Sveikatos apsaugos politika, Žmogaus teisės, Europa, Šiaurės Amerika

Visame pasaulyje vyko protestai prieš primygtinius reikalavimus skiepytis

Tiesos.lt redakcija   2022 m. sausio 23 d. 12:08

13     

    

Visame pasaulyje vyko protestai prieš primygtinius reikalavimus skiepytis

laikmetis.lt

Kai kuriose Europos sostinėse tūkstančiai žmonių šeštadienį protestavo prieš skiepų pasus ir kitus suvaržymus, įvestus vyriausybių siekiant suvaldyti koronaviruso pandemiją.

Minios žmonių Švedijoje išreiškė „ne skiepų leidimuisi“

Apie 9 000 žmonių žygiavo Švedijos sostinės Stokholmo gatvėmis į Sergels Torgo aikštę, skanduodami „Ne skiepų leidimuisi, taip – laisvei“, o protestą organizavo grupė, pasivadinusi Laisvės judėjimu.

Viena iš eitynių dalyvių sakė, kad skiepų leidimai „diskriminuoja daugybę žmonių“.

„Turime turėti galimybę patys nuspręsti, ką norime daryti su savo kūnu“, – sakė ji AFP.

Jai pritarė 35 metų moteris, sakydama, kad valdantieji „verčia žmones atlikti medicinines procedūras, kurių jie nenori“.

„Kad ir kiek sakytumėte, kad (skiepai) nėra reikalavimas, tai yra reikalavimas, jei dėl to prarandate teises visuomenėje“.

Šalis skiepų pasus įvedė gruodžio 1 d.

Prancūzai nori turėti aktyvų viešąjį gyvenimą

Prancūzijos vidaus reikalų ministerija pranešė, kad šeštadienį visoje Prancūzijoje protestavo apie 38 000 žmonių, likus dviem dienoms iki to, kai norint dalyvauti daugelyje viešojo gyvenimo sričių bus privaloma turėti skiepų pasą.

Nuo pirmadienio 16 metų ir vyresni asmenys, norėdami patekti į restoranus, barus, laisvalaikio renginius ar naudotis tarpregioniniu viešuoju transportu, turės parodyti, kad yra pasiskiepiję.

Neigiamo testo nebeužteks, nebent norint naudotis sveikatos priežiūros paslaugomis.

Politiniai oponentai teigia, kad sugriežtintos priemonės suvaržys kasdienes laisves, ir piktinosi tuo, ką jie vadina socialiniu apartheidu.

Ministerijos teigimu, Paryžiuje per mitingus, kuriuose daugiausia dalyvavo nacionalistinio, prieš ES nusistačiusio kandidato į prezidentus Floriano Philippot (Floriano Filippo) šalininkai, dalyvavo apie 5200 protestuotojų.

Kai kurie iš jų atsivedė savo vaikus, o daugelis eitynių dalyvių nedėvėjo kaukių, mojavo Prancūzijos vėliavomis ir nešė transparantus, reikalaujančius laisvės.

Ramus protestas Suomijoje

Tuo metu Suomijos policija pranešė, kad šeštadienį Helsinkio centrinėmis gatvėmis žygiavo apie 4 tūkst. protestuotojų. Akciją organizavo grupė „World Wide Demonstration“. Pareigūnų duomenimis, jokių incidentų ar susirėmimų neįvyko.

Suomių vyriausybė prieš pat Kalėdas leido vietos ir regionų valdžios institucijoms imtis „plačių ir visapusiškų priemonių“, reaguojant į įsibėgėjusį koronaviruso omikron atmainos plitimą.

Šalyje buvo įvesti tokie suvaržymai kaip renginių dalyvių skaičiaus mažinimas, nuotolinis švietimas studentams, restoranų paslaugų ribojimas ir rizikingų erdvių uždarymas. Be to, maitinimo įstaigoms ir renginių organizatoriams buvo leista reikalauti skiepų paso.

Protestavo Anglijos medicinos darbuotojai

Minios protestuotojų kartu su sveikatos apsaugos darbuotojais išėjo į Anglijos miestų gatves protestuoti prieš privalomą skiepijimą nuo koronaviruso pirmosios grandies sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams.

Šimtai žmonių protestavo prie BBC biuro Londono centre, po to žygiavo į Trafalgaro aikštę, Liverpulyje ir Mančesteryje šimtai žmonių taip pat dalyvavo demonstracijose.

Vyriausybė nustatė teisinį reikalavimą visiems Anglijos sveikatos apsaugos sistemos darbuotojams iki balandžio 1 d. gauti dvi vakcinos nuo koronaviruso dozes.

