Politika, Visuomenės pokyčių analizė, Istorija, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Vilniaus forumas: Lietuvos valstybė buvo, yra ir bus!

Tiesos.lt redakcija   2018 m. vasario 11 d. 0:45

28     

    

Vilniaus forumas: Lietuvos valstybė buvo, yra ir bus!

Vasario 15 d. 16.45 val. Vilniaus forumas kviečia į Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo renginį „Lietuvos valstybė buvo, yra ir bus!“. Renginys vyks Lietuvos Nacionalinio muziejaus konferencijų salėje.

Artėjantis Lietuvos valstybės šimtmetis bus paminėtas įvairiais šventiniais renginiais. Tačiau visi žinome, kad dauguma jų bus oficialūs ir pompastiški jubiliejaus paminėjimai. Juose netrūks skambių kalbų apie Lietuvos „sėkmės istoriją“, tačiau tikrai bus vengiama kelti svarbiausią klausimą: ar išliks lietuvių tauta ir jos prieš šimtmetį sukurta Lietuvos valstybė? Būtent todėl kviečiame Jus į Lietuvos valstybės šimtmečio paminėjimą – konferenciją „Lietuvos valstybė buvo, yra ir bus!“

Šiame minėjime, kartu su Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos, Sąjūdžio iniciatyvinės grupės klubo, Pirmosios vyriausybės klubo ir kitų organizacijų atstovais, sąžiningai ir kritiškai įvertinsime šiandieninę Lietuvos valstybės būklę ir perspektyvas. Svarbiausiu turėtų tapti valstybės politinio suverenumo išsaugojimo klausimas: kiek nepriklausomi esame, galime ir norime būti?

Šitoks paminėjimas galėtų tapti ne tik oriu valstybės pagerbimu, bet ir lietuvių, kaip politinės tautos, naujo prabudimo viltingu ženklu.

Renginyje kalbės rezistentas kunigas Robertas Grigas, istorikė prof. Rasa Čepaitienė ir filosofas, vienas Sąjūdžio kūrėjų prof. Vytautas Radžvilas. Taip pat bus galima leidėjo kaina įsigyti naują prof. Radžvilo knygą „Kiek kartų gali atgimti tauta?“.

SVARBU: vietų skaičius salėje ribotas, todėl būtume dėkingi, jeigu apie savo dalyvavimą renginyje praneštumėte adresu .(JavaScript must be enabled to view this email address).

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

J---Liepžiedžiui       2018-02-12 0:35

Sveika miela.
Labai linksmas atrakcija, tikrai.
Čia vienas bičas viešai ginasi silpnaprotystės daktarinę disertaciją.
Visiškas “yahoo”.
Galma sakyti “kukū”.
Bet, kaip sako- būti durnu neuždrausi.
Žmogeliui šovė į balkį “idėja”, tad kai tokia trauma, medicina nelabai ką turi pasakyti. Tik slauga ir ramybė, dietinis maitinimas gal kažkiek galėtų palengvinti nabago kančias.
Misliju, jog derėtų palengvinti ligonio kančias ir iškviesti kunigą.
Nemanau jog svarbu kurį. Pacientas jau tokioje būklėje, kad tikros motinos nebeatpažintų. Bet Šv. Sakramentai turėtų bent numaldyti vargšelio sielos klyksmus.
Kalbant apie prezidentystę esi teisi. Moralinio autoriteto įtaiga stipresnė, širdžių Prezidento įtaka reikšmingesnė.
Man asmeniškai kun. Robertas Grigas buvo autoritetu nuo senų laikų.
Norėčiau jog tokiu ir liktų.
Nesuteptu muravjovkês kabinetų valdiška smarve.
Sielovadininkas turi vesti sielas dangun.
“-Aukštyn širdis!”, tai Ganytojo raginimas.
Kam dievadarbį kalinti ten, kur dažnai širdžiai vietos neatsiranda?
Už ką būtų Pašaukimą tarnystei vykdančiam, Pašaukimo atėmimas.
Vien todėl kad šiandien publika nori?
O rytoj- ko publika norės?
Paskui tarnystę Viešpaties Tiesai driekiasi šviesus ir švarus kelias.
Iš po šokinėjimo pagal publikos norus lieka kalnai šiukšlių ir apvemti kampai.
Lyg erkė vampyriškai įsisiurbęs į nusižiūrėtą auką, “daktariūkštis” yra tikrai ne katalikas.
Jis yra pasibjaurėtinas primityvus laukinis urvinis pagonis-stabmeldys, kuris urzgia ir laido prakeiksmus, nes ana matai jam kažkas neleidžia pasidaryti Stabo.
Tegul įsiveria nosin kaulą, o subinėn įsikiša švilpynę.
Nes ne visi aplink yra urviniai ir mumbo-jumbo pitekantropo reikalavimų vykdyti neprivalom.
Nepatinka? Lai ponas Drrrrrožia atgal pas “egzpertus”.
Tik ar tie priims?
Anie, mangig savaitę baliavojo kai “drrrrr” čionai atsikraustė....
Misliju, jog anie ne durni- bus duris ir langus nuo Dr.Įkyruolio užsibarikadavę.
Gal net ir užsibetonavę. smile

