Žiniasklaida

Vilniaus forumo pareiškimas dėl LRT vadovybės veiksmų, diskredituojančių Lietuvos valstybę

Tiesos.lt redakcija   2019 m. sausio 30 d. 23:13

41     

    

Vilniaus forumo pareiškimas dėl LRT vadovybės veiksmų, diskredituojančių Lietuvos valstybę

Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos veikla pastaruoju metu yra atsidūrusi visuomenės dėmesio centre dėl nacionalinio transliuotojo misijos nevykdymo, šališkos ir cenzūruojamos informacijos šalies vidaus ir užsienio politikos klausimais skleidimo. 2018 m. atliekant parlamentinį LRT finansinės veiklos tyrimą atskleisti neskaidrūs finansinės veiklos ir viešųjų pirkimų atvejai, korupciniais santykiais grįstas nacionalinio transliuotojo valdymas, neskaidrus ir neefektyvus jo kūrybinės veiklos administravimas ir vykdymas. Tačiau LRT Taryba ir vadovybė nepaiso tyrimo metu atskleistų nepalankių faktų ir šalies piliečių reikalavimų sudemokratinti ir išskaidrinti nacionalinio transliuotojo veiklą. Užuot įsiklausius ir priėmus susidariusiai situacijai adekvačius sprendimus, imamasi net valstybės reputaciją menkinančių veiksmų. Siekdama bet kokia kaina išsaugoti savo privilegijuotą padėtį bei susiklosčiusius santykius su įtakingomis politinėmis ir verslo grupėmis, LRT vadovybė, pasitelkdama Lietuvos žurnalistų sąjungos vadovus, ėmė skųstis tarptautinėms organizacijoms dėl tariamo žiniasklaidos laisvės varžymo.

2019 m. sausio mėn. Strasbūre vyko Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos (ETPA) žiemos sesija. Sausio 24 d ETPA Kultūros, mokslo, švietimo ir žiniasklaidos komiteto posėdyje buvo surengti klausymai apie viešosios žiniasklaidos nepriklausomybę. Posėdyje dalyvavusi ir padėtį Lietuvoje pristačiusi Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos Generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė išskirtinai pasižymėjo tuo, kad skundė savo šalį dėl politinių pastangų varžyti žiniasklaidos laisvę ir sujaukti esą gerai veikiantį LRT valdymą. Atitrūkęs nuo šalies visuomenės poreikių, pasidavęs įvairių grupuočių įtakai ir tarnaujantis jų interesams, nacionalinis transliuotojas siekia būti ginamas tarptautinėje erdvėje. Tokie veiksmai ne tik gilina LRT krizę, bet ir diskredituoja valstybę, kenkia Lietuvos reputacijai ir įvaizdžiui. 

Šalies piliečiai seniai reiškia nepasitenkinimą, kad nacionalinis transliuotojas nevykdo savo misijos. Tiesiogine didėjančio nepasitenkinimo išraiška tapo Tautos forumo steigėjų ir kitų visuomeninių organizacijų 2018 spalio 22 d. sukviestas mitingas prie LRT. Mitingo dalyviai pasigedo LRT eteryje nuomonių įvairovės svarbiausiais visuomenės saugumo ir valstybės gyvenimo klausimais, reikalauta sugrąžinti nacionalinį transliuotoją visuomenei ir pradėti jo atnaujinimą įgyvendinant seniai pribrendusias ir jo veiklos skaidrumą turinčias laiduoti valdymo bei visuomenės lūkesčius atitinkančias transliuojamo turinio permainas.

