Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Viktoras Jašinskas. Juodasis pirmadienis

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugsėjo 12 d. 23:20

38     

    

Viktoras Jašinskas. Juodasis pirmadienis

2021 metų rugsėjo 13 diena bus įrašyta į Lietuvos įstoriją kaip JUODASIS PIRMADIENIS.

Prisidengiant LR rinkėjų nerinkto, ne savo rogėse sėdinčio klerko, prezidento avansu patvirtinto Sveikatos ministro, ekstremaliosio situacijos operacijų vadovo sprendimu, oficialiai bus pradedama totali, antikonstitucinė Lietuvos piliečių segregacija. Galimybių pasas taps įrankiu skirstyti visuomenę į privilegijuotus ir atstumtuosius.

Istorijos spiralė apsuko 360 laipsnių ratą. Vėl grįžome į tuos laikus, kai mega korporacijos nekompetentigų valdininkų-prisitaikėlių pagalba, apstatytų pigiai perkamais pseudo ekspertais, pasisavino tiesos monopolį, kurį gana sėkmingai skleidžią ir indoktrinuoja visuomenę neva masinės informacijos priemonių pagalba. Tai atvira propaganda, nieko bendro neturinti su realybe. Informacija akivaizdžiai fabrikuojama pateisinant vienos pusės veiksmus ir juodinant bei menkinant kitą. Tai kelias į visišką valdžios ir visuomenės supriešinimą, kuris veda ne kur kitur, o į diktatūrą ir totalią kontrolę.

Realiai tam priešintis ir pasiekti rezultatų galime tik dviem būdais – visuotinėmis nepaklusnumo akcijomis ir teisiniais ieškiniais valdantiesiams už perteklines priemones, įgaliojimų viršijimus, nusižengimus LR Konstitucijai ir tarptautinei teisei. Visi kiti pasiūlimai yra utopiniai ir jokių greitų, apčiuopiamų rezultatų neduos, o tik dar labiau sustiprins valdžios pozicijas bei suteiks jiems pagrindą naudoti jėgą prieš tautiečius.

Jau dabar, net neprasidėjus masiniam visuomenės pasipriešinimui, LR Seimas ir LR Vyriausybė atsitvėrė solidžiomis tvoromis ir apsistatė policijos bei riaušių malšinimo pareigūnais. Visa tai – už mūsų visų, mokesčių mokėtojų lėšas, kurių atsiranda gintis nuo įsivaizduojamos grėsmės, bet trūksta elementarioms socialinėms reikmėms. Tai, be abejo, toliau kels visuomenės nepasitenkinimą valdančiaisiais ir priešprieša toliau augs.

Bet jie nesitrauks, jie paprasčiausiai negali, ir joks dialogas – neįmanomas. Jiems už paklusnumą pažadėta galimybė „įsisavinti“ ES skiriamus milijardus, kurių jie jokiu būdu neatsisakys. Jei prezidentas, bandantis laviruoti per vidurį, bet akivaizdžiai bijantis vadinamosios žiniasklaidos, nesiims jokių veiksmų, jau greitai teks atsitverti ir jam. Tada visų jų, anksčiau ar vėliau, laukia tas pats likimas – politikos sąvartynas. Istorija negailestinga, deja, mažai kas iš jos mokosi. Jie vis dar naiviai tikisi, kad didieji žaidėjai ir didieji pinigai priims juos prie savo stalo.

Žinau, bus sunku pasakyti, kiek visa tai tęsis, nors lauke vėl jaučiamas lengvas permainų vėjalis. Viskas priklausys nuo mūsų visų aktyvumo, ypač nuo akademinės bendruomenės, ypač teisės ir medicinos atstovų įsitraukimo. Kova gali užsitęsti, tačiau kelio atgal nebėra. Tik visi kartu galime sustabdyti šią beprotybę, nes iškilo tikra grėsmė prarasti valstybingumo likučius bei ilgainiui dingti ir iš pasaulio žemėlapio.

Tokia realybė, ir tai ignoruoti reiškia mirties nuosprendį Lietuvai.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Dr. David Samadi        2021-09-14 0:15

Koncertas Kopenhagoje šį savaitgalį (be kaukių):
https://twitter.com/drdavidsamadi
https://twitter.com/drdavidsamadi/status/1437375737456168968/photo/1


Jungtinė Karalystė atšaukia skiepų pasus.

