Kultūros, kalbos, istorijos politika

Vidmantas Valiušaitis. Kuo merui pasibaigė jo noras aptarnauti siauros grupės interesus

Tiesos.lt redakcija   2019 m. spalio 18 d. 16:39

23     

    

Vidmantas Valiušaitis. Kuo merui pasibaigė jo noras aptarnauti siauros grupės interesus

Na, štai:

„Viešojo administravimo subjekto atlikti viešojo administravimo veiksmai, viršijant jam suteiktus įgaliojimus, taip pat ir administracinių aktų leidimas, viršijant suteiktą kompetenciją, yra neteisėti“, – rašoma prokuroro priimtame nutarime.

Ir kiek erzelio, kiek nereikalingos visuomeninės priešpriešos sukelta, kiek beprasmių ginčų ir politinio stumdymosi!.. O virš viso to – kokie politinės reputacijos nuostoliai!.. Susigrąžinti nebus lengva. Sumokėta kaina didelė.

Kita vertus, gal ir nebloga pamoka politikams ateičiai: kuo baigiasi beatodairiškas veržimasis aptarnauti kuriuos nors neaiškiai išreikštus siauros grupės interesus, mojant ranka į visuomenės nuomonę. Ženklas, kad visuomenės opinija vis dar šį tą reiškia.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al.       2019-10-20 12:05

Dzeikai, anglai, nors ir turi Svifto kūrinius, visgi nėra dvasinių nykštukų tauta.Blaivus požiūris į savo tautą, kaip ir save patį, yra būtinas - bet nuolatinis menkinimas yra dvasinis maras.

Kas galėtų paneigti       2019-10-20 9:33

kad Šimašius kaip tik to nesiekė? Kas žino, kokius fašistinės Chabad Liubavič sektos planus jis vykdo ir kokias revoliucijas organizuoja? Nebūtinai visą tą planą pats žinodamas ir suvokdamas. Jis gi tik šabesgojus su gličia šypsena…

stasys        2019-10-20 8:26

Šiuo konkrečiu atveju 2019-10-19 14:44 > Jei jau esate toks pareigingas , turėjote patarti jaunam politikui nesielgti neapgalvotai o ta gyvenimiška maksimalizmą politiko nukišti gyliai gyliai ... kur saulė nešviečia . Politikas einantis prieš tauta jos tautine atgimstančia savimone negali tikėtis sau palankiu populiarumo rezultatu .. juk faktiškai šiandiena R.Šimašius konkuruoja su ta pačia idėja propaguojančiais radikaliais kairiaisiais (komunistais)  kaip A.Paleckis , Z.Vaišvila , R.Paksas , R.Paulauskas . Visi jie turi savo partijas , judėjimus savo pasekėjus ..bet toji kategorija politiku labai toli nuo liberaliu vertybių ir tauta-visuomene mato po daug statesniu kampu nei tai priimta liberaliose vertybėse .Tai kas šiandiena tas R.Šimašius ? politikas be politiniu įsitikinimu , kas reikštu savo laimės šanso ieškanti kaubojų, ar vystyk žmogus suklydęs pabandęs sau leisti daugiau nei gali aprėpti jaunas protas ..?

Dzeikas       2019-10-20 7:32

Al.,Zemaites kurinius prisiminkite.

Al.        2019-10-19 23:20

Dzeikai, aš tą bandymą darau seniai. Galiu tik patvirtinti, kad teiginys, jog reputacija lietuviui kaip tokiam nereikalinga, yra melaginga. Nors karta iš kartos mūsų geriausi žmonės buvo tremiami ir žudomi, net ir tai, kas liko, yra pakankamai padorūs žmonės. Valdžia, mafija, šiaip padugnės, gerokai sugedę, bet taip yra daugelyje šalių. Lietuva skiriasi tik tuo, kad dėl smarkesnio pasipriešinimo neteko senojo elito, o naujasis buvo okupacinis ir žymiu laipsniu tokiu išlieka. Įžvelgti čia kažkokį genetinį polinkį į abejingumą blogiui yra liguista. Tavo nuolatinis lietuvių tautos niekinimas kaip tik rodo, kad savo paties reputacijos tu nevertini.