 

Naivuoliai       2018-02-11 23:52

Filosofai sukurs teisinę valstybę. Jumis užčiaups agresyvios megstosios beretės ir jaunieji konservatoriukai. Teisininkai sotūs, tyli.

Liepa-Juozapui       2018-02-11 23:05

Sveikas gyvas, Bičiuli. Matau, kad neleidi organizuot šios svetainės erdvėje “pageidavimų” koncerto. // Norėti nedraudžiama, bet sutinku su tuo,kad reiktų elgtis garbingai ir atsiklausti, ar konkretus žmogus sutinka tapti tų didelių užmojų pildytoju.// Gerb. S.Lozoraitį iki šiol daugelis vadina širdžių Prezidentu. Tikiu, kad R.Grigą, N.Sadūnaitę ne vienas vadina garbės Prezidentais, nes tikrai yra už ką. Padorus žmogus ir dabar suvokia tikro dvasininko svarbą, autoritetą. Fantazijos bei suvokimo pritrūksta tik tada, jei pradedi ieškoti, kokiais žodžiais reikėtų apibūdinti šiandieninius LT “polytikus”...//

dr. Cambridge Petrajtis @ kangoo. jump       2018-02-11 22:44

Yahoo, dr. Jonai, nepasiduok Tamsta!
Yaba-daba-dooooo!
Visada reikalauk, kad į Tamsta kreiptųsi tik pagarbiai- “Daktare,...”

daktaras       2018-02-11 20:22

Reikalauju, kad forumo konferencijos dalyviams būtų išplatintas mano genialusis Veikalas “Lietuva okupuota!” Kategoriškai reikalauju pareikalauti kunigo R. Grigo tapti Mano kandidatu prezidentiniuose rinkimuose.
Jeigu nebus įvykdyti mano reikalavimai- apskusiu visus!
Ir įskūsiu!

rėksniui "antimodernistui"       2018-02-11 18:49

Nusišneki bėdžiau.
Bandai pūsti burbulą ištraukęs naftalinius “yrodymus”.
Pirma- Mironas, Šaulys, Krupavičius politikoje atsirado nenukritę iš mėnulio, o dalyvaudami ilgą laiką ir sukaupdami deramas patirtis bei įgūdžius.
Antra- 1918-siais Lietuva buvo atkuriama beveik nuo nulio, okupacijos, o vėliau karo salygomis. Taigi, tavo privardinti asmenys neturėjo realios opozicijos Lietuvoje/tarp lietuvių.
Trečia- kunigija tuomet sudarė vieną pagrindinių išsilavinimą turinčių visuomenės grupių ir turėjo natūralų pasitikėjimą tamsios daugumos tarpe.
Ketvirta- anuomet Lietuva buvo labai religingas kraštas, kunigo nuomonė buvo labai įtakinga, todėl politinis veikimas per bažnyčios tarnus buvo logiškas nes efektyvus.
Penkta- geopolitiniai, ekonominiai procesai 1918-ais ir 2018 politiniame lauke gerokai skiriasi. Neigti sąlygų skirtumą reiškia nepripažinti sveiko proto ir realybės. O jeigu pripažįsti, vadinasi privalu pripažinti, jog skirtingose sąlygose reikia skirtingų kompetencijų.
Šešta- demagogai atmeta paties jų stumiamo asmens apsisptendimo teisę. Burliokiška ” logika” primityvi lyg taburetė- “girsim, girsim kol įkalbėsim”.
Tai tiesiog pasalūniškas pataikavimas siekiant pilvo patenknimo tikslų.
Neabejotina, jog kun. R. Grigas puikiai suvokia kokia primityvi publika bando jį stumti į beviltišką situacią.
Ir septinta, ir aštunta ir…- komentarų skilties laukelis per ankštas išvardinti argumentus versus absurdui.
Bet nematau tragedijos ir nevardijant visko paklidėse- idiotams demagogams argumentai nerūpi. Nei pats mulkių ” apaštalas” dr.joram’as, nei buki jo “pasekėjai” niekada savęs nevargino atsakydami argumentais į argumentus.
Nes tokie tipai yra primityvūs lyg bezdžionės ir nieko doro negali priešpastayti ginčijantis- tik prišikę į saują sviesti į oponentą savo bezdžionšūdżiu.

