A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined property: Channel_images_model::$LOCS

Filename: models/channel_images_model.php

Line Number: 446

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tiesosor/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Functions.php

Line Number: 806

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tiesosor/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: core/Common.php

Line Number: 409

Vladimiras Putinas: Molotovo-Ribbentropo paktas – „nieko bloga“ | Tiesos.lt

🌄Vladimiras Putinas: Molotovo-Ribbentropo paktas – „nieko bloga“

Tiesos.lt redakcija   2014 m. lapkričio 10 d. 0:57

9     

    

Vladimiras Putinas: Molotovo-Ribbentropo paktas – „nieko bloga“

Kaip skelbia oficiali Kremliaus svetainė, praėjusią savaitę susitikęs su Rusijos jaunaisiais istorijos mokslininkais ir dėstytojais Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pareiškė: Molotovo-Ribbentropo paktas, Sovietų sąjungos pasirašytas su Hitlerio Vokietija, nebuvo „nieko bloga“.

Atsakydamas į susitikimo dalyvių klausimą, Putinas apkaltino Vakarų istorikus, kad šie neva nutylintys „Miuncheno suokalbį 1938-aisiais“. „Štai Čemberlenas grįžo, popierėlį pakratė ir sako: aš parvežiau jums taiką, – tada, kai grįžo į Londoną po derybų. Į tai [reaguodamas] Čerčilis, kiek žinau, siaurame rate pareiškė: štai ir viskas – karas neišvengiamas. Todėl kad taikstymasis su agresoriumi – Hitlerio Vokietija – vedė prie didelio karinio konflikto, ir kai kurie žmonės tai suprato“, – dėstė savo istorijos supratimą Šiuolaikinės istorijos muziejuje susirinkusiems jauniesiems istorikams V. Putinas.

V. Putinas, nusprendęs, jog jau laikas bendrapiliečius pamokyti tikrosios Rusijos istorijos, ir pats ėmėsi mokyti: „[...] iki šiol ginčijasi dėl Molotovo-Ribbentropo pakto ir kaltina Sovietų Sąjungą dėl to, kad pasidalijo Lenkiją. O pati Lenkija ką padarė, kai vokiečiai įžengė į Čekoslovakiją? Užgrobė dalį Čekoslovakijos. Tai ji pati tą padarė. O tada gavo atsakomąjį „įvartį“, ir [su ja] įvyko tas pats“, – tęsė Putinas.

Rusijos prezidentas buvo atviras: jis „nebenori nieko daugiau čia kaltinti, bet rimti tyrimai turi parodyti, kad tada buvo tokie užsienio politikos metodai“.

„Sovietų Sąjunga pasirašė nepuolimo sutartį su Vokietija. Kalba: ak, kaip tai blogai. O kas čia tokio bloga, jei Sovietų Sąjunga nenorėjo kariauti? Kas gi čia tokio blogo?“ – klausė jaunųjų mokslininkų Putinas.

Jo paties įsitikinimu, ši sutartis su Vokietija SSSR buvo reikalinga bet kokia kaina, mat „reikėjo daugiau laiko modernizuoti kariuomenei. Reikėjo įdiegti naują apginklavimo sistemą. Kiekvienas mėnuo turėjo savo vertę“ – tuo metu vadinamųjų „katiušų“ ar tankų Т-34 sovietų kariuomenė turėjo vienetus, o reikėjo tūkstančių. „Todėl visi tie tušti svarstymai, plepėjimai apie tai politiniu lygiu gal ir turi prasmės, kad būtų apdorota visuomenės nuomonė, bet tam turėtų būti priešpastatyti rimti, gilūs, objektyvūs tyrimai“, – sakė Putinas.

kremlin.ru

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

senis       2014-12-11 18:34

idomu, koks lietuvis, budamas Stalino vietoje, nebutu pasirases tos sutarties. Turbut tik toks, kuris siuo metu yra pskirtas gosdepo, arba istikimai tarnauja Ketvirtam Reichui, suteikusiam galimybe, prisijungtoje Lituvos teritorijoje, dirbti priziuretojais ir plesti valstybe.

