Ugdymo politika, Šeimos politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai , Šiaurės Amerika

Virdžinija – sektinas pavyzdys

Tiesos.lt redakcija   2022 m. sausio 18 d. 10:33

6     

    

Virdžinija – sektinas pavyzdys

Malek Dudakov

Ričmonde buvo inauguruotas naujasis Virdžinijos gubernatorius Glenas Youngkinas. Jo rinkimų kampanija kartu su gubernatoriaus darbo pradžia tapo pavyzdžiu respublikonams, kaip jie gali laimėti Baidenizmo amžiuje.

G. Youngkinas skiriasi nuo kitų respublikonų tuo, kad yra naujokas, kuris tuo pat metu sugebėjo laimėti rinkimus liberalioje valstijoje, kur vykdomąją valdžią ilgą laiką kontroliuoja vien demokratai. Štai kodėl politiniai strategai visoje Amerikoje jį atidžiai seka.

Iškart po inauguracijos G. Youngkinas pasirašė daugybę dekretų. Jis uždraudė mokyklose dėstyti prieštaringai vertinamą „kritinės rasės teoriją“. Ir liepė mokykloms, rengiant mokymo programas, atsižvelgti į tėvų nuomonę, kuri tapo viena pagrindinių temų rinkimuose. Demokratai, spaudžiami mokytojų profesinių sąjungų, griežtai priešinosi tėvų teisėms, netgi pavadino jas „baltųjų viršenybės“ apraiška.

Loudono apygardoje, kuri „garsėja“ skandalu, kai „translytė“ moteris išprievartavo moksleivę moterų tualete, bus pradėtas viešas šio incidento tyrimas. Kaip žinia, šią „nepatogią“ istoriją mokykla bandė užglaistyti – „translyčio“ nenorėta patalpinti į kalėjimą, tačiau pasipiktinęs sužalotos mergaitės tėvas, atvirkščiai, buvo suimtas tiesiog tėvų susirinkime.

Be to, G. Youngkinas, kilus energijos krizei, priėmė sprendimą remti Virdžinijos angliavandenilių ir anglies pramonę. O pati Virdžinija paliks šiaurės rytų Amerikos valstijų, mažinančių anglies dvideginio išmetimą į atmosferą, aljansą.

O prokuratūroje ruošiama didelė reforma, kuri leis iškelti baudžiamąsias bylas tiems nusikaltėliams, kurių liberalai apygardos prokurorai nenori liesti „socialinio teisingumo“ pretekstu. Dėl šios netinkamos praktikos JAV smarkiai išaugo nusikalstamumas, vien žmogžudysčių skaičius per pastaruosius dvejus metus išaugo 40 proc.

G. Youngkino sėkmės receptas – būti nauju veidu politikoje, be praeities skandalų svorio. Ir nebijojo atvirai dalyvauti kultūriniame kare – kritikuodamas „rasių teoriją“, paminklų griovimą, teisingumo „liberalizavimą“. Demokratų reitingai ir toliau smunka žemyn viešo šios darbotvarkės atmetimo fone – todėl šiais metais Youngkino pėdomis paseks vis daugiau politikų.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al.       2022-01-19 11:17

,,nebijojo atvirai dalyvauti kultūriniame kare” - manau, Dudakovas čia per aptakiai išsireiškė. Tai nebe kultūrinis karas, o ideologinis ir politinis. Karas dėl išlikimo žmonėmis.

ah.ą       2022-01-18 18:51

> 2022-01-18 18:26, Trumpas sustabdė rokfeleryno PSO finansavimą o Bidonas vėl finansavo, tuom ir viskas pasakyta, be to   Trumpas su aljansu “atkapstė” Faučio kovidinius “fintus”, “karūnavimo” operacija tęsiasi, obaminės giljotinos ir famos ilsisi, rotšildų ruporas The economist pranašauja karonbaubio išnykimą vidurvasarį, Izraelis lieka, Mashiakas pasimetęs…

Trampas -moneta su dviem pusėmis       2022-01-18 18:26

ah.ą    2022-01-18 15:07
nesuklysk garbindamas Trampą. jis yra gerojo ir blogojo policininko žaidimo dalyvis. Trampas yra pakliuvęs įspąstus, nes jis pradžioje plandemijos rėmė vakcinų gamybą, yra gavęs iš Pfaizeri milijoninę paramą savo rinkiminei kompanijai. Jis negali dabar atsisakyti vakcinųpolitijkos nes demokratai prikergs jam nenuoseklumą irapgaudinėjimą, ksavo rinkėjų, kadangi jis buvo tas prezidentas kuris ėmė vakinų gamybą ir pasatė pasaulį ant šių vakcinų , kaip vienintelio išsigelbėjimo nuo ligų , bėgio. Todėl nemažai respublikonų , neišgirdę tiesaus atsakymo -nusigręš nuo jorinkimuose. Kur kas nuoseklesnis ir gabesnis yra Floridos guenatorius De Santis . Jo visi žodžiai nesiskiria nuo darbų ir jo vadovaujama Florida tapo priebėga net demokratams bėgantiems iš demokratų valdomų valstijų.

