Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Teisėkūros iniciatyvos

Viktorija Čmilytė-Nielsen: Seimo pavasario sesijoje parlamentarai nesvarstys Stambulo konvencijos

Tiesos.lt redakcija   2021 m. kovo 4 d. 2:26

26     

    

Viktorija Čmilytė-Nielsen: Seimo pavasario sesijoje parlamentarai nesvarstys Stambulo konvencijos

Kitą savaitę prasidėsiančioje Seimo sesijoje parlamentarai nesvarstys Stambulo konvencijos, trečiadienio vakarą praneša lrt.lt.

Paprašyta pakomentuoti šią informaciją Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen„ patvirtino, kad aštrių diskusijų viešojoje erdvėje sukėlusios konvencijos ratifikavimas neįtrauktas į parlamento pavasario sesijos darbų programą“.

Lrt.lt teigimu, Seimo pirmininkė sakosi „siūlysianti šį klausimą svarstyti rudenį“.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

atidėjo iki laiko       2021-03-10 19:51

Jos Č-N promasonų klubai rotary nutarė iki laiko atidėti, o ji čia pieškė, bet vėl nurimus parmušinės jie vėl savo

Al.       2021-03-6 1:50

Jei komunosatanistai sako, kad niekšybę atideda, tai tik reiškia, kad kol kas vykdys kokią kitą niekšybę.

Vardas       2021-03-4 18:53

Kinijos prostitutes Premjere Ingrida Simonyte, VicePremjere Gintare Simonyte-Skaiste bei Cmilyte, Armonaite tinkamos duoti kysius Joe Biden ir jo sunaus Hunter Biden haremui. Tai yra sokti striptiza, burleska, kabareta bei seksualiai tenkinti Hunter Biden norus.
Ginti lauk tas Kinijos prostitutes Landsbergiecius, Cmiliecius, Armonaicius is LRSeimo, LRVyriausybes su pedaliskomis konvencijomis.

verslo idėja artimai ateičiai       2021-03-4 18:19

Būsimą baudžiamojo kodekso “Neapykantos kalbos” formuluotę jau dabar aišku kaip galima apeiti. Saviraiškos laisvė be žodžių, be kalbos - kol kas nekriminalizuota.
O kokia verslo idėja?
Bet kuriam uab’eliui staigiai užsakyti Kinijoje prigaminti tūkstančius ant vaivorykštinės juostos pakabinamų stilizuotų simbolinių plastmasinių falų su užrašu “Stambulo komvencija” (čia moterims ir merginoms) bei plastmasinių stilizuotų papų su vaivorykštiniais stanikais irgi su užrašu “Stambublo konvencija” (vyriškiams).
Eini į maximą, Anuprai, kabinkis papus. Eini į polikliniką, Aldona, kabinkis pampalą. Kaip noriu, taip puošiuosi. Niekieno sumautas reikalėlis.
Visuotinei elgebetinės idėjos marazmicacijai net bukiausias mentukas nepajėgs prikabinti “heitspyčo” baudžiamojo straipsnio, bo kalbos taigi nėr išvis jokios.

Peštynės       2021-03-4 18:17

Dėl Stambulo konvesijos.
Koks cirkas. Stambulininkai tvirtina kad “tokių” dalykų konvensijoje nėra… Keista, tikrai nėra… Ar tikrai?!!
Ir čia toks klausimas.
Ar Stambulo konvensijos PRIEDAI yra konvensijos dalis ar kažkas visai ne iš “tos operos”.
Kodėl konvensininkai kaltindami priešininkus konvensijos neskaitymu patys neskaito TŲ PRIEDŲ arba jų nepripažįsta konvensijos sudėtine dalimi?
Šitą klausimą būtina užaštrintai kelti visuose pasisakymuose !!!
Ir dar.
1 Konvensininkai apeina Davoso filmuką su 8 punktais…
2 Sorošo pasisakymai tautų, moralės ir pan. klausimais…
3 Švabo knygos mintys juodu ant balto…
Šie trys punktai labai aiškiai nubrėžia tendencijas, kurios normaliems žmonėms yra visiškai nepriimtinos, todėl tai būtina NUOLAT AKCENTUOTI !!!
——-
Žmogų lengva supainioti su faktais, bet jeigu jis žino tendencijas sunku apgauti.