Vytautas Ju.       2014-11-11 10:20

Tai o kas čia blogo, kai šalys įsipareigoja 25 metus viena kitos nepulti?!
Ach taip, Europa buvo pasidalinta, o Lietuva mėtoma nuo Hitlerio prie Stalino kaip karšta bulvė. Tik keista, kai kalbama ir rašoma apie šią sutartį, juodas yra tik Stalinas, apie Hitlerį prisimenama, tik kai kalbama apie holokaustą.

Betai       2014-11-10 18:37

Skaitykite vikipedijoje Landsbergio apdovanojimų sąrašą

TO Vien tik melu gyva Landsbauskaitinė propaganda        2014-11-10 15:05

Nemokate skaityti? O gal tiesiog nenorite matyti? Bet kuriuo atveju - apgailėtina.
Skaitykite dar kartą:

„Sovietų Sąjunga pasirašė nepuolimo sutartį su Vokietija. Kalba: ak, kaip tai blogai. O kas čia tokio bloga, jei Sovietų Sąjunga nenorėjo kariauti? Kas gi čia tokio blogo?“ – klausė jaunųjų mokslininkų Putinas.

ruta       2014-11-10 14:00

Pilka KGB-e ziurke Putleris nesugebejo net padaryti karjeros kgbine , ka jau kalbeti apie istorija , visiskas profanas , bet Rusijos chamams ir degeneratams tinka bet koks melas , svarbu nereikia patiems galvoti ...

Beta to Vien tik melu gyva Landsbauskaitinė propag       2014-11-10 10:41

Niekingas melagi,
Potsdamo konferencijoje Lietuva NEBUVO paskirta Stalinui! Apie Rytų Europos ateitį buvo kalbėta, tačiau jokių susitarimų pasiekta nebuvo. Didžioji dauguma vakarų valstybių, tame tarpe ir Potsdamo konferencijoje dalyvavusios JAV, Didžioji Britanija, Prancūzija, nepripažino prievartinio Lietuvos įjungimo į SSSR.
Potsdamo konferencijos turinys: “Potsdamo konferencija – 1945 m. liepos 17 d. – rugpjūčio 2 d. karą pralaimėjusios Vokietijos Potsdamo mieste vyko nugalėtojų – Tarybų Sąjungos, JAV, ir Didžiosios Britanijos vadovų konferencija. Svarstyti pokario Europos ir Vokietijos ateities klausimai. Numatyta, kad Vokietiją okupuos Tarybų Sąjungos, JAV, Didžiosios Britanijos ir Prancūzijos kariuomenės, o jų kariuomenės vadai sudarys atskirą administraciją, kuri demilitarizuos parklupdytąją Vokietiją. Numatyta nustatyti naują Vokietijos – Lenkijos sieną palei Oderį ir Neisę. Tarybų Sąjungai pavesta administruoti buvusią Rytų Prūsijos teritoriją tarp Nemuno žemupio ir Priegliaus su Karaliaučiumi (nuo 1946 m. pavadintas Kaliningradu). Svarstytos taip pat Rytų Europos šalių ateities problemos ir kiti klausimai.” (Vikipedija)
Bet gi putinoidas negali nemeluoti, melas jau jų genuose.

Beta       2014-11-10 9:48

Beprotis ir tiek. KGB išartais smegenimis. Bėda, kad ir dauguma jo tautiečių  tokie pat.

>8:38       2014-11-10 9:38

Turite atsiklaupę bučiuoti V.Landsbergiui kojas, kad jis savo laiku nesukišo jūsų visų į tvartelį, kur jums, skeltanagiams ir dera mekenti, užsilipus vienam ant kito!