Mitinge priimtoje dalyvių reikalavimus išreiškiančioje rezoliucijoje teigiama, kad deklaruotas nacionalinio transliuotojo nepriklausomumas nuo valdžios ir suinteresuotų įtakingų grupių, atskaitomybė ir atsakomybė visuomenei bei jo demokratinio valdymo ir veiklos viešumo principai liko neįgyvendinti, kad LRT įsitvirtino ir stiprėja ideologinė ir politinė ,,neteisingų“ pažiūrų cenzūra, o vienos tiesos režimas kelia tiesioginę grėsmę šalies nacionaliniam saugumui. Rezoliucija buvo nusiųsta Lietuvos Respublikos Seimo vadovybei, Kultūros ir Nacionalinio saugumo komitetams bei LRT Tarybai ir Generalinei direktorei. Visų šių institucijų vadovai buvo pakviesti susitikti su visuomenės atstovais ir atvirai bei dalykiškai aptarti susikaupusias nacionalinio transliuotojo veiklos problemas. 2018 lapkričio 15 d. Tautos forumo steigėjai kreipėsi į LR Seimo Kultūros komiteto pirmininką p. R. Karbauskį dėl LRT veiklos neatitikties LRT įstatymui,  siūlydami surengti Seime susitikimą, kuriame dalyvautų Seimo Kultūros komiteto nariai, Seimo deleguoti LRT tarybos atstovai, visuomeninių organizacijų atstovai.

Į šiuos geros valios pareiškimus nebuvo atsakyta. Tuo parodyta, kad Lietuvos valdžia ir LRT vadovybė nereaguoja į nacionalinį transliuotoją išlaikančių piliečių susirūpinimą LRT būkle ir jų teisėtus lūkesčius bei nėra pasirengusi dialogui su visuomene. Valdžios ir LRT vadovybės pozicija galutinai pavertė nacionalinį transliuotoją nomenklatūrinių grupuočių kovos dėl įtakos arena, o perkelta į tarptautinę erdvę, ši kova virto ir visos Lietuvos valstybės diskreditavimu. Moralinė ir politinė atsakomybė už tokį Lietuvos valstybės ir nacionalinio transliuotojo diskreditavimą tenka LR Seimo valdantiesiems ir opozicijai bei permainų vengiančioms LRT Tarybai ir administracijai.

Siekdami nutraukti vis didesnį mastą įgyjantį Lietuvos valstybės dskreditavimą tarptautinėje arenoje esame priversti kreiptis į Europos Tarybos Parlamentinę Asamblėją dėl Lietuvos Respublikos radijo ir televizijos veiklos neatitikties demokratinės valstybės principams. Prašysime Asamblėją susipažinti su atlikto LRT finansinio veiklos tyrimo ataskaita, visuomenės lūkesčius atspindinčiais dokumentais ir teisėtais reikalavimais nacionaliniam transliuotojui. Europos Tarybos Parlamentinei Asamblėjai pateikta medžiaga apie realią padėtį LRT neabejotinai padės tarptautinėms institucijoms ir užsienio šalių visuomenėms sužinoti, kad Lietuvoje žurnalistai nėra persekiojami už pažiūras ir nėra žiniasklaidos laisvės suvaržymų. Taip pat bus sudaryta galimybė tarptautinei bendruomenei įsitikinti,  kad Lietuvos valstybėje yra siekiama LRT finansinės veiklos skaidrumo ir iš nacionalinio transliuotoja reikalaujama tik daugiau atsakomybės bei atskaitomybės Lietuvos visuomenei.

Taip pat laikome savo pareiga įspėti, kad nesitaikstysime su jokiais valdančiųjų ir opozicinių politinių jėgų  mėginimais pajungti nacionalinį transliuotoją savo siauriems partiniams interesams aptarnauti. Tokiems mėginimams bus ryžtingai priešinamasi ir prireikus apie juos taip pat bus informuojamos tarptautinės institucijos bei užsienio šalių visuomenė.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

kiek galima?       2019-02-3 12:08

Kiek galima tyčiotis iš savo kalbos?kažkoks apgailėtinas savęs demonstravimas,kad tik idiotiškiau sudėliotumėt žodžius!Nustokit,pagaliau!

>Bog/dub....       2019-02-2 19:24

Smagios ir teisingos išvados, nieko kito ir būt negali, iš brangiųjųlietuvosžmoniūū, o jais ,,rūpinančių’‘tikrai į valias.

LRT-didelė Lietuvos GĖDA       2019-02-2 2:12

Keisčiausia,kad PATYS NESUPRANTA,kokie jie apgailėtini…Pagarba visiems,kurie siekia,kad pagaliau LRT taptų tikrai visuomenės interesus atstovaujanti,o ne sisteminius klanus ir MG Baltic Voratinklį ir DIRIGENTUS garbinanti informavimo priemonė.

