Įžvalgos

Vladimiras Laučius: šių metų Dalios Grybauskaitės atradimas – Lietuvoje knibždėte knibžda vidaus priešų...

Tiesos.lt redakcija   2018 m. birželio 12 d. 23:43

14     

    

Vladimiras Laučius: šių metų Dalios Grybauskaitės atradimas – Lietuvoje knibždėte knibžda vidaus priešų...

Jei 1917 metų Rusijoje, 1930 metų Vokietijoje arba Rusijoje po 2000-ųjų būtų buvusi Dalia Grybauskaitė, šios valstybės būtų turėjusios nuosaikesnę alternatyvą tam, kas jose nutiko. O pagrindinis panašumas su įsigalėjusiais režimais jose – vidaus priešų paieška, virtusi oficialia ideologija ir spec. tarnybų pagrindine užduotimi.

Prezidentės metinio pranešimo citatos-akcentai:

Vidaus priešai „kėsinasi į valstybę, demokratiją“; valstybėje „knibžda godžių, klastingų, demoralizuotų savanaudžių“; būtinas Lietuvos „išvadavimas nuo vietinių grobikų“ – vidaus priešų; būtinas „atgrasymas“, „apsivalymo kova“, „pilietinė gynyba“, „pergalė prieš klastingus machinatorius“ (tipinė Lenino-Stalino-Hitlerio kovos su vidaus priešais retorika); „pasikėsinimai į valstybę nesibaigia, mėginimai užvaldyti šalį nesiliauja“.

Visi „raktiniai“ žodžiai – kone tiesiai iš vidaus priešų ieškančių demagogų ir diktatorių leksikono.

Ir desertui – kodėl Lietuvai reikia kažko panašaus į Stasi ar KGB: „Šalies žvalgyba jau geba vidaus grėsmes (...) ne tik įžvelgti, bet ir padėti jas šalinti“. Čia žvalgybos darbas?

Sveikinu mus visus.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

dongdong8       2018-07-4 10:14
dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-06-14 17:35

“Vladimiras Laučius: šių metų Dalios Grybauskaitės atradimas – Lietuvoje knibždėte knibžda vidaus priešų...”. Jei taip pasakė, tai TEISYBĘ pasakė, nes tame sąraše pirmu numeriu eina Dalia Grybauskaitė.... ir jos kėlimo į prezidentus KUDAKUOTOJAS Vladimiras Laučius, po to Seimas, Vyriausybė, LR KT ir t.t.

Tas Lautchux       2018-06-14 9:59

tipiškas Neosovietinės Oligarchijos čiulbuonėlis, žodžiu, grynų gryniausias neosovietukas, nežinot? Na, o Jules tą naktį miegojo, o paryčiais atvyko prie Parlamento, nes buvo ilgai nemiegojęs dėl nuolatinio budėjimo prie Parlamento, ar dabar jau aišku? Jules ne konservatorius ir nei Kubiliaus, anei Iročkos, nei gerbėjas, nei rėmėjas. O apie ES Parlamento “Kolchoznicą” išvis neverta kalbėt - tai gudri laputė, įviliojusi ką į spąstus?

s.m. Pikcui       2018-06-14 2:45

senokai nematytas čionai,gal todėl ir painioji jokūbėlį su koncervzbergine jule… Pirmasis, suprask, amerikonas-leberalas-kitus pamokantis, gi antras - juknevičienės lygio proto bokštas užsidezinęs su dezipropaganda ir Kapsuko universitetu. Jei pirmą gali įtart esant “jųleus” bendradarbiu komitete, tai julytės nė pro kur. Just sick person.

Pikc       2018-06-14 1:08

Prieš spausdami “pliusiukus” mankurtui “jokūbėliui” bent jau atkreipkite dėmesį, kaip jis Lietuvos herbą “gerbia”. Taip pat vertėtų atsižvelgti į tai, kad tas veikėjas ANTItautine ideologija persmelktas valdžios struktūras ir jų “iniciatyvas” įkyriai vadina “tautinėmis”.

To Jules       2018-06-13 23:23

O kur tamsta “dezi” stovėjai sausio 13 naktį?

Tu myli       2018-06-13 13:24

ne Grybauskaitę, o MG Baltic ir Mafiją.

Giminingos sielos       2018-06-13 12:24

Rusai myli Putiną, o mes – Grybauskaitę smile

Jules       2018-06-13 12:07

O, dar vienas Neosovietinės Oligarchijos trubadūras, dezistas, išpuolė iš kanapių, tiesa? Dezistai dabar Lietuvoje populiariausi kaip ir jų Dezinfologijos katedra, o gal jau ir fakultetas, VU. Kas tiksliau žinote, painformuokite, gerai?

