A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined property: Channel_images_model::$LOCS

Filename: models/channel_images_model.php

Line Number: 446

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tiesosor/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Functions.php

Line Number: 806

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tiesosor/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: core/Common.php

Line Number: 409

Violeta Milevičienė. Stebėtojos užrašai, arba Kodėl nestovėjai po medžiu? (papildyta) | Tiesos.lt

Pedofilijos byla, Smurto vaizdai 2012-03-23

🌄Violeta Milevičienė. Stebėtojos užrašai, arba Kodėl nestovėjai po medžiu? (papildyta)

Tiesos.lt redakcija   2016 m. kovo 1 d. 22:37

47     

    

Violeta Milevičienė. Stebėtojos užrašai, arba Kodėl nestovėjai po medžiu? (papildyta)

2009 metų gal rugpjūčio mėnesį Delfi.lt komentaruose perskaičiusi keistą kreipimąsi į visuomenę, nebūčiau patikėjusi, kad ir man teks būti tarp šitos istorijos dalyvių. Žmogus komentaruose rašė, kad jo dukrelė papasakojo, jog ją išnaudojo trys vyrai. Jis kreipęsis į teisėsaugą, į visus Seimo narius, bet to nusikaltimo niekas netiria, todėl jis, netekęs vilties surasti teisybę, kreipiasi į visuomenę.

Ten buvo nuorodos į „Laišką niekam“. Aš tai skaičiau apstulbusi, nesuvokdama, apie ką čia. Bet labiausiai mane nustebino atsiliepusiųjų komentarai – buvo žmonių, kurie suprato, kas vyksta iš tikrųjų. Prisimenu tokį komentarą: „Koks tu drąsus, kad ieškai teisybės – aš tavo vietoje sėdėčiau kampe ir verkčiau“. O kiti surengė kažkokią kompiuteristų sąšauką bendrai trečiojo pedofilo paieškai. Portalas ekspertai.eu piktinosi, jog iš interneto dingo vieno pareigūno nuotraukos, atrodo, kažkokio Aidžio Mieželio.

Kai per televiziją ir internetą buvo paskelbta, jog Drąsius Kedys nušovė teisėją Joną Furmanavičių ir Violetą Naruševičienę, pamaniau, kad tas žmogus iš sielvarto išprotėjo ir pradėjo šaudyti, nes iš to, ką aš mačiau stebėdama tą istoriją internete ir televizijoje, tikrai buvo nepanašu, kad galėtų šitaip pakrypti.

Viską pasikeitė pamačius vadinamąjį „dviejų prokurorų šou“. Tai buvo dviejų prokurorų spaudos konferencija, kur jie mikčiodami ir skaitydami kažkokios moteriškės laišką prokuratūrai pasakojo, jog Drąsius Kedys nušovė ir teisėją Joną Furmanavičių, ir Laimutės Stankūnaitės seserį Violetą Naruševičienę. Jų pasakojimas buvo toks neįtikinantis, kad buvo pramintas dviejų prokurorų šou. Mane tas šou įtikino, kad Drąsius Kedys ne tik kad nežudė, bet ir iš viso nešaudė. Prokurorai pateikė tokius neįtikinamus įrodymus kaip 50 šovinių pirkimą iš dujinio perdirbtam nepatikimam ginklui, lyg kokiam kulkosvaidžiui, ir panašių „šedevrų“, o tariamą Drąsiaus Kedžio judėjimo scenarijų jiems parašė veikėjai, gyvenime nesinaudoję viešuoju transportu. O kur dar mįslinga spaustuvininko savižudybė? Baisu pagalvoti, jei tai įvyko dėl to scenarijaus su nesueinančiais galais…

Prieš ar po šio šou, tiksliai neprisimenu, peikti Neringos Venckienės per televiziją kartu išstojo tokia keista porelė: Aloyzas Sakalas ir Alvydas Sadeckas. Iš kurio taško bežiūrėk – scenarijus tikrai nesueinantis ir kamšomas iš visų pusių. Gilindamasi į informaciją iš įvairių šaltinių įsitikinau, kad mums yra meluojama valstybės vardu, kad slepiama kažkas nešvaraus, o tai, ką ta tema skelbia kai kurie visuomenės informavimo grandai (tada melavo dar ne visi), yra dezinformacija. Ir vėlesni keisti žinomų žmonių pasisakymai skatino giliau domėtis šita istorija.

Kai per televiziją pamačiau reportažą apie mergaitės vadavimą iš Vaiko raidos centro, supratau, kad ta istorija man daug artimesnė, nei aš maniau – Drąsiaus Kedžio teta yra mano bendraklasė, ir šitie įvykiai man visai netolimi – aš taip pat gyvenu Garliavoje.

Mano nuomone, iš Klonio gatvėje dirbusių žurnalistų smarkiausiai melo mašinos ratus suko veikėjai iš l.ryto. Ir Vytautą Pociūną po mirties šmeižė tas pats l.rytas. 2010 m. gegužės mėn. (mes subėgom į tą gatvelę 2010 m. gegužės 14 d.) l.rytui atstovavo tokia lieknutė tamsiaplaukė mandagi reporterė, ji savo elgesiu niekuo neišsiskyrė iš kitų žurnalistų, ir aš ją menkai prisimenu. Vėliau jos vietą užėmė reporterė Kristina Karlonė – jos reportažai prasilenkdavo su tikrove (reportažą vadinu „neatitinkančiu tikrovės“, kai nufilmuotas vaizdas palydimas neadekvačiu tekstu arba tekstas iliustruojamas vaizdu ne iš tos temos, arba tekstas ar vaizdas išimtas iš konteksto), o su ja dirbęs tas pats operatorius (operatorius liko tas pats) gavo pravardę „naglas“, nes filmuodamas gatvėje susibūrusiems žmonėms kamerą kaišiojo vos ne į burnas (operatorių Klonio gatvėje buvo daug, bet kiti taip nesielgė). Kam reikalingas žmogaus portretas stambiu planu, kai į objektyvą netelpa visas veidas? Ką toks portretas iliustruoja? Juk filmuojama ar fotografuojama ne meniniam filmui? Ar Klonio gatvė buvo kokia filmavimo aikštelė, ar fotosesijų vieta? Net jei ir būtų tokia, šito operatoriaus tokiam darbui niekas nesamdė.

2010 m. aš į Klonio gatvę nueidavau porą kartų per dieną: nuėjusi iš ryto pabūdavau iki vidudienio ir po pietų – iki vakaro. Kas kelintą vakarą pasilikdavau ir nakčiai. Tuo metu, kai nebūdavau Klonio gatvėje, ją stebėdavau internetu, Klonio 1 lange buvo internetinė kamera, kuri rodė visą gatvelę išilgai.

Sutikau ir pabendravau su daugybe pažįstamųjų – buvusių bendramokslių, bendradarbių, kaimynų, susiradau ir naujų draugų. Namie paruošusi pietus ir pavalgiusi, atsispausdindavau iš interneto kokius nors įdomesnius straipsnius, nueidavau į kepyklos parduotuvę nupirkti šviežių bandelių (tada, prisimenu, didelė skani bandelė kainuodavo 30 lito centų – nauja kepykla „jaukinosi“ pirkėjus) ir grįždavau į Klonio gatvę. Straipsniai buvo skirti pasiskaityti ir aptarti, o bandelės – bendroms vaišėms.

Pradžioje nesuprasdavom, kas tokie pasirašydavo l.ryte Vygando Trainio ir Nerijaus Povilaičio vardu: ar tai du skirtingi žurnalistai, ar tik vienas, pasirašinėjantis ir pseudonimu. N.Povilaitis, nors ir be žurnalisto skiriamųjų ženklų, dažniau apšepęs ir nutįsusiais rūbais, retkarčiais ir tvarkingai apsikirpęs bei nusiskutęs, minioje būdavo gerai matomas dėl savo arogantiško elgesio – dažnai demonstruodavo, kad asmeniškai pažįsta atvykstančius pareigūnus, o vėliau, lankydamasi teismuose, aš jį matydavau išeinantį iš tarnybinių teismo patalpų, nors „nukentėjusiuoju“ jis tapo daug vėliau. Bendra buvo tai, kad ir vieno, ir kito pasirašyti straipsniai melavo apie mus.

