Prezidento rinkimai 2019, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Visuomeninis sambūris „Lietuva yra čia“  telksis įgyvendinti Sąjūdžio siekius

Tiesos.lt redakcija   2019 m. sausio 30 d. 16:41

26     

    

Visuomeninis sambūris „Lietuva yra čia“  telksis įgyvendinti Sąjūdžio siekius

Vasario 2 d., šeštadienį, 12 val. Vilniuje, Vilniaus Žemutinės pilies Senajame arsenale (Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje, Arsenalo g. 3A), vyks visuomeninio sambūrio „Lietuva yra čia“ sueiga, į kurią suvažiuos šio sambūrio dalyviai iš visos Lietuvos regionų.

Įvadinį pranešimą sueigos dalyviams skaitys sambūrio „Lietuva yra čia“ steigimo iniciatorius, Sąjūdžio pradininkas, filosofas dr. Arvydas Juozaitis. Sveikinimo žodį tars svečiai.

Trumpus pranešimus, pristatančius steigiamo judėjimo veiklos kryptis, perskaitys A. Juozaitis, kiti bendražygiai ir Sambūrio dalyviai.

Bus išrinkta sambūrio „Lietuva yra čia“  valdyba ir pirmininkas, aptarti sambūrio dalyvavimo Lietuvos Respublikos prezidento kampanijoje ir kitose būsimose politinėse kovose, priimti nutarimai svarbiais programiniais klausimais.
Pasak A. Juozaičio, daugelio šiandienos Lietuvos sunkumų priežastimi yra tai, kad atkurtos Lietuvos valstybės valdantieji išsižadėjo pagrindinio Atgimimo Sąjūdžio siekio, kuris užtikrina valstybės išlikimo pagrindus – Tautos suverenumo pirmenybės.

„Išsivadavę iš sovietinės okupacijos daug padarėme atkurdami valstybingumo statramsčius, stiprindami ekonominius bei politinius ryšius su Europos Sąjungos ir kitomis Vakarų valstybėmis bei tarptautinėmis organizacijomis, tačiau leidome savo pačių renkamai valdžiai nebesilaikyti konstitucinių nuostatų, ribojančių valdžios galias. Nuščiuvę stebėjome, kaip mindomos pamatinės valstybingumo vertybės, pataikaujama ir nuolaidžiaujama eurofederalizmo ideologijai, eurobiurokratų mėginimams be tautų valios kurpti federacinę valstybę, nors tai vienareikšmiškai kertasi su Lietuvos ir kitų ES valstybių konstitucijoms. Imame pamiršti, kad mūsų bendrojo gėrio ir ateities pagrindas – gyvybinga tauta ir suvereni valstybė, kad tai nustatyta mūsų Tautos referendumu priimtoje Konstitucijoje. Dėl to svarbiausiems Sąjūdžio siekiams ir uždaviniams iškilo rimtas pavojus. Atėjo metas visus Lietuvos likimui neabejingus piliečius sutelkti, kad visomis įmanomomis teisėtomis priemonėmis galėtume pasipriešinti valdžios vykdomam Lietuvos išvalstybinimui ir ištautinimui“, – sakė sambūrio „Lietuva yra čia“ steigėjas A. Juozaitis.

Vasario 1 d., penktadienį, 10 val. Sambūrio sueigos išvakarėse, BNS naujienų agentūroje (Saltoniškių g. 9 B,)  „Lietuva yra čia“ steigėjai žiniasklaidai išsamiai pristatys sambūrio „Lietuva yra čia“ kūrimo aplinkybes, jo tikslus ir uždavinius. Plačiau apie spaudos konferenciją paskelbsime netrukus.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Www       2019-02-2 20:24

Vargas Lietuvai ir žmonėms kurie balsuoja pagal grožį o ne protą. Vadavomes iš tarybų sąjungos 50m dabar po 28 iš savu Estija nuėjo į priekį mes likome vietoje. Aukščiausi vadovai neaiškios kilmės, seimo rinkimai neteisėti KT taip išaiškino LRT okupuota vienos nuomones. Bet šita sambūris privaloma palaikyti jei dar norime atpažinti Lietuva po 50m

>kvai pirst       2019-02-1 12:02

Gerai, taip taikliai, kad juokiausi vos kvapą gaudydamas, gerų sąmojų esama.

