Šeimos politika, Vaiko teisių apsaugos tarnybos

Vidmantas Valiušaitis. Žengta labai rizikingo socialinio eksperimento keliu

Tiesos.lt redakcija   2017 m. vasario 14 d. 23:50

31     

    

Vidmantas Valiušaitis. Žengta labai rizikingo socialinio eksperimento keliu

Veidaknygė

Šiandien Mykolas Majauskas per „Panoramą“ aiškino, kad priėmus įstatymą, dabar reikia tik stiprios institucijos, kuri „nebijotų prisiimti atsakomybės“, ir reikalai smurto prieš vaikus prevencijos srityje bus OK.

Jis – jaunas, nežino, kad institucija, kuri „nebijojo atsakomybės“ (užnugaryje turėjo KGB, tad jautėsi drąsiai), jau buvo. Ir vaikai jau buvo atiminėjami. Ir rezultatais džiaugtis nebuvo galima.

Pagal šiandien priimtą įstatymą dabar tai vadintume „emociniu smurtu“. Tada – „reakcingų“, todėl komunizmo statybai kenksmingų įsitikinimų propaganda šeimoje.

Nekonkreti, plačias interpretacijas leidžianti įstatymo formuluotė sudaro sąlygas valdininkams pavojingai kištis į žmonių pasaulėžiūros sritį. O tuo pačiu – į teisę turėti žmonėms įsitikinimus ir pagal juos gyventi.

Žinoma, šitam etape dabar pabrėžiamas labiausiai fizinio smurto aspektas rodant pavyzdžius iš socialiai degradavusių sluoksnių. Bet šis įstatymas slepia rimtą grėsmę, kurios Seimo nariai, man regis, neįstengė adekvačiai įvertinti.

Jeigu šeimos pažiūros, tarkim, krikščioniškos, neatitiks laicistinės valstybės nustatinėjamų naujų moralinių „normų“ (erdvės plėtrai – didžiulės), įstatymo interpretacijos gali traktuoti tai kaip „emocinį smurtą“ ir represinį valstybės aparatą piknaudoti prieš „neteisingai“ mąstančius ir kam nors nepatinkančius žmones, atiminėjant iš jų vaikus.

Juk šiuo atveju lemiamas veiksnys bus ta valdininkų kontora, kuriai Majauskas linki įgyti daugiau jėgos ir „nebijoti prisiimti atsakomybę“.

Tuo metu teisinės valstybės įstatymai turi būti tokie, kad žmonės ne tikėtųsi „geros valios“ iš valdininkų, bet jie užkirstų kelią naudoti prievartą ne vien prieš vaikus, bet ir valstybės aparatui – prieš asmenis ir šeimas, gerbiant bei saugant jų įsitikinimų laisvę.

Deja, šįsyk žengta, mano nuomone, labai rizikingo socialinio eksperimento keliu, kurio pasekmes sudėtinga prognozuoti.

Redakcijos prierašas: verta prisiminti Vidmanto Valiušaičio straipsnį „Kiek vaikų buvo atimta iš šeimų tarybinėje Lietuvoje?“

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Zenonas       2017-02-17 2:58

Jeigu pas mane ateis atimti vaikų, perspėju, kad aš neatsakau už savo veiksmus, per daug juos myliu. Apginkime savo vaikus nuo grobikų!!!

Citizen Go       2017-02-15 14:39

2017 Citizengo Survey Results:
We will continue in much the same way, focused on online campaigns, mostly targeted at issues of life, family, and religious freedom from persecution.
Just over half of survey respondents were men (52.96%) and just under half were women (47.04%).
In response to the question about which core values we should emphasize this year, here are the answers:

When we asked which specific campaign activities we should undertake in 2017, this was the decision:

As for how we do it, a majority of responses encouraged us to grow what we are already doing, focused mainly on internet alerts and online petitions, while improving public recognition of our brand:
• 65.02% Growing our social base through viral online campaigns
• 64.76% Improving public awareness of our brand
• 43.09% Taking our efforts to the streets with off-line activities
Then you shared your evaluation of our community-centered platform. How did CitizenGO do? This was the answer:

