reikėjo įdiegti naują apginklavimo sistemą. Kiekvienas mėnuo turėjo savo vertę“ – tuo metu vadinamųjų „katiušų“ ar tankų Т-34 sovietų kariuomenė turėjo vienetus, o reikėjo tūkstančių. „Todėl visi tie tušti svarstymai, plepėjimai apie tai politiniu lygiu gal ir turi prasmės, kad būtų apdorota visuomenės nuomonė, bet tam turėtų būti priešpastatyti rimti, gilūs, objektyvūs tyrimai“, – sakė Putinas.

kremlin.ru

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

senis       2014-12-11 19:34

idomu, koks lietuvis, budamas Stalino vietoje, nebutu pasirases tos sutarties. Turbut tik toks, kuris siuo metu yra pskirtas gosdepo, arba istikimai tarnauja Ketvirtam Reichui, suteikusiam galimybe, prisijungtoje Lituvos teritorijoje, dirbti priziuretojais ir plesti valstybe.

Vytautas Ju.       2014-11-11 11:20

Tai o kas čia blogo, kai šalys įsipareigoja 25 metus viena kitos nepulti?!
Ach taip, Europa buvo pasidalinta, o Lietuva mėtoma nuo Hitlerio prie Stalino kaip karšta bulvė. Tik keista, kai kalbama ir rašoma apie šią sutartį, juodas yra tik Stalinas, apie Hitlerį prisimenama, tik kai kalbama apie holokaustą.

Betai       2014-11-10 19:37

Skaitykite vikipedijoje Landsbergio apdovanojimų sąrašą

TO Vien tik melu gyva Landsbauskaitinė propaganda        2014-11-10 16:05

Nemokate skaityti? O gal tiesiog nenorite matyti? Bet kuriuo atveju - apgailėtina.
Skaitykite dar kartą:

„Sovietų Sąjunga pasirašė nepuolimo sutartį su Vokietija. Kalba: ak, kaip tai blogai. O kas čia tokio bloga, jei Sovietų Sąjunga nenorėjo kariauti? Kas gi čia tokio blogo?“ – klausė jaunųjų mokslininkų Putinas.

ruta       2014-11-10 15:00

Pilka KGB-e ziurke Putleris nesugebejo net padaryti karjeros kgbine , ka jau kalbeti apie istorija , visiskas profanas , bet Rusijos chamams ir degeneratams tinka bet koks melas , svarbu nereikia patiems galvoti ...

Beta to Vien tik melu gyva Landsbauskaitinė propag       2014-11-10 11:41

Niekingas melagi,
Potsdamo konferencijoje Lietuva NEBUVO paskirta Stalinui! Apie Rytų Europos ateitį buvo kalbėta, tačiau jokių susitarimų pasiekta nebuvo. Didžioji dauguma vakarų valstybių, tame tarpe ir Potsdamo konferencijoje dalyvavusios JAV, Didžioji Britanija, Prancūzija, nepripažino prievartinio Lietuvos įjungimo į SSSR.
Potsdamo konferencijos turinys: “Potsdamo konferencija – 1945 m. liepos 17 d. – rugpjūčio 2 d. karą pralaimėjusios Vokietijos Potsdamo mieste vyko nugalėtojų – Tarybų Sąjungos, JAV, ir Didžiosios Britanijos vadovų konferencija. Svarstyti pokario Europos ir Vokietijos ateities klausimai. Numatyta, kad Vokietiją okupuos Tarybų Sąjungos, JAV, Didžiosios Britanijos ir Prancūzijos kariuomenės, o jų kariuomenės vadai sudarys atskirą administraciją, kuri demilitarizuos parklupdytąją Vokietiją. Numatyta nustatyti naują Vokietijos – Lenkijos sieną palei Oderį ir Neisę. Tarybų Sąjungai pavesta administruoti buvusią Rytų Prūsijos teritoriją tarp Nemuno žemupio ir Priegliaus su Karaliaučiumi (nuo 1946 m. pavadintas Kaliningradu). Svarstytos taip pat Rytų Europos šalių ateities problemos ir kiti klausimai.” (Vikipedija)
Bet gi putinoidas negali nemeluoti, melas jau jų genuose.

Beta       2014-11-10 10:48

Beprotis ir tiek. KGB išartais smegenimis. Bėda, kad ir dauguma jo tautiečių  tokie pat.

>8:38       2014-11-10 10:38

Turite atsiklaupę bučiuoti V.Landsbergiui kojas, kad jis savo laiku nesukišo jūsų visų į tvartelį, kur jums, skeltanagiams ir dera mekenti, užsilipus vienam ant kito!