Siekiai.       2018-06-13 11:11

  Didžiausi vidaus priešai, suprantama, yra Venckienė, Kedžiai ir “violetiniai patvoriniai”. Tai jie drumsčia ramybę “dvylikasekundininkų” klanui, kas mėnesį organizuodami pašūkavimus - “TIESOS”, reikalaudami bausti “Garliavos teroristinio pogromo”  organizatorius ir vykdytojus… Ach, kad greičiau jų neliktų - koks gražus ir ramus būtų  “mūsų”  gyvenimas. Nereikėtų organizuoti visokių VSD “slaptų pažymų”, seimo tyrimo komisijų, intrigų valdžios struktūrose ir tt., kad ŽMONĖMS greičiau išsitrintų smegenys…

albina       2018-06-13 10:42

Miela,kad LRT atsiranda TIESOS.Vis daugiau objektyvumo randasi pas V.Laučių.Gal pasikeis ir valstybės TV programos?Juokiamės iš Putino spaudos konferencijų imitacijos,o pas mus?Prezidentė tik šoka ir apdovanoja,o juk rinkta tiesiogiai!Nė karto nebuvo leista rinkėjams-piliečiams užduoti klausimą valstybės vadovui.Turi pagaliau kas nors keistis ir šitam Europos pakrašty?

mušk savus        2018-06-13 8:00

tą darė visi piktybiški: Leninas, Stalinas, ir t.t.
liaudžiai tas patinka
——-
partškola gerai paruošia kadrus

Dzeikas       2018-06-13 7:25

Idomiai cia atrodys: tautinis NKVD,visai kaip sovietinis,tik kepurej kumele vietoj zvaigzdes.Tokie stoves garbes sargyboj kokioj partizanu pagerbimo sventej.

$+$       2018-06-13 7:07

Tai konražvalgybos darbas, čia nedidelė Ciceroniška klaidelė ruošiant kalbą. Jūs nepergyvenkite, po metų bus ir “Lex Claudia de capite civis Romani” Daukantūriška alternatyva. Ypač pagelbės prisijungimas prie Stambulo konvencijos.


Rekomenduojame

Letas Palmaitis. Kas kieno brolis („Visos religijos yra geros“ tema)

Jurga Lago. Kaip iš dvasios ubago tampama tikru ubagu

Andrius Švarplys. Apie Lietuvą, „privažiavusią prie rampos“

Vytautas Radžvilas. LRT depolitizavimo spektaklis turi baigtis

Seime buvo svarstomos parlamentinio tyrimo išvados dėl LRT veiklos

Labanoro Žygis – Ateik ir Pamatyk Pats!

Mindaugas Kubilius. Valstybės gyvasties klausimas: ar išsivaduosime iš „mužikų“?

Laisvūnas Šopauskas. Vienos politologinės konferencijos analizė, arba Už Lietuvos pinigus – valstybės griovimas (I)

Arvydas Juozaitis reikalauja švietimo ir mokslo ministrės atsistatydinimo

Partizano Juozapo Streikaus-Stumbro baigiamoji kalba Troikos teisme

Vladas Vilimas. Kam reikalinga Konstitucijos pataisa dėl individualaus skundo?

LAT: medžių kirtimui pasipriešinusiems kauniečiams baudos neskirtinos – visuomenė turi teisę reikalauti kokybiškos informacijos apie medžių būklę

Kaip ideologija nugali mokslą: net „Mein Kampf“ galima „prakišti“ už mokslinį straipsnį

Povilas Urbšys. Kas nuoširdesnis: prof. V. Landsbergis ar R. Karbauskis?

Peticija: solidarizuokimės su mokytojais ir pareikalaukime ministrės atsistatydinti – padėkime pasiekti pozityvių švietimo pokyčių

Vytautas Radžvilas. Lietuvos pakasynos – valstybės lėšomis

Andrius Švarplys. Pasaulis, kuriam nesame pasiruošę

„Lithuanian Freedom Fighters“: video pasakojimas apie Lietuvos Laisvės kovas ir kovotojus

Vytautas Rubavičius. Mokytojui – „skaičiuoklę“ į dantis

Martyno Mažvydo biblioteka kviečia į knygos „Dezinformacija. Slaptas ginklas: laisvos visuomenės griovimo metodai“ pristatymą

Valdas Vasiliauskas. Konservatoriška svajonė ar klejonė?

Darius Kuolys. Švilpiu ir aš stebėdamas Švetimo ir mokslo ministerijos įslaptintus viešuosius pirkimus

Vytautas Radžvilas. Moj adres – [evro]sovetskij sojuz…

Eglė Česnakavičiūtė. „Atlikęs pareigą Tėvynei“. Skiriama visiems laisvės kovotojams, vis dar neturintiems amžino poilsio vietos

Lietuva palydėjo į amžinąjį poilsį Adolfą Ramanauską-Vanagą

Geroji Naujiena: Visi esame kilę iš vieno ir palaiminti būti viena

Rasa Čepaitienė. Balta

Prieštaraujame vilkų sumedžiojimo kvotos padvigubinimui: miškas be vilko – ne miškas

Adolfo Ramanausko-Vanago dukra Auksutė: „Išsipildė mano svajonė“

Advokato Sauliaus Dambrausko darbų ginant viešąjį interesą apžvalga: paremkime šias pastangas –  tapkime beprecedenčio proceso dalimi

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.