Bog/dub arba daugiskaitos pirmasis asmuo       2019-02-1 21:35

Atidėkime šonan brangiųjųlietuvosžmoniū gebėjimų mąstyti paieškas. Beviltiška.
Gerai, tarkim įrodysim buratinams, jo elertė valdo sarafnuota Dirigentė.
Tačiau kai Sarafano vietą muravjovkėje užims Švarkelis, vėl bus tas pats.
Kiteliu patapęs žiponas imsis kalti savo valdžios Vertikalę. Perims tarnybas, tarnybos parinks kompromatų prieš moni!utes ir po reorganizacijos elertė iš mėlynos taps žalia. Kaip policijos folksvageno šonai.
Turime nkvd gaisrininko tv, turėsime policininko tv.
Tas pats X (“ožys malkoms pjaut”), tik kitoj saujoj.
Ar po Sarafanu ar Švarkelio kišenėje- televizija kaip nebuvo mūsų, taip ir liks ne mūsų.
To suvokti pigioji leudis neįgali.

Žygis už gyvybę       2019-02-1 21:32

March for Life Education and Defense Fund
Paskelbta 2019-01-30
We march to end abortion by uniting, educating, and mobilizing pro-life people in the public square. Join us at the March for Life 2020 on January 24th in Washington D.C.
Learn more at marchforlife.org. #whywemarch #uniquefromdayone
https://www.youtube.com/watch?v=SJbYnhYCXiQ&feature=youtu.be&utm_source=March+for+Life+List&utm_campaign=083cef014e-EMAIL_CAMPAIGN_2018_01_24_COPY_01&utm_medium=email&utm_term=0_dcfee373ba-083cef014e-100894361

Tarabilda       2019-02-1 21:02

Bliatj, kokie negudrūs žmonės. Kiek dar visoms Pro patrijoms reikės kalti į galvas elementarų dalyką, kad LRT yra sarafano valdoma. Nejau taip sudėtinga perskaityti įstatymą ir suprasti, kieno kišenėje yra ta LRT Taryba.

kche       2019-02-1 20:08

VAGYS nulėkė skųstis į ES.

stasys        2019-02-1 12:33

taip štazi ..kai kas yra bet ne viskas . Kaip tai vadinti ? abejingumu , nusikaltymu , samokslu ? o gal tik kita nuomone .

Klausimas       2019-02-1 10:03

Ar nepilate vandens ant Karbauskio malūno?

štazi, pats įsitikinai, kad beveik nieko nėra?       2019-01-31 21:22

Vargšelis štazis apie šiandienos konferenciją R. Ozolui
šiaip ne taip rado porą pastraipų 15min skiltyje ‘Lietuva’,
o dabar pamėginkite tai padaryti jūs, skaitytojai (pripažįstu, kad misija įmanoma):
https://www.15min.lt/naujienos/aktualu/lietuva
Ką ir reikėjo įrodyti.

stasys        2019-01-31 20:40

štaziui ..15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/pries-80-metu-gime-signataras-filosofas-romualdas-ozolas-56-1095934 ,.. (video) .

