Visuomenės pokyčių analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Prezidentas ir jo komanda, Seimas, Prokuratūra, Savivalės istorijos, FNTT vadovų nušalinimas, Žmogaus teisės, Žiniasklaida, Keisti teismų sprendimai

Vienišas (?) Neringos Venckienės karys

Tiesos.lt siūlo   2018 m. lapkričio 4 d. 16:49

21     

    

Vienišas (?) Neringos Venckienės karys

Jūsų dėmesiui siūlome portale respublika.lt paskelbtą Danutės Šepetytės interviu su dr. Vytautu Matulevičiumi. Kaip jau skelbėme, rugsėjo pabaigoje Vašingtone buvęs žurnalistas ir parlamentaras liudijo garsiojoje Neringos Venckienės persekiojimo byloje JAV kongreso Helsinkio, t.y. žmogaus teisių, komisijoje.

Kokiomis aplinkybėmis atsidūrėte Vašingtone?

Mane pasikvietė JAV kongreso Helsinkio, t.y. žmogaus teisių, komisija. Įsivaizduojat: ketverius metus, kol dirbau Seime, gal tik išskyrus vieną kitą atvejį ir tą, kai laimėjau bylą Konstituciniame Teisme, manęs nekalbino joks žurnalistas; net informuojant apie šurmulį sukėlusį mano įstatymo projektą, „Panoramoje“ buvo nutylima, kas jo autorius. Ir staiga, pasirodo, net JAV kongresmenams įdomi mano nuomonė. Suprantate ironiją? Jeigu tave ignoruoja, tavęs nepastebi, nors esi žmonių rinktas parlamentaras, tu neegzistuoji kaip politikas.

Nemato ir dabar, netgi jums nuvykus liudyti į JAV kongresą.

Bet šį sykį bent jau gavau satisfakciją. Į JAV institucijas dėl N.Venckienės likimo kreipėsi ne vienas žinomas mūsų tautietis, savo argumentus laiške išdėsčiau ir aš. Galbūt tie argumentai ir pasirodė įdomūs klausymus surengusiems JAV politikams. Gavau oficialų kvietimą atvykti ir pasisakyti vyriausybinės Helsinkio komisijos posėdyje - drauge su N.Venckienės sūnumi Karoliu, jau tapusiu gana žinomu kovotoju už pamintas savo motinos teises.“

Interviu tęsinį skaitykite ČIA.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Dzeikas       2018-11-8 16:59

stasy, kaip tai priestaraujate pats sau:
- “Na nežinau kaip su ta teisine Lietuvos gerove ...”
- “...gal sakau jau imkitės ko nors kas link tos menamos pedofilijos ?”
Jus neturite asmenybes susidvejinimo problemos?
Nes jeigu NEZINOTE kokia padetis su Lietuvos, tai kaip galite tvirtinti, kad pedofilija menama? Ir kam reikia imtis “link tos MENAMOS pedofilijos” jeigu ji menama?
Ir kaip tada suprast jusu ideja, kad nereikia vaikui sukelt skausma kapstant byla? Tai apie koki skausma kalba eina, jeigu pedofilija “menama”?

Jus sudeliokite ka jus norite pasakyti i logiska seka.Nes jeigu atmesti versija , kad siaip leidziate migla akysna , belieka spet ,kad nesuprantate ka kalbate.

stasys        2018-11-8 9:09

Dzeikai .. Už padrikas mintis atsiprašau kai tik išgirstu kad vaikas dega ..  jau negalvodamas griebiu pilnus kibirus vandens ir lekiu laukan, kažkas minėjo kad nuo tos manijos padeda šaškiu sportas,.. ne tiesa.. kraštinė troba tik mitas . O dėl tu 5-6 punktu . Na nežinau kaip su ta teisine Lietuvos gerove .. bet per tuos ilgus metus mano kibirai tikrai aprūdijo ir rankos nutįso iki keliu ..gal sakau jau imkitės ko nors kas link tos menamos pedofilijos ?  Bet tai nieko bendro neturi su teikiamais kaltinimais N.Venskienei , o gal verta dar palaukti kol mergaitė suaugs ir pati pasakys ka galvoja ??, ... pala pala !! vėl delnai niežti ..ir kojos nenustygstą vietoje ..- Na ka nors Dzeikai darykime ..o tai aš visai susensiu ..ir pats padegsiu savo šieno kupeta ..ir duosiu darbo ne tik rankoms bet ir burnai ..Aš atviras tamstos siūlymams .

