Kultūros, kalbos, istorijos politika

Vilniaus forumas. „Lentų karas“ – Kremliaus, SSRS kolaborantų ir jų bendraminčių sąmokslas prieš Lietuvos valstybę

Tiesos.lt redakcija   2019 m. rugsėjo 19 d. 8:14

11     

    

Vilniaus forumas. „Lentų karas“ – Kremliaus, SSRS kolaborantų ir jų bendraminčių sąmokslas prieš Lietuvos valstybę

Vilniaus forumo naujienlaiškis.

2019 m. rugsėjo 5 dieną Vilniuje vyko pilietinis mitingas „Laisvės kovų atminties trynimui ir šliaužiančiai okupacijai – Ne!“, po kurio ant MA Vrublevskių bibliotekos sienos buvo iškilmingai pakabinta patriotiškos visuomenės pastangomis pagaminta J. Noreikai-Generolui Vėtrai skirta atminimo lenta. Ja buvo pakeista anksčiau čia du dešimtmečius buvusi vandalo S. Tomo suniokota ir Vilniaus mero R. Šimašiaus savavališku nurodymu galutinai nuimta lenta: ČIA.

Mitingo dalyvių priimta rezoliucija: ČIA.

Prof. R. Čepaitienės mitinge pasakyta kalba (tekstas): ČIA.

Prof. V. Radžvilo mitinge pasakytos kalbos tekstas: ČIA. Kalbos įrašas:  ČIA.

Kremliaus propagandinė reakcija į jo įtakos agentų Lietuvoje sukurstytą konfliktą dėl istorinės atminties yra tokia atvira ir džiaugsminga, kad nepalieka jokių abejonių: K. Škirpos ir J. Noreikos-Generolo Vėtros puolimas – tikras Rusijos ir buvusios SSRS lietuviškųjų kolaborantų bei jų pagalbininkų sąmokslas prieš Lietuvos Respubliką ir akivaizdus valstybės išdavimas. Rusijos propagandos turinys ir rodomas ypatingas dėmesys kai kuriems asmenims leidžia jau neklystant atpažinti, kas yra pagrindiniai prieš valstybę nukreipto hibridinio karo operacijos iniciatoriai ir įgyvendintojai – tai užsienio reikalų ministras L. Linkevičius ir jo nurodymus uoliai vykdantis Vilniaus meras R. Šimašius.

Kremliaus televizijos propagandinio kanalo laida yra nepaneigiamas įrodymas, kiek pastangų Rusija skiria diskredituoti Birželio sukilimui ir kokį reikšmingą vaidmenį šioje milžiniškoje hibridinio karo operacijoje atlieka lietuviškoji 6-oji kolona, kuri dangstosi „europinių vertybių“ retorika. Noriai informuojanti apie Rusijos 5-osios kolonos atstovės Seimo narės I. Rozovos seniai žinomą antivalstybinę veiklą šalies žiniasklaida visiškai nuslėpė nuo visuomenės šią R. Šimašių šlovinusią laidą: ČIA.

Galima drąsiai teigti: nei A. Paleckis, nei joks kitas Putino 5-osios kolonos atstovas nėra sulaukęs tokios Kremliaus propagandos paramos ir liaupsių, kokiomis buvo apipiltas faktiškai Rusijos didvyriu paverstas Vilniaus meras. R. Šimašius, savo veiksmais „patvirtinęs“ sovietinę-rusiškąją (stalininę-putiniškąją) Birželio sukilimo ir lietuvių tautos pasipriešinimo sovietinei ir nacistinei okupacijoms interpretaciją, yra giriamas kaip europietiško požiūrio į istoriją gynėjas. Prokremlinė propaganda skelbia, kad R. Šimašius – „tikras vyras“, „europinis politikas, aplenkęs Lietuvos laiką“.

Vykstančios hibridinio karo operacijos kontekste atviros užuominos apie „Lietuvos laiko aplenkimą“ gali reikšti tik viena: Kremlius pripažįsta ir liaupsiną R. Šimašiaus pastangas bei indėlį ruošiant ideologinę-politinę ir moralinę dirvą naujai Lietuvos okupacijai. Lygiai taip pat kadaise buvo „aplenkusi laiką“ A. Sniečkaus vadovaujama komunistų partija, savo ardomąja veikla artinusi valandą, kai Lietuvai buvo parvežta „Stalino saulė“, inkorporuojant okupuotą kraštą į sovietinės imperijos sudėtį.

