A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined property: Channel_images_model::$LOCS

Filename: models/channel_images_model.php

Line Number: 446

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tiesosor/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Functions.php

Line Number: 806

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tiesosor/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: core/Common.php

Line Number: 409

Vengrijos eitynės. Viktoras Orbanas kviečia į kovą – už tėvynę, su „organizuotu tarptautiniu tinklu“ | Tiesos.lt

Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Geopolitika

🌄Vengrijos eitynės. Viktoras Orbanas kviečia į kovą – už tėvynę, su „organizuotu tarptautiniu tinklu“

Tiesos.lt redakcija   2018 m. kovo 17 d. 0:33

12     

    

Vengrijos eitynės. Viktoras Orbanas kviečia į kovą – už tėvynę, su „organizuotu tarptautiniu tinklu“

Kovo 15-ąją, švęsdami nacionalinę šventę – sukilimą prieš austrus 1848 metais – į tradicinį mitingą priešais Vengrijos parlamentą rinkosi Viktoro Orbano šalininkai.

Šiemet į vadinamąjį „taikos žygį“, palaikantį V. Orbano vyriausybę ir jos nuveiktus darbus Vengrijos tautos labui, išėjo rekordinis skaičius vengrų – apie 500 000.

Kaip prieš žygio pradžią pakomentavo istorinė „Fidesz“ ir Vengrijos televizijos figūra Zsoltas Bayeris,  į mitingą rinkosi tie, kurie žino, ką „reiškia Dievas, tauta ir tėvynė, tie, kurie žino, kas yra šeima ir kas yra vaikai, ir kurie pripažįsta dvi lytis: moterį ir vyrą“.

Toks masinis vengrų palaikymas, išreikštas likus trims savaitėms iki Parlamento rinkimų, rodo ne tik Viktoro Orbano, kaip politiko populiarumą. Toks tėvynainių parodytas pasitikėjimas juo sustiprins ir jo ryžtą kovoti su „organizuotu tarptautiniu tinklu“.

Jūsų dėmesiui – kelios svarbiausios mintys iš Viktoro Orbano kalbos, pasakytos per nacionalinę šventę 2018 m. kovo 15 d. priešais Parlamentą.

Savo kalbą pradėjęs sveikinimu visiems dalyviams, Viktoras Orbanas ypač šiltai kreipėsi į šimtus lenkų, atvykusių išreikšti solidarumo su Vengrija. Priminęs tvirtus Lenkiją ir Vengriją nuo seno siejančius ryšius, jis pareiškė: vienos šalies galia yra ir kitos šalies garantija. Todėl, jo teigimu, „šių metų taikos žygis buvo ne tik nacionalinis reikalas, tai ir Lenkijos parama“.

V. Orbanas pabrėžė ir artimiausių rinkimų, kurie įvyks po trijų savaičių, svarbą: „balsuosime ne dėl ateinančių ketverių metų [...], spręsime šalies ateities klausimą“.

Žvelgdamas į aikštėje susirinkusius šalininkus V. Orbanas juos pavadino tiesioginiais 1848–1849 m. kovotojų už laisvę įpėdiniais, štai jau trisdešimt metų kartu su juo stojusiais į daugybę reikšmingų mūšių, ir čia pat pabrėžė, kad „pagrindinis mūšis mūsų dar laukia“, nes, jo žodžiais tariant, „yra žmonių, kurie mėgins paveržti iš mūsų mūsų šalį“.

„Jie nori, kad mes per keletą dešimtmečių laisva valia užleistume savo šalį kitiems. Nepažįstamiems žmonėms iš kitų pasaulio kraštų, nekalbantiems mūsų kalba, nesilaikantiems mūsų kultūros, įstatymų ir mūsų gyvenimo būdo [...] Jie nori, kad ateityje čia gyventume ne mes ir ne mūsų palikuonys, bet kiti. Ir tai joks spalvų sutirštinimas“, – kalbėjo Vengrijos ministras pirmininkas, vėliau aptaręs ir padėtį Vakarų Europoje ir pateikdamas ją kaip visiškai kitokios elgsenos ir apsisprendimo pavyzdį.

