Istorija, Emigracija, imigracija, demografija

Vidmantas Valiušaitis. Melagingai eskaluojama „žydšaudžių“ tema – tik dėl neišmanymo ar…?

Tiesos.lt redakcija   2017 m. kovo 29 d. 0:49

11     

    

Vidmantas Valiušaitis. Melagingai eskaluojama „žydšaudžių“ tema – tik dėl neišmanymo ar…?

Veidaknygė

Kaip veikia Lietuvos valstybė, man vis dėlto mįslė. Ką vienos įstaigos stato, kitos čia pat griauna.

Visiškai akivaizdu, kad Lietuvos nedraugai atrado silpną mūsų politikų vietą – istorijos neišmanymą. Dar Jonas Basanavičius, kurį tokios pat trumpos atminties visuomenės veikėja paskelbė „nebeaktualiu“, „Aušroje“ įspėjo: žmonės, nežinantys savo istorijos, visuomet lieka vaikai.

Tad mūsų politikai, diplomatai ir krūpčioja, tūpčioja bei atsiprašinėja nuo kiekvieno nusikosėjimo, kuris reikšmingai pasiunčiamas jų adresu. Nes nežino faktų, nesupranta istorinio konteksto, todėl daro klaidas.

Štai VSD apdairiai įspėja apie lemtingas pasekmes, kurias gali sukelti melagingai eskaluojama „žydšaudžių“ tema (ČIA). O tuo metu Lietuvos ambasada Baltarusijoje maloningai suteikia tribūną Rūtai Vanagaitei (ČIA) kalbėti visiškus niekus ir faktiškai kenkti Lietuvai tokiu mastu, kokiu nepajėgia pakenkti nei Aleksandras Diukovas, nei Efraimas Zurofas.

Šita pseudoistorikė rusakalbėje žiniasklaidoje nusišnekėjo iki tokio laipsnio, kad paskelbė, jog Lietuva „valstybiniu mastu dalyvavo holokauste“ (ČIA), kad čia visi tyli, bijo kalbėti apie holokaustą, nes Putino „prigąsdinti“, jis, girdi, visus „žydšaudžių palikuonis“ laiko „ant trumpo pavadžio“, tad čia niekas ir nedrįsta prasižioti, kad nebūtų „demaskuoti“ (ČIA).

Pilnas internetas ponios Vanagaitės svaičiojimų rusų kalba, visiškai klaidingai aiškinančių Lietuvos istoriją, darančių konkrečią žalą Lietuvai. Bet svarbiausia, kad tie aiškinimai neturi nieko bendra su istorine tiesa, nes visiškai nutylima kita medalio pusė. Esu ne kartą apie tai rašęs, bet čia kaip žirniai į sieną.

Kuo skiriasi A. Diukovo rašliava nuo R. Vanagaitės? Galbūt tik tuo, kad A. Diukovas kai kuriais atžvilgiais yra šiek tiek nuosaikesnis, o VSD jo neįsileidžia į Lietuvą. Tuo metu R. Vanagaitei tiek Lietuvoje, tiek užsienyje – raudonas kilimas: milžiniška reklama ir Lietuvos diplomatinio korpuso asistavimas.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

gerai pastebėta       2017-03-30 1:02

Norėtųsi sulaukti VSD reakcijos ir komentaro apie tai. Nes likusieji beišsivaiktančios Lietuvos čiabuviai nuo tokių visų dviprasmybių tiesiog sargdinami šizofrenija. Paskui prasideda alkoholizmai, narkomanijos, savižudybės, kritęs darbo našumas, visuomenės abejingumas. Viskas prasideda nuo tokių dalykų. O pavojingiausia, kad tokia informacija yra orientuota į aktyvią ir pilietiškąją visuomenės dalį. Visokių bambalinių ir budulių ji neveikia ir veikti negali. VSD privalo šioje vietoje sudėti visus taškus, nes kiekviena diena delsimo daro didelę žalą.

ūkininks       2017-03-29 20:02

tiek TSRS gyvulių ūkis tiek ES gyvulių ūkis

Gal Šnobelaitė KGB agentė?       2017-03-29 17:02

Gal ją Putka laiko pakabinęs?