Vakarietiškų-europinių vertybių gynėjais besiskelbiančių V. Putino pagalbininkų ir jo geopolitinių tikslų įgyvendintojų veiksmai yra ypač pavojingi nacionalinio saugumo požiūriu, nes jie – daugelis šito net nesuprasdami – faktiškai kartoja ir skleidžia pagrindinę Kremliaus propagandos tezę: Lietuva galutinai sueuropės ir taps visaverte ES šalimi tik tada, kai oficialiu valstybiniu lygmeniu pripažins ir perims Rusijos požiūrį į savo istoriją. Susidūrus su šios tezės skleidėjais, praktiškai be VSD pagalbos darosi neįmanoma atskirti Lietuvai nesąmoningai kasančių duobę eurokomunistinių „kovotojų su nacionalizmu bei fašizmu“ ir jų minioje ištirpusių Kremliaus užverbuotų bei jam kryptingai dirbančių Rusijos įtakos agentų. Kaip teisingai pažymima R. Šimašių šlovinančią laidą aptariančio J. Vaiškūno straipsnyje, būtina nedelsiant imtis realių žingsnių stabdyti šio ir kitų šalies politikų vykdomą ardomąją propagandinę veiklą: ČIA.

Vėluojantis praregėjimas? „Lietuvos ryto“ TV laida ir jos pagrindu parengtas A. Martišiūtės straipsnis apie Rusijos žiniasklaidos „iškeltą į padanges“ R. Šimašių teikia vilčių, kad pagaliau ir didžiosios šalies žiniasklaidos priemonės pagaliau ryžtasi pripažinti, kokios prarajos link Lietuvos valstybę stumia Vilniaus mero ir jo bendražygių neatsakingi ir nusikalstami veiksmai, kuriais siekiama diskredituoti antinacistinį lietuviškąjį pogrindį ir net apskritai paneigti buvus patriotinį, tai yra ne prosovietinį, antihitlerinį pasipriešinimo judėjimą: ČIA ir ČIA.

Komjaunuoliška idėjinė giminystė ir tarnystės Maskvai tęsiasi: „Komsomolskaja pravda“ („Komjaunimo tiesa“) visiškai pritaria Lietuvos Lenino komunistinės jaunimo sąjungos Centro komiteto veikėjo, tapusio LR Užsienio reikalų ministru, požiūriui į Lietuvos pasipriešinimo istoriją. Interviu rodo, kaip sumaniai L. Linkevičius ruošiasi galimiems „geopolitinės situacijos pokyčiams“ įsitraukdamas į tarptautinėje plotmėje vykstančią K. Škirpos ir J. Noreikos-Generolo Vėtros diskreditavimo akciją.

Aktyvaus SSRS kolaboranto tiražuojamas šmeižtas apie Lietuvos didvyrius „pasikeitus laikams“ galės būti pateiktas kaip „nuopelnų“ Kremliui įrodymas: kovodamas su lietuviškaisiais nacionalistais ir fašistais bei gindamas sovietinį-rusiškąjį istorijos pasakojimą, jis stengęsis padėti kuo greičiau ištaisyti V. Putino įvardytos „didžiausios XX a. geopolitinės katastrofos“ padarinius. Kartu savo išdavikišką poziciją ministras tipišku 6-osios kolonos stiliumi teisina ir maskuoja nenoru gadinti santykius su Lietuvos strateginiais partneriais, šitaip žaisdamas nepralošiamą žaidimą: ČIA (rusų kalba).

Lietuvai žalingas ir pavojingas susipriešinimas ir konfliktas laisvės kovų atminties vis dėlto yra ir šiek tiek naudingas. Neregėto masto K. Škirpos ir J. Noreikos-Generolo Vėtros puolimas pagaliau atkreipė visuomenės dėmesį į beveik visiškai nutylimą ir iki šiol praktiškai nekeliamą klausimą: kas formuoja Lietuvos istorijos politiką ir kontroliuoja šalies piliečių istorinę atmintį? Paaiškėjo, kad šio puolimo iniciatoriai ir aktyviausi dalyviai pirmiausia yra SSRS okupaciniam režimui uoliai tarnavę kolaborantai ir jų palikuonys, sugebėję nuslėpti savo išdavikišką praeitį ir užimti vyraujančias pozicijas atkurtos valstybės valdymo struktūrose, versle, švietimo, akademinėje ir kultūros srityse bei žiniasklaidoje.