kvai pirst       2019-02-1 0:21

... ir vėl tu čia, “žmogaus teisių” ar kokio ten norvegiškų pinigų “instituto” maskatuokli? Vėl provokacijas rengi? Pasiėmei trisdešimt norveginių iš pirdalienės kontoros ir trepsėk vaivorykštine perėja vazelino su prezervatyvais užsipirkti. Irgi, didysis konspiratorius ir kompromitatorius atsirado.

vai me       2019-01-31 21:28

Tokį mazą spirą teįstenėjai.O kur antisemitizmas,cholokaustas, lietuviai zydšaudziai? Nuvylei mane. Gal susirgai, ar pirštai nusitrynė? Vis dėlto, ne juokas, keliems troliams, imituoti portalo veiklą.

vaimalui       2019-01-31 20:07

Jeigu tau visur vaidenasi “juozapas”, žegnokis,  tada gal nesivaidens.

Padarymas       2019-01-31 13:55

Jis galimas jei nieko nėra, ir nieko nepadaryta, tik čia jau ir padaryta ir pridaryta, ir padaryti galima tik dar ant viršaus, bus dar didesnė krūva, čia jau reikia ardyti ar iškuopti, o tai jau neįmanoma.

vai me       2019-01-31 12:57

Skirtingai , nuo tamstos Juozapai,aš myliu savo šalį.Tai tamstos darbas,ginti zydų interesus ir šikti ,ant visko, kas lietuviška.Kodėl nusprendei, kad man nepatinka, vien tik, Juozaitis.Ziauriai klysti. Man nepatinka,zydbankių tarnai Šimonytė,Austrevicius,Nausėda,Svedbanko ir S.Kirdonytės tempiamas, uz ausų, Skvernelis,kojomis atsidarinėjantis LNK duris Puteikis ir kiti, iš tos pacios rujos.Man nepatinka, neaiškios kilmės genetiniai mutantai prezidentai,asmenys, atsakingi uz valstybės saugumą ir sveikatos apsaugą. Man nepatinka, išvalytas tautinis politinis laukas, visos partijos,idiotai iš “akadaminės visuomenės”.Labiausiai, man nepatinka,kad Lietuva, jau beveik trisdešimt metų, gyvena pagal Torą, kurioje parašyta: geriausia iš gojų nuzudyk,gojų turtas niekam nepriklauso,gojų vaikus galima dulkinti nuo trjų metų.

>URM auklėtinis esi pats       2019-01-31 10:55

Prie ko čia A. Juozaitis ir URM. Tokiomis nesąmonėmis gali patikėti tik silpnapročiai. Tamsta gal esi su psichikos negalia? A. Juozaitis niekada nesibroliavo su jokia URM. Tai ką rašai, tai tik parodai savo priklausymą žydriesiems albinams.
Patarčiau nevargti su savo rašliavomis, nes mes jomis netikime.

URM auklėtinis juozaitis       2019-01-31 10:30

žydrųjų valstybininkų (a.januškos bei jo mokytojų leningrado žydelių kgbistų chebra - kuri iškėlė putiną bei grybauskaitę) yra URM.
URM garsėja savo pederastais, demagogais, sukčiais, intrigantais, šmeižikais ir t.t.
žydrieji valstybininkai valdo ir VSD.
——-
prašome bijoti juozaičio - nes kitaip teks susidurti su valstybiniais niekšų elitu.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-01-31 10:23

Tautos prezidentas bus tas, kuris:
– paleis antikonstitucinį seimą;
– užsiims Putino vadovaujamos okupantų gaujos išprašymu (išvedimu) iš Karaliaučiaus (Tvankstės) krašto.

galima pagalvoti...       2019-01-31 10:08

Kiek atsimenu,balsavimai strigo per visus rinkimus.Bet…2016 metais tai nesuveikė,kuo pasipiktino visos *viršūnėlės*.Iš kieno lūpų pasigirdo *Deja,ne tuos išrinko?*Ne visada būna,kaip iš anksto numatyta.Tokio susidomėjimo ir diskusijų nebuvo,ir rinkimai,visi,bus įdomesni.Gal ir rezultatai bus ne pagal viršūnes?

Kaip persiplėšti       2019-01-31 9:08

Lietuva yra čia, Forumas, Lietuvos visuomenės taryba ir taip be galo. O kitoje pusėje kaip kumštis buvę komjaunuoliai iš Tėvynės sąjungos. Jie suvalgė savo gimines socdemus ir liberalus. Suvalgys ir Prunckienės projektą Karbauskį. Rinkimų naktį dėl Rusijos kibernetinės atakos sutriks kompiuteriai (nuo grėsmės neseniai paskiepijo VSD)ir į antrą turą išeis Šimonytė ir Skvernelis (jam padės Juozaičio dalyvavimas). Galiausiai mes turėsime direktoriui atsidavusią buhalterę. Su kuo ir sveikinu.