This is an improvement in our evaluation over last year, so I’m thankful that we are continuing to become more effective and useful to you!
Thanks for helping us refine our approach for 2017. We had some doubts about whether it was the right time to take our message to the street, or to invest in media and press outlets, or to distributed brochures…
We also had some doubts about whether we should diversify into addressing other issues, like monitoring secularism and intolerance or combatting corruption. We will, but only to the degree that you have indicated: just a little bit.
This way, we can focus on what you consider our highest priorities: resisting the gender ideology indoctrination that is being taught to children, protecting the lives of the unborn, and defending marriage between man and woman.
The survey results indicate that these issues are more of a priority for CitizenGOers than even protecting persecuted Christians.
Of course, we will continue to defend persecuted Christians and to free Christians who have been imprisoned for their faith, but we will allocate our resources to emphasize those things you’ve deemed the highest priority.
As you know, our resources are very scarce, so we must make tough choices. We must clearly define where we devote our efforts. And who better to decide than you and all of the CitizenGOers?
As I told you before, CitizenGO does not exist as an abstract entity. CitizenGO is you and me… It is the community of all CitizenGOers who propose campaigns, sign petitions, share them on social media, and contribute financially to our efforts.
So thanks again for all that you do. And we’ll continue the conversation…
Sincerely,
Josh Craddock and the entire CitizenGO team
P.S. Thanks for helping to shape our strategy for 2017. It is already an exciting year! I just remembered a picture of the CitizenGO team from the Summer School we held in Malaga, Spain last July. Not all of the CitizenGO campaigners are pictured, but many of us are…

Jules       2017-02-15 14:27

Ciniškas vakar dienos, šv.Valentino dienos proga, sąmokslininkų priimtas vaikų atėmimo įstatymas yra puiki elito dovana Eilinei Lietuvos vyrijai Vasario 16-osios proga, nes mes, runkeliai, manome, kad tai labai pragaištingas įstatymas, kurio pagalba supremaciai siekia visai kitokių tikslų negu įvardinta įstatyme. Tokia yra istorija – niekur nesidėsi, nes mes gerai dar pamename, kaip darbo žmonių vardu 1917 metais buvo įvykdyta Bolševikų revoliucija, apgaunant tuos pačius engiamus nelaimėlius – darbo samdinių klasę, žodžiu, ubagyną. „The Wall Street capitalists seize the power in Russia in the name of the workes“ – taip rašo sąžiningi, nenaratyviniai, istorikai pasauly, ne Hegemono istorikai. Ubagams juk tada buvo pažadėti žemė, fabrikai, darbas, taika ir laisvė, kaip dabar vaikų ir moterų apsauga ir gynyba nuo siautėjančių vyrų, o gavo ką? Gavo Gulagą ir aukų virš 66 milijonų. Mūsų Raudonosios oligarchijos supartalinti rinkėjai šito jau nebepajėgūs suprasti, ypač to milijardieriaus rinkėjai. Kokio masto šis sąmokslas mes, mažaraščiai užribio žmonės, ant greito dabar pasakyti negalime, ir kokie pinigai jau sukasi jame, šitame nešvariame biznyje taip pat nežinome? Tik Vasario – 16-osios išvakarėse Halės turguje manoma, kad kolchoznikai jau atvirai siekia visai kitų savo tikslų arba atidirbinėja už gautą paramą, už nešvarius Hegemono pinigėlius, už svaiginančią karjerą ir gerųjų aitvarų suneštus jiems turtus. Mes visi buvome vaikais ir gerai prisimename ne tik savo vaikystę, bet ir kaip tėvai paminėdavo, prisimindavo Vasario 16-ąją. Taigi „La Révolution suprémacistes en Marche!”, o gaila, kad nėr kam jos Lietuvoje sustabdyti.

Irr       2017-02-15 13:47

pasižiūrėkit ką valgo skurdžios šeimos, ką valgo skurdžių vaikai? Pasižiūrėkit kokia kambarių tempertaūra pas skurdžius auginančius vaikus. Pasižiūrėkit ar skurdžiai turi kur vaikus išmaudyt.

