Šeimos politika, Emigracija, imigracija, demografija, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Tiesos.lt redakcija   2022 m. rugpjūčio 8 d. 21:43

10     

    

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Šiaurės Reino-Vestfalijos žemės centruose piliečiai galės apskųsti veiklas, kurios nėra nusikaltimai, bet yra laikomos diskriminuojančiomis kai kurių grupių atžvilgiu.

Šiaurės Reino-Vestfalijoje, tankiai apgyvendintoje žemėje Vakarų Vokietijoje, vietos vyriausybė pranešė, kad ji steigia centrus, skirtus pranešti apie „anti-queer (nukreiptus prieš keistalyčius) ir rasistinius incidentus“.

Šiuose centruose piliečiai galės apskųsti veiklas, esančias „žemiau baudžiamumo ribos“ – t. y. veiklas, kurios pagal Vokietijos įstatymus nelaikomos kriminaliniais nusikaltimais.

Greta jau atsidariusio antisemitizmo apskundimo centro pradėtas kitų keturių skundimo centrų kūrimas. Jie telks dėmesį į šias temas:
  1. Į prieš keistalyčius (queer) nukreiptą veiklą.
  2. Į prieš musulmonus nukreiptą rasizmą.
  3. Į prieš čigonų diskriminaciją.
  4. Į prieš juodaodžius ir prieš azijiečius nukreiptą bei kitų formų rasizmą.

Mes iškėlėme visą eilę naujojo įstatymų leidybos laikotarpio tikslų, kad dar labiau sumažintume diskriminaciją mūsų visuomenėje“,- sakė Šiaurės Reino-Vestfalijos Šeimos ministrė Josefine Paul.

„Pranešimo centrų įkūrimas yra svarbus pirmasis žingsnis,“ - pridūrė ji. „Naudodamiesi šia pranešimų teikimo centrų sistema, kuri yra išskirtinė Vokietijoje, mes taip pat norime užregistruoti diskriminacijos epizodus, kurie yra žemiau baudžiamumo ribos, ir todėl nėra užfiksuoti policijos statistikoje.

Tai suteiks mums dar išsamesnį vaizdą ir leis padaryti išvadas, svarbias intervencijoms ir prevencijai. Džiaugiuosi, kad keturioms papildomoms karštosioms linijoms radome patyrusių ir gerai tarpusavyje susijusių rėmėjų, kurie dabar rūpinasi patalpų įrengimu.“

Paul yra atsakinga už skundimo centrų įrengimo projektą. Ji yra kairiojo sparno Žaliųjų partijos narė ir palaiko vienalyčius santykius su Saksonijos Teisingumo ministre Katj Meier, kuri taip pat yra Žaliųjų partijos narė.

Remiantis šios žemės vyriausybės tinklalapiu, atliekami taip pat ir darbai kuriant suderintą duomenų bazės sistemą, kurioje įrašomi, analizuojami ir dokumentuojami diskriminacijos atvejai. Žemės vyriausybė suteikia 140 000 eurų kiekvieno iš keturių skundimo centrų įkūrimui. Planuojama, kad šie centrai pradės veikti 2023 metų viduryje.

Tačiau didžiausio Vokietijos laikraščio Bild straipsnyje Paul idėja susidūrė su kritika, nes buvo atkreiptas dėmesys į tai, kad veiklos, apie kurias centruose bus pranešama, tėra tik miglotai apibrėžtos. „Nesant aiškaus teisinio apibrėžimo bet koks elgesys gali būti pateiktas kaip rasizmo ir keistalytiškumo fobijos įrodymas“, - savo kritinėje analizėje rašė Louisa Volkhausen.

Lieka neaišku, kokios gali būti pasekmės asmeniui, kaltinamam, kad užsiėmė „antikeistalytine“ ar rasistine veikla. Tačiau žemės vyriausybė paskelbė, kad ji ruošia ir naują kovos su diskriminacija įstatymą, dėl kurio šios skundžiamos veiklos ateityje gali būti baudžiamos.