>vai me       2019-01-31 9:02

Būtų labai įdomu, kad “vai me” atskleistų savo biografiją, savo tėvų ir senelių praeitį. Matyt, išgirstumėme ne tik apie stribų klestėjimą, bet ir enkvedistų siautėjimą, bet to nebus, nes stribiniai ir enkvedistai sunaikino savo pėdsakus arba užblombavo 75 metams KGB archyve.

>vai me       2019-01-31 8:57

Įsidėmėjau seniai šį tipą - tai tipiškas stribvaikis, kokių Lietuvoje dar labai daug ir kurie sudaro taip vadinamąją penktąją koloną. Jie labai bijo tikrų patriotų, koks yra A. Juozaitis. Svarbiausias jų tikslas paskleisti dezinformaciją, gal ims koks durnius ir patikės. Tokių dezistų viltis ir tikėjimas - kai išauš diena “X” ir kai į Lietuvą įvažiuos Putino tankai, ot tada mes švęsime.

Gerai       2019-01-31 8:44

pastebejo vienas komentatorius.Jeigu Juozaitis taip puolamas, reiskia kai kam jis labai nepatogus.Jis bene vienintelis kandidatas, siekiantis atkurti nacionaline ir tautine savarnkiska valstybe.O tai nepatikti gali dviems kategorijoms sirgaliu.Viena kryptis yra globalistai, federalistai, liberastai.Kita kryptis yra pilkuju lietpalciu ir sielu orda.Kas tai yra, kiekvienas galim sudelioti.

Stribvaikiams       2019-01-31 7:01

Jeigu taip puolate Juozaitį, reiškia tik viena: bijote, bijote, bijote.
Kažkodėl tulpės-magnolijos sufabrikuota biografija jums nekliuvo. Čia ir parodote kas esate.

vai me       2019-01-30 21:44

Deja, niekuo, negaliu padėti. Jeigu, kur nors ,yra išsami, Juozaicio biografija, tai nebent, spec.tarnybų seifuose.Viskas, kruopšciai pavalyta.Tuščia, kaip tanke.

Nustebintas       2019-01-30 21:27

Dabar Juozaitis gyvena tarnybiniame bute. Keista, kad dar yra tarnybinių butų

AČIŪ       2019-01-30 21:07

ačiū, antrą kartą nelipsiu ant KGB grėblio

> vai me 2019-01-30 18:15       2019-01-30 20:09

Gal tamsta ir mums duotumei nuorodą į išsamią Juozaičio biografiją: kas tokie jo tėvai, kuo jie užsiėmė iki 1990-jų, ką veikė seneliai 1918-1941, iš kur kilusi ir kuo pasižymėjo giminė ir pan.
Juk prezidentą renkame. Nesinori, kad vėl turėtume žmogų iš niekur. Bent čia buriuojasi netikintys, kad vaikus kopūstuose randa.
Pretendentai jau turėjo tokius išsamius savo kilmės ir veiklos aprašus pateikti visuomenei susipažinti. Bet niekaip nesiseka rasti :(

juozaitis bus su plyta?       2019-01-30 20:02

ir su plyta visiems per snukį, kurie prieš komunistus
Vot !!

Tiesus klausimas apie agentų viešinimą       2019-01-30 19:51

Kuriuo punktu Juozaitis ir jo sambūris įsirašo į dienotvarkę liustraciją, dekagebizaciją ir neatidėliotiną agentų viešinimą?
Kaip įsipareigosite, taip ir būsite remiami.

Rinkčiau tik Mindaugą Puidoką.       2019-01-30 19:34

Pažiūrėkite vaizdo įrašą ir atsakykite sau ar galėtumėte pasipriešinti savo partijos lyderiui, taip kaip daro Mindaugas? https://www.alfa.lt/straipsnis/50365549/m-puidokas-neissizada-kritikos-r-karbauskiui-ji-pakeite-isbandymas-valdzia

patiks visiems- moderniems ir biedniems       2019-01-30 19:22

Geras logotipas ant Lietuvos Trispalvės- masonų piramidė, o virš jos tekanti Pinigo saulė.
Aišku, galima ir tautiškai išaišknti - nebegyvenama, į žemę susmegusi kaimo bakūžė, o virš jo pažadų baranka. Baranka viena, visiems mužikams nepakaks, na bet barankos skylių galima padalinti sočiai.