Kongreso nariai ir jų darbuotojai yra atleisti nuo COVID-19 skiepų. O juk moksliniu požiūriu nėra skirtumo tarp Kongreso ir visų kitų gyventojų.

Nuo šios pandemijos pradžios buvau prieš privalomus skiepus.Aš ne kartą aiškiai išsakiau savo poziciją.Nėra dviejų žmonių, turinčių vienodas sveikatos problemas.Kiekvienas žmogus turėtų pasitarti su savo gydytoju, ar skiepyti, ar ne. Sveikatos priežiūra nėra universali.

CDC dabar apskaičiavo, kad 83% Amerikos visuomenės yra apsaugoti nuo COVID-19 skiepijimo ar natūralaus imuniteto.Taigi, pandemija iš esmės baigta.

> 22:16       2021-09-14 0:00

Ačiū...

> ah.ą       2021-09-13 23:49

„Kas tai jei ne fašizmas?“
Tai žydiskas neokomunizmas (nr.2).

Leninas       2021-09-13 23:46

Rusijos imperijos pakraštinių tautų nacionalizmas yra įtakotas pačių rusų šovinizmo.
Vot tak tovarišč ah.ą

ah.ą       2021-09-13 22:42

> mes ne italija, “Fašizmas (ital. fascismo, iš fascio – „sąjunga“, „ryšulys“) – autoritarinė politinė sistema, besiremianti diktatūrine galia, šovinizmu, opozicinės veiklos slopinimu, stipriu visuomenės ir ekonomikos suvaržymu” šaltinis vikipesija.
Nuo rugsėjo 13 Lietuoje įvestas farmafašizmas- suvaržymai nesutinkantiems dalyvauti medicininiame eksperimente, nesutinkantiems būti užkrėstiems užkratu ir būti badomiems neveikiančiais preaparatais, įvesta diskriminacija - nesutinkantys dalyvauti medicininiam eksperimente neleidžiama dirbti, mokytis, apsipirkti. Darbdaviai dėl pelno reikalaus žmones dalyvauti medicininiam eksperimente, būti sužalotiems, būti nužudytiems ? Kas tai jei ne fašizmas? 

 

 

 

 

 

Mes ne Italija,       2021-09-13 22:16

todėl apie jokį fašizmą Lietuvoje nėr ko svaičioti. Kreipkitės į italus, jie gal paaiškintų, kas tai per daiktas ir kokia tai santvarka. Fašistais mus vadina dezi LRT dezi propagandistės, kaip Sovietų kariuomenėje kadais - “niemcais, fašistais ir pribaltijskais” banditais. Nieko naujo jaunoji karta ten negalėjo sugalvoti, kaip tik pasinaudoti Raudonosios armijos įdirbiu mūsų atžvilgiu. Konservatoriai irgi su lddp-istais naudoja tas pačias, mus žeminančias, klišes. Kaltina mus tuo, kad mums nepatinka Neosovietų valdžia, suformuota dabar jau jaunosios eksbolševikų ir kagebistų kartos. Tokia jaunuomenė jau pradeda lenkti savo tėvus ir senelius, prisidengdama Kovidistų revoliucija, kaip anksčiau Proletariato revoliucija.

Komuniagoms       2021-09-13 21:40

Vis vaidenasi fašizmas…

Prašalieti,       2021-09-13 21:37

tai mes ir sakome, kad konservatoriai dirba brazauskinių naudai - bolševikų naudai. Vadinasi, ir kagebistų taip pat, kurie dabar draskosi Seime ir LRT.

Jules       2021-09-13 21:34

Matyt taip, kad valdžioje tupi farmos ir medikų mafija? Kas gali paneigti tokią galimybę? Lietuvoje vykdomas konstitucinis perversmas, į pagalbą pasitelkus dirbtinį virusą ir segregaciją.

ah.ą       2021-09-13 21:16

farmafasizmas uzgrobe valdzią

Vardas       2021-09-13 18:55

Neturiu “galimybiu paso” kiniskos socialinio kredito sistemos kopijos, Social Credit System (China).
Ziuresiu kas cia mane istiks:
Vytauto Landsbergio man siulomas Tibeto likimas.
Gabrieliaus Landsbergio man siulomas Honkongo likimas.
Taivano likimas.
Ar koks 4 neivardintas variantas.

