Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė

Vinstono Čerčilio nuotrauka kurį laiką buvo dingusi iš Google

Tiesos.lt siūlo   2020 m. birželio 15 d. 23:16

9     

    

Vinstono Čerčilio nuotrauka kurį laiką buvo dingusi iš Google

Prasidėjus kairiųjų ekstremistų riaušėms JAV ir Europoje, savavališkai imta pulti paminklus istoriniams asmenims, kuriais iki šiol retai kas nors kiek domėjosi.

Anglijos sostinėje meras Sadik Chanas pritarė keleto paminklų nuvertimui ar vandalizavimui. Tarp kitų užsipultas ir paminklas V. Čerčiliui, kuris savaitgalį buvo uždengtas apsauginiu barjeru. Tuo pat metu iš Google dingo Čerčilio nuotrauka.

Savaitgalį beieškant Čerčilio Google paieškos sistemoje, buvo pastebėta, kad dingo nuotrauka asmens, antrojo pasaulinio karo metu buvusio Didžiosios Britanijos ministru pirmininku, pranešė AFP

Google teigė, kad priežasties, kodėl taip nutiko, ji nežinanti, bet pažadėjo incidentą ištirti.

Vėliau buvo paskelbta, kad taip nutiko dėl automatinio atnaujinimo, o ne iš uolumo.

Po to buvo teigiama, kad bus peržiūrima, kodėl atnaujinimas pašalino nuotrauką, tegul ir kelioms valandoms, ir bus bandoma išsiaiškinti, ar galima sistemoje kai ką patobulinti.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al.       2020-06-17 15:12

Vyksta šliaužiantis kominterno puolimas. Pradžioje jam su išlygomis pritarsime, paskui nusileisime, o dar vėliau, kai nutarsim priešintis, bus jau per vėlu.

> 2020-06-16 17:50       2020-06-17 11:32

tai niekas nekimba, juliau Milaiti, panašu, kad ir Raigerdas suprato koks tu „amerikonas” Dzeikais. Kaip ten ta liga vadinasi, kai pats su savimi kalbasi? Nepameni?!

Čerčilis       2020-06-16 17:50

apšovė lenkus - apšaus ir dabar, nes tokie kaip Džeikutis visai neišmano istorijos, apart mitologijos. Na, o apie realiąją geopolitiką išvis su mokytais lietuvaičiais sunku kalbėt. Čerčilis buvo Stalino draugu ir kartu su Amerikos prezidentais pasidalijo Europą ir atidavė Baltijos šalis Stalino Rusijai, kad ši mus pasiųstų Gulagan. Sovietija buvo banksterių suvairuota tam, kad būtų supartalinta Europa - pašalinti konkurentai. Džeikuti, nagi susirask pirmųjų karo dienų Varšuvos laikraščius ir paskaityk, kas ten buvo rašoma? Karo garantijų suteikimas Lenkijai 1939 metų kovą buvo skirtas karo išprovokavimui, “nedaeina”, ane? Esi docentų lygio, ne daugiau.

stasys        2020-06-16 13:56

Viešose vietose turi stovėti nedviprasmiški granitiniai paminklai . Jei valstybė oficialiai pripažįstą jog tas istorijos laikotarpis buvo katastrofiškas su prarastu valstybingumų  , tai kaip GRUMSTE tamstos galvoje dera tam pačiam mieste , gatvėje gerbti vienus ir kitus ? Ko gali vaikai pasimokyti iš tokio apsimetinėjimo ? kaip man tai tik vieno kai reikia galima raudona perdažyti ir paversti oranžiniu .. kuriam jau tinka ir istoriniai geru ir blogu darbu vertinimai . Jei tamsta bestuburis šliaužiotojas ..tai ir ne tamstai teisti tuos užsislaptinusius ..įstatymiškai .

grumstas       2020-06-16 12:00

Jūs , tie kurie be atodairos griaunate, o ne statote, kurie griauna, šaukdami garsiai , kad jie labai demokratiški ir patriotiški, iš tikro ,  patys to nesuprasdami tarnaujate , riebiems nuovorišams, buvusiems kagėbistams , kurie dabar užsislaptinę šimtui metų. Cvirka maišo , nes toje vietoje , nuovorišai mato pelną nešančius biznio, bankų pastatus. Man paminklai yra istorijos metraštis , kurį nevalia ištrinti iš atminties , nesinori kartoti- tie kurie nežino savo šalies istorijos yra vaikai, kurie ją klastoja- yra savo šalies priešai. Užuot klastoję , parašykite ant paminkloP. Cvirkai , kas jis buvo , ką gero ir blogo padarė. suderinkite tokį užrašą su bendruomene,ir palikite jį ramybėje. neteiskite ir nebūsite teisiami. Atėję į skverą prie paminklo ,atsisėdę ant suoliuko,medžių paunksmėje, sužinos apie savo šalies praeitį daugiau, negu atėję į nują maksiminę apsipirkti ir praleisti akropolinio laiko.

