Partijos

Vilniuje įvyko Nacionalinio susivienijimo suvažiavimas

Tiesos.lt redakcija   2022 m. gegužės 24 d. 20:29

21     

    

Vilniuje įvyko Nacionalinio susivienijimo suvažiavimas

Gegužės 21 dieną Vilniuje, viešbutyje Best Western Hotel, įvyko partijos Nacionalinis susivienijimas suvažiavimas. Jame dalyvavo 132 balsavimo teisę turintys delegatai.

Suvažiavime priimtos rezoliucijos dėl nepaprastosios padėties ir priemonių nacionalinės gynybos stiprinimui, o taip pat viešas laiškas dėl Lietuvoje vykdomos, Kremliaus terminais, „denacifikacijos“, ir būtinybės stabdyti šį reiškinį.

„Įvesdamas nepaprastąją padėtį Seimas suteikė nemotyvuotus įgaliojimus policijos pareigūnams be teismo sprendimo sustabdyti bet kurios žiniasklaidos priemonės veiklą vien dėl galimo kurstymo diskriminuoti asmenis įsitikinimų bei pažiūrų pagrindu. Naudodamasi nepaprastąją padėtimi Vyriausybė savo nuožiūra ėmė neribotai naudoti valstybės rezervą, kurį be adekvačios kontrolės ėmė švaistyti ne žlungančiam šalies smulkiajam verslui palaikyti ar žmonių socialinėms reikmėms tenkinti, o įvairioms ideologinėms programoms, tyrimams ir juos vykdančioms parazitinėms institucijoms bei įstaigoms finansuoti. Tapusi vienintele Europos Sąjungoje valstybe, kuri visoje savo teritorijoje paskelbė nepaprastąją padėtį, valdančioji dauguma, spaudžiama tarptautinių lobistų ir Lietuvai nedraugiškų jėgų, politinė valdžia suteikė sau teisę neleisti visuomenei rengti protestų jautriausiais visuomenei klausimais,“ – konstatuojama rezoliucijoje dėl nepaprastosios padėties nutraukimo.

„Per ilgai visos diskusijos apie gynybą apsiribojo jai skiriamo BVP procento skaičiavimu. Būtinas visapusiškas požiūrio į gynybą atsinaujinimas, visuotinis šaukimas, paskatos piliečių ginklavimuisi, efektyvūs mobilizacijos ir miestų gynybos planai. Būtiną suvokti, kad Lietuva pati sprendžia savo likimą, tad pati yra svarbiausias savo valstybingumo gynėjas, ir tuo remti visą gynybos politiką. Būtina matyti gynybą platesniame kontekste, suprantant, kad būtinos jos dalys yra gimstamumo skatinimas, socialinės atskirties mažinimas, lygybės prieš įstatymą užtikrinimas, įtampų kurstymo vengimas, pagarbos rezistencijai puoselėjimas ir patriotinis ugdymas šalies mokyklose,“ – rezoliuciją dėl būtinų priemonių nacionalinei gynybai stiprinti apibendrino partijos pirmininkas profesorius Vytautas Radžvilas.

Suvažiavime taip pat pritarta viešam laiškui dėl būtinybės stabdyti Lietuvoje „minkštosiomis“ priemonėmis vykdomą „denacifikaciją“ – Kremliaus siekius Ukrainoje visiškai atitinkančias, nors be karinės agresijos mūsų šalyje vykdomas sistemingas pastangas slopinti ir išnaikinti Lietuvoje tautinę savimonę, patriotinę istorinę atmintį, kalbinį nacionalizmą ir suverenaus valstybingumo troškimą apskritai.