Kad toks Vygandas Trainys egzistuoja ir kaip jis atrodo, ką veikia Klonio gatvėje, sužinojau atsitiktinai. Man besišnekant su moteriškėmis Klonio gatvėje, viena ir sako: „Žiūrėk – šitas tipas įsideda į kišenę įjungtą diktofoną“. Taip, tai buvo žurnalisto Vygando Trainio (internete pakliuvo jo straipsnis su nuotrauka, iš kurios jį ir atpažinau) „darbo stilius“ – įsitrinti tarp gatvelėje stoviniuojančių ir vaikštinėjančių žmonių, įsirašinėti jų pokalbius, šnekinti apsimetus paprastu lankytoju. Aš nesakau, kad jis tokiu būdu ką nors sekė, ten išvis nebuvo įmanoma ką nors sekti – visą gatvelę kiaurą parą filmavo daugybė kriminalinės policijos dieninių ir naktinių stebėjimo kamerų, vyko tiesioginė transliacija internetu, filmavo ir fotografavo daug žurnalistų ir Klonio gatvės lankytojų – visi ten buvome kaip ant delno. Manau, kad šitas taip „įsitrynęs“ „veikėjas“ ieškojo peno savo opusams ar plagijavo svetimas mintis.

Operatorius, kaip vėliau sužinojau, Tomas Šileikis (iš K.Karlonės reportažo apie tai, kad ji nusisamdė juos saugoti „Eks komisarų biurą“), tamsų vėlyvą vakarą mane „užpuolė“ Artojų gatvėje filmuodamas su stipriu prožektoriumi pritaisytu virš kameros. Aš ėjau namo iš Klonio gatvės ir buvau pasiėmusi iš namų didelį prožektorių, kurį nešiausi maiše, nes 11 vakaro Garliavoje išjungdavo gatvių apšvietimą. O čia štai man į veidą iš kokių dviejų metrų atstumo šviečia stiprus prožektorius. Sustojau nustebusi – na, ir įžūlumas! Pravažiuojančių mašinų gatvėje nebuvo, ir mes stovėjom vienas prieš kitą ant asfalto – spigino man į akis, kaip man pasirodė, ilgokai. tada išsitraukiau savo galingą prožektorių ir ėmiau šviesti atgal. (Norėčiau tai pamatyti iš šalies – vaizdelis buvo tikrai komiškas). Bet juk pagal l.ryto legendą, jie dirbo agresyvioje aplinkoje, jautė pavojų savo aparatūrai? O čia – nieko nebodamas, netausodamas savo brangios aparatūros tamsioje kaimo gatvėje persekioja pensininkę? O jeigu būtų buvęs lietingas oras ir aš būčiau turėjusi ne tik prožektorių, bet ir skėtį? Klonio gatvė buvo apkaišiota vaizdo ir garso įrašinėjimo aparatūra, ir ta prasme ten visi buvo saugomi, bet mane „užpuolė“ už tos saugios zonos ribų? Čia išeina taip: pats muša, pats rėkia?

Astos Kuznecovaitės aš asmeniškai ten nesutikau, bet girdėjau Vitalijų Keršį sakant, kad kažkokia Asta yra žiopla, pridaro klaidų. Ankstesnieji tos žurnalistės straipsniai su tikrove neprasilenkdavo, bet po kažkokio „lūžio“ (perėjus į l.rytą?) ji pradėjo viską perrašinėti priešingai. Išeina tas pats, tik aukštyn kojom. Prisimenu jos parašytą interviu su Laimute Stankūnaite, kur L.Stankūnaitė pasakoja, jog 6 000 Lt algos ji gaudavo dirbdama pradedančiąja kirpėja. O juk buvo žinoma, kad L.Stankūnaitė mokesčių inspekcijoje savo pajamas deklaravo būdama Andriaus Ūso valymo firmos darbuotoja? Policijos ataskaitose buvo skelbiama, kad ir V.Naruševičienė internetu ieškojo klientų tai firmai? Juk jeigu mokesčių inspekcijoje buvo deklaruota, tai veikla teisėta? Kam tą valyklą po kelių metų „perdarinėti“ į kirpyklą? Naujojoje Astos Kuznecovaitės kūryboje visi įvykiai apsivertė. Dabar teisme ji liudija mačiusi tai, ko tuo metu ir Lietuvoje nebuvo.

Nerijaus Povilaičio santykius su Klonio gatvės stebėtojais iliustruoja ir toks epizodas:


Bet, mano nuomone, Nerijus Povilaitis labiausiai stengėsi 2012 m. kovo 23 d. Žiūriu tos dienos savo nuotraukas, o pirmoje mano nuotraukoje Nerijus Povilaitis atrodo fotografuoja personaliai mane. Girdėjau moteriškes kalbant, jog jeigu atvažiuoja N.Povilaitis, tai ir L.Stankūnaitę atveš į pasimatymą (pagal teisėjo V. Kondratjevo nutarimą, mergaitę reikėjo pripratinti prie motinos ilginant jų pasimatymus iki 6 val. Buvo pasiekta 4 val.), o jeigu atvažiuodavo tik reporterė su operatoriumi, tai pasimatymas gali ir neįvykti. Vygandas Trainys ten atrodė išvis kažkoks nepastebimas, net stebiuosi, kad mano nuotraukose jis dažnas – tai prie vieno, tai prie kito būrelio žmonių. Kaip matyti ir iš mano nuotraukų, ten tikrai visi mes buvome kaip ant delno, gerai matomi iš visų pusių.

Tačiau gegužės 17 dieną l.ryto, matyt,  niekas personaliai nepakvietė. Ar gal jie (kaip ir aš) manė, kad „ėmimas“ gali prasidėti tik po 8 val. ryto? Savo nuotraukomis jų veiklos pailiustruoti negaliu, nes pati buvau suimta, o l.ryto komanda atvyko jau po pogromo.

Tačiau Nerijus Povilaitis pasijuto labai nuskriaustas, ir pats paskelbė filmuotą medžiagą, kur jį vijo (šaukdama „dink iš čia“) lieknutė mergina, ir jis spruko lyg zuikis. Aš skaičiau internete, kaip jis tos merginos ieškojo net per laikraštį l.rytas, prašė žmonių atpažinti. Jis apkaltino ją mėginus apiplėšti – atimti mobilų telefoną (pati girdėjau jį teisme taip liudijant). Iš kurios pusės bežiūrėtum, „dink iš čia“ tikrai nereiškia – „atiduok piniginę ir telefoną“. Tas, kuris mums nuolat demonstruodavo, su kuo jis bičiuliaujasi, kuris nesidrovėjo purtyti senuką už atlapų, dabar teisiasi, kaip skaudžiai nukentėjęs nuo perpus už jį smulkesnės merginos. Aš manau, jei jis nebūtų bėgęs, tai ji jo nebūtų ir vijusis. Ką ji jam galėjo padaryti? Ne ta svorio kategorija.

Kaip įrodymą, Nerijus Povilaitis pateikė teismui filmuotą po pogromo Klonio gatvėje medžiagą. Aš buvau toje peržiūroje. Man labiausiai įsiminė, kaip moteris Artojų-Klonio gatvių kampe bara Vygandą Trainį, priekaištauja jam, kad jis, buvęs sąjūdietis, taip žemai puolė. Jų pateikta medžiaga tikrai iliustruoja, kad l.ryto žurnalistai buvo nemėgiami. Ir tikrai ne dėl to, kad teisingi ir principingi, o dėl to, kad melagiai. Aš pati manau, kad jeigu meluoja apie tai, ką aš gerai žinau, tai meluoja ir visa kita.

2016 m. vasario 25 d. Kaišiadoryse vėl vyks teismo posėdis. Turėtų dalyvauti abu „nukentėjusieji“, ir antstolė vėl klausinės „kaltinamųjų“: kodėl jie buvo Klonio gatvėje? Aš prisimenu jaunystėje matytą filmą „Vienos dienos kronika“, kur teisėjas klausė: „Kodėl stovėjai po medžiu?“.

Laikai išties pasikeitė – dabar teisėjai klausia: kodėl nestovėjai po medžiu?

Nuotraukos – autorės.