Tai techninis google vertimas,        2019-01-31 20:36

Prasome pataisyti - “Praėjusią savaitę aš pakėliau pavojų, kad JT tariasi dėl naujos kietos teisinės sutarties, kuri padarys Bažnyčios mokymo nusikaltimus prieš žmoniją. Keli parašė man ir buvo nepasitikintys. Kaip tai galėjo galbūt būti? Yra kaip. JT Valstybės narės dabar tariasi dėl naujos kietos teisinės sutarties dėl “nusikaltimų prieš žmoniją.” Jie yra apskritai įvertinami kaip tie nusikaltimai, kurie įžeidžia visą žmoniją, tokią kaip genocidas žydų prie vokiečių per Antrąjį pasaulinį karą. Nauja sutartis labai gerai gali apimti sekantį: “Seksualinė orientacija ir lyčių tapatumas” Ir “Priverstinis nėštumas” Prašom žinojo, kad mes statome priešpriešiais visą neteisingą diskriminaciją prieš tuos su tuo pačiu - sekso atrakcija. Tačiau, mes negalime palaikyti minties kad esantis prieš “seksualinę orientaciją ir lyčių tapatumą” kaip naujas “nusikaltimas prieš žmoniją.” Tai padarytų nusikaltėliu Bažnyčios mokymą. Mes susidūrėme su “priverstinio nėštumo supratimu”, kai dėl Tarptautinio nusikaltėlio Teismo susitarė prieš dvidešimt metų. Kairiųjų rankose, “keltas nėštumas” reiškia, kad moteris negali gauti aborto. Dirbdami su JT Valstybės narės prieš dvidešimt metų, mes apibrėžėme tai kaip pakartotinį išžaginimą moters tikslais pakeisti demografinį profilį šalies, pažodžiui laikydami moters kalinį, kol ji negimdo. Bet, kairieji grįžta vėl, ir jie nori įdėti “keltą nėštumą” į naują sutartį, bet be apibrėžimo, tokiu būdu jie gali apibrėžti tai vėliau prieš būsimą vaiką. Tai yra, kaip nauja sutartis padarys nusikaltėliu Bažnyčios mokymą. Ir tai yra, kodėl mes esame prieš šią naują kalbą, ir kodėl mums reikia jūsų pagalbos. C-Fam darbas yra palaikytas tiktai žmonių kaip jūs. Mes negauname vyriausybinių pinigų. Mes negauname pinigų nuo nustatytos Bažnyčios. Mes negauname nieko nuo turtingų fondų. Mes pasitikime jumis. Jesus mėgsta tai tas kelias, matyt! Įstatymas dabar. Smokite savo keliams ir paklauskite Mūsų Valdovo pagalbos šių šlykščių naujų pastangų pargriovime padaryti nusikaltėliu mūsų krikščioniškus tikėjimus. Ir ieškokite giliai į jūsų kišenę, jei jūs galite, kad palaikytumėte mūsų dažnai vienišą darbą (aš nežinau apie kitą progyvenimo grupę, kovojančią su šia sutartimi!).”

C-Fam       2019-01-31 19:44

Last week I raised the alert that the UN is negotiating a new hard-law treaty that will make Church teachings crimes against humanity.
Some wrote to me and were incredulous. How could this possibly be?
Here’s how.
UN Member States are now negotiating a new hard-law treaty on “crimes against humanity.” These are generally regarded as those crimes that offend all of humanity, such as the genocide of the Jews by the Germans during World War II.
The new treaty very well may include the following:“Sexual orientation and gender identity”
And “Forced pregnancy”
Please knew we oppose all unjust discrimination against those with same-sex attraction. However, we cannot support the idea that opposing “sexual orientation and gender identity” as a new “crime against humanity.” This would criminalize the teachings of the Church.
We faced the notion of “forced pregnancy” when the International Criminal Court was negotiated twenty years ago. In the hands of the left, “forced pregnancy” means that a woman cannot get an abortion.
Working with UN Member States twenty years ago, we got it defined as the repeated rape of a woman for the purposes of changing the demographic profile of a country, literally holding a woman prisoner until she gives birth.
But, the left is back again and they want to insert “forced pregnancy” into the new treaty but without a definition so they can define it later against the unborn child.
This is how the new treaty will criminalize the teachings of the Church. And this is why we oppose this new language, and why we need your help.
C-Fam’s work is supported only by folks like you. We do not get government money. We do not get money from the institutional Church. We do not get anything from rich foundations. We rely on you. Jesus likes it that way, apparently!
Act now. Hit your knees and ask Our Lord’s help in striking down this hideous new attempt to criminalize our Christian beliefs. And dig deep into your pocket, if you can, to support our often-lonely work (I do not know of another pro-life group fighting this treaty!).
Yours in Christ,