Prašalietis       2021-09-13 18:01

Prašalieti,    2021-09-13 13:19
Tokiuose jau ne vienas 100 metų “vakarietiškai besicivilizuojančiuose” kraštuose kaip Lietuva per visą istoriją “ateina genijai ir vėl išnyksta, buvo atėjęs Leninas visiems laikams”. Po “šaunios” gorbačiovinės perestroijkos ir “šaunių devyniasdešimtųjų pergalingų kovų”, sajūdinių ir profesionalinių komunistinių “patriotų” pravestų prichvatizacijų ir t.t. atėjo į Lietuvą eilinį kartą “visiems laikams”  A.Brazaudskas su V. Lansbergiu lydimi poalikuonių ir paveldėtojų, lydimi savo “patriotinių”, pavadinimus keičiančiančių, suskylančių į atskiras chebras ir vėl susiburiančių į buvusias,  “politinių” chebrų... Būtų didelis stebūklas jei kas per 30 metų keistųsi, besistumdant prie valdžios ėdžių toms pačioms KGB-istinių sąjūdiečių ir profesionalių komunistų “patriotinėms” publikoms…

stasys       2021-09-13 17:11

Taip šauniai autoriui pradėjus str. ,galiausiai visai nusgrybavo . Valdžios taikoma ‘segregacija’ ir naudojama propaganda ,dėl visko autoriui pritariu . Netgi pritariu kad priešintis tokiam jos elgesiui reikia ,Sutinku ir dėl to kad tvoros aplink Seima rodo kiek nebrandus Seimas ir vyriausybė kuriuos teisinga būtų išplakti profilaktikai už toki požiūrį ir elgesį .Na bet prie ko čia tie ES pagalbos str. fondais skirti pinigai ? Į ta didelį kapša pinigų taiko ir visas Lietuvos verslas , kuris nebutinai turi būti tik valdančiu .

stebinti       2021-09-13 17:00

Puikiausiai galima apsieiti be didžiųjų prekybcentrių, be kino teatrų, be restoranų. Pramonines prekes galima nusipirkti internetu. Visi tie ribojimai niekaip nepaveiks mano šeimos gyvenimo. BET. Tai yra antikonstituciniai, žmogaus teises pažeidžiantys kol kas net ne įstatymai, bet tik nutarimai. Nuolankiai eilėje prie durų stovintys tautiečiai stebina mane. 0 prie universitetų išsirikiavusios studentų eilės šiurpina.

Jei šitaip       2021-09-13 16:40

Niekaip neisiu skiepytis ir papūskit man į uodegą, nereikia man tų jūsų lockų

Prašalieti,       2021-09-13 13:19

be landsberginių dar yra brazauskiniai, kurie dabar kurs Demokratų partiją - Žandarų partiją. Ir šūkis jų bus “Vardan Lietuvos” - politikos davatkoms labai patiks, kaip gražuolis Brazauskas(Lietuvos uola).

tik tiek       2021-09-13 12:59

Kam juodas, kam mėlynas, o kam nelabai…

>Tyčia       2021-09-13 12:18

Ar tas valdžios “tyčia” nėra spaudimo priemonė prieš tuos,kurie nenori skiepytis.Tiesiog kraujo kaina?Tai jau liguistai nenormalus požiūris į savo tautą.Ir tokie valdžioje pavojingi.Visai kitaip Lenkijoje.

Tyčia       2021-09-13 12:07

neduoda antibiotikų be “načalnyko” leidimo ir žmonės pakliūva ligoninėn su baisiomis pasekmėmis. O šiaip, senoliai paprastai iki Covid’o mirdavo dėl plaučių uždegimo ir mirs ateity - senatvė.

Iki Covid'o       2021-09-13 12:04

irgi pakliūdavo, nepamiršk, ir mirdavo nemažai.

tovarišč jasinski       2021-09-13 11:48

kuomet pakliūsi su COVID į Santariškes, kuomet kombaino ventiliatorių įstatys į palučius menkas žmogeli, tuomet prapuls visi tavo norai teršti Lietuvos valdžią ir Lietuvos valstybę niekšeli

Taip studijuoji,       2021-09-13 11:02

taip skaitai, kad vis špygą tematai, o ne ką tokį? Ne Karūnos konspiraciją ir agresiją, kodėl?