Post scriptum:

Po to, kai pasidalijau savo pasakojimu, kurį iliustravau nuoroda iš youtube, atsitiko keistas dalykas: iš youtube dingo ne tik mano nurodytas siužetas, bet ir daug video apie Klonio gatvės įvykius (girdi – kažkokių trečiųjų asmenų kažkokios autorinės teisės). Skaitydama straipsnius įvairiuose portaluose, dažnai matydavau nuorodas į youtube siužetus. Tokia galimybe pasinaudojau ir aš, ir štai kaip viskas baigėsi…

Nejaugi pensininkės prisiminimai verti toookio dėmesio!? pasirodo, naikinamos net iliustracijos.

O štai šitas vaizdelis yra filmuotas mano pačios.


Pradėjau filmuoti jau po to, kai kartą l.ryto žurnalistas Nerijus Povilaitis už nepatikusią repliką už atlapų ėmė purtyti sunkiai paeinantį žilą senuką. Jo kolegė Kristina Karlonė, kaip matyti siužete, į šitą situaciją visai nekreipė dėmesio – ramiai rinkosi savo „žaislus“ stovėdama prie atlapoto l.ryto tarnybinio automobilio. Už automobilio matyti kriminalinės policijos budinčiųjų namelis (baltas kubas kieme) ir tų budinčiųjų tamsus automobilis. Namas Klonio g. 7 visas apkarstytas kriminalinės policijos stebėjimo kameromis, nukreiptomis į gatvę ir į Klonio g. 5 kiemą, stebėjimo kameros įtaisytos ir ant tos baltos būdelės stogo.

Peržiūrint šį video kyla nuostaba: kaip galima šitą vietą su kriminalinės policijos apsauga (o nuo 2012 m. kovo 23 d. iki 2012 m. gegužės 17 ryto – ir su nuolat, kas 6 val., besikeičiančiais dviem policijos ekipažais Artojų ir Sodžiaus gatvėse) bei su nuolat viską fotografuojančiais bei filmuojančiais žurnalistais vadinti „įrengta pasipriešinimo stovykla“? Būtent taip šių metų vasario 26 dieną Šiaulių apygardos teisme ją pavadino prokurorė.

Negaliu nepasidalyti ir dar vienu pastebėjimu. Kitoje byloje, kuri buvo nagrinėjama šių metų vasario 25 dieną Kaišiadorių apylinkės teisme, Nerijus Povilaitis – joje jis pripažintas nukentėjusiuoju – dar kartą mane nustebino. Atėjęs į posėdžių salę rankos paspaudimu palabino prokurorą Ričardą Gailevičių, sėdintį prie prokuroro stalo. Kaip spaudė ranką, aš pati nemačiau (užstojo jo nugara), bet juk negalėjo būti taip, jog priėję prie prokuroro, vilkinčio mantija, paplojo jam per petį? O ir dokumentą teismui jis galėjo perduoti kaip ir kiti – per sekretorę? Žurnalistas dar kartą nepraleido progos pademonstruoti, su kuo jis bičiuliaujasi. Bet jei prokuroras su nukentėjusiuoju bičiuliai, ar jis ne šališkas? Ar jis neprivalo nuo tokios bylos nusišalinti?

Dar keletas žodžių apie pridėtas nuotraukas. Jose įvairiais rakursais matyti visas Klonio akligatvis. Tada dar nemokėjau įsijungti fotoaparato filmavimui, tad „fotkinau“ į visas puses nesitaikydama.

1–3 nuotraukose matyti, kaip prie namo Klonio g. 5 stovi keli giminės ir artimi draugai bei būrys žurnalistų.
4–6 nuotraukose užfiksuoti stebėtojai gatvėje.
7 nuotraukoje – Klonio g. 7 kieme matyti, kaip kriminalinės policijos viršininkas Remigijus Juodkazis kažko laukia.
8–12 nuotraukose – atvyko Tauris Stauskis su Sonata Vaicekauskiene, juos pasitiko Nerijus Povilaitis.
13 – Klonio g. 5 kieme – tik namiškiai ir žurnalistai.
14–16 nuotraukose man pavyko užfiksuoti momentą, kai stebėtojai pirmą kartą įėjo į Klonio g. 5 kiemą iš arčiau pasižiūrėti, kas vyksta. Nes atvykus antstolei pasimatymas virto visai kuo kitu. Matyti, kad žurnalistų būrelis ir stebėtojai dar nesusimaišę. Iki šio momento kieme nė karto nebuvo tiek daug žmonių.
17–26 – privažiavo pilna gatvė policijos automobilių (sustatė juos net ant žolės, nors Klonio gatvės lankytojai už tokį nusižengimą buvo ir „nubauduoti“), išlipo iš jų daug policininkų, keli net bėgte atbėgo, dalis jų į Klonio g. 5 kiemą įėjo per Klonio g. 7 praėjimą.
27 – policininkai atskyrė nuo namo žurnalistus ir stebėtojus.
28–34 – pareigūnų kieme ir gatvėje buvo tikrai daug.
35 – atšaukta: pareigūnai išeina, per kur atėję – per Klonio g. 7 kiemą ir kriminalinės policijos postą.
36 – antrąkart tą dieną atvyko medikai.
37–38 – policija išvyksta. 
Bet 39–40 nuotraukose matyti, kaip „voronokas“ su kaukėta L.Stankūnaitės apsauga tebestovi prie Klonio g. 7 namo.
41 nuotraukoje matyti, kaip Vaiko teisių apsaugos specialistės išeina po nenusisekusio pasimatymo-grobimo.
42–45 – šį kartą policininkai atvyko „išprašyti“ advokato Černiausko, kuris, išvykus antstolei, įsibrovė pas Kedžius.
46 nuotraukoje – greta kriminalinės policijos posto Klonio 7 po įvykių žurnalistai bendrauja su pareigūnais.

Taip atrodė Klonio gatvė 2012 metų kovo 23dieną. O Šiauliuose girdėjau prokurorę Ritą Poškienę tvirtinant, jog čia nuo 2010 m. gegužės vidurio veikė kažkokia „įrengta pasipriešinimo stovykla“.

Norėčiau, kad ji paaiškintų konkrečiau, nes aš, lankydamasi ten nuolatos, tokio dalyko nepastebėjau.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

to Sciglinskas       2016-02-27 11:30

Ar tu taip pasitenkini ,kai parasai toki komentara?Bet juk tu nepedo…ilas?

Ščiglinskas       2016-02-26 23:30

Teismo salėje po sķėčiu slėpėsi.Jis pedofilas?

dėlpis triūbija       2016-02-26 23:21

Infiltruoto į “Tapšt-Tekšt” Vasiliausko vadovaujami “fijilietyniai”,kažkada jau sugriovę pasitikėjimą teisėsauga Lietuvoje,dabar Pakso panosėje bandys sugriauti “Tapšt-Tekšt” partiją,pasikvietę Stancikienę ir pirmininku pasisodinę Gylį,-sielvartauja anonimu panorėjęs likti Žemaitaitis.

kaip sekasi Kondratjevui?       2016-02-26 16:37

Jau išvengė atsakomybės už žmogžudystę,pagal kolegų sukurtą precedentą?

Drenis       2016-02-26 16:14

https://pbs.twimg.com/media/CcJYvbtUAAUG9Xx.jpg:large
Štai kaip vakar teisme atrodė nukentėjusieji per Garliavos šturmą antstolė ir žurnalistas.

Pranašystė?       2016-02-26 13:45

„Vakar pas mane vėl atvyko „svečiai“. Pasakė, kad dabar jie sukompromituos profesorių Vytautą Landsbergį – sieks padaryti jį „KGB agentu“ ir atšaukti iš Europos Parlamento.

To T. Vatnikienė        2016-02-26 12:02

Reikėtų daugiau ir plačiau paskaityti apie šią pasaulyje egzistuojančią problemą, tuomet gal ir suprastumėte bent problemos apimtis ir tragizmą, žvelgiant ne taip primityviai, bei nuvalkiotomis frazėmis. Sėkmės.

o jo!       2016-02-26 0:23

KGB “kilkė” vladas maželis FB pratrydo melais. smile To vieneto natūralizacijos procesą prižiūrėjęs FTB pareigūnas galėtų būti kviečiamas į teismą ateityje,kad padėtų teismui susidaryti bendrą vaizdą.Nepaisant vyraujančios nuomonės,VSD vis tik sugebėjo atlikti šį tą teigiamo.