Šaltinis: lifesitenews.com

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

ReMix       2022-08-9 20:19

Turtinga šeima bando įgyvendinti utopinį eksperimentą, kurio tikslas – įkurdinti 70 pabėgėlių šeimų nuostabiame Prancūzijos miestelyje Callac, ir nors iš tikrųjų mieste negyvena nė vienas šeimos narys, jie nori investuoti milijonus eurų iš savo turto. kad jų vizija taptų realybe.

Ši programa, žinoma kaip „Horizonto projektas“, būtų finansuojama iš privataus „Merci“ fondo, kurį sukūrė Marie-France Cohen ir kurį valdo trys jos sūnūs. Nors pranešama, kad Coheno fondas vadovauja projektui, kitas finansavimas būtų gaunamas iš federalinių mokesčių mokėtojų subsidijų ir vietos savivaldybės.

Koenai atrado 75 laisvas darbo vietas sveikatos, prekybos ir žemės ūkio srityse maždaug 2000 gyventojų turinčiame mieste, kurias jie planuoja užpildyti pabėgėliais. Jų paramos fondas skirtas padengti pabėgėlių šeimų perkėlimo į miestą ir joms darbo vietų suteikimo išlaidas 10 metų.
Callas gyventojai priešinasi projektui ir tam subūrė šiai schemai prieštaraujančią piliečių grupę.

70 ne Europos šeimų atvykimas visiškai sujauktų savivaldybės ir kantono gyvenimą. Trisdešimt aštuoni prancūziškai nekalbantys vaikai būtų ugdomi Callac mokykloje ir suskirstyti į klases. Tai dar labiau apsunkintų mokytojų užduotį.

Kaip galite primesti Kalako gyventojams tokį projektą, kuris kelia abejonių dėl mūsų gyventojų tapatybės ir dar nenustačius tikrosios projekto kainos?

Atsižvelgiant į nedarbą, su kuriuo susiduria Callac gyventojai, piliečių grupė klausia, kodėl Cohenų šeima nėra suinteresuota padėti įdarbinti mieste jau gyvenančius žmones. „Manome, kad milijonai eurų, kuriuos kainuotų šis projektas, turėtų būti investuojami vietos gyventojams, renovuojant būstus, teikiant pagalbą energijai, plėtojant miestą ir aplinkines savivaldybes, leisti ten klestėti vietos gyventojams, o norintiems be piniginės paramos atvykti ir apsigyventi vėliau“.

Grupės laiške merui jie taip pat atkreipia dėmesį į Prancūzijos nacionalinį statistikos ir ekonomikos studijų institutą (INSEE), kad šis patvirtintų savo susirūpinimą, nes 2018 m. Kalake nedarbo lygis buvo 17,6 procentų. Tačiau atvežama dešimtys pabėgėlių šeimų ir tariamai įkuriamos naujos darbo vietos.

https://rmx.news/article/wealthy-cohen-family-attempts-to-create-multicultural-noahs-ark-by-settling-70-refugee-families-in-small-french-town-but-residents-are-fighting-back/

ReMix       2022-08-9 19:47
ReMix       2022-08-9 19:43

Praėjusį trečiadienį Nicos uosto rajone vidury gatvės Tuniso arabas išprievartavo anglę. Policija suėmė pagrindinį įtariamąjį išpuoliu, kuris, kaip paaiškėjo, buvo neteisėtas Tuniso migrantas, neseniai atvykęs iš Italijos Lampedūzos salos.

https://rmx.news/article/france-illegal-tunisian-immigrant-accused-of-raping-english-woman-directly-on-a-street-in-nice/

ReMix       2022-08-9 19:41

Afganas kuris jau buvo deportuotas iš Švedijos, Prancūzijoje išprievartavo 9-metį berniuką.
https://rmx.news/article/afghan-migrant-jailed-for-sexual-assaulting-9-year-old-boy-in-france-already-deported-from-sweden-in-the-past/

ReMix       2022-08-9 19:38

Du arabai išprievartavo 17-metį berniuką, o paskui privertė jį parvežti juos namo pas savo motiną, o vėliau ir ją išprievartavo.
https://rmx.news/article/17-year-old-italian-boy-and-his-mother-sexually-assaulted-by-two-tunisian-migrants/

As zinau       2022-08-9 13:16

kas vyr.redaktorius.Tai apsimyzes kaziolas lianzbbur bur burgeris.Is neturejimo ka veikt ir pavoge si portaleli.Dabar daro ka nori.

