Dienos aktualija

Vinco Kubiliaus reportažas iš Simono Daukanto aikštėje vykusios tradicinės „Tie-SOS!“ akcijos

Tiesos.lt redakcija   2020 m. rugsėjo 17 d. 23:24

24     

    

Vinco Kubiliaus reportažas iš Simono Daukanto aikštėje vykusios tradicinės „Tie-SOS!“ akcijos

Jūsų dėmesiui siūlome Vinco Kubiliaus reportažą iš Simono Daukanto aikštėje vykusios tradicinės „Tie-SOS!“ akcijos, kurioje buvo paminėtas 2012 m. gegužės 17 d. Garliavos šturmas ir Deimantės Kedytės smurtinis pagrobimas iš gimtųjų namų.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

mykollas       2020-09-27 0:26

Deimantės likimas - tai lakmuso popierėlis, rodąas, kas iš tikrųjų dedasi Lietuvoje.Lakūnė Nadja Ukrainoje ir teisėja Neringa Lietuvoje. Identiškas absurdiškų užpuolimų braižas rodo, kur driekiasi gijos. Prisiminkite, iš kurios gubernijos atėjo įsakmus reikalavimas atduoti mažametę. Prisiminkite, kaip mūsų aukšti pareigūnai, kurių pareiga buvo išsiaiškinti viską, ten nesirodė. Kieno įsakymą vykdė? Pasirodė tik Omonas, davęs suprasti, kad ateityje pas mus us kaip BLTR. Čia tik įžanga.

štaziui       2020-09-19 16:50

stasele… na, tu visk pati mintinai atsimeni. Lauk iš čia.

ah1       2020-09-19 12:16

o šiemet dingo musės, uodai ir žiogai.

tam Keista       2020-09-19 10:12

Na taip, imti va taip paprastai ir atskleisti kortas? Pakankamai daug informacijos ir dezinformacijos sklando, kam atskleidinėti informacijos šaltinius? Kol kas net dezinformaciją skleidžiančius provokatorius išviešinti neapsimoka. Viskam savo laikas. smile

AČIŪ       2020-09-19 10:09

Pagarba dalyviams!

kuo prasikalto Puteikis?       2020-09-19 8:02

Nesuprantu, kam čia dabar murmėjimas dėl Puteikio? O kodėl pvz. ten negalėjo ateiti Radžvilas ir Sinica su savo jaunuoliais? Arba jei jaunuoliam su senukais neįdomu, atsiųsti kokį Pakalnį? O tas berods ir su Landzbergiu neblogai sutarė, tai gali kitą 17 d. Patriarchą atsivesti.

stasys       2020-09-19 6:57

Algis Daukanto a. besirenkančius kiekvieno mėn. 17 d. pavadino ‘šventais’. Absurdiška akla apkvailintą žmogaus poelgį aukštinti kaip išimtinio dvasingumo turinti ..Bedievio kalbos kuriam patogu ta šventumą klijuoti visur kur patinka . Vaidas Vds neleis man sumeluoti tokios Algio kalbos vertintinos kaip nusidėjėlio . Dievo valios tame nėra.

Algis       2020-09-19 6:20

Apgailėtinas tas žmogelis Puteikis su savo monais. Ir vėl prilindo prie šventų žmonių.

dr, Jonui Ramanauskui       2020-09-18 20:32

man rodosi, kad Covid-as mus buvo pristabdes kovo-balandzio menesiais. Buvo uzdrausti bet kokie zmoniu susiejimai.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2020-09-18 17:20

Ir taip skaičiuoju ir kitaip, visgi atraminiu skaičiumi pasirenku 2018-07-17 dieną įvykusį 74-tą Deimantės paminėjimą Daukanto aikštėje: http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/video-reportazas-is-liepos-17-dienos-pilietines-akcijos-tie-sos
Tai vis kas metus pridėdamas 12, šiai 2020-09-17- ai dienai gaunu apvalų skaičiuką - 100.
Atsiprašau, kad suklydau. Taigi tai ne 98 kartas. Tai kaip čia yra?

Ir vėl       2020-09-18 15:33

Pauteikis prilindo. Gal jų yra keli. Kai tik rinkimai, taip Puteikio pilna visur.

Trumpai, bet iš dūšios       2020-09-18 14:34

Nuo šiol Puteikis - didžiulė grėsmė Nacionaliniam susivienijimui. Kol dar ne vakaras, būtina daryti kardinalias išvadas.