Tamara, ar       2016-02-25 23:43
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
T. Vatnikienė       2016-02-25 23:04

Teisingos montys ir straipsnio ir komentatorių. Nemažiau kaip 90 procentų lietuvių yra pedofilai. Beveik visi valdžioje ir teisėsaugoje - pedofilai. Nepedofilai yra tik tie besibūriuojantys apie šį leidinį ir reikalaujantys Tiesos. Deja, nepedofilų lietuvių tarpe labai mažai, todėl tokią iškrypėlių tautą būtina nubausti, prijungti ją prie kilniosios Motinos Rusijos, kuri išgelbės Lietuvos vaikus iš purvinų pedofilų nagų ir įves tvarką jos visuomenėje.

Mazeli.       2016-02-25 21:49

labai idemiai seki pedofilijos byla - nelieki nuosaleje, rodai dideli susirupinima, kad pedofilija Lietuvoje nebutu istirta ir t.t. Kodel?-Atsakau - nuo pirmu dienu supratome, kad ,,is Floridos”, veliau jau vardu ir pavarde pasirasinejantis zmogelis susijes su pedofilija, gal ir pats toksai, tad visokiais imantriausiais budais bando isplauti smegenis tiems, kurie tiki - pedofilija Lietuvoje klesti! Nustok vargti prie kompo vis budedamas, laiku parasydamas - tavimi niekas netiki ir nebereikalingas esi nukvakes pianistinis pedas!!!

grazina       2016-02-25 20:45

aciu uz straipsni…

Tikrai       2016-02-25 17:57

2012 gegužės 17 - ŠLYKŠČIAUSIA data XXI a. Lietuvos istorijoje.

PrieKo       2016-02-25 15:46

Kaip prie ko? Klasika: aršiausi kovotojai prieš pedofiliją - pedofilai” Ar ne?

Amor vincit       2016-02-25 15:17

10-tą nuotrauką, kurioje vaizduojama policininko ir triedryčio žurnalisto Povilaičio vyriška draugystė,  galima siųsti Amsterdamo fotografijos konkursui. Pirma vieta garantuota.

Kodel?       2016-02-25 15:15

kodel as, tarsi rusas Rezanes “cukrumi”, turiu tiketi   pro-kur-oro is kreivu langu karalystes,drebanciu balsu ir virpanciomis rankomis,pasakytais,bet niekuo (isskyrus kazkokios melzejos laiska )  nepagrystais ir atvirame teisme NEIRODYTAIS kliedesiais apie tariamai serijini “zudika”  D.Kedi ? Kuris pats buvo neisaiskintu banditu zveriskai kankintas, nuzudytas ir numestas kartu su puse metu nesiotu pagrindiniu ikalciu “perdirbta dujine šaudykle” mariu pakranteje?  Švarus,tarsi angelas,be jokiu tos šaudykles pedsaku ant kuno,ranku ir drabuziu ?
Kodel as tureciau tiketi jo sebru,- tarsi Ježovo laikais, sukurpta, sufalsifikuota ir baltais siulais susiuta “recidyvistes”  Neringos byla ?  Kodel ????  ŠLYKSTU ir KLAIKU darosi gyventi tokioje “valstybeje”…….                                                                                

virtuologui       2016-02-25 14:39

… Kas link šio „pedofilijos skandalo“, tai protingas žmogus (jei jis tikrai protingas, o ne koks bulvarinės laidos „kristupas krivickas“) – pirmiausia prieš pasisakydamas sulauks kažkokių svarių įrodimų vienai, ar kitai savo versijai pagrįsti ir tik tuomet pasisakys… O kol kas galima pasisakyti tik labai aptakiai – jei anie tikrai pedofilai – tai jie labai blogi, o jei ne – tai vadinasi blogas juos apšmeižęs. Bet teisėsauga kalta bet kuriuo atveju šioje byloje – vilkinama buvo tikrai nedovanotinai ilgai…

virtuologas        2016-02-25 14:31

Pretekstu diskusijai siulau Shimashiaus „perliuka“: „D.Kedys pasistengė, kad kaltinimai pedofilija būtų kuo sunkiau ištiriami.“

Akivaizdus absurdas. Kaip tik po nuzudymu „teisesauga“ suskubo „pradeti tyrimus“.

versija I       2016-02-25 14:28

Vilkausko išpažintis įgyja pagreitį – nušautas teisėjas J.Furmanavičius Teisėjas J.Furmanavičius vakar 22.30 val. pakalbėjo telefonu su K.Vilkausku, o šiandien ryte jis buvo nušautas. “ Jis norėjo išsivaduoti iš šito klano ir mums padėti“ , – KK sakė buvęs slaptųjų tarnybų agentas K.Vilkauskas Po Lietuvos slaptųjų tarnybų agento Kęstučio Vilkausko išpažinties „Karštame komentare“ – pirmosios aukos: nušautas Kauno apygardos teismo teisėjas Jonas Furmanavičius. Buvęs slaptųjų tarnybų agentas Kęstutis Vilkauskas mano, kad teisėjo žmogžudystė turi tiesioginį ryšį su „Karštame komentare“ spausdinama K.Vilkausko išpažintimi apie juodą ir nusikalstamą Lietuvos specialiųjų tarnybų veiklą. „Vakar (spalio 4 d.), apie 22.30 val., aš kalbėjau su teisėju Jonu Furmanavičiumi. Jį pažįstu nuo 1994 metų – su juo mane suvedė saugumas. Saugumas pasakė, kad tai jų teisėjas, ir kad visais klausimais galiu kreiptis į jį. Aš pas šį teisėją buvau pasidėjęs vieno aukšto Generalinės prokuratūros prokuroro garso ir vaizdo įrašų kopijas – kaip prokuroras tvirtina mažametes mergaites ir berniukus. Dėl šių įrašų, padarytų Lazdijų rajone, šitas prokuroras korumpuoto saugumo yra šantažuojamas, t.y. laikomas ant kabliuko ir nagrinėja bylas taip, kaip reikia šitam saugumui. Kalbėdamas su teisėju, aš paprašiau šitas kopijas atsinešti į darbą. Prie jo šiandien arba rytoj turėjo privažiuoti mano žmogus ir paėmęs mikrokasetes atvežti tą medžiagą jums. Furmanavičius man vakar pasakė, kad „gerai, aš tą medžiagą atsinešiu į darbą“. Tačiau šiandien ryte išgirdau, kad Furmanavičius nušautas“, – „Karštam komentarui“ sakė Kęstutis Vilkauskas. Pranešta, kad pirmas į įvykio vietą skubiai išvyko Generalinės prokuratūros generalinio prokuroro pavaduotojas Gintaras Jasaitis. „Vakar pas mane vėl atvyko „svečiai“. Pasakė, kad dabar jie sukompromituos profesorių Vytautą Landsbergį – sieks padarys jį „KGB agentu“ ir atšaukti iš Europos Parlamento. Taip pat pasakė, jog, jei ir toliau bendrausiu su jumis, susidoros su mano šeima, o mane patį supūdys kalėjime, ir nei „skripačius“ (V.Landsbergis), nei „višta Prezidentūroj“ (D.Grybauskaitė) nieko nepadarys. Prisiekiu savo vaikų ir motinos gyvybe, kad taip ir pasakė “, – „Karštam komentarui“ sakė K.Vilkauskas. Iš pokalbio K.Vilkauskas suprato, kad dabartinis šito nusikaltėlių klano tikslas – neleisti įsitvirtinti D.Grybauskaitei. „Nes jeigu ji įsitvirtins, tai juos visus „susodins“, – sakė K.Vilkauskas.

versija II       2016-02-25 14:27

Pasak jo, teisėjas Jonas Furmanavičius tą dieną turėjo perduoti nuotraukas nei įrašus, galinčius demaskuoti vieną aukštą pedofilą prokurorą.

Kaip „Karštam komentarui“ sakė Kęstutis Vilkauskas, teisėjas Jonas Furmanavičius buvo įrašęs keletą prokurorų pasilinksminimų su mažamečiais. „Jis tuos įrašus perduodavo man, o aš turėdavau perduoti saugumui“, - spalio 5 d. KK sakė buvęs slaptųjų tarnybų agentas K.Vilkauskas.

Pasak agento, saugumas tokio „kompromato“ pagalba spaudydavo prokurorų ir teisėjų mygtukus atskirose bylose – kad priimtų vienokį ar kitokį sprendimą, nuteistų ar išteisintų.