Sugebėję didelę visuomenės dalį įtikinti, kad tarnaudami okupantams jie „dirbo Lietuvai“ ir ilgam tapę krašto ir jo piliečių sąmonės bei atminties valdytojais, jie pagaliau išsidavė ir vėl priminė apie save atvirai prasiveržusia neapykanta laisvės kovotojams ir tikriesiems tautos didvyriams. Šie asmenys nebeįstengia nuslėpti neapykantos Sąjūdžiui ir jo atkurtai Lietuvos valstybei. Senieji-naujieji išdavikai ir kolaborantai griauna jos pamatus ir šitaip toliau tarnauja Kremliaus interesams. Jų pažiūros ir veiksmai tik patvirtina V. Putino pasakytus žodžius, kad „buvusiųjų čekistų nebūna“. Į šių kolaborantų ir valstybės griovėjų pinkles dažnai patenka jų išdavikiškos praeities ir „žygdarbių“ naikinant lietuvių tautą ir valstybę nežinantys piliečiai, kurie dėl visuomenėje įtvirtintos istorinės amnezijos lengvai paverčiami antilietuviškos ardomosios veiklos nesąmoningais įrankiais: ČIA.

Tipiškas šeiminio-dinastinio kolaborantinio mentaliteto ir tarnavimo Maskvai pavyzdys – aršaus KGB veikėjo, ypač nuožmiai persekiojusio ir tardžiusio disidentus, sūnaus nuostatos ir veiksmai, liudijantys aklą ir neblėstančią neapykantą Lietuvos valstybei: ČIA.

Prof. R. Čepaitienės straipsnis, kuriame konceptualiai apibendrinamas „paveldimo kolaboravimo“ reiškinys ir vykstančio „lentų karo“ esmė. „Lentų karas“ – tai kova ne tarp Holokausto aukų atminimo puoselėtojų ir „nacių garbintojų“. Tai kova tarp totalitarizmo aukų ir jo idėjų tęsėjų, ne veltui visas tas tyliai iki šiol tupėjęs sovietinis kagėbistinis gaivalas ir jų išpopinti palikuonys yra taip įsiutę“: ČIA.

Tipiškas Kremliui simpatizuojančio „vakarietiško“ politologo K. Girniaus straipsnis, kuriame pritariama Rusijai naudingiems siekiams atsisakyti vieningos valstybinės istorijos politikos bei nuostatos valstybės lygmeniu gerbti ir saugoti Lietuvos laisvės kovų ir jų didvyrių atminimą. Kol kas lietuviams maloningai vis dar (laikinai) paliekama teisė privačiai reikšti pagarbą tautos didvyriams, leidžiant turėti jų atminimą įamžinančius ženklus tik privačiose erdvėse: ČIA.

K. Girniaus nuostatas Kremliaus atžvilgiu puikiai atspindintis naujausias straipsnis, kuriame, gąsdinant pavojumi pabloginti santykius su Lietuvoje gyvenančiomis tautinėmis bendrijomis, Seimui faktiškai siūloma netirti jo narės I. Rozovos antivalstybinės veiklos, iš anksto sėjant abejones tokio tyrimo nauda ir prasmingumu: ČIA.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Reikalaukime       2019-09-23 14:50

Kad būtų atšauktas kagebistų įslaptinimo įstatymas, nes jis priimtas pačių kagebistų valia ir naudingas tik jų šeimininkams, jiems patiems ir jų šeimoms. O Lietuvai nuo jo vienos nelaimės

Šiaip,       2019-09-21 18:48

visa tai tas pats ką daro šimašius, t.y. tolesnis tautos skaldymas.

Oho       2019-09-19 22:00

stilius to forumo panašus ( kažkada skaičiau stalinistinėj pokarinėj chrestomatijoj apie tai ) kaip ir drg.Ždanovas smerkė kažkokį tokį Zoščenką ir kažkokią Achmatovą .

-------       2019-09-19 21:41

—-> Dezistai iš Forumo
Neišsimeluosi ir nebandyk išsisukinėti, jau seniai viskas aišku.

Ramiros       2019-09-19 14:42

Tai, gal, Šimašiaus vieta greta, geriau, gal, vietoje paleckiuko, nes berods, anas yra vertingesnis kremliui klapčiukas. Norisi tikėti, kad po tokio savęs išsryškinimo Linkevičius greitu būdu ar nors greitu laiku eis “šunims šėko pjauti”, juk ar gali Lietuvą atstovaujantis užsienio šalyse ministeris, su tokiu akibrokštu prieš Lietuvą ir toliau sėdėti tame ministerio krėsle ?

Dezistai iš Forumo,       2019-09-19 13:37

apsispakajinkite vienąkart, nes puikiai žinote, kad pirmiausia tai ne iš Kremliaus, o tik po to, supratote? Ant netiesos ir melo mažai ką pešite vėl.

