Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė

Vinstono Čerčilio nuotrauka kurį laiką buvo dingusi iš Google

Tiesos.lt siūlo   2020 m. birželio 15 d. 23:16

9     

    

Vinstono Čerčilio nuotrauka kurį laiką buvo dingusi iš Google

Prasidėjus kairiųjų ekstremistų riaušėms JAV ir Europoje, savavališkai imta pulti paminklus istoriniams asmenims, kuriais iki šiol retai kas nors kiek domėjosi.

Anglijos sostinėje meras Sadik Chanas pritarė keleto paminklų nuvertimui ar vandalizavimui. Tarp kitų užsipultas ir paminklas V. Čerčiliui, kuris savaitgalį buvo uždengtas apsauginiu barjeru. Tuo pat metu iš Google dingo Čerčilio nuotrauka.

Savaitgalį beieškant Čerčilio Google paieškos sistemoje, buvo pastebėta, kad dingo nuotrauka asmens, antrojo pasaulinio karo metu buvusio Didžiosios Britanijos ministru pirmininku, pranešė AFP

Google teigė, kad priežasties, kodėl taip nutiko, ji nežinanti, bet pažadėjo incidentą ištirti.

Vėliau buvo paskelbta, kad taip nutiko dėl automatinio atnaujinimo, o ne iš uolumo.

Po to buvo teigiama, kad bus peržiūrima, kodėl atnaujinimas pašalino nuotrauką, tegul ir kelioms valandoms, ir bus bandoma išsiaiškinti, ar galima sistemoje kai ką patobulinti.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al.       2020-06-17 15:12

Vyksta šliaužiantis kominterno puolimas. Pradžioje jam su išlygomis pritarsime, paskui nusileisime, o dar vėliau, kai nutarsim priešintis, bus jau per vėlu.

> 2020-06-16 17:50       2020-06-17 11:32

tai niekas nekimba, juliau Milaiti, panašu, kad ir Raigerdas suprato koks tu „amerikonas” Dzeikais. Kaip ten ta liga vadinasi, kai pats su savimi kalbasi? Nepameni?!

Čerčilis       2020-06-16 17:50

apšovė lenkus - apšaus ir dabar, nes tokie kaip Džeikutis visai neišmano istorijos, apart mitologijos. Na, o apie realiąją geopolitiką išvis su mokytais lietuvaičiais sunku kalbėt. Čerčilis buvo Stalino draugu ir kartu su Amerikos prezidentais pasidalijo Europą ir atidavė Baltijos šalis Stalino Rusijai, kad ši mus pasiųstų Gulagan. Sovietija buvo banksterių suvairuota tam, kad būtų supartalinta Europa - pašalinti konkurentai. Džeikuti, nagi susirask pirmųjų karo dienų Varšuvos laikraščius ir paskaityk, kas ten buvo rašoma? Karo garantijų suteikimas Lenkijai 1939 metų kovą buvo skirtas karo išprovokavimui, “nedaeina”, ane? Esi docentų lygio, ne daugiau.

stasys        2020-06-16 13:56

Viešose vietose turi stovėti nedviprasmiški granitiniai paminklai . Jei valstybė oficialiai pripažįstą jog tas istorijos laikotarpis buvo katastrofiškas su prarastu valstybingumų  , tai kaip GRUMSTE tamstos galvoje dera tam pačiam mieste , gatvėje gerbti vienus ir kitus ? Ko gali vaikai pasimokyti iš tokio apsimetinėjimo ? kaip man tai tik vieno kai reikia galima raudona perdažyti ir paversti oranžiniu .. kuriam jau tinka ir istoriniai geru ir blogu darbu vertinimai . Jei tamsta bestuburis šliaužiotojas ..tai ir ne tamstai teisti tuos užsislaptinusius ..įstatymiškai .

grumstas       2020-06-16 12:00

Jūs , tie kurie be atodairos griaunate, o ne statote, kurie griauna, šaukdami garsiai , kad jie labai demokratiški ir patriotiški, iš tikro ,  patys to nesuprasdami tarnaujate , riebiems nuovorišams, buvusiems kagėbistams , kurie dabar užsislaptinę šimtui metų. Cvirka maišo , nes toje vietoje , nuovorišai mato pelną nešančius biznio, bankų pastatus. Man paminklai yra istorijos metraštis , kurį nevalia ištrinti iš atminties , nesinori kartoti- tie kurie nežino savo šalies istorijos yra vaikai, kurie ją klastoja- yra savo šalies priešai. Užuot klastoję , parašykite ant paminkloP. Cvirkai , kas jis buvo , ką gero ir blogo padarė. suderinkite tokį užrašą su bendruomene,ir palikite jį ramybėje. neteiskite ir nebūsite teisiami. Atėję į skverą prie paminklo ,atsisėdę ant suoliuko,medžių paunksmėje, sužinos apie savo šalies praeitį daugiau, negu atėję į nują maksiminę apsipirkti ir praleisti akropolinio laiko.