moderniesiems "juozapams"       2018-02-11 18:18

Kyla toks įspūdis, kad „juozapai“ kunigo prezidento bijo beveik kaip ir velnias kryžiaus. Atseit, jeigu kunigas - tai žmogus be jokios kompetencijos politikoje, todėl tuo pačiu ir prezidentu būti yra visiškai netinkamas. Tačiau gyvenimas rodo visiškai ką kitą. Prisiminkime 1918 metų Lietuvos Nepriklausomybės signatarus – tarp jų yra ir kunigai iš kurių prelatas Mykolas Krupavičius 1923 – 1926 metais buvo ŽŪ ministras, o kunigas Vladas Mironas 1938 – 1939 metais netgi ministras pirmininkas.
Beje, šiandien mums trūksta ne tiek kompetetingų politikų, kiek dorų ir patriotiškų politikų. Manau, kad patriotizmas ir dora politikui yra žymiai svarbiau nei kompetencija techniškuose (vykdyminiuose) dalykuose, nes pati politika pirmiausiai yra patriotizmas ir dorovė (bent visais praėjusiais amžiais taip būdavo). Juk šiandieninė politika „su kompetencija“, bet be patriotizmo ir dorovės valstybę laipsniškai veda į žlugimą ir visuotinį chaosą.

Antanas       2018-02-11 17:48

Pritariu Juozapo komentarams.  Bandau papliusuoti bet kažkodėl nepriima.

Antanas       2018-02-11 17:42

Pritariu vienam komentatoriui, kad kritikuoti lengva, bet matyti “universalų” kunigą per diktofoną besidarbuojantį ir sėdintį ant komunistų pečių - koktu. Pasidomėkite, kodėl kai kurie kunigai neturi vairuotojų  teisių arba turi bet nevažinėja patys automobiliais? Arba kiti neišlenda iš avarijų. O dar kiti, kadangi debiliški ir neskiria spalvų, kreipdavosi į KGB kad padėtų įsigyti vairuotojo pažymėjimą. (Iš KGB bylų ) Ne kepurė padaro vyrą, bet pagal vyrą ir kepurė.

Darius       2018-02-11 16:47

Daug kas pasisako uz kunigo R.Grigo kaip LR Prezidento kandidatura. Bet tikrai noretusi paklausti Lietuvos Kataliku Baznycios atstovu, koks ju poziuris i pidxxxxtu pasivadinusiu Tolerantisko Jaunimo Asociacija (TJA) vizitus po Lietuvos mokyklas ir pasakas vaikams apie dvieju princu ar dvieju princesiu meile. Nes susidaro toks vaizdas, kad Baznycios Atstovai tyledami pritaria tiems visiems iskrypeliams.

Ar...       2018-02-11 16:33

Ar nebus taip,kad ateis sudalyvauti “balkonėlio kalbėtojas” ir įves destrukciją
susirinkimui?

norinčiam       2018-02-11 16:31

Naivu.
Realiai yra 1 Valdžios Partija kuri maskuodamasi save rodo skirtingais pavadinimais. Tos “partijos” tėra to paties režimo frakcijos.
Panaikinus koncervų partiją, dingtų tik pavadinimas. Nusikaltėliai sulystų po kitų iškabų stogais it tęstų veiklas. Todėl tamstos siūlomas veiksmas geriausiu atveju yra kokioje 1789-toje vietoje.
Vietoje to, kad pipete gesinus atskiras liepsneles, derėtų tiesiog vienu ypu nutraukti deguonies tiekimą. O kas yra deguonis režimui, tai jau rimtesnis klausimas.
Paprastų t.y. stebuklingų sprendimų tikisi tik kvaileliai.
Tiesa, tokių beviltiškai daug.