Atvirame laiške reikalaujama Lietuvos atstovų visuose formatuose skatinti maksimalią šalių karinę ir humanitarinę pagalbą Ukrainai, reikalauti skubaus ir supaprastinto Ukrainos priėmimo į ES, nedelsiant gražinti į mokyklas karinį-patriotinį ugdymą, parengti visuomenės sutaikymo ir pilietinio sutelkimo programą, nacionalinio transliuotojo laidose nutraukti piliečių priešinimą, finansiškai skatinti žiniasklaidoje patriotinio ugdymo programas, stabdyti visuomenę kiršinančius įstatymų projektus (ypač skatinančius narkotikų, svaigalų, šeimos sampratos liberalizavimą), skirti pakankamą finansavimą supažindinant visuomenę su svarbiais istoriniais tyrimais, išsaugančiais istorinę lietuvių tautos ir valstybės atmintį, gražinti valstybėje deramą pagarbą ir rūpestį Lietuvos laisvės kovų ir pasipriešinimo okupaciniams režimams, įskaitant Birželio Sukilimo, dalyvių atminimo įamžinimui. Atskiras dėmesys skiriamas rezistencijos neigimui, siūlant drausti Tautos didvyrių juodinimą. Rengėjų siūlymu, abejonės dėl Tautos didvyrių įamžinimo privalo būti paremtos nacionalinių ar tarptautinių teismų sprendimais, o nepagrįsti išpuoliai prieš rezistencijos dalyvius laikytini išpuoliais prieš  lietuvių tautos genocido aukas. Laiškas baigiamas reikalavimu viešinti metodiškai rezistencijos dalyvius šmeižiančius asmenis.

Suvažiavimo metu taip pat atnaujintos kolegialių organų sudėtys, išreikšta valia dalyvauti savivaldos rinkimuose ir aptartas požiūris į savivaldą bei konkrečiai šiuos rinkimus, pristatyta finansų ataskaita.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Dzeikas       2022-05-27 16:55

Antanui:
Tautai nereikia demokratijos.Tautai reikia “tvarka turi buti”.
Todel jei nac.sus prisoks prie lovio tai maximum spalva pakeis - na bus ne geltona -zalia -raudona, o raudona -zalia -geltona.O visa kita taip pat. Kitoj rankoj - kaip sakoma.
Todel jei nenori per rinkimus eiti paskui rusu laiva, apie demokreatija ir laisve reikia kalbeti maziau.
Est tauta nori, o ne demokratiju.

Antanas       2022-05-26 21:36

Geras klausimas profesoriui - Ar jis suvokia, kad Lietuva vienintelė pasaulyje be vietos savivaldos. VIENINTELĖ ....
O be vietos savivaldos nėra demokratijos.
NĖRA PILIETINĖS VISUOMENĖS ......

Al. Aliokujui       2022-05-25 21:23

,,Susivienyjimas turi ne susivienyti,o vienyti.Logika.” - Vienyti turi vienytojas, o susivienijimas turi susivienyti. Logika.

Dzeikas       2022-05-25 21:06

Atsipalaiduokite.
Tai viso labo papiginta sajudiniu kopija.
Na tokie tautiniai hunveibinai lietuvisko santurumo standartuose.

>kisindžeriui       2022-05-25 19:30

99 metai

Aliokui       2022-05-25 18:20

Susivienyjimas turi ne susivienyti,o vienyti.Logika.I save ir isore nukreiptas veiksmas.Ir visa kita is tavo komento..,nelabai..Kituose rinkimuose ner normaliu partiju.Aisku,geriau bet kas,tik ne sitieji siaubunai.Idomu,ka darys marsistai..

Al. Alams       2022-05-25 18:00

,,tau galvelej viskas susijauke.Kaip tu visa tai padarysi,nebudamas valdzioj…”

Tam, kad turėtum programą ir šešėlinę vyriausybę, nereikia būti valdžioje. O valdžią gavus, ne rašyt programą reikia, o vykdyt.

Siulyc ikurt       2022-05-25 15:18

GEL’L'TONUJU LAV’V'ONU PARTIJA,pacia humaniskiausia partija pasaulyje.Narius sies rusofilija ir meila xuilo.Programoje,karas su Latvija.Jam nusisekus,puolimas Estijos kryptim.Galutinis tikslas,Lenkijos denacifikavimas.Veliau,smugis likusiaiEuropai.Po to,Afrikos zemynas.