Dzeikas       2019-10-19 22:28

Al., rinkimu falsifikavimas, jeigu tokio ir buta, - kol kas dar ne masiskai, - tai ne kiek nepaneigia fakto,kad reputacija lietuviui kaip kiaulei jermulke - elementariai nereikalinga. Rinkejas tokio dalyko is politiko nereikalauja.
Patsai padarykite eksperimenta, diskutuodami su kuom nors gyvai apie politikus uzsiminkite apie to ar kito r e p u t a c i j a. Reakcija bus nuspejama ir vienoda: pasnekovo akis uztrauks tokia tarsi pleve, zvilgsni nukreips salin, veido israiska taps tarsi klausytu oru prognoze Patagonijoje.Geriausiu atveju numyks: “na cia ne esminis faktorius, visu ju reputacija mazdaug vienoda”.

Jeigu       2019-10-19 14:37

simasiaus gerbejai butu tik liberalusis kontingentas, butu dar puse bedos.Bet, matomai, jo seimininkai ir gerbejai yra visai kiti ir kitokio kalibro.

Šiuo konkrečiu atveju       2019-10-19 13:44

Šimašiaus autoritetas ūgtelėjo. Bent jau mano rinkėjo balsą jis turi. Nes ne kiekvienas okupanto pakalikas, prisidėjęs prie masinių žudynių, o “kapitonas J. Noreika” Žemaitijoje “pasižymėjo” nuo pirmų karo dienų, taigi, ne kiekvienas toks, koks tas žmogėnas buvo, yra didvyris. Ir “visuomenės opinija”, jei visuomenė drįstų atvirai rodyti, tikriausiai nebūtų apsišaukusio “generolo” pusėje. Ir viskas, kas prieš tokius daroma, yra teisėta ir teisinga.

Al. Dzeikui       2019-10-19 10:56

Žmonės, papuolę į naująją nomenklatūrą, aiškiai žino, kad jų globėjai darbovietę jiems suras. O ir tų rinkimų patikimumas - kas juos stebi? kas skaičiuoja? Turbūt ta pati nomenklatūra. Žinoma, kai iš anksto esi paruošęs skreplį tautai, tai progą surasi.

Dar nė vienam mankurtui       2019-10-19 10:35

reputacija nerūpėjo….

Ehrmantraut       2019-10-19 10:30

nėra ko perdaug džiūgauti. tuoj sistema tėkšt kokį ekscesą, kad beliks tik žiopčioti iš šoko.

ah1       2019-10-19 10:17

mes visi aptarnaujam kapitalistų grupės interesus, kaip kūnas vėžio metastazes

stasys        2019-10-19 8:18

Dzeikai dar ne pavasaris ir ne metas keisti kailį . Kas čia per logikos pamokos į kuria puse spjauti butu teisinga ? Rasti sau pritariančiu Jums bus nesunku bet va mintį iš to skreplio kažin kokia sukursite ..smile

Dzeikas       2019-10-19 8:08

Pritariui 19:14,
reiksmingas pastebejimas, paanalizuokime ka jis reiskia.
Politikas Simasius reputacijos neturejo ir nejaucia jai poreikio. Bet jis uzima RENKAMO politiko, aukstos pareigybes vieta. Ir zmogus nebijo ,kad jo politine karjera pasibaigs. Kitaip sakant rinkejams reputacija lim—>0 reiksmes savoka.Chamas? Na ir kas! IR MES TAIP ELGTUMEIS JO VITOJE.
Tad spjaudydami i Simasiu spjaudote i tauta.

ką daryti       2019-10-18 21:38

kad vilniaus meru nebūtų renkami semitai?

-------       2019-10-18 21:30

,,neteisėti’’ - ir kas toliau?

stasys        2019-10-18 20:54

Aišku kad baigėsi , toliau tęsti ta beprasmiška Lietuvos istorinės atminties tripimą ..reikštu tapti nauju Valdemaro Tomaševskio pavaduotoju istorinės atminties klausimams .Juk meras sakosi gerai pastudijavęs Vilniaus krašto istorija ..todėl ši bei ta išmano toje srityje .Nieko nekuriu , tai jo pačio žodžiai ..Norint pataisyti paskutiniu metu jo asm. smukusius reitingus jau nepakaktu laimėti bylą tik prieš “kuzios” projekto taranus ..O jei rimtai papirkti rinkėjus galima ir biudžeto pinigais ..pažadėjus nemokama transportą Vilniuje vilniečiams ..žvirblis rankoje gyvesnis tos gulbės danguje .