Be to, nepatvirtintais duomenimis, trečiasis vyras, kuris, pasak D.Kedžio dukrelės, su A.Ūsu yra ją tvirkinęs, ir kurio vardas Aidas, gali būti aukštas VSD pareigūnas.

Pedofilų klano gynimas – ne vienintelė susikompromitavusio ir Lietuvą kaip valstybę kompromituojančio Valstybės saugumo departamento specializacija.

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, tyręs, ar buvo CŽV kalėjimas Lietuvoje, nustatė, kad buvę Valstybės saugumo departamento vadovai M.Laurinkus ir A.Pocius, o taip pat VSD generalinio direktoriaus pavaduotojas D.Dabašinskas žinojo apie slaptus CŽV projektus, ir kreipėsi į prokuratūrą, kad ši ištirtų, ar šių saugumiečių veiksmuose nebuvo piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi arba įgaliojimų viršijimo.

„Spalio 5 d. teisėjas Jonas Furmanavičius turėjo perduoti įrašus apie aukštą Generalinės prokuratūros prokurorą – pedofilą“, - „Karštam komentarui“ teigė buvęs slaptųjų tarnybų agentas K.Vilkauskas.

Taigi, kas tirs Valstybės saugumo departamento pareigūnus, jeigu, kaip teigia K.Vilkauskas, VSD rankose – „kompromatas“ apie prokurorus pedofilus?

Kaip BTV laidoje „Akistata su Lietuva“ sakė Darius Kuolys, visuomenė yra nuteikinėjama, kad po naujųjų metų Drąsiaus Kedžio dukrelės prievartavimo byla bus nutraukta – „esą įtarimai dėl pedofilijos nepasitvirtino“.

„Ką darysit tokiu atveju?“ – klausė D.Kedžio dukrelės globėjų Neringos ir Aido Venckų laidos vedėjas Darius Kuolys.

Kaip yra sakiusi interviu „Karštam komentarui“ Neringa Venckienė, „jei taip, tai Lietuvos nėra“.

Ir iš tiesų – kaip rodo buvusio VSD pareigūno Vytauto Pociūno nužudymas Baltarusijoje, pedofilijos byla, slapti CŽV kalėjimai ir kt. – Lietuvos nėra. Yra tik „žydrųjų albinų klubas“, Lietuvą pavertęs pedofilų irštva ir lyg koks okupanto tankas 1991-ųjų sausio 13-ąją dieną savo kelyje sutraiškantis kiekvieną, kuris išdrįsta pastoti jam kelią ar tarti bent žodelį prieš.
KK

stebėtojas        2016-02-25 13:45

iš teisininkų klano kilusi K.Kuznecova-aitė, pasakius A, sąmoningai nutyli apie B.
Taip ji nutyli apie Žlimui darytą Melo testą.
Nutyli apie Žalimo tyčinį ar netyčinį aukšto Baltarusijos pareigūno sumušimą. Gal tai buvo provokacija, kas žino? Gal taip Žalimas buvo priverstas išsikviesti į Vilnių Kedį ir jį paagituot? Kas žino? Kuznecova nutyli apie to susitikimo datą. Gal tai vyko pora savaičių prieš nušaunant Furmonavičių, kuris turėjo į teismą atsinešti kokią tai medžiagą, galimai susijusią su stambia ginklų prekyba, kurią sekė VSD ir apie ką paviešino Kęstutis Vilkauskas. Youtubėj galima rasti Vilkausko liudijimą apie jam daromą spaudimą..

to tiesa       2016-02-25 13:29

Prie ko cia tas Lobovas?

tiesa       2016-02-25 13:25

Juk Lobovas - nepedofilas?

nonsens        2016-02-25 13:04

Asta Kuznecovaitė Lryte rašė, kad Žalimas buvo tirtas melo detektoriumi, bet apie tyrimo rezultatus neužsiminė.
Tai kuo mes turim tikėti?
Vieni paskaito vienus straipsniu, kiti kitus, taip nuomonės ir supriešinamos.
Taip žiniasklaida pajėgi sukelti ir genocidus ir holokaustus… o likti nepakaltinama.
Juk panašiai ir buvo su “Kliugerio” tėvu - Klimaičiu, rašiusiu prieš žydus… o kažkas (kgb?) turėdama tokį kompromatą, jo sūnų net į Lietuvos Prezidentus ketino pasodinti… vat kaip daroma… Gal todėl ir žydšaudžių sąrašas taip stropiai saugomas… gal kažkas, koks kgb,  tuo kompromatu naudojasi, kad šie žmonės, ar jų artimieji dirbtų jų naudai…

o dar        2016-02-25 12:09

O Drąsiaus Kedžio motina dar žiniasklaidai teigė, kad manomai su Andriumi Ūsu galįs būti susijęs ir pagarsėjęs Petras Gražulis, katrasai vis vaizduoja kovotoją už dorovę...

resurection       2016-02-25 12:07

Jėzus prisikėlė trečią dieną, o Kedžiui prisireikė šiek tiek daugiau laiko. Ir nors ir ne penktadienis buvo birželio 13, bet Andrius Ūsas buvo aptiktas nuošaliame keliukyje nusivertęs į griovį nuo keturračio motociklo. Arba Dievas yra visgi, arba kažkas gerai dirba savo darbą. O gal tiesiog Drąsius Kedys prisikėlė ir atliko darbą beveik iki galo. Amen.
.
O bet tačiau nagrinėjamos ir kitokios Ūso mirties priežastį:
/
Nusprendė Ūsas išgerti visą Prūdą.
Kedys , švariais batais prigėrė, šnapso, pasidėjo pistoletą ir laukė Ūso ar Stankūnaitės, bet užspringo; Ūsas , važiavo į pasimatymą su Stankūnaite ir sustojo atsigerti vandens iš balos , perdaug prigėrė; o dabar Stankūnaitė nueis į prokuratūrą ir belaukdama Aido , nualps nuo saulės smūgio!!!
NEPAKLAUSĖ SESYTĖS {KRAUJUTYTĖS) IR GĖRĖ VANDENĖLĮ IŠ BALUTĖS.
Ūsas ieškojo savo pirštinės, dėl to ir į kūdrą įlipo, tikriausiai nardė ir ieškojo savo pirštines… o pataikė ant bebrų ...išsigando ir prigėrė... Dėl visko kalti bebrai..
atvažiavo, išjungė pavarą, nulipo nuo keturračio, nusiėmė šalmą ir prigėrė.
jis įvažiavo į vandens telkinį, nulipo nuo motociklo ir suklupo; taip išsigando - galvojo ką daryt! ką daryt! vajevaje, kad visi taip pultų pergyvent kad įklimpo.
Dar gali būti, kad tas Ūsas yra feniksas (atgimstantis po kremacijos iš pelenų). Ką gali žinoti?...
betgi bet kaip akivaizdu, kad matomai gal paspringo skrandžio turiniu…

drąsioji bėglė       2016-02-25 12:01

garsi seimūnė, dar ir drąsiečių partijos įkūrėja, nes jos dėka dabar visi žino šūkį TIE-SOS, o ir žino, kad šios nėra, o tiktai klanas visur, todėl ir Neringutė dabar jau yra bėglė.
Šitaip ji įsirašė į kitų garsių politikų bėglių sąrašą:
.
Albertas Šimėnas - vagi kai tik buvo paskelbta Kovo 11, tai patapo keliom dienom kažkokiu ministru pirmininku, o paskui kažkur dingo, o kur ir kodėl dingo - taip ir liko nelabai aišku, tik kažką nelabai aiškaus aiškino, kai paskui atsirado, tai visi taip ir suprato, kad anas pabėgo… Seime irgi dingo, kai reikėjo balsuot už Ignalinos atominę...
.
Viktoras Uspaskichas - irgi kažkur pabėgo, kai jam bylos prasidėjo, o paskui staiga atsirado kažkur Rusijoje ir skelbė tenai spaudai, kad besąs kokiu tai persekiojamu
Artūras Zuokas - kartą, kai prasidėjo kalbos apie kažkokias Rubikoninio “abonento”  bylas, tai staiga dingo, o paskui atsirado kažkur Lenkijoje
Neringa Venckienė - irgi kartą dingo, kai kažkokios bylos prasidėjo, tai paskui buvo kalbų daug, o išaiškėjo, kad anoji JAV

to ref       2016-02-25 11:16

visi lavonai keičiami į gerąją pusę šarvojant… prieš iškeliaujant į gerąją pusę... smile

o tai dar... ir teisėjai nekurie        2016-02-25 11:14

Taigi vat patikrinimas prokuratūroje galimai gal nustatė, kad yra ir prokuratūros organų darbuotojai, gal ir ne tikslingai, bet gal ir sutampamai su galimo pedofilų klano galimais interesais vos ne metus laiko galimai vilkinę Kedytės galimo prievartavimo bylos tyrimą, kuriuos siūloma nubausti galimai simbolinėmis bausmėmis:

Genovaitė Ročienė
Rita Čivinskaitė
Andrius Kiuršinas
Nerijus Marcinkevičius
Solveiga Gradzevičienė
Zenonas Burokas
Sigitas Jankauskas
(vieta Generalinės prokuratūros veikėjų pavardėms, kai tik jos paaiškės)
(vieta Generalinės prokuratūros veikėjų pavardėms, kai tik jos paaiškės)
O tai dar tokis didis pedofilų klano draugas, Kėdainių teisėjasBronius Varsackis, linksmai besikvatodamas liepė skubiai atimti mergaitę iš saugios senelių ir ciocių prieglaudos ir nedelsiant atiduoti galimai pedofilų bendrinykei Stankūnaitei, nors ana nei darbo, nei gyvenamos vietos neturi, o gyvena valdiškuose namuose apsauginių išlaikoma. Tai ačiū Dzievuliui, kad Grybauskaitė, katra Prezidentė, liepė kitam, sažiningesniam Panevėžio teisėjui baigti tuos cirkus ir palikti mergaitę ramybėje. Tai tik anos dėka kolei kas liko pedofilijai it šūdo kandę.... Kol finale violetiniai buduliai užsipuolė Čikagoje viešėjusią Prezidentę. Ir gavo savo šūdus atgal.
Taigi užsirašykit sau ant kaktos - Ūsas nekaltas taip pat kaip Paksas su Uspaskiu, kaip V.Antonovas su V. Romanovu, kaip kontrabanda su korupcija…:)

ref       2016-02-25 11:08

reikia referendumo kad būtų pradėtas tyrimas dėl išsiaiškinimo kokiu būdu buvo pakeista lavono D. K. išvaizda į gerają pusę, kas, kur, kada, kokiu tikslu pakeitė lavono D. K. išvaizdą į gerąją pusę, apie kurią kalba kriminologė R. G. jutubėje. Nes manau nesaugu gyventi Lietuvoje kai išsamiai neatliekami tyrimai

galimai pedofilų gynėjai (tęs.)       2016-02-25 10:57

Violeta Davoliūtė, “Lietuvos Ryto” publicistė,
Justinas Karosas, Seimo narys-socijaldemOkratas, Virginijaus Savukyno vedama LTV programa “Savaitės atgarsiai“, 2010 m. gegužės 24 d.
Rimantė Šalaševičiūtė, buvusi Vaiko teisių apsaugos kontrolierė, boba su kiaušais, Virginijaus Savukyno vedama LTV programa “Savaitės atgarsiai“, 2010 m. gegužės 24 d.
Lina Mustafinaitė, Lietuvos Ryto žurnalistė,
Vanda Zaborskaitė, profesorė, lietuvių literatūros tyrinėtoja, kritikė, eseistė,
Vytenis Povilas Andriukaitis, Socialdemokratas, politikas,
Aušra Radzevičiūtė, žurnalo “Valstybė” autorė, kovotoja su Globaliuoju Atšilimu, straipsnis “Pedofilijos skandalai: prasideda panašiai, bet baigiasi skirtingai”
Jaunius Špakauskas, anoks Delfio rašeiva, tikėtina - vyr.redaktorės Monikos nenusisekęs giminietis, straipsnio pavidalo sąmonės srautas “Okupuojama mintis, arba kas bendra tarp O.Bin Ladeno ir D.Kedžio”
Karpienis, intelektualinio šlamšto generatorius bei nenutrūkstamo neskaidrios sąmonės sriauto retransliatorius Internetuose, katrasai gi teigia, kad pedofilų klano jokio gi nėra, jis tiesiog sukurtas Landsbergio ir Kubiliaus tam, kad užgniaužti racionalų opozicinį mąstymą
(žr.durnysčių enciklopedija )

galimai pedofilų gynėjai       2016-02-25 10:53

Taigi, galimuose veiksmuose ir galimuose pasisakymuose, kuriuos mūsų galima nuomone galimai galima traktuoti, kaip galimą galimo pedofilų klano interesų galimą gynimą ir galimą atstovavimą, galimai pastebėti:
.
Dar akivaizdu, kad su pedofilais tas žodis gal nieko neturi net bendro…

.
Laima Žiūkienė-Lavaste (Lietuvos Rytas)
Vygandas Trainys (Lietuvos Rytas)
Daiva Norkienė (Lietuvos Žinios)
Virginijus Gaivenis laidos vadas (LNK, Abipus sienos); (LNK, Nauja versija) 2010 m. sausio 4 d. laida,
Giedrius Leškevičius besišypsantis berniukas iš televizoriaus (LNK, Abipus sienos)
Dainius Pūras (psichiatras, sorošistas)  ir 2010.05.18 LTV laida “Teisė žinoti“
Arūnas Marcinkevičius (advokatas)
Arūnas Jonušas (Respublika.lt žurnalistas)
Jadvyga Pekarskaitė (Lietuvos Rytas)
Arvydas Lekavičius (Lietuvos Rytas)
Saulius Bartkus, (LNK, Kakadu)  (2009-11-11 d. laida),
Tomas Ališauskas, (LNK, Kakadu) (2009-11-11 d. laida),
Ugnė Skonsmanaitė, (LNK, Kakadu)  (2009-11-11 d. laida),
Greta Čižinauskaitė, (Lietuvos žinios)
Tikras lietuvis (žymus internetų komentatorius)
Agnė Zacharevičienė, (LNK, Nauja versija) 2010 m. sausio 4 d. laida,
Miglė Greičiuvienė, (LNK, Nauja versija) 2010 m. sausio 4 d. laida,
Loreta Kraujutaitienė, advokatė, (LNK, Nauja versija) 2010 m. sausio 4 d. laida,
Filomena Taunytė, rašytoja-daktarė, “Pedofilo kova su pedofilija” 2010.02.12 straipsnis Balse
Artūras Paulauskas (Buvęs Generalinis prokuroras, aktyvus LNK “Abipus sienos” ir “Naujos versijos” laidų dalyvis)
Edvardas Čiuldė, Lietryčio publicistas
Artūras Račas, poptinklaraštininkas,  ir
Rita Miliūtė, TV laidų vedėja su dobermanės veido išraiška, 2010.05.18 LTV laida “Teisė žinoti“
Egidijus Kūris, buvęs Konstitucinės Dvasios Apreiškimo Vyriausiasis Žynys, nūnai VU Teisės katedros vedėjas, 2010.05.18 LTV laida “Teisė žinoti“
Edita Žiobienė, Vaikų teisių apsaugos kontrolierė, sorošistė, 2010.05.18 LTV laida “Teisė žinoti“
Stasys Šedbaras, Seimo narys, 2010.05.18 LTV laida “Teisė žinoti“
Vytautas Nekrošius, VU teisininkas-profesorius, 2010.05.18 BTV laida „Akistata su Lietuva“
Ramunė Sotvarienė, 2010.05.19. “Alfa.lt” straipsnis “Valstybė - tai Garliava?”
Arkadijus Vinokuras, Izraelio, Švedijos ir Lietuvos pilietis, Premjero Kubiliaus patarėjas žydų turto klausimais,
Linas Slušnys, psichiatras, sorošistas, Vaikų raidos centro, kuriame buvo bandoma ištrinti Kedytės atsiminimus, direktorius, buvęs skandalingasis Klaipėdos narkomanų centro vadovas, ir . Dar tas sorošistas pakeitė Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos komisijos vadovo poste kitą pedofilų gynėją, irgi sorošistę Editą Žiobienę.

anokia tai kedofilų DEKLARACIJA       2016-02-25 10:48

Galimai tuo metu, kai galimai visa tauta, surėmusi pečius galimai pergyvena dėl Drąsiaus Kedžio šeimos tragedijos ir galimai reikalauja, kad valdžia sutramdytų galimai įsisiautėjusį pedofilų klaną, tas galimas klanas galimai susirado galimų gynėjų ir galimų užtarėjų - taip aišku galimai ir visuomenė, ir žiniasklaida skyla į galimas dvi stovyklas, katrosios galimai priešingas nuomones ir atstovauja.