s.m.       2021-03-4 18:10

manding, teisingiausiai situaciją įvertino komentatoriai Paulius ir Vadinasi.
Kas gali paneigti, kad du šachmatininkai (viena panelė Čmil, kitą žinote) staigiai nesugalvojo gudraus varianto, - pirma “heitspyčo” įstatymas, o tada mėginkite runkeliai, šunauja ir kt. pakukuoti prieš dar aktyviau stumiamą elgebetizaciją... Reikalėliai realiai atrodo gerokai š*diniau, bramgūs tautiečiai, negu iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, atseit nustūmė temą tolyn.
Aha, “nustūmė” tik tam, kad vėliau be jokio pasipriešinimo prastumtų.

Hmm..        2021-03-4 17:16

teisingas sprendimas.
Sorosofilai turetu pirmiausia pristatyt isamia bent vienos ratifikavusios salies ataskita. O tada diskusijos ir referendumas.

. . .       2021-03-4 16:04

Jokių atidėliojimų.
Presingas!
Leisti priešui persigrupuoti, reiškiai leisti priešui sustiprėti.

O bus taip. Čmilytės interviu Ėlėrtė radijui.       2021-03-4 15:55
Naktinė reforma 2       2021-03-4 15:08

“Paskutinės minutės pasiūlymas…”

>> Manau, 2021-03-4 6:48       2021-03-4 14:54

Taip esi teisus (-si).
Bet, šitas seimas yra pernelyg “slydus” kad iš jo reikalaujant būtų galima ką gero pasiekti.
Kažkuriuo metu, yra labai tikėtina, kad jie vistiek pasieks “savo” - tautai ir valstybei netinkamų dalykų.
Būkite tikri, kad viską sukontroliuoti ir “užkardyti” tautai nepavyks. O be to,  visuomenei išlaikyti tokį ilgą stebėjimą / spaudimą (reikalauti) yra nerealu.
Primygtinai kviečiu tautą ir visuomenę nežaisti “rusiškos ruletės”.
——
Tik pirmalaikiai Naujo Seimo rinkimai ir nedelsiant.
Va, naujai išrinktą Seimą, TIKRAI BUS PRIVALU “LAIKYTI DĖMESIO CENTRE”, bet tada nebus tiek daug reikalinga iš tautos ar visuomenės pastangų išrinktųjų kontrolei.
——
Naujai išrinktas Seimas vargu ar bus produktyvus, bet jis gali būti (!) TRAMPLYNU į dar sekančius optimaliai gero Seimo rinkimus.
——
Be tarpinio “tramplyninio” Seimo “stebūklo” nesitikėkime, ypač siauciant globalizmo* audrai.
Mąstykime racionaliai ir veikime ryžtingai!

Vadinasi,       2021-03-4 12:31

priiminės kitus įstatymus, nuo kurių dabar nukreipė dėmesį. O Stambulas bus ,,rožytė ant torto”.

stasys       2021-03-4 12:14

O dar sako ne demokratiją ? Speju dar puse metų Viktorija C. bus priversta ‘liaudies valdžia’ įtikinėti jog tikrai tikrai nebandis priimti Stambulo konvencijos paslapčia . Siūlau iš tos ‘liaudies valdzios’ tarpo išrinkti keletą ‘raseliu’ aktyviam monitoringui Seimo posėdžių .Prisimenant senas ‘garliavines tradicijas’ tikėti galima tik patikrinus paciupinejant ar tikrą. Čia prisireiks tik keletos sofkuciu ..ir nemokamo pėdų masažo iš Seimo kanceliarijos ...priešingu atveju Anos boruzeles ropines asarodamos.

Netikiu       2021-03-4 11:27

Nei Vienu zodziu sios personos NETIKIU!

Nieko tokio       2021-03-4 9:44

Po pavasario bus dar viena sesija. Per tą laiką turės labiau pasistengti Makaraitytės, Valatkos, Malinauskai (va kaip iškilo!), Miliūtės, dar priskirčiau Zigmuką, ekspertus.eu ir gal užteks.