Vien tik melu gyva Landsbauskaitinė propaganda       2014-11-10 7:38

„Sovietų Sąjunga pasirašė nepuolimo sutartį su Vokietija. Kalba: ak, kaip tai blogai. O kas čia tokio bloga, jei Sovietų Sąjunga nenorėjo kariauti? Kas gi čia tokio blogo?“ Patys pacitavot ką pasakė Putinas. Tuo tačiau pavadinime didžiulėmis raidėmis parašėt ko jis nesakė. Švlyščiausia šiame reikale, kad vienas šmeižikiškiausių, melagingiausių portalų pasivadino tokiu skambiu pavadinimu. Na bet aferistams taip įprasta.
Taigi, kas blogo, kad Tarybų Sąjunga nenorėjo kariauti su Vokietija? Primenu, kad dar 1938 m Miunchene buvo pasirašyti dokumentai, kurie sudrąskę Čekoslovakiją. Dalį jos pasiėme Lenkija. O kas dar dalyvavo Miuncheno suokalbyje? Landsbauskautė neleidžia minėti tų šventų karvių?
Taip pat primenu, kad 1945 m. Potsdame Lietuva buvo paskirta Stalinui, o tai savo parašais patvirtino JAV ir DB vadovai. Potsdamo aktas galiojo 45-ius metus. Molotovo-Ribentropo paktas - tik 22 MĖNESIUS. Pagal JAV ir DB nutarimus mes priklausėm Tarybų Sąjungai 538-is mėnesius (PENKIS ŠIMTUS TRISDEŠIMT AŠTUONIS). Tačiau mums liepta padaryti valstybine “švente” mažareikšmį paktą, kad užgožtume naujųjų šeimininkų niekšybes. Su didžiausupatosu vykdom nurodymą ir trimituojam apie rugpiūčio 23-ią, nei raidė neužsimindami apie mums yyyyyypatingai reikšmingą Potsdamą-45


Rekomenduojame

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka pristato: knyga „Lietuvos partizanų valstybė“

Andrius Švarplys. Legenda

Vytautas Radžvilas. Apie lietuviškąjį čiukčio sindromą

Skiepų karai. Ramūnas Aušrotas: Klausimas tik toks: ar bus taikoma „grubi prievarta“, ar…

8-tosios Garliavos antpuolio metinės: neabejingi piliečiai ir vėl klausė: „Ar dar gyva Deimantė?“ Papildyta Neringos Venckienės komentaru

Eligijus Dzežulskis-Duonys. Kaip atkurti pašlijusią ES reputaciją?

Per 500 žmonių pasirašė laišką Lietuvos vyskupams dėl Komunijos dalijimo būdo

Liudvikas Jakimavičius. Gyvenimo redaktorius Covidas

Kerouaco vertėja Irena Balčiūnienė – apie Mykolaitį-Putiną ir kiekviena proga jį menkinantį Tomą Venclovą

Neringa Venckienė. Valstybė laikosi ant melo pamatų

Algimantas Rusteika. Gyvename linksmiau ir laisviau

Liudvikas Jakimavičius. Prisiklausėme

Jonas Švagžlys. Apie opozicijos atstovų sekamas sėkmės istorijas

Rasa Čepaitienė. Mažumų valstybė

Vytautas Sinica. Būtina naikinti Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybą

Rasa Čepaitienė. Čiukčiai prie Baltijos

Geroji Naujiena: Tiesos Dvasia – mūsų Globėjas

Algimantas Rusteika. Įtampą žūtbūt reikia išlaikyti

Povilas Urbšys. Apie opiumą liaudžiai ir Jo Ekscelenciją

Arūnas Gumuliauskas. Minint Steigiamojo Seimo šimtmetį

Povilas Gylys rekomenduoja. Apie zuikius ir valstybę

Istorikas Artūras Svarauskas apie Steigiamojo Seimo šimtmetį

Vytautas Sinica. Ironiška – nemirtinga neteisingai mąstančiųjų persekiojimo dvasia atgimsta sovietmetį tyrinėjančių galvose

Lietuvos Respublikai – 100! Gabrielės Petkevičaitės-Bitės žodis pirmajame Steigiamojo Seimo posėdyje

Vytautas Sinica. „Ne, vaikas nėra kolektyvinė mūsų visų atsakomybė“

Kaip iš Neringos Venckienės namų buvo pagrobta Deimantė Kedytė – dalijamės vaizdo įrašu ir Karolio Venckaus komentarais (video)

Algimantas Rusteika. Pasislėpti nepavyks niekam

Marijos radijas: Ar esama realių priežasčių pilietiniam judėjimui laisvoje šalyje, demokratinėje santvarkoje?

Rasa Čepaitienė. Kito žvilgsnyje

1972-ųjų gegužės 14-oji, Kaunas: Romas Kalanta ir kalantinės

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.