>9:39       2020-06-16 11:29

Cvirka laikomas kažko laukiant ateinant, kaip ir Lukiškių aikštė laikoma rezervuota kažkam svarbiam, todėl “laisva nuo Vyčio”. Tuo tarpu svarbu buvo “nuimti” Vėtrą, ateinančiųjų nužudytą.

Pasaulis       2020-06-16 11:07

sekmingai ritasi i bedugne.Arteja Jezaus Kristaus paskelbti laikai?

stasys        2020-06-16 9:39

Nėra lengva jauniems žmonėms žiūrėti į tuos istorinius stabus . Mes jau kiek metu zirziame kad reikia iškelti P.Cvirkos paminklą į jo gimtinę ir atlaisvinti vieta labiau prasmingai atminčiai paminėti . Kaip matote reikalai stovi vietoje ir buksuoja .. ir dar ilgai buksuos .

Dzeikas       2020-06-16 5:45

Winstonas Churchillis vienas nuosekliausiu kovotoju su “raudonuoju gaivalu”, vienas nuosekliausiu ir principingiausiu Laisvojo pasaulio ideologu ir gyneju.
Jo genius nedaug truko butu padejes isvengti to gaivalo pergales Rusijoje 1917m. Tik mistika galima paaiskinti Sajungininku Galipolio desanto 1915-16mm nesekme(irgi per plauka nuo sekmes buvo, taciau nevykeliai turkai, - vel mistika, - lemiamu momentu smoge visomis isgalemis ir laimejo). Butu pavyke - Spalio perversmo Rusijoje nebutu ivyke.IPK butu baigesis 1916 arba 1917 pavasari.


Rekomenduojame

Ramūnas Aušrotas. Nėštumo nutraukimas įtarus vaisiaus ligą ar neįgalumą prieštarauja Lenkijos Konstitucijai

Lietuvos vyskupų konferencijos informacinis pranešimas apie Popiežiaus išsakytas mintis filme „Francesco“

Vygantas Malinauskas. Bažnyčios mokymas nėra asmeninė Popiežiaus nuosavybė

Algimantas Rusteika. Sekmadienį laukia rinkimai be tikrų pasirinkimų

Justas Mundeikis. Magiškas švietimo finansavimas 2021 m. biudžete

Ramūnas Aušrotas. LRT iškraipė tekstą – popiežius Pranciškus pasakė: „Jie turi teisę būti šeimos dalimi“

Giedrė Barčkutė. Ar konservatoriams pavyks laimėti katalikų rinkėjų balsus?

Vytautas Radžvilas. Netikėjimo kaina: juk ir mes tai galėtume

Romas Lazutka. Nebus gerovės, kol vieni kitus laikysime kvailiais (apie 13 pensiją ir ne tik)

Audrius Bačiulis. Naujienos iš Karabacho fronto

JT piktnaudžiavimas žmogaus teisėmis (I)

Vytautas Sinica. Švedija: multikultūralizmo grimasos

Algimantas Rusteika. Didvyriai ir nesuprasti genijai opozicijoje, o niekšai, kvailiai – valdžioje

Agnė Širinskienė. Kas būna, kai prišneki apie svainio partiją

Popiežius Pranciškus apie neoliberalizmą

Algimantas Rusteika. Didvyriai ir nesuprasti genijai opozicijoje, o niekšai ir kvailiai – valdžioje

Švedija keičia kursą – jungiasi prie rytų europiečių: policija prabilo apie „grėsmę sistemai“, griežtinti įstatymus reikalauja net buvęs ABBA narys

Eidamas 101-uosius metus mirė partizanas Jonas Svilainis-Liūtas

Liudvikas Jakimavičius. Papolitikuokim

Tikėjimo mokymo kongregacija: Tikintieji turi žinoti – ant kortos statoma moralinės tvarkos esmė, susijusi su visapusiška žmogaus gerove

Geroji Naujiena: būti Jo

Andrius Martinkus. 1/10, arba Mintys po rinkimų

Nacionalinis susivienijimas: dėl kandidatų parėmimo antrajame Seimo rinkimų ture

Vytautas Radžvilas. Apie valdomą ir tikrąjį antisistemiškumą

Algimantas Rusteika. Praradom balsą

Agnė Širinskienė. #MeloKojosTrumpos

Andrius Švarplys. Apie rinkimų rezultatus trumpai

Audrius Bačiulis. Geras švogeris ir už giminę geresnis

Vytautas Sinica. Apie neva politizuotą Genocido ir rezistencijos tyrimų centro darbą

Andrius Švarplys. Žlunga kitas didelis mitas: kad islamas nekelia didelių problemų

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.