Kostas       2019-10-18 20:38

Skubi Vidmantai
Dar niekas nesibaigė.
Dar tik prasideda…
Viščiukus skaičiuoja rudenį...
Atsipalaiduok.
Kova dar ilga laukia.

Ogi ogi       2019-10-18 20:33

prieš tai buvęs Laisvosios Rinkos “instituto” direktorius. To “instituto” sublilias paslaptis atskleidžia Pipedija.Su humoru, kad nepultų piktintis.

O gi       2019-10-18 19:33

buvęs teisingumo ministeris, - net negaila žmogučio. Visiems buvo aišku, tik oficialaus patvirtinimo trūko.

Birute       2019-10-18 18:17

Kokia reputacija? Isistates kiaules akis senai jau…reputacija? Dar pirma ja turet reik…

Pritariu       2019-10-18 18:14

jis tos reputacijos niekaip neatstatines, nes jis jos niekad ir neturėjo.
Pergyvenome rusus, ateis galas ir šitam marui.

beveik pritariu       2019-10-18 17:01

pritariu del to,kad sukelta daug erzelio ir priespriesos. bet nepritariu, kad Shimashiui reikes nemazai laiko atstatyti reputacija. jis tos reputacijos niekaip neatstatines, jis naudos taktika skelbtis nukentejusiu del geru darbu. jo tikslas buvo ne tik pasitarnauti tam tikrai grupei , bet ir suaktyvinti savo liberalius remejus. ir tas jam pavyko, jo remejai tapo dar labiau chunveibiniskai angazuoti. o del zmoniu disesnio susipriesinimo jam giliai nusispjauti.


Rekomenduojame

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Augminas Petronis. Tokia mąstysena – ‘viskas, ką jūs apie save žinot, yra tapatybės’ – tikėjimui naikinančiai žalinga

Aleksandras Nemunaitis. Esame už žodžio laisvę ir prieš politkorektiškumą

Algimantas Rusteika. Konservatoriai nutarė reklamuotis pas savus?

Katalikiški balsavimo principai

Liudvikas Jakimavičius apie žiniasklaidą

Seimo narių balsavimų gyvybės ir šeimos klausimais apžvalga

Ar egzistuoja laisva valia? Vytauto Sinicos atsakymas

Algimantas Rusteika. Jei balsuosi už mažus, „tavo balsas prapuls“

Liudvikas Jakimavičius. Gražus rudenėlis ir rinkimų aritmetika

Ramūnas Aušrotas. Istorinės savimonės pabaiga

Neredaguota.lt. Vytautas Sinica: Kova dėl istorijos

Vytautas Radžvilas. Baltarusija: į laisvę ir demokratiją Putino glėbyje?

JT Orhuso konvencijos priežiūros komitetas pripažino: Lietuvos Respublika pažeidė Orhuso konvenciją

Mokytojai iš Kvetkų, Pandėlio, Papilio premjerui Sauliui Skverneliui: Pagal galimybes ištaisykite padarinius savo didžiosios klaidos

Spalio 6 dieną bus atidengtas antkapinis paminklas Adolfui Ramanauskui-Vanagui

Vygantas Malinauskas. Krikščioniškas pasirinkimas

Geroji Naujiena: Kad ir mes duotume vaisių

Andrius Švarplys. Cukrus, Linai

Algimantas Rusteika. Susipažinkime – naujoji, modernioji, nuostabioji, jaunoji LSDP karta

Gediminas Kulikauskas. Istorikas: „Dešimt kautynių“ – kitokia knyga apie partizanus

Algimantas Rusteika. Apie kritinę masę

Rasa Čepaitienė. Rentininkų partija

Ramūnas Aušrotas. JK valdžia po truputį pradeda „veržti kranelius“ gender ideologijos sklaidai tarp jaunimo

Mirštanti Europa (ir tai nėra vien tiktai senėjimas) kviečiasi „šviežio kraujo“...

Algimantas Rusteika. Apie teisingumą

Andrius Švarplys. Emanuelio Macrono žinia Rytų Europai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.