Norint išsaugoti Lietuvą       2018-02-11 16:20

Svarbiausiu išnaikinti teroristinę konservatorių ir jų pakalikų partiją tai ir būtų valstybės pirminis išsaugojimo klausimas. Visi kiti antriniai.

pobrūkšniniui troliui 16:46       2018-02-11 15:50

Tik tiek gali kontoros bezdžione- taškytis snargliais ir šūdais?

juozapuką į prezidentus, nes:       2018-02-11 15:46

- visi kiti durniai,
- visi kiti medingalviai buratinai;
- juozapukas panaikins rinkimus ir įves protingiausio (juozapuko) valdymą !
——-
(kadangi visi rinkimai yra blefas, tai juozapukas tampa prezidentu automatiškai - nuo juozapuko pasirinktos datos !)

Juozapas---14:18       2018-02-11 15:00

Gal ir taip, gal ir ne visai.
Istoriškai dėsninga, jog tautai ir valstybei atsidūrus pavojuje, iniciatyvos imasi patriotiška bajorija arba jų nišą užėmęs šviesuomenės elitas.
Vienok, negalima visų lūkesčių ir reikalavimų projektuoti vien intelektualiai inteligentijai. Eruditai, intelektualai neprivalo būti ir organizatoriai ir vykdytojai. Nes maža tikimybė jog tas įmanoma. Genijai kuriuose sutelpa daugybė išskirtinių savybių gimsta retai. Vargu bau ar gyvename tokioje epochoje kurioje tarp mūsų būtų tokių politikos leonardų da vinčių.
Tačiau neturint stebuklingai genialių vedlių, tikrai nereiškia, jog neįmanoma efektyvi organizuota veikla. Tiesiog reikia jog intelektualai pripažintų jog reikia veikti ir rastų jėgų prisipažinti sau, kad būtina ieškoti nestandartinių priemonių bei metodų. T.y. derėtų inicijuoti kūrybiškai mąstančių,  organizavimui gabių ir veiklių piliečių pritraukimą ir įveiklinimą kooperacijoje kartu su intelektualiu branduoliu.
Intelektas, kūrybiškumas ir efektyvus organizavimas- tai trys politinio veikimo sėkmei būtini komponentai.
Kol forumas to nesuvoks ar ignoruos, nieko nebus.
Forumo dalyvių pareiga yra suvokti savo atsakomybę tuo požiūriu, jog už jų nugarų nebėra jokių kitų Lietuvą nuo pražūties galinčių apginti/išgelbėti įtvirtinimų. Šią pareigą savo laiku suvokė ir prisiėmė 1831/1863 sukilimo iniciatoriai, lygiai taip prisiėmė pareigą Vasario 16- sios architektai, pareigai pasišventė ir partzanauti į miškus išėję mokytojai bei gimnazistai.
Kodėl Vasario- 16-sios atveju lydėjo sėkmė?
Nes ten buvo visi trys aukščiau paminėti komponentai:
Intelektas, kūrybiškumas ir efektyvus organizavimas.
Ir įsidėmėkite- nebuvo jokio vieno stebuklingo vado.
Liaukimės laukę Godo ar “mesijo stebukladario”.
Stebuklai yra kuriami, o ne sulaukiami.

Senukas       2018-02-11 14:53

Ponai, kritikuoti labai lengva, bet jūs padarykite kiekvienas bent tai, ką padarė V. R. ir jau bus kitokia padėtis Lietuvoje. Ne gi manote, kad viso to V. R. nesupranta ? Tiesiog kol kas nėra kitokių galimybių ir intelektinių pajėgumų. Jei jų daugės, keisis ir veikla.