„Tie, kurie nesustabdys imigracijos prie savo sienų, ilgainiui išnyks“. Pasak Viktoro Orbano, „kai kurios išorės jėgos ir tarptautinės valdžios stengiasi mums tai primesti“. Ir balandžio 8 dienos rinkimai, jo nuomone, yra gera proga šioms jėgoms įtvirtinti savo darbotvarkę. „Štai kodėl mes norime laimėti ne tik rinkimus, bet ir mūsų ateitį“.

„Europa ir Vengrija pasiekė kritinį tašką: iki šiol dar niekada nebuvo taip susipriešinusios patriotinės jėgos ir internacionalistinės jėgos“. Pasak V. Orbano, ši opozicija – tai priešprieša yra tarp milijonų patriotų bei demokratų ir globalistinis ir nedemokratinis elitas.

„Turime kovoti su žmonių perkėlimu, kuris kelia grėsmę mūsų gyvenimo būdui. [...] Mes laukia kova ne su silpna maža opozicijos partija, tai kova su tarptautiniu tinklu, susiorganizavusiu į tikrąją imperiją. Žiniasklaida, remiama užsienio konsorciumų ir vietos oligarchų, mokami aktyvistai, agitatoriai, įvairios nevyriausybinės organizacijos, finansuojamos tarptautinių spekuliantų – visų tų, kuriuos simbolizuoja ir įkūnija George‘o Soros‘o vardas. Turime susigrumti su šiuo pasauliu, kad išsaugotume savąjį“.

Viktoras Orbanas su jam būdinga kovos retorika visą opoziciją įvardijo George’o Soroso sąjungininkais ir jo interesų gynėjais.

„Į Europą įsiveržta. Jei nieko nedarysime, dešimtys ir dešimtys milijonų žmonių iš Afrikos ir Artimųjų Rytų atvyks į Europą“. Atmesdamas Vakarų Europos pasyvumą Viktoras Orbanas įspėjo Europą dėl būsimo Afrikos demografijos. „Briuselis neapgins Europos,“ – sakė Orbanas, pabrėždamas Briuselio norą žūtbūt remti tokią imigraciją.

„Kaip teisingai sakė mūsų protėviai, lankstus bailys neturi šalies. [...] Mes visada kaudavomės ir visada galiausiai laimėdavome. Mes išsiuntėme namo sultoną ir jo janyčarus, išmetėme imperatorių Habsburgą ir jo karius, išvijom sovietus ir jų ‚tovariščius‘, o dabar mes ketiname išmesti George’ą Sorosą ir jo tinklus. Mes prašome jį grįžti į Ameriką ir rūpintis jais!“

Grįžęs prie imigracijos temos, Viktoras Orbanas paaiškino, kad pakanka vienos klaidos, tarkim, „jei užtvara sugestų ir vanduo išsilietų, – sakė jis, – tada kultūros užkariavimas taptų nebegrįžtamas“.

Baigdamas savo kalbą, Vengrijos ministras pirmininkas kreipėsi į jaunimą ir papasakojo jiems, kad svarbu turėti tėvynę. „Mielas vengrų jaunime, tėvynei tavęs reikia, – sakė jis, – stokis greta ir įsijunk į mūsų kovą, kad tada, kai tau reikės tėvynės, tu vis dar ją turėtum“.

Mitingas pabaigtas nacionaliniu himnu – vengrai jį rečituoja, tarsi maldą, tarsi kvietimą į kovą.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

zda       2018-03-21 20:14

Viskas tvarkoj. \tik norisi paklausti, ką Orbanas ir jo garbintojai ketina daryti su tomis tautos mažumomis, kurios netelpa į standartus ir kurie galbūt nepritaria tautos vadui?

Dilgele       2018-03-19 11:05

Žmones ima praregeti,kas ir kur!Šaunu,taip ir toliau!

Orbanas ir vengrai       2018-03-18 9:09

išsaugojo Vengrijos 1990-ųjų atgimimo dvasią, o kur mūsų Sąjūdžio šūkis “Lietuva be suvereniteto - Lietuva be ateities”? Mes patys nusipelnėme tokių niekingų vadovų, kuriuos vis išsirenkame, nes savo noru išsižadėjome savo nepriklausomybės siekių.

tiek       2018-03-17 19:39

Teisingai.Ale varo kapitono Tenkešo stilium:)))))

tik tiek       2018-03-17 10:44

Taip, belieka tik baltai pavydėti vengrams. Mus Dievulis nubaudė, tik nežinau už ką. Turėjome komunistą, paskui emigrantą, dabar turime neaišku ką. Jei, kaip rašoma ir kalbama, kad slaptažodis Magnolija, o ją parvežė iš Briuselio slaptažodis Dėdulė, tai ką belieka daryti? Esame žiauriai apgauti, paniekinti, sutrypti ir po neužmirštamo Sąjūdžio laikų klampojame po pelkę.