Palauksim       2020-09-18 13:35

  Septynioliktus metus bebaigianti ir didziuli ieskini ,neva, pateikusi ja tei- setai globojusiai ir mylejusiai Tetai,i kuria taip beviltiskai kabinosi ta baisu geguzes 17d ryta, turetu liudyti teisme.

genovaite       2020-09-18 13:19

O kam cia tiek daug policininku?

To To šis tas apie demagogiją         2020-09-18 10:59

Idomu, kaip vaikas turejo reaguoti, jei diena dienon kedziai snekejo, kad mama ja parduos??

Keista       2020-09-18 10:54

FB fioletinės damos gyrėsi, kad žino ne tik šalį, bet ir miestą, kur gyvena mergaitė. Klausimas: ko ten stovit?? Kodėl jums patvoriniai meluoja?

To šis tas apie demagogiją       2020-09-18 10:20

jeigu rašai, tai matyt nesi akla (as). Tai gal verčiau pažiūrėk įrašą, kur labai aiškiai matyti, kaip mergaitė myli “mamaą”. Kam čia stengiesi, juk čia visiškų idijotų nėra? Ar ir už tokį pakrevezojimą KGBistiniai banditai moka?

Kis       2020-09-18 8:47

Kur varais be muilo?

Tvankstas       2020-09-18 7:54

Kokia prezidentūra, ten vis dar Generalgubernatūra, kaip buvo, taip ir liko savo dvasia - engti lietuvių tautą neteisybe teisėsmaugos rankomis.

stasys        2020-09-18 7:23

N.Puteikis eilinį karta pripūtė čia mums rinkiminiu dūmu sutapatinant visiškai skirtingus teisminius atvejus . Jis nutylėjo jog pirmas toks teismo spręndimas nuskambėjo E. Mirončikienės byloje .Vienok tai neišlaisvina mus piliečiu nuo pareigos laikytis įstatymų ir paklusti teisėtiems pareigūnu reikalavimas. Tai vistik ko tada džiūgauja Puteikis ir krikštauja kaip mažas vaikas radęs gatvėje saldainį ? ar šiuo Genovaitės teismo spręndimo atveju pilietinė visuomenė teismu praktikoje suformulavo nauja praktiką, ginančią paprasto piliečio teisę įtakoti jų daromus sprendimus ? Vargiai , tai tik atitolins teismu reformas ir esminį reikalavimą gražinti teismuose tarėjų ,iš visuomenės , darba. Beje šiandiena Genovaite vargiai galėtume pavadinti tik privačiu asmeniu ... tos bylos užkulisiuose veikia irgi partinės nugaros, dažnai pažįstamai plaukuotos . J.Ramanausko plojamos ‘katutės’ aplamai be pagrindo , vaiko saugumas vis dar valstybės prioritetuose ir joks nusmurgęs ‘garliaviškis’ neturi teisės to prioriteto nepaisyti ..

Šis tas apie demagogiją       2020-09-18 7:17

Vaikas grąžintas motinai. Kvykiantis apie šeimos darnumą, šeimos teisę pasipiktinę, kad vaikas gyvena su motina, toliau nuo žudikų.

dr Jonui Ramanauskui       2020-09-18 7:15

beveik pataikete, bet patikslinsiu: mes susirinkome 98-ta karta. Ir nesvarbu, kiek dar kartu reikes ateiti. Stovesime tol, kol bus atsakyta i musu klausima AR DAR GYVA DEIMANTE?, o teismuose bus pradeti teisti tikrieji nusikalteliai, o ne persekiojami ir zeminami nukentejusieji.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2020-09-18 5:11

Labai laukiau ir stebėjau kas darosi Daukanto aikštėje, prie taip vadinamos gėdingos Prezidentūros, kurioje jau vieną kartą neleido paklausti “Ar dar gyva Deimantė?”, o kitą kartą stengėsi registruoti dalyvius, tuo būdu juos išyvaikydami, kol patys pabėgo, kad vienas asmuo neprisistatė, nes neprisiminė savo pavardės, turėjo teisę.
Tai dabar tų “represijų” jau nebuvo, tačiau nebuvo ir klausimo “Ar dar gyva Deimantė?”
Dėl reikšmingo Naglio Puteikio pasisakymo. Labai džiaugiuosi dėl Astros Genovaitės Astrauskės pergalės nors pirmos instancijos teisme.
Naglis Puteikis taip pat yra VALDŽIA, nors ją ir kritikuoja, tačiau labai nereikšmigai. Reikšmigai į Seima pats su savo GAUJA eina ANTIKONSTITUCIŠKAI, todėl jo gražūs žodžiai ir tik PRIEDANGA antikonstitucinei reikšmingai veiklai. Neapgausi Nagli, neapgausi.  Gal nežinai apie ką kalbu, nes esi glušas? Puikiai žinai, nes tau yra asmeniškai emailu PAAIŠKINTA, kaip ir kiekvienams Seimo nariui 2016 metais ir 2017 metais:
http://www.ekspertai.eu/ultimatumas-seimui-del-lr-teisiniu-pagrindu-griovimo89825/
http://www.ekspertai.eu/okupuota-nepriklausomybe91670/

