Šeimos politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai , Šiaurės Amerika

Virdžinijos apskrities mokyklos gali laikinai nušalinti nuo pamokų mokinius už „translyčiųv bendraklasių vadinimą tikraisiais vardais ir įvardžiais

Tiesos.lt redakcija   2022 m. gegužės 19 d. 20:44

3     

    

Virdžinijos apskrities mokyklos gali laikinai nušalinti nuo pamokų mokinius už „translyčiųv bendraklasių vadinimą tikraisiais vardais ir įvardžiais

Mokiniai gali būti nušalinami nuo pamokų už tai, kad vartojo sumišusių dėl savo lyties klasės draugų teisėtus vardus ir jų biologiją atitinkančius įvardžius.

Vienos Virdžinijos apskrities mokyklų administratoriai svarsto galimybę bausti moksleivius už „translyčių“ moksleivių vadinimą jiems gimus suteiktais vardais arba už įvardžių, atitinkančių jų tikrąją biologinę lytį, naudojimą, pranešė The Daily Caller.

Remiantis 70 puslapių Fairfax apskrities valstybinių mokyklų vadovo „Moksleivių teisės ir pareigos“ (MTP) anksčiau šį mėnesį atnaujinta versija, rajono mokiniai gali būti nubausti ir net nušalinti nuo pamokų už vadinamąją „neapykantą kurstančią kalbą“, kuri apima klasiokų, besiidentifikuojančių su kita lytimi, „vadinimą „mirusiu“ vardu“ ir „priskirimą ne tai socialinei lyčiai“.

Mokyklų taryba rengė kasmetinę šio vadovo peržiūrą dviejų dienų laikotarpiu, pradedant nuo gegužės 4 d., ir jų metu nariai papildė egzistuojantį „diskriminuojančio priekabiavimo“ apibrėžimą „socialinės lyties identifikacija ir imigracija“.

Pagal naujai siūlomą apibrėžimą moksleiviams gali būti taikomas penkių dienų nušalinimas nuo pamokų ir kitos drausminės priemonės už pažeidimus, kurie vykdomi „dažnai ir intensyviai“.

Jei taryba išsaugos naujojo vadovo pakeitimus, mokiniams bus uždrausta „naudoti keiksmažodžius, pagrįstus faktine ar suvokiama bendraklasio lytine tapatybe“, „kas apima (bet neapsiriboja) piktavališką įvardijimą buvusiu vardu arba piktybinį vadinimą ne tos socialinės lyties asmeniu.“

Šeimos tyrimų tarybos žiniasklaidos koordinatorius Joshua Arnold‘as paaiškino, kad nors terminai „vadinimas „mirusiu“ vardu“ (angl. – deadnaming) ir „vadinimas ne ta socialine lytimi, su kuria asmuo identifikuojasi“ (angl. – misgendering) iš esmės yra beprasmiai tiems, kurie nepripažįsta radikalios transseksualų ideologijos, „jie, atitinkamai, apibūdina kam nors duotą vardą ir biologiją atitinkančius įvardžius, kai tas asmuo identifikuojasi. su priešingos lyties vardu ir įvardžiais“.

„Daugiausia jie naudojami greitam blogos konotacijos užtepimui ant nekalto elgesio,“- sakė Arnold‘as.

Remiantis atnaujintu vadovu, Fairfax apylinkės vaikai, kurie ir toliau naudos biologiškai ir teisiškai tikslius vardus kalbėdami su „translyčiais“ bendraklasiais ar apie juos, galės būti nukreipiami pas padalinio atsakingąjį asmenį, kuris galėtų svarstyti dėl papildomų sankcijų, įskaitant „trumpalaikį nušalinimą, ilgalaikį nušalinimą, perskirstymą ir (arba) pašalinimą“.

Mama ir buvusi Fairfax apskrities pedagogė Debra Tisler dienraščiui The Daily Caller sakė mananti, kad mokyklų tarybos sprendimas priversti mokinius vartoti kalbą, atitinkančią transseksualų ideologiją, yra „pavojingas“, prieštaraujantis daugelio šeimų religiniams įsitikinimams ir nukreiptas į mokinius, kurie nepritaria minčiai, kad žmonės gali pakeisti savo Dievo duotą lytį.

„Tai, ką jie daro, yra žalinga“, - sakė Tisler. „Bet kuris asmuo, kuris prieštarauja mokyklų tarybos naratyvui, bus nubaustas. ... Manau, kad būtent dėl to jie paliko tokią neaiškią kalbą“.

Kita Fairfax apskrities mama taip pat apkaltino mokyklų tarybą esant „kalbos policija“, sakydama, kad mokiniai bus baudžiami už tai, kad tiksliai kalbės apie „realybę“.

„Nesvarbu, ką sakys tėvai“, – sakė Stacy Langton, kaip teigiama, anksčiau sudrebinusi bendrai valdomas mokyklas kaltinimais pornografinių knygų kaupimu jų bibliotekose. „Tikimasi, kad mes visi paklusime“.