Tai reiškia, kad visiems, kurie iki vasario 3 d. nebus paskiepyti pirmąja vakcina, bus pranešta, kad jie neteks darbo.

Manoma, kad iki 70 tūkst. pirmos grandies sveikatos apsaugos darbuotojų dar nėra paskiepyti.

„Aš neteksiu darbo ir tuo džiaugiuosi, nes tikiu principais, dėl kurių mes visi čia esame… informuoto pasirinkimo“, – sakė psichikos sveikatos centro slaugytoja.

„Mes nesiruošiame būti gąsdinami ar verčiami daryti tai, ko nenorime,“ – sakė viena akušerė.

Kanados sunkvežimių vairuotojai dalyvavo „Laisvės konvojuje“ per visą šalį

„Šimtai sunkvežimių vairuotojų sekmadienį iš Vankuverio išvyko į šalies sostinę protestuoti prieš federalinį sunkvežimių vairuotojų įpareigojimą skiepytis.

Dideli sunkvežimiai išvažiavo iš Šiaurės Kalifornijos į pietus, kur anksti sekmadienį jie susirinks prie Nordel svarstyklių Deltoje prieš kelionę į Otavą – vadinamosios „Convoy for Freedom 2022“ kelionės tikslą.

„Visi palaikysime radijo ryšį – sunkvežimiai išvažiuoja pirmi, visi kiti – paskui“, – sakė sunkvežimio vairuotojas Sean Tiessen (Šonas Tisenas) iš Grand Forkso. „Bus daug trimitų, daug palaikymo, triukšmo ir meilės skleidimo“.

Jis sunkvežimius vairuoja jau 23 metus, dėl vakcinacijos reikalavimo negalėjo pradėti žiemos darbo vežant medieną per sieną.

„Galiu dirbti kitur pramonėje, kur nereikėtų važiuoti per sieną, bet daugiau to nebedarysiu“, – sakė jis.

Jis sakė žinąs daug sunkvežimių vairuotojų, kurie dėl šio apribojimo liko nuošalyje, ir mano, kad jų pašalinimas iš darbo tuo metu, kai trūksta vairuotojų, dar labiau pagilins esamas tiekimo grandinės problemas. „Tai neigiamai paveiks infliaciją ir prekių prieinamumą“.

Jis sakė, kad jo tikslas – pasiekti, kad Otavoje būtų atsisakyta skiepų įpareigojimų ne tik sunkvežimių vairuotojams, bet ir slaugytojoms bei kitiems darbuotojams, kurie privalo skiepytis, kad išsaugotų savo darbo vietas.

„Sugrąžinkime visus į darbą ir atsikratykime šios diskriminacinės, skaldančios retorikos, kuri sklando aplinkui“, – sakė vairuotojas.

Sausio 15 d. įsigaliojęs federalinis įgaliojimas sunkvežimių vairuotojams reikalauja, kad į Kanadą grįžtantys kanadiečiai vairuotojai būtų paskiepyti, kad išvengtų karantino. Neskiepytiems JAV sunkvežimių vairuotojams nebus leista įvažiuoti į šalį. Nuo šeštadienio panašias taisykles pradėjo taikyti ir JAV. Iki praėjusios savaitės įgaliojimų Kanada sunkvežimių vairuotojus laikė svarbia paslauga ir taikė jiems pasienio apribojimų išimtį.

Liberalų vyriausybė tvirtai laikosi šios politikos, kuria, jos teigimu, siekiama apsaugoti sunkvežimių vairuotojus ir JAV- Kanados tiekimo grandinę.

„Viena didžiausių grėsmių mūsų tiekimo grandinei iš tiesų yra pandemija, o geriausia priemonė kovai su šiuo virusu baigti yra skiepai“, – praėjusią savaitę laikraščiui „National Post“ sakė transporto ministras Omaras Alghabra .

Tiessenas apskaičiavo, kad prie mitingo, kurio susitikimas Otavoje numatytas sausio 29 d., prisijungs apie 500 sunkvežimių iš visos šalies. Jis tikisi, kad iki to laiko iš visos Kanados susirinks apie 5-10 tūkst. sunkvežimių ir dar tūkstančiai paprastų vairuotojų bei rėmėjų.