VaidasVDS       2021-09-13 10:58

Na ir mano heiteriui atsakysiu:
Bibliją gana rimtai studijuoju po to, kai čia pradėjau lankytis. Atlieku ir vieną rimtą darbą, su tuo susijusį. Labai įdomu turėti galimybę studijuoti (Apreiškimo dėka), kaip Jėzus panaudodavo tikras dvasines Senojo Testamento tiesas, bet atmesdavo netikras.
Nedidelis pavyzdėlis iš vieno Jėzaus pamokslo Urantijos Knygoje:
126:4.2 (1391.6) „Viešpaties Dievo dvasia yra virš manęs, nes Viešpats patepė mane; jis pasiuntė mane, kad neščiau gerąją naujieną nuolankiems, guosčiau prislėgtuosius, skelbčiau laisvę belaisviams ir išlaisvinčiau dvasinius kalinius; skelbčiau Dievo malonės metus ir Dievo teismo dieną; guosčiau visus liūdinčius, duočiau jiems grožį vietoje pelenų, džiaugsmo aliejų vietoje gedulo, padėkos giesmę vietoje liūdesio dvasios, kad juos būtų galima vadinti teisumo medžiais, Viešpaties sodinukais, dėl ko jis būtų pašlovintas.“ 
126:4.3 (1392.1) „Ieškokite gėrio, o ne blogio, kad galėtumėt gyventi, ir tuomet Viešpats, Galybių Dievas, bus su jumis. Neapkęskite blogio ir mylėkite gėrį; atkurkite teisingumą prie vartų. Galbūt Viešpats Dievas bus maloningas Juozapo likučiui.“
126:4.4 (1392.2) „Nusiplaukite ir būkite švarūs; pašalinkite savo blogus darbus iš mano akių; nustokite daryti blogį ir išmokite daryti gėrį; siekite teisingumo, išlaisvinkite engiamuosius. Ginkite našlaičius ir užtarkite našles.“
——
O dabar ST:
Iz 61 1 Viešpaties DIEVO dvasia su manimi, nes VIEŠPATS patepė mane, kad neščiau gerąją naujieną[i1]vargdieniams. Pasiuntė mane paguosti prislėgtųjų, paskelbti belaisviams laisvės ir atidaryti kalėjimo durų kaliniams. 2 Paskelbti VIEŠPATIES malonės metų, – mūsų Dievo atpildo dienos, paguosti visų liūdinčiųjų. 3 Suteikti liūdintiems Zione vainiką vietoj pelenų, džiugesio aliejaus vietoj gedulo, šlovės skraistę vietoje bailumo, kad galėtų vadintis teisumo ąžuolais – daigynu, VIEŠPATIES sodintu, kad apreikštų jo šlovę.
Am 5 14 Ieškokite gero, o ne pikto, kad būtumėte gyvi. Tuomet, kaip sakėte, bus su jumis VIEŠPATS, Galybių Dievas. 15 Nekęskite pikto ir mylėkite gera; įgyvendinkite vartuose teisingumą. Galbūt VIEŠPATS, Galybių Dievas, bus gailestingas Juozapo likučiui.
Iz 1 16 Nusiplaukite ir būkite švarūs! Pašalinkite savo darbų blogį man iš akių, liaukitės darę pikta, 17 mokykitės gera daryti. Atsidėkite teisingumui, padėkite engiamajam, užstokite našlaitį, ginkite našlės bylą“.
——
Šito NT nerasi…