Šakalienę šiandien giria       2017-02-15 13:46

Miliūtė,suokia,kad tai jos projektas,nutyli,kad tai kompromisinis projektas,o Šakalienė nė nepataiso,kad Miliūtė netiksli.Tai ar tokiu žmogum galima pasitikėti?Suokalbis?

Kad reikėjo pasmerkti       2017-02-15 13:45

smurtą ,tai reikėjo.Bet kad, pakeliant ranką  smurto smerkimui,nebūtų pradėtas dar didesnis įbauginimo smurtas prieš savo piliečius.Todėl antroji dalis labai svarbi.Pagal kokias taisykles toliau gyvensim-Dekalogą ar liberalųjį ,priklausantį nuo naudos grupei draugų,o ne visai tautai.Gal reikia apklausų,referendumo?Jie nesupranta,kad dėl tokių barnevarnet ir žlunga ES.

o kaimyninėj šaly       2017-02-15 13:22

Lenkijos vyriausybės programa „Rodzina 500+“ (liet. Šeima 500+.

Tai programa, pagal kurią už antrą ir kitus vaikus tėvams mokamos 500 zlotų išmokos) daro ženklią įtaką skurdo lygiui visuomenėje ir gerokai pataiso skurdžiausios gyventojų dalies materialinę situaciją.
Keletas skaičių iš raporto:
Kraštutinis vaikų skurdas. Iki programos „Rodzina 500+“ įvedimo 11,9 proc. vaikų Lenkijoje gyveno kraštutinio skurdo sąlygomis. Pradėjus vykdyti programą šioje grupėje LIKO TIK 0,7 proc. vaikų. Šis 11,2 proc. punktų sumažėjimas reiškia vaikų grupės, gyvenančios kraštutiniame skurde, SUMAŽĖJIMĄ 94 proc.
Programa „Rodzina 500+“ apima 3,8 milijonus Lenkijos vaikų. Per 2016 metus buvo išmokėta 16 milijardų zlotų.
O mūsų valdžia duos po kostiumą.
Būtų gerai, kad J.Statkevičius sumodeliuotų ir stilingas ubagėlių terbas.
Kad gražiai derėtų prie tautiško kostiumo.: )
• 
3:2

???       2017-02-15 13:04

Neprisipažinę KGBistai su prisipažinusiais KGBistais taikys KGBistinius metodus?

Gal todėl valstybininkai,       2017-02-15 12:56

reguliuojami konservatorių, taip aršiai stumia barnevarnet projektą,kad pateisinti prieš save ir visuomenę jų žiaurumą Garliavoje.Žiaurumą,kuris jiems kainavo valdią,kurios negauna jau kelias kadencijas.Po barnevarnet skraiste nori pakišti savo sąžinę ir ramiai laukti išrenkant į valdžią.Tai kad nepavyks.

abc       2017-02-15 12:50

tai ko pridirbo vakar “entuziazistai”, grubiausiu būdu pažeidžia visą eilę Šv. Konstitucijos straipsnių.
drąstiškai paneigiamas vienas esminių dalykų ant ko laikosi civilizuota, teisinga visuomenė - eleminuotas Nekaltumo prezumpcijos institutas.
pagal šį “įstatymą”, Nekaltumo prezumpcija įskųstiems/apšmeižtiems tėvams NEGALIOJA.
pirma antrankiai, kalėjimas, vaikai “globėjams-privat.verslininkams, o po to (gal) bus aiškinamasi - kalti ar nekalti.
turi pinigų tūkstančius eur.advokatų kontoroms šerti, gal kas ir aiškinsis.
ne - supūk kalėjime.
nes kažkas paskundė.
baidėjiški veiksmai pagal skvernavernetą pradedami NEDELSIANT.
tuoj pat, o ne po minutės ar valandos.
antraip vaikteisėms ir policijai irgi baudž. bylos.
baisu?
baisu.
bet, MES TURIME TEISĘ priešintis, nes - tai ką priėmė simo gauja vakar - negali būti teisėta iš principo.
formaliai Tititucija nors ir feikas, bet de jure vis dar galiojanti.
o iš NEteisės, Teisė negimsta.
elementaru.

