Demokratija ir valdymas, Vyriausybė

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: ar Gitanas Nausėda pratęs Dalios Grybauskaitės „dvaro“ tradicijas?

Tiesos.lt redakcija   2019 m. rugpjūčio 16 d. 23:45

13     

    

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: ar Gitanas Nausėda pratęs Dalios Grybauskaitės „dvaro“ tradicijas?

Potraukis stebėti įžymybių ar politikų asmeninį gyvenimą, matyt, yra seksualinio pobūdžio. Nors mes tokio potraukio nejaučiame, šią „Iš savo varpinės“ laidą pradėsime nuo mielos M. Majausko ir jo padėjėjos draugystės istorijos, tačiau mums rūpės visai kiti klausimai: kaip galėjo atsitikti, kad vos baigusi mokslus mergina gali tapti šalies vadovo patarėja? O svarbiausia: kas yra kaltas, kad Prezidentūra tapo tikru tikriausiu dvaru? Ar prezidentas G. Nausėda išlaikys dvaro tradicijas ar vis dėlto atkurs Prezidentūrą?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Jei JE tinka URM LL,       2019-08-19 7:59

tai gero nesitikek. Rugsejo 10 d. Cikagos universe vyks susitikimas su T. Venclova, F.Kuklianskich. .. Rengia LR Ambasada ir Cikagos gen. Konsulatas. Kas apmoka T.V. IR F.K. keliones islaidas - LR mokesciu moketojai?! Sita kelione, susitikimai (neabejoju, kad ju bus daug - R. Vanagaites keliais?)palaiminimo JE? STAI JUMS IR ATSAKYMAS.
V.

stasys        2019-08-18 17:04

Dzeikui ..aš vis dar galvoju kas tamsta esate pirmiau savamokslis krikščionis pagal poreikį ar vystyk pirmiau žmogus ir ten visa kas liko jau savo nuožiūra smile Tai ka rašiau ..tik humoras su nedideliu kartėlio prieskoniu matant kiek nedaug Lietuvos pažįstate .

stasys        2019-08-18 17:02

Nesitikėjau > Siūlote į Prezidentus rinkti R.Paulausko pateptu „mastymu“ ? Na nemėgsta Lietuvoje tu kurie žino visus atsakymus ..bet nemato toliau savo piršto ištiesto . Jei nori pokyčiu turi sugriauti sena sistema .. tai kas Jums blogis energetikoje tėra tik pirmas žingsnis išmokti elgtis taip kad draugai avies kailiu negalėtu dešimt metu Jūsų poreikius planuoti į priekį . Kaip čia populiaru sakyti tamsta esame naudingas idiotas tik nežinia kieno .Latviai gali pirkti Astravo AE bet Lietuviai neįpareigoti perpirkti ja iš jų ir tai įteisinta įstatymu saugumo sumetimas ..beja Jūsų žiniai jų viršenybė prieš ES direktyvas neginčytina ..

Nesitikejau       2019-08-18 15:17

Gaila.Is Nausedos tikejausi poslinkiu.Bet kai pamaciau komandoje Slusni, Majausko mergiote, URM statytinius…Reiskia uzsienio politika nesikeis, elektra pirksim per tarpininkus (saunuoliai latviai!), dujas irgi, klausysim nurodymu tik is Briuselio…Nesugebam mes gyventi savarankiskai.Ir toliau sedesim ten, kur nesueina.Gaila, labai gaila.Nejaugi taip neturesim savarankiskai mastancio Prezidento?

Www       2019-08-18 12:52

Gaila prarastų metu. Aš manau jis jau tęsia ir nieko nekeis. Kas pasake, kad Nausėda bus geriausias vadovas kai žmones dar nežinojo kas bus? Avulis su Dagiu berots.

Požiūris į žmogų kaimyninėje       2019-08-18 12:11

Lenkijoje.Kiekviename kaime ar miestelyje žaidimo aikštelės stadionai vaikams.O ,pajūryje kas keli šimtas gelbėtojai,kurie nelaukia,kol kas skęs,o eina ir perspėja,kol neatstiko bėda.

Atsakymas       2019-08-18 11:48

Pratęs, nes tam ten ir įstatytas. Provincijos valdytojas niekada nebuvo ri nebus savarankiškas. Rinkimai - tik iliuzija.