Dzeikas       2018-11-7 19:33

stasy, jus taip miglotai aiskinate, kad norom nenorom iskyla butinybe konkretizuoti, kad skaitantys matytu konkretu vaizda , o ne migla. Tegul jie ir sprendzia. Taigi, jusu teiginiai:
1) Dzeiko poziuris i problema mazochistinis.
2) Kas yra teisingumas mes nezinome , mano nuomuone tai tas, kas sutaiko abi konflikto puses.
3)Jeigu gydant ligoni chirurginis gydymas skausma tai dera atmesti toki.
4) Vengiant ligonio kanciu dera naudoti kita gydymo metoda, net jeigu jis neisgydys jo.
5) Kelti byla ir isnaujo nagrineti ja nedera del to, kad tai sukels vaikui kancias( vadinasi jus sutinkate, kad vaiko zaginimo faktas buvo, kitaip kalbos apie kancia neturi prasmes?)
6) Dzeikui nerupi Lietuva ir jos teisines sistemos padetis.
Pastarieji 2 punktai suponuoja atsakyma, kad vardan Lietuvos valstybes ir jos teisines geroves nedera kelti tos bylos , palikti kaip yra.
Teisingai jus supratau?

stasys        2018-11-7 10:53

Dzeikai ..rizikuoju Jus įžeisti , bet to tikrai nesiekiu . Tamstos požiūris į Venskienės byla labiau panašus į malonumą patirianti mazoshista . Jus tikrai galite pasakyti kas yra tas teisingumas ? .. pagal mane tai teismo sprendimas leidžiantis konflikto pusėms bent užkasti kirvius, jei nesusitaikant , jus klausantis čia aš to pasigendu . Kas yra svarbiau operuoti serganti ligonį ? ar tepalais palaikyti jo apverktina organizmo būkle. Na jau ne karta rašiau ..kitur matyt,  nukryžiuoti vaiką kaip politinį idola gali tik ta grupė žmoniu kurie tam vaikui aplamai nieko nejaučia . Nuo to taško prasideda tas teisingumas nuo to ..suauge tegulk patys žaizdas tvarsto ir meldžia dievo atleidimo .Tai kad tamstai nerupi ta Lietuva ir jos teisinės šalies padėtis .. na ka čia pridursi . Savi marškiniai .

Dzeikas       2018-11-6 10:57

stasy, jus abstrahuojate problema neatsakes ir palikes nuasalyj Mergaites istorija (ir Venckienes byla, kaip jos tesini). Nera jokos Lietuvos teisesaugos ir Lietuva pati paneigs savo valstybinguma neissprendusi sios bylos ir neivardijusi kaltuju.Nes nera teisingumo - nera valstybes.
Jus neteisingai apibreziate valstybe kurios jurisdikcijoje atsidure Venckienes byla.Ne “...ir labiau pažengusios demokratijos kelyje…” , o elementariai teisine.
Demokratiskumas, liberalizmas (JAV ne liberalios, bet laisvos. Zmogaus laisve tai Valstiju motto, pagrindas ant kurio jos stovi) - siuo atveju tai antrinis dalykas nesusijes su diskusijos objektu.
Tai stai pasitikedami JAV kaip TEISINE valstybe, mes SVEIKINAME jos teisesaugos isikisima i Venckienes byla. Kodel nenorime kad Venckiene butu deportuota i Lietuva? Todel, kad ne syki mateme kai Lietuvos teismai juoda ivardyja baltu ir atvirksciai. Ju alogisku, besikertanciu su sveiku protu nuosprendziu kiekis jau seniai peraugo i kita kokybini apibrezima. Tai ka daugumas tiesos.lt ivardija, savo sprendimu gilintis i byla patvirtina ir JAV Temide iki tol laikiusi Lietuva teisine valstybe.
Vel gi, jus maskuojate esa Venckienes bylos abejotini sprendimai susije su tokiu bylu praktikos stoka Lietuvoje. Jeigu tai naivumas jis kelia sypsena , stasy. Tyciniu nusikalteliu slepimu as jusu apkaltint negaliu - irodyt negaliu.