yra kaip yra       2017-02-15 12:42

Valstybės biudžetininkų sukurtas skurdas - nedarbas,  nustaytas atlyginimo minimumas iš kurio neįmanoma išgyventi išlaikyti šeimas, įsigyti būstą ir yra jaunų šeimų, vaikų, Lietuvos tautos tragedija - apie milijonas emigravo gelbėdamiesi nuo degradacijos ir žūties Lietuvoje.

Na taip,todėl        2017-02-15 10:40

ir reikia visoms šeimoms skirti solidžią paramą,o tada jei jos nežiūri vaikų ,pradėti auklėti nustatytuose rėmuose.Pažiūrėkit,kiek gauna norvegų,vokiečių... šeimos.Jos neišgyvena netikrumo ir baimės dėl ateities.Todėl Makaraitytė tegul nedrasko Urbšiui akių,o stoja už visų šeimų vaikus,o ne tik pelningus lobistams.Pirštais nerodysim.

GRAIKIJA didvyrių žemė       2017-02-15 10:28

2017-02-02 17:06 iš ryto per radiją kalbėjo Lietuvos radijo korespondentė iš Graikijos. Ji pasakė, kad graikams vaikų mušimas neaktualus, nes graikai savo vaikus ir savo šeimas labai myli. Tai aktualu tik Graikijoj gyvenantiems čigonams, bulgarams ir rumunams. Kaip jums atrodo kodėl? Atsakyti 0 0 drąsioj šaly didvyrių žemėj mirtina tyla Besmegeniams kiaušingalviams pasufleruosiu: Graikijos politikai nevykdė ES brukamos taupymo politikos (kuri šiuo metu jau pripažinta žalinga), todėl Graikų seneliai, gaudami dideles pensijas, išlaiko ir vaikus ir vaikaičius. sėda prie didelio stalo nuosavam name prie jūros, valgo sveiką viduržemio jūros maistą, myli savo vaikus, tėvus ir pabučiuokit jiems į uodegą. Štai kodėl graikams vaikų mušimas neaktualus. Taigi vaikus muša tik Graikijoj gyvenantys čigonai, bulgarai ir rumunai. Štai kuo skiriasi mūsų politikai ir Graikijos politikai, kaip graikų politikai rūpinasi savo tauta ir kaip lietuvių politikai
Atsakyti 6 2
12 4 Atsakyti
o kas jiems tokias pensijas uzdirba? 2017-02-08 12:23 IP: 78.57.233.46 Valdzia? smile 0 0
Graikijos valdžia 2017-02-08 12:32 jiems NUSTATĖ tokias pensijas iš kurių galima oriai pragyventi (ne taip kaip mūsiškė valdžia) ir todėl jiems nereikia skursti.
Taigi Graikija yra didvyrių žemė ir drąsi šalis. Vaikų mušimas aktualus tik tose šalyse, kuriose valdžia nesirūpina žmonių gerove 7 4

Šis eksperimentas baisus       2017-02-15 10:02

tuo,kad sukiršins tautą,o Rusija tik to ir laukia.Sukiršinta tauta entuziastingai nesigins.Kam dirba Makaraitytė?Čia kiekvieną žingsnį reikia matuoti ir sverti labai atsakingai.

rekomenduotojui       2017-02-15 9:51

buratine, tu buratine - tau klijuoja asilo ausis o tu ir nematai.
tai gi kuria “puolamųjų” įvaizdį.
Kad karštai palaikytum, lope.

SMERŠo būriai eis į ataką       2017-02-15 9:49

NKVD keičia modernūs VTATai.