Protestai prieš pandeminius suvaržymus vyko ir kitose pasaulio šalyse.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Lance D Johnson (News Target)       2022-01-25 18:44

duomenys iš 145 šalių rodo, kad skiepai nuo COVID padidina su COVID-19 susijusias ligas ir mirčių skaičių
Labiausiai priverstinė vakcinų programa pasaulio istorijoje davė bauginančių rezultatų 145 skirtingose šalyse. Šių stipriai vakcinuotų šalių duomenys rodo, kad skiepai nuo koronaviruso padidina bendrą COVID-19 atvejų skaičių.
https://www.newstarget.com/2022-01-10-data-countries-covid-vaccines-associated-sickness-death.html

Stiklo valytuvas       2022-01-24 23:17

Ale, kiek čia daug suknistų glušių ir žydkomunių...
habilitai, sakai kad ką nors pasiūlyčiau, neverta mėtyti perlų kiaulems…

Dėsninga...       2022-01-24 18:50

Globalistams priklausomybinės ligos, kaip ir narkomanija, nėra ligos. Kas jiems, jeigu nuolatinis vakcinavimas suardytų natūralią žmonių imuninę sistemą prieš Covid ir reikėtų beveik beviltiškai pastoviai vakcinuotis: pasakytų, “juk tai nėra liga”.

Stiklo valytuvas       2022-01-24 13:38

„Protestai prieš pandeminius suvaržymus vyko ir kitose pasaulio šalyse.“
.
Va va, būtent prieš pandeminius suvaržymus, o ne prieš žydkomunių diktatą beviltiškų gojų atžvilgiu.
Durną ir kuprotą ištaiso tik grabas. Kuom gojus skiriasi nuo durno ar kuproto?!

Stiklo valytuvas       2022-01-24 13:31

Gojai yra dešinieji (tarpusavyje sunkokai susikalbantys ir sunkiai vieningai besiorganizuojantys…), ir kairieji (apibendrintai - liaudis, proletariatas…). Globalistai per vietinius ‘vadukus’ į gatves išveda marksistinį proletariatą garui nuleisti, kurie tik ir tesipiktina kaukėm, GP, ir dar keliais mažai reikšmingais dalykais. Kodėl nesipiktinama iš esmės?
Juos piktina reikalavimas skiepytis, o kodėl jų nepiktina tų vakcinų ‘kreivumas’. Gali būti kad skiepai yra būtini, jeigu nepriimame griežto karantinavimosi! Bet skiepai turi būti SKIEPAI, o ne eksperimentinis marmalas ir dar mRNR pagrindu. Dėl šito niekas nesipiktina. Ir visokie rašeivos irgi nemato „vinies“ aštriai temai.
.
Taigi, durnių laivelis pavirto į ‘super-hiper Titaniką, o esmė liko ta pati. Su Covid-19 jau du metai, globalistai prieš gojus laimi…
Ir toliau taip, iki visiško gojų „suvystymo“.
Ar suknisti gojai per du metus bent kiek susiprotėjo? Panašu kad ne.
Tad kodėl būtų bent kokia prasmė dėl tų beviltiškų hominidų bent ką nors daryti?
.
Dar keli metai, ir finito la comedia.
Koks bebus naujas pasaulis, bet bukapročiams jame vietos nenusimato.

Stiklo valytuvas       2022-01-24 12:59

>  Tik mąstantiems     2022-01-24 1:36
.
Be viso kito, paip vadinamas Antrasis Pasaulinis karas, dar buvo ir dėl tuo metu nutautėjusių žydų „atvertimo į žydiškumą“.
Mušant nutautėjusius žydus buvo siekiama juos grąžinti prie žydiškos tapatybės…
Kiek čia tiesos?
Atsakymo derėtų ieškoti, ar tikrai žydai buvo nutautėję (iki tam tikro lygio Europoje ir pasaulyje), temos nagrinėjime.

per radija girdejau       2022-01-24 9:48

Briuselyje sekmadieni protestavo 50 tukstanciu

dalinkitės       2022-01-24 4:52

skaitykit
„Vakcinų“ eksperimentas su milijardais žmonių nepavyko – visiškai paskiepytiems žmonėms išsivysto įgyto imunodeficito sindromas (AIDS)”

nu jo       2022-01-24 4:41

visas svietas mato kad eksperimentiniai receptiniai preaparatai- tariamos vakcinos - neefektyvūs: eksperimento dalyviai užsikrečia, serga ir platina užkratą -  tai yra neturi prasmės, “pabudo” ir nenori dalyvauti globaliam medicininiam eksperimente ir mirti nuo neištirtų ir tyrimais nepatvirtinų preaparatų bei nuo nesiliaujamų valdžios “badalų” gauti AIDS - imuno deficito sindromą

Enrico Trigoso (The Epoch Times)       2022-01-24 2:43

Kalifornija ir Niujorkas JAV buvo pirmieji, pernai ėmęsi įvesti skiepų pasus. Niujorkas įvedė, bet Oranžo grafystė ne – žmogaus teisių advokatės Leigh Dundas ir Holokaustą išgyvenusios Veros Sharav pastangomis.