$+$       2017-03-29 14:06

Ne nuo Vanagaitės reikia pradėti.
A. Brazauskas nuvykęs į Izraelį, lietuvių tautos vardu atsiprašė už masines žudynes. Tada reikėjo rodyti savo sąmoningumą. Bet nerodėte. Davėte žalia šviesą įvairioms spekuliacijoms.
<>
O dėl Vanagaitės nėra ko stebėtis. Tai kerštas. Po R. Pakso nuvertimo jai visos durys uždarytos. Degeneratai neatleidžia už priešų rėmimą.

per LRT       2017-03-29 13:09

dingsta diskusijos ,bet prasidėjo įdomi propaganda.Šiandien po 12-tos valandos žinių išniro kažkoks keistas intarpas apie knygą Orvelo “Gyvulių ūkis”,prieš ta paminint Trumpo pavardę...Kas čia: veikimas į pasąmonę,psichologinės inžinerijos…Juk visi žinom,ar diktatūra,ar anarchija veda į “gyvulių ūkį“Taip,Hitleris šalį pavertė gyvulių ūkiu,bet ir ši nežabota sekso kultūra ,vadinamoji vakarietiška laisvė,kurią , reiktų surprasti, LRT pristato,kaip etaloną,taip pat privedė iki sugyvulėjimo ir dar baisiau.Ir tai jie vadina laisve,nuogalių laisve?Kai nyksta kultūra,saviaukla,savitvarda,-na,visos geriausios ledi ir džentelmenų savybės…Anglija laiminga ,pabėgusi iš šio “gyvulių ūkio”.Ir po jos kažin ar neseks Prancūzija?

Ką daryti tiems žmonėms        2017-03-29 10:48

ir jų palikuonims,tiems žmonėms,kuriuos vokiečiai išsivarė iš namų,jauniems vaikinams.O paskui juos perėmė ir rusai ir išsivarė į frontą.Kaip jiems reikėjo elgtis?Patarkit ,kad ir po laiko.Ėjo klasių kova,pasaulėžiūrų kova,kuri tęsiasi ir dabar.Materialistnė pasaulėžiūra užvaldo pasaulį ir žudo žmones kiekvieną dieną tyliai,rafinuotai.

Taip       2017-03-29 9:42

palikti negalima! Kvailumas užkrečiamas, o vaistų nėra. Užtat kvailintojų į valias. 1509 pasirodė “Pagiriamasis žodis kvailybei”. Žmonės skaitė juokėsi, o po to sakė: taip palikti negalima! Tada katalikas vienuolis berods M.Liuteris paskelbė “95 Bažyčios melagystes”. To užteko. Europa sujudo, o šiaurinė  kontinento dalis atsiskyrė nuo “Dievo vietininko”.  Laikas skelbti “ES elito melagystes”. Laikas įvardinti vagis ir eliminuoti juos iš žemyno. Pradžiai iš Britanijos ir iš šiaurinės Europos. Kiti tokio žingsnio nedarys. Genai ne tie.

Pseudoistorikei - atimti Lietuvos pilietybę       2017-03-29 9:15

Laurynas Kasčiūnas kreipėsi į vidaus reikalų ministrą Eimutį Misiūną dėl Lietuvos pilietybės panaikinimo asmenims, dalyvavusiems kovos veiksmuose Rytų Ukrainoje Rusijos remiamų separatistų pusėje.
Bet Rūta Vanagaitė jau padarė daugiau žalos Lietuvos valstybei,
nei L.K. minimi Ukrainos separatistų pusėje kovojantys Lietuvos piliečiai kartu sudėjus.
Už istorijos klastojimą ir melą, nuolatinį viešą Lietuvos šmeižimą, už nacionalinių interesų išdavystę save gerbianti valstybė “vanagaitėms” bent pilietybę panaikintų tuoj pat.
Antraip, kam skirti tokius didžiulius (ir taip skurstančių) mūsų visų pinigus NACIONALINIAM saugumui? Juodi darbai, akivaizdžiai antivalstybinė veikla pirmiausiai privalo būti viešinami.
Vidmantas tik užsimena, nurodo šaltinius, bet reiktų išsamesnio straipsnio, viešų debatų apie sąmoningas valstybę žudančias strategijas, jų įgyvendintojus. Tai gyvybinis tautos išlikimo klausimas.
Tokio pobūdžio politinės destrukcijos retai būna atsitiktinės, tiesiog kvailių ar pasipelnyti ištroškusiųjų darbas.