Du su puse dešimtmečio visų pakraipų Lietuvos liberalai metodiškai, uoliai ir agresyviai griovė provinciją: uždarinėjo mokyklas, bibliotekas, kultūros namus, ligonines, vaikų darželius, naikino darbo vietas…
Ir štai staiga paaiškėjo, kad Lietuvoje visi geria bei smurtauja prieš vaikus! Prasidėjo didžioji kova su šia negerove - politikai tiesiog šūsnimis ir paketais puolė teikti įstatymus, kurie neabejotinai šią negerovę išgyvendins…
O ten „prasimuša“ esminė mintis:
iš geriančių bei smurtaujančių tėvų vaikus reikia atimti, o tokius smurtautojus - areštuoti.
Bus organizuojamos netgi „MOBILIOSIOS BRIGADOS“, kurios galutinai įves tvarką šioje ašarų pakalnėje…

Žodžiu, popieriaus raštams sugadinta daugiau, nei galima tikėtis naudos. Kodėl?
Todėl, kad Lietuvoje, esant norui, galima atimti beveik visus vaikus ir pasodinti beveik visus tėvus.
Ir jeigu tikėtume naujai sukurptais įstatymų paketais, visa tai bus absoliučiai teisėta.
Tik štai tuomet iškyla keli klausimai, kurių jokiuose paketuose nėra.
Kur dėsite visus atimtus vaikus?
Kur susodinsite visus “smurtaujenčius ar vaikū niaprižiūrinčius tėvus?
Ir pagaliau - kas konkrečiai visą šitą darbą atliks?

Atsakyti į šiuos klausimus galima tik dviem būdais:
1) sąžiningai ir (utopija)
2) kuriant „veiksmų strategiją bei programą ir tobulinant įstatymus“. Akivaizdu, kad pirmuoju būdu atsakyti į šiuos klausimus neįmanoma, nes paaiškėtų, jog valstybė yra tiesiog nepasirengusi jokiems pokyčiams.
Todėl valdžia visada renkasi antrąjį - praktiškesnį būdą, nes:
a) taip sudaromas audringos veiklos įspūdis; (soclianktyniavimas!)
b) yra apie ką pakalbėti per televizorių ir
c) nėra reikalo atstatinėti tai, kas buvo griaunama du su puse dešimtmečio.

Seimas turėtų rekomenduoti       2017-02-15 9:44

televizijoms mažinti smurto ir patyčių.Kiek KK2 arba Dviračio žinios tyčiojasi iš valstiečių.Ten ne humoras,ten patyčios,t.y.smurtas,psichologinis smurtas.

stukačiui       2017-02-15 9:37

maladiec, man irgi kaimynai nepatinka.
akcija “Darom!”
“padarysim” neįtikusius.

Stukačius       2017-02-15 9:23

Ne veltui balsavau už ūkininkus. Pagaliau atsikratysiu kaimynų vaikais. Pranešiu Žopienei apie vaikų seksualinį išnaudojimą nes jie kiekvieną rytą išleisdami vaikus į mokyklą pabučiuoja.

Landsbergiukas nutildė ir Kasčiūną,ir       2017-02-15 8:25

Adomėną,ir Saudargą.Žlugusi partija.Vienos pavardės partija.

to "žiūrint", "artėja", "einant"...       2017-02-15 8:24

“vargo vakarienė”.
protelio negalia nepagydoma…

Einant pas Makaraitytę į laidą,reikia       2017-02-15 8:13

paprašyti jos nepertraukti ir leisti pasakyti savo mintį iki galo.Nes jei vakar P.Urbšys pradeda kalbėti tai,kas ne pagal jos asmeninę nuomonę,tuoj pat ji nutraukia pačioje svarbiausioje vietoje.Ar ji gali vadintis žurnaliste?Ją reikia apskųsti žurnalistų etikos komisijai ar dar kam nors.Nes mes,klausytojai,esam taip terorizuojami ir užgniaužiama mūsų teisė į informaciją,kuri mus domina.