Virdžinijos valstybinės mokyklos pastaraisiais metais dažnai patenka į pirmuosius puslapius dėl savo „progresyvios“ politikos transseksualumo atžvilgiu.

Kaimyninė Loudoun apskritis, leidusi mokiniams naudotis prausyklomis, atitinkančiomis jų „lytinę tapatybę“, praėjusiais metais tapo nacionalinių diskusijų objektu po to, kai Daily Wire dienraščio tiriantysis žurnalistas Luke’as Rosiak‘as atskleidė, kad mokyklos taryba dengė incidentą, kai sijoną vilkintis vaikinas išprievartavo merginą mokyklos prausykloje.

Praėjusių metų pabaigoje Loudouno apskrities mokyklų taryba pagaliau sutiko grąžinti į pareigas mokytoją, kuris anksčiau buvo nušalintas nuo pareigų, nes kritikavo savo mokyklos radikalią translytiškumo politiką.

Tuo tarpu Virdžinijos mokyklos nėra vienintelės, kurios skatina radikalią translytiškumo ideologiją ir netgi baudžia mokinius, kurie tai programai nepritaria.

Praėjusią savaitę kelios Viskonsino bendrai valdomos mokyklos pateikė kaltinimą trims Kiel‘io vidurinės mokyklos mokiniams pagal IX punktą už tai, kad jie, kaip teigiama, vartojo „neteisingus įvardžius“ kalbėdami su kitu mokiniu.

Viskonsino Teisės ir laisvės institutas, ginantis šiuos tris moksleivius, skundą pavadino „netinkamu“ ir pareikalavo, kad kaltinimai būtų „nedelsiant atšaukti“.

Šaltinis: lifesitenews.com

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Evangelija       2022-05-20 13:49

-Kas nusidėjo, jis ar jo tėvai?
-Nei jis, nei jo tėvai. Tokia yra Dangiškojo Tėvo valia.

T0mas J.       2022-05-20 13:15

lškrypėliai…

tik tiek       2022-05-20 10:45

Labai teisingai pasielgė. Patyčios yra patyčios.

Rekomenduojame

Vladimiras Laučius. Rusijos despotijos šaknys

Lenkija turės galingiausias sausumos pajėgas Europoje, karinėms išlaidoms – net 5 proc. nuo BVP

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt devintoji (rugpjūčio 1 diena)

DeSantis įveda naujas taisykles, nukreiptas prieš socialinių kreditų standartus „nubudusiųjų“ korporacijose

Vytautas Radžvilas. „Rusija vis dar buvo suvokiama kaip gerovės šaltinis“ (II)

Eimantas Grakauskas. Tiesos ir moralės amnezija (apie Z. Šličytės puolimą). III dalis

Vytautas Sinica. Vilnius be šeimininko

Vytautas Rubavičius. Ukraina: Didysis Tėvynės karas

Kastytis Braziulis. Visi šie išdavikai yra teisiami

Vytautas Sinica. Rusijos elgesys nuo skerdynių Bučoje nė kiek nepasikeitė, o Vakarai ir mes gerokai atbukome

Priešinkimės vaikų eutanazijai Nyderlanduose, prašo „CitizenGO“

Kastytis Braziulis. Vokietijos „parama“

Vytautas Sinica. Nacionalinis susivienijimas iškėlė programinį tikslą panaikinti Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybą

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt aštuntoji (liepos 31 diena)

Europos Komisija padavė Vengriją į teismą

Ramūnas Aušrotas. Demografinis žmonijos kolapsas

Vytautas Sinica. Valstybės kontrolė apie miškų reikalus

STT kirčiai Vilniaus savivaldybei

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt šeštoji (liepos 29 diena)

Pasaulio ekonomikos forumas kviečia panaikinti privačią transporto priemonių nuosavybę

Vytautas Sinica. Tėvai auklėjami, kaip dorotis su vaiko transseksualumu

Kastytis Braziulis. Senajai Europai, o ir mums reikia atgailauti, patiems pasitraukti arba išsivalyti nuo kolaborantų taip, kaip daro Ukraina

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt penktoji (liepos 28 diena)

Federalinis teismas Floridoje gina nepageidaujamo potraukio tai pačiai lyčiai gydymą remdamasis pirmąją konstitucijos pataisa

Vytautas Radžvilas. „Iliuzijoms pasidavė ne tik Putinas“ (I dalis)

O kas šiandien išdrįs sistemai pasakyti „Ne“?

Lietuva turi naują „žvaigždę“

Edvardas Čiuldė. Tas pats Marksas, tik kitoje saujoje

Mark Regnerus. Ar pasinaudojant karo ūku Ukrainoje bus prastumtos vienalytės santuokos?

Kastytis Braziulis. Karas vyksta įvairiuose frontuose

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.