stasys        2018-11-6 9:33

Ačiu Dzeikai komentaras tamstos aiškus ir pozicija aiški , bet turiu Tamstai kita klausima ? ar pačiam nekeista kad Lietuvoje turime situacija kai konfliktai kilę Lietuvos teritorijoje permetami kažkur į kitas valstybes spręsti , aišku tos šalys draugiškos ir labiau pažengusios demokratijos kelyje ..turinčios kur kas didesne patirti sukaupusios tiek laike tiek jos apimtyje, yra ko Lietuvai pasimokyti . Klausima vedu prie to ar nebandėte į ta problema pasižiūrėti Lietuvos vartotojo akimis ? Juk dabar madinga priekaištauti Lietuvos valdžiai demokratijos vertybių trukumais apeliuojant į vakarus ..bet tuo pačiu matyti tame procese ir trukumus Lietuvai ..kaip iš ten ‚eksportuojama‘ globalizacija ..liberalizmo diegiamoms ‚laisvės‘ čia pas mus ..galu gale tie patys klausimai su Lietuvos suvereniteto dalies perleidimu ES struktūroms . Ar tai ka čia gvildename neprimena toki Tamstai apsimestinį šunuodegiavimą ? vienu atveju rankiojame vakaruose saldžias razinas kitu , kai naudinga , juos (vakarus) dedame į šuns dienas ?. Juk mastant tvarkingai toks procesas Lietuvai , jos teisminei sistemai ,galėtu tapti labai naudinga patirtimi diegiant tu pačiu teismu rezonansiniu bylu sprendimus ..jei aišku atmesti tuos visus išsigalvojimus apie norą kažkam čia žudyti ..Venskienė ne mėnulyje ir dabar gyvena ..ir apsaugos iki to laiko pas ja nebuvo .  Galvoju kad Lietuvoje , jos teisinėje sistemoje , problemos kyla dėl nebuvimo tokios praktikos ..kai formuoti tam tikras demokratines nuostatas paprasčiausiai nėra iš ko ..  Vaikui augti ir tobulėti reikia kas karta duoti vis sudėtingesniu užduočiau ir užduotys turi tapti kryptingos .. siekiamam rezultatui .  Siūlau pasižiūrėti į problema plačiau ..ir iš toliau .. Lietuvos teisinė bazė kuriama visai kitais lingvistinės teisės normu aiškinimais nei vakaruose ..ir čia yra tos posovietinės specifikos .. į kuria pasižiūrėti reikia plačiau .

Stasys       2018-11-5 20:56

Be abejo, buvo beprecedentinis smurtas prieš taikius žmones, stovinčius privačiame kieme. O baisiausia, kad prieš mažą vaiką ankstyvų rytmetį, kai vaikai turi miegoti. Labai išsigandęs buvo ir Karolis, po Mergaitės pagrobimo visas drebėjo ir verkė. Man tas vaizdas buvo net baisesnis už sausio 13, nes ten buvo priešas, okupantas.  O čia, lyg tai savi, bet labai svetimi ir tai yra baisu….

Dzeikas       2018-11-5 16:41

stasy,
1) o galima konkreciau kokiuose teiginiuose autorius nera saziningas?
2) Kodel (Lietuvos ambasados atstovas, teisingai supratau?) turejo argumentuoti? Todel, kad komisijai rado teismo procesiniu pazeidimu ir toje sviesoje Venckienes ginybos teiginiai, PAAISKINANTYS tuos pazeidimus, igauna svorio. Ir jeigu Lietuvos teisesauga randa Venckienes nusikaltima toki svaru, kad del to pradetas ekstradicijos procesas is JAV - dera patvirtinti kaltinimus ir pagristi procesiniu pazeidimu pagristuma. Ne, atvykti aisku neprivalu, bet tada lieka neatsakyti kaltinimai, kad Lietuvos pareigunai siekia nuzudyti Venckiene. Ir Helsinkio Zmogaus teisiu komiteto kvietimo ignoravimas rodo nepagarba Zmogaus teisems, kas velgi patvirtina Venckienes baime buti nuzudytai. Juk jeigu ji avantiuriste ir smeizike , kam jus linkes tiketi ir mus bandot itikinti, ar nebutu reikalo Lietuvos atstovui ateiti ir paaiskinti kodel?
3) JAV neturi politinio intereso NEISDUOTI Venckienes, taciau Venckiene budama JAV teritorijoje randasi jos teismo jurisdikcijoje ir politineje atsakomybeje jeigu Venckienes ginybos argumentai pasitvirtintu.Venckiene noretu ,kad ginca sprestu JAV teismas. Lietuva nori spresti tai pati(jos teismai).Tai reikejpo ateit ir pagrist , syki JAV temidei kilo klausimu. Juk JAV teismui sakykim Petriko atveju jokiu klausimu nekilo. Kazin kodel?
O tai video medziaga ne irodymas? Matot, stasy, as ilga laika gyvenau JAV ir zinau, kad video ar foto parodes tiesiog teismo salei tesejui gali buti 200% irodymas ir teisejui to pakanka. Cia tik Lietuviskos teisesaugos atradimas ,kad uzfiksuotas vaizdas neirodymas, arba matymas vaizdo medziagoje to, ko ji nerodo.
Pasakysiu daugiau, ta video medziaga butu pakankama pradeti byla pries policininkus dalyvavusius akcijoje ir pacia valstybe.