Ir galimai ne tik Prokuratūroje bei teismuose, kas jau galimai tapo įprasta ant galimos Lietuvos, bet ir galimai paskutinėje galimos laisvės citadelėje – mūsų spaudoje!

Greta galimai dorų, tautą palaikančių ir apie galimo pedofilų klano galimus juodus darbelius ją galimai informuojančių žurnalistų, atsirado ir tokių, katrie galimai visais galimai įmanomais būdais galimai pradėjo galimai išsukinėti galimai įkliuvusius to galimo klano galimus atstovus bei galimai begėdiškai aiškinti, kad tai ne jie galimai kalti, o galimai pats D.Kedys, jo sesuo, dukrelė ar dar kas nors - nesgi galimai visos pedofilijos skandalo versijos galimai turi teisę galimai egzistuoti.

O tai gal ir galimai maskuojant šiuos galimai nedorus veiksmus galimais rūpesčiais dėl galimai pažeistų pedofilų teisių, girdi, galimi pedofilai irgi žmonės ir tos garsiosios Žmogaus Teisės, katras galimai dauguma dorų žmonių galimai mato, kaip savo ausis, jiems priklauso galimai pirmoje eilėje.

Todėl, kad galimai juodi tų galimų žmogėnų galimi darbai galimai nebūtu užmiršti, galimai tauta galimai nusprendė galimai užvesti galimą Juodąjį Pedosąrašą, į kurį galimai bus įtraukiami galimai visi pasireiškę, kaip galimo klano galimų interesų galimi atstovai – tiek spaudoje beigi televizijoje, tiek jų galimi gynėjai galimuose valdiškuose galimai organuose, politikoje beigi visuomeninėse organizacijose. Tai aišku, čia galimai kriterijų aiškių gal ir nėra, betgi galimai reikia gi daryti, nesgi pagal ką čia dar galimai daugiau kažką galėtum galimai nuspręst?

Galimai kviečiame tautiečius aktyviai visą galimą sąrašą galimai pildyti beigi ilgam prisiminti.smile)

TURITE TEISĘ TYLĖTI,        2016-02-25 10:43

NESKIEKVIEBAS JŪSŲ IŠTARTAS ŽODIS, šiais laisvo žodžio laikais,  GALI BŪTI PANAUDOTAS PRIEŠ JUS. Kaip buvo panaudotas kiekvienas pasvarstyt prieš kameras mėgstančios močiutės Kedienės žodis.

autorė       2016-02-25 10:32

labai tiksliai atskleidė nusikalstamos grupuotės veikimo metodus.Vien šio straipsnio užtenka,kad būtų galima patvirtinti,jog Klonio gatvėje suburta gauja vykdė nusikalstamą veiką.Įdomu,ar teisėsauga mato šiuos straipsnelius ir kaip ilgai leis šiai gaujai veikti?Man nesuvokiamas teisėsaugos neveiklumas,kaip ir buriant šią gaują.

kitas        2016-02-25 10:31

O tai dar išlindo, kad Kauno miesto apylinkės teismo ir prokurorės Genovaitės Ročienės nutarimu buvo atsisakyta pradėti ikiteisminį tyrimą Laimos Stankūnaitės atžvilgiu. Tai jau dabar Vilniaus apygardos teismas tą sprendimą panaikino…

O tai Respublika pranešė, kad būtent Drąsiaus Kedžio skundo prokuratūrai pagrindu, ta pati Kauno prokuratūra ir iškėlė jam milijono litų ieškinį dėl šmeižimo. Tai čia jei teisingai supratom, tai jei skųsiesi dėl ko nors, tai tave ir į teismą patrauks?
...
O tai Lietrytis paskelbė sensacingas žinias: pasirodo, iš jam priklausiusio pistoleto Beretta, surasto prie Violetos Naruševičienės kūno, nebuvo šaudyta. O ir mikroautobusas, panaudotas užpuolant teisėją, pasirodo nepriklausė Drąsiaus Kedžio įmonei, kaip kad buvo skelbta anksčiau.
...
O tai dar kažkaip išlindo, kad psichologai sakosi tyrę ir ištyrę mergaitę dar iki visų skandalų, ir kad ji nemeluojanti, tuo tarpu Algimantas Valantinas greitai ėmė ir pareiškė, kad psichologai meluoja, tai dabar jau nežinom, kas čia ką meluoja, o kas ką slepia…

kitas        2016-02-25 10:27

Neaišku, kodėl, bet vaiko teisių kontrolierė Rimantė Šalaševičiūtė pirmoji kreipėsi į prokuratūrą, siekdama apriboti KEdžio teises į dukrą.
Čia vat ir mums neaišku kodėl ji netrukus padarė tokį didelį karjeros šuolį iki ministrės posto, kaip ir Skvernelis, vadovavęs Garliavos šturmui.
...
Ūsas ar Andrei Ūsov, Aleksandr Ūsov sūnus, betgi buvo didysis vaikų teisių gynėjas. Daug kas tai pamiršta. Tad ryšys su Homo teisių stebėjimo instituto vadu, vaikų a la psichiatru, disertaciją apsigynusiu iš neįgalių vaikų statistikos, Garliavos šturmo teoretiku - D. Puru bei jo parankiniu L.Slušniu, vadovaujančiu ŽURNALISTŲ ETIKAI, akivaizdūs. Tuo metu Puro žmogaus teisių tarybai priklausė ir Žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius.
Taigi, žurnalistai faktiški suskaldė visuomenę į du falangus, bet atsakomybės neneša nei Janutienė nei kiti. O jų aukos iki šiol po teismus tampomos…

to >Tai        2016-02-25 9:58

Matot, kai kgb paskelbė, kad Kedys “užspringo skrandžio turiniu”, tuoj pasklido po internetą vieno KGB metodus žinančio žmogaus komentaras, teigiantis kad Kedys buvo nužudytas būtent KGB mafijos metodais:
“... Ir tarp kitko labai paprastai, kad jokie ekspertai nebeįrodytų, jog Jis nužudytas. Kokius tyrimus bedarytų, visi rodys tą patį užspringo skrandžio turiniu. CITUOJU: Tarnavau savo laiku sovietų elitiniuose daliniuose osobovo naznacienija . Taigi, priklausėm KGB ir mokėmės, be pagrindinių dalykų reikalingų užsienio žvalgybininkui, ir kovos menų bei įvairių gudrybių. Taigi, tai, kas padaryta su Kedžiu, vadinama natūralios mirties imitacija. Labai paprastai padaroma: alkanam žmogeliui duodama pavalgyti, po to keli žmonės jį laiko ir užspaudus nosį į burną pila degtinę. Kvėpuoti nėra kaip, tau pila degtinėlę į burną ir nieko negali padaryti. Savaime suprantama, žmogus nuo didelio kiekio alkoholio tampa visiškai girtas. Tuomet, kad žmogus užspringtų skrandžio turiniu, reikia tik gerai suspauti pilvą, ir vėlgi laikyti užspaustą nosį. Viskas. Žmogus pradeda vemti ir taip užspringsta skrandžio turiniu ir miršta. Mirtis natūrali, nieko neras jokie ekspertai. Žinoma, bus įvairių įdrėskimų, sumušimų, nes juk suprantama, kad žmogus spyriojasi. O tie sumušimai ir įbrėžimai atrodo kaip paprasčiausiai girtas žmogus nugriūtų ir susibrozdintų kažkur veidą ar kokią kitą kūno dalį. Taigi, viskas atrodo panašiai ir primityviai, net ginklas šalia pamestas, iš kurio du žmonės nužudyti.”