Dzeikas       2019-08-18 8:11

stasy,
smegenu drenazas kaip modus operandi tai vadinasi.
Kaip sake Bazilijus Didysis “su nauda ziurek, su nauda klausyk, su nauda kalbek, su nauda atsakinek”.
Tau sito netaikau, nes nesi krikscionis. Taciau ar dera krikscioniui su tavimi bendrauti?

□□□□       2019-08-18 1:45

,,paklausyk tu seno ,,kurmio” patarimo” - galų gale prisapažinai, stasiuk.

stasys        2019-08-17 13:37

Dzeikui ... Paklausyk tu seno ‚kurmio‘  patarimo . Norint padidinti proletariato sielos apimtį..  privaloma dobriai atleisti kelnių diržą . Vyro kūno pusiausvyros centras labiau į apačia ..kai moters labiau į viršų , lipant ant bačkos ugniniai kalbai mano pareiga buvo visada patikrinti ar ne per smarkiai suvaržyta galia i įkvėpti tu minios lūkesčiu .. Va taip ir su tomis nosinėmis ir kableliais ..negalima tikram proletariatui visada duoti tik sukramtyta peną augti virš savo menkavertiško buržua –auklėjimo . Tikras proletaras privalo pats rasti Tiesos žodį toje liberal-boržua makalynėje ...skalaujanti jo protą . Todėl nežymios ‘pa-klaidos‘ tekste ir toliau bus ..bet tik tam „ štob ty nad saboij ros i ponimal sušnost našich rozmišlienij „...

Dzeikas       2019-08-17 12:56

stasy, sudeliok nosines, nes neaisku ar politikai paprasta merga(n), ar merga politikus apvynioja. Ir tada nuo ko prezidentura ginasi, nuo mergu ar politiku? Ir kodel vienu ar kitu atveju.
Nesiseke tau rasineliai laisva tema, o uzduotos temos namie neparuosdavai matyt kai Lenino anukas buvai.

stasys        2019-08-17 11:46

Pripažinimo visi siekia , politikai netgi kartais griebiasi tokiu fokusu ale ” vyrai aš už Lietuva” aišku juos panešioja per petį paplekšnoja pakviečia į kokį vakarėlį o ten paprasta merga (pardom)  ima ir apvynioja apie savo gražu piršta .. Jei tu Dzeikuli apie tokius ..tai Prezidentūra nuo tokiu gana sėkmingai ginasi ..ar dar pameni kaip praeitais metais signatarai tiesiogine to žodžio prasme šturmu ėmė D.Grybauskaitės Prezidentūra ?.. pagal visas to laikotarpio karybos meno tradicijas dvi savaites vedė propagandinės artilerijos ugnį ..trimitavo iš visu įmanomu varpiniu netgi Genzeli ir ta iš lovos iškrapštė ..bet vistiek nepavyko . Ne ne broleli tie rūmai ne bet kokiam špietnui ambicingam berniokui kaip zigmas . Vat paklausi aut. ar Jis kada matė kaip veikia tas didelis ‘avilys’ ? o atsakimas bus tik per tvora !! kaip nešiojamas martinis su alyvuoge jame ..vat ir tikėk po to kad čia rimta kalba ..

Dzeikas       2019-08-17 8:10

Tu pabandyk(tik pabandyk) dvara JAV Baltuosiuose rumuose organizuoti. Busi pastatytas i vieta, o gal ir atstatydintas nes aplinka cholopais nesijaucia, o prezidentas - viso labo pirmas tarp lygiu.
Na o Lietuvoj…tik sventasis istvers netapes pasiputusiu puzru, kai homo lituanusai tiesiog alkunemis stumdosi kas pirmas pabuciuos padus vierchui. Ne tik prezidenturoje tokie reiskiniai, bet prezidenturoje si lietuviu aistra pasiekia apogeju. Tai Dalia Grybauskeite tiesiog pasinaudojo situacija ir uzsuko si baliu maksimaliai.
Banku pleve gi tikrai ne sventasis ir nepaisant to,kad jis bemaz 30 metu sukinejosi aplinkoje kur tiesiogiai buciuot i 5 taska mauvais tone (todel tautai jo elgesys atrodo demokratiskas ir pernelyg pagarbus - subtilybiu neperprato), aplinka ji vers supaprastinti manieras. Kad prezikas SAMONINGAI priesinsis siai aplinkos itakai - nemanau. Pasipriesinti savo prigimciai KAI aplinka nori ir pasamoningai NORI tokio elgesio modelio - tai gali tik zmogus kuris viska turi, jam nieko nereikia ir prezidentavimas jam tik laisvalaikio hobby.
Patys pagalvokite ar Nauseda toks ir kiek pamatuotos jusu godos kad Dvaras virs Baltaisiais rumais.
Kam lemta slaiuzioti - tas neskraidys.