Kisindžeris       2022-05-25 13:00

sako,jog ukrainiečiai turi atiduoti savo teritorijas,kad rusų slibinas papietautų,o vakare jau reikės kitų teritorijų?Rusų politologas Piontovskis sako,kad už Kisindžerį kalba Maskvai lojalus ir galimai jos nupirktas Vašingtono apžvalgininkas,nes pats Kisindžeris gali jau ir nesuprasti apie ką kalba,-yra jau labai garbingo amžiaus.

yel“l“ow submarine to Al. 2022-05-25 11:35        2022-05-25 12:16

tai tipiškų veidmainių ir chalujų partija smile - jie pastebi konstitucijos pažeidimus tik ten, kur jie trukdo pačiaai taai klounų kompanijai ..., - jie net nesiruošia kelti klausimo iš esmės , t.y. apie tai, jog konstitucija pažeidžiama praktiškai kiekviename žingsnyje, kad visa “valstybė“ sulipinta iš konstitucijos pažeidimų, pradedant rinkimais, stojimu į eurokolchozą, nato, ir baigiant nuolatiniais prezų ir litsovietčikų priesaikos pažeidimais !  - visa konstitucija tik bereikšmė brošiūra, kurios “pagalbos“ prisireikia tik epizodiškai, kai rekia sunaikinti sistemai nelojalius nenuoramas, arba varyti pompastiką per visokias sintetines patrydiotines šventes, atsiprašant ...

yel“l“ow submarine       2022-05-25 12:06

ekstremaliai pilkų vidutinybių ir prisitaikėlių, t.y. veršių  partija, kokių šizolitchcanijoje buvo ir yra vagonas smile)) - visas jas jungia lojalumas sistemai, pindofilija ir rusofobija smile - visi trys “jungtukai“ milžiniško dydžio smile - paskaičius jų kliedesius “suvažiavime“, abejonių dėl to nekyla smile))

Alai       2022-05-25 12:00

tau galvelej viskas susijauke.Kaip tu visa tai padarysi,nebudamas valdzioj…

Al.       2022-05-25 11:35

Partija, ketinanti paimti valdžią, turi turėti programą ir šešėlinę vyriausybę. Programa turi būti pakankamai išsami ir visiems žinoma. Ir yra tolimesni planai ir artimiausi. Kas būtina dabar? Atkurti demokratiją, teismų ir rinkimų teisingumą, Konstitucijos veikimą, grąžinti Lietuvos televiziją tautai. Pasikėsinusius į Konstituciją valdininkus pašalinti iš tarnybų. Jos pagrindiniai punktai turi būti kartojami tol, kol visi tai išmoks kaip abėcėlę. O tada - kaip? Ir - su kuo? Susivienijimas turi susivienyti. Kitu atveju, kam toks pavadinimas?

stasys        2022-05-25 8:18

Dabar yojutube 2022-05-25 8:10 .. Lietuvos spauda labai fragmentuota ir gana silpna savo įtaka mūsų visuomenei . Drausti riboti informacija yra kur kas paprasčiau nei sudominti žinomu asmenų nuomonėmis, kurios gali būti ir nepalankios esamai Lietuvos užsienio politikai . Valdžia linkusi spręsti kilančias problemas su lazda ir sausainiu ir mažiau pasitikėti esama visuomene .

Dabar yojutube       2022-05-25 8:10

žiūrint video rusų kalba su įvairiais rusų disidentais,Ukrainos politologais atrodo,kad ten žodžio laisvės daugiau nei Lietuvoje ir ten sužinai visas naujienas,o ne draudžiamoje Lietuvos spaudoje.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2022-05-25 7:47

- Kai atnaujintos kolegialių organų sudėtys, reikia panaikinti iš NS programos va tai:
” Atskirų profesinių grupių reikalavimai didinti atlygį už darbą yra visiškai pagrįsti, bet jų neįmanoma patenkinti dėl valdžios nuolatinio vengimo padidinti valstybės pajamas.
31.2. Skaičiavimai rodo, kad pagal dabartinį Lietuvos ekonominio išsivystymo lygį valstybės pajamos iš per metus surenkamų mokesčių galėtų būti mažiausiai dviem milijardais eurų didesnės.”
- Su tokia nuostata NS yra dar labiau plėšikiška, nei iki šiol buvusieji plėšikai, kurie išvarė svetur milijoną (pusę visų) darbininkų.