>9:39       2020-06-16 11:29

Cvirka laikomas kažko laukiant ateinant, kaip ir Lukiškių aikštė laikoma rezervuota kažkam svarbiam, todėl “laisva nuo Vyčio”. Tuo tarpu svarbu buvo “nuimti” Vėtrą, ateinančiųjų nužudytą.

Pasaulis       2020-06-16 11:07

sekmingai ritasi i bedugne.Arteja Jezaus Kristaus paskelbti laikai?

stasys        2020-06-16 9:39

Nėra lengva jauniems žmonėms žiūrėti į tuos istorinius stabus . Mes jau kiek metu zirziame kad reikia iškelti P.Cvirkos paminklą į jo gimtinę ir atlaisvinti vieta labiau prasmingai atminčiai paminėti . Kaip matote reikalai stovi vietoje ir buksuoja .. ir dar ilgai buksuos .

Dzeikas       2020-06-16 5:45

Winstonas Churchillis vienas nuosekliausiu kovotoju su “raudonuoju gaivalu”, vienas nuosekliausiu ir principingiausiu Laisvojo pasaulio ideologu ir gyneju.
Jo genius nedaug truko butu padejes isvengti to gaivalo pergales Rusijoje 1917m. Tik mistika galima paaiskinti Sajungininku Galipolio desanto 1915-16mm nesekme(irgi per plauka nuo sekmes buvo, taciau nevykeliai turkai, - vel mistika, - lemiamu momentu smoge visomis isgalemis ir laimejo). Butu pavyke - Spalio perversmo Rusijoje nebutu ivyke.IPK butu baigesis 1916 arba 1917 pavasari.


Rekomenduojame

Nida Vasiliauskaitė. Sako, į mūsų tolimus ramius kraštus atėjo maras. Laimei, bus naujų Mokslo dovanų

Šv. Augustino homilija apie Kristaus prisikėlimą

Didžiojo Šeštadienio Geroji Naujiena. Tuščio kapo žinia

Andrejus Gaidamavičius kviečia jungtis prie Nacionalinio miškų susitarimo: Nestovėk po medžiu – stok už medį!

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Mini serialas „Tiesa apie vakcinas“: pirmosios serijos pirmoji dalis

Nuo bačkos. Kubilius Rachlevičiui: konservatoriai kaip „ėjo į Vakarus“, taip ir toliau eis

Didžiojo Penktadienio Geroji Naujiena: „Atlikta!“ (Jn 19, 30)

Šv. Juozapo vyrų judėjimas kviečia šį šeštadienį rinktis Aušros Vartuose melstis rožinį vyrų intencijomis: Už Kristų, už šeimas, už Lietuvą!

Seimo sprendimas neturi analogų Lietuvoje, o galbūt ir visame pasaulyje. Visa Ado Jakubausko kalba Seimo tribūnoje

Vinco Kubiliaus reportažas iš mitingo, surengto šalia parlamento prof. Adui Jakubauskui palaikyti

TAUTŲ KIEMO diskusijų erdvė: Klestinčią valstybę kurti ant dorybės pamato: misija (ne)įmanoma?

Nida Vasiliauskaitė. Uždažyti vėliavą

Geroji Didžiojo Ketvirtadienio Naujiena: Jis parodė mums savo meilę iki galo

Nuo bačkos. Aušra Maldeikienė: „Na, šiaip jau mes Lietuvai neturėtume dirbti. Mes dirbam Europai“

Povilas Girdenis: Sveikinu su naujosios vargo mokyklos metinėmis!

Prof. Ado Jakubausko atsakymai į jam mestus melagingus kaltinimus

Andrius Macas. Krikščionio laikysena Didžiąją savaitę gydytojo akimis

Vidas Rachlevičius. Politinis bankrotas per 100 dienų

Vytautas Radžvilas. Pastaba apie Vytautą Landsbergį-Žemkalnį, arba Kas mūsų laukia

Liudvikas Jakimavičius. Šimonytė ir Bilotaitė nelabai suvokia, ką šneka…

Lietuvos mokslininkų sąjunga Seimui: itin teigiamai vertiname prof. Ado Jakubausko vertybines nuostatas ir veiklą

Česlovas Iškauskas. Kaip suprantame laisvę?

Marijos radijo „Aktualijų“ laida apie A. Dulkio sprendimą hormoninę kontraceptinę spiralę paauglėms ir jaunoms merginoms padaryti nemokamą

Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos laiškas TS-LKD skyrių pirmininkams dėl A. Jakubausko: kova už Lietuvos laisvę dar nebaigta

Algimantas Rusteika. Įsiklausykim, ką mums sako

Ramūnas Aušrotas. Lytiniai santykiai ankstyvame amžiuje yra gerai? Svarbu tik tai, kad jie būtų saugūs?

Lietuvos Sąrašas kviečia į forumą: nuo ko mus saugos „Laisvės patruliai“?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.