Kodėl Dulkys su Šimonyte nesimoko iš Indijos???       2021-09-13 10:53

Puikiu pavyzdžiu gali būti viena Indijos provincija “Uttar Pradesh”. Tai viena tankiausiai apgyvendintų Indijos provincijų, skaičiuojanti apie 200 mln. gyventojų, net sakoma, kad šioje provincijoje gyvena 1/6 Indijos gyventojų. Uttar Pradesh dar praėjusiais metais covid gydymui ir profilaktikai pradėjo bandyti Ivermectiną. O 2020.08.06 d. provincijos Sveikatos departamentas patvirtino Ivermectiną kaip profilaktinį vaistą visiems kontaktavusiems su sergančiais Covid-19, medicinos darbuotojams, taip pat ir kaip vaistą Covid-19 pacientų gydymui. Dabar, paskutinių mėnesių vienos dienos naujų Covid-19 susirgimų statistika yra praktiškai nulinė!!! Tai kuriuo pavyzdžiu reikia sekti, Indijos ar Izraelio? Tikėjimo mokslu religijos fanatikams Indija gal per prastas pavyzdys, reikia vis tiek šokti nuo skardžio į bedugnę iš paskos Izraelio???

Izraelio masinio vakcinavimo politikos krachas       2021-09-13 10:49

Nors Izraelis yra viena labiausiai vakcinuotų šalių pasaulyje, ES ką tik išbraukė jį iš epidemiškai saugių šalių sąrašo. O Portugalija ir Švedija uždraudė atvykti iš Izraelio net taip vadinamiems pilnai vakcinuotiems! Olandija, tuo tarpu, įsileidžia tik vakcinuotus žydus, bet reikalauja juos karantinuotis ir pateikti neigiamo testo rezultatą! Ir visa tai vyksta dar praktiškai vasaros sezono, kad ir besibaigiančio, metu! Panašu, kad greitu laiku PIŠpasiai taps visiškai beverčiais, su tokiais pasais bus galima patekti nebent tik į Maximas! :DDDD

VaidasVDS       2021-09-13 10:45

Nacionalistui,
per daug nedžiūgauk.
Verti mane pacituoti Apreiškimą, kurio kai kas, gal ir pats, labai nemėgsta. Bet su tikru Apreiškimu juk nepasiginčysi. Tad studijuok, ir jei sugebėsi paprieštarauk šioms žinioms, perduotoms žmonėms 1935 metais:
Psl. 2082, dokumentas 195, 8 pastraipa:
    “Mokslinis sekuliarizmas be Dievo, be religijos niekada nesugebės suderinti savo jėgų, harmonizuoti savo skirtingų ir konkuruojančių interesų, tautų ir patriotizmų. Ši sekuliarizuota žmonių visuomenė, nepaisant savo neprilygstamų materialistinių pasiekimų, iš lėto byra. Pagrindinė siejanti jėga, kuri priešinasi šiam antagonistiniam byrėjimui, yra nacionalizmas. O nacionalizmas yra pagrindinis barjeras visuotinei taikai.
... Sekuliarus visuomeninis ir politinis optimizmas yra iliuzija. Be Dievo, nei laisvė ir nepriklausomybė, nei nuosavybė ir turtai į ramybę neatves.”
———
Tad, jei būtum atidus, būtum pastebėjęs, kad aš pasidžiaugiau ne tiek nacionalizmu, kuris priešinasi antagonistiniam sekuliarizmo byrėjimui, tiek tuo, kad nacionalistai iš esmės tampa internacionalistais, besivienijančiais vertybiniu ir sveiko proto pagrindu, ir tokie jie nėra barjeras visuotinei taikai, lyginant su fašistiniu nacionalizmu…

Vaiduti, žmoguti,       2021-09-13 10:44

nėr istorijos be sąmokslų. Ar Bibliją nors kartą perskaitei per savo gyvenimą, ką?

Prašalietis       2021-09-13 10:42

Autorius savo strapsnelyje pranašauja ateinančią diktatūrą... Kiekvienos diktatūros skiriamasis bruožas yra primityvi demagogija. Lansberginiame durnių laive 30 metų prie valdžios lovio besistumdančių tų pačių “polinių“chebrų demogagija šiandiena pasiekė savo aukščiausią stadiją. Kaip rodo isyorija visos diktatūros baigiasi vienodai, kaip ir diktatorių ir jų chebrų likimas yra istorijos ne kartą patvirtintas….

Nacionalistas       2021-09-13 10:09

Mano sieloj šiandien šventė!
VaidasVDS pasisako už nacionalizmą ir dar kiek daug laikų...
Nacionalizmo triumfas!