stasys        2018-11-5 14:53

Dzeikui .. Nesuprantu ir aš kodėl turėjo tai komisijai argumentuoti ? Perkelti teisminius ginčus į Amerika galima tik vienu atveju jei visos pusės sutaria kad ginčą turėtu spręsti trečioji šalis ar bent butu Lietuvos įsipareigojimai tarptautiniai ta pripažinti .smile) Tiesa sakant lieka neaišku kas po tais Matulaičio kaltinimais padėta apart žodžiu ir video .smile) Džeikai ..autorius pats nėra sąžiningas dėstydamas komisijoje reikalo esme ..

Dzeikas       2018-11-5 11:27

stasy, ko jus ora i kibira su vandeniu leidziate?
Jeigu jusu pasipiktinimas “isdaviku” toks teisuoliskas, ko gi Lietuvos ambasada neatvyko ir neisdeste jusu pateiktu argumentu Helsinkio Zmogaus teisiu komitetui? Beje, juk tai labai autoritetinga organizacija kurios sprendimais ir nuomuone Lietuva remesi didzia dalimi atstatinedama Nepriklausomybe.
Matyt ambasada nutare nebandyti komiteto nariu kantrybes. Organizacija solidi, bet isdescius Lietuvos teisesaugos argumentus nariai turbut imtu isteriskai juoktis. Nuodeme aisku juoktis is tragedijos, bet kai valstybine istaiga ima apsimetineti Byviu ir Teslagalviu (Lietuvoje teisesaugos oficialiu(!) asmenu netgi intonacijos panasios) tai ir Motina Terese prapliups juokais.

Ramiros       2018-11-5 10:16

Lietuva bunda ! ?. Po garbingosios sesės Nijolės sąžiningos ir teisingos kalbos atrodė, kad teisingumo ir tiesos ledai pradės judėti, nes jautėsi, kad dalis tebemiegančių žmonių pabudo. Bet, deja, tik maža dalelė. Prabudo ir vėl užmigo ... O tie, iš anapus, pamatę tai,  vėl pradėjo siautėti, banditiškai puldami šeimas ir jų vaikučius .... Sąžiningi, neabejingi melui ir kito skausmui, snaudantys, pakilo, suprasdami, kokiame pavojuje mes atsidūrėme. Matyt, žmonės pradėjo suprasti, kad vyksta valstybės griovimas, nemanau, kad be išorės priešų pagalbos. Nors priešų viduje apstu, jie prasiveržė į valdžią, gal, ir į teisėsaugą bei kitas institucijas. Mano protas nesuvokia, mes esame ar ne, demokratinė ir teisinė valstybė. Garliavos įvykiai ryškiai apnuogino daug ką. Man labai neramu dėl mūsų brangiosios Tėvynės likimo .... Įdomu, ką mano buvęs prezidentas apie dabartinius vaikų grobikus ir šeimų ardytojus, o jis, kiek pamenu, labai suinteresuotas buvo, kad “Mergaitę gražinti motinai”, kalbėjo viešai, kad “reikia vykdyti teismo sprendimą” ?  .... Taip pat įdomu, kodėl ? O Vytautui tikrai pagarba ir pritarimas. Duok Dieve, kad jis nebūtų “vienišas”, o būtų milijoniniame bendraminčių būryje.