Vien tik melu gyva Landsbauskaitinė propaganda       2014-11-10 8:38

„Sovietų Sąjunga pasirašė nepuolimo sutartį su Vokietija. Kalba: ak, kaip tai blogai. O kas čia tokio bloga, jei Sovietų Sąjunga nenorėjo kariauti? Kas gi čia tokio blogo?“ Patys pacitavot ką pasakė Putinas. Tuo tačiau pavadinime didžiulėmis raidėmis parašėt ko jis nesakė. Švlyščiausia šiame reikale, kad vienas šmeižikiškiausių, melagingiausių portalų pasivadino tokiu skambiu pavadinimu. Na bet aferistams taip įprasta.
Taigi, kas blogo, kad Tarybų Sąjunga nenorėjo kariauti su Vokietija? Primenu, kad dar 1938 m Miunchene buvo pasirašyti dokumentai, kurie sudrąskę Čekoslovakiją. Dalį jos pasiėme Lenkija. O kas dar dalyvavo Miuncheno suokalbyje? Landsbauskautė neleidžia minėti tų šventų karvių?
Taip pat primenu, kad 1945 m. Potsdame Lietuva buvo paskirta Stalinui, o tai savo parašais patvirtino JAV ir DB vadovai. Potsdamo aktas galiojo 45-ius metus. Molotovo-Ribentropo paktas - tik 22 MĖNESIUS. Pagal JAV ir DB nutarimus mes priklausėm Tarybų Sąjungai 538-is mėnesius (PENKIS ŠIMTUS TRISDEŠIMT AŠTUONIS). Tačiau mums liepta padaryti valstybine “švente” mažareikšmį paktą, kad užgožtume naujųjų šeimininkų niekšybes. Su didžiausupatosu vykdom nurodymą ir trimituojam apie rugpiūčio 23-ią, nei raidė neužsimindami apie mums yyyyyypatingai reikšmingą Potsdamą-45


Rekomenduojame

Vygintas Gontis. Kaip deklaracijas apie žinių ekonomiką paversti atsakinga valstybės viešojo sektoriaus bei mokslo ir studijų politika

Liudvikas Jakimavičius. Partijos ir išdavikai

Povilas Gylys. Kas Jums, profesoriau Janeliūnai?

Kun. Grégoire Celier FSSPX. Imigracija – principai, teisės, praktika (III)

Algimantas Rusteika. Metodiniai patarimai. Subalansuota LRT indrėms ritutėms, bet tinka ir ... žmonoms

Geroji Naujiena: Kad vaikščiotume Viešpaties šviesoje!

Regina Terleckienė. Sukilėlio likimas. Iš carinių baudėjų nagų ištrūkęs sukilėlis

Tomas Baranauskas. Vienas faktas yra neabejotinas

Nuo bačkos. Europarlamantarė Aušra Maldeikienė: konservatoriai man verti pagarbos, nes ...

Vygantas Malinauskas. Griūna dar vienas propagandos stereotipas

Kamilė Šeraitė. Kas vagia Lietuvos istoriją?

Povilas Gylys. Kodėl vieni skandalai eksponuojami, o kiti pridengiami?

Ramūnas Aušrotas. Lyčių lygybės prievaizdų užmačios

Leonas Merkevičius. „Perversmininkų“ bylos naujienos

Tautos forumo rezoliucija dėl LRT laidos „Spalvos. Gėjai tėčiai“

Valdas Vasiliauskas. „Mūsiškių“ premjera: nei bravo, nei švilpimo. Nieko

Vygintas Gontis Statistikos departamentui: kaip susidaro tie 0,6% BVP, kuriuos neva skiriame mokslui ir studijoms? Ir kodėl jų niekas daugiau nemato?

Liudvikas Jakimavičius. Ir pasklido kvapas

Rasa Čepaitienė. Baubinimas

Vokietija įveda sienų kontrolę: Europos be sienų svajonė žlugo negrįžtamai?

Vytautas Radžvilas. Ne rinkiminio turgaus prekeivių, bet kovojanti partija!

Advokatas Jonas Ivoška. Ar Lietuva yra teisinė valstybė? (II dalis)

Pirmą kartą paskelbtas žydų žudikų Paneriuose sąrašas

Jie labai myli kultūrą

Algimantas Rusteika. Kodėl aš negaliu jos pamiršti?

Vytautas Sinica. Drakoniška? Absoliučiai. Proporcinga? Ne. Ar tai atgrasytų nuo atitinkamų pažeidimų ateityje? Neabejoju

Kun. Grégoire Celier FSSPX. Imigracija – principai, teisės, praktika (II)

Advokatas Jonas Ivoška. Ar Lietuva tebėra yra teisinė valstybė?

Geroji Naujiena: Mūsų Viešpats Jėzus Kristus – Visatos Valdovas

Kodėl signatarui sopa širdį dėl Lietuvos?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.