Įdomūs dalykai       2021-09-13 9:44

su tuo virusu.Reanimacijoje covidui gydyti yra vaistų,namuose vaistų laiku neskiria.Kas pigiau kainuotų valstybei,ar išrašyti antibiotikų,kuriuos žmogus nusipirks pats,  komplikacijų profilaktikai už nepilnus 10 eurų,ar reanimacija su visomis pasekmėmis.Vieno seimo darbuotojo giminaitį reanimacijoje gydė labai ilgai už nepilnai 200000 tūkst.eurų.Ir tik dėl to,kad laiku negavo antibiotikų.Kyla nemažai klausimų,-turbūt,tokio brangaus gydymo eilinis negautų.O kita,tai gal biznis,geras biznis ligoninėms.Kam gydyti kitas ligas tada?Kas galėtų batsakyti?Ar kas matė straipsnį kaip gydytis covidą namuose,nors tūkstančiai izzoliuotų?

remiux       2021-09-13 9:06

tai,- ar tik tiek teplanuojate,- pasirasyti peticija? Mazai.

tai       2021-09-13 8:40

kur galima pasirasyti peticija pries siuos apribojimus ?

Jules       2021-09-13 8:37

Reiktų sakyti, prisidengus dirbtiniu virusu, tęsiamas konstitucinis perversmas - mažinama Lietuvių tauta.

iš to kas parašyta       2021-09-13 8:17

Mylėkim vienas kitą , visų pirma savo šeimose vieni kitus. Susilaikykim nuo pykčio, jis naikina mus . Prašykime Dievo dvasios stiprybės. Kodėl krikščionybė po Jėzaus nukryžiavimo taip staigiai suklestėjo - kone per tris žmonių kartas ? Todėl kad pirmieji krikščionys taip elgėsi- ir meilė jiems padėjo gyventi ir išgyventi ir net aplinkiniams kitų tikėjimų kaimynams buvo nuostabu, kad jiems taip sekasi… INet pasaulis buvo priverstas susitaikyti su tuo faktu - buvo priimta į visuomenę tos taisyklės ir reikalavimai , kuriuos kėlė Kristus, už kuriuos jis pasirinko Kryžiaus mirtį, bet neatsisakė savo Tiesos. Padėkime kaimynui, matydami, kad jam sunkiau, padėkim nepžįstamajam, jei jis prašo pagalbo, jei galime suprasti, kad reikia padėti atsikelti parpuolusiam. Jie nori matyti mus subarusius , susipykusius ir išsiskyrusius - tada valdyti lengva. O jiems to ir tereikia.

Mes laimim pasaulyje       2021-09-13 8:03

1. Anglija panaikino skiepu pasus.
2. Brazilija pranese Pfizer, kad arba prisiima atsakomybe del galimos zalos, arba negauna registracijos.
Laikykimes. Priesinkimes. Jokiu budu nemokekit paskirtu baudu, skuskit teismui, uzverskim teismus, paralyzuokim ju darba.

VaidasVDS       2021-09-13 7:54

Iš tiesų tai juodasis “judų” pirmadienis.
Parsidavėliai ir prisitaikėliai švenčia savo idiotizmo pergalę-būsimą pralaimėjimą...
Tai, kas vakar atrodė slogi sąmokslo teorija, šiandien tapo realybė. Fašizmas-totalitarizmas atgimė naujoje formoje, nes kairysis leftizmas sugebėjo praryti dešinį liberalizmą, pats vėl nuolankiai pasiduodamas stambiajam-oligarchiniam-pasauliniam kapitalui ir pradėjęs jam nuolankiai tarnauti.
Ar galima ką nors pasiekti teisinėmis priemonėmis? Ir taip, ir ne. Kas sėdės “Teisėjo” kėdėje? Jei kas nors panašus į Vėgėlę - galima, jei kas nors panašus į gausius konstitucinių “dvasių” “aiškintojus” - beveik neįmanoma, nes jie aukščiausiuose “sostuose” sėdi.
Džiugi žinia yra viena - pagaliau prasidėjo šių “judų” pabaigos pradžia, nes kiekvienas blogis turi pabaigą; tik dvasinis gėris neturi pabaigos, nes kad ir kas jį bandytų sunaikinti, jis tęsiasi ir pasibaigus materialiems reiškiniams…
Kaip bus nugalėtas blogis? Konkretaus atsakymo nėra. Bet pati geriausia blogio savybė yra ta, kad jis pats save sunaikina. Idiotiška genderizmo ideologija ir buvo sugalvota tam, kad “idiotus” dvasine prasme būtų galima prastumti į valdžios viršūnes. Taikus “idiotų” išstūmimas iš valdžios yra įmanomas tik įveikiant pasauliui primestą genderizmo ideologiją ir grįžtant tiek prie sveiko proto ideologijos, tiek ir skirtingų, bet būtinai humaniškų (nefanatiškų) religijų palaikymo.
Nors kol kas vienytis ir yra sunku, bet blogis tiesiog pats stumia gėrio likučius vienytis. Dabar vyksta įdomus reiškinys - įvairių šalių nacionalistai geriausiai jaučia blogio pasireiškimus ir su juo kovoja bei palaiko kitų šalių nacionalistus tokiose kovose. Realiai tai yra naujas internacionalizmas, kuris yra gana sveikas. Taip ir turėtų būti. -izmai iš viso turėtų nunykti, o ateityje tikrai nugalės sveikas protas, bendradarbiaujantis su dvasingumu…