Algimantas       2019-01-30 19:16

Rink mane

Mano skaičiai dideli
Ir tavo neblogi,
Tavo imti iš lubų,
O mano - nuo stogo.

Esi mano konkurentas,
Mūsų keliai skiriasi,
Einu pas savo rinkėjus,
Kur jų frontas buriasi.

Teiksiu programą gražiausią
Parengtą rungtynėms.
Kas ją rengė nežinosi,
Nes šefai nutrynė.

Liesis pažadai, ketinimai
Visus lygius kelti,
Dėl tokios jautrios globos
Neteks badaut, šalti.

Šalin kiti kandidatai,
Būsiu tinkamiausias,
Lai išrinks mane į postą,
Lai karūną gausiu!

vai me       2019-01-30 18:15

Štai jums, ištrauka iš bylos:Uz nuopelnus,  Tarybų Lietuvai, Juozaicio motinai, draugės Bystraja ir Liochkaja, paskyrė tremtinio zemes. Paskelbus nepriklausomybę, tremtinys, savo zemių, neatgavo, nes teisėjai Serebrianskajai, pritrūko įrodymų.Taigi, “uz Lietuvą vyrai”, Sąjūdzio kominternui- ŠLOVĖ, ŠLOVĖ, ŠLOVĖ.Ir pabaigai, mūsų visų,bendras “Uraaaa…”


Rekomenduojame

Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas kuria medijų korporaciją

Nuo bačkos. Vilniaus meras R. Šimašius: aš turiu pareigą dėl vilniečių būti principingu už mūsų miestą ir jo gyventojus

Dr. Dalija Snieškienė. Kur aš tai mačiau???

Prof. Jonas Grigas. Pavojingiausia kada nors išrasta technologija

Suomijoje dėl krikščioniškų pažiūrų teisiama buvusi ministrė

Pokalbis su prof. Alvydu Jokubaičiu

Nuo bačkos. Dainius Žalimas: nacionalinio konstitucinio identiteto elementu negali būti atsisakymas pripažinti šeima tos pačios lyties asmenų sąjungą

Romualdas Ozolas. Tikslas ir uždavinys: atkurti valstybę

Vytautas Radžvilas. Ir vis dėlto tikrovė stipresnė už ideologiją

Edvardas Čiuldė. Vilniaus universiteto nekrozė

Gėjų manifestas

Raimondas Navickas. Pažvelkime į VU lyčiai jautrios kalbos gaires kitu kampu

Justas Sakavičius. Valdžios tikslas – sudaryti nepakeliamas sąlygas neskiepytam žmogui

Asta Višinskaitė - Katutė. Partnerystės įstatymo stūmimo kampanija

Nuo bačkos. Viktorija Čmilytė-Nielsen: Danija laimingiausių šalių trejetuke, nes ten įteisinta vienalyčių porų partnerystė

Anglijoje per penkerius metus planuojama uždaryti daugiau nei 360 bažnyčių

Ir vėl valdantiesiems „parūpo“ miškai

Vengrų europarlamentaras: Europos sąjungoje paskelbtas Šaltasis karas

Nuo bačkos. Seimo narys Matas Maldeikis: Lenkija eina neteisingu keliu

Pareiškimas dėl Mokslo ir studijų ideologizavimo aukštosiose mokyklose

Rasa Čepaitienė. „Universitetuose įsitvirtina ideologinė cenzūra ir kitaminčių persekiojimai“

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Skvernelio partija – nei kairė, nei tautinė

Vaistininkai griebiasi už galvos – neturintys galimybių paso išvis nebegalės nusipirkti vaistų

Asta Katutė. Vilniaus universitetas: ideologiniai sprendimai mainais į Europos Sąjungos lėšas?

Ramūnas Aušrotas. Kai norima prismaugti iki galo

Eglė Gatelytė. Ekspertai apie „bandomąjį projektą“ Vokietijos mieste: tai tik pradžia, būkit pasiruošę

Česlovas Iškauskas. Briuselis auklėja Lietuvą

STI: Parengtas skundas į Konstitucinį Teismą dėl galimybių paso

Studentai nebetyli – vienijasi prieš diskriminaciją universitetuose

Tyrimas: JAV gyventojai vis palankiau vertina marksizmo idėjas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.