stasys        2018-11-5 10:00

Autoriui ..Matyt kiekvienas savaip kovoja su tuo ka skaito blogiu , bet kaip paaiškinti matant žmogų ..kuris yra buvęs ir Seimo nariu ir žinomu žurnalistu ..nusileidusiu iki to kad pritaria Lietuvos Konstitucijos laužymui ...kurioje sakoma kad teisingumą Lietuvoje vykdo tik teismai Lietuviški ..o ne Amerikietiški ..o dargi nuvykus į Amerika paviešinti savo prielaidas kaip faktus apie Lietuva .Mielas autoriau kokius įrodymus dokumentinius pateikėte Helsinkio grupės komisijai be to kad publikavote savo video .. ? Motyvuoti tuo kad Lietuvos ambasada neatsiuntė savo atstovus į ta Helsinkio grupės posėdi kaip baime kažkokia Jums .. blogas argumentas . Tokius bandymus Lietuva matė ginčuose ir dėl ekstradicijos Snoro banko byloje UK .? Nesuprantu kam tas nuolatinis melas sau apie palaikymą visuomenės Jums ir t.t. ..Jus ne Seimo narys ir jau ne partija ..tai kokiu dar įrodymu reikia kad ta visuomenė jau seniai laukia kada gi ta nuskriausta mergaitė galės grįžti namo ir užkasti suaugusiųjų nesantaikos kirvius su visais tais blogais prisiminimais . Primenu ta padaryti bus galima kai įsiteisės visi sprendimai toje byloje Lietuvoje o ne Amerikoje ..ar taip bus ..klausimas Jums .

UAB "Žopienė, Šikalienė ir Šalava".       2018-11-5 5:07

Mes jau susijungėm. Po Vytaudo kovų su vėjo malūnais, kai jam niekas neatėjo į pagalbą, padarėme išvadą, kad geriausiai susivienyti su vaikų grobikais po VTA vėliava. Jokios atsakomybės už pagrobtus vaikus VTA tarnyboje ir geležinė vienybė su mirtina atsakomybe pas sutenerius. Dabar, atgimusio Osvencimo niekas neatskris bomborduoti. Atvirkšiai, - surakins kojas grandinėmis ir užvilks oranžinį chalatą. Gimdyk, Durnių laive, mums ekologišką žmogieną!

wwwe       2018-11-5 3:31
o viskas tęsiasi, atrodo...       2018-11-5 2:01

Paskutinis rezonansas Kaune su vaikų grobimu. Kur ardėsi teistas “vaiko teisių” darbuotojas Teodoras Ismailovas. Manote, tas teistas sukčius šiaip sau įsidarbino “vaiko teisėse”? Bent jau man viskas panašiau į pilvotų dėdžių su “specifiniais” poreikiais protežė. Kad per va tokius teistus, o dėl to pažeidžiamus, būtų priėjimas prie vaikučių. :( Geriau jau klysčiau. Net šiurpas tada nukratė, kai ėmė aiškėti tokios detalės.

Giliai neteisinga       2018-11-4 19:39

Vytautą Matulevičių vadinti Neringos Venckienės kariu, tuo labiau vienišu. Eina kalba ne tiek apie Venckienę, tiesiog aplinkybės taip ausiklostė, kad ji, maža jos dukterėčia ir klastinga bei mįslinga, giliai neteisinga pedofilijos byla staiga atsidūrė valstybės piliečių apsisprendimo smaigalyje. Teisėsauga jau tiki tik tie,kurie neapdovanoti protu arba patys susiję, savo noru ar aplinkybių verčiami, pagaliau iš baimės nuėję melo ir įstatymų pamynimo keliu. Ne kartą buvo primenami pranašiški romėnų filosofo Senekos žodžiai"Teisėjas, kuris nuteisia nekaltą žmogų, nuteisia pats save”. Į atskirus tos bylos epizodus sąmoningai įpainiotos vos ne visos Lietuvos teisėsaugos, teisėtvarkos struktūros. Bet ne visi prokurorai, policijos tyrėjai, teisėjai. Galima paklausti: tai kodėl jie tyli? Todėl, kad Lietuva kol kas tyli, dar neprasiveržė jos pyktis. Žmonės dar abejingi, todėl ir daugelis padorių pareigūnų prasižioti bijo, nes puikiai nutuokia, su kuo turi reikalą.Tačiau ateis laikas, ir visi prabils. Nes tylėdami ir jie neturi jokios ateities. Kaip ir mes visi. Pagarba Vytautui Matulevičiui.