stasys        2022-05-25 7:09

cit. ‘Suvažiavimo metu taip pat atnaujintos kolegialių organų sudėtys, išreikšta valia dalyvauti savivaldos rinkimuose ir aptartas požiūris į savivaldą bei konkrečiai šiuos rinkimus, pristatyta finansų ataskaita.’ Manau svarbiausia žinutė iš tos kas čia buvo rašoma .. Mielieji ne laikas arklius keisti perkėloje , reikia tęsti visas šalies ginimo programas kokios jos ten blogos ar netinkamos būtų pagal tamstas . Karas ant slenksčio , Lukašenka stovi barjeru nuo vakaru xuilo planas Ukrainoje ir tam ruošiasi .

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2022-05-25 6:42

- Lietuvoje gyvenantys rusai t_y_l_i (neprotestuoja, nemaištauja, nestabdo Ukrainos gyventojų žudynių, ...), turintys labai p_u_i_k_i_a_s galimybes protestuoti, kad Putino išsigimėlių ir žudikų ordą (su)stabdyti. Lietuvoje gyvenantys rusai, tylėdami palaiko išsigimėlių ordą ir yra Tautai bei Lietuvai pavojingi (vatnikai).
- Lietuvoje gyvenantiems visiems rusams bei rusėms turi būti panaikinta Lietuvos pilietybė.
__________________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neteisėto (neligitimaus) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2022 gegužės 25

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2022-05-25 6:30

- LDK Ukrainos okupacija yra ir LDK Lietuvos okupacija, taip pat.
- Atėjo laikas d_a_l_i_n_t_i (tobuliausius) ginklus (su naktinio matymo įranga, su optika) Lietuvos vyrams.
- Reikia apginkluoti m_i_l_i_j_o_n_ą Lietuvos vyrų.
- Paskaičiavus surinkto biudžeto dalį tenkančią vienam gyventojui (neskaitant ES biudžeto pinigų) bei lyginant su JK, kasmet surinkti biudžetai Lietuvoje buvo pertekliniai (2018 metais buvo plėšikiškai perteklinis bemaž dviem milijardais eurų), bet atsiranda apsišaukėlių seimo seimagyviai suskiai siūlantys net šauliams patiems n_u_s_i_p_i_r_k_t_i (!) ginklus. Katastrofa.
- Gitanai Nausėda, jau dabar, organizuokite Lietuvos vyrų apginklavimą, kad užtikrinti Tautos saugumą, kad rimtai pasiruošti Lietuvos žemių gynybai. (Šveicarijos pvz, Izraelio pvz)
- Jei nebus organizuojamas ginklų d_a_l_i_n_i_m_a_s Lietuvos vyrams, Gitanai Nausėda, būsite apkaltintas apsileidimu svetimšalių naudai.
- Lietuvos vyrų apginklavimas, bet ne vatnikų.
____________________
Lietuva - tvirtovė

Taip,ale       2022-05-25 5:49

sutinku absol,net pagalvojau,kad cia as parasiau.Truksta,kaip visuomet,realios jegos tam igyvendint.Kaip igyt mases svori rinkimams,nezinia Santykiai su marsistais sugadinti,patys vieni balsu nesurinks .Labai gaila,nes mintys tikrai teisingos.Deja..