Dundas yra pagrindinė „Nationwide Walkout“ organizatorė, taip pat pagrindinė laiško FAA, kuriame prašoma mediciniškai pažymėti visus paskiepytus pilotus, autorė ir pasirašiusi, nes, pasak laiško, federalinė agentūra pažeidžia savo taisykles skrendant išgėrus naujų vaistų.
Dundos seneliai iš mamos pusės praėjusio amžiaus pradžioje pabėgo iš Rytų Europos nuo komunistinio teroro.

„Mano šeima gerai prisimena komunistiniai perversmus,- sakė Dundas.
„Jie nusitaikė į konservatyvią Orendžo apygardą, kad jei pavyktų čia, pavyktų ir kitur“.
Dundas teigė, kad 40 procentų senų žmonių neturi išmaniųjų telefonų, kurie buvo neatsiejama skiepų pasų dalis.
Bet jokie argumentai sprendimus priimančių asmenų neveikė.
Tada keli žmonės iš apskrities pradėjo tyrimą ir išsiaiškino, kad apygarda sudarė slaptą sutartį su skiepų viešųjų ryšių įmone.
Tai buvo didžiosios technologijų supervalstybės, visuotinio sekimo pradžia.
Niekas, nesvarbu, ar jis respublikonas, ar demokratas, nenori būti taip sekamas.
Dundos priešininkai šaipėsi iš skiepų paso palyginimo su Varšuvos getu. Tada ji susisiekė su holokaustą išgyvenusia Vera Sharav.
Kai Šarav sužinojo apie skiepų paso planą, ji pasakė: „O, tai nacių planas. Būtent taip Hitleris pradėjo medžioti mano tautiečius“.
Šarav parengė skelbimą:
„Vaikystėje išgyvenau holokaustą. Vienas iš diskriminacinių veiksmų prieš žydus buvo specialūs pasai, skirti mus atpažinti, diskriminuoti ir persekioti. Mane šiurpu pagalvojus, kad tokiose vietose kaip Orindžo apygarda, Kalifornijoje, svarstoma įvesti specialius skaitmeninius skiepų pasus. Jie sukurtų dviejų pakopų visuomenę.”
Dundas ir jos vyras surinko ketvirtį milijono dolerių skelbimui, kas valandą geriausiu CNN, MSNBC ir Fox laiku nuo 17 val. iki vidurnakčio ištisą savaitę.
Stebėtojų taryba kas vakarą matė Holokaustą išgyvenusį asmenį, savais žodžiais paaiškinantį, kad skaitmeninė skiepų pasų programa buvo lygiai tas pats, ką darė nacistinė Vokietija darė Antrojo pasaulinio karo metais,  iš esmės tai buvo Varšuvos geto pradžia.
Tris skelbimo dienas skelbimo apačioje parašiau: Jei esate netoli nuo stebėtojų tarybos posėdžio, pasirodykite kitą antradienio rytą. Taigi paskutiniame valdybos posėdyje dalyvavo virš 2000 žmonių.

Virš 700 žmonių užsiregistravo pasisakyti ir dar daugiau užsiregistravo viešam komentarui.
Stebėtojų taryba išgirdo kalbantį žmogų po žmogaus , o žmonės giedojo lauke.
Keturi iš penkių valdybos narių balsavo už skiepų paso sustabdymą.
„Mes vis dar esame konstitucinė respublika. Ir mes tebeturime teisę nors ir pažeidinėjamą – skirtingai nei Australija – laisvai keliauti, laisvai kalbėti, laisvai burtis.
„Ir tol, kol mes tai darysime, tironiški planai šioj šaly nepavyks.
Žmonės visą laiką kaltina Hitlerį, bet Hitleris tik vienas žmogus. Jei vokiečiai būtų atsistoję ir sakę: „Mes nekepame kaimynų krosnyse, eik po velnių, Hitleri.“ Tai nebūtų prigiję. Manau, kad priežastis, dėl kurios šiuo metu susiduriame su antruoju holokaustu per savo gyvenimą, yra ta, kad pirmą kartą neišmokome pamokos.