Valstybė jau dabar imitacinė..       2018-02-11 13:18

Jos nebeliks,jei nepanaikinsime oligarchinės- nomenklatūrinės santvarkos…Kol kas bijome kurti įrankį - pilietinį judėjimą dem. reformoms daugumos naudai..Radžvilo inteligentiški šalininkai iš VF kol kas bijo ryžtingų žingsnių judėjimo kūrimo linkme..Nuo praeitos vasaros ,kai buvo paskelbtas kursas kurti LF ,VF inteligentai nedrąsiai trypčioja vietoje..Susibūrė sausį tik Klaip. forumas, kuris kiek žinau, neturi net koordinatoriaus…Deja, bet įspūdis toks: gerb. V.R. negeba būti organizatoriumi ir vis bijo veržliai kurti naujas forumo grupes,nes jam vaidenasi nepatikimi žmonės ir naujo darinio sukompromitavimas..Jis stiprus tik diagnoztiniuose intelektualiuose tekstuose, bet juose,man regis, nėra net konkrečių reforminių siūlymų...Tarkim tą inteligentų trypčiojimą  ir neapsisprendimą kokias refomas siūlyti rodo net tai, kad prieš Seimo rinkimus Sinicos ir ko įtakoje esanti propatria.lt pabijojo patalpinti visuomenininkų-demokratų  sukurtą Demokratinių reformų Manifestą. Nors Karbauskio tekstus ,jei neklystu, ten tada patalpino…Tokie nelinksmi popieriai su mūsų Radžvilo intelektualiais bendražygiais…Sveikinimai visiems geros valios visuomeniškiems žmonėms valstybės, kol kas tvirtai esančios oligarchų ir nomenklatūros nuosavybe,  jubiliejaus proga…

pobrūkšniniui troliui       2018-02-11 13:04

Ačiū už reakciją. Suprantu tai kaip patvirtinimą jog juozapinė įžvalga yra teisinga.

Lakmuso juostelė       2018-02-11 12:34

Asmenybės kultas bus pasmerktas, ar bus ir toliau nedrąsiai laukiama “didžiavyrio” mirties?

visi lygiuojasi į galvą       2018-02-11 12:27

R.Grigas - tai etalonas visiems.
savo elgesiu, mąstymu.
Idealus būtų toks prezidentas - tikrai daug atsiverstų.
——-
net niekšelis (nabagėlis) vsdišnikas juozapukas nebebūtų toks piktas

o kur Deimantė, ar kas klaus?       2018-02-11 12:23

jei neklaus - reiškia nebėra piliečių.
jeigu nebėra piliečių - nėra ir valstybės.

Viena        2018-02-11 12:08

viena aišku, kad jei taip eisime į minusą, kaip dabar, tai forumo pavadinimas neatitiks tikrovės.

fiktyviam "tomas" ui       2018-02-11 11:54

Kuo pasireikštų patikimumas? Ar aukščiausioms pareigoms pakanka tik patikimumo?
O efektyvumo nereikia?
Klausimas: kaip efektyvus būtų prezidento įgaliojimus turintis doras, bet jokių kompetencijų tokioms pareigoms neturintis asmuo?
Klausimas nr2- ar tik kartais kunigo “stumimo” į rinkimus, be jo sutikimo,  vajau nėra suorganizavę spec. tarnybos. Juk tikslas būtų logiškas- pritraukti numestu jauku į rinkimų cirką kuo daugiau buratinų. Tuo pačiu, pasinaudojant “rinkimų” kampanijos formatu, (atseit “kandidatų tarpusavio kova”)- tokiame fone būtų galima oficialiai legaliai išpilti ant kunigo Roberto Grigo tonas srutų.
Bent kiek mąstančiam žmogui yra aišku, kad tai spąstai.
O tie kas stumia šį reikalą, yra spectarnybų agentai vykdantys zadaniją.
Ar ne taip, agente ” tomas"ai? smile

Tomas       2018-02-11 11:38

Balsuočiau už kunigą Robertą Grigą, jeigu jis kandidatuotų į prezidentus. Juk tai būtų pats patikimiausias kandidatas Lietuvai ir jos visuomeninei dorovei.