Dzeikas       2018-11-4 18:56

Pries kokius 7 metus skaiciau reportaza apie kaimo moteris, ne tai kolukietes , ne tai valstietes is kazinkokiu papilviu kaimo, kur autobusas is rajoncentrio karta per savaite atvaziuoja. Vienzo jos karta savaiteje susieina pas ka nors troboj ir choru dainuoja(!!!). Susieit reikia beje ne viena ir ne du kilometrus numint. Dainavo irgi graziai. Nesu tautiskos muzikos fanas(sovietmeciu nuo tu sutartiniu per radija transliuojamu nervini miksejima pasigavau, rankos isgirdus tirtet imdavo) greiciau alergiskas. Bet dainavo moterys…vienzo saipytis ten neina. Geriausia ka galejau tik patylet. Kazkas parase komentara: “Tik deka tokiu zmoniu Dievas pakencia sia paplavu duobe”
Ta pati galiu pasakyt apie Matuleviciu. Kiek dave naudos jo priesinimasis netiesai? I ta pelke kur esame dabar butume nusiriste ne po 30, o po 3 metu jeigu nebutu tokiu zmoniu.Pristabde.
Valdziukei pasitasyt teko.Ant smugio nepavyko.

Misteris       2018-11-4 18:40

Susidomėjau DRĄSIAUS šauksmu nuo pat permos minutės.
Supratau visa savo esybe,kad šis žmogus sako Tiesą.
Jis šaukėsi žmonių pagalbos komentaruose…ir jam atsiuntė Žalimą.
Ir jis apsidžiaugė,nesuprasdamas,kad tai spąstai.
Nepavyko jam atpažinti išdaviko.
Sumokėjo savo gyvybe.
Bet kova dar nebaigta.
Jis įžiebė liepsną,kuri perduodama iš rankų į rankas.
Jis Lietuvos Danko.

Komentatoriui JUOZUI       2018-11-4 18:14

Bendrai “kovai” susijungiama dėl įtakos, pajamų, postų ir dargi renomė. Taip randasi partijų tuntas, ir pagaliau - taip buvo, taip bus. Respect.

Tomas       2018-11-4 18:03

Pone Vytautai,ačiū,kad ginate tiesą.Pagarba.

Juozas       2018-11-4 17:40

Ačiū, p. Vytautai, kad buvote, esate ir, tikiuosi, dar ilgai būsite tikru žurnalistu ir teisingu žmogumi. Kad aktyviai priešinatės Venckienę dorojančiam klanui.
Prisimenu “Kranto” laikus. Visi darbai būdavo planuojami taip, kad galėtume pažiūrėti. Atrodė, kad jau negrįšime į diktatūros laikus niekada, kai yra toks viešumas. Deja, prireikė tiek nedaug metų, kad grįžtume jau į savųjų diktatūrą, todėl dar baisesnę už buvusią. Ir vėl cenzūra visame kame, vėl melas iš ekranų...
Gaila, kad žinomi kovotojai daugiausia kovoja pavieniui, tikėdamiesi, kad kiti prisijungs prie jų. O reikėtų pirmiausia susijungti bendrai kovai, o jau paskui dalintis įtaka ir postais.

Rekomenduojame

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

COVID-19 metu pertrauką turėję virusai sugrįžo – ir elgiasi netikėtai

„KyivPride“ pareikalavo atleisti Arestovičių dėl pareiškimų apie LGBT asmenis, o jis atsakė

Kazimieras Garšva. Šalčininkų ir Vilniaus rajonuose diskriminuojami lietuviškų gimnazijų mokiniai

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuonioliktoji (birželio 21 diena)

Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją

Dominykas Vanhara. Nekilnojamojo turto mokesčio logika vis dėlto egzistuoja

Edvardas Čiuldė. Ar Putinas bus pakartas po mirties?

Ramūnas Aušrotas. Schema „pagalba mainais į ideologiją“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.