Neseniai atlikta apklausa parodė didelį demokratų pritarimą neskiepytų žmonių sulaikymui.
https://www.theepochtimes.com/how-an-attorney-and-a-holocaust-survivor-stopped-vaccine-passports-in-orange-county-california_4213518.html?utm_source=newsnoe&utm_campaign=breaking-2022-01-23-4&utm_medium=email&est=pFMitiQWTtptrP8fF6dNK67TxfQ4Ectv+j6PZvcskHFnYxLRKYw+e9j7kjpr0A==

Tik mąstantiems        2022-01-24 1:36

Faktiškai ta pandemija organizuota mainstryminės žiniasklaidos, skaitmenos magnatų, farmacijos kompanijų ir finansų avantiūristų bei jiems talkinančių, o gal net ir vadovaujančių nesąžiningų politikų. Psichozės tikslai - primityvūs ir paprasti: geopolitinės bei ideologinės įtakos, finansinių srautų, turto ir gamtinių resursų perdalijimas pasaulyje.
XX amžiuje tai jau buvo bandyta padaryti, tiesa, labai drastiškomis priemonėmis. Tada tai vadinta Pirmuoju ir Antruoju pasauliniais karais. Jų metu išžudyta ir nukankinta milijonai žmonių. Trečiąjį pasaulinį karą dominuojančios valstybės, ko gero, susitarė pravesti hibridine forma, kad nebūtų iš pagrindų sužlugdyta viso pasaulio ekonomika, bet tai nereiškia, kad toks naujoviškas kovos būdas pareikalaus mažiau žmonių gyvybių, tiksliau, negimusiųjų.
Kam žudyti žmones, kai galima sukurti sąlygas jiems nebegimti, o likę ir patys išmirs. Kai kurioms šalims, tokioms kaip Kinija ir Indija, žmonių populiacijos sumažėjimas - netgi į temą, o va, Rusijai, jau nemažai metų iš eilės ir taip kenčiančiai nuo demografinės krizės - žmonių gimstamumo drastiško sumažėjimo ir neproporcingo mirtingumo, tai būtų katastrofa. Šiaip jau Rusijos teritorijos su didžiausiais pasaulio gamtos ir naudingųjų iškasenų resursais ir turėtų tapti pagrindiniu prizu Trečiojo pasaulinio - hibridinio - karo nugalėtojams.

Triumpai       2022-01-23 23:41

Viso pasaulio antivakseriai vienykitės!

T0mas J.       2022-01-23 23:20

Rekomenduojame

Dr. Gintautas Vaitoška. Karas ir abortas

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt trečioji (gegužės 17) diena

Vokietijos katalikų bažnyčiose vyko vienalyčių porų laiminimai, dalyvavo ir vyskupas

Ukraina tikrina kiekvieną Rusijos Federacijos piliečiams išduotą dokumentą, leidžiantį gyventi šalyje

Ramūnas Aušrotas. Tas pats Partnerystės įstatymas, tik kitu pavadinimu

Kristina Zamaryte-Sakavičienė. Įteisinus partnerystę bus keičiama ir visuomenės nuomonė

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt antroji (gegužės 16-oji) diena

Linas Karpavičius. Puota maro metu

Dalis Lietuvos ortodoksų išdėstė viešu laišku savo ketinimus metropolitui Inokentijui

Vytautas Radžvilas. Įsivalstybinusios Lietuvos diena

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Krikščioniškoji tapatybė – V Velykų sekmadienis

Šoką keliantis reikalavimas: ES reikia tik 14 balsų, kad pakeistų ES sutartis, sako buvęs ES Komisijos narys

Laiškas tiems, kuriems dar rūpi rūpi visa, kas susiję su Valstybės išlikimu

Dr. Darius Alekna. Apie šeimą ir valstybę

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt pirmoji (gegužės 15-oji) diena

Nuo Romo Kalantos aukos praėjo 50 metų

Indijos chirurgas planuoja persodinti gimdą į translytės „moters“ kūną ir sudaryti jam galimybę pastoti dėka pirmos tokios operacijos pasaulyje

Nepriklausomos valstybės ir imperijos. Vytautas Radžvilas

Vytautas Rubavičius. Partnerystės įstatymas – moterystės ir motinystės pažeminimas

Edvardas Čiuldė. Atviras laiškutis Emmanueliui Macronui

Kandidato į AT teisėjus E.Šileikio drąsi kalba išgąsdino Seimą

ES ciniškai naudojasi pavojaus situacija Europoje, kad išplėstų savo galias

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt devintoji (gegužės 13) diena

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Įveiksime ligas ar žmogiškumą?

Ramūnas Aušrotas. Vaiko teisių apsaugos klystkeliai

Vatikano sinodo svetainė švenčia homoseksualumą ir įvaikinimą homoseksualų porose

Mokslinė konferencija Romo Kalantos metams paminėti

Vytautas Sinica. Apie Gabrieliaus Landsbergio interviu

Vytautas Radžvilas. Ir vis tik tai PAKTAS

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt aštuntoji (gegužės 12-oji) diena

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.