Teisingai       2019-09-19 12:11

čia paminėtas nusipenėjęs komjaunuolis linkevičius, tačiau reikia nepamiršti ir viceministro germano, kurį linkevičius globoja , nusižengdamas visom taisyklėm - šiam kaomjaunuokiui germanui jau 80 metų ir jis gali užimti tokias pareigas (važinėja į Niujorką, labai prastai mokėdamas anglų kalbą). Žodžiu, šioje tarybų Lietvoje negalioja jokie įstatymai, o tik komjaunuolių bei KGBistų norai.  Štai jie užsprigdami šaukia , jog reikia ruoštis kovoti su Rusija, gąsdina hibridiniu karu, o tyliai apie jį svajoja. Pvz. pagalvokite, kam naudinga, jog VISŲ Vilniaus gyventojų elektroninio pašto adresai būtų surinkti VIENAME kompiuteryje?  Tai padarė Vilniaus vandenys, garsiai šaukdami, kad tai palegvins gyventojų atsiskaitymą už vandenį. Tačiau kaip yra tikrovėje? Nepaparastai apsunkino - reikalauja tam tikromis dienomis deklaruoti, pasakui tam tikru laiku atsiskaityti. Jau dvi procedūros vietoj vienos, kuri trukdavo vieną minutę ir dar apkraunama daugybe debiliškų elaiškų. Kas leido tokią nesąmonę? Tai pasityčiojimas iš gyventojų , o šimašius džiaugiasi, jog viskas “kontroliuojama”. Balsavimo metu galima visiems išsiųsti nurodymus ir t.t. Tai, kad “žaliųjų žmogeliukų” ir nereikia. Ar ne?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS        2019-09-19 10:03

Nenusakomai daug bėdų turim bet juk reikia jas ir (su)tvarkyti. Kas jei ne mes. L lengva būtų tai (pa)daryti štai tokio eiliškumo tvarka.

1. Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga (pirmininkas Gvidas Rutkauskas) privalo nedelsiant panaikinti (2004 metų) politinį sandorį su klastingiausiaisiais komunist_kgb’istiniais landsberginiais ir tai duotų nenuspėjamai didelę jėgą dar vieno Tautos Sąjūdžio startui. Reikalingas Tautos forumo kreipimasis į LPKTS pirmininką Gvidą Rutkauską ir jo pavaduotojus bei į visus LPKTS valdybos ir tarybos narius. Kontaktai va čia http://www.lpkts.lt/kontaktai

Turim straipsnius, išryškinusius iki šiol buvusią nematomą Vytauto Landsbergio klastą. Va tokį

http://www.propatria.lt/2018/08/jonas-burokas-nepaneigsime-to-kas.html?showComment=1534473122762#c8995651840707352202

ir va tokį

http://www.vilniausforumas.lt/2018/08/tautos-forumo-pareiskimas-del-lkp.html

Išvada: nejusdama klastos, Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga, susidėjo su Lkp budelius komunistus dangstančiaisiais landsberginiais. Vienareikšmiškai, tokią klaidą reikia nedelsiant atitaisyti.

2. Tautos forumui Lrt eterį, šiuo metu užgrobtą landsberginių, burokevičininkų grybauskinių, brazauskinių, kirkilinių gaujų ir laiminga Tauta turės:

- Tautos naudai dirbančią prezidentinę tarnybą;

- Tautos naudai dirbantį Seimą;

- Tautos naudai dirbančią vyriausybę;

- Tautos naudai dirbančią teisėtvarką;

- Tautos naudai dirbančią saugumo tarnybą;

- Tautos naudai dirbančią žiniasklaidą;

- Tautos naudai dirbančią mokyklą tik ir tik lietuvių konstitucine kalba;

- pavyzdingiausią pasaulyje tvirtovę - Lietuvą.

3. Tautą skurdinusių Lietuvą naikinusių landsberginių, brazauskinių, kirkilinių, karbauskinių ir kitų 7 antikonstitucinių suėjimų (Seimų) partinių gaujų l. lengvas “išjungimas” (iš politikos). Nes turim dr. Jono Ramanausko straipsnius

va tokius

http://www.ekspertai.eu/eilini-karta-antikonstituciniai-rinkimai-valdzia-nelegitymi88021/

http://www.ekspertai.eu/ultimatumas-seimui-del-lr-teisiniu-pagrindu-griovimo89825/

http://www.ekspertai.eu/okupuota-nepriklausomybe91670/

Jei trumpiau, Seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija.

Visos klastingosios partinės gaujos turi būti nukenksmintos.

____________________________________________________

Lietuvos gynėjų ginklas - Lietuvos konstitucija pirminio pavidalo.

Sąjūdis (iki pergalės)
Be Lrt, Sąjūdis - netikras.