Artėja P.Saudargo ir        2017-02-15 8:11

krikščioniškojo jaunimo metas.Jie turi stoti į savo kelią ir aiškinti savo požiūrį , kietą siekį.Jems turi padėti dvasininkai misionieriai.Tada gal bus galima atstovėti kompromisą ,o gal ir pilną lietuvių tautos savigarbą.Nes,“kas turi,tam pridėta,o kas neturi,iš to atimta ir tai,ką turi”...Todėl linkim savigarbos,orumo,ištikimybės idealams,sąžiningumo,pasiryžimo,pagarbos ir meilės Dievui,Tėvynei ir artimui.

Na,žiūrint į P.Urbšį,atrodo,kad       2017-02-15 8:07

jis dar sveiko proto neprarado,o iki pavasario gal atsipeikės ir didesnioji dalis.Tik jei valstiečiai leisis taip mindžiojami,tada jų politinė karjera baigta .Galvokim,kad tai buvo laikinas atsitraukimas,kad žengti platų protingą žingsnį pirmyn su ryžtu atrasti lietuvišką ,pagarbų visiems auklėjimo ir auklėjimosi,tobulėjimo modelį.

O kiek smurto ligoninėse.       2017-02-15 8:04

Vakar vienas Amerikos lietuvis duoda duoda į teismą Lazdynų ligoninę ir formuluoja kaltinimą,kad jo mama buvo nužudyta ligoninėje.Rodė per Lrytą.Nes negavo pagalbos.Konservatoriai ,berods,žada dar labiau mažinti ligoninių tinklą,o tai prilygsta amerikietiško mąstymo terminais tariant žudymui.

jau pagyrė už uolumą       2017-02-15 7:03

Su didžiuliu Proveržiu, iš užu Atlanto,  Lietuvą jau pasveikino įtakinga G.Sorošo finansuojama organizacija ” Human Right’s warch”, liaudyje meiliai vadinama “Homo Rigt’$ watch”.
Tai įvykis prieš kurį nublanksta Nepriklausomybės atkūrimo paskelbimo 1990 m. diplomatinis pripażinimas. Tuomet amerikonai mus pastebėjo tik po beveik pusantrų metų.
O dabar įvertino ir pagyrė po poros valandų.
Syaigiai ir netyčia. Gal.
Nebent homosrightai organizavo, ruošė ir laukė patvirtinimo jog “Jau!”.
Raportas dėl įsisavinto finansavimo apdorojant visuomenę per Żyyyyniasklajdą buvo perduotas iš šaltinių musyse , musėt iš karto.
Rinkos ekonomikos dėsniai politikoje daro stebuklus.
Greituoju būdu!

lažybos       2017-02-15 1:49

Ytakinga persona A:
- Aš tai skaitau, jog runkelems nedaejs kas vyksta.
Ytakinga persona B:
- Nu, aš tai skaitau jog daejs.
Y.p A:
- Nu, baikit bajkas! Niekad nedaejna. Per tūpi. Ir dabar nedaejs, pamatysit.
Y.p.B:
- Ne, sakau kad daejs! Garantuoju. Durni, ale bus taip, kad dašus.
Y.p. A:
- Galim sporinti, kad mano varijantas!
Y.p. B:
- Davaj, liuosiai- sporinam! Ale iš ko?
Y.p. A:
- Iš pusės litro gero brendžio.
Y.p. B:
- Mmmmm, ...Eeeeee,... Nuuuuuu… A, davaj sporinam ...iš kokio vajko!?
Y.p. A:
- Eik tu naaaaa…! Nu, geras! O,... O iš kur paimsim?...
Y.p. B:
- Nu tu durnas- reikės ir pasiimsim. Iš bele ko! No problem.

 

Konduktor ručnogo tormoza       2017-02-15 0:09

“-Gerhiau velhiau neih po laihko,
tarē senas žydas, dēdamas galvą ant bėgių
ir viltingai pažvelgė įkandin nuvažiuojančiam traukiniui.”
—-____
Per pastaruosius keletą mėnesių, nebuvo tokio kiekio viltis dēl Valstkečių nešamų permainų palaikančių straipsnių, kiek užderėjo išblaivinančių tekstų po smagaus šoko per keletą pastarųjų valandų.
—__-_
Gerhiau vēhliau, nei…
-_-_-_
(Čiuch- čiuch, čiuch- čiuch,....
Tu- tu-ū-ū-ū-ū!....
Ū-ū-ū-ū—ū-ū-ū-ū-ū-ū-ūūūūū.....)
.
Uch, tie blogi pranašai.
Vis atspėja niekšai!