ruta       2016-02-25 9:32

Lietuvos institucijos / berods virs 200 laisku buvo parases D. Kedys ir Seimo nariams , ir Prezidentei ir prokurorams ../, turejusios istirti pedfilijos skandala , liko abejingos ir neprofesionales .Zinant Latvijos pedofilijos skandala , kai i ji buvo isisisuke auksti valstybes pareigunai ir gijos driekesi i Lietuva / manau, ne pas bomzu ir asocialu /  , bet Lietuvos institucijos stebuklingai buvo aklos ir kurcios i Latvijos raginima bendradarbiauti .Stai kiek teisesaugos instituciju , Seimo , Prezedenturos , Vyriausybes demesio sulaukia Druskininku skandalas ..,  o stai mazo vaiko tragedija , o tuo paciu metu   dar ir keturiu vaiku motinos ‘neisgyrstas’ pagalbos sauksmas / ja nuzude , o policija taip ir neatvyko , sake pinigu kurui nera ../ O tai Garliavos pilietiskumui malsinti , net 240spc burio dalyviu net is Vilniaus .Kaip teisme liudijo ju vadas , tai VIENINTELIS toks atvejas ..Tai ka tokio mate biologine , koki asmeny , veiksma , kad jai toks isskirtinis / buvo gi apkaltinta savo vaiko ,talkinant pedofilams /valstybes instituciju lojalumas ir ‘pagalba’ ?

to Violetiniams       2016-02-25 9:11

Nu nebeskiesk jau…net jaujuokingai ir atrodo tokie nuzipezejimai ,atseit cia komentaras ...jau toj JAV tik saudo i zmones…koks briedas.

AMB subinlaižis bernatonis       2016-02-25 7:43

teisingumui Lietuvoje vadovauja kažkoks pašlamėkas komunistas bernatonis, kurio vienintelis sugebėjimas: gerai laižyti brazauskui subinę.
dabar kokiam maskvos pedofilui laižo.

Violetiniams       2016-02-25 7:26

JAV tikrai kad visai kitaip sprendžiami tokie reikalai. JAV pareigas vykdančiam policininkui kumščiu į veidą smogusi Venckienė būtų ten pat nušauta ir seniausiai supuvusi kape. Niekam Amerikoje nepraeitų kedofilų kliedesiai apie kokį tai “baisų policijos smurtą” Lietuvoje. JAV policininkai nesiterlioja su jokiom ten guminėm kulkom, į besipriešinančius šaudo su tikrom. Kiekvienas galite nueiti į youtube ir įrašyti “police shooting” ar” “police killing” ir įsitikinsite.

Gerb.,Violeta,       2016-02-25 5:19

ateis laikas ir tas banditinis stribų  antpuolis Garliavoje, 2012 m. gegužės 17 d. bus įvardintas,kaip pati ŠLYKŠČIAUSIA dėmė XXI amžiaus, Lietuvos istorijoje.TOKIA ir išliks,- per amžius.!!!  Nekreipkite dėmesio į Jūsų paminėtus ir nepaminėtus dvasios ubagus.Laikas ir Likimas atlygins kiekvienam,už jų “nuopelnus”,jeigu ne čia,tai Ten… Ačiū Jums už
TIESĄ !!!

pritaria 98% lietuvių       2016-02-25 4:31

Neringa Venckienė iš JAV: Lietuvos teisėsaugos byla persikels į užsienio teismą.
.
su didžiausia pagarba     2016-02-21 16:28
ir džiugia viltimi skaičiau šį gerb. Neringos laišką. Dieve, padėk Jai, Jos šeimai, visiems žmonėms, nukentėjusiems dėl tiesos gynimo, mergaitėms, kurios nežinia kur… Kiek daug mūsų esame Viltyje, laukime ir tikėjime…

tam kuriam gėda būti nomenklatūra       2016-02-25 2:50
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Algis       2016-02-24 22:02

Ačiū tau, Violeta, kad vis dar atrandi savyje jėgų priminti visiems apie tą neregėto masto tragediją, kuri nutiko mano Tėvynei Lietuvai. Gyvenkime viltimi, kad tiesa vistiek nugalės ir vėl įsigalės dvasinė ramybė.

Rusijos propaganda       2016-02-24 21:59

vis dar tampo už virvučių emocingus bet kvaius lietuvius - įtikinėja juos kad dabar Lietuvą, kaip jokią kitą valstybę pasaulyje, valdo pedofilų klanas. Suprantama kad tokią valstybę reikia likviduoti…

gėda būti nomenklatūra       2016-02-24 21:05

komunistu visada buvo gėda būti
po garliavos nomenklatūriniu komunistu tapo būti tiesiog šlykštu

Tai       2016-02-24 19:52

Tai tegul Prokuratūra viešai parodo vaizdo medžiagą kurią matė kriminologė R. G. ir apie kurią kriminologė kalba : „Kriminologė R.Gajauskaitė: teisinis nihilizmas įsigalejo“, https://www.youtube.com/watch?v=bGKACmpjts0
ir jeigu vaizdo įrašas patvirtina tiesą apie lavono D. K. išvaizdos pakeitimą į gerają pausę, tegul viešai prokuroai visiems paaiškina kokiu būdu buvo pakeista lavono D. K. išvaizda į gerąją pusę, kas, kur, kada kokiu tikslu pakeitė lavono D. K. išvaizdą į gerąją pusę ir ar lavono D. K. pakeitimu į gerają pusę nėra dangstoma D. K. nužudymas, kuriuo dangstoma F. Ir N. tikrieji žudikai ir nusikaltėliai?

Komentarai, nusiųsti pas nykštukus

Tamara, ar       2016-02-25 23:43

pritrūkai poros eurų kaukoliniui?

tam kuriam gėda būti nomenklatūra       2016-02-25 2:50

kaip tipiškas violetinys kvailys, vartoji žodžius, kurių prasmės visiškai nesupranti. Passimk žodyną ir pasidomėk kas yra komunizmas ir nomenklatūra.

Rekomenduojame

Vytautas Sinica. Visiems užsiimantiems politikos komentavimu verta kaskart savęs paklausti, kiek manyje Laurinavičiaus

Ramūnas Aušrotas. Ta pati mergelė, tik kita suknelė

Dominykas Vanhara. Dėl Mariupolio gynėjų

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt penktoji (gegužės 19) diena

NŠTA teigia: už rūpestį šeima – ir vėl kremlinių etiketės

Vytautas Sinica. Reikalavimas paprastas: valstybei neatiduoti sektoriaus nepriklausomiems tiekėjams ir nekurti rinkos iliuzijos ten, kur ji neįmanoma

Tatjana Aleknienė. „Akademikų“ tylėjimas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Universitetas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Įvadinis pastabos

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Politinis spektaklis „Radikalus kompromisas“

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt ketvirtoji (gegužės 18) diena

Neaukokite piliečių „nepriklausomiems“ elektros tiekėjams!

Kalifornijos švietimo apygarda tiria moksleivius klausdama, kaip dažnai jie leidžia laiką su skirtingos lytinės tapatybės žmonėmis

Marius Markuckas. Buitinės politologijos prabanga karo fone

Vytautas Rubavičius. Šlovė šventiems kariams – Mariupolio gynėjams

Dovilas Petkus. Apie savą ir svetimą istoriją ir kovą „su kaulais“

Dr. Gintautas Vaitoška. Karas ir abortas

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt trečioji (gegužės 17) diena

Vokietijos katalikų bažnyčiose vyko vienalyčių porų laiminimai, dalyvavo ir vyskupas

Ukraina tikrina kiekvieną Rusijos Federacijos piliečiams išduotą dokumentą, leidžiantį gyventi šalyje

Ramūnas Aušrotas. Tas pats Partnerystės įstatymas, tik kitu pavadinimu

Kristina Zamaryte-Sakavičienė. Įteisinus partnerystę bus keičiama ir visuomenės nuomonė

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt antroji (gegužės 16-oji) diena

Linas Karpavičius. Puota maro metu

Dalis Lietuvos ortodoksų išdėstė viešu laišku savo ketinimus metropolitui Inokentijui

Vytautas Radžvilas. Įsivalstybinusios Lietuvos diena

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Krikščioniškoji tapatybė – V Velykų sekmadienis

Šoką keliantis reikalavimas: ES reikia tik 14 balsų, kad pakeistų ES sutartis, sako buvęs ES Komisijos narys

Laiškas tiems, kuriems dar rūpi rūpi visa, kas susiję su Valstybės išlikimu

Dr. Darius Alekna. Apie šeimą ir valstybę

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.