****
Pagal mano paskaičiavimus, tai jau ši rugsėjo 17 diena yra 101 mėnuo, kai žmonės renkasi prisiminti DEIMANTĘ, kankinę, Lietuvos valdžios BANDITŲ ir IŠSIGIMĖLIŲ pagrobtą ir sunaikintą, JT ieškomą kaip pradingusią.
Skaičiavimą šį kartą atlikau remdamasis straipsniu: https://www.ekspertai.eu/smarviu-spektaklis/
*
Kaip suprantu tą šimtąjį kartą besirenkančius žmones policija siekė suregistruoti, policininkai APSISMARDINO, o tuo pačiu ir Prezidentas G.NAUSĖDA.

Nedesovietizuoti       2020-09-18 4:42

Lietuvos “bojevykai” ne prastesni už Minsko dubasintojus - gerai duoda į kailį, kaip Berlyne antikovidininkams. Ypač rusakalbiai gerai mus lupa.


Rekomenduojame

Ramūnas Aušrotas. Nėštumo nutraukimas įtarus vaisiaus ligą ar neįgalumą prieštarauja Lenkijos Konstitucijai

Lietuvos vyskupų konferencijos informacinis pranešimas apie Popiežiaus išsakytas mintis filme „Francesco“

Vygantas Malinauskas. Bažnyčios mokymas nėra asmeninė Popiežiaus nuosavybė

Algimantas Rusteika. Sekmadienį laukia rinkimai be tikrų pasirinkimų

Justas Mundeikis. Magiškas švietimo finansavimas 2021 m. biudžete

Ramūnas Aušrotas. LRT iškraipė tekstą – popiežius Pranciškus pasakė: „Jie turi teisę būti šeimos dalimi“

Giedrė Barčkutė. Ar konservatoriams pavyks laimėti katalikų rinkėjų balsus?

Vytautas Radžvilas. Netikėjimo kaina: juk ir mes tai galėtume

Romas Lazutka. Nebus gerovės, kol vieni kitus laikysime kvailiais (apie 13 pensiją ir ne tik)

Audrius Bačiulis. Naujienos iš Karabacho fronto

JT piktnaudžiavimas žmogaus teisėmis (I)

Vytautas Sinica. Švedija: multikultūralizmo grimasos

Algimantas Rusteika. Didvyriai ir nesuprasti genijai opozicijoje, o niekšai, kvailiai – valdžioje

Agnė Širinskienė. Kas būna, kai prišneki apie svainio partiją

Popiežius Pranciškus apie neoliberalizmą

Algimantas Rusteika. Didvyriai ir nesuprasti genijai opozicijoje, o niekšai ir kvailiai – valdžioje

Švedija keičia kursą – jungiasi prie rytų europiečių: policija prabilo apie „grėsmę sistemai“, griežtinti įstatymus reikalauja net buvęs ABBA narys

Eidamas 101-uosius metus mirė partizanas Jonas Svilainis-Liūtas

Liudvikas Jakimavičius. Papolitikuokim

Tikėjimo mokymo kongregacija: Tikintieji turi žinoti – ant kortos statoma moralinės tvarkos esmė, susijusi su visapusiška žmogaus gerove

Geroji Naujiena: būti Jo

Andrius Martinkus. 1/10, arba Mintys po rinkimų

Nacionalinis susivienijimas: dėl kandidatų parėmimo antrajame Seimo rinkimų ture

Vytautas Radžvilas. Apie valdomą ir tikrąjį antisistemiškumą

Algimantas Rusteika. Praradom balsą

Agnė Širinskienė. #MeloKojosTrumpos

Andrius Švarplys. Apie rinkimų rezultatus trumpai

Audrius Bačiulis. Geras švogeris ir už giminę geresnis

Vytautas Sinica. Apie neva politizuotą Genocido ir rezistencijos tyrimų centro darbą

Andrius Švarplys. Žlunga kitas didelis mitas: kad islamas nekelia didelių problemų

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.