Austin Ruse
President/C-Fam
Editor & Publisher/Friday Fax

abc.       2019-01-31 19:23

visos ,jau kelintos forumų deklaracijos ir yra klūpėjimas.prancūzai,graikai ,lenkai,net rusai su valdžia šneka kita kalba.todėl ir rašau ,kad deklaracijos yra pabezdėjimai.

stasys       2019-01-31 19:18

Mes abu vienodi, nacionalinis transliuotojas - lrt, o aš čia, mėšlinais batais. Vieną darbą dirbam…

štaziui        2019-01-31 19:07

Malonėkite įdėti aktyvias nuorodas paminėtų portalų, kuriuos atsidarius matoma žinia apie vykstančią ar vykusią Ozolo jubiliejui skirtą konferenciją, referuojamos pranešėjų pateiktos mintys - pvz., Vytauto Radžvilo, Algimanto Jankausko, Arvydo Juozaičio ar Vytauto Sinicos?
1. _______________________________
2. _______________________________
3. _______________________________
4. _______________________________


Ką tik peržiūrėjau ir kažkaip nieko nepastebėjau. Tai gali pasitikrinti kiekvienas.

stasys        2019-01-31 17:23

  2019-01-31 16:15 atidžiau paieškokite . Aš nesunkiai radau ..

'Susigrąžinkime valstybę' - pagrindinis uždavinys       2019-01-31 16:15

Konferencija „Romualdas Ozolas - valstybės kūrėjas“, vykusi Kovo 11-osios Akto salėje, ką tik baigėsi: didžiojoje žiniasklaidoje, pradedant delfiu, lrytu, 15min
ar net lziniomis - neįtikėtina(!), v i s i š k a tyla…
Ką ir reikėjo įrodyti Romualdai, - Jūs buvote v i s i š k a i teisus.

To abc       2019-01-31 15:02

Prieš ką siūlai atsiklaupti? Bijai nusižeminimo? Tai tamsta esate BAILYS. Žvėriukas, kuris bijo, naudoja jėgą, nes stiprios dvasios nėra, vadinasi nėra ir išminties. Stiprios dvasios žmogus ir turėdamas išminties, visada išbando taikius būdus problemai spręsti, nes jų visada yra. Lietuvių tauta, daug iškentusi tauta - nenaudos jėgos savo teisumui įrodyti, bet jei reikės ginti savo Tėvynę, patikėk, rasis tos dvasios daugumoje tautiečių ir mūru stos prieš okupantą, tai mūsų istorija daug kartų įrodė. Turime kitą problemą nuo seno, kai lietuvaičiai susiskaldo į mažas kunigaikštystes, štai čia mus, priešas ir parklupdydavo. Raskime savyje išminties suvienyti visus “karaliukus” visokių judėjimų, kad jie nusiėmę karūnas, eitų susitikti vieni su kitais ir tartis ieškodami kompromisų ir tai kas mus vienija atsispirti prieš pasaulį užvaldžiusį mamoną.

Cha       2019-01-31 14:46

tai Vilniaus forumas mano , kad kas kas, o jau Europa juos supras, nes Vokietijoj Afd , o Prancūzijoj tom geltonom liemenėm laisvai leidžia pasireikšti per valdišką teliką . Juokdariai ...

abc >gėdai.       2019-01-31 14:21

atsiklaupkit ir atsukit kitą žandą,rankoj turėkit kreipimąsi ar deklaraciją.

LRT klausytoja ir žiūrėtoja       2019-01-31 14:09

Daug klausau, naudoju kaip gyvenimo foną. Pasitaiko gerų dalykų, tik pykina “vienos nuomonės”  formuotojai ir laidų vedėjai, ir svečiai. Jie “šeimininkai”,  ne visuomenė. Turi pasidaliję “postus” ir įgyja daug galios savo tikslams siekti. Besiklausanti “visuomenė”  dažnai nesutinka su jų  mintimis. Bet diskusijos retai būna.  Nesunku nutildyti ir išjungti, kaip jie nesunkiai nutildo tuos pašnekovus, kurie jiems nepatinka. Tai ne visuomeninis radijas. Tai tam tikros grupės ruporas. Ir, deja, ne visuomet atliepiantis į tautos lūkesčius, interesus, neparodANTIS VISUOMENĖJE VYRAUJANČIŲ TENDENCIJŲ. NEBENT   KOMENTUOJANTYS “FACEBOOKE’ RASTĄ INFORMACIJĄ

stasys        2019-01-31 14:07

Šiauliškiui ..jei taip pūsti kaip dabar forumas pūčia , bijau nieko kito ir nesulauksite tik to organo pamėgto kvapelio . smile

gėda abc       2019-01-31 14:02

kurstai nesantaiką, neramumus. Trolink lauk pas kremlinus.

