Įžvalgos

Vladimiras Laučius: šių metų Dalios Grybauskaitės atradimas – Lietuvoje knibždėte knibžda vidaus priešų...

Tiesos.lt redakcija   2018 m. birželio 12 d. 23:43

14     

    

Vladimiras Laučius: šių metų Dalios Grybauskaitės atradimas – Lietuvoje knibždėte knibžda vidaus priešų...

Jei 1917 metų Rusijoje, 1930 metų Vokietijoje arba Rusijoje po 2000-ųjų būtų buvusi Dalia Grybauskaitė, šios valstybės būtų turėjusios nuosaikesnę alternatyvą tam, kas jose nutiko. O pagrindinis panašumas su įsigalėjusiais režimais jose – vidaus priešų paieška, virtusi oficialia ideologija ir spec. tarnybų pagrindine užduotimi.

Prezidentės metinio pranešimo citatos-akcentai:

Vidaus priešai „kėsinasi į valstybę, demokratiją“; valstybėje „knibžda godžių, klastingų, demoralizuotų savanaudžių“; būtinas Lietuvos „išvadavimas nuo vietinių grobikų“ – vidaus priešų; būtinas „atgrasymas“, „apsivalymo kova“, „pilietinė gynyba“, „pergalė prieš klastingus machinatorius“ (tipinė Lenino-Stalino-Hitlerio kovos su vidaus priešais retorika); „pasikėsinimai į valstybę nesibaigia, mėginimai užvaldyti šalį nesiliauja“.

Visi „raktiniai“ žodžiai – kone tiesiai iš vidaus priešų ieškančių demagogų ir diktatorių leksikono.

Ir desertui – kodėl Lietuvai reikia kažko panašaus į Stasi ar KGB: „Šalies žvalgyba jau geba vidaus grėsmes (...) ne tik įžvelgti, bet ir padėti jas šalinti“. Čia žvalgybos darbas?

Sveikinu mus visus.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

dongdong8       2018-07-4 10:14
dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-06-14 17:35

“Vladimiras Laučius: šių metų Dalios Grybauskaitės atradimas – Lietuvoje knibždėte knibžda vidaus priešų...”. Jei taip pasakė, tai TEISYBĘ pasakė, nes tame sąraše pirmu numeriu eina Dalia Grybauskaitė.... ir jos kėlimo į prezidentus KUDAKUOTOJAS Vladimiras Laučius, po to Seimas, Vyriausybė, LR KT ir t.t.

Tas Lautchux       2018-06-14 9:59

tipiškas Neosovietinės Oligarchijos čiulbuonėlis, žodžiu, grynų gryniausias neosovietukas, nežinot? Na, o Jules tą naktį miegojo, o paryčiais atvyko prie Parlamento, nes buvo ilgai nemiegojęs dėl nuolatinio budėjimo prie Parlamento, ar dabar jau aišku? Jules ne konservatorius ir nei Kubiliaus, anei Iročkos, nei gerbėjas, nei rėmėjas. O apie ES Parlamento “Kolchoznicą” išvis neverta kalbėt - tai gudri laputė, įviliojusi ką į spąstus?

s.m. Pikcui       2018-06-14 2:45

senokai nematytas čionai,gal todėl ir painioji jokūbėlį su koncervzbergine jule… Pirmasis, suprask, amerikonas-leberalas-kitus pamokantis, gi antras - juknevičienės lygio proto bokštas užsidezinęs su dezipropaganda ir Kapsuko universitetu. Jei pirmą gali įtart esant “jųleus” bendradarbiu komitete, tai julytės nė pro kur. Just sick person.

Pikc       2018-06-14 1:08

Prieš spausdami “pliusiukus” mankurtui “jokūbėliui” bent jau atkreipkite dėmesį, kaip jis Lietuvos herbą “gerbia”. Taip pat vertėtų atsižvelgti į tai, kad tas veikėjas ANTItautine ideologija persmelktas valdžios struktūras ir jų “iniciatyvas” įkyriai vadina “tautinėmis”.

To Jules       2018-06-13 23:23

O kur tamsta “dezi” stovėjai sausio 13 naktį?

Tu myli       2018-06-13 13:24

ne Grybauskaitę, o MG Baltic ir Mafiją.

Giminingos sielos       2018-06-13 12:24

Rusai myli Putiną, o mes – Grybauskaitę smile

Jules       2018-06-13 12:07

O, dar vienas Neosovietinės Oligarchijos trubadūras, dezistas, išpuolė iš kanapių, tiesa? Dezistai dabar Lietuvoje populiariausi kaip ir jų Dezinfologijos katedra, o gal jau ir fakultetas, VU. Kas tiksliau žinote, painformuokite, gerai?