P. S. Šių minčių nepaisymas (ignoravimas) - pražūtingas Tautai, kasdien vis labiau skurdinamai.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-09-19 9:14

Partizanų tikslas buvo išjungti komunistus. Mūsų tikslas - toks pat (kad lentų karas baigtųsi).
Tautos budelių okupantų cccp (lkp) komunistų gauja iki šiol nėra pasmerkta (išjungta) bemaž todėl, kad tai – naudinga ir žydams. Kas galėtų tai paneigti?

________________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva (komunistus dangstančiųjų landsberginių, brazauskinių, grybauskinių, karbauskinių bei panašių)
2019 rugsėjo 19

Marginalas       2019-09-19 8:59

Tiesa, bet per ilga. Užtenka, kad lentos atkūrimas tapo svariu rezistencijos įvykiu. Bendras vaizdas: Rusijos Fderacija pajėgi “kovoti” tik su mažais kaimynais (su Vakarais ji kovoja iš savo vergų atimtais pinigais), bet jos dienos suskaičiuotos, nes jau ir valdžia pataikauja realiai ir sparčiai savo teritorijoje plintantiems kinams, perleidžia jiems gamtos išteklius. Tačiau kinams priartėjus prie Vakarų, geriau nebus: Vakarai bandys išsipirkti silpnesniųjų sąskaita daug ryžtingiau nei iki šiol. Pasaulio pusiausvyrą galbūt dar palaikys islamas ir Saudų auksas (tai ir bus trečioji jėga pagal Orwellą).

Nuomonė       2019-09-19 8:43

Labai teisingas ir pagarbos vertas straipsnis.


Rekomenduojame

Vygantas Malinauskas. Pliažas ir liberalioji laisvė

Panaikinus abortą draudusį įstatymą pernai Airijoje atlikti 6 666 abortai

Kun. Nerijus Pipiras. Gyva tauta, kol atmintis gyva

Romualdas Žekas. Ar gali kvailiai turėti valstybę?

Laurynas Kasčiūnas. Raštas prieš J.Lukšą-Daumantą tėra istorijos neišmanymas ir klaida?

Vytautas Sinica. „Lietuvos žydų bendruomenė daro viską, kad būtų verta ir teisinga paskelbti ją antivalstybine organizacija“

Rasa Čepaitienė. Mindaugo kodas

Vidmantas Valiušaitis. „Blondinas su peruku“ į J.Lukšą nepanašus nė iš tolo. O štai į Hamanną – labai panašus

Algimantas Rusteika. Apie gerus ir paklusnumą

Per atvirai. Faina Kukliansky ir rabinas Andrew Baker: „Manome, kad Seimui nederėjo skelbti 2021-ųjų Juozo Lukšos-Daumanto metais“

Lietuvos teismai nusprendė: Darbo partija atgaus neišmokėtą dotaciją – 1,8 mln. eurų, arba Kam ir vėl prireikė Darbo partijos?

Geroji Naujiena: mes nesame skolingi kūnui

Įbauginti prezidentai. Vytautas Matulevičius prakalbino Valdo Adamkaus vyriausiąjį patarėją Darių Kuolį

Andrius Švarplys. Kam – anarchija, o kam – „meilės vasara“

Liudvikas Jakimavičius. Šimašiaus pliažas

Justas Stankevičius. Kaip pasikeitė Vokietijos viešasis saugumas nuo pabėgėlių krizės pradžios?

Ir undinėlė rasistė...

Nida Vasiliauskaitė. Apie institucinį rasizmą

Neringa Venckienė. Neatsakyta iki šiol

Liudvikas Jakimavičius. „Vyčiui pliaže – ne vieta“

Kviečiame į kasmetinę Lietuvos laisvės kovotojų atminimo šventę: susitinkame liepos 4 d. Mūšios Didžiosios Kovos apygardos partizanų parke

Robertas Grigas. Aleksandr Galič apie (pra)tylėjimo kainą

Algimantas Rusteika. Apie ką giedosime liepos 6-ąją: apie Lietuvą ar apie vienybę su žmonija?

Rasa Baločkaitė. Kraupusis Merkinės stadionas

Andrius Švarplys. R.Šimašiaus ir Co akcijos matmuo – amputuoti istoriją, atmintį, kančios sakralumą

Per 20 organizacijų reikalauja Prezidento dėmesio istorijos politikai

Vilius Kavaliauskas. Lukiškės: Ką nutyli Vilniaus meras?

Ramūnas Aušrotas. Išlaikyti LRT gyventojams kainuoja triskart brangiau nei Vyriausybę

Nida Vasiliauskaitė. Mokslas yra dalykas didis

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (II)

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.