abc.       2019-01-31 13:47

ne pareiškimų reikėtų,o patrupintų vitrinų,sudegintų auto.forumai esat neįgalūs.

Šiauliškis       2019-01-31 13:03

Mano manymu, demokratijos negalima tikėtis nei iš tų, kurie laikosi poltkorektiškos generalinės linijos, nei iš tų, kurie tautos skaldytojus linkę vadinti tautos vienytojais. Jei valdžia atsidurs vieno triumvirato rankose, LRT vėjelio kryptis, keisis, bet į forumiečių pusę tikrai nepūstels, nes tokiais atvejais tiesiog kitaip nebūna.

Organas       2019-01-31 12:53

...pas mus demokratija to forumo ausės supranta per draudimus…
...trūksta ir kuklumo pateikiant ta kreipinį kaip visuomene atstovaujanti organą ..aš ju tikrai neįgaliojau…
...galima išspausti šiek tiek garso kuris primintu kai ką nepadoraus…

Apgailėtinas “stasys” išspaudė šiek tiek garso.
Pasmirdo…

stasys        2019-01-31 12:04

Pliurpalu maišas naudingas Karbauskiui , kai reikia galima išspausti šiek tiek garso kuris primintu kai ką nepadoraus .  Jei yra idėjų gerinant LRT-ė darbą sveika būtu apsvarstyti , bet teigti kad kai kuriu nepatinkančiu laidu eliminavimas iš LRT-ė yra problemos sprendimas ..pygi klišė. Nacionaliniam transliuotojui reikia plėsti laidu tinklelį , paįvairinti . ..bet tikrai ne mažinti , siaurinti atsižvelgiant į nepatenkintus atsiliepimus ..ypač kai šie metai tokie turiningi politiniais įvykiais . Nieko naujo,  pas mus demokratija to forumo ausės supranta per draudimus ir reguliavimo mechanizmus o to tikrai neturėtu būti .  Sakyčiau trūksta ir kuklumo pateikiant ta kreipinį kaip visuomene atstovaujanti organą ..aš ju tikrai neįgaliojau .

>nu baikit        2019-01-31 11:24

skundikė bent jau turėtų būti atstatydinta iš LRT generalinio… posto .O baikt ar nebaikt geriausiai parodo LRT rodomas turinys - na bjaurumėlis….

vieningas išvienijimas       2019-01-31 11:11

dabar labiausiai vienija Juozaitis.
“Visuomeninis sambūris „Lietuva yra čia“  telksis įgyvendinti Sąjūdžio siekius”. kai ką išvienis iš Vilniaus forumo, kai ką iš Kauno forumo, ...

Taip,       2019-01-31 10:52

gaila man tų frontų ir visų kitų šaukiančių tyruose. Jei jie nesupras, kad reikia nusižeminus kalbinti vieni kitus ir ieškoti sąlyčio taškų, t.y. tai kas mus visus vienija ir su šiomis idėjomis burtis po bendru judėjimu. Gal tam tiktų Radžvilas ar Juozaitis, ar Puidokas, ar Vygantas Malinauskas, ar dar kas nors, bet tik tas, kuris nežiūrėtų savo naudos, o siektų viešo intereso kaip bendrojo gėrio.