ruta       2017-03-29 9:13

..kam naudinga skleisti dezinformacija apie istorijos ivykius , tuo paciu smeiziant Lietuva ?Kam naudinga , kad musu Tauta jaustu kolektyvine atsakomybe ? Kam butu naudinga priversti mumis   issipirkti ‘nuodemes’ ?

nabagėlius žydelius KGB išnaudoja       2017-03-29 8:07

nesvarbu, kad tiek žydeliai, tiek žydšaudžiai kartu darbavosi KGB naikindami lietuvius.
dabar likusius žydelius KGB išnaudoja sukeldami antisemitinę bangą.
——
na o URM (kaip ir TM) - tai KGBistų irštva.

Rot front       2017-03-29 6:16

O kas pas mus vadovauja diplomatijos paradui?
Matrioška!
KGB fabriko kailialupė daro viską, kad Lietuva būtų sunaikinta ne tik gyvenime, bet ir istorijoje.
Tebūnie prakeikti debilai buratinai balsavę už kolaborantę ir agentę.


Rekomenduojame

Eglė Mirončikienė. Ryžtingi kovotojai su vėliavnešiais, performeriais ir lipdukų klijuotojais, plečia puolimo frontą

Ramūnas Aušrotas. Sąžinės laisvę apribojo ir šveicarai, referendume sugriežtinę bausmes už seksualinių mažumų diskriminaciją ir neapykantos kurstymą

Pro Patria jaunimas kviečia į eitynes – Vasario 16-osios Liepsnų maršą

Vytautas Sinica. Vyksta stiprus nuprotėjimas

Algimantas Rusteika. Dėl vieno dėdė Marksas buvo teisus: naujieji jo bendražygiai viską verčia farsu

Algimantas Rusteika. Šią dieną

Ramūnas Aušrotas. Norite sumažinti ne(si)skiepijimo keliamą riziką? Nustokime skiepiję konvejeriu

Clotilde Armand. Rytų Europa Vakarams duoda daugiau, nei gauna

Verta prisiminti. Kazys Škirpa: mintys apie valstybę

Kroatijos teismas pripažino tos pačios lyties šeimoms teisę tapti vaiko globėjais

Algimantas Rusteika. O ką daryti, jei šeimos neturi, bet susirgai?

Neringa Venckienė. Apie teismų ir jų sprendimų nešališkumą

Kardinolas V. Sladkevičius siunčiamas į užmarštį?

Andrius Švarplys. Kaip artes liberales galėtų būti salele?

Ramūnas Aušrotas. Statistika kalba už save

SAS antiskandinaviška reklama sulaukė atoveiksmio: ar perlenkta lazda gali virsti bumerangu?

Kun. Robertas Skrinskas. Kremliaus troliai šeimininkauja ir lietuviškoje Vikipedijoje

Nida Vasiliauskaitė. Valstybė, kurios tarakonai nekokybiškai pakasyti – valstybė be ateities

Rasa Čepaitienė. Pakelk galvą, lietuvi!

Kun. Roberto Grigo replika: O, kad taip būtų!

Algimantas Rusteika. Nespirgėkit, čia ne apie visas

Rusų kalbos pamoka 30-taisiais atkurtos Nepriklausomybės metais: liaupsės sovietmečiui ir jį reanimuojančiam Putinui

Vytautas Rubavičius. Su kaimu prarandame gimtinės nuovoką

Rūta Janutienė „Iš savo varpinės“: Ar Dalia Grybauskaitė galėjo būti šantažuojama?

Liudvikas Jakimavičius. Šėpos jubiliejų pasitinkant

Geroji Naujiena: Kaip nenustoti sūrumo

Andrius Švarplys. Šveicarai uždraudė diskriminuoti gėjus kalboje ir viešumoje. Ką tai reiškia?

LR žvalgyba informuoja: kaip viešai vertintinos Lietuvos Respublikos nacionaliniam saugumui kylančios grėsmės ir pastebėti rizikos veiksniai

Nijolė Aleinikova. Apie dvasingumą – nusibodusi, bet taip ir nesuprasta tema

Apie meilę, kuri niekada nesibaigia – minint kun. Juozo Zdebskio 34-ąsias žūties metines

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.