ah.ą       2022-01-18 15:07

stebėkim užbalę.Arizonoje sakė kad 22- semato ir kongreso respublikonų dominavimo susigrąžinimo metas, o 24- Trumpo kandidatavimo ir laimėjimo… o va tada ir ateis pabaiga satanizmui/velnizmui, tarikonizmui/švabizmui, korporacizmui, rokfelerizmui, PSOizmui, uršulizmui ir visam nesąmonizmui.

Apie narkotizuojančią pažadų galią.       2022-01-18 13:01

Mano nuomone, labiausiai pavojingi gražiausiai kalbantys ir labiausiai žadantys. Tai, žinoma, nebūtina taikyti šiam atvejui. Pažvelkim į  kelių dešimtmečių mūsų nepriklausomybės istoriją. Įsitaisę patogiose kėdutėse, labiausiai nuvildavo būtent tokie. Šiuo metu irgi, ne taip, kaip gamyboje - jokios pažadų tiekimo ir taip širdžiai mielo čiulbesio grandinės nė kiek nesutrūkinėjusios. Ypač svaiginančios nė mažo pirštelio negebančių pajudinti trelės. Išeitų, jog ir vėl neišvengiamai gresia tiesiog dar niekuomet neregėtas gyvenimo pagerėjimas.

Butvyt        2022-01-18 11:29

Turime būti aktyvūs ir ginti savo teises. Niekas mums jų nesuteiks jei nereikalausime. Budinkime apie tai nenutuokiančius ar nesidominčius. Tik pakilusi tauta gali pasakyti STOP. KIEKVIENAS. TU IR AŠ.

Rekomenduojame

Dr. Gintautas Vaitoška. Karas ir abortas

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt trečioji (gegužės 17) diena

Vokietijos katalikų bažnyčiose vyko vienalyčių porų laiminimai, dalyvavo ir vyskupas

Ukraina tikrina kiekvieną Rusijos Federacijos piliečiams išduotą dokumentą, leidžiantį gyventi šalyje

Ramūnas Aušrotas. Tas pats Partnerystės įstatymas, tik kitu pavadinimu

Kristina Zamaryte-Sakavičienė. Įteisinus partnerystę bus keičiama ir visuomenės nuomonė

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt antroji (gegužės 16-oji) diena

Linas Karpavičius. Puota maro metu

Dalis Lietuvos ortodoksų išdėstė viešu laišku savo ketinimus metropolitui Inokentijui

Vytautas Radžvilas. Įsivalstybinusios Lietuvos diena

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Krikščioniškoji tapatybė – V Velykų sekmadienis

Šoką keliantis reikalavimas: ES reikia tik 14 balsų, kad pakeistų ES sutartis, sako buvęs ES Komisijos narys

Laiškas tiems, kuriems dar rūpi rūpi visa, kas susiję su Valstybės išlikimu

Dr. Darius Alekna. Apie šeimą ir valstybę

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt pirmoji (gegužės 15-oji) diena

Nuo Romo Kalantos aukos praėjo 50 metų

Indijos chirurgas planuoja persodinti gimdą į translytės „moters“ kūną ir sudaryti jam galimybę pastoti dėka pirmos tokios operacijos pasaulyje

Nepriklausomos valstybės ir imperijos. Vytautas Radžvilas

Vytautas Rubavičius. Partnerystės įstatymas – moterystės ir motinystės pažeminimas

Edvardas Čiuldė. Atviras laiškutis Emmanueliui Macronui

Kandidato į AT teisėjus E.Šileikio drąsi kalba išgąsdino Seimą

ES ciniškai naudojasi pavojaus situacija Europoje, kad išplėstų savo galias

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt devintoji (gegužės 13) diena

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Įveiksime ligas ar žmogiškumą?

Ramūnas Aušrotas. Vaiko teisių apsaugos klystkeliai

Vatikano sinodo svetainė švenčia homoseksualumą ir įvaikinimą homoseksualų porose

Mokslinė konferencija Romo Kalantos metams paminėti

Vytautas Sinica. Apie Gabrieliaus Landsbergio interviu

Vytautas Radžvilas. Ir vis tik tai PAKTAS

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt aštuntoji (gegužės 12-oji) diena

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.