Rasa       2021-03-4 9:28

AR TIK ČIA NE ANTIS? Šiandien pasakė, ryt persigalvos. Ar kas girdėjo iš jų nors žodelį tiesos??? Bankininkas Vasiliauskas senai perspėjo “Moralė - ne šių laikų dimensija”.Būkime budrūs. Nuolatinė kova prieš Stanbulo konvenciją. Jokio atsipalaidavimo. Tas pats ir su narkotikais.

>>> Žodžio...       2021-03-4 9:05

Išmok lietuviškai teisingai rašyti, nes niekuo nesiskiri nuo rusiško trolio rašybos.

Žodžio laisvė...       2021-03-4 8:38

Netikiu aš šiai poniai.Norėdami apraminti ginčus Tautoje nukelia būk tai rudeniui.
O rudenį bus geriau?Reikia Lietuvai atsisakyti šios “kurvovencijos”.Per LRT vakar
Miliūtė kalbinusi Estijos Prezidentę “sumontavo"gale pokalbio svečio atsakymą apie
išskirtas šeimas.Pažiūrėkite atidžiai dar kartą estės atsakymą ir išgirsite montažą.

Šiaip       2021-03-4 8:28

matykime, ką laimėjo tos šalys, kurios ėjo į gatves. O gi nieko, tik dar didesnį suvaržymą. Negalima su pasauliu kovoti jo ginklu, t.y. jėga, nes prieš bet kokią jėgą atsiranda didesnė jėga. Lietuva turi dvasinę stiprybę, štai ji ir yra mūsų pats didžiausias ginklas.

Kis       2021-03-4 8:17

netraukite i nakti,nes iki rudens galima ir nespeti?

Tvankstas       2021-03-4 8:10

Tai reiškia, kad bus svarstoma pavasario sesijos paskutinėmis akimirkomis ir bus priimta po 15 minučių iš anksto suderinus daugumą - dar vienas tikras demokratijos triukas apgauti demokratijos lengvatikiams asilams bus įgyvendintas.

Aišku        2021-03-4 7:29

tik tai, kad reikia viską pastatyti į savo vietas. Valdžia ateina tarnauti, o ne karaliauti. Pirmiau turi susikurti visuomeninės stiprios dvasia struktūros, kad galėtų kontroliuoti ir neduoti valdžioms atsipalaiduoti, t.y. pamiršti dėl ko buvo išrinkti.Pasitikėkime tik Dievu. Jei Dievas su mumis, tai, kas prieš mus. Tereikėjo dvasininkams parodyti savo tikėjimo stiprybę ir velnias ima trauktis. Bijo velnias kryžiaus, oi, kaip bijo.

stasys       2021-03-4 6:51

Va tai tau . O tiek ašarų ir verksmo buvo .Manau atsiras dar laiko visiems suderinti tekstus ir bažnyčia patraukti į savo pusę. Juk kažkaip man teks atidirbti tuos 30 norvegisku sidabrinių .

Manau,       2021-03-4 6:48

kad skubos darbą, t.y. versti, versti, versti ir kitą seimą rinkti, tik velniui patiktų. Ką be išrenkam, o ten vėl naujas slibinas užgimsta. Manau, kad yra geriau vadžias neatleidžiant reikalauti, reikalauti ir dar kartą reikalauti tiesos, teisingumo, bei tvarkos atstatymo. Sutvarkyti žiniasklaidą, bei visuomeninį transliuotoją. Po to,  Garliavos klausimo išsprendimo, teisėjos Neringos Venckienės išteisinimo. Taip pat MG Baltic bylos ir kitų korupcijų tvarkymo. Taip Dievas mums davė silpną, labai silpną Seimą, kuriuo manipuliuoja turčiai, bet, jei lietuvaičiai perimtų tą tikrąją galią ir priverstų galu gale, išrinktuosius būti tuo, kurie jie privalo būti, t.y. tarnauti savo liaudžiai. Štai tada viskas stotųsi į savo vietas. O taip, ką tik be išrenkam niekaip negerai, nes vis ne tai. Galų gale reikalaukime tai ko reikia, o ne tai ką primeta.