Nu baikit ...       2019-01-31 10:26

tie LRT veiksmai nič nieko prieš nieką  nediskrediruoja, tai visai normali europietiška praktika .

o kam keistis?       2019-01-31 9:56

Kam ką nors keisti,jei finansavimas ne mažėja,o sėkmingai didėja?Net kulinarinio šou vedėjas pasakė,kad jam moka gerą algą.Užauginom monstrą,džiną sugrąžinti į butelį sudėtinga,čia ne Lenkija ir ne Čekija.Vienykimės!Palaikykime forumus,tapkime savo valstybės piliečiais.Bus sunku,nes per visas TV *keliauja*ta pati grupuotė,jie vieningi,nes tris dešimtmečius varė vieną ir tą pačią propagandą.Nieks jų netikrino,net nereitingavo:LRT pati save kontroliavo,nesivargino atsiskaityti darbdaviui - nei visuomenei,nei Seimui.

Šauksmas       2019-01-31 9:53

Tyruose, tai labai sena frazė, ,,Kumščiai’‘, ,,vienykimes’‘, už laimę brolybę dar lygybę, vienyti galima tą kas vienijasi, ir yra ką vienyt, negali suvienyt nesuvienijamo, arba to ko nėra.

Vienykite tautą!!!       2019-01-31 8:54

Susiskaldę nieko niekas nepadarys, o smarvė pasklis po visą pasaulį.Pagalvojau, štai viršūnėlės - tiek pozicija, tiek opozicija susivienijo su savo turtuoliais rėmėjais. Tad šitokiu būdu “saujelė” gali valdyti visą Lietuvą, kuri turi tokius pat rėmėjus-uzurpatorius visame pasaulyje. Tai ar ne mafijinė struktūra? Susivokime, kad tai labai geras pavyzdžio rodymas mums likusiems ir esantiems dauguma, tad palikime savo ambicijas, kaip ir jie paliko, ir imkimės vienybės vardan Lietuvos. Su mumis visi alkani ir ištroškę, mūsų tautos praeitis, mūsų didvyriai, disidentai, dar gyvi partizanai, tiekos nuskriaustų šeimų, neteisybę patyrusių teismuose ir kituose valdžios struktūrose ir t.t. VIENYKITE MUS protingieji vyrai ir moterys. Parodykite, kad mokate tarpusavyje susitarti visi Rusteikos, Forumai, Šeimų asociacijos, Visuomenės Institutai ir kiti geros valios steigėjai. Po vieną mes esame nieks, bet jei susijungtume taptume KUMŠČIU kuriuo patikėtų ir ta akla minia, kuri dabar težiūri teliką ir tiki viskuo ką ten “išvemia”. VIENYBĖJE ir su Dievu kartu galime daug daugiau, nei ta baili mažuma, juk jie iš baimės prarasti savo lovį, savo turtą susivienijo. Baimė toli neveda, bet iki tol, kol suorganizuoja dar ką nors baisesnio. Suvokime, kad mes neturime kitos išeities, kaip tik tai stabdyti.

žinia       2019-01-31 8:44

Vyriausybė pasiūlė įstatymu numatyti ribojimus partijų nariams dalyvauti LRT valdyme
Daugiau, va čia
https://www.lzinios.lt/Lietuva/vyriausybe-pasiule-istatymu-numatyti-ribojimus-partiju-nariams-dalyvauti-lrt-valdyme/280994

svajonių televiija       2019-01-31 7:24

Lrt taryba - be partinių gaujų 4 narių.
Lrt taryba - be prezidentūros 4 narių.
Lrt - laisva ir nepriklausoma nuo partijų.
Lrt - Tautą telkianti priemonė pavyzdinei valstybei kurti.
Lrt - Tautos priemonė valstybės tarnautojų politikų priežiūrai.

cukraus vata ar tamponas       2019-01-31 7:13

Su niekšais galima kalbėti dviem būdais-
korektiškai, kaip daro Vilniaus forumas.
O galima niekšams vožti tarpuragėn be ceremonijų, kaip tai daro
A. Rusteikos KF.
Į Radžvilo ir sinicų šnekas režimas net nekreipia dėmesio, o Algimanto Rusteikos straipsniai trumpina režimo liepto galą.
Mėšlas mėžiamas šakėmis.
Galima bandyti kuopti ir pasidabruotu šaukšteliu, tik kad gyvuliai šika daugiau ir greičiau nei galima įveikti etiketo įrankiais.
Įžūlios propagandos transliuotoją galima vadinti rafinuotai, pvz. “informacinio lauko uzurpatorė, parsidavusi valdančiajam režimui”.
Bet tą būtybę vadinti “kurwa” yra tiesiog lakoniškiau ir aiškiau.