Vienas iš būdu       2021-09-13 7:32

yra nepaklusnumas ir ignoravimas.Reikia vieningai ,visiems ,ir skiepytiems ir neskiepytiems neiti į tas parduotuves , barus ,kavines ,kur reikalaujama tos nesamonės.

Tikrai,viskas priklausys        2021-09-13 7:03

nuo to,ar pasitarimai Katedros aikštėje taps pasikartojančiais,tradiciniais,netgi ritualu,budėjimu.Kad ir mažiau žmonių susirinks,bet svarbiausia kvėpuoti jiems į nugarą.Ir tai ne puolimas,tai savigyna,nes jie tikrai nesustos,jų nestabdytų net tragedijos.

Rekomenduojame

Pasaulinio atgarsio susilaukusi byla Suomijoje: krikščionys persekiojami dėl tikėjimo

Jurga Lago. Apie skiepus ir degančias eglutes

Žymusis dr. J. Peterson: privalomas vakcinavimas nuo COVID-19 yra totalitarinių valstybių imitavimas

Suomija gali stabdyti ES vertimą skiepytis

Vytautas Sinica. Pakalbėkim apie iš esmės nusikalstamus iš esmės nusikaltėlių siūlymus

Ramūnas Aušrotas. Nestereotipiniai lyčių vaidmenys – už ką siekiama kovoti?

Bandoma juodinti laisvės kovotoją

Viljama Sudikienė. Europos nacionalistai buria naują aljansą Varšuvoje

Vaidotas A. Vaičaitis. Konstitucinis Teismas ir „galimybių pasas“

Ar turėčiau paskiepyti savo vaiką naujomis vakcinomis nuo COVID-19?

Iš interneto platybių. Iškrito pirmasis sniegas!

Ir vėl pinigai atiminėjami iš Lietuvos regionų…

Tomas Baranauskas. Gal žinot gerą lietuvišką atitikmenį?

Fox News: Viktoras Orbanas – vakarietiškas konservatorius ar totalitarinis banditas?

Vytautas Sinica. Psichologija remiasi nužmoginta žmogaus samprata

Indijos Aukščiausiajam teismui pateiktas pirmasis pasaulyje ieškinys dėl nužudymo vakcina Bilui Geitsui ir Adarui Pūnavalai

Asta Višinskaitė – Katutė. Jeigu kas nors ims plūsti mane ar prigimtinės šeimos palaikytojus, tai nepateks į neapykantos supratimą

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Parazitinių idėjų pandemija

Povilas Žumbakis. Mama bears revoliucija

Nepaisant išteisinimo, K. Rittenhouse istorija įrodo, kad JAV tebėra žiniasklaidos valdoma valstybė

Pandemijos valdymas ir STI siūlomi žingsniai (II): gydymo rekomendacijos sergantiems

Dauguma JAV katalikų ir protestantų teigia: nebūtina tikėti Dievą, norint pasiekti dangų

Éric Zemmour: „Mes neleisime mūsų pakeisti svetimais žmonėmis“

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.