Juozapas       2018-02-11 11:16

Konferencija žinoma yra gerai, bet svarstytinų reikalų spektras toks platus ir nuomonių tiek daug, jog net diskutuojant iki ryto visko neaprėpsi.
Reikalinga nuolatinė vieša diskusija, reikalinga komunikacija su visuomene ir grįžtamieji ryšiai. Konferencijon susirinks tie kam rūpi. Tie kam nerūpi liks už borto. “Taip ir reikia?”. Nemanau. Iniciatyvos, idėjos vertos tik tiek, kiek yra pajėgios plisti.
Apskritai, nematau intelektualų sambūrio veiklos struktūrizavimo į strateginius ir taktinius uždavinius.
Tarkime, jau prasideda prezidentinių rinkimų šaršalynė. Režimas bijo, jog visuomenės aktyvumas gali būti per menkas cirko legitimumui užtikrinti. Todėl publikai metami jaukai- ” dvilinkos pilietybės” mąsalas, plius sėdėtojų seime skaičiaus klausimas.
Kokia intelektualų forumo pozicija “pilietybiniu” klausimu yra aišku. O dėl cirko? Kokios taktikos dera imtis forumui “meetoo” provokacijų fone?
Ko reikia laukti dar? Juk naivu tikėtis jog režimas liausis.
Tai tik žiupsnelis taktinio pobūdžio klausimų. Bet ar yra atsakymai bent į juos?
Neįsivaizduoju situacijos suvaldymo be strateginio ir taktinio plano.
Jeigu planavimo nebus, nebus organizacinio struktūrinio stuburo, kalbos apie grėsmingą Lietuvos valstybingumo ir tautos egzistencijos ateitį liks kalbomis, o juodžiausios prognozės tiesiog išsipildys.
Nes nevyksta pagrindinis- visuomenės įtraukimo į Lietuvos gelbėjimą darbas.
Konferencijoje sakomos kalbos niekaip neužtikrins visuomenės įsitraukimo.
Nes tam procesui reikalingas mechanizmas, instrumentai.
Vienžo, konferenciją sveikinu, bet jos reikšmė rezultatyvumo plotmėje nuo valdžios kalbų iš balkonēlių, iš esmės skirsis tik kitokiais tekstais.
Ar to pakanka situacijos kontekste?

O iš kur gauti kontrolierių,kad dauguma miega.       2018-02-11 10:31

aš taip matau.

Romas        2018-02-11 10:19

Reikia pradėti veikti taip, kaip Sąjūdis veikė savo veiklos pradžioje. O rinkimuose organizuoti griežtą kontrolę.


Rekomenduojame

„XXI amžiaus“ klausimai kardinolui Sigitui Tamkevičiui apie artėjančius Seimo rinkimus

Geroji Naujiena: Ir mes visa galime Tame, kuris mus stiprina

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Liudvikas Jakimavičius. Rinkimų sufleriai

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Augminas Petronis. Tokia mąstysena – ‘viskas, ką jūs apie save žinot, yra tapatybės’ – tikėjimui naikinančiai žalinga

Aleksandras Nemunaitis. Esame už žodžio laisvę ir prieš politkorektiškumą

Algimantas Rusteika. Konservatoriai nutarė reklamuotis pas savus?

Katalikiški balsavimo principai

Liudvikas Jakimavičius apie žiniasklaidą

Seimo narių balsavimų gyvybės ir šeimos klausimais apžvalga

Ar egzistuoja laisva valia? Vytauto Sinicos atsakymas

Algimantas Rusteika. Jei balsuosi už mažus, „tavo balsas prapuls“

Liudvikas Jakimavičius. Gražus rudenėlis ir rinkimų aritmetika

Ramūnas Aušrotas. Istorinės savimonės pabaiga

Neredaguota.lt. Vytautas Sinica: Kova dėl istorijos

Vytautas Radžvilas. Baltarusija: į laisvę ir demokratiją Putino glėbyje?

JT Orhuso konvencijos priežiūros komitetas pripažino: Lietuvos Respublika pažeidė Orhuso konvenciją

Mokytojai iš Kvetkų, Pandėlio, Papilio premjerui Sauliui Skverneliui: Pagal galimybes ištaisykite padarinius savo didžiosios klaidos

Spalio 6 dieną bus atidengtas antkapinis paminklas Adolfui Ramanauskui-Vanagui

Vygantas Malinauskas. Krikščioniškas pasirinkimas

Geroji Naujiena: Kad ir mes duotume vaisių

Andrius Švarplys. Cukrus, Linai

Algimantas Rusteika. Susipažinkime – naujoji, modernioji, nuostabioji, jaunoji LSDP karta

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.