 

monikutės "lygiui"       2019-01-31 6:36

Monikutės “lygis” yra koks yra- tarp papų ir kelių. Utriravimas tai vaizdas be makiažo. Kad monikutė tokia, turi būti gėda monikutei, o ne veidrodžiui.

Monikutės lygis, Juozapai       2019-01-31 0:57

Juozapai, baik! Nebevartok! Susiturėk!

monkutė       2019-01-31 0:21

blat, nu tokio zapadlo tai niasitykėjome!
mūsū miatodus acuko prieš mus- juk tai niasažyninga!


Rekomenduojame

Nuo bačkos. Andrius Navickas: Šiluvos deklaracija labiau tinka Dorovės ministerijai negu Bažnyčiai

STI kviečia valdžios institucijas bendradarbiauti dėl COVID-19

Izraelio sveikatos ministras pripažino, kad „skiepų pasai“ – tai spaudimo priemonė

Vytautas Rubavičius. Paslaptingas okupacinių Vilniaus paminklų „trikampis“

Pasirašykime Šiluvos deklaraciją: laisvoje demokratinėje valstybėje būtina gerbti pamatinius asmens ir visuomenės gėrius

Nida Vasiliauskaitė. Šiandien matome, kad Kantas ir kompanija klydo

Algimantas Rusteika. Kaip bukalaurai taisys savo klaidą

Advokatas Andrius Krištapavičius: kodėl atsisakau pasiimti savo Galimybių pasą?

Kun. Robertas Grigas. Rugsėjo 13-oji: niūrus sugrįžimas į sovietmetį

Liudvikas Jakimavičius. Uždavinys PIŠei

STI tarptautinė mokslinė konferencija „Demokratija karantine. Susikalbėjimo galimybės“: pagrindiniai pranešimai

Lietuvos Šeimų Sąjūdžio pareiškimas dėl Šiluvos deklaracijos

Rasa Čepaitienė. Viskas taip tiesmuka ir primityvu…

Nida Vasiliauskaitė. Apie ovacijas „kliedesiams“, tapusiems tikrove, ir ramiai knarkiančią sąžinę

Dominykas Vanhara. Kas yra blogai su šia publikacija?

Lenkų premjeras: Lenkija bus geriausia vieta gyventi Europoje

Rasa Čepaitienė. Prieš pišizmą nublanksta net kasdieniai vėlyvojo brežnevizmo marazmai

Viktoras Jašinskas. Juodasis pirmadienis

Kun. Robertas Grigas primena: ne tvoros ir ne tanketės apsaugo parlamentus…

Nida Vasiliauskaitė ir jos „Lapių medžioklės“. Išvarymo instrukcijos: sugauti, išvyti, dezinfekuoti

Ramūnas Aušrotas. Apie sprendimų „greitumą“

Geroji Naujiena: Sekime Jėzų ir nebūsime sugėdyti

„Teisingumo registras“: ar esate pasiruošę gyventi be pilietinių teisių?

„Neredaguota“ pokalbis su Aurelijumi Veryga apie pandemija ir politiką

Lietuvos šeimų sąjūdžio tarptautinė konferencija po mitingo: „Valstybių ateitis diktatūros šešėlyje“ (vaizdo įrašas)

Algimantas Rusteika. Kas bandė organizuoti riaušes?

Liudviko Jakimavičiaus pastebėjimas: ant ko tada visas bėdas vers?

Rugsėjo 10 d. mitingo Katedros aikštėje rezoliucija

Mero rinkimai Trakuose. Ramūno Aušroto programa: kaip išspręsti įsisenėjusias Trakų komunalinio ūkio problemas?

Nidos Vasiliauskaitės kalba rugsėjo 10 dienos mitinge Katedros aikštėje (vaizdo įrašas): „Mes nesiderame!“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.