T0mas J.       2022-08-9 11:56

Tinklapio viršuje yra mygtukas REDAKCIJA. Nuoroda neatsidaro.
Nenormalu.
Kam slėpti nuo skaitytojų, kas ta “redakcija”?

Visų šalių lytinio darbo proletarai       2022-08-9 0:30

,,Mes išnaudosime kiekvieną galimybę surasti ir nubausti neteisingai galvojančius ir kalbančius, kad dar labiau sumažintume diskriminaciją mūsų visuomenėje.“

Mirtis       2022-08-8 22:45

slavai.Tegyvuoja Spalio socialistiniai pralaimejimai,tegyvuoja lenzbergas ir minedas..,tegyvuoja raskievicius su visom bezdzionem,ura,bleeeet

slava       2022-08-8 22:27

slava keistalyčiai, slava negrai, slava čigonai, slava musulmonai.

Rekomenduojame

Dominykas Vanhara. Kremliaus diplomatinės pergalės

Italijos rinkimai – žemės drebėjimas ES?

Karas Ukrainoje. Du šimtai vienuoliktoji (rugsėjo 22 diena)

Danija nutraukia asmenų, jaunesnių nei 50 metų, skiepijimą nuo kovido infekcijos

Marius Parčiauskas. Kaip išliksim, jeigu tėvystę siesim tik su skurdu ir depresija?

Linas Karpavičius. Kaip vyksta manipuliavimas žmonėmis?

Marius Parčiauskas. Rusijai atnaujinti puolimą nėra jokių šansų

Flandrijos vyskupai oficialiai parėmė ir pasiūlė tos pačios lyties porų laiminimo ceremoniją

Audrius Globys, dr. Darius Alekna. Ką valdžiai sako apklausos?

Karas Ukrainoje. Du šimtai dešimtoji (rugsėjo 21 diena)

„Demografija yra mūsų pusėje“ – švedų repo atlikėjas sako juodaodžiams ir rudaodžiams, kad jie laimės prieš dešiniuosius

Ramūnas Aušrotas. Vaiko institucinės globos pertvarka Lietuvoje patiria fiasko?

Ką Europai reiškia dešiniųjų pergalė Švedijoje?

Likimo valiai paliktos lietuviškos mokyklos Lenkijoje: vadovėliai lenkų kalba, finansavimo trūkumas ir kova dėl išlikimo

Tos pačios lyties asmenų civilinė sąjunga bus lygi šeimos teisiniams santykiams – teisininkai

Civilinė sąjunga ruošiama už akių

Vengrija rizikuoja netekti 7,5 milijardų eurų ES lėšų

Karas Ukrainoje. Du šimtai devintoji (rugsėjo 20 diena)

Ramūnas Aušrotas ir Rengimo šeimai asociacija. Niekam, net įstatymo teikėjams, nėra aišku, kokias teises įgis, partnerystę sudarę asmenys

Karas Ukrainoje. Fronto linijos pokyčiai 2022 metų vasaris-rugsėjis

COVID-19 finansų tyrimas: influencerių palankumas valdžiai ne už dyką?

Karas Ukrainoje. Du šimtai aštuntoji (rugsėjo 19 diena)

Vengrija nebegali būti laikoma visiškai demokratiška šalimi, tvirtina ES įstatymų leidėjai paskutiniame išpuolyje prieš Orbano vyriausybę

Linas Karpavičius. Oi neteisus jūs Arestovičiau, neteisus…

Karas Ukrainoje. Du šimtai septintoji (rugsėjo 18 diena)

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Sunkus pasirinkimas – XXV eilinis sekmadienis

Ramūnas Aušrotas. Pamatėme, kad problema ne tokia jau išsigalvota

Karas Ukrainoje. Du šimtai šeštoji (rugsėjo 17 diena)

Dominykas Vanhara. Maksimaliai užkardyta galimybė vietos politikams dalyvauti savivaldos rinkimuose ne per partijas

Demografinio sprogimo mitas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.