Pabudome, atsikėlėme ir žūrim ką turim       2017-02-14 23:52

A tai dar vis einam?
Nu,...
Mislijau, jog jau liepto gBum pts.
Labai gerai, gal dar daeisim ir iki kitų rinkimų urnų.
Dar pelenai pro skvernus nebyra.
Paekspetimentuosim.
Cirkas, juk ne minų laukas.
Visi sprogimai tik butaforiniai.
(Turbūt?)
Ai, nieko neatsitiks.
Mūsų manieže nelaimingų atsitikimų būna?
E-e..?
...
(Bum pt!)

"Mes dar žygiusim!"       2017-02-14 23:45

Pardon, biškelį hiperbolizuoju.
Fantominiai pojūčiai.
Amputacijos likutiniai/šalutiniai efektai:)

Stebuklų lauko rugiuose virš bedugnės       2017-02-14 23:41

- Krentu sau kultūringai ir galvoju, (laiko turiu daug- iki bedugnės apačios dar kokie du kilometrai), na tai viską permasčius, po truputėlį darosi aišku, jog KITĄ žingsnį, na tai jau tikrai žengsiu apdairiau.
Kažkada turėtų ir pasisekti, Tai kas, kad šiandien nepasisekė, na ir kas, kad vėl apsižioplinau. Kituose rinkimuose tai jau tik…
..
.
Tekšt!

Rekomenduojame

Alvydas Medalinskas. Istorinė diena

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (VIII)

Karas Ukrainoje. Šimtas septyniasdešimtoji (rugpjūčio 12 diena)

Išskirtinis interviu: „ES sėja savo naikinimo sėklas“, - sako Lenkijos Seimo narys Ryszard Legutko dėl ES institucijų požiūrį

Vytautas Sinica. Šiandien Vilniuje veikia nepaaiškinamas dalykas - Venclovos namai muziejus

Kastytis Braziulis. Jaučiasi, kad artėja paskutinis žingsnis – teritorijos atsiėmimas iš priešo

Robertas Grigas. Apie karą ir leksiką

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt devintoji (rugpjūčio 11 diena)

Estija prisijungia prie šalių, reikalaujančių, kad ES ir Šengeno šalys kartu uždraustų Rusijos turistams keliauti į Europą

Von der Leyen nutraukė susitarimą, dabar mes neturime kur trauktis, ir turime imtis veiksmų, sako Kačinskis

Almantas Stankūnas. Opozicija, jeigu nutarėte kalbėti apie energetiką, tai nekalbėkite nesąmonių arba banalybių!

Vytautas Sinica. Norėčiau sužinoti, kuo naudingas ir reikalingas Lietuvos vartotojams buvo elektros rinkos liberalizavimas?

Vienus trėmė, kiti gerino savo gyvenimo sąlygas

Almantas Stankūnas. Gera žinia iš dalies privataus kapitalo valdomai įmonei Ignitis, tik ar taps ji gera žinia ir vilniečiams?

Jan Rokita: ES sankcijos Lenkijai yra didesnės, nei sankcijos Rusijai

Kastytis Braziulis. Neužkibkite ant rašistų kabliuko. Neleiskite sau suabejoti Ukraina

Lenkija verčiama prisijungti prie euro zonos?

Dominykas Vanhara. Surimtėkime ir pakalbėkime apie tai, kas vakar įvyko Kryme

JAV Floridos valstija uždraudė lyties keitimo procedūras vaikams

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt aštuntoji (rugpjūčio 10 diena)

Areštuotas už memo, kritiško LGBT atžvilgiu, pasidalinimą. Minčių policija jau realybė

Nacionalinis susivienijimas. Dėl „Amnesty International“ šališkumo ir nepasitikėjimo šia organizacija

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.