taip tai taip,ale...       2022-05-24 22:53

vnž.eilinį kartą(artėjant eliniams rinkimams) išdėstyti eilinių pretendentų į valdžią norai. Gražūs ir pilnai suprantami. Tik nenurodyta ,kokiais būdais to bus siekiama ,ko aplamai trūksta ,kad jau ketvirtas dešimtmetis net mažiausių prielaidų tokiems Lietuvai būtiniems siekiams realiai įvykdyti nematyti.Esmė: ketvirtas dešimtmetis greit įpusės ,kai buvo atkakliai siekiama to ,ką turim politinėj realybėj:nuskurdusius žmones tiesiog patogiau valdyt.Apie kokias “politikas ” žmogus gali net mintyse ...,jei reikia žūt būt kovot už paprasčiausią duonos kąsnį kasdien kovot.Tokios padėties realiai siekė VISOS valdžią uzurpavusios “partijos”.Todėl ir šiuo “susivienijimu” patikėsiu tik tada ,kai priekyje išdėstytų punktų grožėsis konkreti programa Lietuvos atsigavimui : turi būt pasiektas europinis pragyvenimo lygis ne tik seimeriams ,Prezidentui ,etc. org.struktūroms(nesukuriančioms anei cento pridedamosios vertės) ,bet ir dirbančiam žmogui.O tokios nesamonės kaip dirbtinis elektros energijos išbranginimas ,ar savo Ignalinos AE sugriovimas (su visiems žinomomis baisiomis pasekmėmis Lietuvai) - turi būti peržiūrėtos BK straipsnių šviesoj. O dabar…Draugas Sinica,kas gi prieštarauja ,kad daugiau pinigų yra geriau nei mažiau pinigų , etc. jūsų programiniams norams. Kas gali iš principo prieštaraut ,kad būtina pagaliau imtis lietuvių kalbos ,valstybinės kalbos , rimtos apsaugos ,etc. Bet juk tam viskam būtini ir finansinis pagrindas ir politinė valdžios valia ir svarbiausia -kad tokios elementarios ,būtiniausios valstybei išlikt idėjos būtų 100 proc. suprantamos visai Lietuvai ir visos Lietuvos 100 proc.remiamos.

taip tai taip,ale...       2022-05-24 22:53

vnž.eilinį kartą(artėjant eliniams rinkimams) išdėstyti eilinių pretendentų į valdžią norai. Gražūs ir pilnai suprantami. Tik nenurodyta ,kokiais būdais to bus siekiama ,ko aplamai trūksta ,kad jau ketvirtas dešimtmetis net mažiausių prielaidų tokiems Lietuvai būtiniems siekiams realiai įvykdyti nematyti.Esmė: ketvirtas dešimtmetis greit įpusės ,kai buvo atkakliai siekiama to ,ką turim politinėj realybėj:nuskurdusius žmones tiesiog patogiau valdyt.Apie kokias “politikas ” žmogus gali net mintyse ...,jei reikia žūt būt kovot už paprasčiausią duonos kąsnį kasdien kovot.Tokios padėties realiai siekė VISOS valdžią uzurpavusios “partijos”.Todėl ir šiuo “susivienijimu” patikėsiu tik tada ,kai priekyje išdėstytų punktų grožėsis konkreti programa Lietuvos atsigavimui : turi būt pasiektas europinis pragyvenimo lygis ne tik seimeriams ,Prezidentui ,etc. org.struktūroms(nesukuriančioms anei cento pridedamosios vertės) ,bet ir dirbančiam žmogui.O tokios nesamonės kaip dirbtinis elektros energijos išbranginimas ,ar savo Ignalinos AE sugriovimas (su visiems žinomomis baisiomis pasekmėmis Lietuvai) - turi būti peržiūrėtos BK straipsnių šviesoj. O dabar…Draugas Sinica,kas gi prieštarauja ,kad daugiau pinigų yra geriau nei mažiau pinigų , etc. jūsų programiniams norams. Kas gali iš principo prieštaraut ,kad būtina pagaliau imtis lietuvių kalbos ,valstybinės kalbos , rimtos apsaugos ,etc. Bet juk tam viskam būtini ir finansinis pagrindas ir politinė valdžios valia ir svarbiausia -kad tokios elementarios ,būtiniausios valstybei išlikt idėjos būtų 100 proc. suprantamos visai Lietuvai ir visos Lietuvos 100 proc.remiamos.

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.