Paulius       2021-03-4 6:09

išties, panašu tam, kad galėtų be didelių skandalų prastumti stambulo ir partnerystės įstatymus, pradžiai turi prastumti heitspyčą. Tada visokie prieštaravimai pirmiesiems taps nusikaltimu. „Ir visuotiniu pritarimu…“  wink

Dėmesio !!!       2021-03-4 3:20

Sekantys “siurprizai”:
● Partnerystė (šeimos sąvokos išplovimas).
● Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo poveikio įsyatymo pakeitimas.
● Neapykantos kalbos įstatymas (cenzūra).
————-
Nauji priešlaikiniai Seimo rinkimai NEATIDĖLIOJANT !!!


Rekomenduojame

Vytautas Budnikas. Ar mūsų Konstitucija yra neutrali idiotiškoms permainoms?

Ramūnas Aušrotas. Konstitucinės tėvų teisės interpretuojamos kuo siauriau, valstybės – kuo plačiau

Jurgos Lago ir Vido Rachlevičiaus pokalbis: Lietuva yra pasmerkta, nes valdžia nežino, kur veda, o mes nežinome, kur einame

Alvydas Jokubaitis: „Liberali demokratinė visuomenė trumpam pasitraukė į šalį“

Vytautas Sinica. Ar Genocido centro direktorių vertę politikai gali įsipareigoti, kad 1941 m. rezistencijos istorija nebus perrašoma? jos bus mokoma?

Valdo Vasiliausko replika. Šventos ateistinės Velykos?

Kardinolas Sigitas Tamkevičius: bijau, kad Bažnyčia liks vienintele institucija, kuri gins demokratiją

Geroji Naujiena: Kristus tikrai prisikėlė! Sveikiname sulaukus Šventų Velykų

Ado Jakubausko spaudos konferencija: Buvau atleistas, nes atsisakiau pasiduoti politiniam spaudimui iš anksto pasmerkti Birželio sukilimo dalyvius

Nida Vasiliauskaitė. Sako, į mūsų tolimus ramius kraštus atėjo maras. Laimei, bus naujų Mokslo dovanų

Šv. Augustino homilija apie Kristaus prisikėlimą

Didžiojo Šeštadienio Geroji Naujiena. Tuščio kapo žinia

Andrejus Gaidamavičius kviečia jungtis prie Nacionalinio miškų susitarimo: Nestovėk po medžiu – stok už medį!

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Mini serialas „Tiesa apie vakcinas“: pirmosios serijos pirmoji dalis

Nuo bačkos. Kubilius Rachlevičiui: konservatoriai kaip „ėjo į Vakarus“, taip ir toliau eis

Didžiojo Penktadienio Geroji Naujiena: „Atlikta!“ (Jn 19, 30)

Šv. Juozapo vyrų judėjimas kviečia šį šeštadienį rinktis Aušros Vartuose melstis rožinį vyrų intencijomis: Už Kristų, už šeimas, už Lietuvą!

Seimo sprendimas neturi analogų Lietuvoje, o galbūt ir visame pasaulyje. Visa Ado Jakubausko kalba Seimo tribūnoje

Vinco Kubiliaus reportažas iš mitingo, surengto šalia parlamento prof. Adui Jakubauskui palaikyti

TAUTŲ KIEMO diskusijų erdvė: Klestinčią valstybę kurti ant dorybės pamato: misija (ne)įmanoma?

Nida Vasiliauskaitė. Uždažyti vėliavą

Geroji Didžiojo Ketvirtadienio Naujiena: Jis parodė mums savo meilę iki galo

Nuo bačkos. Aušra Maldeikienė: „Na, šiaip jau mes Lietuvai neturėtume dirbti. Mes dirbam Europai“

Povilas Girdenis: Sveikinu su naujosios vargo mokyklos metinėmis!

Prof. Ado Jakubausko atsakymai į jam mestus melagingus kaltinimus

Andrius Macas. Krikščionio laikysena Didžiąją savaitę gydytojo akimis

Vidas Rachlevičius. Politinis bankrotas per 100 dienų

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.