Siekiai.       2018-06-13 11:11

  Didžiausi vidaus priešai, suprantama, yra Venckienė, Kedžiai ir “violetiniai patvoriniai”. Tai jie drumsčia ramybę “dvylikasekundininkų” klanui, kas mėnesį organizuodami pašūkavimus - “TIESOS”, reikalaudami bausti “Garliavos teroristinio pogromo”  organizatorius ir vykdytojus… Ach, kad greičiau jų neliktų - koks gražus ir ramus būtų  “mūsų”  gyvenimas. Nereikėtų organizuoti visokių VSD “slaptų pažymų”, seimo tyrimo komisijų, intrigų valdžios struktūrose ir tt., kad ŽMONĖMS greičiau išsitrintų smegenys…

albina       2018-06-13 10:42

Miela,kad LRT atsiranda TIESOS.Vis daugiau objektyvumo randasi pas V.Laučių.Gal pasikeis ir valstybės TV programos?Juokiamės iš Putino spaudos konferencijų imitacijos,o pas mus?Prezidentė tik šoka ir apdovanoja,o juk rinkta tiesiogiai!Nė karto nebuvo leista rinkėjams-piliečiams užduoti klausimą valstybės vadovui.Turi pagaliau kas nors keistis ir šitam Europos pakrašty?

mušk savus        2018-06-13 8:00

tą darė visi piktybiški: Leninas, Stalinas, ir t.t.
liaudžiai tas patinka
——-
partškola gerai paruošia kadrus

Dzeikas       2018-06-13 7:25

Idomiai cia atrodys: tautinis NKVD,visai kaip sovietinis,tik kepurej kumele vietoj zvaigzdes.Tokie stoves garbes sargyboj kokioj partizanu pagerbimo sventej.

$+$       2018-06-13 7:07

Tai konražvalgybos darbas, čia nedidelė Ciceroniška klaidelė ruošiant kalbą. Jūs nepergyvenkite, po metų bus ir “Lex Claudia de capite civis Romani” Daukantūriška alternatyva. Ypač pagelbės prisijungimas prie Stambulo konvencijos.


Rekomenduojame

Kaune teisiamas 13 vaikų nuskriaudęs pedofilas – aukos būdavo apsvaiginamos

Vytautas Radžvilas. Partizanų šmeižimas – tik žaidimas?

Vytautas Landsbergis. Dar apie sukilimą

Algimantas Rusteika. Jūsų dėmesiui – naujas, valstybės lėšomis statomas spektaklis

Algimantas Zolubas. Aktualūs pašto vokai

Italijos vidaus reikalų ministras nori „sugriauti“ Briuselį ir lygina jį su Berlyno siena

Vilniaus arkivyskupas Gintaras Grušas: Ar tikrai norime reklamuotis kaip sekso turizmo miestas?

Tėčiai pasakoja apie aborto patirtis

Geroji Naujiena: „Aš esu gyvybės duona! Kas ateina pas mane, niekuomet nebealks, ir kas tiki mane, niekuomet nebetrokš“ (Jn 6, 34–35)

Valdas Vasiliauskas. Kur šiandieniniai Lietuvos Oginskiai?

Kaip rasti kompromisą tarp paveldo išsaugojimo ir miesto modernaus vystymo?

Liutauras Stoškus: „Libeskindo projektas“, arba Kam tarnauja Vilniaus miesto valdžia

Rasa Baločkaitė. Ir draudimas kalbėti apie patirtą prievartą, ir sankcijos prabilusiems yra vienas esminių smurto komponentų

Prof. dr. Vytautas Radžvilas. Vienintelis atsakas – sutelktas pasipriešinimas

Andrius Švarplys. Psichologinio komforto beieškant, arba Kaip Vakarai virsta vaikų civilizacija

Algimantas Zolubas. LKP įvertinti ir pasmerkti būtina

Gytis Padegimas. Gyvybės ir mirties kultūra

Liudvikas Jakimavičius. Apie vidinės politinės krizės priežastis

Kokio prezidento dabartiniame valstybės raidos etape reikia Lietuvos pilietinei daugumai?

Arvydas Juozaitis. Lietuva ir Latvija. Palaiminta sandrauga

Carolyna Moynihan. Keistas konfliktas Anglijoje: feministės prieš translyčius

Algimantas Zolubas. Ne tik netesėti pažadai, bet ir Lukiškių aikštės relikvijų sąrašas atsidūrė ten, kur uždarytos Žaliojo tilto skulptūros

Donaldas Trumpas Europos šalių vadovams: atsisakykit daugiakultūriškumo ir atkurkite Europą, tokia imigracija yra „gėda“

Apie Belgijos atlyginimų ir socialinių išmokų indeksavimo sistemą

Mindaugas Puidokas. VSD turi paaiškinti, kodėl Lietuvai pavojingi verslo ir politikų ryšiai nebuvo laiku bei tinkamai paviešinti

Arvydas Juozaitis. Latvijos ir Lietuvos sandraugos tikslų bei principų metmenys

Rasos Kalinauskaitės atsakymas prof. V. Radžvilui, arba Ir „diskusijomis“ galima šį tą pakeisti

Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ surengta tarptautinė konferencija: Lietuva tolsta nuo europietiškos socialinės gerovės valstybės principų

Vytauto Radžvilo viešas kreipimasis į gerb. R. Kalinauskaitę, arba Ar dar ilgai žaisime pagal JŲ taisykles?

Algimantas Rusteika. Kai norisi pozityvo

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.