G.P.       2018-03-16 20:04

Lietuvos prezidento rinkimuose balsuosiu už Viktorą Orbaną smile

Iskiliausias salies        2018-03-16 15:10

Vadovas. Linkiu sekmes, tik tokie Vadai gali isgelbeti europa.

Jules       2018-03-16 14:09

Na, o Lietuvos suslovininkai Seime ir už jo ribų, jaunieji internaciukai, nori išlietuvinti Lietuvą - palikti ją be lietuvių. “Lietuva ne lietuviams”, šnabždasi nakčia liberalūs pacukai su VIP meilužėmis Vilniaus centre.

Liudesys       2018-03-16 13:55

O, kaip Lietuvai reikai tokio Orbano!

Liudesys       2018-03-16 13:33

O,kad Lietuvai toki Orbana!

vai me       2018-03-16 13:30

Pavydžiu vengrams.Su liūdesiu, galiu konstatuoti, kad kbg-istų Numavičių ” padelnykas ” ir “tautininkas” Gorodeckis, tikrai ne Orbanas.Įtariu, kad, kai kas, tautininkų partijoje,dabar “laigo” naujomis “BMV"ir “AUDI”.

Vengrija, laikykis!       2018-03-16 13:30

kaip gerai, kad Orbanas neleidzia visokiems sorosams plauti jo salies pilieciu smegenu. Tikras lyderis. Vengrija turi ateiti, o del Lietuvos kyla labai daug abejoniu.


Rekomenduojame

Ramūnas Aušrotas. Išgyvenom dar vieną dieną?

Rasa Čepaitienė. Kelios pastabos apie rinkimus ir NS pasirodymą juose

Almantas Stankūnas. Liberalusis mitas apie laisvę

Svainio džiaugsmai: „Sveiki atvykę į naują Lietuvą“, arba „Pagaliau galime tikėtis vienalyčių santuokų įteisinimo, pasipriešinimo išmokoms ir paša…“

Robertas Grigas. Ir taip dabar 4 metus?! Kaip iškęsti…

Vytautas. Radžvilas. Ir vis dėlto mes gimėme ir subręsime Laisvei ir Lietuvai!

Andrius Švarplys. Draudimas agituoti neatitinka Konstitucijos

Algimantas Rusteika. Jau galiu kalbėti

Tomas Viluckas. Kokių žingsnių vertėtų imtis, kad iškiltų NS pagrindu jėga, kuri 2024 m. peržengtų 5 proc. barjerą?

Nida Vasiliauskaitė. Už ką balsuoji, o kas iš to išeina, arba Kas vadinama „laisvai demokratiškai išrinktos valdžios legitimumu“?

Vytautas Sinica. Mintys po rinkimų

Vytautas Radžvilas. Porinkiminė Nacionalinio susivienijimo spaudos konferencija Valdovų rūmuose: kodėl vertėjo?

Rinkimų rezultatai ir porinkiminės replikos: Ramūnas Aušrotas, Audrius Bačiulis (papildyta)

Algimantas Rusteika. Tai buvo tiesioginė provaldiška agitacija už valdžios partijas

„XXI amžiaus“ klausimai kardinolui Sigitui Tamkevičiui apie artėjančius Seimo rinkimus

Geroji Naujiena: Ir mes visa galime Tame, kuris mus stiprina

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Liudvikas Jakimavičius. Rinkimų sufleriai

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Augminas Petronis. Tokia mąstysena – ‘viskas, ką jūs apie save žinot, yra tapatybės’ – tikėjimui naikinančiai žalinga

Aleksandras Nemunaitis. Esame už žodžio laisvę ir prieš politkorektiškumą

Algimantas Rusteika. Konservatoriai nutarė reklamuotis pas savus?

Katalikiški balsavimo principai

Liudvikas Jakimavičius apie žiniasklaidą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.