Rekomenduojame

Justas Mundeikis. Apie vaiko pinigus, politikų pažadus ir bunkančią visuomenę

Mitingo „Laisvės kovų atminties trynimui ir šliaužiančiai okupacijai – NE“ rezoliucija

Vidmantas Valiušaitis. „Nagi, išgirskite, pagaliau, žmonių balsą, pone mere!..“

Sąjunga „Vardan šeimos“ kviečia į protesto akciją „STOP Barnevernet ideologijai, STOP Lietuvos VTAĮT savivalei“

Tomas Baranauskas pokštauja. Nekonfliktiška istorija

Vygandas Trainys. Jono Noreikos-Generolo Vėtros ir jo atminimo lentos istorija trumpai

Mitingas „Laisvės kovų atminties trynimui ir šliaužiančiai okupacijai – NE!“ (vaizdo įrašas)

Rasa Čepaitienė. Naktinės istorijos politikos rezultatas: savivaldybė jokių pretenzijų reikšti negali

Algimantas Rusteika. Amžinai tyčiotis iš visų neįmanoma

Vytautas Sinica. Ir teisėta, ir solidu

Rūta Visocnik. Ginti? Saugoti? Padėti?

Rasa Čepaitienė. Privalome pareikalauti, kad valstybė pagaliau imtųsi kurti savą istorijos politiką, kad atkakliai ir garbingai gintų istorinę tiesą

Advokatas Saulius Dambrauskas: Aš kaltinu teismus, arba Kas naujo miškų fronte

Ramūnas Aušrotas. Kokią žinią neša naujųjų kardinolų paskyrimas?

Vilius Kavaliauskas. Štai kaip į Vilniaus „vamzdį“ atsakė baltarusių Slonimas

Ekonomistas prof. Povilas Gylys „Iš savo varpinės“ laidoje paneigia krizių neišvengiamumo mitą

Šiandien 18 val. visi į mitingą Simono Daukanto aikštėje: „Laisvės kovų atminties trynimui ir šliaužiančiai okupacijai ištarkime NE!“

Andrius Švarplys. New Brave World, arba Štai kaip atrodo technototalitarizmas

Nuo bačkos. Finansų ministras Vilius Šapoka: mokėti mokesčius tapo madinga

Linas Kojala. Svarbūs regioniniai rinkimai Vokietijoje

Paskirtasis kardinolas Sigitas Tamkevičius: „Tai ne tik mano, bet ir visų už Lietuvos laisvę kovojusių žmonių pastangų įvertinimas“. Sveikinimai!!!

Į paskutinę kelionę palydėtas menininkas Antanas Kmieliauskas

Vytautas Sinica klausia: kur buvo didieji Rozovos kritikai prieš keletą metų? Kiek metų jiems prireiks, kol „pastebės“ ir šeštąją koloną?

Algis Avižienis ir Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: 1939-ųjų Lenkijos katastrofa ir „visiško nekaltumo“ mitas

Cenzūros skandalas Vilniuje: „JCDecaux“ atsisako platinti plakatus su Jono Noreikos atvaizdu

In memoriam: Antanas Kmieliauskas (papildyta)

Vidmantas Valiušaitis apie R. Vanagaitės emocinį šantažą ir dvi visiškai skirtingas reakcijas į jį

Geroji Naujiena. Palaimintas tas, kurio atlygis laukia teisiųjų prisikėlime

Liudvikas Jakimavičius. Lietuvos informacinio lauko nuodai ir priešnuodžiai: kas ryšis?

Vytautas Radžvilas. Jie jau čia: LRT vėl užgrobta!

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.